>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

16.kolejka Ekstraklasy 25.02 - 27.02.2011

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Najwyższy czas.

Kursy - Unibet.​

Poprosiłem o otwarcie tematu bo nie dużo czasu zostało startu, a chciałbym już coś zaproponować na przyszły weekend.

Sytuacji w PB po przerwie.Takiej dużej ilości pomyj, różnego rodzaju artykułów niepochlebnych na temat Jedynej nie było - a to z różnych względów.Braku pieniędzy, braku stadionu [ od razu zaznaczam, że zależy tylko to od miasta ], taka ogólnie atmosfera dziwna wokół Polonii.Ale to już odstawiamy na bok, zaczynamy rundę, zaczynamy z nowym trenerem, nowymi zawodnikami.
Owszem - nowy trener.Robert Góralczyk zastąpił Jana Urbana na tym stanowisku, pracuje już od nowego roku z zespołem.Wcześniej już był w Bytomiu jako asystent Probierza, a później pracował z kobiecą reprezentacją.Teraz dostał szansą na samodzielną pracę w Ekstraklasie.Pierwsze wrażenie to widać, że człowiek jest spokojny, inteligentny [ jest/był wykładowcą na UŚiu ], ma swoją filozofię piłki.Zaczął pracę z zawodnikami.
Niestety nie było mu dane z wszystkimi bo z Bytomiem pożegnało się kilka bardziej istontych ogniw zespołu - Gąsiński odszedł co Cracovii, Ujek róznież odszedł, a Sawala został sprzedany do GKSu Bełchatów.Nie ma ludzi niezastąpionych także nie martwią mnie te odejścia, kadra również została jako tako, w miarę możliwości wzmocniona - przyszedł Kiełpin [ wrócił z wypożyczenia z Radzionkowa ] gdzie wydaje się okrzepł i radzi sobie bardzo fajnie, do obrony został sprowadzony Krzysztof Król :?, środek pomocy zasilił Dziewulski, w miejsce Sawali, zaś w ataku supportować ma wypożyczony Trytko.
Polonia była na zgrupowaniu w Turcji gdzie trenowali pod okiem sztabu i szlifowali formę do sezonu. Rozegrali również kilka sparingów z ciekawymi rywalami - przegrali z Koperem 1:0 [ Mistrz Słowenii ], wygrali zaś z Inter Zaprešić i Universatem Cluj 1:0 oraz zremisowali na koniec z Jagodiną 0:0.Od razu co rzuca się w oczy z punktu widzenia obstawiającego, że nie tracimy dużo goli - to prawda, ale niestety też nie tworzymy zbyt dużo sytuacji strzeleckich także od razu warto próbować under2,5 w pierwszym spotkaniu z Bełchatowem bo rzeczywiście bramkarz i kwartet obrońców wygląda dość solidnie.Po powrocie z Turcji, wczoraj PB zagrało kolejny sparing z Piastem - tutaj również remis 0:0 i tak jak wspominałem, cieszy postawa defensywy bo jest w miarę pewnie, ale zarzuty można mieć do formacji ofensywnych.
Tak więc, przechodząc w tym akapicie do meczu z Bełchatowem.W bramce zagra Kiełpin bo na prawdę wygląda ciekawie, jest w miarę pewny, na środku bez niespodzianek bo wyjdzie Hanek z Żytko oraz na boku po prawej Hricko i po prawej ja bardziej stawiałbym na Telichowskiego bo Król wczoraj doznał kontuzji podczas spotkania i nie wiem czy się wykuruję na sobotę, ale też szczerzę mówiąc to grał słabo.Im wyżej, im dalej tym już trudniej ocenić wyjściową jedenastkę bo na DM zagra na pewno Kobylik z Dziewulskim, na lewej stronie pomocy Radzewicz i w ataku Podstawek to prawa strona i rozgrywający to niespodzianka bo jest kilka manewrów.Z Piastem zaczął na prawej stronie Vascak, któremu Góralczyk ufa, on w sumie dobrze wygląda nawet bo wrzucić potrafi i grać 1 na 1 również, ale nie jestem do końca pewny czy to on wyjdzie bo przecież jest Barcik, który łapie formę i zawsze jest groźny, ale zaś Słowak operował też w meczu z Piastem w środku pola za plecami Podstawka.Na tej pozycji może zagrać również Tymiński, na którego ja osobiście liczę bo fajnie się rozwija ten zawodnik i może być z niego pożytek w postaci dobrej gry i pieniędzy w przyszłości.Kolejny wariant Góralczyka to granie z Radzewiczem na prawej stronie, a Jarecki na prawej.W przodzie raczej Podstawek bo grał regularnie w sparingach i strzelił najwięcej goli.
Postarałem się napisać coś na temat Jedynej, mam nadzieję, że komuś coś przybliżyłem i będzie łatwiej obstawiać.Nie znam jeszcze do końca składu, ale im bliżej soboty tym będę coraz więcej wiedzieć i postaram się tutaj wpisać.
Typy na ten mecz to na pewno under2,5 po niezbyt zachwycającym kursie, ale drugi, również ciekawy to remis do przerwy bo nie spodziewam się goli po 45 minutach, ale tutaj co do tego to bardziej stricte analiza pod koniec tygodnia.
Zachęcam do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
tbm 642

tbm

Forum VIP
Myślę, że niedzielny dubel Lech Poznań + Polonia Warszawa wygląda ciekawie. Najlepsze AKO można chyba złapać w Tobet. Kursów poniżej 1,50 na te zdarzenia jednak nie ma raczej opłacalności pobierać.
Polonia Warszawa pozmieniała trochę w obronie, ale wygląda na to, że Sadlok, Kokoszka, Cotra będą wzmocnieniem, a nie osłabieniem. Do tego Smolarek przepracował cały okres przygotowawczy i ogólnie Polonia wygląda na solidną ekipę. Dobre występy na turnieju towarzyskim w Hiszpanii. Uważam, że wynik podobny jak jesienią czyli 2:0 dla Polonii realny.
Widzew już bez Robaka, a nowi piłkarze nie robią na mnie specjalnego wrażenia. Lech mimo wszystko okienka transferowego nie przespał. Jak dla mnie nie powinno być mowy o zmęczeniu, bo trener Bakero stara się rotować składem już na starcie. Jednakże to polska liga... i pewnie będą na to narzekać. Z drugiej strony kiepski stan murawy w Poznaniu, czy aby znów nie pomoże ekipie broniącej się ?
Mimo wszystko zdecydowałem się jednak na dubla Polonia Warszawa+ Lech. O innych meczach bliżej weekendu.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
A ja myślę nad postawienie we wszystkich meczach under 2.5 gola, stawka oczywiście 1/10. Jak wiadomo Polska liga raczej należy do underowych. Po długiej przerwie drużyny mogą mieć problem ze zdobywaniem bramek. Większość zespołów przygotowywała się w ciepłych krajach gdzie boiska były przygotowane i warunki atmosferyczne różniły się od tych które teraz panują w Polsce. Tak więc zanim wejdą w ten rytm meczowy na pewno trochę to potrwa. Obserwowałem rundę jesienną i dużo było meczów gdzie w jednej kolejce wchodziły undery. Kupon raczej dla zabawy, ale możliwe, że wejdzie. Ciekaw jakie ako wyjdzie. Jak myślicie w których meczach może wpaść więcej bramek niż 2 ?
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Sytuacja przed meczem Cracovia - Legia:
&quot;Na nowym stadionie małopolskiej drużyny na pewno nie wystąpi Marcin Komorowski, który będzie pauzował za cztery żółte kartki (wszystkie upomnienia „Komor” otrzymał jesienią). Z obozu w Ayia Napie kontuzjowany wrócił Maciej Rybus. Badanie USG przeprowadzone w Warszawie wykazało, że „Ryba” musi odpocząć przez kilka tygodni i zabraknie go w Krakowie. Problemy zdrowotne wykluczyły z gry również Tomasza Kiełbowicza. To oznacza, że praktycznie pewnym występu w piątkowym meczu jest Jakub Wawrzyniak.
W ostatnich sparingach nie zagrali Ivica Vrdoljak oraz Takesure Chinyama, lecz „Ivo” powinien wykurować się do spotkania z „Pasami”. W spotkaniu z Widzewem Michal Hubnik udowodnił swoją wartość i pokazał, że jest w stanie godnie zastąpić „Chiny’ego”.
W trakcie zimowego okienka transferowego Legia pozyskała wspomnianego czeskiego napastnika. W najbliższym czasie stołeczny klub powinien podpisać kontrakt ze słoweńskim obrońcą – Dejanem Kelharem. Obaj będą gotowi na piątkowy mecz.&quot;
To sytuacja w Legii, jeszcze o czystce w Cracovii:
&quot;Zimą z klubu zarządzanego przez Janusza Filipiaka odeszło kilkunastu piłkarzy. Byli wśród nich zawodnicy, którzy grali przy Kałuży nieprzerwanie od kilku lat. „Ofiarami” czystki padli Marcin Cabaj, Michał Goliński, Krzysztof Janus, Wojciech Łuczak, Łukasz Merda, Tomasz Moskała, Dariusz Pawlusiński, Paweł Sasin, Łukasz Uszalewski oraz Marek Wasiluk. Krakowski klub opuścili również Piotr Polczak (Terek Grozny), Bartosz Ślusarski (Lech Poznań) i Radosław Matusiak (Asteras Trypolis). Z grona 14 zawodników, którzy w sierpniu wystąpili na stadionie przy Łazienkowskiej 3, obecnie w Cracovii gra tylko sześciu.
Trener „Pasów” – Jurij Szatałow – planując wzmocnienia, postanowił zaufać „sprawdzonym zawodnikom”. Pierwszym nabytkiem krakowskiej ekipy okazał się Piotr Giza. „Gizmo” po rozwiązaniu umowy z Legią trenował z Cracovią, a w grudniu podpisał z nią kontrakt. Po kilku latach przerwy pod Wawel wrócił Łukasz Nawotczyński (do 2004 roku był zawodnikiem Wisły, później grał w Jagiellonii Białystok oraz Koronie Kielce). W miejsce Cabaja i Merdy pozyskano rezerwowego golkipera Śląska Wrocław – Wojciecha Kaczmarka - oraz podstawowego bramkarza Polonii Bytom – Szymona Gąsińskiego. Dyrektor sportowy Cracovii – Tomasz Rząsa – zakontraktował również kilku piłkarzy, którzy do tej pory reprezentowali barwy klubów z Półwyspu Bałkańskiego.&quot;
Jeśli znajde czas, to przejrzę ofertę i postaram się cos od siebie wrzucić,
Pzdr.
@up - popieram i też sądze, że większość meczów będzie underowa.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
snoopdogg według mnie murowany under w meczu Arki z Wisłą.Arka praktycznie w każdym spotkaniu u siebie w rundzie jesiennej notowała undery.Wiadomo teraz nowy stadion mecz z Wisła i zapewne walka na całego_Ostatnie 6 meczu w Gdyni pomiędzy tymi zespołami to spotkania underowe.2 ostatnie wygrane Wisły wcześniejsze 2 to remisy.Ja bedę próbował grać w tym meczu under lub ewentualnie 1x bo jakoś nie wydaję mi się aby Wisła tam wygrała.Mimo tego że w ostatnich sparingach prezentowali się dobrze ale liga to liga
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
ARKA GDYNIA - WISŁA KRAKÓW
typ: 1x
kurs: 1,60 bet365
Ligowa inauguracja na nowym stadionie w Gdyni będzie miała miejsce już w najbliższy piątek. Naprzeciw siebie stanie Arka Gdynia oraz Wisła Kraków. W drużynie Arki mieliśmy do czynienia z małą ilością ruchów transferowych. Odeszło 2 bramkarzy - Witkowski i Bledzewski, a przybyli dwaj Brazylijczycy - napastnik Junior Ross i doświadczony bramkarz Marcello Moretto. W Wiśle było więcej ruchów, odeszli bracia Brożkowie i Mariusz Pawełek. W ich miejsce pozyskano kilku ciekawych graczy. Najsolidniej wygląda Kew Jaliens. Wzmocnienia Wisły wyglądają dobrze, jednak na razie tylko na papierze. Drużyna potrzebuje czasu i zgrania, zrozumienia siebie na wzajem, a przy Reymonta po raz kolejny dochodzi kilku piłkarzy, którzy mają grać w pierwszej drużynie. Moim zdaniem nie zda to na początku rundy egzaminu. Arka bardzo dobrze prezentowała się w ubiegłej rundzie na własnym obiekcie, gdzie nie przegrała żadnego meczu odnosząc 4 zwycięstwa i 3 remisy. Natomiast Wisła na wyjeździe ugrała 10 pkt. Bilans 3-1-4. W spotkaniach sparingowych obu drużynom wiodło się różnie. Najlepszym przykładem jest Wisła, która potrafiła wysoko przegrywać i wygrywać. Jednak liga to inne realia.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
A ja myślę nad postawienie we wszystkich meczach under 2.5 gola, stawka oczywiście 1/10. Jak wiadomo Polska liga raczej należy do underowych. Po długiej przerwie drużyny mogą mieć problem ze zdobywaniem bramek. Większość zespołów przygotowywała się w ciepłych krajach gdzie boiska były przygotowane i warunki atmosferyczne różniły się od tych które teraz panują w Polsce. Tak więc zanim wejdą w ten rytm meczowy na pewno trochę to potrwa. Obserwowałem rundę jesienną i dużo było meczów gdzie w jednej kolejce wchodziły undery. Kupon raczej dla zabawy, ale możliwe, że wejdzie. Ciekaw jakie ako wyjdzie. Jak myślicie w których meczach może wpaść więcej bramek niż 2 ?
Dla mnie pomysł warty zagrania.
W obu piatkowych meczach nie widze aby padło wiecej niz dwa gole.
Albo remisy bezbramkowe albo zwyciestwa jedno bramkowe.
W sobotnim spotkaniu Jaga-Sląsk wedlug mnie jest najbardziej prawdopodobny overowy wynik z pośrod rozgrywanych spotkań.
Niedziela najbardziej dla mnie nieprzewidywalna.
W obu meczach wszytko moze zdarzyc sie i granie po przerwie zimowej po kursach 1,5 na gospodarzy odradzam.
Nie patrzylem jak u innych bukow ale w bet365 na 3 mecze jest 1,55 na dwa 1,65 a pozostale małe roznice ale nie mniej niz 1,6
Liczylem ako i w bet365 wynioslo w zaokrogleniu 43
.
Za 5 lub 10 pln mozna puscic:razz:
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
djgregor no to ja się w ogóle nie zgodzę co do meczu Jagi, dla mnie najbardziej pasuje under. W Jadze prawdopodobnie nie zagra od początku meczu Franek, Grosik został sprzedany, a w Śląsku Vuk została wywyalony z drużyny. Najważniejszych ofensywnych graczy drużyn nie zobaczymy na boisku. Oczywiście obie drużyny mają dość mocne linie pomocy i każdy z tych graczy umie strzelić gola, jednak ja skłaniałbym się ku 0:0 lub 1:0. Ma być dość zimno a to nie sprzyja efektownej grze.
Jeżeli gdzieś bym upatrywał overa to w meczu Cracovia-Legia.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Borek coś wspominał w Cafe Futbol, że Jagiellonia ma grać jednym napastnikiem, którym ma być Grzelak, więc under raczej padnie.
Czytałem tez kilka wypowiedzi zawodników Cracovii, wspominają oni, że najważniejsze będzie nie stracić bramki, a z przodu może cos wpadnie, więc w Krakowie też nastawiałbym się na under.
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
Grzelakowi pierwszy skład w meczu z Śląskiem chyba nie grozi, z tego co się orinetuję Jaga ma zagrać tak:
Sandomierski - Norambuena, Skerla, Cionek, Pejovic - Hermes(Kascelan?), Grzyb, Essomba, Kupisz, Bury - Seratlic( 3-4 bramki w sparingach i drugie tyle ayst, jego gra jest podobna do tego co grał Grosik)
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Nie ma żadnego sensu granie na Lecha moim zdaniem. Grają wprawdzie u siebie, ale z taką grą jak z Polonią Warszawa, Lech z Widzewem nie ma prawa wygrać. W Łodzi został Sernas, jest Panka, Grzelczak czy Durić. Na pewno po takim kursie nie będę grał na Lecha, szybciej zagram X2 po niezłym kursie z dużym prawdopodobieństwem trafienia.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Spotkanie: Arka Gdynia - Wisła Kraków 20:00
Typ: Wisła Kraków
Kurs: 2,35
Buk: Unibet

Analiza: Już za 3 dni ruszamy po zimowej przerwie,z naszą rodzimą ligą.Jaka by ona nie była,to jednak wszystkich nas na swój sposób,czy to piłkarsko czy kibicowsko - elektryzuje,na dobry poczatek 2 spotkania.w Krakowie miejscowe &quot;Pasy&quot; podejmą Legię Warszawa,zaś w Gdyni Arka spotka się z Wicemistrzem Polski - krakowską Wisłą,właśnie temu spotkaniu,postanowiłem się z bliższa przyjrzeć.Wiślacy po powrocie z dwóch jakże różnych piłkarsko obozów,dostali w poniedziałek dzień wolnego,od dziś zaczyna się misja &quot;Arka&quot; Goście piątkowego spotkania,rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej od turnieju Copa Del Sol,w hiszpańskiej La Mandze,w którym to niestety przegrali wszystkie 3 spotkania i odpadli przedwcześnie z turnieju,było to jednak prawie miesiąc temu,na tamten moment do drużyny nie dołączyli jeszcze wszyscy wytransferowani piłkarze &quot;Białej Gwiazdy&quot; drużyna musiała sobie więc radzić w dość okrojonej linii defensywnej.Wyjazd do Turcji już w komplecie,z nową piątką zawodników,najciekawszym transferem wydaję się pozyskanie byłego obrońcy Oranje i AZ Alkmaar - Kewa Jaliensa.Drugi obóz w Turcji zakończony dwoma optymistycznymi wynikami,w pokonanym polu,Wiślacy zostawili między innymi Mistrza Białorusi - Bate Borysów,gra wyglądała znacznie lepiej,niż podczas obozu w Hiszpanii,co napawa optymizmem przed startem rundy.Wisła po wyprzedaży defensywy,jaka nastąpiła na przełomie ostatnich 2 sezonów,gdzie z drużyny odeszło 8 obrońców,powoli wydaje się wracać na stare,dobre tory,Trener Wisły,Robert Maskaant,powoli wpaja w drużynę swoją filozofię gry,według mnie w piątek zobaczymy zupełnie inną Wisłę,niż tą grającą na Jesieni.Kilka słów o Arce Gdynia - gospodarzu piątkowego spotkania.Arka przystępuje do rundy wiosennej pełna nadziei,przede wszystkim oddano do użytku nowy stadion Miejski o pojemności ok.16 000 miejsc,dla fanów w Gdyni to nie lada gratka,gdyż będą mogli w końcu zasiąść na nowoczesnym jak na polskie warunki obiekcie.kibice z pewnością zjawią się w komplecie na meczu z wicemistrzem Polski,mecz z podtekstami,mecz otwarcia stadionu,mecz otwarcia rundy wiosennej,na pewno będzie ciekawie! czego może zabraknąć Arce??śmiejąc się troszkę napiszę że &quot;sztucznej murawy&quot; która była ewenementem na polskich boiskach jesienią,złośliwi mówią,że to właśnie dzięki temu,Arka nie przegrywała &quot;u siebie&quot; na stadionie przeznaczonym do gry w Rugby,ale tak z pewnością po części było,gdyż jest to specyficzna nawierzchnia,która powoduje,że piłka wolniej odbija się od murawy,przyjezdne drużyny nie mogły do końca sobie poradzić z tym faktem,stąd gospodarzom grało się łatwiej,jednym ze wzmocnień Arki,będzie na pewnie pozyskany w tym okienku bramkarz,Brazylijczyk Marcelo Moretto.Arka to zdecydowanie drużyna własnego boiska,wiele osób obstawia w tym spotkaniu remis,lub zwycięstwo gospodarzy,według mnie jednak presja meczu otwarcia,będzie bardziej ciążyć na żółto-niebieskich i 3 pkt z Trójmiasta wywiezie drużyna z Krakowa,bo mimo licznych wyprzedaży z klubu,jest to jednak drużyna conajmniej o klasę lepsza,Powodzenia!
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
Mój typ: X2 ✅
Cieszę się, że po długiej przerwie powraca nasza krajowa mizeria. Pod lupę wziąłem spotkanie w Chorzowie, z tego względu, że według mnie to goście mają większe szanse na zwycięstwo. Dlaczego? Podziwiam trenera Tomasza Kafarskiego. Bardzo młody, utalentowany szkoleniowiec, który ma swoją wizję zespołu i potrafi znaleźć wspólny język z piłkarzami (różnica wieku jest niewielka). Lechia Kafarskiego jest podobnie jak Baltic Arena - w trakcie budowy. Co prawda z zespołu odeszli Hubert Wołąkiewicz oraz Paweł Buzała, jednak trzon drużyny pozostał bez zmian. Martwić może kontuzja Siergieja Kozansa, choć klub wczoraj poinformował, że znalazł się jego następca - Luko Vućko (na papierze wygląda solidnie). Sparingi w Turcji były z wymagającymi rywalami, ale lechiści wypadli całkiem nieźle. Kilka słów o Ruchu: Zagadka, duża zagadka. Do Polonii odszedł Maciek Sadlok, do Korony Krzysiek Pilarz. Dwaj ewidentnie podstawowi zawodnicy. Trudno powiedzieć, czy &quot;Niebiescy&quot; mają ich kim zastąpić. Jest Pesković, Dokić, Zieńczuk (notabene nie sprawdził się w Lechii). W zeszłym sezonie cele były inne: Ruch miał świetną kadrę (Niedzielan, Sobiech). Obawiam się, że teraz nic poza utrzymaniem nie uda się ugrać. Dlatego już w pierwszym spotkaniu po zimowej przerwie stawiam z podpórką, ale jednak na Lechię.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
No zaczynamy nasza ulubioną lige, postaram sie pobawic w typowanie minimum 2 spotkan na kolejke, zaczynamy:

Polonia Bytom-GKS Bełchatów

Dwie ekipy mające kompletnie różne potencjał i cel na ten sezon. Bytomianie strzelają bardzo mało goli , ale także tracą stosunkowo mało( 13 na 15 spotkan). Sa jednym z najbardziej underowych ekip w tym sezonie ( ostatnie 8 spotkan to 6 underów).
Mimo iż nigdy nie uznaje spotkań sparingowych jako wyznacznika z róznych względów to nawet w nich było underowo z reguły 1-0 , 0-1. GKS to jednak drużyna z dużym potencjałem , szczególnie ofensywnym , jednak sądze , że zimowa aura a co za tym idzie pogorszone warunki do gry nie pozwolą im na rozkręcenie sie od poczatku sezonu.
Wiadomo , że w takich warunkach łątwiej jest sie bronić niż atakować, ponadtto GKS miewał problemy ze starami zarówno sezonu jak i rundy. Teraz nei musi tak być ale także szczerze wątpie aby odrazu celowniki były odpowiednio ustawione. Przewidywalny wynik to 0-0, 0-1 ????
Dlatego proponuje under 2.5 po kursie .1.50 Expekt ✅

Polonia Warszawa- Górnik Zabrze

Przy ulicy Konwiktorskiej też bedziemy mieli ciekawy pojedynek. Polonia z nowym trenerem Theo Bosem radzi sobie całkiem nieźle mimo , że to narazie tylko w sparingach.
Co istotne cały okres przygotowań solidnie przepracował Smolarek, który gdy tylko będzie w pełni sił będzie gwiazdą naszej ligi. Poza tym Poloniście bez wiekszych oslabien.
Górnik natomiast zaskakiwał fatalną postawą w spotkaniach kontrolnych, które iż mimo jak już pisałem nie są często wyznacznikiem to jednak budują pewność/niepewność ekipy i ustalają atmosfere w drużynie. Dostawanie niemal w każdym sparingu 3 goli na pewno korzystnie na drużyne nie wpłynie, poza tą sytuacją w Górniku doszło do kilku mniej lub bardziej poważnych kontuzji. Jak chocby u Pazdana czy Bębenka co także zmusiło trenera do innych zestawien meczowych. Jeśli chodzi o lige to Zabrzanie radzą sobie w niej fatalnie na wyjazdach ( ostatnie 3 wyjazdowe to 10-1 w bramkach czyli oczywiscie 3 porazki). Te sytuacje dają mi podstawy by stawiac na Polonie w tym meczu po w cale nie takim zlym kursie 1.55 Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 30

betclic_expert

Użytkownik
RUSZA WIOSNA W POLSKIEJ EKSTRAKLASIE!

W najbliższy weekend rozpocznie się runda wiosenna Ekstraklasy. Wszystkie drużyny zrobią wszystko by znaleźć się na górze zestawienia i uniknąć jego dołu. Będziemy świadkami początku zażartej walki zarówno o mistrzostwo, jak i o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Kilkanaście rozegranych już kolejek, każe sądzić iż runda wiosenna będzie bardziej emocjonująca niż zakończona już jesienna, a do walki o podium włączy się kilka innych drużyn spoza ustalonej w minionym sezonie czołówki. Tym bardziej, że podczas zimowego okienka transferowego miało miejsce wiele roszad praktycznie w każdym zespole.
16. kolejkę Ekstraklasy zainaugurują w piątek o godzinie 20:00 Arka Gdynia z Wisłą Kraków oraz Cracovia z Legią Warszawa. W obu meczach faworytami są niewątpliwi goście. Zarówno Biała Gwiazda, jak i stołeczny klub zaciekle gonić będą liderującą Jagiellonię Białystok. Mistrzowie jesieni nie zagrają w najbliższy weekend ze względu na niskie temperatury panujące na Podlasiu, a mecz ze Śląskiem Wrocław przełożony został na 8. marca. Wracając do piątkowych spotkań, proponuję Wam na początek zakład na zwycięstwa Legii i Wisły. Po przemnożeniu obu kursów zobaczycie, że warto zainwestować w taki kupon. Za każde postawione 10 zł będziecie bowiem mogli wygrać ponad 43 zł.
Możecie spróbować szczęścia także w typach na pozostałe spotkania, które rozegrane zostaną w sobotę oraz niedzielę. BetClic przygotował dla Was przecież jak zawsze bardzo bogatą ofertę. Sprawdźcie sami! Na największą uwagę zasługuje jednak według mnie niedzielna konfrontacja Lecha Poznań z Widzewem Łódź. Kolejorz przez wielu wskazywany jest na pewnego zwycięzcę konfrontacji z łodzianami. Ja sugerowałbym ostrożność, a wręcz typ na niespodziankę i wygraną gości. Nasz „polski rodzynek” na arenie międzynarodowej, zmęczony po występie w Lidze Europejskiej, może nie udźwignąć ciężaru spotkania z Czerwoną Armią z Łodzi. Przypomnieć wystarczy chociażby historię poznańskiej lokomotywy z jesieni, gdy swoje bardzo dobre występy w LE przeplatała żałosną postawą w polskich rozgrywkach. Nie dalej jak w ubiegłym tygodniu, Lech ograł przy Bułgarskiej Sporting Braga 1:0, by kilka dni później przegrać z Polonią Warszawa w ramach Pucharu Polski. Wówczas niewiele spośród graczy BetClic zdecydowało się na postawienie na wygraną Czarnych Koszul, ale Ci którzy tak typowali zarobili w sumie ponad 35 000 zł. Wracając do meczu Lech - Widzew, jesienią obie drużyny podzieliły sie punktami z wynikiem 1:1. Osobiście typuję na niedzielny pojedynek wynik 1:2 na korzyść Widzewiaków. Jeśli zgadzacie się ze mną i postawicie 50 zł na dokładnie taki rezultat, możecie powiększyć swój budżet do 1000zł! Dodatkową atrakcją jest bezpośredni pojedynek dwóch piłkarzy walczących o koronę króla strzelców w obecnym sezonie. Mowa o Artjomsie Rudnevsie z Lecha i Darvydasie Sernasie z Widzewa. Obaj gonią ze stratą jednego gola strzelonego mniej prowadzących w tej klasyfikacji Tomasza Frankowskiego i Andrzeja Niedzielana. BetClic poszerzył dla Was specjalnie także ofertę o atrakcyjne kursy na „Króla strzelców” oraz inne.
Wraz z emocjami związanymi z rozpoczynającymi się rozgrywkami polskiej ligi życzymy Wam trafnych typów i dobrej zabawy z serwisem

Najlepsze kursy zawsze w Betclic

Rejestracja konta
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Jak wiadomo, mecz Jagi ze śląskim przełożony. Przyznam, że wasze typy na underowe spotkania są zbieżne z moimi rozmyślaniami na ten temat. Tylko mam jedno pytanie. Czy ja jestem ślepy, czy na efortunie i stsie nie ma ekstraklasy?
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Arka Gdynia-Wisła Kraków
W pierwszym meczu Wisła pokonała Arkę 1:0.



Ciekawe co na inaugurację rundy wiosennej wymyśli trener Pasieka. Jakoś gradowiska bramek w tym meczu nie przewiduję ale Arka raczej u siebie nie przegrywa i na dodatek mało bramek traci. Na pewno Arka będzie bardzo zadowolona z remisu. Natomiast o Wiśle ciężko coś powiedzieć. Odeszli Brożkowie z Pawełkiem, na pewno jakieś osłabienie drużyny jest. Za nim nowi wkomponują się w zespół, minie zapewne troszkę czasu. Meczów sparingowych nie powinno się brać pod uwagę ale naprawdę, nie wróży im to sukcesu na koniec sezonu. Wg mnie podział punktów w tym meczu i wynik 0:0 może 1:1. Choć trzeba przyznać, że Wisła też ma strasznego fuksa. Nie grajać czasami nic, potrafi strzelić jedną bramkę i wygrać mecz. Pozostanę jednak przy pierwszej wersji i postawie na remis w tym spotkaniu.


Cracovia Kraków-Legia Warszawa
Pierwszy mecz 2:1 dla Wojskowych(bardzo szczęsliwe)




Cracovia outsider ekstraklasy zagra z warszawską Legią. Pasy naprawdę w beznadziejnej sytuacji. Na 15 meczy tylko 8 punktów zdobytych, gdzie tracą do przedostatniej Arki aż 9 oczek. Trener Szatałow ma nie lada wyzwanie, by utrzymać Craxę w ekstraklasie. W zespole też nie najlepsze nastroje. Wyrzuceni Ślusarski z Matusiakiem. Ostatnio mówiło się o Radomskim, no i Cabaj poza klubem.
W Legii nastroje nie co lepsze,w lidze 3 miejsce i tylko 3 punkty do liderującej Jagi. Same przygotowania stoją jednak pod zankiem zapytania. Bardzo słabe rezultaty w meczach kontrolnych, nowi zawodnicy podochodzili na ostatnią chwilę. Ciekawym wzmocnieniem może okazać się czeski napastnik Michal Hubnik, ale jak bedzie czas pokaże.
Jeśli chodzi o sam mecz to, stawiałbym na grę defensywną Cracovii i liczenie na szybką kontrę. Ze strony Legii atak pozycyjny i liczenie na stały fragment gry (jak to było w pierwszej rundzie). Ciekawy również jest fakt, że Legia w tym sezonie jeszcze nie zremisowała. Pasy limit porażek już wyczerpały, chcą utrzymać się w lidze muszą ten mecz wygrać, co najmniej rezmisować( chociaż jeden punkt z ich perspektywy można traktować jako porażkę). Legia walczy o mistrzostwo, Pasy o utrzymanie. Siła ataku z siłą defensywy, chyba zrówna się ku remisowi. Jak będzie zobaczymy.
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
Jak wiadomo, mecz Jagi ze śląskim przełożony. Przyznam, że wasze typy na underowe spotkania są zbieżne z moimi rozmyślaniami na ten temat. Tylko mam jedno pytanie. Czy ja jestem ślepy, czy na efortunie i stsie nie ma ekstraklasy?
Muszę Ciebie pocieszyć, że z Twoim wzrokiem wszystko w porządku. Nie ma narazie oferty na polską ekstraklasę w bukach naziemnych.
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
MECZ JAGIELLONIA BIAŁYSTOK-ŚLĄSK WROCŁAW PRZEŁOŻONY NA WTOREK 8 MARCA.


POWODEM PRZEŁOŻENIA SĄ ZŁE WARUNKI ATMOSFERYCZNE, PANUJĄCE NA PODLASIU. GODZINA MECZU MA ZOSTAĆ JESZCZE USTALONA.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom