>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

16 kolejka Ekstraklasy [04.12-06.12]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Troszkę dziwią mnie stwierdzenia, że Legia złapała rytm. Oby panowie eksperci mieli rację, ale po tym, co zobaczyłem w Bełchatowie, gdzie Janek Mucha uchronił nas od straty paru bramek, nie jestem optymistą jak wszyscy tutaj zgromadzeni ???? . Gra Legii jest nadal jednostajna, bez wyrazu.
Mam podobne zdanie. Legia nie gra porywająco na przestrzeni kilku ostatnich kolejek. Pojedyncze zrywy Radovicia, czy wolny Iwańskiego. Dobra gra Choto, świetne parady Muchy. Reszta słabiutko w meczu z Bełchatowem i podobnie w meczu z Polonią. Legia grała bardzo słabo jak na oczekiwania jakie powszechnie panują.

Ok, Zagłębie istotne absencje i wg mnie kompletne nieporozumienie w postaci wystawiania Micanskiego w bocznym sektorze boiska, kiedy on jest typowym lisem pola karnego. Czy gospodarze wobec tego są w stanie coś osiągnać? A właśnie, że tak! Piłkarsko na prawdę Legia nie gra nic wielkiego i m.in dlatego dzisiaj na Legię nie zagram. Swoją grą mnie nie przekonują od kilku kolejek i czy się przełamią czy nie, moim zdaniem nie warto ryzykować mimo wszystko, a już na pewo nie grubszej kasy.


---

Co do typow bardziej skłaniałbym się u GKS-owi Bełchatów. Jak dla mnie grają ciekawą piłkę, co potwierdzili meczem z Legią. Wbrew pozorom to z bocznych sektorów boiska nadchodzi największe zagrożenie od tej drużyny. Mnóstwo dośrodkowań w pole karne, ale napastnicy muszą być skuteczniejsi. Są Nowak, Costly, może grać Korzym. Jest komu grać. Styl gry Bytomia powinien pasowac gospodarzom. Zapowiada się piłkarsko mecz na dobrym poziomie, gdzie goście powalczą, ale to Gieksa powinna sięgnąc po trzy punkty.
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Fakt ze Legia od dawna nie zachwyca swoja grą. Jedyny mecz to było pożegnanie z Ligą Europejską z Broendby(chyba tak sie pisze) . Wtedy jak ktoś powiedział &quot;grała jak nigdy przegrała jak zawsze&quot;! Szczera prawda. Co do poprzedników racja , gdyby nie Jano to Legia by miała wiele wiele więcej bramek straconych i by byłą drużyną z dużą ilością remisów w środku tabeli. Ale sądze ze Choto zatrzyma dzis Traore który ostatnio pokazuje swoją klase ligową i strzelecka i licze przede wszytkim na Rybusa i Mięciela i mam nadzieje ze którys z nich poprowadzi Legie do zwycięstwa! A może znów strzał życia Iwańskiego? Przekonamy się za 1.5 godziny ????
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Heh a tutaj znowu młyn wkoło jednego spotkania.Jak tydzień temu wszyscy grali na Bełchatów to dzisiaj wszyscy graja na Legie ???? no ładnie ładnie.
Według mnie w tym spotkaniu powinna wygrac Legia.Wszystko na to wskazuje co wypisaliscie powyzej tj braki w składzie Zagłebia i właściwy rytm złapany przez Legie ale ja wiem jakie niespodzianki robi Legia i dzisiaj sobie za srednia staweczke zagram remisik ????

W sumie to chciałbym zeby Legia wygrała ale jak zremisuje to tez bede happy bo kolejny raz wam popsuje kupony ????
✅✅✅

I udało się Legia popsuła co niektórym kupony ???? ))) i bardzo dobrze moze co poniektórzy nabiorą szacunku do stołecznej ekipy beda podchodzić do typowania jej meczy z wiekszym obiektywizmem ???? ja ich znam jak własna kieszeń a w głowie już mam typki na mecz z Arka choć on dopiero za tydzień
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik

PGE GKS Bełchatów - Polonia Bytom
Typ: 1/1
Kurs: 2.37
Bukmacher: bwin

Wraz z 16 kolejką piłkarskiej polskiej ekstraklasy rozpoczyna się runda rewanżowa. Ciekawie zapowiada się sobotnie spotkanie w Bełchatowie, gdzie zmierzą się drużyny sąsiadujące w górnej części tabeli ligowej. Obecnie piąty GKS Bełchatów zmierzy się z zajmującą szóstą lokatę Polonią Bytom. Faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy mają za sobą świetną passę siedmiu zwycięstw z rzędu bez straty gola, przerwaną jednak przed tygodniem podczas meczu ze stołeczną drużyną . Bełchatowianie wygrywali wówczas 0:1 w Wodzisławiu z Odrą, potem u siebie 1:0 z Koroną Kielce, 2:0 ze Śląskiem Wrocław, 3:0 z Polonią Warszawa, 0:1 w Krakowie z Cracovią i u siebie z Arką także 1:0 oraz 0:2 w Gdańsku z tamtejszą Lechią. Znakomita passa została jednak przerwana w ubiegłą sobotę, kiedy to GKS przegrał w Bełchatowie w dość nieszczęśliwych okolicznością 0:1 z Legią Warszawa, tracąc bramkę w końcowych minutach meczu, w którym jednak przewaga była po stronie gospodarzy. W Bełchatowie nie rozpamiętują już jednak tamtej porażki a zawodnicy skupiają się na tym aby wygrać dwa ostatnie mecze w tym roku. Mateusz Cetnarski, pomocnik PGE GKS-u, stwierdził, że zespół nie potrzebuje dodatkowej mobilizacji.
- Polonia zrobiła nam wielką krzywdę w pierwszej kolejce. Dlatego zrobimy wszystko, żeby w sobotę została skarcona - twierdzi. - Mobilizacja w drużynie jest bardzo duża. Ogromnie nam zależy, aby się zrewanżować Polonii. Powiem nawet więcej - sprężamy się na ten mecz naprawdę wyjątkowo, jak rzadko wcześniej na któregoś rywala. Ale chyba nie ma w tym nic dziwnego. Po porażce z drużyną Bytomia 0:1 wszyscy nazywali ją naszą kompromitacją. Później okazało się, że to wcale nie taka słaba drużyna i długo utrzymywała się w czołówce.
W dzisiejszym meczu do składu powróci Maciej Korzym, który z pewnością wzmocni siłę ofensywną bełchatowskiej drużyny.
Polonia Bytom w przeciwieństwie do GKS-u po znakomitym początku w tym sezonie ma za sobą słabszy okres gry. Ostatnie mecze Bytomian to tylko remisy 1:1 z Lechem Poznań oraz Jagiellonią Białystok i porażki 2:0 z Zagłębiem Lubin a w ostatniej kolejce 1:0 w Warszawie z Polonią. W poprzednim sezonie w rywalizacji obu drużyn w Bełchatowie padł wynik 3:1 dla gospodarzy. Myślę, że również i dziś może być podobnie a grający ostatnio znacznie lepiej piłkarze z Bełchatowa wywalczą dziś 3 punkty.​
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Odra - Jagiellonia 2 @ 2.25
Czas, aby w końcu po dwóch latach ( !!! ) na wyjeździe zwyciężyła drużyna z Białegostoku.
Odra gra fatalnie, czas chyba, by spadli na zaplecze ekstraklasy, bo ani kibicowsko , ani piłkarsko nie prezentują najwyższego poziomu, ale to się okaże na koniec sezonu.
W razie wygranej Białostoccy piłkarze awansują o kilka pozycji w tabeli i będzie to dla nich duża mobilizacja, gdyż od początku sezonu przez minusowe punkty, okupują ostatnie miejsca, co na pewno komfortową sytuacją nie jest ....
W razie przegranej czeka ich spadek na ostatnie miejsce, co przy ich potencjale byłoby niesprawiedliwe. Do zespołu Jagi wraca ważne ogniowo, Brazylijczyk Bruno, jego brak było widać w zremisowanym meczu z Lechią, powraca również pożyteczny Jezierski, tym samym kadra Jagiellonii jest praktycznie pełna.
Drużyna Odry leży na łopatkach i trzeba ją tylko dobić, co przy potencjale i motywacji żółto-czerwonych nie powinno być trudnym zadaniem.
Jak nie teraz to kiedy ? ;)

Przewidywane składy:
Odra Wodzisław Ślaski: Buchalik - Kłos, Kowalczyk, Dymkowski, Pielorz - Woś, Piechniak, Kuranty, Kwiek - Wodecki, Bueno.
Jagiellonia Białystok: Szamotulski - Lewczuk, Skerla, Cionek, Norambuena - Reich, Bruno, Hermes, Jarecki - Grosicki, Frankowski.

Pozdrawiam.

2:2 FT słabo
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Tak jak już pisałem wczoraj w dniu dzisiejszym swoje środki inwestuję w wygraną GKS-u Bełchatów. Podopieczni trenera Ulatowskiego przekonali mnie do siebie i nawet mimo porażki z Legią powinni utrzymać dobrą dyspozycję. Natomiast Polonia Bytom wyraźnie się pogubiła, gra słabiej niż jeszcze przed miesiącem, a ich największa broń czyli staranne rozgrywanie akcji kompletnie zanikła. Gospodarze pewnie powinni ten fakt wykorzystać i pewnie pokonać Polonię tym samym utrzymując się w czubie tabeli.

Drugi typ na dzisiaj to Lech Poznań. Ok, plaga kontuzji. Brakuje 4 obrońców, Rengifo ciągle w ME, ale mimo wszystko Lech powinien ten mecz wygrać. Piast na wyjazdach w tym sezonie traci sporo bramek. Glik liczy podobno na angaż w Lechu, ale w takim meczu może się spalić tak jak spalił się w meczu Polska - Holandia U21. Lewandowski, Peszko sa w bardzo dobrej dyspozycji, Stilic także jakby wracał do formy. Trzy punkty dla Kolejorza !

Moje typy:

GKS Bełchatów - 1,57
Lech Poznań - 1,40
*kursy z Tobet


Odpuszczam typowanie Odry z Jagiellonią. To już nie pierwszy raz kiedy Jaga ma się przełamać. I nawet jeśli to będzie tym razem to nie będę żałował, że nie postawiłem.

Cracovia pięknej piłki nie gra, ale jest skuteczna. Trzy kolejne zwyciestwa w tym nad Wisłą mowią same za siebie. Śląsk na wyjazdach nie błyszczy, ale w tym meczu dla mnie każdy wynik jest możliwy.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław

Cracovia według mnie i nie tylko mnie lepiej spisuje się z mocniejszymi zespołami, jakoś umieją się zmobilizować i pokazać coś dobrego bo całą rundę grają piach. Śląsk to zespół swojego boiska na boiskach rywali spisuje się przeciętnie. Wytypować kto wygra ten mecz jest cieżkie wedlug mnie najbardziej skłaniałbym się ku remisowi, ale myślę że w tym spotkaniu nie będzie wielkiego widowiska tylko mało goli i mało składnych akcji. Obie drużyny mają słabą siłę ofensywną, dla mnie najlepszym rozwiązaniem w tym meczu dla typerów jest zagranie typu na under 2,5 ✅ wynik: 1:0
 
S 0

suladan

Użytkownik
Spotkanie: Cracovia - Ślask Wrocław
Typ: X
Kurs: 3,20
Buk: Bet-at-home
Dziś w sosnowcu dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy ósmym i dziewiątym klubem polskiej ekstraklasy. Cracovia z 3 wygranymi z rzędu w lidze wspina się w górę tabeli, dwa cięzkie mecze z Wisła wygrany 0:1 oraz z Polonia również 0:1 może świadczyć o dobrej predyspozycji klubu, widać iż ciężka ręka trenera Leńczyka pomaga krakowskiemu klubowi. Śląsk Wrocław ostatnio mierzył się z Arka na wyjeździe i zebrał tylko 1 ptk po remisie w Gdyni. Na swoim boisku czuja sie bardzo pewnie-wygrana ze słabiutka Odra aż 4:0 oraz wygrana z piastem u siebie 2:1.
Typuje w tym meczu remis ponieważ myślę ze dobra passa Cracovi musi zostać przerwana. Ślask na wyjazdach jeszcze nie wygrał lecz zaliczył 3 remisy i 4 porażki, Cracovia zaś zaliczyła u siebie 2 wygrane,2 remisy i 3 porażki. Myślę ze podział punktów będzie tutaj słusznym rozwiązaniem. Ślask strzela mało bramek na wyjazdach, dlatego typuje tutaj 0:0 albo 1:1.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Dzisiaj zdecydowanymi pewniakami w naszej lidze wydają się być zespoły Bełchatowa i Lecha. Śmiem twierdzić, że podopieczni Ulatowskiego na obecną chwilę grają najciekawszy futbol w lidze, a mecz z Legią tylko o tym przekonał. Warszawianie absolutnie nie zasługiwali na zwycięstwo. No i stwierdzenie wałkowane milion razy: &quot;gdyby nie Mucha&quot;. Bełchatowianom brakuje jedynie skuteczności, co pokazał mecz z Legią. Jeśli dzisiaj będą wykorzystywać sytuację, które sami będą sobie stwarzać o wynik jestem jak najbardziej spokojny. Lech też chyba złapał w końcu odpowiedni rytm. Mają plagę kontuzji w zespole, ale z Piastem, który ostatnio nie zachwyca powinni sobie poradzić.

Moje typy:
Lech 1,35 ⛔
Bełchatów 1,45 ⛔
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Ja na dzisiaj z polskiej ekstraklasy znalazłem 2 typy, jeden wielce prawdopodobny a drugi trochę ryzykowny.
Bełchatów - Polonia Bytom
Bełchatowianie po fatalnym starcie sezonu, ostatnio spisują się znakomicie. Do ostatniego meczu, kiedy to powinni go wygrać co najmniej kilkoma bramkami ( fantastyczna forma Janka Muchy ) wygrali siedem meczy z rzędu, ba ! nie tracąc nawet bramki !! To pokazuje że forma GKSu jest dobra ! W ostatnich kolejkach na prawdę grają jedną z lepszych piłek w lidze. W dobrej formie jest kontuzjogenny Nowak, który wchodzi z ławki i strzela na prawdę ładne bramki. Ogólnie cała drużyna trenera Ulatowskiego gra dobrze, a najsilniejszą bronią są chyba skrzydła, ogólnie cała ofensywa jest w dobrej formie, nie wspominając już o defensywie ;] Polonia Bytomska w przeciwieństwie do Bełchatowa dobrze zaczęła sezon i przez kilka kolejek była nawet w czołówce, jednak ostatnio nadszedł gorszy okres, od pięciu meczy nie wygrali... Jednak ja wiedziałem że tak będzie, bo zespół który nie ma silnej ławki rezerwowej własnie tak kończy ... Jak mówi przysłowie &quot; pokaż mi swoją ławkę a powiem Ci jaką masz drużynę &quot; i tutaj chyba sprawdza się ono w 100% bo nie można cały sezon grać jednym składem, trzeba mieć rotacje w składzie a żeby tak się stało to kadra musisz liczyć 18 wyrównanych zawodników, moim zdaniem Polonia nie ma takiej kadry i teraz będzie coraz gorzej do zakończenia rundy :spokodfhgfh: Dzisiaj stawiam na pewne zwycięstwo Bełchatowian ????
Moje propozycje :
Bełchatów @ 1.53
Bełchatów -1 @ 2.70
Odra-Jagiellonia
Typowy mecz na czuja, Odra ostatnio spisuje się fatalnie... Jak wiemy Jaga też na wyjazdach nie wygra od 2 sezonów, czy dzisiaj któraś drużyna się przełamie ? Czy Jaga przełamie serie meczów wyjazdowych ? Czy Odra przełamie serie 5 meczów bez punktów ? I da sobie szanse na pozostanie w lidze ? Bo myślę że gdy Odra nie zdobędzie punktów w tych 2 ostatnich meczach to o utrzymanie na wiosne będzie im niezwykle ciężko. Do Wodzisławia przyszedł nowy trener, były Podbeskidzia, Marcin Brosz czy poustawia On zespół na zwycięstwo ? Miał bardzo mało czasu, czy będą rotacje w składzie ? Z pewnością, jednak składu Odry na ten mecz jeszcze nie widziałem. Moim zdaniem padnie tutaj remis. Typowo mecz na czuja :spokodfhgfh:
Moje propozycje :
remis @ 3.20
under 2.5 @ 1.53
pozdROWienia ????
 
D 0

damian1

Użytkownik
Jutro przy konwiktorskiej Polonia podejmie Korone Kielce.Nowy trener Polonistów Jose Maria Bakero prowadził ja w dwóch spotkaniach z teoretycznie silniejszymi rywalami i zdobył 4 punkty. W druzynie korony na ławce trenerskiej zadebiutuje Marcin Sasal były trener Dolcanu. Sadze ,ze debiut na ławce trenerskiej nie bedzie zbyt udany i Polonia wyjdzie zwyciesko z tego meczu:jezora:
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Już dzisiaj dojdzie w naszej ekstraklasie do spotkania na szczycie, bo takim mianem można określić mecz krakowskiej Wisły z chorzowskim Ruchem. Mistrz Polski ma na swoim koncie 34 punkty w 15 meczach. Ruch zgromadził 5 oczek mniej. Postawa Chorzowian to ogromne zaskoczenie obecnego sezonu. Na początku mojej analizy mówię wszem i wobec, że kibicuje Wiślakom ;). Postaram się jednak żeby moja analiza była jak najbardziej obiektywna. Zacznijmy może od gospodarzy. Jak już wspomniałem podopieczni Fornalika zachwycają od początku sezonu. Jednak ostatnio przeżywają chyba lekki kryzys. Tylko punkt wywalczony w ostatnich dwóch spotkaniach. O ile porażka we Wronkach z Lechem była brana pod uwagę, to ostatni remis z kielecką Koroną już chyba nie do końca. Niebieskich może cieszyć to, że w dzisiejszym spotkaniu zagra jednak Maciej Sadlok, który od początku sezony robi furorę jako stoper Chorzowian. Jego wysoką dyspozycję dostrzegł już nawet Franciszek Smuda powołując go do reprezentacji. Niebiescy mają solidną defensywę, nie zapominajmy o Rafale Grodzickim a także przebojowym Tomaszu Brzyskim. W bramce jest solidny Krzysztof Pilarz. Jednak najwięcej do udowodnienia w ekipie gospodarzy będzie miał dzisiaj Andrzej Niedzielan, który do Ruchu przywędrował właśnie z Wisły. Sądzę, że popularny &quot;Wtorek&quot; nie dostał w Krakowie szansy na zaistnienie. A w piłkę grac potrafi, co pokazuje obecnie w Chorzowie. Sam mówi, że dzisiejszy mecz będzie dla niego jak każdy inny. Jednak ja w to nie wierzę. Niedzielan na pewno będzie chciał udowodnić Skorży, że ten w którymś momencie popełnił błąd, pozbywając się jego. Sytuacja w Wiśle nie wygląda różowo po porażkach w dwóch najważniejszych meczach w sezonie, z Legią i Cracovią. Do tego dołóżmy porażkę z Lechem i widzimy, że Wisła przegrywa jak dotąd wszystkie najważniejsze mecze w sezonie. Ze względu na tabelę kolejnym z takich meczy będzie dzisiejszy. Krakowianie muszą go po prostu wygrać. Jeśli wierzyć doniesieniom prasowym to w dzisiejszym i kolejnym meczu z Zagłębiem waży się posada Skorży. Ja w to nie wierzę, Wisła potrzebuje po prostu wzmocnień. Ostatnie słabsze wyniki to według mnie wina nie trenera a bardziej piłkarzy. Brakuje im ambicji i woli walki. Małecki po kapitalnym początku sezonu gdzieś się pogubił. W fatalnej formie jest Brożek, którego dzisiaj zabraknie, ale może to i lepiej. Szansę dostanie zapewne Ćwielong albo Boguski wracający po kontuzji. Nie zagra także Garguła. Należy też wspomnieć o absencji dwóch filarów Wisły: Głowackiego i Sobolewskiego. Szczególnie widoczny jest brak tego drugiego. Odkąd nie gra Krakowianom brakuje walki, zaangażowania. Nie ma komu poderwać drużyny, a takim zawodnikiem jest właśnie Sobol. Na szczęście w dzisiejszym spotkaniu po anulowaniu żółtej kartki zagra jednak Marcelo. Środek obrony Jop - Diaz nie wyglądałby najlepiej. W tej kolejce potknęły się wszystkie czołowe drużyny. Myślę, że dzisiaj Wisła nie zrobi tego i powiększy swoją przewagę nad goniącymi ją zespołami. W drugim dzisiejszym meczu stawiam na zwycięstwo Polonii. Bakero jak na razie gromadzi punkty. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie i warszawianie dopiszą do swojego dorobku kolejne 3 oczka. Korona z nowym trenerem, także stanowi pewną zagadkę, ale dzisiaj nie sprawi problemów Polonii.

Moje typy:
Wisła 2,25
Polonia 1,80
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Spotkanie: Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Typ: Drużyna gości wygrywa i utrzymuje czyste konto
Kurs: 3.70
Bukmacher: betsson
Analiza:
Już dziś o godzinie 14-45 rozpoczną się dwa ostatnie mecze 16 kolejki piłkarskiej polskiej ekstraklasy. Moją uwagę przykuło spotkanie w Chorzowie, gdzie tamtejszy Ruch podejmować będzie obecnego lidera rozgrywek Wisłę Kraków. Faworytem tego spotkania wydaje się być drużyna Skorży, która ma na swoim koncie 34 punkty w tabeli, o 5 więcej aniżeli czwarty obecnie Ruch. Piłkarze Wisły mają już za sobą słabszy okres gry w ekstraklasie. Po porażkach 0:1 w Sosnowcu z Legią Warszawa i w derbach z Cracovią, Wiślacy wygrali ostatni mecz z Odrą w Wodzisławiu 1:3. Ruch Chorzów w ostatnim czasie dobrze radzi sobie tylko z drużynami z dołu tabeli, ale gdy rozgrywany jest mecz z drużyną sklasyfikowaną w górnej części tabeli to Ruch regularnie przegrywa. Gospodarze mają za sobą porażki z Legią w Warszawie 2:0 oraz w Poznaniu z Lechem 3:1. Pomiędzy tymi meczami Chorzowianie wygrali 5:2 z Jagiellonią Białystok a w ostatnim meczu bezbramkowo zremisowali z Koroną Kielce. Wisła należy do drużyn z wyższej półki dlatego dziś spodziewam się zwycięstwa piłkarzy z Krakowa. Na inauguracje sezonu 2009/2010 Wisła pokonała Ruch 2:0. Myślę, że dziś możemy spodziewać się równie podobnego zwycięstwa gości.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Na gorąco skomentuje troche dwa spotkania.
Zaglebie - Legia

Zaglebie jest kompletnie inna druzyna niz na poczatku sezonu , widac juz powoli reke Franza. Legia zagrala dobre spotkanie podobalo mi sie (niestety ogladalem tylko 60 min meczu) zmiana ciezaru gry Legionistow z jednej na druga , spokoj w przodzie Mieciela oraz jak zwykle zreszta dobra postawa srodka obrony szczegolnie Choto.
Spodziewalem sie w tym meczu under&#39;u ale myslalem , ze wiecej zagrozenia zdola Legia wprowadzic.

Ruch- Wisla
Pierwsza polowa to jak badanie przeciwnika niby ostra gra , niby podejscie do przeciwnika a brak wielu sytuacji podbramkowych. Uwage moja zwraca ostatnio dobra postawa MAuro CAntoro, podejscie do gry, brak wożenia piłki co było jego najgorszym mankamentem i wreszcie rozcąganie gry do linii tak jak powinna grac Wisla. Ten zawodnik pokazuje , że zasluguje na kontrakt a włodarze Wisły nic nie robia ani w jedna ani w druga strone. Wreszcie z klubem z czolowki pokazal dobra postawe MAlecki gdy zostawia sie mu duzo miejsca potrafi niezle sie rozpedzic , chociaz jego wrzutki bywają irytujace. Cieszy tez fakt , że Skorza mimo braku baaardzo ważnych zawodnikow wrecz kregoslupa potrafił wplynac na druzyne i od porazki z Cracovia widac nawet w zachowaniu systematyczna poprawe. Jednym z nielicznych , ktorych bede sie po tym meczu czepial to standard Jop on nie powinien miec miejsca w druzynie srodka tabeli a co dopiero o mistrzu kraju ale coz...
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Podsumowanie wyników 16 kolejki Ekstraklasy:
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1:2
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0:0
GKS Bełchatów - Polonia Bytom 2:2
Odra Wodzisław - Jagiellonia Białystok 2:2
Cracovia - Śląsk Wrocław 1:0
Lech Poznań - Piast Gliwice 1:1
Polonia Warszawa - Korona Kielce 1:1
Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1:3

Czwarte z rzędu zwycięstwo Cracovii, tym razem ich wyższość musiał uznać Śląsk Wrocław. Przerwana seria GKS-u, Polonia Bytom wywiozła jeden punkt z Bełchatowa, a bliska była zdobyczy pełnej puli, w ostatniej minucie spotkania remis gospodarzom zapewnił Lacic. Pierwszej porażki przed własną publicznością doznał Ruch, Chorzowianie mimo prowadzenia 1:0 ostatecznie przegrali z Wisłą 1:3. Tym samym zespół z Krakowa powiększył swoją przewagę w ligowej tabeli nad Legią do pięciu punktów. Bardzo słaby mecz Lecha Poznań i tylko remis z Piastem Gliwice, osiem punktów straty do Wisły - to może okazać się zbyt dużo. W jedynym piątkowym spotkaniu, na Dialog Arena po bardzo przeciętnym widowisku Zagłębie zremisowało bezbramkowo z Legią. Zachęcam do dyskusji na temat zakończonych już spotkań 16 kolejki Ekstraklasy.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ciekawy mecz napewno w Chorzowie w drugiej połowie. Ruch proawdził jeden do zera po akcji świetnie dysponowanego w tym roku duetu Sobiech-Niedzielan, jednak Wisła pokazała że ma najsilniejszą kadrę w lidze, dobre zmiany i Ruch nie wytrzymał naporu Wiślaków, bardzo dobry emcz Piotra Brożka, znowu w powietrzu nie do zatrzyamnia jest Marcelo i Wisła wygrywa 3:1 ale druga połowa dobre widowisko.

Bezbarwny mecz w Lubinie jak dla mnie, Śląska zagrał bardzo słabo w Krakowie i to najniższy wymiar kary dla piłkarzy Tarasiewicza którzy na wyjazdach grają słabiutko. Cracovia wygrywa 4 mecz z rzędu i zaskakuje wszystkich ale dla mnie to zasługa tylko jednej osoby Oresta Lenczyka.

Najfajniejszy mecz w Bełchatowie, dobry poziom wiele sytuacji, pierwsze minuty zdecydowanie dla gospdoarzy, później Polonia miała kilka fajnych oakzji i skończyło się 2:2 emocji nie brakowało, GKS wyrównuje w ostatnich minutach meczu po pięknej główce Lacicia ????

Za tydzień już ostatnia seria spotkań w tym roku...
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Taraś out. Jak niejednokrotnie podkreślałem temu panu sodówka odbiła po jako takim pierwszym sukcesie czyli poprzednim sezonie. A teraz nie dość że zajechał zespół w okresie przygotowawczym to jeszcze nie potrafi wymóc od zawodników choćby odrobiny chęci i woli walki. Bo tego u Wrocławian nie widać. I niech Pan Tarasiewicz na kontuzje nie zwala (a cwaniak już chciał reprezentację obejmować - buahaha)

Cd Cracovi Lenczyk odwalił kawał roboty. Ale skoro przyszły wyniki tzn że zawodnicy potrafią. A początkowo skazywaliśmy ich na I ligę. Cracovia gra w Sosnowcu nie w Krakowie - to do postu wyżej.

Legia... żal mi komentować grę tego zespołu:/ niby ładnie niby starają się klepać niby kombinacyjnie rozgrywają, ale zawsze czegoś brakuje. Dwóch napastników zdolnych strzelić kilkanaście bramek w sezonie - tego najbardziej. Grzelak, Paluchowski, Chinyama, Rybus, Mięciel - ich pięciu gdyby połączyć byłby dopiero jeden klasowy napastnik. No i do środka pomocy kogoś bo Iwański to chimera jakich mało. Może wtedy wyniki by się poprawiły.

Zagłębie. Wg mnie jak przyjdzie ktoś inny za Smudę to się posypie wszystko. Na utrzymanie starczy chyba ale nic więcej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom