>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

16. kolejka Bundesligi (16-17.12.2014)

Status
Zamknięty.
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Dortmund -Wolfsburg 1 @1.4 (zaklad bez remisu)
Dortmund @1.85
Podoba mi sie taki typ, ktory daje mozliwosc wygrania Borussi i zwrotu jednoczesnie przy remisie. Dortmund mozna powiedziec ostatnio jest druzyna wlasnego boiska, co pokazal wygrywajac z imienniczka z Monchengladbach oraz pokonujac Hoffenheim. Dzis Dortmund tez jest faworytem, chyba ze ktos nagminnie chce patrzec tylkow tabele ligi niemieckiej. Twierdze, ze skoro rywal jest trudniejszy to i w grze druzyny z Westfalii tez bedzie wiecej zaangazowania. Dortmund jest ograny w duzo bardziej klasowymi zespolami niz taki Wolfsburg, ktory dopiero stara sie zadomowic w Europie ostatnimi czasy. W koncu z jakim rywalem naprawde duzej klasy potykal sie Wolfsburg na arenie europejskiej. Dortmund chocby w tym sezonie ogral Arsenal. Problemem BVB jest przede wszystkim w tym sezonie skutecznosc po odejsciu Lewandowskiego, stad taki typ podparty. Oczywiscie caly czas brakuje Reusa i to strata nie do powetowania, poniewaz bardzo przydlaby im sie kreatywny pomocnik w grze do przodu. W meczu z Hertha kontuzji doznal Mkhitaryan, ktory nie zagra przez okolo szesc tygodni jak mowia diagnozy i to sa oslabienia Borussi. Jest jeszcze oczywiscie kontuzjowany Sokratis, ale nie tak znowu dawno wrocil do linii obrony Hummelsa i zestawienie Hummels-Subotic wydaje sie i tak optymalne, wiec jezeli ktorys nie dozna kontuzji podczas meczu to nie powinno byc problemu. Ostatnio z kolei symptomy duzo lepszej formy wykazuje Gundogan, ktory gral znakomicie przez ostatnie miesiace, a w tym Klopp zaczal sadzac go na lawce. Byc moze na boisku od pierwszych minut pojawi sie Blaszczykowski, ktory ostatni ligowy mecz o punkty rozegral jniecaly rok temu, ale biorac pod uwage strate pilki przez Polaka, po ktorej padl gol dla Herthy w weekend to chyba bardziej prawdopodony jest wystep Grosskreutza. Skutecznosc szwankuje, ale Dortmund strzalow oddaje duzo, a mysle ze w koncu i Immobile cos ustrzeli. Dortmund jest druzyna bardzo specyficzna, ale na obecnego wicelidera Bundesligi mysle ze sie bardzo spreza. Ostatnio coraz czesciej pojawiaja sie tez spekulacje o mozliwosci pracy Kloppa w Anglii, ale na razie Dortmund musi sie martwic o ligowe podworko, a taki typ wydaje mi sie duzo lepszy niz szukanie na sile wygranej Wolfsburga. Gracze Borussi na pewno beda chciec ograniczyc poczynania de Bruyne, ktory blyszczczy obecnie w Bundeslidze zarowno golami jak i asystami oraz zawsze niekonwencjonalnego i nieprzewidywalnego Olica, jezeli to zrobia to sytauacje bramkowe na pewno beda i trzeba bedzie postawic kropke nad &quot;i&quot;.
Przypuszczalne składy:
Dortmund: Langerak-Piszczek, Subotic, Hummels-Schmelzer-Kehl-Grosskreutz,Gundpgan, Bender, Aubameyang-Immobile.
Wolfsburg: Benaglio-Jung, Naldo,Knoche, Rodriguez-Guilavogui,Gustavo-Vieirinha, Bruyne, Perisic-Olic.
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Na dzisiaj proponuję dwa typy:
Gladbach-Werder
Typ: Gladbach -1,5✅✅
Kurs: 2.30✅✅

Mierzą się dziś 4 z ostatnią drużyną Bundesligi. Gladbach u siebie zawsze mocne. Może nie tak jak w poprzednich sezonach ale to bardzo solidna marka. Werder w tym sezonie gra jak we mgle i trudno przewidywać aby nagle na tak trudnym terenie się to odmieniło. Borussia chce na stałe wejść do czołówki ligi niemieckiej i walczy o LM. Werder będzie w tym sezonie walczył o utrzymanie. Wydaje mi się, że powinno im się to udać ale nie zdobywając punkty w meczu jak dziś. h2h w ostatnich sezonach pokazuje, że dzisiejsi gospodarze u siebie z Werderem przeważnie wygrywają i to wysoko. Przyznam się, że widziałem ze 2 mecze drużyny z Bremy w tym sezonie i ich obrona wyglądała na taką z polskiej 1 ligi. Może wygląda to już lepiej ale moim zdaniem 2 bramkami dostaną jak nic.
Dortmund-Wolfsburg
Typ: over 3✅✅
Kurs: 2.05
✅✅
Trudno mi wskazać jednoznacznie faworyta w tym meczu. Borussia wydaje się drużyną z większym potencjałem i doświadczeniem międzynarodowym niż Wilki ale są strasznie przetrzebieni kontuzjami, mega nieskuteczni i wiadomo z jaką formą. Mimo wszystko ciężko by mi było grać w kierunku przyjezdnych bo jednak na tym największym stadionie w Niemczech gospodarze na pewno tanio skóry nie sprzedadzą i będą ze wszystkich sił starali się opuścić dolną strefę tabeli. W VFL wielu kontuzji nie ma i forma jak najbardziej na plus. Liczę dziś na ciekawy mecz który chętnie obejrzę i sporo bramek. H2H pokazuje, że w starciach p między tymi drużynami 3 bramki i więcej to nic wyjątkowego. Moim zdaniem warto ;)
Pozdrawiam i życzę owocnej kolejki. Wczoraj był lekki dramat ale dzisiaj będzie lepiej ???? //dzisiaj dużo lepiej... sporo do przodu i muszę się przyznać, że w Bundeslidze nie wszedł mi tylko jeden typ na Pateborn +0.0... no ale i tak świetnie bo 4 weszły.

A to tak co do stawiania na Borussie. Moim zdaniem nie ma to sensu.
&quot;...Z kolei miejsce na prawej stronie obrony, mającego problemy żołądkowe Łukasza Piszczka, zajmie Erik Durm.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Na gorąco - typ na x2 który nazywałem pewniakiem wszedł. Nie bez problemów ale wszedł, jednak skończył się czas grania przeciwko BVB. Widać w nich ogromną chęć gry, zapieprzają tak że rywale się gubią. Wilki grały dziś tak jak Hoffenheim, masa strat (Luiz Gustavo na 2-1 dla BVB), nie umieli sobie poradzić z pressingiem Dortmundu.

Życzę powodzenia koledze dx2, dziś tylko zwrot, czasem się nie zgadzamy odnośnie BVB ale widać że wracają na właściwe tory. Gratulacje dla wszystkich bo widzę że dzisiaj jest dość zielono ????

ed: W załączniku wrzucam na poprawę nastroju pewien screen który wyłapałem na czacie ????
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
sędzia dał trochę dup.. bo Hummels powinien ujrzeć w tym meczu kartkę, grał agresywnie faulował 2-3 razy w tym ten faul w 66min był ewidentnie na kartkę, niestety powinno być zabite ale sędzia chyba zapomniał kartek..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom