>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15. kolejka Speedway Ekstraligi - 7 sierpnia

Status
Zamknięty.
M 126

mj_bull

Użytkownik
Rzeszów-Zielona Góra 1@2,1 Betsafe
Hampel-Gollob 1@1,5 Betsafe
AKO 3,15
Falubaz to trójka liderów i duża przerwa. Nie sądzę, aby liderzy miejscowych mieli problemy z Jonasem Davidssonem czy też Zengotą. Gospodarze powinni dziś wygrać. Crump, Harris, Richardsson i Okoń nie powinni mieć problemów z drugą linią gości. Z liderami też są w stanie powalczyć, szczególnie Australijczyk.
Nad Lesznem przeszła właśnie ogromna ulewa. Mecz raczej się odbędzie, ale tor będzie bardzo, bardzo przyczepny. Myślę, że każdy wie co to oznacza...
 
K 5

ksa

Użytkownik
Kołodziej over 10pkt 2.00 BET365
Janek pojedzie dzis napewno 6-krotnie , rywal troszke poobijany (Gollob i Zagar) wiec o pkt powinno byc łatwiej.
Sparta-Apator 2 1.60 BET365
Torunianie zdecydowanymi faworytami tej potyczki. Apator we Wroclawiu w najsilniejszym zestawieniu . Gospodarze powalcza lecz czy stac ich na wygrana??? Apator wygrana z Falubazem pokazał ze Mistrzostwo Polski wraca do Grodu Kopernika ????
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Żużel: Sparta Wrocław vs Unibax Toruń typ:1 (2.45)

buk:Sportingbet
Analiza:Uważam że Sparta jest dzisiaj w stanie wygrać z Toruniem.Gospodarze jadą u siebie,do swojej formy wraca Bjerre,w formie wydaje się być Jędrzejak,o Janowskim nie wspominam bo kto interesuje się żużlem,ten wie jak dobrze Maciek jeździ w tym sezonie.Zawodnicy z Wrocławia jadą dzisiaj bez presji,dla nich sporym sukcesem jest sam udział w play-off więc czemu nie mieliby wygrać z Toruniem?W tym sezonie potrafili już zaskoczyć,wygrywając między innymi z Gorzowem.Dyspozycja gości jest zależna od Rune Holty który ostatnio zawodzi,w dobrej formie Sullivan i Holder,juniorzy Toruńscy nie powinni zdobyć większej ilości pktów.Stawiam więc na zwycięstwo Wrocławian. Żużel: Unia Leszno - Stal Gorzów typ:1 (1.416)

Buk:Sportingbet
Analiza:Gorzów przyjeżdża dziś do Leszna z obolałym Gollobem i Zagarem,z powracającym do formy Andersenem,i z nieobliczalnym Pedersenem który ostatnio zawodzi.Unia dzisiaj bez Pavlicia,Skórnickiego,Balińskiego.Ale za to ze swoim liderem Jarkiem Hampelem który bije ostatnio rekordy punktowe we wszystkich ligach,pomagać mu będą Janusz Kołodziej,Troy Batchelor oraz Edward Kennet.Uważam że w takim składzie Unia u siebie,kiedy jej czołowi zawodnicy będą jechali po 6 razy,po prostu nie może przegrać tego meczu. Żużel:Marma Rzeszów vs Falubaz Zielona Góra typ:Rzeszów wygra 1-4punktami (5.50)

buk:Sportingbet
Analiza:Faworytem pojedynku według bukmacherów jest Zielona Góra ze względu na świetnych zawodników takich jak Hanckock,AJ,Protasiewicz.Rzeszów ma w składzie Crumpa,Harrisa oraz dobrze radzącego sobie Okoniewskiego na torze w Rzeszowie.Wybrałem typ na zwycięstwo Rzeszowa 1-4 pktami,ze względu na to iż dużo słychać o rzekomym ustawieniu meczu,tak by przegrana drużyna z tej pary,weszła do czołowej czwórki jako Lucky Loser co sprawi że w czwórce nie pojedzie ekipa z Leszna lub Gorzowa.Jeżeli rzeczywiście doszło do takiej ustawki,to ten mecz powinien wygrać Rzeszów 1-4 pktami,tak żeby Falubaz był w stanie odrobić wynik u siebie.
 
A 694

addicted

Użytkownik
1. Crump over 12.5 pkt @2.00 ⛔ (3,1,d,1,..) najgorszy mecz w sezonie :!:
2. Falubaz Zielona Gora @1.85 ✅ ✅ ✅
3. Unibaz Torun ZWROT + Unia Leszno @2.10 ▶ 1.35

Jason u siebie na torze traci punkty niezwykle rzadko - 27x 1 msc + 6x 2 msc, 3x 3msc, 2x 4 msc (tasma, defekt). Jezeli chodzi o zdobywane punkty to linii nie prekroczyl tylko w spotkaniach z Toruniem 11 pkt oraz Zielona Gora 12 pkt. Z Toruniem tasma, z Zielona Gora defekt, wiec gdyby nie to mogloby byc rowniez overowo.
Ponad to w Zielonej Gorze nie bedzie dzisiaj ZZ, wiec Jason bedzie mial troche latwiej. W 5 startach powinno byc na styku, ale mysle, ze dzisiaj Crump powinien pojechac 6 razy.
Falubaz w spotkaniach z druzynami z dolu tabeli (Czestochowa, Wroclaw, Rzeszow, Tarnow) wygrywal zawsze roznica ponad 10 pkt.. dzisiaij rowniez licze na ich zwyciestwo, mimo braku ZZ po takim kursie chyba warto.. W meczach z mocnymi druzynami Harris spisuje sie slabo i jego punktow moze dzisiaj zabraknac.
Torun lapie forme w ostatnich spotkaniach i mimo slabszych wystepow na wyjazdach z druzynami z dolu tabeli 4 zwyciestwa - niskie ale jednak.. We Wroclawiu po 10 biegach Torun prowadzil 35-25 i dosyc sczesliwie Wroclaw nawiazal walke.. Licze jednak na kolejne 2-6 pkt zwyciestwo gosci.
W Lesznie ZZ, ktore jest duzym wzmocnieniem dla gospodarzy. Hampel, Kolodziej i Batchelor powinni sobie poradzic z liderami Unii - tym bardziej, ze ten tor nie jest ich ulubionym. Spotkanie powinno sie zakonczyc roznica 4-8 pkt moim zdaniem.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Pisac juz niema za bardzo o czym bo wiekszosc została napisana. Osobiscie gram LEszno - 4 w Betgun 1,70. Głownym atutem Leszczynian jest ich tor oraz umiejetnosc wykozystania regulaminu czyli ZZ za młodego Byka i mozyliwosc dodatkowych startów 3 liderów Jarka, koldiego i Troya. Ważne punkty powinien dowozić także Musielak a i z Cyranem powalczyć Urbański.
Ostatni wypadek Liderów Gorzowa tez nie powinien być bez znaczenia. Mam wrażenie ze Zagar będzie jeździł bardziej ostrożnie a poza tym na wyjazdach nie jest już tak skuteczny jak u siebie. Podobnie jak PUK, który początek sezonu miał bardzo dobry, teraz jednak jeździ już coraz gorzej i nie jest do końca tak pewnym punktem drużyny. Duża zagadka jak dla mnie jest Hansio. Ostatnie starcie z Żurawiami mu wyszło jednak pytanie czy to on się wziął za siebie czy Rzeszów latał tak nisko. Moim zdaniem to 2. Wszystko się okaże o 19.30.

Leszno - Gorzów 10/10 1,41
Leszno - Gorzów +4 9/10 1,70
T.Batchelor -5,5 - Cyran 8/10 1,48
Matej Zagar under 8 6/10 1,90
P.Urbanski +4,5 - B.Zmarzlik 4/10 1,65
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Piszę tutaj,bo chyba nowego tematu nie będzie odnośnie dzisiejszych meczów.
Tobet
Gollob over 11,5@1,72
Wczoraj w GP totalna klapa.Dziś w Lesznie zapewne zrobią przyczepny tor,tak żeby Gollob miał deja vu z Malili. Ale moim zdaniem nie przeszkodzi to Tomkowi w zdobyciu 12 punktów. Prawdopodobnie pojedzie 6 razy. Logicznie rzecz ujmując-przegrać może z Hampelem,ewentualnie wpadka z Batchelorem. Zresztą Gollob podrażniony to Gollob skuteczny. Liga to nie GP,więc według mnie dziś jest szansa że zobaczymy fruwającego Golloba na Smoku.Ostatnio 10 punktów w 5 startach więc nie jest aż tak źle jeśli chodzi o Tomka na tym torze.A kto ma dziś zrobić przyzwoity wynik dla Gorzowa jak nie on?!
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów 1 @ 1,37 tobet ⛔ 39-51 Kołodziej, Kennett :spokodfhgfh:
W sumie pasuje tu ubiegłotygodniowa analiza.

Unia dzisiaj wzmocniona z/z, jednak taka rezerwa może nie wypalić kiedy jeden z 4 seniorów zawiedzie wtedy pozostali będą się pocić aby wygrać spotkanie. Co do formy Hampela i Batchelora to jestem spokojny, dzisiejszy wynik będzie zależał od postawy Kołodzieja i Kennetta. Stal mocna ale na własnym torze, do tego dochodzi ostatni dzwon który zaliczył Gollob i Zagar. Hans coś tam dzisiaj może zdobyć ale rewelacji nie będzie. Słaba postawa liderów Stali we wczorajszym GP. Ja osobiście najbardziej kibicuję Unii w Ekstralidze i liczę że dzisiaj odniosą zwycięstwo i wyślą Władka i jego cyrk na wakacje.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Hampel - Gollob @ 1.45 Betsafe✅
Obaj zapewne pojadą 6-krotnie (ZZ &amp; taktyczna), więc wg mnie Tomek nie ma zbyt dużych szans na wykręcenie lepszego wyniku niż będący ostatnio w gazie Hampel. Dla przypomnienia średnia biegowa Jarka : 2.738
Falubaz - Marma (+14.5) @ 1.85 Betsafe⛔
Rzeszowianie dobrze sobie radzą zazwyczaj w Zielonej Górze, losy dwumeczu są rozstrzygnięte, więc nie spodziewam się 2. pogromu... w rundzie zasadniczej padł remis 45:45...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jarek Hampel - Tomasz Gollob 1 @ 1,45 betsafe ✅ 17-12
Jarek w bardzo dobrej dyspozycji. Dzisiaj poprowadzi Unię do zwycięstwa. Jedzie w parze z juniorem więc o stracie punktów na koledze z zespołu nie ma mowy. Bardzo prawdopodobne że obaj pojadą dzisiaj po 6 razy Mały Z/Z a Gollob jako taktyczna. Gollob nawet jak był w bardzo dobrej formie to na Smoczyku nie zachwycał i liczę że dzisiaj również nie zdobędzie więcej punktów niż Hampel.
Kenneth Bjerre - Chris Holder 1 @ 1,65 betsafe ⛔ 8-10
Drugi typ na Kennetha Bjerre. Dzisiaj jedzie w parze ze swoim bratem więc na nim punktów tracić nie może. Unibax raczej wygra to spotkanie więc może jeszcze dojść jazda jako rezerwa taktyczna. Holder ostatnio coś zgubił formę, jeździ w parze z Miedzińskim i z nim może również przegrywać. Niby na torze we Wrocławiu dobrze się czuje, ale czy to wystarczy by zdobyć więcej punktów niż Kenio? ja nie sądzę.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Tomasz Gollob (-1) - Nicki Pedersen (+1) typ: 1 (1.72) Tobet

Nicki w fatalnej formie,Gollob w GP również bez błysku,ale w lidze nie zawodzi.Uważam że spokojnie wygra ten pojedynek z Nickim.


To na razie tyle,poczekam na lepszą ofertę.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Co tu dużo pisać na temat Unii Leszno - Stal Gorzów. Gospodarze powinni może nie zmiażdżyć ale pewnie wygrać to spotkanie różnicą ok. 10 pkt.
Z/Z pełna, Hampel pewnie wykręci ok. 16 pkt, Kołodziej myślę, że nie zawiedzie jak wczoraj w GP bo tam po prostu nie dogadał się ze sprzętem i nawierzchnią, ale było takich wielu jak Gollob czy Pedersen, a nawet po części Hancock. Także Janek powinien spokojnie zakręcić się w okolicy 11-12 pkt, do tego Batchelor podobnie jak poprzednik. Kennett najsłabsze ogniwo ale jednak z 2 linią Gorzowa ma szansę walczyć i w 5-6 startach te co najmniej 5-6 pkt powinien zrobić.
Tomek i Nicki wczoraj fatalnie, za pewne dziś będzie lepiej ale moim zdaniem obaj tracą powoli motywację na dalszą część sezonu, wiadomo, że wciąż walczą o mistrza ale jednak w psychice coś się może odbić, 1-2 biegi słabsze dziś i skończy się jak wczoraj. Iversen, Zagar i Andersen mocna druga linia, ale Iversen czy Andersen na wyjazdach to nie są pewniaki, a znowu Zagar poobijany jeszcze.
1.34 kurs w Tobet, to mała lokata grając za okrągłe 1k i chyba najlepsze wyjście.
Dla tych co grają mniejszymi sumami handicap -6 też w Tobet i kurs 1.55.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Wszystkie zakłady z Tobet

Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów H(0 - 6) 1 1,55 39:51⛔:?

Już dużo zostało napisane na temat tego spotkania. Według mnie Leszno to spotkanie wygra i to minimum 10 pkt jak nie więcej bo Hampel,Kołodziej i Batchelor sami zdobędą ok 38pkt do tego Edward ok 7pkt i do tego Tobiasz Musielak który też potrafi pojechac na wysokim poziomie.Typ wydaje się byc dosć pewny tym bardziej patrząc na ostatnie wystepy zawodników z Gorzowa.Gollob i Pedersen w słabszej formie a Iversen czy Andersen na wyjeździe nie są aż tak mocni.

Chris Holder -1.5 - Adrian Miedzińsk +1.5 2 1,90 10-11✅:cool:

Para Toruńska bardzo mocna jednak w chwili obecnej wydaje mi się ze Adrian wygląda lepiej.Holder narzekał na zmęczenie miał tydzień przerwy ale jak pokazało wczorajsze GP nie jest to optymalna forma która miał kilka tyg wcześniej.Adrian po świetnych zawodach na MotoArenie przed 2 tygodniami jet bardzo podbudowany i mówi że wreszcie dogadał się ze sprzętem co rokuje Mu bardzo dobre wyniki. Podejrzewam że obaj pojada na podobnym poziomie dzisiaj a + 1,5 na Miedziaka wydaję mi sie dobrą opcją.

Piotr Protasiewicz over 10,5 1,60 12pkt✅

Falubaz juz jest pewny awansu jednak nie sądze aby dzis na własnym torze odpuścili sobie mecz. Pełne trybuny do czegoś zobowiązują.Dlatego ja gram na kapitana Zielonogórzan Piotrka że zdobędzie minimum 11pkt.Wynik jak najbardziej w Jego zasięgu bo z kim może dziśp rzegrywac?Jedynie z Crumpem chociaż Piotrek na własnym torze jest piekielnie mocny więc i Kangurowi nie będzie łatwo.

Pozdrawiam RADULA
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Chris Holder -1.5 - Adrian Miedzińsk +1.5 2 1,90
Para Toruńska bardzo mocna jednak w chwili obecnej wydaje mi się ze Adrian wygląda lepiej.Holder narzekał na zmęczenie miał tydzień przerwy ale jak pokazało wczorajsze GP nie jest to optymalna forma która miał kilka tyg wcześniej.Adrian po świetnych zawodach na MotoArenie przed 2 tygodniami jet bardzo podbudowany i mówi że wreszcie dogadał się ze sprzętem co rokuje Mu bardzo dobre wyniki. Podejrzewam że obaj pojada na podobnym poziomie dzisiaj a + 1,5 na Miedziaka wydaję mi sie dobrą opcją.
Ja tego tak pozytywnie w wykonaniu Miedziaka nie widzę,bo w tym sezonie jest jak kameleon. Po tym komplecie w Toruniu jechał w Szwecji i w parze z Richardsonem przywiózł 1(1,0,-,0). Wiem,że to Szwecja a nie Polska.Popatrzmy na wyniki Miedziaka i Chrispy&#39;ego w ostatnich meczaach we Wrocławiu:
2011: 1. Chris Holder - 10+1 (3,2*,2,0,3)
2. Adrian Miedziński - 5 (1,3,1,0)
2010: 1. Chris Holder - 10+1 (3,t,3,1*,2,1)
3. Adrian Miedziński - 8+1 (1*,3,2,2,0,0)
1. Chris Holder - 8+1 (3,2,1,2*,0)
3. Adrian Miedziński - 3+1 (2,1*,d,-)
1. Chris Holder - 10 (2,3,1,1,3)
3. Adrian Miedziński - 8+1 (3,3,0,2*,0)
Jak widać Holder zawsze jechał skuteczniej. Dziś jadą w jednej parze 3 razy,później Holder z Jepsenem a Miedziński z Sullivanem. Ja bym nie grał na Adriana.Sam zagrałem parę Świderski-Miedziński 1@1,60 w betsafe
Można też pograć Sullivan over 10,5@ 1,72. Ryan na tym torze zawsze świetnie jedzie.Dziś w parze z juniorem wiec powinna być dwucyfrowa zdobycz.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Unia Leszno – Stal Gorzów (0-6,5) 1 1,60 Fortuna ⛔
Tomasz Gollob over 10 punktów 1,71 Bet365 ✅

Szlagier dzisiejszego dnia bez wątpienia. Na pewno liderem gospodarzy będzie Jarek który wczoraj w Malilli pokazał, że jest w wysokiej formie. Pytanie jak zaprezentuje się Kołodziej który wczoraj zajął 16 miejsce w Grand Prix, ale raczej dzisiaj u siebie na torze będzie na pewno mocniejszy aniżeli miało to miejsce wczoraj. Dodatkowy handicapem po stronie gospodarzy jest na pewno możliwość stosowania zastępstwa zawodnika co umożliwia dodatkowy start liderom „Byków”, jestem bardzo ciekaw postawi tego co jest ostatnio na „jęzorach” żużlowego świata czyli Kennetta ;). Co do gości, no wczoraj liderzy Stali zaprezentowali się jak się zaprezentowali... ale dzisiaj myślę, że na pewno Tomek „wykręci” o niebo lepszy wynik. Nicki jak zrobi 10 punktów to naprawdę byłbym zadowolony na miejscu prezesa Komarnickiego ???? . Jeśli Zagar otrząsnął się już po kontuzji to wyniki z rudny zasadniczej w jego wykonaniu napawa optymizmem. Na pewno juniorzy Stali powinni pojedynek ze swoimi rówieśnikami z Leszna rozstrzygnąć na swoją korzyść, ale w Lesznie będzie to na pewno bardzo ciężkie. Stawiam dzisiaj na wyniki około 52-38 dla „Byków” i over punktowy Mistrza Świata, ponieważ od jakiegoś czasu w lidze raczej nie zawodzi.

Falubaz Zielona Góra – Marma Rzeszów (0-12,5) 1 1,72 Tobet ✅
Greg Hancock over 10,5 punktów 1,75 Fortuna ⛔
Jason Crump over 12 punktów 1,72 Bet365 ⛔

Rewanżowe spotkanie w Zielonej Górze. To kto awansuje z tej pary jest już praktycznie przesądzone, bo nie wyobrażam sobie by Marma dzisiaj w Zielonej Górze wygra 30:60 ???? . Ale mimo wszystko, „Myszaki” na pewno będą chcieli udowodnić swoją wyższość nad Rzeszowianami i zwyciężyć dzisiaj u siebie na torze w Zielonej Górze. Liderami gospodarzy powinni być jak to zwykle bywa „Herbie”, Jonsson oraz Protasiewicz. Do dobrej pozycji sprzed kontuzji chyba jednak wraca Zengota, a na silnikach pożyczonych od Grega, Davidsson radzi sobie wybornie co pokazał przed tygodniem w Rzeszowie. Dudek na pewno powinien pokazać kto jest mocniejszy jeśli chodzi o parę Dudek – Lampart. Natomiast goście na pewno będą bronili się Crumpem, wczoraj Australijczyk wygrał rundę zasadniczą z kompletem punktów by w półfinale odpaść. Na pewno Jason jest w wysokiej formie i dzisiaj będzie pewnym punktem drużyny. Poza Jasonem ciężko znależć mocne ogniwo, każdego stać na kapitalny wynik ale i każdego stać na klęskę. Dlatego stawiam dzisiaj na over punktowy lidera cyklu Grand Prix, lidera Marmy i to iż Falubaz wygra minimum 14 punktami

Sparta Wrocław – Unibax Toruń (6,5-0) 1 1,65 Fortuna ⛔
Kenneth Bjerre over 10,5 punktów 1,90 Fortuna ⛔
Ryan Sullivan over 10 punktów 1,90 Bet365 ✅

Wrocławianie jeśli myślą o awansie do półfinału jako szczęśliwy wygrany muszą dzisiaj walczyć ze wszystkich sił o jak najlepszy wynik z tego względu, że za tydzień na Motoarenie o to już będzie bardzo ciężko.. Na pewno wiele zależyć będzie od postawy „Kenia”. Wczoraj Bjerre pokazał w Grand Prix, że jest w wysokiej formie więc trener Baron na pewno liczy dzisiaj na wysoką zdobycz punktową Duńczyka. Oprócz niego mocnym punktem powinien być dzisiaj „Świder”, „Ogór” mimo iż się poobijał oraz Janowski czyli na chwilę obecną chyba nasz najlepszy junior. Jeśli ta czwórka pojedzie na wysokim poziomie to dzisiaj Spartanie znowu mogą sprawdzić niespodziankę, tak jak to uczynili w Tarnowie i pokonać „Anioły” na Stadionie Olimpijskim. Ale na pewno nie będzie to łatwe, ponieważ goście mają w swoich szeregach znakomitych zawodników takich jak „Saletra”, Holder, Miedziński czy Holta. Chociaż widać, że z Rune naprawdę nie jest dobrze, nie wiem czy to przez te nadgarstki ale an prawdę forma jest mizerna. Holder i Miedziak jak to oni w parzę pewnie będą sobie radzili bardzo dobrze no a lider i kapitan „Aniołów” Sullivan dzisiaj pewnie znowu wykręci wynik dwucyfrowy. Dlatego stawiam na wyrównany do końca mecz we Wrocławiu i overy punktowe liderów drużyn z Wrocławia i Torunia.
edit // brawa dla kibiców z Leszna za kapitalny doping w stronę Tomka ;) ogólnie od dzisiaj raczej zacznę grac undery w stronę zawodników. No i Gorzów dzisiaj pojechał po bandzie, oj będą mocni w 1/2 oj będą ;) . Ogólnie mimo 12 punktów Tomka, jest nadal ta słaba pasywna jazda, nie ma tego balansu i błysku :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Maciej Janowski(-2,5)-Adrian Miedziński 1 @ 2,10 Sportingbet⛔
Jak dla mnie spore value. Co do tego, że Janoś dzisiaj obok Kenia będzie glównym punktującym Sparty to chyba nikt nie ma wątpliwości. Z rezerwy będzie zastępowal swoich kolegów więc spokojnie 5 startów mieć będzie. Miedziak jak już levy42 napisal nie najlepiej sobie radzi w Wrocku. Na dodatek Janowski będzie mial dzisiaj chociazby pierwszy bieg, gdzie powinien spokojnie zainkasować trójkę, a i potem spodziewam się, że pojedzie za Denisa albo Lasse więc jego kolega z pary na kolejne biegi to spora nie wiadoma. Ja biorę ten typ, bo uważam, że kurs przesadzony na Janowskiego.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
o meczu w Lesznie pisałem tydzień temu wiec nie będę się powtarzał,
Mecz w Grodzie Bachusa w zasadzie jest tylko do &quot;odjechani&quot;m bardzo wysoka wygrana tydzien temu z Rzeszowie pozwoli zielonogórzanom podejs do tego meczu z lekkim luzem. Wiadomo ze mecz trzeba wygrac zeby wyjsc z 1 miejsca i trafic na LL i w tym przypadku na kogos z dwojki Leszno Gorzówm Wyniki powinien spoczywac na barkach Pepe pozostała 2 liderów Myski Miki walczyła wq GP wiec moga byc troche przemęczni. Osobiscie licze na dobry wystep Grzesia Zęgoty i juniorów Falubazu. W@ ekipie gości prym powinni wiesc oczywiscie Rudy z Okoniem. Szczególnie licze na dobry występ tego drugiegom który ma bardzo dobre starty. NA anglikow szczególnie bym nie liczył a juz w szczególnosci na Leem który nie pasuje do SE i mysle ze w 1-2 biegach zastąpi go junior bądz ktos z rezerwy. Dosc ciekawe oferty wystawił sportingbet nic tylko grac :grin:
Zielona Góra-Rzeszów +22 1,50 betgun⛔
Zielona Góra-Rzeszów +19 1,90 betgun⛔
Rafał Okoniewski -Lee Richardson +0.5 1,72 tobet✅
Jason Crump -
Hancock 1,55 betsafe ✅
J.Davidsson - J.Crump -3.5 1,65 sportingbet⛔
K.Rogowski - R.Okoniewski -2.5 1.65 sportingbet✅
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Janusz Kołodziej dziś pokazał, że zarówno SGP jak i widać liga to chyba za wysokie progi. DNO w jego wykonaniu, niech się cieszą, że Betard i Marma nie wygrywały u siebie bo inaczej Unia już by się pożegnała. Ale jeżeli nie teraz to i tak w półfinale odpłyną bez względu na rywala, sam świetny Hampel i solidny Batchelor to za mało...
 
J 13

jofranco

Użytkownik
Janusz Kołodziej dziś pokazał, że zarówno SGP jak i widać liga to chyba za wysokie progi. DNO w jego wykonaniu, niech się cieszą, że Betard i Marma nie wygrywały u siebie bo inaczej Unia już by się pożegnała. Ale jeżeli nie teraz to i tak w półfinale odpłyną bez względu na rywala, sam świetny Hampel i solidny Batchelor to za mało...
od poczatku wiedzialem ze leszno nie obroni i ze nie bedzie takie mocne, kolodziej sie spalil od poczatku cegielski mu we lbie miesza, balinski tez sie popsul do tego pozniej te kontuzje masakra nie maja kim jechac jak sie wylecza to moze braz bedzie licze ze moj falubaz trafia na leszno wchodzi do finalu a tam albo torun albo gorzow, a wy jak to widzicie ?
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
od poczatku wiedzialem ze leszno nie obroni i ze nie bedzie takie mocne, kolodziej sie spalil od poczatku cegielski mu we lbie miesza, balinski tez sie popsul do tego pozniej te kontuzje masakra nie maja kim jechac jak sie wylecza to moze braz bedzie licze ze moj falubaz trafia na leszno wchodzi do finalu a tam albo torun albo gorzow, a wy jak to widzicie ?
A ja to widzę tak, że wchodzimy jako LL trafiamy na Falubaz, wraca Balon i Jura i wchodzimy do finału a Wy macie to co najbardziej lubicie czyli Gran Derbi z Gorzowem o brąz ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom