>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 2.11 - 5.11.2013

matzab37 164

matzab37

Użytkownik
vs.

Szykuje się nam bardzo ciekawy i wyrównany mecz. Śląsk po kilku nieudanych meczach pokazał w meczu z Podbeskidziem, że nadal chce walczyć o mistrzostwo choć zajmuje dopiero 11. miejsce. Może się to zmienić jutro, gdyż Wrocławianie tracą do Gdańszczan tylko 2 punkty. W meczu z Góralami Śląsk wyszedł jakby ze spętanymi nogami, widać było, że ta presja im ciąży. Wystarczyła jednak bramka Paixao i worek z bramkami się rozerwał. Myślę, że taki mecz był WKS-owi potrzebny i teraz, po przełamaniu zaczną znów punktować. A Lechia? Wygrali wprawdzie ze słabym Zagłębiem, ale to nie zmienia faktu, że nadal są w słabej dyspozycji. Zawodzi przede wszystkim obrona, którą wszyscy chwalili na początku sezonu. Ktoś powie, że Śląsk też jest w nie najlepszej dyspozycji, bo przecież przed meczem z Podbeskidziem miał serię trzech porażek z rzędu. I ciężko się z nim nie zgodzić, ale należy zwrócić uwagę, że Śląsk te mecze przegrał z mocnym Górnikiem oraz znajdującymi się na fali wznoszącej Jagiellonią oraz Zawiszą, tracąc dodatkowo bramki w końcowej fazie meczu. W jutrzejszym spotkaniu nie zagra Daisuke Matsui, lider Gdańskiej drużyny. W klubie z Wrocławia nadal nie zobaczymy Sebastiana Mili i to osłabienie widać było w ostatnich meczach Śląska. Głownie to mnie powstrzymuje przed graniem na ekipę Stanislava Levego. Bez Mili jest po prostu kłopot z kreowaniem gry w środku pola. Podsumowując: jutro obie drużyny będą chciały pokazać, że ostatnie zwycięstwa nie były dziełem przypadku i mam nadzieję, że zobaczymy ładny dla oka futbol. Minimalnym faworytem jest dla mnie Śląsk, ale nie aż takim żeby grać czystą &quot;2&quot;.
BTS @1.83 4/10✅ Bet365
over 3 @3 1.5/10 ZWROT Bet365
+ 3.32 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Lech Poznań - Górnik Zabrze​



W najciekawszym spotkaniu 14 kolejki spotkań TMO Ekstraklasy, zagrają zajmujący 6 miejsce w tabeli, Lech Poznań(20pkt) z aktualnym wiceliderem, Górnikiem Zabrze(28pkt). Oba zespoły przystąpią do tego pojedynku podrażnieni ostatnimi porażkami, Lech przegrał na wyjeździe 2:0 z Jagiellonią, jednak gra nie odzwierciedla do końca wyniku meczu, natomiast Górnik, można śmiało napisać, po najsłabszym meczu w tym sezonie, ulegli na własnym terenie Cracovii 1:0. Kibice Lecha nie mogą być do końca zadowoleni z postawy swojej drużyny, ponieważ Lech potrafi wygrać na wyjeździe z Lechią aż 1:4, zremisować u siebie z Legią 1:1, żeby w Białymstoku przegrać 0:2, drużynie ciągle brakuje pewności siebie i ciągłości w grze, i muszą uwierzyć w swoje możliwości. W klubie z Zabrza aktualnie trwa rewolucja, pierwszy raz od czterech lat Górnik zagra już bez trenera Adama Nawałki, który został nowym trenerem Reprezentacji Polski, drużynę poprowadzi w tym meczu Bogdan Zając, kto wie czy ta sytuacja nie wpłynęła źle na mentalne przygotowanie drużyny.Mimo, że 3 poprzednie spotkania zakończyły się bardzo szczęśliwymi zwycięstwami to gra Górnika nie napawała optymizmem, i w końcu przyszła porażka po najgorszym meczu w sezonie.
Kilka słów o kadrze obu zespołów: Trener Kolejorza, Mariusz Rumak nie będzie mógł jutro skorzystać z usług niezdolnych do gry Jasmina Buricia, Manuela Arboledy i Vojo Ubiparipa, nie zagrają też rekonwalescenci, a więc Tomasz Kędziora oraz Dawid Kownacki, pod znakiem zapytania stoi za to występ, mającego problem z mięśniem dwugłowym, Szymona Pawłowskiego, do kadry meczowej po pauzie za kartki wróci Łukasz Trałka i niewykluczone, że znajdzie się w niej także Daylon Claasen, który ostatnio zmagał się z lekkim urazem.
Kłopoty kadrowe ma także trener gości, zabraknie zmagającego się od kilku tygodni z kontuzją, Błażeja Augustyna, który wróci do gry dopiero za miesiąc, ponadto zabraknie kontuzjowanych Oleksandra Szeweluchina, Konrada Nowaka, Mariusza Magiery i Szymona Skrzypczaka, pod znakiem zapytania stoi występ powracającego po urazie Macieja Małkowskiego.
Lekkim faworytem jutrzejszego spotkania są gospodarze, pomimo przegranego meczu w Białymstoku, zagrali dobry mecz, zabrakło tylko wykończenia i szczęścia, kapitalnie bronił również bramkarz Jagiellonii, niektóre interwencje to były prawdopodobnie jego życiówki, a Górnik? Pomimo 4 zwycięstw w 5 ostatnich meczach, ich gra w ostatnim czasie nie zachwyca, co pokazał ostatni mecz z Cracovią, do tego dochodzą spore kłopoty kadrowe na to spotkanie i Wg Mnie najważniejsza sprawa: brak Adama Nawałki, przez co drużyna może stanąć w miejscu, w końcu trenował zespół przez ostatnie 4 lata i może to być na prawdę duży cios dla drużyny, bo odszedł od Nich jeden z najlepszych trenerów, wszyscy dobrze wiemy, co się stało z Ruchem Chorzów, po odejściu z drużyny Waldemara Fornalika, zespół kompletnie się rozsypał i zamiast walczyć o Puchary, ledwo obronił się przed spadkiem w tamtym sezonie, Górnikowi raczej nie grozi spadek, ale spadek o kilka pozycji w tabeli prawdopodobnie nastąpi, a w jutrzejszym meczu już powinniśmy zobaczyć lekkie oznaki braku Nawałki i stawiam jutro na pewne zwycięstwo Lecha Poznań, który grają ofensywny futbol, w ostatnim meczu brakowało wykończenia, ale tym razem powinni sobie poradzić z coraz słabszym zespołem z Zabrza, a kurs na zwycięstwo Poznaniaków jak najbardziej do pobrania.

Przewidywane składy:

Lech: Gostomski – Ceesay, Wołąkiewicz, Kamiński, Douglas – Trałka, Murawski – Możdżeń(Claasen), Hamalainen, Lovrencsics – Teodorczyk.

Górnik: Steinbors – Olkowski, Pandża, Gancarczyk, Kosznik – Madej, Sobolewski, Przybylski, Mączyński, Nakoulma – Zachara.


Lech Poznań - Górnik Zabrze: Typ. Lech Poznań 2.00 Bet365 ✅
Lech -1AH 2.85 Bet365
za drobne ✅


Edit. Uważałbym ze stawkami na BTS lub Over w 2 niedzielnym meczu między Lechią a Śląskiem, który wg Mnie taką grą na pewno nie jest w stanie włączyć się o walkę o tytuł mistrzowski. Lechia pokonała Zagłębię na ich własnym terenie 3:1, jednak nie zaprezentowali nic nadzwyczajnego, wykorzystali bardzo słabą formę Miedziowych, generalnie ich gra nie zachwyca, to samo można powiedzieć o Śląsku, niby pewne zwycięstwo w ostatnim meczu 4:0, ale z kim? ze słabiutkim Podbeskidziem, którego limit szczęścia w Ekstraklasie chyba się wyczerpał i po tym sezonie pożegnają się z rozgrywkami, a Śląsk bez Soboty to już nie ten zespół, co walczył na początku sezonu w LE, do tego dochodzi brak Mili, bez którego Śląsk na prawdę nie istnieje, są momenty, takie jak w ostatnim meczu, dobrej gry, które na Podbeskidzie wystarczyły, ale Lechii już będzie trudniej strzelić bramkę, dla Mnie jutro nie zobaczymy otwartego spotkania, a mecz bezbarwny, zakończony małą ilością bramek i prawdopodobnie końcowym wynikiem remisowym, lecz ze stawkami nie będę szalał. GL

Under 2.5 1.70 Bet365 za drobne ⛔
Remis 3.20 Bet365 za drobne
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 0

filsz

Użytkownik
vs.

Szykuje się nam bardzo ciekawy i wyrównany mecz. Śląsk po kilku nieudanych meczach pokazał w meczu z Podbeskidziem, że nadal chce walczyć o mistrzostwo choć zajmuje dopiero 11. miejsce. Może się to zmienić jutro, gdyż Wrocławianie tracą do Gdańszczan tylko 2 punkty. W meczu z Góralami Śląsk wyszedł jakby ze spętanymi nogami, widać było, że ta presja im ciąży. Wystarczyła jednak bramka Paixao i worek z bramkami się rozerwał. Myślę, że taki mecz był WKS-owi potrzebny i teraz, po przełamaniu zaczną znów punktować. A Lechia? Wygrali wprawdzie ze słabym Zagłębiem, ale to nie zmienia faktu, że nadal są w słabej dyspozycji. Zawodzi przede wszystkim obrona, którą wszyscy chwalili na początku sezonu. Ktoś powie, że Śląsk też jest w nie najlepszej dyspozycji, bo przecież przed meczem z Podbeskidziem miał serię trzech porażek z rzędu. I ciężko się z nim nie zgodzić, ale należy zwrócić uwagę, że Śląsk te mecze przegrał z mocnym Górnikiem oraz znajdującymi się na fali wznoszącej Jagiellonią oraz Zawiszą, tracąc dodatkowo bramki w końcowej fazie meczu. W jutrzejszym spotkaniu nie zagra Daisuke Matsui, lider Gdańskiej drużyny. W klubie z Wrocławia nadal nie zobaczymy Sebastiana Mili i to osłabienie widać było w ostatnich meczach Śląska. Głownie to mnie powstrzymuje przed graniem na ekipę Stanislava Levego. Bez Mili jest po prostu kłopot z kreowaniem gry w środku pola. Podsumowując: jutro obie drużyny będą chciały pokazać, że ostatnie zwycięstwa nie były dziełem przypadku i mam nadzieję, że zobaczymy ładny dla oka futbol. Minimalnym faworytem jest dla mnie Śląsk, ale nie aż takim żeby grać czystą &quot;2&quot;.
BTS @1.83 4/10 Bet365
over 3 @3 1.5/10 Bet365​
Matsui może zagrać w dzisiejszym meczu. W meczu z Zagłębiem nie dostał kartki.
Obrona Lechii od fatalnego meczu z Lechem spisuje się lepiej, z Wisłą na 0 z tyłu, dobrze zagrał Janicki, dziś pewnie też będzie w 1 składzie za słabo grającego Bieniuka. Z Zagłębiem stracona bramka znów po błędzie obrony przy stanie 2:0 ale wierzę że to wynik dekoncentracji.. poza tym w bramce dobrze radzi sobie Mateusz Bąk. Wszyscy wiedzą ile Mila znaczy dla Śląska i że Lechia ma problemy z wygrywaniem u siebie. Dla mnie mecz zakończy się podziałem punktów @3.20
 
M 22

michal9607

Użytkownik
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
04.10.13, 20:30
Typ: 2 do 0
Kurs: 3,2
Prosze spojżeć na tabele podbieskidzie murowany kandydat do spadku z drugiej strony Wisła która mija swoich rywali jak chce. Podbeskidzie chociaż gra u siebie to i tak nic to im nie daje w 14 kolejkach zdobyli tylko 10 bramek a stracili 3 razy wiecej natomiast u Franca najwazniejsza jest gra na zero z tyłu z takim przeciwnikiem jak Podbeskidzie nie będzei trudno o wypracowanie sobie dogodnych sytuacji na strzelnie goli . Występujący ostatnio w dobrej formie Guerrier czy Chrapek na pewno beda mieli sytuacje do zaskoczenia Zajaca. Spodziewam sie jednostronnego meczu a zarazem wyniku .
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Po wczorajszych wtopach Cracovii i Pogoni, aż nie mogę tego zrozumieć, że dali się ograć ogórkom. Cracovia pokonał świetny Górnik, a następnie przegrywa z Koroną, która dostała lańsko od Ruchu. Brak jakiegokolwiek sensownego wytłumaczenie, poza tym, że to polska liga.

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
1X2
Typ: X
Kurs: 2.85
⛔

Dziś na celownik biorę mecz zgodowy pomiędzy ekipą Lechii a Śląska.
Obie ekipy przeżywają ostatnio kryzys, pomimo wygranych meczów w ostatniej kolejce bukmacherzy szanse na wygranie meczów danej ekipy stawiają prawie po równo.
Mecz zgodowy, jak już wspomniałem, to i kibice byliby zadowoleni z takiego rezultatu. Patrząc na spotkania miedzy tymi ekipami, widać, że wynik często kręcił się wokół remisu, jakoś jestem bardzo spokojny, że dziś będzie podział punktów.
Widać, że obie ekipy nie mogą się odnaleźć, znaleźć optymalnego ustawienia. Liczę na zaciętą grę w środku pola.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Lechia - Śląsk Over 2.5 @ 2.0 Unibet✅ 1-2


Dzisiaj o 14:30 rozpocznie się tzw mecz &quot;przyjaźni.
Mecz, który w opinii bukmacherów nie posiada faworyta.
Ja nie do końca się z tym zgadzam, uważam że faworytem jest Lechia.
Ale, że Lechia potrafi w tym sezonie być w swojej grze humorzasta...więc odpuszczam granie na nią. Wybieram w tym spotkaniu over 2.5 i poszukam tutaj bramek.
Dzisiaj wydaje się, że zobaczymy otwarte spotkanie, w którym będzie wiele sytuacji podbramkowych.
Żadna z drużyn nie będzie kalkulować, bo i po co. Oba zespoły potrzebują punktów jak chcą myśleć o załapaniu się do pierwszej ósemki.
Te zespoły łączy kilaka rzeczy, które dają nadzieję na bramki.
Po pierwsze defensywy tych drużyn popełniają masę niewymuszonych błędów, grają bardzo niepewnie, obrońcy często gubią krycie, nie trzymają linii.
A po drugie Śląsk jak i Lechia mają olbrzymią siłę ofensywną.
Z jednej strony bardzo skuteczny Paixao z bardzo szybkim Plaku i Patejukiem a z drugiej zawsze nieobliczalny Buzała, czy ofensywnie grający Deleu. W tym meczu bardzo liczę właśnie na bocznych obrońców , którzy grając bardzo ofensywnie często nie będą wracać do swojej strefy boiska. W tym meczu spodziewać się można wielu okazji do szybkich kontr jednej jak i drugiej drużyny.
Reasumując..czeka nas otwarte spotkanie z wieloma sytuacjami podbramkowymi, z których najpewniej padną bramki. Tak ofensywnie grający zawodnicy obu drużyn w moim odczuciu są gwarancją meczu w którym będzie wiele sytuacji podbramkowych. Pytanie tylko jak ze skutecznością. Patrząc na Paixao, Buzałę czy Daisuke Matsui jestem w miarę spokojny.
.....................................

Lech - Górnik 1 @ 1.95 ^1.85 @ Unibet ✅ 3-1

Kursy spadają...w mojej ocenie nie przypadkowo.
Dla mnie faworytem tego spotkania jest Lech Poznań.
Nie będę opisywał tebeli i wyników ostatnich meczów bo zrobił to już bardzo dobrze Tarki16.
Uważam ,że początkowe kursy na zwycięstwo Lecha w mojej ocenie były przesadzone.
Gra Górnika od meczu ze Śląskiem nie wygląda dobrze.
Jak na spokojnie oglądnie się to spotkanie to można zauważyć ,że już w tam tym spotkaniu podopieczni ówczesnego trenera Nawałki zagrali bardzo słabo. W końcówce tylko dzięki błędom przeciwnika i własnej determinacji potrafili przechylić szalę zwycięstwa na własną stronę.
To były już w mojej ocenie pierwsze symptomy słabszej formy zawodników Górnika. Potwierdził to mecz u siebie z Cracovią, gdzie Górnik będąc zespołem słabszym przegrał z ekipą Stawowego 0-1.
Lech oczywiście też nie jest bez wad....nie grają jakiejś wielkiej &quot;piłki&quot;....ale to co ich w ostatnim czasie odróżnia od zabrzan to ilość stwarzanych sytuacji. Lech gra bardzo nieskutecznie, brakuje czasem trochę szczęścia czy ostatniego podania.
Ale to czego podopiecznym Rumaka nie można odmówić to właśnie ilość stwarzanych sytuacji. Łatwość z jaką piłkarze Lecha przedostają się pod pole karne rywala może imponować. Jak dzisiaj wróci skuteczność np Teodorczuka to Lech powinien ten mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść. Tak myślę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Lech Poznań - Górnik Zabrze
1X2
Typ: Lech Poznań
Kurs: 1.78
✅✅✅

Niewątpliwie będzie to najciekawsze spotkanie tej kolejki. Lech jak i Górnik zaznali porażki w ostatniej kolejce. Kolejorz uległa Jagiellonii 2:0 w meczu wyjazdowym, a zabrzanie przed własną publicznością przegrali 0:1 z Cracovią.
Odnoszę wrażenie, że zabrzanie z meczu na meczy wyglądają gorzej pod względem fizycznym; podopieczni Rumaka powinni wykorzystać ten fakt.
Lech nie może sobie pozwolić już na wpadki, bo do prowadzącej Legii traci na ten moment 11 punktów. Jeśli ma być walka o mistrzostwo to trzeba zacząć wygrywać i nie można tracić punktów z ogórkami (Jagiellonia).
Zabrzanie przyjadą do Poznania bez swojego trenera Adama Nawałki, a zespół poprowadzi zastępca Bogdan Zając.
Nie wiadomo czego można spodziewać się po Górniku w dzisiejszym meczu. Brak Nawałki na pewno na minus, przegrali na własnym stadionie z Pasami oraz każdej drużynie, która przyjeżdża na Bułgarską czeka ją ciężki mecz, bo w Poznaniu gra się ciężko przyjezdnym.
Dlatego o korzystny rezultat dla Górnika może być ciężko, dlatego stawiam na zwycięstwo Kolejorza, który to jest faworytem w dzisiejszym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
funias 691

funias

Użytkownik
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Poniżej 10,5 rzutów rożnych w meczu. ⛔
1,85 betsson

Górnik co raz to słabiej. Porażka z Cracovią tylko to potwierdza. Nie wykonali w tamtym meczu ani jednego rogu, a Krakowianie mieli tylko trzy. Dzisiaj mecz może wyglądać podobnie. Wcześniejsze zwycięstwa również mocno na farcie. Nie były to przekonujące wygrane. Pewien poziom jednak trzymają i nie będzie tak łatwo ich zdominować. Lech coś tam ruszył, po czym wtopił mega z Jagą. Gram na under rogów. Zabrzanie moim zdaniem nie będą zagrażać często pod bramką Gostomskiego, a Lechici nie powinni nabić aż tylu kornerów żeby przekroczyć linię. Górnik ogólnie ma mało kornerów jeśli chodzi o wyjazdy. Ostatnie mecze to kolejno: 2,8,3,2,6. Dzisiaj moim zdaniem zakręcą się góra w 2,3 rzutach rożnych. Rumak znowu rotuje składem, 4 zmiany w porównaniu z ostatnim spotkaniem, nigdy nie wiadomo co z tego wyjdzie. Linia 10,5 w Poznaniu stosunkowo często była pokrywana, ale dzisiaj liczę na mecz środka pola i złamanie tej serii. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Pierwsze czy Jaga to ogórki ? nie Korona i Widzew też ? to Pogoń i Cracovia jeszcze gorsze :razz:
Drugie, komu było ciężko w Poznaniu ?
Bilans 3-2-1, lepszy niż rok temu, ale spójrzmy:
z Widzewem w 11 na 10 wygrana 1-0, Lech miał swoje szanse,
ale Widzew mógł wyrównac pod koniec meczu. z Legią byli gorsi, z Pogonią przegrali, z Zawisza wyrównany mecz, Koronę pokonali, bo wtedy super syf, z Cracovia pechowy remis, ale byli gorsi,
więc sami sobie wyciągnijcie wnioski.
Górnik też w słabej dyspozycji, wreszcie przegrał, szczęście się skończyło.
Tylko jedna sprawa, Rumak gra u siebie 1 napastnikiem, Lech atakuje góra 5 zawodnikami,
a Górnik ma mocny środek pola i w ataku pozycyjnym tam 5 graczy nic nie zrobi.
Na Lech do grania było -0,25, teraz lepsze +0,75 na Górnik tyle.
 
A 0

agart7

Użytkownik
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Typ: X2
Kurs: 1.95
Buk:Sportingbet


Analiza meczów w ekstraklasie to jak błądzenie we mgle. Absolutnie każdy może wygrać z każdym bez względu na formę czy braki w składzie. Poziom jest jaki jest. Natomiast nie widzę żadnego powodu żeby Lech był aż takim faworytem. Czy wygrana Górnika to będzie niespodzianka?...raczej nie. Tak wysoki kurs na Górnik nie jest niczym poparty poza tym, że Lech gra u siebie. Ofensywa Lecha nie prezentuje się źle, obrona owszem. Górnik potrafi strzelać bramki...jest wiceliderem. Dużo zależy od szczęścia i jak się ułoży mecz. Przy takim kursie dla mnie głupota nie zagrać.
 
A 0

agart7

Użytkownik
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Typ: X2
Kurs: 1.95
Buk:Sportingbet


Analiza meczów w ekstraklasie to jak błądzenie we mgle. Absolutnie każdy może wygrać z każdym bez względu na formę czy braki w składzie. Poziom jest jaki jest. Natomiast nie widzę żadnego powodu żeby Lech był aż takim faworytem. Czy wygrana Górnika to będzie niespodzianka?...raczej nie. Tak wysoki kurs na Górnik nie jest niczym poparty poza tym, że Lech gra u siebie. Ofensywa Lecha nie prezentuje się źle, obrona owszem. Górnik potrafi strzelać bramki...jest wiceliderem. Dużo zależy od szczęścia i jak się ułoży mecz. Przy takim kursie dla mnie głupota nie zagrać.
hehe...Jak ktoś po tym meczu ma jeszcze złudzenia co do tego, że wyniki w Polskiej lidze są zwykłym przypadkiem to chyba rozwiał swoje wątpliwości. Górnik miażdżył Lecha. Bramka ze spalonego, bramka po rzucie rożnym i trzecia bramka po kontrze. Sędzia wygrał.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
z Widzewem w 11 na 10 wygrana 1-0, Lech miał swoje szanse,
ale Widzew mógł wyrównac pod koniec meczu. z Legią byli gorsi, z Pogonią przegrali, z Zawisza wyrównany mecz, Koronę pokonali, bo wtedy super syf, z Cracovia pechowy remis, ale byli gorsi,
więc sami sobie wyciągnijcie wnioski.
Nie żebym się czepiał, ale jestem ciekaw jak uargumentujesz porażkę Górnika? Czy może zwycięstwo Lecha było szczęśliwym zwycięstwem?
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Nie żebym się czepiał, ale jestem ciekaw jak uargumentujesz porażkę Górnika? Czy może zwycięstwo Lecha było szczęśliwym zwycięstwem?
mecz każdy widział, ja na nim nie przegrałem, bo miałem over 2,5, masz wszystko w DNTB. :cool:

jak chcesz argumenty, to Ci podam: nieskuteczność w 1 połowie, zła decyzja sędziego, też sporo pomogła gospodarzom, ja widziałem to, na pewno nie dobrą grę Lecha.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Jutro mecz na którym można zarobić
Podbeskidzie - Wisła
Już tutaj na forum pojawiają się teorie , że Podbeskidzie sprawi niespodziankę itd itp. Oczywiście zero argumentów za tym podawane. No chyba , że trener Ojrzyński będzie grał bo większość mówi zmieni Podbeskidzie i będą zdobywać punkty. Otóż trener nie wiele może zrobić jeśli ma taki materiał jaki ma. Szukacie niespodzianki w meczu z drużyną ułożoną taktycznie w której każdy wie co ma robić. Inaczej jest Bielsku gdzie piłkarze czasem nie wiedzą po co wyszli na boisko. Wisła straciła dotychczas 8 bramek z czego 3 w meczu z Zawiszą. Oczywiście nie grają na wyjazdach zbyt dobrze. Za tydzień Wisłą ma wyjazd do Zabrza gdzie o punkty będzie o wiele trudniej.
Nie wiem w jakim stanie jest boisko w Bielsku , ale PBB nie ma czym zaskoczyć jutro Wisły. Gram handi po bardzo atrakcyjnym kursie.

Wisła -1 4,5 STS
A jeszcze jedno pytanie ;-)
Jeśli niektórzy twierdzą , że Wisłą notuje spadek formy i gra słabo to jak w takim wypadku można określić grę Podbeskidzia ?! ;-)
Franz wie , że takie mecze jak jutro są na wage złota w ostatecznym rozrachunku. Ostatnio Wisła zrobiła sobie trening przy pełnych trybunach z Widzewem , a Smuda wychodził z siebie przy lini bocznej. Na pewno nie będzie jutro &quot;pajacowania&quot; jak to mówi Smuda
Znalazłem na stronie Wisły dosyć krótkie i treściwie podsumowanie Podbeskidzia . Może komuś się przyda
www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/tak_gra_podbeskidzie_14970/
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok​


W pierwszym zaplanowanym na poniedziałek spotkaniu Ekstraklasy zagrają zajmujący 15 miejsce w tabeli, Piast Gliwice(15pkt) z zajmującą 11 miejsce Jagiellonią(18pkt). Drużyna Piasta jest w fatalnej formie, w 3 ostatnich spotkaniach zdobyła zaledwie 1 pkt, tracąc przy tym aż 8 bramek, strzelając zaledwie 1 bramkę, ostatni mecz to kompromitująca porażka 4:0 z Pogonią Szczecin, po na prawdę słabej grze. Jagiellonia po 3 porażkach z rzędu, w końcu odniosła upragnione zwycięstwo, pokonując w ostatnim spotkaniu, nie byle kogo, a Lecha Poznań 2:0, po bardzo dobrej grze z kontry, wynik ten zawdzięczają również znakomicie broniącemu bramkarzowi, Baranowi, który popisał się kilka razy fantastycznymi paradami, i Jaga pokrzepiona niespodziewanym zwycięstwem, będzie chciała uporać się teraz ze słabo grającymi zawodnikami Piasta, jednak będzie to o tyle trudniejsze, bo w Jagiellonii zabraknie filaru drużyny, a mianowicie Daniego Quintany, który będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek, zastąpienie tak ważnego zawodnika nie będzie łatwym zadaniem, dlatego Piotr Stokowiec ma nie lada ból głowy, na rozegraniu i podaniach Hiszpana rozgrywa się niemal cała ofensywa Jagiellonii, ponadto w drużynie gości zabraknie kontuzjowanych Rafała Grzyba, Jonatana Strausa i Jana Pawłowskiego.
W zespole Piasta na pewno nie zagra Pavol Cicman, który leczy kontuzję kostki oraz Adrian Klepczyński, który otrzymał czerwoną kartkę w meczu z Pogonią.
Piast od ponad miesiąca nie potrafi wygrać meczu ligowego, jak już wcześniej wspomniałem w ostatnim meczu polegli w Szczecinie, przegrywając 4:0, zespołowi brakuje dobrej formy z początku sezonu, grają słabo, zarówno w obronie jak i w ataku i nie sądzę, że się jutro przełamią. W podobnej sytuacji, jeszcze niedawno znajdowali się białostoczanie,drużyna Piotra Stokowca po dobrym starcie w rozgrywkach od pewnego momentu zablokowała się i w pięciu kolejnych meczach nie potrafiła wywalczyć choćby punktu, jednak przełamanie nastąpiło w ostatnim spotkaniu z Lechem, zespół zagrał bardzo dobry mecz, brylował Quintana, który asystował przy pierwszej bramce, obrona bez zarzutu, i doskonale do zespołu wprowadził się bramkarz, Baran, który broni dopiero od kilku spotkań. Mój typ w tym spotkaniu powinien być skierowany w kierunku drużyny gości, jednak brak Daniego Quintany to spore osłabienie w ofensywie, nie twierdzę, że Jagiellonia nie wygra tego spotkania, nawet bez Hiszpana są w stanie pokonać słabiutki Piast ale szanse są na pewno mniejsze w tym wypadku, dlatego myślę, że lepiej postawić na liczbę bramek w tym meczu, a powinno ich paść w tym spotkaniu mało, Jagiellonia również nie powinna tego meczu przegrać. Ostatnie 5 spotkań między tymi zespołami kończyły się wynikami underowymi, i przypomnę, że Piast jeszcze nigdy nie wygrał na własnym terenie z Jagiellonią.

Przewidywane składy:

Piast Gliwice: Trela - Zbozień, Horvath, Krzycki, Król - Zganiacz, Matras, Dytko, Hanzel, Podgórski - Lazdiņš.

Jagiellonia Białystok: K.Baran – Waszkiewicz, Ukah, Pazdan, Popkhadze – Norambuena, Dźwigała – Dzalamidze, Gajos, Plizga – Piątkowski.

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok: Under 2.5 1.85 Bet365 ⛔ skandaliczna decyzja Sędziego, bardzo mi szkoda Jagii, bo byli lepsi, sędzia ustawił mecz!????
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok: +0.5 Jagiellonia 1.68 Bet365
⛔???????? dla sędziego!



Podbeskidzie Bielsko Biała - Wisła Kraków​


Widzę, że idzie masówką na Wisłę, jednak uważałbym ze stawkami na zwycięstwo gości. Wisła u siebie, a Wisła na wyjeździe to jednak dwa inne zespoły,podopiecznym Franciszka Smudy zdecydowanie lepiej wiedzie się przed własną publicznością, gdzie zdobyli większość punktów, na wyjeździe tylko jedno zwycięstwo i to na początku sezonu z Koroną, aż 4 remisy i ostatnia porażka z Zawiszą. a w Bielsku-Białej nigdy nie gra się łatwo, pomimo tego iż zespół jest w kompletnej rozsypce, Podbeskidzie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, na swoim koncie ma tylko jedno zwycięstwo, odniesione na początku września, od tamtej pory Górale zaliczyli osiem kolejnych spotkań bez zwycięstwa,większego efektu nie przyniosła jak na razie zmiana trenera, pod wodzą Leszka Ojrzyńskiego Podbeskidzie bezbramkowo zremisowało u siebie z Ruchem Chorzów i doznało wysokiej porażki 0:4 ze Śląskiem we Wrocławiu, gdzie w pierwszej połowie prezentowali na prawdę dobry futbol, teraz czas na Wisłę, która w ostatniej kolejce wygrała na własnym stadionie 3:0 z Widzewem, niektórzy mówią, że Wiślacy wpadają w dołek, dla Mnie to nonsens, może grają mniej efektywnie, ale za to skutecznie, w przegranym meczu z Zawiszą kluczową rolę odegrała głupia czerwona kartka dla Bunozy przy stanie 0:1, wtedy rozsypała się obrona i Wisła poległa 3:1, jednak pomimo tego szansę Podbeskidzie upatrywać musi w słabej postawie Wiślaków na wyjazdach. W zespole Podbeskidzia można spodziewać się kilku zmian w wyjściowym składzie w porównaniu do ostatniego spotkania ze Śląskiem Wrocław, na boisku na pewno zabraknie Macieja Iwańskiego i Damiana Chmiela, trener Ojrzyński prawdopodobnie ustawi zespół defensywnie i będzie liczył na kontry, nie lada ból głowy ma Franciszek Smuda, ponieważ rozsypała mu się obrona, Wisła zagra osłabiona brakiem Gordana Bunozy, natomiast występ Marko Jovanovicia i Arkadiusza Głowackiego stoi pod znakiem zapytania, wiemy jak ważna jest to formacja dla Wisły, w 15 kolejkach tego sezonu Wiślacy stracili zaledwie 8 bramek, i jest to prawie połowa mniej od 2 w tym zestawieniu Lecha, 15 bramek.
Jednak pomimo tego Wisła powinna sobie poradzić dzisiaj ze słabiutkim Podbeskidziem, jednak w przeciwieństwie do innych znalazłem bardziej ciekawszy i dla Mnie pewniejszy typ, a mianowicie: BTS- NIE. Podbeskidzie nie grzeszy skutecznością, w drużynie brakuje prawdziwego napastnika i to jest największy kłopot zespołu, szkoleniowiec próbował różnych roszad w składzie, jednak nie przynosi to efektu, teraz czas na Wisłę, która pomimo osłabień, ma najlepszą defensywę w lidze i tu pojawia się kolejny kłopot dla Górali, jedyną szansą w tym meczu dla Podbeskidzia jest fakt, że Wisła słabo spisuję się na wyjeździe i dlatego nie są tutaj murowanym faworytem, na przełamanie Górali nie liczę, ale jeśli zagrają uważnie w defensywie remis jest w zasięgu, przypomnę, że 2 ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami kończyły się remisami, a ostatnie 0:0, Wisła tylko raz była w stanie pokonać Podbeskidzie na ich terenie.

Przewidywane składy:

Wisła: Miśkiewcz - Fryc, Burliga, Chavez, Piotr Brozek - Boguski, Chrapek, Garguła, Stjepanović, Guerrier - Paweł Brożek.

Podbeskidzie: Zajac - Górkiewicz, Konieczny, Pietrasiak, Telichowski - Łatka, Sloboda - Malinowski, Wodecki, Jagiełło - Pawela.

Podbeskidzie - Wisła: BTS- NIE 1.83 Bet365 ✅
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska: Ekstraklasa
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
1X2
Typ: Jagiellonia Białystok
Kurs: 3.10⛔


Zapowiada nam się jutro bardzo wyrównany pojedynek w Gliwicach.
Piast jest daleki od formy, która prezentował w zeszłym sezonie, pozostały wspomnienia. Zajmują odległe 13 miejsce, a w ostatniej kolejce dostali lekcję zdobywania bramek od Pogoni, gdzie ulegli aż 4:0. Piast komplet punktów ostatni raz zdobył 27.09 pokonując jeszcze gorsze Podbeskidzie. Jutrzejszy mecz na pewno nie będzie łatwy dla gospodarzy, ponieważ przyjeżdża Jaga podbudowana zwycięstwem w ostatniej kolejce, która pokonała Lecha 2:0.
Na pewno przewagę będą mieć piłkarze z Białegostoku. Patrząc na pozycję w tabeli oraz obecny bilans zapowiada nam się wyrównany pojedynek, jednak forma bardziej przemawia za przyjezdnymi.
Po kursie w granicach 3.10 moim zdaniem warto postawić, że ekipa ze stolicy Podlasia triumfuje w jutrzejszym starciu.


Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
1X2
Typ: Wisła Kraków
Kurs: 2.20
⛔

O Wiśle nie ma co pisać, ponieważ poprzednicy wyczerpali temat.
Poszła masówka na to spotkanie, oby nie zakończyło się jak w dwóch ostatnich masówkach, które miały miejsce w ostatniej i przedostatniej kolejce:]
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
W meczu Idzie - Wisła ta sama linia jak rok temu, wtedy był remis, teraz znowu zagram.
Gospodarze tylko raz wygrali w lidze, na przemian remisy i porażki, słabo u siebie w ostatnich meczach,
choć w Lechem mogli rzutem na taśmę wygrać.
Wisła ostatnio mnóstwo okazji, słaba skuteczność w ataku, mowa o meczu z Widzewem.
Dużego zaufania, jednak do nich nie mam na wyjazdach, więc normalna stawka na typ Wisła -0,25 1,96 ibc
Co do drugiego meczu, przekonanie do Jagi miałem przed meczem z Lechem, nie tu tylko w temacie DNTB.
Ostatnio z Lechem dobrze zagrali w obronie, jednak nie podobało mi się oddanie pola gry, Piast nie ma teraz formy, ale jak gospodarze będą mieli takie okazje jak Lech to je wykorzystają, mimo to +0,25 2,05 w stronę gości.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Podbeskidzie- Wisła 2 @ 2.10 Unibet⛔ 0-0

Dla mnie faworytem w tym spotkaniu jest zespół z Krakowa. Kurs 2.10 w mojej ocenie jest na tyle atrakcyjny żeby z niego skorzystać.
Wisła przewyższa zespół Ojrzyńskiego przynajmniej o klasę.....jak nie więcej. Widziałem na żywo zespół Podbeskidzia w meczu ze Śląskiem i uważam, że w tym zespole nie ma żadnej jakości gry.
Ich akcje są bez pomysłu, w ofensywie najnormalniej w świecie nie mają żadnych atutów.
Malinowski biega jak by go ze smyczy spuścili. Jedyne co tej drużynie wychodzi póki mają siłę i wolę walki to zmasowana obrona dostępu do własnej bramki. Drugim i ostatnim ich atutem są stałe fragmety gry. I to by było na tyle.
Oczywiście dzisiaj będą chcieli powalczyć o jakieś punkty, bo grają u siebie.
Ale mecz trwa dla nich aż 90 minut i to jest zbyt dużo czasu żeby nie popełnili jakiegoś błędu w defensywie.
Tym bardziej, że akurat Wisła ma kim postraszyć. Tak jak już wcześniej napisałem zespół Smudy ma zdecydowanie więcej atutów po swojej stronie. Wisła będzie w dzisiejszym spotkaniu prowadziła grę i próbowała przebić zasieki jakie postawi zespół Ojrzyńskiego.
90 minut to wystarczająco dużo czasu, aby te zasieki w końcu rozmontować. Tak więc ....nie widzę innego typu jak zwycięstwo Wisły. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 374

medalikarz

Użytkownik
Wszystko ok, tylko jeśli piłkarze grają całkiem inaczej niż nakazuje trener i tłumaczą w wywiadach, że tak wyszło to ja nie wiem czy oni czasem nie graja przeciwko Broszowi...
Ostatnio ktoś tu knuł spisek że piłkarze Jagielloni grają przeciwko Stokowcowi przed meczem bodajże w Pucharze Polski ze Śląskiem po czym odnieśli dwa zwycięstwa ( Śląsk, Lech) i jedna przegrana z Górnikiem. Piast ostatnio bezbarwny a Jagiellonia jakby wkraczała na dobre tory. Widać że coś w tym zespole zaiskrzyło czyli Stokowca zwalniać nie chcą ???? dużym brakiem będzie u gości nieobecność Daniego Quintany który pauzuje za żółte kartki a jest on motorem napędowym akcji ofensywnych zespołu. W zespole gospodarzy natomiast Adriana Klepczyńskiego, co jest sporym osłabieniem linii defensywnej. moim zdaniem mecz koło remisu ze wskazaniem na Jagiellonię dlatego zagram DNB w stronę gości. Jak dla mnie Piast tego meczu wygrać nie ma.

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok DNB 2 2.38 WilliamHill
 
Do góry Bottom