>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

15 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 7.12 - 10.12.2012

Status
Zamknięty.
D 54

domeltomek

Użytkownik
Ruch - Jagiellonia
Ruch DNB @1,61

Myślałem że z przyjściem Zielińskiego Ruch będzie piął się w tabeli, tak się jednak nie dzieje. Tak jak prezentowali się na początku, tak prezentują się obecnie, a może nawet i gorzej. Dlaczego zatem próbuję stawiać na chorzowian? Mam dwa powody, pierwszym jest seria Ruchu, 4 porażki z rzędu więc 5 nie dopuszczam, nie pamiętam aby zdarzyło się to kiedykolwiek w historii klubu. Drugi powód to ostatnie mecze Jagielloni, konkretnie dwa ostatnie. Skoro GKS przyjeżdza na słoneczną i wywozi punkt oddając dwubramkowe prowdzenie grając do tego od 32 minuty w osłabieniu to nie mam pytań. Drugi mecz który mam na myśli to spotkanie ze Śląskiem i fenomenalny powrót Jagi, tego im nie ujmuję. Jednak nie należy zapominać że przegrywali 0-3 i grali jak juniorzy. Moim zdaniem powrót udał się im tylko dlatego że Śląskowi włączyła się bajadera i nie wierzyli że coś złego może się stać. Piłkarze nie potrafili poszanować wyniku i stąd ten efekt, a to co zrobił Kelemen przechodzi ludzkie pojęcie. Podkreśle jeszcze raz, Jagiellonia wywalczyła remis w bardzo dobrym stylu, jednak uważam że gdyby nie rozprężenie mistrza polski i konsekwentna gra być może nie strzeliliby nawet bramki. Podobnie jak wierzę że każda seria ma swój koniec w przypadku porażek Ruchu, tak samo wierzę w przerwanie serii meczów bez porażki na wyjazdach Jagi.
 
M 510

mican

Użytkownik
Zagłębie - Wisła
Zagłębie 2,45
Unibet
Jak dla mnie jest to jedyny pewniak ( może jeszcze Legia) do zainkasowania trzech punktów w tej kolejce. Zagłębie zdecydowanie na fali i nie będzie dla mnie zaskoczeniem wynik 3:0 bądź 3:1. Wisła prezentuje się dramatycznie i pewnie chciałaby żeby ten sezon już dobiegł końca. Tak słabej Wisły nie widziała cała Polska już dawno, może byc tylko lepiej ale dopiero na wiosnę. Zagłębie pewniak.
 
borntofight 98

borntofight

Użytkownik
To może i ja coś skrobne od siebie o meczu Śląska z Warszawką.

Dziś na stadionie we Wrocławiu będziemy mieć nielada gratke Śląsk podejmie Legie.Nie da się ukryć,że faworytem tego meczu jest drużyna ze stolycy jednak ja spodziewam się niespodzianki w tym meczu i uważam,że Śląsk tego meczu nie przegra.
Nie odważę się stawiać na to kto dzisiaj wygra,a na typ obie strzelą.
W ostatnich meczach ofensywnie Śląsk fukcjonuje świetnie w 2 ostatnich meczach strzelali po 3 bramki,a z kolei Legia również bramki strzelać potrafi ale zarówno trochę ich traci. Jak dla mnie obrona Legii nie należy do solidnej formacji i uważam,że Śląsk dzisiaj strzeli co najmniej jedną bramkę. Dodatkowo za tym typem przemawia już nie tak dobra forma bramkarza Legii jak w poprzednim sezonie.

Mecz z kategorii topowych więc nikt na pewno nie będzie kalkulował i od początku obie drużyny ruszą do ataku.

BTS 1,72 bwin ⛔ legia dno i sto metrow mulu
Dodatkowo polecam handicap +1 na Śląsk 1,72 bwin ✅
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Typ: Śląsk Wrocław zdobędzie gole w obu połowach
Kurs: 5,00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Forma ofensywna Śląska Wrocław jest bardzo wysoka. W dwóch ostatnich meczach strzelili oni aż sześć goli. Zdobyli trzy gole z Jagiellonią oraz trzy bramki w meczu z Lechem Poznań. Miałem przyjemność oglądać mecz Śląska z Lechem i byłem zafascynowany jak oni zdominowali gospodarzy tamtego meczu. Lech w tamtym spotkaniu nie miał nic do powiedzenia. W oczy rzucała się skuteczność Śląska i umiejętność dochodzenia do groźnych sytuacji. Legia na wyjazdach w większości spotkań traci gole i np. z Zagłębiem i Górnikiem stracili bo dwie bramki. Na stadionie we Wrocławiu ma być ogromna ilość kibiców, a to spory handicap dla Śląska Wrocław. Uważam, że będący w dobrej formie Śląsk Wrocław ma spore szanse na to, by strzelić gole w obu połowach. Spodziewam się tutaj wyniku coś w stylu 2:2 lub 3:2 dla gospodarzy.
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Typ: Wisła Kraków zdobędzie bramkę w obydwu połowach
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: W tabeli Wisła zajmuje 11 miejsce, a Zagłębie 13. Obie drużyny po bardzo słabym początku sezonu wreszcie zaczęły lepiej grać. Wisła w trzech ostatnich meczach zdobyła 6 punktów. Zespół z Krakowa pokonał Śląsk Wrocław i Ruch Chorzów. Z Górnikiem Zabrze Wisła przegrała, ale zagrali naprawdę dobre spotkanie, widać było u nich ogromną motywację. Zagłębie ostatnio gra dobrze, ale miewają wpadki jak porażka na własnym boisku z Podbeskidziem 1:2(utrata goli w obu połowach) oraz remis 2:2 na wyjeździe z Lechią, gdzie Zagłębie też straciło gole w obu połowach. Dobrze wygląda w ostatnim czasie gra Wisły na wyjazdach, gdzie zdobyli 7 punktów w trzech ostatnich spotkaniach wyjazdowych. Moim zdaniem Wisła jest lepszym zespołem, który jeszcze może powalczyć nawet o pierwszą trójkę tabeli. Skoro Podbeskidzie i Lechia potrafiły wbić Zagłębiu gole w obu połowach, to Wisła też może tego dokonać.
 
K 31

krist0

Użytkownik
Korona - Lech
Lech czyste konto? NIE 1,40 bet365


Na szybko: od kontuzji Arboledy obrona Lecha się rozsypała - 8 straconych bramek w 3 meczach mówi samo za siebie. Nawet Podbeskidzie zdołało wbić Lechowi dwie bramki, więc tym bardziej uda się to przynajmniej raz Koronie. Dodatkowo, jeśli ktoś chciałby grać w stronę Korony, myślę że zdecydowanie bardziej warto Korona over 1,5 3,25, niż na zwycięstwo Korony 3,00 - wynik 2:2, 2:3 jest jak najbardziej możliwy. Oczywiście polecam także BTS 1,90.
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
GKS Bełchatów - Piast Gliwice
GKS Bełchatów @2,40
Jest jeszcze rano więc tak na szybko. Grałem GKS w meczu z Lechią więc i spróbuję teraz. Widać że pod okiem Probierza brunatni zaczynają zgarniać punkty co powinno cieszyć miejscowych kibiców. Dziś zagrają z nieobliczalnym Piastem, na temat tej drużyny nie ma się co rozpisywać, postawę gliwiczan dobrze określają słowa Kazimierza Górskiego: &quot;Można wygrać, przegrać lub zremisować&quot;, choć Piast póki co jest praktycznie bezkompromisową drużyną z jednym remisem na koncie. A co można napisać o GKSie oprócz tego że na ławce mają fachowaca? Tutaj również można zastosować inne przysłowie: &quot;do trzech razy sztuka&quot;, byli bliscy zwycięstwa z osłabioną Lechią (prowadzili 1-0), byli bliscy zwyciestwa z Jagiellonią przy słonecznej (prowadzenie 2-0) więc pora w końcu dopiąć sprawę do końca. Jedno jest dla mnie pewniakiem, że pomimo absencji Wróbla brunatni nie będą grali na remis ponieważ najzwyczajniej w świecie ich to nie urządza. Dalej będą tracili aż 8 punktów do Ruchu, a biorąc pod uwagę że w całej rundzie uzbierali tylko 7 oczek nie wróży to dobrze na następną rundę.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Na kompa wpadam dziś tylko dosłownie na 10 min wiec absencje w formie screenów:

Liczby spotkań zawodników sprawdzicie na soccerway.com
 
J 39

jaqub

Użytkownik
Korona Kielce- Lech Poznań

Korona powyżej 1.5 gola @3.25 bet365 ⛔ (0-1)
Korona zakład bez remisu @2.10 bet365 ⛔ (0-1)
Ponownie jak tydzień temu chciałem się pochylić nad typem związanym z poznańskim Lechem. Podobnie jak przed meczem ze Śląskiem obrona Kolejorza jest w strzępach, do kontuzjowanego bramkarza Burica i środkowego obrońcy Arboledy dołączył środkowy obrońca Kamiński. Według oficjalnej strony poznańskiej drużyny niepewny jest jeszcze występ prawego obrońcy Ceesay&#39;a, a w jego zastępstwie na pewno nie obejrzymy zawieszonego za 4 żółte kartki Możdżenia. Jak więc widać zestawienie defensywy do dla trenera Rumaka poważny problem. Lech jeżeli nie uda się &quot;reanimować&quot; Ceesay&#39;a wyjdzie zapewne w ustawieniu Kotorowski na bramce, a obrona zestawiona będzie z lewej Henriquez, na środku Djurdevic i Wołąkiewicz (musiał opuścić wcześniej boisko ze Śląskiem ale ponoć jest już gotowy do gry, ale pewnie nie na 100% możliwości bo nie trenował z zespołem do wtorku). Ponadto na prawej obronie ściągnięty w trybie pilnym z Młodej Ekstraklasy Ratajczak, który w dorosłej piłce zaliczył kilkanaście minut, chyba, że Rumak cofnie Trałkę na środek obrony, a na prawą stronę desygnuje Ivana. Dokładając do tego bardzo dobry bilans domowy Korony 4 wygrana 4 remisy i jedna porażka, przy czym większość zwycięstw odniesiona została przy okazji zdobycia co najmniej 2 goli, tylko raz wygrali z Lubinem 1:0, wydaję się, że Korona powinna sobie poradzić z mocno osłabionym Lechem. Dodatkowo w drużynie Kolejorza niepewne są występy Lovrencsics&#39;a i Ubiparip&#39;a. Warto też odnotować, że po porażce Legii ciśnienie w Poznaniu na ten mecz znacznie wzrosło gdyż można zmniejszyć stratę do lidera do 4 pkt w razie wygranej, presja zapewne nie zadziała dobrze na zawodników, a i po fali krytyki na Rumaka po 3 domowych porażkach on sam zapewnie będzie chciał przede wszystkim tego meczu nie przegrać. Swoje typy podobnie jak w zeszłym tygodniu motywuję głównie poważnymi osłabieniami Lecha i beznadziejnym stylem gry tej drużyny w całej rundzie.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Lech bez Arboledy, Buricia, Kamińskiego, Ubiparipa i Możdżenia. A dodatkowo w tym tygodniu nie trenowali z powodów zdrowotnych Lovrencsics, Bereszyński, Ceesay i Tonew. Niby cała czwórka już zdrowa i jedzie do Kielc ale wiadomo jak to jest po chorobie tym bardziej, że przed nie byli w jakiejś oszałamiającej formie.
Za to w Koronie zabraknie Stano, Małkowskiego, Vukovicia i Golańskiego.
 
O 1

olekturbo

Użytkownik
Myślę, że dziś będzie można dorobić się na meczu Korona - Lech. Lech z dużymi problemami kadrowymi oraz ostatnio coraz mniej ciekawymi wynikami będzie chciał się zrehabilitować i pokazać, że chce jeszcze walczyć o tytuł. Jest to dobry moment, koniec ligi - wszyscy zapamiętają, że jeszcze walczy. Druga sprawa, to poprzedni słaby występ Korony. Sądzę, że dziś nie strzelą żadnej bramki, za to Lech w obu połowach.
Handicap Korona 1:0 Lech - 2
Lech strzela gola w dwóch połowach
Korona bez gola
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Polonia - Pogoń
over 3.5 kartek zółtych @1.5
over 4.5 kartek zółtych @1.92
milenium
Polonia i Pogoń zamykają kolejkę i rundę , praktycznie nikt oprócz kosiarza Dąbrowskiego z Pogoni i Todorovskiego nie zagrożony pauzą więc nie powinno być strachu przed ostrą grą (wiemy że zawodnicy nie chcą sie wykluczyć z 1 meczu nowej rundy i czasami ostrożnie grają ).
Sędziuje Siejewicz , bardzo surowy sędzia , daje regularnie 4 lub powyżej .
W tym sezonie tylko w 2 kolejce w meczu Widzew-Belchatów dał 2 kartki , ostatnie 5 meczów to : 6 , 6 , 5, 6 , 5 żółtych kartek . Jest to moim zdaniem najlepszy sędzia ekstraklasy , nie pozwala zawodnikom na zbyt dużo , jak trzeba karać to karze ;)
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
Mecz: Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin
Typ: 2
Kurs: 4.6
Według bukmacherów faworytem jest warszawska polonia. Jednak według mnie to Pogoń będzie triumfatorem w tym pojedynku. W ostatnich spotkaniach możemy zaobserwować spadek formy i widocznie zmęczenie u Polonii. Remis z górnikiem, przegrana u siebie z zagłębiem i remis na wyjeździe z piastem. U pogoni za to można zaobserwować formę zwyżkową. Od meczu z bełchatowem - 3 zwycięstwa, i remis na wyjeździe z silnym górnikiem. Polonia bez Adama Kokoszki, który dostał czerwoną kartkę w poprzednim spotkaniu, więc defensywa ucierpi.
Liczę też w tym spotkaniu na mała &quot;niespodziankę&quot; na zakończenie ostatniej kolejki Polskiej ekstraklasy. Przypominając pierwszą kolejkę kiedy to lechia gdańsk mierzyła się u siebie z polonią kursy na to spotkanie były identyczne. Wtedy to goście wygrali, teraz myślę ze będzie podobnie, tylko że polonia przegra a pogoń wróci do szczecina z kompletem punktów.
Dokładny wynik: 1-2
 
N 23

nekar

Użytkownik
maroon, po raz kolejny nie mogę znaleźć w milenium zakładów na kartki, gdzie szukać ?
n.
R.//Dyscypliny&gt;piłka nożna&gt; ilość żółtych kartek (nie wchodź w zakładkę &quot;Polska 1&quot;, kartki są w oddzielnej zakładce)
Dzięki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom