>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15. kolejka Speedway Ekstraligi - 7 sierpnia

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP

Rozkład jazdy 15. kolejki Speedway Ekstraligi:
PGE Marma Rzeszów - Stelmet Falubaz Zielona Góra (17.00)
Betard Sparta Wrocław - Unibax Toruń (17.30)
Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów Wlkp. (19.30)
Czy zielonogórzanie i torunianie powtórzą wyniki z rundy zasadniczej? Czy osłabiona Unia Leszno zdoła wysoko pokonać celującą w mistrzostwo Cealum Stal?
Zapraszam do dyskusji​
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
To może ja zacznę jako laik, a następnie włączą się eksperci..;)
Dzisiaj czekam na kursy w 1 meczu i jeśli ktoś z internetowych da kurs a la milenium, to będę happy niczym ostatnio z Apatorem..
Leszno - Gorzów @ 1.52 Tobet
Pojedynek obrońcy tytułu z drużyną ciągle niespełnioną.
Unia jak już wspomniał R26 osłabiona m.in. brakiem Skórnickiego i Pavlica, a także kluczową dla tego pojedynku absencją juniora Kamila Adamczewskiego.
Ma on aktualnie 3. średnią w zespole i w związku z tym można za niego zastosować zetzetkę, co Unia niewątpliwie dzisiaj zrobi;)
W tym sezonie na &quot;Smoczyku&quot; Unia niepokonana, 1 remis z Apatorem, zwycięstwo 46:44 zapewnione przez parę Koldi - Hampel w ost. biegu pojedynku z Falubazem, a pozostałe to minimum 10 punktowe zwycięstwa, w tym 50:40 z Gorzowem...
Pewny Hampel, wracający do formy Koldi, przyzwoity Troy i Kennett. Ci 4 zawodnicy dziś zapewne pojadą 6-krotnie, a zmierzą się z gorzowską Stalą.
Gorzów mimo budowania przed sezonem &quot;drużyny marzeń&quot; spisuje się po japońsku... Co prawda na własnym torze są niepokonani, ale na wyjazdach wygrali 1 (słownie jedno) spotkanie ! 49:41 w Tarnowie... Pozostałe 6 wyjazdów, to 0 pkt meczowych, aczkolwiek były to dość wyrównane pojedynki (od 44:46 w Częstochowie do 39:50 w Rzeszowie)...
W czwartkowym zaległym meczu z Marmą, a dokładniej w 15.biegu poobijało się 2 zawodników dzisiejszych gości : lider drużyny Gollob i kluczowy zawodnik 2. linii Zagar.
Do tego dochodzi nieprzewidywalny Hans, odpoczywający ostatnio Nicki (jakieś ciągłe gorączki!?) oraz Iversen...
Dziś w moim odczuciu dość pewnie wygra Unia (6-12pkt), a kurs 1.50 wystawiony przez Milenium, jeśli pojawi się u internetowych wezmę z uśmiechem na ustach...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Ekstraliga - Tobet

Leszno win @ 1.52

Stawka 9/10




Leszno win @ 1.52
Toruń win @ 1.35

AKO 2.05

Stawka 6/10


Bardzo pozytywnie zaskoczyły kursy, duże value szczególnie na Leszno, ale po kolei...

Unia przystępuje do spotkania &quot;osłabiona&quot; brakiem Adamczewskiego. Co to oznacza? Dodatkowe starty dla Koldiego, Małego i Troya. Zysk punktowy powinien być bardzo duży, gdyż cała trójka czuje się na Smoczyku jak ryba w wodzie. Ważne punkty ma wozić Edek Kennett, jeśli zrobiłby w granicach 5-6 to włodarze leszczyńskiej Unii byliby w siódmym niebie, bo zwyciężyliby w granicach 12-16 pkt. Anglik jednak słabo spisuje się na torze Byków. Może wczorajszy komplet w Lakeside będzie dobrym zwiastunem jego dzisiejszego występu? Tak czy tak zwycięstwo miejscowych zdecydowanie wydaje się być pewne, mimo bardzo mocnego składu na papierze Gorzowian.


Toruń, dlaczego? Wyrównany skład od 1 do 7 miejsca w składzie. Każda para bardzo mocna. Zaskoczył ostatnio Miedziak i Jepsen Jensen. Przy ich dobrej postawie Wrocławianie nie mają czego szukać. Wypowiedzi prasowe, że oni osiągnęli już swój cel jasno pokazują, że są pogodzeni z porażką w dwumeczu. Zakontraktowanie Duńczyka Hansena żeby podbić KSM, poobijany Dennis Andersson, nierówny Bjerre i nieobliczalny Ogór ze Świdrem nie są w stanie wygrać tego spotkania. Jeśli tylko Apator podejdzie do spotkania na 100% to wygra pewnie w granicach 8-10 oczek. Janowski sam wyniku nie utrzyma, a też mam obiekcje czy uda mu się wygrać wszystkie biegi z Holderem, Sullivanem czy nawet Holtą.

Kursy przyjemne, grać warto!

Ekstraliga - Tobet

Jonsson over 9.5 @ 1.6

Stawka 5/10

Linia zaniżona, na partnerze z drużyny punktów AJ nie straci, a pięć dwójek wystarczy żeby zrobić 10. Nie zdziwie się jak linia o punkt się podniesie albo kurs spadnie do 1.4
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Wrocław @3,20
Tobet
Wiem,wiem typ trochę szalony.Ale ja widzę w nim szansę. Popatrzmy na 2 poprzednie sezony w wykonaniu Aniołów,a konkretniej mecze 1 rundy play0off
sezon 2009: Bydgoszcz-Toruń 45:45,Toruń-Bydgoszcz 48:41
sezon 2010: Wrocław-Toruń 52:38,Toruń-Wrocław 55:35
W obu wypadkach obie drużyny przechodziły dalej. Coś według mnie było na rzeczy.
Wrocław tydzień temu zaskoczył całą Polskę,teraz zapowiadają kolejną niespodziankę. Moim zdaniem mają szanse na zwycięstwo dziś.Całkiem niedawno,jakieś 3 tyg temu we Wrocławiu odbył się mecz rundy zasadniczej,przegrany przez Spartę 44:46. Dziś też ten mecz będzie na styku.Kluczowym zawodnikiem będzie według mnie Rune Holta. Ostatnio dzieje się z nim coś niedobrego i tu widzę szansę wrocławian.
 
T 0

turkov

Użytkownik
Witam ???? , pierwszy raz piszę na tym forum, przedstawiam swoje typy na dzisiejszy dzień:
unia leszno - stal gorzów H(0-6) @2,00 Tobet - unia osłabiona brakiem 3 zawodników, ZZ za adamczewskiego daje dodatkowe starty, stal będzie chciała pokazac sie z jak najlepszej strony, mam taką nadzieję, ze tym razem, to nie będzie przedostatni mecz dla nich w tym sezonie, obstawiałbym wynik 47-43 lub 46-44 dla leszna, wg mnie będzie wyrównany mecz.

wrocław
- toruń H(4,5-0) @1,85 Tobet - uważam, że wrocław jesli pojedzie tak zdeterminowany jak z tarnowem, a jeżdzą teraz na własnym torze, to handi powinien się pokryć.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
A jak widzicie bieg juniorów w Lesznie ? bo już kombinuję, że może live dałoby się złapać ciut wyższy kurs na win Leszna, jeśli Tobiasz nie przywiezie 3 pkt...
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
A jak widzicie bieg juniorów w Lesznie ? bo już kombinuję, że może live dałoby się złapać ciut wyższy kurs na win Leszna, jeśli Tobiasz nie przywiezie 3 pkt...
3-3 lub 2-4 maks. Ale jednak sklanialbym sie do 3-3, Romek na pewno cos wymysli na Gorzow ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów 1 @ 1,38 tobet ▶
Unia dzisiaj wzmocniona z/z, jednak tak rezerwa może nie wypalić kiedy jeden z 4 seniorów zawiedzie wtedy pozostali będą się pocić aby wygrać spotkanie. Co do formy Hampela i Batchelora to jestem spokojny, dzisiejszy wynik będzie zależał od postawy Kołodzieja i Kennetta. Stal mocna ale na własnym torze do tego dochodzi ostatni dzwon który zaliczył Gollob i Zagar. Hans coś tam dzisiaj może zdobyć ale rewelacji nie będzie. Ja osobiście najbardziej kibicuję Unii w Ekstralidze i liczę że dzisiaj odniosą zwycięstwo i wyślą Władka i jego cyrk na wakacje.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Unia Leszno(-6)-Stal Gorzów 1 @ 1,72 Tobet
Jak dla mnie dzisiaj najlepszy bet meczowy. Fakt, że Unia osłabiona ale tak po prawdzie to dzisiejsze ZZ za Kamila można liczyć jako wzmocnienie, bo takich meczów jak z Włókniarzem Kamil już w tym sezonie mieć nie będzie więc ciężko byłoby liczyć na kolejną taką zdobycz. U siebie Hampel, Kołodziej i Batchelor to myślę, że zdobędą ponad 35 punktów, gdyż taka trójka zawieźć nie może. Każdy ma po 6 startów więc nie zdziwiłbym się, jeśli nawet zdobyliby koło 40 punktów. Kto im może zagrozić? No właśnie ciężko powiedzieć, bo Gollob nigdy nie był wielkim entuzjastą toru w Lesznie, Pedersena forma to wielka niewiadoma. Puk i Matej na wyjazdach już tacy skuteczni nie są więc też ciężko o dobry wynik z ich strony. Hans się pokazał z dobrej strony w ostatnim tygodniu i w Szwecji i Polsce, jednak dzisiaj myślę, że 6-7 punktów to maks. Juniorzy to chyba jednak przewaga po stronie Stali, mała ale zawsze jakaś jest. O ile Tobiasz Musielak przywiezie kilka cennych punktów, o tyle co zrobi Urbański to chyba nikt nie ma pojęcia. Myślę, że dzisiaj Uniści spokojnie są w stanie zrobić te 49 punktów i pokryć handi. Jeśli zdobędą 48 to wtedy mamy zwrot więc też nieźle. Te punkty to oczywiście w przypadku, gdy suma będzie wynosiła 90.
Ryan Sullivan(-1,5)-Rune Holta 1 @ 1,45 Tobet
Holta w tym sezonie przez tą kontuzję kompletnie sobie nie radzi. Średnia poniżej 2 punktów na bieg w E-lidze to dla niego słaby sezon, bo co tu się oszukiwać, 4 zawodnik świata ma wszelkie papiery do tego by być wśród najlepszych punktujących naszej ligi. Z kolei Ryan Sullivan w tym sezonie po raz kolejny lideruję Aniołom z Torunia. Fakt, że może na wyjazdach jest trochę gorzej niż u siebie na Motoarenie ale jednak na niego liczyć można zawsze. Kilka tygodni temu we Wrocławiu Ryan pokonał Holtę stosunkiem 11:7. Dzisiaj Ryan jedzie w parze z juniorami więc źle nie powinien mieć. Holta z kolei obok siebie mieć będzie Jepsena Jensena, który też jest juniorem ale tak jakby na wyższym poziomie niż bracia Pulczyńscy. Moim zdaniem taki zakład idealny do dubla.

Andreas Jonsson over 9,5 @ 1,60 Tobet
✅
Jeden z liderów Falubazu miałby nie zrobić 10 punktów? No to byłoby zbyt dziwne według mnie. Kto jak kto ale AJ w Rzeszowie powinien latać tak jak 29 maja, gdy to zdobył 12+2 ale w 6 startach. Dzisiaj kto mu może zagrozić? Na pewno Crump. Reszta jeździ strasznie nie równo więc ciężko tak na 100% określi kto ma z nim szanse. Ale myślę, że Okoniewski może być trudnym rywalem co pokazał przy Hetmańskiej w tym sezonie nie raz. Brytyjczycy raczej nie powinni dzisiaj zrobić zbyt wielkiej krzywdy AJ. Szwed dzisiaj w parze ze swoim rodakiem Joonasem Davidssonem, który na wyjazdach ma średnią na poziomie 1 punktu na bieg... W ostatnim swoim biegu przed nominowanymi pojedzie z Zengotą, który również nie powinien mu zabrać punktów. Myślę, że dzisiaj dwucyfrowa zdobycz jak najbardziej do osiągnięcia przez AJ.
 
C 0

cop

Użytkownik
Chris Holder Over 9.5, 1.65 TOBET
Mimo mocnego &#39;parowego&#39; uważam, że Chris powinien zdobyć te minimum 10 punktów. W rundzie zasadniczej właśnie tyle zdobył, również jadąc w parze z Miedziakiem. Jeśli Toruń myśli o zwycięstwie, dwucyfrówka Holdera jest niezbędna.
Gollob (-0,5) - Pedersen (+0,5), 1,60 TOBET
Pedersen nie jest w najlepszej formie (tytuł mistrza Danii tego nie zmienia). Gollob powinien spokojnie zdobyć kilka punktów więcej od Nickiego.
Andreas Jonsson Over 9.5, 1,60 TOBET
Zostało już wszystko o AJ&#39;u napisane ????
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Również popieram typ kapszti&#39;ego na Leszno. Unia jest zawsze mocna na swoim torze i mimo, że brakuje kilku zawodników to na pewno i tak wygląda to lepiej jak w Gorzowie, w którym jeśli zrobi wynik to tylko Gollob. Po raz kolejny dzisiaj Władek Komar będzie mógł zobaczyć jak to wspaniale jeździ Hans Andersen w tym sezonie, czyt. (5pkt) ????
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jason Crump over 11,5 punktów 1,75 Fortuna ⛔
Marma Rzeszów – Falubaz Zielona Góra (6-0) 1 1,55 Millenium ⛔

W Rzeszowie dojdzie do pierwszego spotkania między tymi drużynami w ramach pierwszej rundy Play Off. Odkąd Falubaz stracił Dobruckiego już na wyjazdach nie spisuje się tak dobrze, więc uważam, że dzisiaj będzie miał spore problemy by pokonać Marme na ich torze w Rzeszowie. Liderem gospodarzy bez wątpienia będzie Crump, dlatego gram jego over. Jasonowi wyjątkowo tor w Rzeszowie pasuje i czuje się na nim jak „ryba w wodzie”. Sądzę, że Australijczyk dzisiaj „zakręci” się koło kompletu punktów. Co do spotkania, jeśli chodzi o Rzeszowian, dobrą formę pokazuje Okoniewski, „Bomber” i Richardson. Na pewno grożny będzie Lampart a co do Kuciapy już nie raz pokazał, że na torze w Rzeszowie potrafi pokonać każdego. W drużynie gości liderami powinien być „Herbie”, Protasiewicz i Jonsson, z tym, że jeśli któryś z nich zawiedzie to o zwycięstwo drużynie z Zielonej Góry będzie bardzo ciężko. Nie liczyłbym na jakiś przebłysk Zengoty czy też Davidssona. Dudek pojedzie raczej swoje, ale też myślę, że z Lampartem będzie mu bardzo ciężko. Dlatego stawiam na dość wyrównany pojedynek w Rzeszowie stąd też, gram dodatni handicap na gospodarzy.

Ryan Sullivan over 9,5 punktów 1,75 Fortuna - zwrot

Drugi mecz odbędzie się we Wrocławiu. Sparta szczęśliwie rzutem na taśmę wdarła się do Play Off, pokonując niespodziewanie Tarnowską drużynę na wyjeżdzie. Wynik dzisiejszego spotkania trudno jest mi przewidzieć. Natomiast skusiła mnie linia wystawiona na lidera „Aniołów” Ryana Sullivana. Wiadomo, że Fortuna i każdy na ziemny bukmacher liczy pierwszych pięć startów, ale Ryan raczej dzisiaj pojedzie maksymalnie pięciokrotnie. Forma Ryana nadal jest wysoka, podczas spotkania tych drużyn w rundzie zasadniczej na stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, Ryan z tego co pamiętam zanotował bardzo dobry występ, dlatego też przy linii jak dla mnie zaniżonej o co najmniej jeden punkt gram po prostu over Australijczyka.
mecz z Leszna opiszę póżniej
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jeszcze coś z dzisiejszego żużla - Bet365

Toruń -2 @ 1.83

Stawka 3/10

Analiza była kilka postów wyżej, a zwycięstwo 4 oczkami bardzo prawdopodobne :wink:

@przemek111 - Unibet przed 16 powinien wrzucić ofertę na Ekstraligę.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Batchelor-Zagar 1@1,9 Betsafe

Nie będę tu za dużo pisał. Troy u siebie jest bardzo groźny, dziś pojedzie jako ZZ, więc będzie miał co najmniej 6 startów. Po drugiej stronie poobijany Zagar. Myślę, że jeśli dojdzie do taktycznej to w pierwszym rzędzie zobaczymy Tomka i Nickiego. Myślę, że typ warty pogrania ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Ostatni typ na dziś - Sportingbet

Batchelor -5.5 vs Cyran +5.5 @ 1.65

Stawka 10/10

Młodzieżowiec Stali ostatnio 0 punktów na Smoczyku, Troy (jeden z liderów Unii) natomiast dziś 6 startów. Nie mam wątpliwości kto rozstrzygnie ten h2h na swoją korzyść!
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
A co do spotkań dzisiaj to fajny kursik na Falubaz. Myślę że chłopaki z zielonki będą chciały sprawę załatwić już w pierwszym meczu. Stal jest za słaba żeby przeciwstawić się zielonce.
Unie ratuje ta z-zetka Kamila. Trio Hampel Kołodziej i Troy wygra dzisiaj mecz w Lesznie, jeśli oczywiście dojdzie do skutku.
Oglądam Śląsk i widzę, że we Wrocku też pada, więc nie wiadomo jak tam sprawa wygląda. Jeśli odjadą to win Apatora nie będzie dla nikogo zaskoczeniem.
Marma Rzeszów - Falubaz Zielona Góra 2 1.65 tobet ✅
Betard WTS Wrocław - Unibax Toruń 2 1.35 tobet :?:
Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów 1 1.38 tobet :?:
 
A 694

addicted

Użytkownik
info z wroclawia: faktycznie padalo przez chwile i do dosyc intensywnie, ale nie powinno to mnie wplywu na przygotowanie toru.. teraz nie pada i mysle, ze na razie nie powinno.

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom