>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

16 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP

Za nami już półmetek sezonu, którego zdecydowanym zwycięzcą okazali się piłkarze Wisły Kraków. Czy którakolwiek z pozostałych drużyn będzie jeszcze wstanie zagrozić Krakowianom? Niewątpliwie wiele zależy od wyników dwóch kolejek rundy rewanżowej jakie zostaną rozegrane jeszcze tej późnej jesieni.

Najciekawiej zapowiadającym się spotkaniem 16 serii spotkań jest mecz Górnika Zabrze z Wisłą Kraków. Zabrzanie przystąpią do tego spotkania osłabieni brakiem kilku podstawowych zawodników m.in Gołosia, Gierczaka, Papeckysa i prawdopodobnie Hajty, ale mimo to na kolana nie padną i powalcza o korzystny rezultat w meczu z obecnie najlepszą drużyną w Polsce.

Patrząc na kursy jakie wystawili bukmacherzy na pozostałe spotkania widać, że w tej kolejce nie ma jakiś superfaworytów, a więc oznacza to, że przy dobrym wyborze spotkań będzie można zarobić na typowaniu Orange Ekstraklasy ;)

Oto pary 16 serii spotkań wraz z notowaniami u bukmachera Bwin:

 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja mam już 2-3 ciekawe typy na tą kolejkę i myśle że jest kilka typów na mecze tej kolejki. Górnik moim zdaniem ciężko bedzie miał z Wisłą, Legia jedzie do Krakowa czy tak łątwo zdobedzie punkty? Fajnie zapowiada się mecz Widzewa z Zagłebiem oba zespoły pokazały w ostatniej kolejce ze grają nieźle. Bardzo ciekawy mecz w Kielcach gdzie Korona podejmowac bedzie Bełchatów. Na głębsze analizy bedzie jeszcze czas ;)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Mecz Wisły w Zabrzu mysle że będzie jednostronny, mimo dużych aspiracji Górnika.
Przedsmak weekendowej potyczki na Śląsku będzie można poczuć już w środe gdzie także Górnik będzie podejmował Białą Gwiazdę w PE.Górnikowi nie leży ewidentnie zespół z Krakowa który zawsze wysoko wygrywał na Roosvelta 22.Dyspozycja Górników w meczu z Widzewem nastawia mnie optymistycznie przed spotkaniem ????
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
co do meczu Górnik-Wisla to napewno bedzie to najcieższy mecz wyjazdowy w tej rundzie dla Wisły,co prawda na wyjezdie spisuja sie bardzo dobrze to trzeba powiedziec ze w tej ,,rundzie&#39;&#39; nie grali jeszcze z zadna drużyna z czołowki na obcym terenie,ten mecz dopiero pokaże siłe Wisły na wyjazdach i myśle ze bedzie cieżko,po wypowiedziach graczy Górnika można być pewnym ze beda grali na 110% w tym meczu,a ich dyspozycja z poprzediego meczu nie bedzie miała znaczenia bo w tym meczu dadza z siebie wszystko.
Ciekawie napewno bedzie w meczu widzew-Zagłebie choć tym razem nie daje widzewowi zadnych szans,myśle że Zagłebie w ostatnich trzech meczach pokazało że wraca do gry i dzieki nowemu trenerowi widać ze ekipa odżyła,poza tym Zagłebie jest to w tym sezonie drużyna wyjazdowa,wiec nie wieże że ,,taka&#39;&#39; drużyna jak widzew mogłaby sprawić jakiekolwieg problemy pilkarza z Zagłebia
 
E 0

ecik88

Użytkownik
Wg mnie bardzo korzystny kurs na Legię. Cracovia gra w tym sezonie bardzo kiepsko. Choć z początku radziła sobie jako-tako na własnym stadionie, to teraz porażki z Bełchatowem i Zagłębiem utwierdziły mnie tylko w przekonaniu, że wygrana lub remis z Legią graniczy z cudem. Oczywiście zawsze jest możliwe, że Legia będzie wykorzystywała jedną sytuację na pięć, jak to miało parę razy miejsce. Jednak z obecną formą psychiczną i fizyczną, trenem i prezem klubu, oglądnąwszy dodatkowo ostatni mecz z GKS-em, Cracovia nie ma imo szans.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Mocno zastanawiam się nad underem w spotkaniu Cracovia - Legia. Zamierzam zagrać to grubiej, więc napiszcie co myślicie o tym typie.
Statystyki z meczów w Krakowie wyraźnie wskazują na mało bramek, ale... Jest dużo tych &quot;ale&quot;, a podstawowe to dość znaczna ilość sytuacji bramkowych stwarzanych przez Legię... Co wy o tym myślicie?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Według mnie może być róznie, cracovia na przemian raz gra dobrze raz słabo, trudno określić w jakiej będą dyspozycji.Legia na pewno przyjedzie po trzy punkty mając na względzie dwie ostatnie porażki pasów na Kałuży z Bełchatowem i Lubinem.Typowanie czegokolwiek w tym meczu jest czystą loterią.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Tak właśnie myślę... Wystarczy szybko strzelona bramka, potem otwarcie się jednej z drużyn i po moim underze.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
ŁKS Łódź - Odra Wodzisław Śląski
Mniej niż 2,5
Pewnoś typu 9/10
1,60
Bwin

W piątek o godzinie 20:00 w Łodzi przy Al. Unii 2 odbedzie się mecz rundy rewanżowej Orange Ekstraklasy pomiędzy Łodzkim Klubem Sportowym a Odrą Wodzisław, w tym spotkaniu trudno wytypowac faworyta ponieważ oba zespoły okupują dolne rejony tabeli i dla obydwu drużyn ten mecz jest o 6 punktów. ŁKS w ostatniej kolejce przegrał na własnych &quot;śmieciach&quot; z Lechem Poznań 1:2 gola dla ełksy strzlił Madej z rzutu karnego i warto odnotowac że na tego gola kibice ŁKS-u czekali od ponad 600 minut. Wodzisławiane zaś wywieźli cenny remis z Grodziska Wielkopolskiego, bohaterem tego spotkania był bramkarz gości Krzysztof Pilarz. W pierwszym meczu w Wodzisławiu oba teamy podzielily się punktami remisując 2:2 warto tu zaznaczyc ze ŁKS prowadził do 87 minuty 2:0 by zremisowac 2:2. W ŁKSie silnym punktem jest z pewnościa Boguslaw Wyparło który bardzo dobrze broni, ostoją defensywy jest Tomasz Kłos chociaż nawet z nim obrona ŁKS popelnia fatalne &quot;gafy&quot; i Łukasz Madej który jest motorem napędowym druzyny z Al. Unii. Czy to wystarczy na pokonanie Odry która na wyjazdach spisuje się całkiem dobrze teraz remis w Grodzisku wcześniej wygrana na Łazienkwoskiej z Legią 1:0, Odra też przegrywała na wyjazdach ale wynikami 0:1, 0:1, 0:2 w Kielcach i 1:3 w Bełchatowie wiec na wyjazdach mało strzelają ale i mało tracą. Moim zdaniem jutrzejszy mecz nie bedzie stał na wysokim poziomie nie bedzie w nim pieknych koronkowych akcji i bedzie w nim sporo chaosu w którym przeczuwam mało goli i remis. Często jest tak kiedy oba zespoły muszą wygrac dzielą się punktami po równo :wink:
Inne propozycje
Remis 3,15 5/10
Remis/Remis 4,75 3/10
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
ŁKS Łódź - Odra Wodzisław Śląski
Mniej niż 2,5
jak najbardziej sie zgadzam z tym typem, tak samo cracovia - legia underek;)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Górnik Zabrze-Wisła Kraków
Górnik od 99 r. w potyczkach ligowych nie może zdobyć punktu z Białą Gwiazdą.Z moich obserwacji wynika że Górnik dla Wisy to bardzo wygodny rywal.W ekipie Zabrzan pełna mobilizacja z pewnością atmosfera na trybunach doda gospodarzą pewności jednak prócz kibiców z Zabrza nie wiele osób liczy na zwycięztwo czy też remis KSG.W ekipie Wisły mobilizacji nie powinno być mniej, przerwa zimowa tuż tuż więc każdy z zawodników musi przekonywać do siebiei działaczy Wisły że są dla klubu wartościowymi graczami.Górnik ostatnio radził sobie nienajgorzej zwłaszcza na swoim obiekcie jednak nie podejmowali na Roosvelta szczególnie dobrych ekip, w ostatnim meczu z Widzewem nie pokazali się z dobrej strony co jest dobrym prognostykiem dla Krakowskich fanów.

Wisła pod każdym względem przewyższa G.Z. zdobyć tu trzy punkty to obowiązek.Jest to początek rundy wiosennej a Wiśle przyjdzie rozegrać sporo meczy na trudnych terenach.

typ:2 kurs:1.65
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Łódzki KS - Odra Wodzisław
Spotkanie już nie o utrzymanie się w lidze... nie o zdobycie punktów... jednak co jest priorytetem ale przede wszystkim o wygranie meczu bo przecież Łks Łódź nie wygrał na własnym boisku czy na terenie przeciwnika od 22.09.2007 czyli od 12 KOLEJEK orange extraklasy. Do tej pory wygrał tylko jeden mecz. Niektórzy z Was myślą już sobie że łódzki klub czeka degradacja do drugiej ligi... Ja osobiście tak nie myśle i sądze że gra wcale nie gorzej niz nie jeden klub orange extraklasy.
Łodzianie wystąpią w najsilniejszym składzie (chociaż w polskiej piłce najsliniejszy nie oznacza silnym) przeciwnik jednak wystąpi w okrojonym składzie bo sześciu zawodników nie zagra z powodów zdrowotnych czy kartek.

Moim skromnym zdaniem w sytuacji w jakiej jest Łódzki klub, musi zacząć zdobywać punkty, aby zagwarantować sobie miejsce w orange extraklasie, jak wspomniałem ma do tego ambicje i w starciu z zespołem jakim jest Odra powinien te 3 pundkty zachować dla siebie. Dodam również że Łódzki klub potrafi strzelać bramki i nie przegrywa do przysłowiowego jaja i potrafi stawić czoło nie jednemu.

Jakimi argumentami się kieruje, a takimi skromnymi ????
- Łodzianie muszą się pnąć w górę, mają 5 punktową stratę do Odry która zajmuje jedno miejsce wyzej od lodzian czyli 14 nad strefa spadkowa i 8 punktoów łodzinaom brakuje do miejsca 10-tego które zajmuje Cracovia z dorobkiem jak narazie 16 punktów.
- Własne boisko
- Brak 6 zawodnikow z podstawowej 11 Odry
- Kiepskioe noty Odry na wyjazdach
- Są drużyną lepszą ????

Bramiki:
Łks Łódź: 7 - 14
Odra: 13 - 21

Wygrane Remisy Przegrane Łódź u siebie
1 5 9

Odra na wyjezdzie
1 1 4


Mój TYP
0,-0,5 Handicap azjatycki NA Łks Łódź
Czyli jeżeli Łks łódz wygra mecz to wygrywam zakład. Jeżeli będzie remis zostanie mi zwrocone 50% STAWKI.
Bukmacher bet365.com Kurs 2.1
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Spotkanie : Cracovia Krakow vs. Legia Warsaw
Typ : Legia Warsaw✅
Kurs : 1,95
BET365

Analiza :
I zaczynamy runde wiosenna . Legia anpewn ojedzie w roli faworyta na spotkanie z Cracovia Krakow . ktora gra naprawde w kratke i jest nieobliczalna druzyna a przykladem moze byc cenny remis na wyjezdzie z Kolporterem Kielce 2:2 . MOim zdaniem najciekawszy piatkowy mecz co potwierdzil Canal + i pokaza ten mecz .Napewno moze az tak duzo goli nie padnie w tym meczu lecz licze na skutecznosc szczegolnie Piotra Gizy ktory w meczu na stadionie slaskim z Polonio Byto mspudlowal trzy razy na pusta bramke , mowiaona ze cwiczy indywidualnie i moze mu to wreszcie pomoze odzyskac skutecznosc ? Kilka miesiecy temu na Lazienkowskiej Legia skromnie wygrala 1:0, ale byla to pierwsza kolejka OE dzis zaczynamy juz druga runde ktore ekspresowo rusza po tej jesiennej,napewno Legi nie wypada gubic pkt. z teoretycznie slabyszmi druzynmi do ktorych mozna zaliczyc np Cracovie . Natomaist drużyna &quot;Pasow&quot; w ostatnich miesiacach przechodzi ciezki okres. Zespoł w rundzie jesiennej przegrał aż dziewiec ligowych spotkan, raz zremisowal i tylko piec razy zwyciezył.Wiele osob obarcza wine za zle wyniki trenera Majewskiego , domagaja sie jego zwolnienei lecz prezes klubu narazie nie mysli o zmianie trenera . Napewno szczegolnym meczem bedzie te spotkanie dla Pitora Gizy ktory napewno chetnie strzelil by bramke swoim bylym kolegam , przypomnijmy odszedl z Cracovi poniewaz nie mogl dogadac sie z trenerem Majewskim ktory coraz czesciej slal go na lawke rezerwowych , Do gry jutro wracaja Inaki Astiz oraz Miroslav Radović a zabraknie Kamila Grosicikiego ktory jest na terapi odwykowej od hazardu . ! ;] Bilans meczow przemawia na korzyść warszawian, którzy wygrali 25 pojedynków przy 11 remisach i 16 porażkach.W osttnich meczu z Polonio na wyjezdzie Legia grala naprawde coraz lepiej zapominajac o tych porazkach w srodku sezonu , grala bardzo efektywnie co stwarzalo naprawde wiele trudnosci obroncom Poloni Bytom i w koncowce glupio stracona bramka . natomaist cracovia na wlasnym stadioenie przegrala z GKS Belchatow. . ogladajac skrot Cracovia zagrala naprawde slabo w obronie .. nie kwapiac sie do podbiegniecia do rywala co wykorzystali zawodnicy GKS strzelajac z dystansu dwa gole . Na lawce Legionistow zauwazymy najprawdopodobniej Grzelaka ktory grywa obecnie w Pucharze Ekstrakalsy .. Do gry w Cracovii powracaja już Pawlusinski, i Klus pauzujacy ostatnio za kartki, nie będzie natomiast Moskaly który z tego samego powodu opusci własnie mecz z Legia. Kontuzji w Pucharze Ekstraklasy nabawił sie Szczoczarz. Napenwo strata Moskaly to najwieksze oslabienie druzyny . Ja licze na cieakwa gre i zwyciestwo Legi .
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Łódzki KS - Odra Wodzisław
Spotkanie już nie o utrzymanie się w lidze... nie o zdobycie punktów... jednak co jest priorytetem ale przede wszystkim o wygranie meczu bo przecież Łks Łódź nie wygrał na własnym boisku czy na terenie przeciwnika od 22.09.2007 czyli od 12 KOLEJEK orange extraklasy. Do tej pory wygrał tylko jeden mecz. Niektórzy z Was myślą już sobie że łódzki klub czeka degradacja do drugiej ligi... Ja osobiście tak nie myśle i sądze że gra wcale nie gorzej niz nie jeden klub orange extraklasy.
Łodzianie wystąpią w najsilniejszym składzie (chociaż w polskiej piłce najsliniejszy nie oznacza silnym) przeciwnik jednak wystąpi w okrojonym składzie bo sześciu zawodników nie zagra z powodów zdrowotnych czy kartek.

Moim skromnym zdaniem w sytuacji w jakiej jest Łódzki klub, musi zacząć zdobywać punkty, aby zagwarantować sobie miejsce w orange extraklasie, jak wspomniałem ma do tego ambicje i w starciu z zespołem jakim jest Odra powinien te 3 pundkty zachować dla siebie. Dodam również że Łódzki klub potrafi strzelać bramki i nie przegrywa do przysłowiowego jaja i potrafi stawić czoło nie jednemu.

Jakimi argumentami się kieruje, a takimi skromnymi ????
- Łodzianie muszą się pnąć w górę, mają 5 punktową stratę do Odry która zajmuje jedno miejsce wyzej od lodzian czyli 14 nad strefa spadkowa i 8 punktoów łodzinaom brakuje do miejsca 10-tego które zajmuje Cracovia z dorobkiem jak narazie 16 punktów.
- Własne boisko
- Brak 6 zawodnikow z podstawowej 11 Odry
- Kiepskioe noty Odry na wyjazdach
- Są drużyną lepszą ????

Bramiki:
Łks Łódź: 7 - 14
Odra: 13 - 21

Wygrane Remisy Przegrane Łódź u siebie
1 5 9

Odra na wyjezdzie
1 1 4


Mój TYP
0,-0,5 Handicap azjatycki NA Łks Łódź
Czyli jeżeli Łks łódz wygra mecz to wygrywam zakład. Jeżeli będzie remis zostanie mi zwrocone 50% STAWKI.
Bukmacher bet365.com Kurs 2.1
Na jakiej podstawie sądzisz że ŁKS jest drużyną lepszą od Odry ?
Słabe noty Odry na wyjazdach Odra zdobyła o jeen punkt mniej na wyjazdach niż &quot;icki&quot; u siebie. Przypone tylko wygraną w Warszawie 0:1 czy remis w Grodzisku 0:0.
Kto gra gorzej od ŁKS=u w tej chwili w OE bo moim zdaniem nikt są słabą drużyną nie mająca nikogo kto może pokonac bramkarza rywali i nie sądze żeby dzis wygrali. W ŁKS-ie gra 3 zawodników Wyparło, Kłos i Madej jeśli Odra srupulatnie pilniowac bedzie Madeja to osiągnie korzystny rezultat
I jeszcze jedno na temat kontuzji w ŁKS
Kontuzje prześladują ŁKS
Trener ełkaesiaków w końcówce rundy ma nie lada problem z urazami piłkarzy. Wczoraj okazało się, że Marcina Klatta czeka zabieg usunięcia uszkodzonej łąkotki. Z tego powodu nie zagra w dzisiejszym meczu z Odrą. Z kolei Łukasz Trałka przeszedł wczoraj operację pięty i do końca roku nie będzie mógł brać udziału w treningach. Kontuzje odniesione we wtorkowym spotkaniu Pucharu Ekstraklasy z Groclinem Grodzisk Wlkp. wykluczyły z treningów Brazylijczyka Paulinho oraz Rafała Kujawę.
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Oj legia to legia. Wygrana 1:0 przy takiej legii to nei mecz... Jezeli tak to Ostatio przegrali z cracovia 1:0 Polonia Bytom i z Jaga 3:1 Fakt Jaga jakos jedzie ale z Bytomiem przegrać uuuh

&#39;&#39;Na jakiej podstawie sądzisz że ŁKS jest drużyną lepszą od Odry ?&#39;&#39; A co sa gorsza ? to jest moja analiza, kazdy ma swoje zdanie. Podałem swoja arumentacje i tyle. Jezeli nic z neij nei wyczytales twoj problem ???? ja nei mam nic do dodania w tej analizie i sądze ze handicap warto jest obstawic.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Odra jest zespołem nieobliczalnym może wygrać z Koroną w Kielcach z Legią w Warszawie jak zarówno przegrać u siebie z zespołem który nie wygrał meczu wyjazdowego jak to było z Cracovią.Sądze że najrozsondniej będzie tu zagrać Under ŁKS traci mało bramek również mało strzela a Odra zagra defensywnie nie szarżując specjalnie tempa licząc na udaną kontre.Jak bym się miał decydować obstawiał bym bardziej na Odre która jest bardziej poukładanym zespołem lub ewentualnie remis
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań
Więcej niż 2,5
1,85
Bwin

Jutro o godzinie 18 na Stadionie Ludowym w Sosnowcu odbędzie się mecz rundy rewanżowej pomiędzy gospodarzami Zagłebiem Sosnowiec a goścmi Lechem Poznań. Faworytem tego meczu jest Lech który miał a może nadal ma walczyc o Mistrza, zaś Zagłebie ma jeden jedyny cel zając miejsce minimum 13 które premiowac je bedzie do gry w nastepnym sezonie na drugoligowych froncie. Jak narazie obu drużynom cięzko idzie to co zaplanowali bo Lech mistrzem raczej napewno nie bedzie, zaś Sosnowiec bedzie miał ogromne problemy z zajęciem miejsca 13. W ostatnim swoim meczu piłkarze Zagłebia zafundowali swoim kibicom dużą porcje emocji ponieważ bo ponad 6000 dniu znowu był mecz na Stadionie Ludowym na najwyższym szczeblu rozgrywek, Zagłebie remisowało z Wisłą 1:1 by w ostatnich minutach meczu dac sobie strzelic 2 gole i przegrac 1:3 gola dla pokonanych zdobył filigranowy Vladimir Bednar. Lech zaś wygrał w Łodzi z ŁKS dwa zero choc swoją grą nie zachwycił ale jak to sie mówi &quot;Zwycięzców się nie sądzi&quot; Obie drużyny bardzo słabo spisują się w defensywie ponieważ Zagłebie straciło w tych 15 meczach aż 33 gole (najwiecej w całej lidze) a Lech stracił tych goli 20. W Lechu trener Smuda ma problemy ze zmotowaniem linii obrony do treningów powrócili Bosacki i Tanevski ale żaden z nich nie wystąpi, z moich informacji wynika ze niepewny jest wystąp najlepszego w ostatnich meczach w barwach Lecha Ivana Djurdjevica ktory ma kłopoty z mięsniem ale jest szansa że zagra. Największym minusem tego spotkania bedzie chyba murawa bo chyba każdy z nas wie w jakich warunkach rozgrywany był mecz niedzielny między Zagłebiem a Wisła. Na potierdzenie tego że over jest prawdopodny przypomnę że przy Bułgarskiej &quot;Kolejorz&quot; pokanał graczy z Sonsowca 4:2
 
krisw3 0

krisw3

Użytkownik
Cracovia - Legia
VS

Typ 2
Kurs 1.90
Analiza :
Dziś 20 listopada Warszawska Legia przyjedzie do Krakowa by tam zmierzyć się z Cracovią Kraków.Zacznijmy może jednak od małej historii.Wart jest wspomnienia fakt, iż Legia nie wygrała w Krakowie, a dokładniej na stadionie Cracovii od 37 lat ! co naprawdę robi wrażenie, zważywszy na to, iż Legia wcale nie jest drużyną z dolnej półki.Na początek może troche historii ... Po raz ostatni Legia wygrała w 1970 roku, kiedy bramki Deyny i Gadochy zadecydowały o zwycięstwie legionistów nad Pasami 2-0. Od tego czasu oba zespoły mierzyły się jeszcze kilka razy i za każdym razem górą byli krakowianie, lub spotkanie kończyło się podziałem punktów.Trzeba przyznać, że drużyna pasów ostatnimi czasy przechodzi cięższy okres.Obrót spraw w ich drużynie jeśli chodzi o mecze ligowe nie idzie w dobrym kierunku.Ekipa z Krakowa w obecnej rundzie jesiennej przegrała, aż 9 spotkań, raz zremisowała natomiast zaledwie 5 razy udało im się wygrać.Ewentualna porażka z Wojskowymi byłaby z kolei już czwartą z rzędu ligową wpadką &quot;Craxy&quot; na własnym terenie, co byłoby dość dziwne bo wszyscy wiemy, że w Krakowie nie gra się łatwo, a drużyna Cracovii zawsze lubiła sprawiać nam niespodzianki przed własną publicznością.Wielu ludzi twierdzi, że presja, czy też stres motywują do dobrych wyników i działania.Zobaczymy czy to się sprawdzi.Wspomniałem o tej presji dlatego, iż nie wątpliwie ciąży ona na jednym z zawodników Wojskowych Piotrze Gizie.Wszyscy wiem przecież, że do Legii przybył on właśnie z Cracovii.Warto wspomnieć, że jeśli chodzi o najwyższą klasę rozgrywkową to w barwach Cracovii Piotr Giza zagrał aż 79 razy, strzelając przy tym 16 goli.Jego sukcesy w Pasach skończyły się wraz z momentem, w którym trenerem Cracovii został Stefan Majewski.Konflikt między tymi dwoma osobistościami narósł do tak wielkich rozmiarów, że Piotr postanowił odejść.Wracając dzisiaj do Krakowa ma coś do udowodnienia.Niestety na tym piłkarzu ostatnimi czasy ciąży jakieś fatum i marnuje on mnóstwo idealnych sytuacji strzeleckich co wcześniej mu się nie zdarzało.Jak mówi Piotr Giza &quot;Dziękuję trenerowi za zaufanie. Kiedyś muszę zacząć trafiać&quot;, trener Wojskowych Jan Urban ma nadzieję, że stanie się to właśnie na boisku Cracovii.Przyznajmy, że jest to wyśmienita okazja na udowodnienie swoich umiejętności, które z pewnością owy piłkarz posiada.Tutaj jednak zaważyć może ta niesamowita presja, która także napierać będzie ze strony kibiców z Krakowa, bo przyznamy wszyscy, że w Krakowie nikt nie gratuluje mu, że odszedł akurat do nielubianej tam Legii.Także w tym spotkaniu ważna będzie także forma nie tylko fizyczna, ale i psychiczna.Pewności zawsze dodaje atut własnego boiska, niestety tutaj Wojskowi go nie posiadają, więc będą mieli podwójnie utrudnione zadanie, czy się uda ? O tym przekonamy się niewątpliwie dziś o 20.Miejmy nadzieję, że tak bo kurs nie jest najgorszy, a Legia wydawałaby się tu być faworytem.Pamiętajmy jednak, że drużyna Cracovii nie ważne w jakiej formie, ale na własnej murawie zawsze lubiła i potrafiła stwarzać niespodzianki.Miejmy jednak nadzieję, że tutaj Legia się przełamie i zaliczy wreszcie swoje pierwsze od 37 lat zwycięstwo na Cracovskiej murawie.Z pewnością stać ich na to, jak to się mówi - stolice zawsze dobrze grają.Jednak dla mniej lubiących ryzyko polecam zagranie tego typu z podpórką choć ja osobiście daję czystą dwójeczkę.​
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ruch Chorzów - Dyskobolia Grodzisk
Trzeba zacząć od tego, że mecz odbędzie się na Stadionie Śląskim, a więc piłkarze na kiepski stan murawy narzekać nie będą. W związku z tym spotkanie może być ciekawe i obfitujące w ciekawe akcje tak jak miało to miejsce w otwierającym sezon meczu w Grodzisku gdzie po dobrym meczu zwycięzcami okazali się piłkarze Ruchu, którzy wygrali wtedy 4:1. Dziś raczej nic nie wskazuje na to, że będzie podobnie. W mojej opinii najlepiej omijać typowanie tego spotkania gdyż może w nim paść naprawdę każdy wynik. Jednakże gdybym był zmuszony typować to grałbym na polubowny remis ;)
Typ: no bet / X - 3,15

ŁKS Łódź - Odra Wodzisław
Kiedy drużynę Odry przejmował trener Białek wszystko w niej diametralnie się zmieniło. Wodzisławianie mieli dobrą zwycięską passę podczas której wygrali nawet przy Łazienkowskiej z Legią. Jednakże z czasem jakby spuścili z tonu i teraz grają słabiej. Dziś czeka ich ważne spotkanie przy Alei Unii w Łodzi gdzie zmierzą się z miejscowym ŁKS-em, który wraz z Zagłębiem Sosnowiec są najsłabszymi ligowcami. Mimo to patrząc na wydarzenia minionego tygodnia jakie miały miejsce w ŁKS-ie uważam, że gospodarze mają dziś szansę na zwycięstwo, dlatego też w tym spotkaniu zagram na zwycięstwo gospodarzy po zachęcającym kursie 2,40 w Unibet ale za lekką stawkę ;)
Typ: ŁKS - 2,40 w Unibet

Cracovia Kraków - Legia Warszawa
Pasy przegrały trzy ostatnie domowe spotkania, lecz nie zdziwię się jeśli dziś przegrają po raz kolejny. Co prawda dziś do składu Cracovii powracają Pawlusiński i Kłus, a do dobrej dyspozycji wydaje się powracać Bojarski to uważam, że faworytem dzisiejszego spotkania są Legioniści. Warto pamiętać, że Legii zawsze trudno grało się przy Kałuży i od czasu powrotu Craxy do 1 ligi ani razu tam nie wygrali, ale... kiedyś trzeba się przełamać i całkiem możliwe, że będzie to dziś. Swoją drogą może przełamie się Piotrek Giza?
Typ: Legia - 2,00 w Unibet
 
krisw3 0

krisw3

Użytkownik
Ruch Chorzów - Dyskobolia Grodzisk
Trzeba zacząć od tego, że mecz odbędzie się na Stadionie Śląskim, a więc piłkarze na kiepski stan murawy narzekać nie będą. W związku z tym spotkanie może być ciekawe i obfitujące w ciekawe akcje tak jak miało to miejsce w otwierającym sezon meczu w Grodzisku gdzie po dobrym meczu zwycięzcami okazali się piłkarze Ruchu, którzy wygrali wtedy 4:1. Dziś raczej nic nie wskazuje na to, że będzie podobnie. W mojej opinii najlepiej omijać typowanie tego spotkania gdyż może w nim paść naprawdę każdy wynik. Jednakże gdybym był zmuszony typować to grałbym na polubowny remis ;)
Typ: no bet / X - 3,15

ŁKS Łódź - Odra Wodzisław
Kiedy drużynę Odry przejmował trener Białek wszystko w niej diametralnie się zmieniło. Wodzisławianie mieli dobrą zwycięską passę podczas której wygrali nawet przy Łazienkowskiej z Legią. Jednakże z czasem jakby spuścili z tonu i teraz grają słabiej. Dziś czeka ich ważne spotkanie przy Alei Unii w Łodzi gdzie zmierzą się z miejscowym ŁKS-em, który wraz z Zagłębiem Sosnowiec są najsłabszymi ligowcami. Mimo to patrząc na wydarzenia minionego tygodnia jakie miały miejsce w ŁKS-ie uważam, że gospodarze mają dziś szansę na zwycięstwo, dlatego też w tym spotkaniu zagram na zwycięstwo gospodarzy po zachęcającym kursie 2,40 w Unibet ale za lekką stawkę ;)
Typ: ŁKS - 2,40 w Unibet

Cracovia Kraków - Legia Warszawa
Pasy przegrały trzy ostatnie domowe spotkania, lecz nie zdziwię się jeśli dziś przegrają po raz kolejny. Co prawda dziś do składu Cracovii powracają Pawlusiński i Kłus, a do dobrej dyspozycji wydaje się powracać Bojarski to uważam, że faworytem dzisiejszego spotkania są Legioniści. Warto pamiętać, że Legii zawsze trudno grało się przy Kałuży i od czasu powrotu Craxy do 1 ligi ani razu tam nie wygrali, ale... kiedyś trzeba się przełamać i całkiem możliwe, że będzie to dziś. Swoją drogą może przełamie się Piotrek Giza?
Typ: Legia - 2,00 w Unibet
Człowieku ! identyczne typy bym dał na dzisiaj.Dokładni.Zgadza się remis zgadzają się wygrane.Identycznie twierdze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom