>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

16. kolejka Bundesligi (16-17.12.2014)

Status
Zamknięty.
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Kolonia ostatni raz przegrała w Bundesliga 4 mecze z rzędu u siebie w.... 2001 roku ! Do tego na wyjeździe Koziołki wyjątkowo nie leżą Mainz .


Drugi mecz, który mam pod lupą to Hannover, który ostatni raz w w Bundesliga przgerał 3 mecze z rzędu w w 2010 roku. Ostatnio przegrali u siebie z Wolfsburgiem i Leverkusen, więc nie jest to mega zaskoczeniem. Generalnie na HDI-Arena ciężko o komplet puntków. Do tego Augsburg ma bardzo niekorzystny bilans z H96


Eintracht ostatnio dwie zwycięstwa u siebie, ale sztuka wygrania trzech meczy z rzędu zdarzyła im sie po raz ostatni w 2007 roku, a teraz zagrają z Herthą, z którą nie mają zbyt wiele zwycięstw na Commerzbank-Arena, raptem 3 z 10

Hoffenheim wygrali trzy mecze z rzędu u siebie ostatni raz w 2007 roku, a Aptekarze znają chyba ich piętę achillesową


Hannover remis zwrot 1.90
Kolonia remis zwrot 1.69

Hertha X2 1,71
Leverkusen remis zwrot 1.60
kursy pochodzą z ub.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Köln - Mainz
Typ: Obie strzelą @ 1.80 ⛔
Buk: Bet365


Witam, wejście na forum mam póki co wyśmienite i zamierzam kontynuować swoją zielona serie. Ale do rzeczy, na dziś narazie wybrałem typ na obie strzelą w meczu Köln z Mainz. Przemawiają za tym statystyki obu drużyn, Gospodarze w ostatnich 5 meczach mieli w każdym OS, strzelając 9 bramek a tracąc aż 13 bramek, sporo się dzieje w ich meczach, ostatnio pokazali, że potrafią wywieź 3 punkty z Schalke gdzie była to pierwsza porażka miejscowych w lidze u siebie. Köln u siebie co by tu nie mówić gra słabo póki co, na 7 meczy u siebie tylko jedno zwycięstwo z Dortmundem 2-1 i 2 bezbramkowe remisy, strzelili raptem 4 bramki w tych 7 meczach. Goście natomiast na wyjazdach w 8 meczach tylko raz nie mieli obie strzelą w meczu w Leverkusen, sami trafiali do siatki 10 razy a wyciągali piłkę z siatki aż 15 razy. Mainz w ostatnich 5 meczach tylko raz nie mieli OS i było to 8 listopada właśnie w Leverkusen. Uważam, że ten pick na dzisiaj po kursie 1.80 to pozycja obowiązkowa, przypuszczałem, że kurs będzie w granicach 1.50-1.60 a tu taka niespodzianka z której ja korzystam. Sąsiedzi z tabeli więc będzie o co grać i bramki padną napewno.
Polecam :!:

nie OS tylko 0-0
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Na dziś mam dwa zakłady związane z moim ulubionym zespołem - Bayernem. Bez zbędnego przedłużania:
Gol Arjena Robbena. Dlaczego? Jak już pisałem poprzednio, Holender jest chyba jedynym zawodnikiem w Bayernie który ciągnie grę. Któremu się chce biegać, walczyć, starać się. Kurs jakoś nie zachwyca, ale ja pograłem żeby się lepiej oglądało. Jestem przekonany że Robben wystąpi od początku. Sam mówi w wywiadach że aby był w dobrej formie musi grać co 3-4 dni, więc z pewnością Guardiola nie posadzi go na ławie.
Druga propozycja to wygrana Bayernu do zera. To chyba nie wymaga większej analizy. 3 gole stracone w 15 meczach, obrona nie do przejścia. Nie widzę dziś Neuera wyciągającego piłkę z siatki, co innego Burkiego ;)
Robben strzeli ✅
1.9
Bayern wygra do zera ✅
1.68
Kurs na Wolfsburg to jakiś chory żart ze strony bukmacherów. Podręcznikowa definicja &quot;value&quot;. Nie wiem co kieruje oddsmakerami żeby na fatalny Dortmund dawać 1.8 przeciwko drugiemu Wolfsburgowi który jest w mega gazie w tym sezonie. Jedyny argument to własne podwórko i &quot;przecież w końcu się przełamią&quot;, innej opcji nie widzę. A nie, przepraszam! W końcu kontuzję złapała największa oferma Bundesligi - Mkhitaryan! ;) Olić z Perisiciem, de Bruyne i Vieirinhą zrobią rzeź z dziurawej jak sito obrony BVB. Chyba każdy widzi co prezentuje sobą Borussia. Jedno wielkie gunwo. Nie uważam by w tym sezonie spadli, na dole tabeli jest strasznie ciasno, ale coś musi się w nich zmienić bo inaczej sezon mają stracony. Naprawdę nie ma się co sugerować meczem z Hoffenheim bo wtedy to goście nie umieli wymienić podania na połowie Borussi i to bynajmniej nie zasługa podopiecznych Kloppa. Ja wchodzę grubo w Wolfsburg, a Wolfsburg z remisem to cytując klasyka &quot;wyciągam sztaby i stawiam swój cały tytaniczny kapitał&quot; ????
Wolfsburg ⛔
4.2
Wolfsburg x2 ✅
1.96
kursy z fortuny
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Koln - Mainz x @ 3.41 Pinnacle
Hannover - Augsburg x @ 3.46 Pinnacle
Hamburger SV - VFB Stuttgart x @ 3.54 Pinnacle

Liczę, że u Niemiaszków padnie chociaż jeden remis co już gwarantuje, nawet w najgorszym wypadku yield 13,6%. Koln i Mainz jedne z bardziej underowych drużyn w Bundeslidze. Augsburg bez remisu jedzie od początku sezonu, zaś HSV i VfB będą na noże walczyć w meczu dolnych rejonów tabeli. Jeden podział punktów będzie na pewno, przy dobrych wiatrach (ale nie tych z czterech liter) nawet dwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
furek 75

furek

Użytkownik
Bayern wygra obie połowy @ 1,66
Ubibet
EW: 132,80
over 4 @ 2,240
Pinnacle
EW: 67,20

Dziś o godzinie 20:00 Bayern podejmuje SC Freiburg. Faworyt w tym meczu może być tylko jeden. Każde inne rozstrzygnięcie będzie chyba największą sensacją rundy jesiennej.
Co prawda w Monachium panuje mały szpital, do kontuzjowanych: Tom Starke, Philipp Lahm, Javi Martinez, David Alaba, Holger Badstuber, Thiago Alcantara, dołączyli jeszcze tuż przed meczem Xabi Alonso (przeziębienie) oraz Sebastian Rode (uraz stopy) - jednak mistrz Niemiec dysponuje i tak na tyle mocną i wystarczająco liczną kadrą aby załatać nawet takie straty.
Dużo poważniej sytuacja wygląda w ekipie Freiburga, gdzie nie będzie mogło wystąpić dziś dwóch najlepszych piłkarzy: Johnatan Schmid (15m, 2br.) i Vladimir Darida (14m, 4br.). Obaj to środkowi pomocnicy, odpowiadają za kreowanie gry, a więc są to potężne osłabienia.
Moim zdaniem Bawarczycy dziś sobie trochę postrzelają, dlatego drugi typ na to spotkanie to over 4
 
michall19881 47

michall19881

Użytkownik
Hannover - Augsburg
Typ: X⛔
Kurs: 3.25(Sportingbet)
Goście bez remisu od początku sezonu, czyli od 15 kolejek. Na ostatnie 5 meczy tych zespołów 2 razy padł remis i 3 razy wygrywał Hannover. Na chwilę obecną można stwierdzić że goście są w lepszej formie, pokonała ich jedynie drużyna z Monachium. Mierzyli się oni z drużynami które plasują się bardziej na dole tabeli. Teraz rozegrają spotkanie z przeciwnikiem który prezentuje mniej więcej ten sam poziom co Augsburg.
 
larkspur 376,6K

larkspur

Użytkownik
BAYERN MONACHIUM - FREIBURG

Typ: Czas pierwszego rzutu roznego przed 9 minuta - @1.83 Bet365 ✅✅✅

Przychodzi kolejny mecz Bayernu wiec gram standardowo juz ten sam typ. W meczach z udzialem Bayernu mam najwieksza skutecznosc. Tutaj nie ma co sie rozpisywac. Jeden z ostatnich meczy w tym roku. Dzis wyjatkowo Bundesliga gra w tygodniu. Do Monachium przyjezdza ekipa z Freiburga. Bardzo przecietna druzyna ktora przy obecnej formie Bayernu nie jest w stanie z nimi wygrac. Atutem oczywiscie jest gra na Alianz Arena wiec nie widze tu nic innego jak od poczatku meczu atak Bayernu wiec rzut rozny przed 9 minuta jest bardzo prawdopodobny.

POLECAM ???? !!!


Dodatkowo takze polecam w tym meczu :

Powyzej 1.5 gola w 2 połowie - @1.50 Bet365 ⛔
Arjen Robben strzeli gola - @1.72 Bet365 ✅✅✅




 
Otrzymane punkty reputacji: +17
jj_cupidity 97

jj_cupidity

Użytkownik
Koln - Mainz
Na pierwszy typ idzie mecz sąsiadów w tabeli, których dzieli zaledwie 1 punkt. Mainz bez zwycięstwa od 7 spotkań w Bundeslidze, a Kolonia 3 spotkania domowe ostatnie przegrała. Wynik dla mnie jest sprawą otwartą, natomiast liczę na kilka goli w tym spotkaniu. Dla mnie typy to:
over 2,5 gola 2,10
Okazaki strzeli gola 3,25
Kartka przed 31:00 1,83
kursy z bet365
HSV - Stuttagrt 1 2,00
Obie drużyny dzieli trzy punkty, Stuttgart walczy o opuszczenie strefy spadkowej, jednak moim zdaniem to nie wydarzy się po tym spotkaniu. Hamburg wygrał 3 ostatnie mecze u siebie,a i z gry wcale nie wyglądali słabo. Stuttgart ostatnio trafił na Mainz, które zagrało słaby mecz i udało im się wywalczyć punkt (co prawda, po dość szczęśliwej bramce).
Dziś jednak HSV powinno wygrać spotkanie, nawet pomimo absencji Westermanna. Nie oczekiwałbym wielu goli w tym spotkaniu, raczej obie drużyny skupione na tym, aby solidnie ustawić obronę, nie mniej jednak warto zaryzykować, że któryś z dwójki Rudnevs - Lasogga gola ustrzeli - swoją drogą bardzo ciekawa formacja ataku złożona z tych dwoch graczy. Rudnevs dopiero w ostatnich tygodniach wywalczył pierwszy plac i uważam że dziś może strzelić gola, dlatego to właśnie na niego z dwójki napastników postawię:
Rudnevs strzeli gola 2,87 (ew Rudnevs strzeli jako pierwszy 7,00)
Dokładny wynik 2:0 9,50
bet365
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Bayern-Freiburg
Lewandowski strzeli 2 lub więcej kurs: 2.87 bet365⛔ Niestety zszedł po pierwszej połowie. Chyba związane było to z ostrym faulem na Robercie.
Lewandowski wreszcie się przełamał w poprzednim meczu i liczę na to, że w tym meczu strzeli co najmniej 2 bramki. Wbrew pozorom Lewy w każdym meczu wygląda naprawdę dobrze i albo zmarnował jakąś setkę albo miał naprawdę pecha. Taka sytuacja nie może trwać więcej. Bayern u siebie strzela dużo bramek i odprawia z kwitkiem praktycznie wszystkich. Dlatego też naszemu rodakowi okazji brakować nie powinno. Freiburg nie wygrał z Bayernem od 24 spotkań. Dzisiaj zapewne się to nie zmieni bo podopieczni Pepa Guardioli są prawdziwym dominatorem Bundesligi. Stąd też mój drugi typ.
Bayern wygra do 0 1.53 bet 365✅✅ Chociaż największy pewniak wszedł :p

Koln-Mainz
Obie strzelą i over 2.5 kurs: 2.40 bet 365⛔
Jak już kokosy wcześniej napisał należy tu się spodziewać kilku bramek padających z obu stron.
over 2.5 kurs: 2.10⛔
Hannover-Augsburg
over 2.5 kurs:1.95
⛔
Dwie drużyny które preferują ofensywny styl. Over po takim kursie to naprawdę dobry bet.
Hamburg-Stuttgart
Typ: Hamburg kurs:2.00 bet365
⛔
No cóż tu dużo mówić. Goście są w fatalnej dyspozycji w tym sezonie i o ile HSV to nie jakiś potentat to u siebie spisują się przyzwoicie. Po takim kursie na pewno warto zagrać na wygraną gospodarzy z rozbitym VFB.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dla mnie typowanie 16 kolejki Bundesligi zaczyna się właśnie w środę, na wtorek nie znalazłem nic ciekawego z fajnymi kursami. Tak więc ZACZYNAMY!
Hoffenheim - Leverkusen
Bardzo ciekawe spotkanie zapowiada nam się jutro &quot;na wsi&quot; gospodarze dobrze radzą sobie w obecnym sezonie i zajmują wysokie 7 miejsce z dorobkiem 23 pkt, tylko 1 pkt straty do 3 w tabeli Leverkusen który właśnie podejmują. Do rzeczy, kiedy widzę Hoffenheim od razu nasuwa mi się na myśl OBIE STRZELĄ, tym bardziej kiedy grają u siebie i przeciwnik to Bayer Leverkusen.
Hoffenheim na pewno zdobędzie chociaż jedną bramkę, patrząc na statystyki
w ostatnich 25 spotkaniach u siebie tylko w jednym spotkaniu nie zdobyli bramki. Podaje 25 spotkań bo tyle jest na livesports ostatnich spotkań przed własną publicznością Hoffenheim. Przeciwnik dosyć wymagający bo Bayer to czołówka Bundesligi i nie wierzę że nie zdobędą bramki w tym spotkaniu mając takich strzelców w drużynie jak: Kießling, Son,Calhanoglu czy będący w świetnej formie Bellarabi. Dla mnie jutrzejszy tym BTS w tym spotkaniu to bet dnia.
Ostatnie H2H:
Bayer - Hoffenheim 2:3
Hoffenheim - Bayer 1:2

TYP:
BTS @ 1,56
over 2.5 @ 1,6


Moenchengladbach - Werder
Drużyna która zajmuję 4 miejsce, podejmuję najsłabszy w tym sezonie zespół z Bremy. Kurs na gospodarzy 1,44. Drużyna gospodarzy dobrze radzi sobie przed własną publicznością ich bilans do tej pory to 4-3-1, drużyna Werderu, jak na ostatnią drużynę w tabeli przystało, fatalnie radzi sobie na wyjazdach - biland 1-2-5.
W jutrzejszym pojedynku nie daję im szans, dziś porażka Augsburga, jeśli gospodarze wygrają odskoczą im na 3 pkt i zbliżą się do Leverkusen który może mieć jutro spore problemy &quot;na wsi&quot;. Gram bez ryzyka czystą 1 po dobrym dla mnie kursie 1,44. Dla odważniejszych (-1,5 @ 2,3) lub (HT/FT 1/1 @ 2,0)
TYP:
Gospodarze wygrają @ 1,44 ✅✅✅
________________________________________________________________________
POWODZENIA!
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Paderborn - Schalke 04

DNB 2 @1.80 Unibet
Jak już powszechnie wiadomo Serie A to mój konik, jednakże dziś nie mamy rozgrywek prosto z Włoch, więc spróbuję zagrać coś innego. W ostatnich dniach również miałem na oku kilka fajnych opcji, jednakże zrezygnowałem z nich, bowiem nie ma sensu grać niektórych typów na siłę, choć kilka z nich weszło. Do rzeczy... Przed sobą ekipą Di Matteo dwa spotkania, w których warto by było zdobyć przynajmniej 4 punkty. Liga Mistrzów już się w tym roku zakończyła, a do przerwy świątecznej tylko jeden, najbliższy, weekend. Zatem nie zdziwię się jeżeli obie drużyny podejdą do tego spotkania na prawdę poważnie. Spojrzałem więc na skróty spotkań zarówno gospodarzy jak i gości ... co mogę powiedzieć? Na pewno przyjezdni prezentują się na prawdę nieźle. Porażka tydzień temu z Koln to wypadek przy pracy, choć trzeba przyznać że drużyna którą bardzo dobrze wspomina Podolski, zagrała kilka fajnych akcji. Wyrażenie &quot;wypadek przy pracy&quot; często pojawia się w naszych analizach, ale w tym spotkaniu wystarczy spojrzeć na statystyki, które są bezlitosne: 15 do 6 w sytuacjach bramkowych i 9 do 3 w strzałach (z czego 1 z rzutu karnego dla Koln). Idąc jeszcze trochę wstecz mamy wygrany mecz z Mariborem oraz pogrom ze Stuttgartem. Dzisiejsi gospodarze natomiast ze Freiburgiem zremisowali nie do końca zasłużenie, bowiem ten mecz mogli spokojnie wygrać ... ale mawia się często &quot;oliwa sprawiedliwa&quot; i spotkanie które powinni przegrać, zremisowali. Ofiarą w tym wypadku była ekipa Wolfsburgu. Dla potwierdzenia moich słów polecam obejrzeć ten materiał: http://footyroom.com/vfl-wolfsburg-1...rborn-2014-12/. Kurs na spotkania Schalke byłby zdecydowanie niższy gdyby na spotkania Bundesligi byli dostępni tacy gracze jak Draxler czy Boateng, niestety na razie włoski szkoleniowiec musi sobie radzić bez nich. Wydaje mi się, że wszystkie ważne fakty zawarłem w mojej analizie, także życzę miłego dnia &amp; oczywiście zapraszam do wątku (link poniżej)!
 
Psychosocial 880,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dortmund-Wolfsburg TYP BTS kurs 1,57 6/10 g.20.00 2:2 WIN
PS: Zbuki wyżej oceniają umiejętności gospodarzy co widać po kursach. Borussia u siebie złapała już właściwy rytm, ostatnie 4 mecze u siebie to 10 oczek..ładnie..
09.12.14 LIG Dortmund Anderlecht 1 : 1
05.12.14 BUN Dortmund Hoffenheim 1 : 0
09.11.14 BUN Dortmund Moenchengladbach 1 : 0
04.11.14 LIG Dortmund Galatasaray 4 : 1
Zawodnicy z miasto Volkswagena z kolei grają bardzo dobrze na wyjazdach (abstrahując już ich wysoką pozycję w tabeli) i w ostatnich 6 spotkaniach, uwaga zdobyli..15 punktów
.
11.12.14 LIG Lille Wolfsburg 0 : 3
06.12.14 BUN Hannover Wolfsburg 1 : 3
22.11.14 BUN Schalke Wolfsburg 3 : 2
01.11.14 BUN Stuttgart Wolfsburg 0 : 4
23.10.14 LIG Krasnodar Wolfsburg 2 : 4
18.10.14 BUN Freiburg Wolfsburg 1 : 2
Reasumując..liczę na gole z obu stron a co do listy nieobecności to: &quot;udziału nie wezmą na pewno Sokratis Papastathopoulos, Henrich Mchitarian, Marco Reus i Dong-Won Ji (Dortmund) oraz Felipe i Patrick Ochs (Wolfsburg).&quot;
 
M 3

mlody-tygrys

Użytkownik
Borussia Dortmund-Wolfsburg
Wolfsburg +1,0 gola @ 1,50
Bet365
Wolfsburg jest w tym sezonie w świetnej dyspozycji i bedzie chciał zrewanżować się za 2 porażki z ubiegłego sezonu a statystyki Borussii pokazują że jeśli w lidze wygrywają nawet to tylko 1 bramką, a Wolfsburg ostatnio jeśli traci bramki to tylko jedną. Postawiłbym na czystą 2 ale już ktoś pisał analizę z wygraną Wilków.
 
M 30

mar123

Użytkownik
Borussia Dortmund – VfL Wolfsburg, Typ: Borussia wygra, kurs 1.95 bet365

Borussia zachwyciła w Lidze Mistrzów, ale teraz musi ratować sezon w Bundeslidze, bo póki co utknęła w strefie spadkowej.
Choć naszym zdaniem kurs na zwycięstwo Borussii powinien być nieco wyższy, to nadszedł najwyższy czas, aby podopiecznym Jürgena Kloppa zaufać także w krajowych rozgrywkach. Sytuacja gospodarzy nie jest bowiem najlepsza, ale nie jest też znowu taka tragiczna.
Patrząc w tabelę, szybko możemy zauważyć, że mimo zaledwie 16. pozycji do trzeciego Bayeru Leverkusen dortmundczycy tracą tak naprawdę tylko 10 punktów. W przypadku powodzenia już dziś mogą wskoczyć na 13., a nawet 12. miejsce. Kolejny mecz w rozgrywkach europejskich grają dopiero 24 lutego, więc teraz jest idealny moment, aby rzucić wszystkie siły na ligę.
Do miesięcznej przerwy, która potrwa od 20 grudnia do 31 stycznia, pozostały jeszcze do rozegrania dwa spotkania i sześć punktów na pewno zdecydowanie poprawiłoby humory na Signal Iduna Park. Najbliższy rywal to wicelider Bundesligi, ale w ostatnim spotkaniu mimo prowadzenia pokazał, że potrafi mieć problemy ze skutecznością (1:1 z Paderborn).
Miewa również kłopoty w meczach na obcym gruncie. Na wyjeździe przegrywał m.in. z Schalke (2:3) i trzynastą w tabeli Herthą Berlin (0:1). „Wilki” nigdy też nie radziły sobie zbyt dobrze w potyczkach z BVB. Czarno-żółci wygrali bowiem 18 z 26 bezpośrednich spotkań. Jeszcze korzystniej wygląda w ich przypadku rywalizacja w Dortmundzie, gdzie górą byli w 4 z 5 ostatnich pojedynków.
Borussia ma swoje problemy. I te kadrowe, i te związane ze stricte sportową dyspozycją po obu stronach boiska. Niemniej jednak w poprzednim meczu zagrał już Jakub Błaszczykowski i po polskim pomocniku możemy spodziewać się impulsu, który pozwoli jego drużynie odrabiać straty i jeszcze uratować ten sezon.
Typ: Borussia wygra, kurs 1.95 bet365
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Popieram bet na kartkę Hummelsa, potrafi grać ostro już dawno nie dostał kartonika a jak wiadomo obrona BVB ostatnio niezbyt daje radę dziś przyjeżdża Wolfsburg pisać nie trzeba na co ich stać i w meczu na pewno nikt odstawiał nóg nie będzie, imo Hummels dziś będzie miał pełne ręce roboty z ofensywą &quot;wilków&quot;, także widzę w tym spore Value.
 
larkspur 376,6K

larkspur

Użytkownik
BORUSSIA DORTMUND -WOLFSBURG

Typ: Czas pierwszego rzutu roznego przed 9 minuta - @1.83 Bet365 ⛔

Dzisiaj zapowiada sie bardzo ciekawy mecz wiec gram to co ostatnio najbardziej lubie.
Ostatnio bardzo slabo prezentujacy sie Dortmund w lidze podejmie u siebie Wolfsburg ktory jest na fali. Ostatnio ogladalem mecz Wilkow i mimo remisu z Paderbornem prezentuja oni bardzo ladny futbol dla oka... Bardzo dobra passa Wolfsburga trwa , rowniez w LE awans do 1/16.
Natomiast co do Dortmundu to sam dziwie sie cos sie z nimi dzieje. W LM bardzo dobrze sobie poradzili a w Bundeslidze ? Juz od paru kolejek siegaja dna i obecnie znajduja sie na miejscu barazowym... do tego kontuzje Reusa i ostatnio Mkhitaryana.
Wrocil Blaszczykowski ale do pelni swojej formy potrzeba jeszcze czasu , dlatego jesli mialbym grac na kogos to raczej w strone Wolfsburga bo kursy zadowalajace.
Podsumowujac szykuje sie dobry , szybki mecz dla tego znowu polecam grac na rozny przed 9minuta.

POLECAM ???? !!!


Dodatkowo takze polecam w tym meczu :

Wolfsburg nie przegra - @1.95 Bet365 ✅✅✅
oraz odwazniej : Wolfsburg powyzej 1.5 gola - @2.75 Bet365 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Paderborn - Schalke
Typ: Over 2.5 @ 1.65 ✅
Buk: Unibet

Typ: Obie Strzelą w 1 Połowie @ 3.75 ✅
Bu: Bet365



W meczu Schalke poszukam konsekwentnie bramek, a okazja jest dobra ponieważ grają z Paderborn, obie drużyny to jedne z najbardziej overowych w lidze, więcej tylko ma Frankfurt o jeden mecz (11-4), natomiast oby dwie dzisiejsze ekipy mają po 10 overów i tylko 5 underów, i tutaj dodam, że Paderborn w ostatnich 2 kolejkach właśnie zaliczyło underki. Gospodarze tylko w jednym meczu w sezonie u siebie nie strzelili bramki a było to w meczu z Köln gdzie mecz zakończył się bezbramkowym remisem, natomiast tylko w 2 meczach u siebie nie stracili bramki. Wnioski nasuwają się same, gospodarze strzelają, goście mają kim straszyć z przodu i też pewnie odpowiedzą minimum jednym trafieniem. A dla odważniejszych za drobniejsze można spróbować obie strzelą w pierwszej połowie.
Pozdrawiam i Polecam :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom