>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

15 kolejka Serie A [4-6 grudnia 2015]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




100zł na Darmowy zakład w BetClic

Poprzednią kolejkę skończyliśmy hitem na San Paolo w Neapolu gdzie po zaskakująco emocjonującej 2 połowie Napoli zdołało utrzymać wynik 2:1 choć w ostatniej akcji meczu Inter dwukrotnie trafiał w słupek, grająć w dychę!
Obecną kolejkę rozpoczynamy juz w piątek i, a jakżeby inaczej również hitem! Lazio vs Juventus to zawsze starcia z podtekstem i nasycone wielkimi emocjami. Czy Bianconeri znowu będą górą?
Równie ciekawie zapowiada się drugi mecz na linii Rzym - Turyn, który rozegrany będzie w sobotę o godzinie 18:00, czy Roma zdoła wyjść z kryzysu?

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.

Jak zwykle zapraszamy do pisania swoich przemyśleń, analiz, wskazówek, dyskusji itd.:cool:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Lazio Rzym - Juventus



Zapowiada się ciekawe starcie, ale patrząc na problemy Juventusu w tym meczu może być trochę marne widowisko.
Pogba zawieszony za kartki, Khedira i Hernanres kontuzjowani, do tego ciągle brakuje Pereyry więc w pomocy ma zagrać trójka Marchisio, Sturaro i Lemina chyba, że wygra opcja z Cuadrado z przodu. Opcji kilka jest, ale patrząc pod katem Juventusu jakoś te ich wygrane mecze wcale nie powalają na kolana. Stara Dama męczy się i męczy obserwatorów ich meczów.

Lazio ostatnio straszny dołek, mecz z Juve jednak dla nich zawsze bardzo ważny. Gdyby byli w formie może i bym szukał wygranej Lazio, ale są bez formy i ostatnio przegrali z Empoli, sędziowie im dwóch bramek nie zaliczyli, w sumie raczej słusznie, raz Klose wślizgiem ostro zaatakował Skorupskiego a w drugim przypadku był na bardzo minimalnym spalonym. Przechodząc do sedna widzę raczej klincz w tym meczu, potencjał ofensywny zespołów na papierze może i robi wrażenie jak się spojrzy na Felipe Andersona czy Candreve, ale przeciwko dobrej defensywie Juve może być o gole ciężko.

Z drugiej strony kurs na poniżej2,5 gola raptem @1,65
✅, grać czy nie grać? Jak sądzicie?

Niech to będzie wstęp do dyskusji bo mecz już jutro, nietypowo w piątkowy wieczór, ale dzięki temu mamy przez trzy dni aż mecze Serie A ;)

Zapraszam do dyskutowania!
 
P 44

patryk912

Użytkownik
Spotkanie: Inter - Genoa
Typ: Inter
Kurs: 1.64✅
Buk: Pinnacle

Stawka: Średnia

Inter po porażce w Neapolu punktów będzie szukał na własnym stadionie z nieobliczalną Genoą i ja w tym meczu postanowiłem pograć Inter ponieważ według mnie jest to lepsza ekipa i aby dalej walczyć o Scudetto takie mecze jak ten u siebie z Genoą muszą wygrywać.
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Lazio-Juventus

Ja tu bym grał w kierunku Juve jednak.Męczą się no ale jednak wygrywają ostatnio dość regularnie a Lazio natomiast wygrywa jedynie w rozgrywkach LE.W lidze padaka straszna.Mówi się, że trener Pioli prawdopodobnie zostanie niedługo zwolniony.Obie ekipy mają już w europejskich pucharach wywalczony dalszy awans więc mogą tutaj zagrać na maxa więc co do tego underu to tak średnio chyba i z takim kursem jeszcze..W &#39;&#39;Starej Damie&#39;&#39; jak już wspominał @robson United trochę kluczowych absencji jest, jednak ja liczę, że w ataku swoje zrobi duet Mandzu-Dybala.Mój typ to Juve dnb @1.5 ✅✅✅ do jakiegoś dubla/trebla jak znalazł.

Bologna-Napoli 2 @1.45 ⛔⛔⛔
Napoli (-1) @2.25 ⛔⛔⛔
Napoli wygra do zera @2.15 ⛔⛔⛔ tragedia..

Żeby tradycji stało się zadość.. ???? Znów na świecznik biorę zespół Napoli i gram dość podobne typy, bo jeśli zespół gości jest w gazie to trzeba &#39;&#39;kuć żelazo póki gorące&#39;&#39; a przeciwnik do łatwego ogrania jak znalazł.Ostatnio wygrany mecz na szczycie Serie A z Interem, dzięki tej wygranej Napoli jest już liderem w lidze.I to w jakich okolicznościach wygrali ten mecz!!! To mogło ich tylko jeszcze bardziej podbudować.Goście rozpędzeni mocno, 18 spotkań bez porażki z czego aż 15 wygrali!!! Takie staty muszą robić wrażenie no i co szykuje się kolejny mecz do śrubowania tej świetnej passy.O gospodarzach wiele powiedzieć nie mogę bo nie miałem okazji widzieć ich w akcji ale raczej wiele nie straciłem.Jeden z tych dostarczycieli punktów który o ligowy byt będzie pewnie martwił się do końca rozgrywek.W teorii powinien to być mecz bez większej historii i gładkie zwycięstwo poważnego kandydata do mistrzostwa, Napoli z przeciętną Bologną.Oby w praktyce było podobnie ????

Dodatkowo można próbować wg mnie:
Hellas Verona-Empoli x2 @1.36 ✅✅✅ , Empoli @2.55 ✅✅✅, Empoli dnb @1.75 ✅✅✅ Chociaż Empoli uratowało ten weekend we Włoszech.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
professional. 622

professional.

Użytkownik
Lazio vs Juventus
over 2.5 = 2,32 = Ónibet
⛔

Na to czekałem. Kurs na over wcale mnie nie dziwi bo zwykle te &quot;hity&quot; we Włoszech są po prostu nudne i często kończą się po prostu 0:0, czy innym underem. W żadną stronę bym tutaj nie zagrał bo Lazio wcale nie przekonuje mnie sowimi spotkaniami, widziałem ich ostatnie spotkania z Empoli gdzie przegrali 1:0 oczywiście zawiodła skuteczność, ale gospodarze zagrali na prawdę solidnie. Remis u siebie z Palermo i to jak najbardziej zasłużony, nie zasługiwali na 3 oczka w tym spotkaniu a wręcz przeciwnie mogli je spokojnie przegrać bo Palermo miało sporo sytuacji. Słaby mecz z Romą i zasłużona porażka. Na prawdę grają mega przeciętnie. Co do Juve to powoli się ogarniają, ale nadal grają straszną nudę. Wymęczone zwycięstwo z Palermo, wygrali 3:0, ale słowo &quot;wymęczone&quot; jest jak najbardziej na miejscu, ostatnie dwie bramki strzelili w 90 i 93 minucie. Wygrana u siebie ze słabiutkim Milanem, prowadzili grę przez 90 minut, ale nie stwarzali sobie zbyt dużo okazji by umieścić piłkę w siatce, po prostu nie było pomysłu na grę z przodu. Ale zwycięstwo jak najbardziej zasłużone. Co do mojego overka to H2H na to nie wskazuje, ale tym w żadnym wypadku się nie sugeruje bo to były inne ekipy i inna gra w porównaniu do tego co jest teraz. Juve na pewno przyjechało do Rzymu po 3 punkty i będą chcieli szybko zdobyć bramkę na 0:1 a wtedy Lazio na pewno ruszy. Liczę na prowadzenie jednej z ekip do HT i wtedy o overka nie będę się już martwił. Po takim kursie na prawdę polecam!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@proFessional nie chce mi się odnosić do całej analizy, ale z niej nic nie trzyma się kupy... Narzekasz bla bla jakie to hity w tej lidze słabe itp, a nagle wyskakujesz z overem, a poprzesz to jakimiś argumentami?
Widziałeś chociaż te mecze szlagierowe? Dla prawdziwych fanów piłki nożnej uwierz, że nie były one wcale nudne. Ktoś kogo pasjonuje piłka to ogląda takie starcia jak Derby Mediolanu, derby Rzymu, czy ostatnie starcie Napoli - Inter z wypiekami na twarzy i się ekscytuje pojedynczymi zagraniami, a tych we wspomnianych pierwszych z brzegu meczach nie brakowało!
Niby sporo napisałeś, ale nic się nie trzyma siebie... Szkoda bo dział ostatnio się rozwija i idzie w dobrym kierunku.

Lazio - Juventus
Tak jak powyżej wspominałem mi ten mecz pachnie underem, w dzisiejszych przewidywaniach składów zaszło do drobnych zmian. Ale to przedstawie składy jak prezentują sie na dany moment i o tym po kolei ze dwa zdania powiem.

Lazio: Marchetti - Basta, Gentiletti, Mauricio, Radu - Parolo, Biglia - Candreva, Milnkovic Savic, Kishna - Klose
Juventus: Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Liechsteiner, Sturaro, Marchisio, Asamoah, Alex Sandro - Morata, Dybala

O mało kreatywnym środku pola Juventusu wspominałem we wczorajszym poście powyżej. Zamiast Leminy zagrać ma jednak Asamoah. Dużo w kontekście ofensywnych poczynań Juventusu zależęć będzie od Dybali, a on lubi się cofnąć, rozegrać itp.
Teoretycznie wychodzi mi underowe widowisko dziś, ale jak będzie zobaczymy. Od typowania za kasę się powstrzymuję dziś. Za to mam już swoje przemyślenia na mecze sobotnie i niedzielne, ale liczę, że i Wy coś zaproponujecie od siebie ? ;)
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Po głowie chodzi mi kartka dla Candrevy. Kurs 5 w uni.becie. Na jego flance grają po stronie przeciwnej Dybala, Alex Sandro i powracający po długiej przerwie Asamoah. Ciekawe, co po tak długiej nieobecności pokaże Ghańczyk. W tym sezonie Candreva jeszcze bez kartki, ale na swoim stadionie gra agresywniej niż na wyjazdach. W porównaniu do innych graczy Lazio kurs bardzo zachęcający. Stawka &#39;for fun&#39;, chociaż &quot;pan sędzia Luca Banti lubi wyciągać kartki&quot; ????
------

Przy okazji każdego meczu Lazio - Juventus przypomina mi się to:

KLIK

Przedostatnia bramka Del Piero dla Juve. W chwili, gdy nadal toczy się walka o Scudetto i pod koniec meczu wszyscy już w zasadzie godzą się z remisem. Rzut wolny z 27 metrów. Przy piłce stoją Pirlo i Alex. Pirlo po gwizdku kłóci się jeszcze z sędzią o zbyt bliskie ustawienie muru. I wtedy Del Piero podejmuje decyzję o strzale. 32. kolejka. Wolny godny mistrza. Juventus wygrywa 2-1. Magia.

(to tak dla przypomnienia legendy ???? )
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Torino - Roma
over 6 kartek (azjan)
1,95 bet365 ✅✅✅
Dodatkowo
Roma otrzyma czerwoną kartkę 6,25 Ónibet ⛔⛔⛔
  • sędziuje Antonio Damato, jogo statystyki w Seria A: w tym sezonie 6,1 kartki/mecz, w poprzednim 5,5 kartki/mecz, ogólnie 5,1 kartki/mecz
  • Torino u siebie 2,5 kartki/mecz, 13,9 fauli/mecz; Roma 3,3 kartki/mecz, 14,6 fauli/mecz
  • w ostatnich meczach tych drużyn na stadionie Olympico było gorąco, sporo fauli oraz kartek, ostatnie kilka meczy pokazało że gdy Romie nie idzie to faulują i grają bardzo nerwowo, myślę że będą chcieli powrócić na właściwie tory po dwóch wpadkach a to może ich jeszcze bardziej usztywnić, spodziewam się że nie pójdzie im łatwo z gospodarzami co może wywołać w nich frustracje i łapanie głupich kartek a może jakieś czerwonej, Torino gra twardo w obronie i też powinni jakieś kartki otrzymać


Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Lazio bezradne dzisiaj na tle Juventusu, Dybala błysnął po raz kolejny i Juventus piąty mecz z rzędu wygrało, natomiast Lazio na przeciwległej serii, zaledwie 1 remis i 5 porażek w ostatnich 6 meczach! Czyżby Stefano Poli miał polecieć ze swojej posady? Jest to możliwe bo poprawy wgrze Lazio nie widać...
Dziś Dybala i Alex Sandro najlepsi na murawie, do tego niesamowita gra w obronie Bonucci, Chiellini i Barzagli. Juve już w ścisłej czołówce niemalże.

Dodatkowo można próbować wg mnie:
Hellas Verona-Empoli x2 @1.36 , Empoli @2.55 , Empoli dnb @1.75
Pamiętaj, że Hellas już z nowym trenerem na ławce. Mandorlini wreszcie zwolniony, a trenerem Hellasu został Luigi Delneri. Tzwn &quot;efekt nowej miotly&quot; kilka razy opisywaliśmy w tym dziale, zadziałal a propo Bologni i Donadoniego, nie zafunkcjonował zupełnie przy Montelli i Sampdorii, ba, Sampa gra chyba jeszcze większy piach niż grała... ale to osobna historia. Empoli owszem stać na dobry mecz, ale z drugiej strony to tylko Empoli ;)


VS

Inter Mediolan - Genoa
Typ: Poniżej 2,5 gola @ 2,01 Pinnacl
✅✅1:0​


Inter zostawił dobre wrażenie w 2 połowie meczu poniedziałkowego z Napoli, mimo gry w dychę pokazali, że jednak da się! Mogły być nawet punkty mimo 0-2, ale słupek i Reina zatrzymali strzały Interu. W ogóle Inter dwa mecze z rzędu z overowym wynikiem już bo wcześniej wygrali 4:0 z Frosinone u siebie gładko.

Defensywa Interu to przede wszystkim kozacki Handanović, obecny sezon niesamowity, ale to wiadomo. Inter nie gra z rozmachem, Icardi wręcz beznadziejny sezon, jeżeli nie dostawi gdzies nogi w polu karnym do odbitej piłki czy coś to jest przez większość meczu zupełnie niewidoczny.
Jeszcze dziś popołudniu jak sprawdzałem przewidywane składy to Icardi miał siedzieć jutro na ławce, miało grać trio Biabiany, Jovetić, Palacio, tak było w przewidywaniach. Na obecną chwilę i po piątkowych treningach przewidywany skład Interu ma prezentować się tak:

Inter: Handanović- D&#39;Ambrosio, Murillo, Miranda, Telles - Melo, Brozović, Medel - Perisić, Icardi, Jovetić


Patrząc na ten skład to wychodzi under sam przez siebie po samym składzie. Pomoc trzech przecinaków i od zadań defensywnych goście. Kondogbia który potrafi kreatywnie zagrać jest kontuzjowany, Guarin słabiutki w NEapolu więc jutro na ławce ma zacząć. Biabiany przebojowy, dobry mecz z Frosinone, dobra zmiana w Neapolu też ławka niby. Icardi bez formy co wyżej wspomniane, Jovetić po świetnym początku sezonu ostatnio też cieniuje, ale to raczej wina Manciniego, który nie dał mu stabilnej pozycji gdy ciągnął wózek i cały Inter i teraz się Jovetić zagubił trochę. Przebojowy Ljajić też nie widać żeby jutro zagrał... a zagra &quot;turbo Perisić&quot; jak mówi Święcicki haha.


Genoa nie ma mocy w ofensywie, o dziwo przewidywany do gry jest Diego Perotti, który miał pauzować jeszcze dwa mecze jakoś, ale chyba cofnęli mu dyskwalifikację bo jest w przewidywanych składach nagle, no ale w ofensywie Genoi Lazović i Gakpe to raczej z nimi nie podbije San Siro,. Ciekawe co natomiast pokaże Laxalt, który z Interu przeszedł do Genoi właśnie.
Genoa nie strzela dużo bramek, do tego podobnie jak w Interze świetny bramkarz, Perrin. Dla mnie czołówka Serie A.
Dodam jeszcze, że GEnoa bez zawieszonego napastnika, Pavoletti wyleciał na 3 mecze za czerwo w ostatnim meczu.

Genoa: Perrin - Izzo, Burdisso, Ansaldi - Figueiras, Rincon, Tino Costa, Laxalt - Perotti, Lazović, Gakpe

Wiec w skrócie, Handanović + Perrin kozaki w bramkach, Inter mało kreatywny, Genoa też wcale dużo nie strzelająca i bez Pavolettiego, a Inter z Icardim i Jojo bez formy. Dodając do tego kurs @2,01 na poniżej 2,5 gola to aż grzechem tego nie zagrać wg mnie.



O meczu Torino - Roma postaram się jutro skrobnąć kilka słów.

Jakie macie propozycje na najbliższe mecze w Serie A/ Zaraszam do dzielenia się opiniami, zachęcam do dyskutowania, nie trzeba się dzielić typem, można cenną uwagą wesprzeć czyjąś analizę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Tak się składa że Torino i Roma grały swoje 2 ostatnie mecze z takimi samymi drużynami. Łatwo więc o porównanie. Jak się zakończyły te spotkania wystarczy popatrzeć - wygrana Torino 0:1 z Atalanta na wyjeździe i 2:0 u siebie z Bologna. Roma grała na wyjeździe z Bologna i zremisowała 2:2. Natomiast dość nieoczekiwanie doznała porażki z 0:2 u siebie z Atalanta. Co widać na przestrzeni dwóch ostatnich tygodni? Torino wyższa dyspozycja i dzisiaj dochodzi atut własnego boiska.
Jak podaje AS Roma.pl -
gospodarze:
Kontuzjowani: Maksimovic, Gaston Silva, Obi
Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: Bruno Peres, Vives
goście:
Kontuzjowani: Strootman, Capradossi, Totti, Salah, Ponce
Zawieszeni: Maicon
Zagrożeni zawieszeniem: -
Poza kadrą: Cole

Chodzi po głowie typ 1 DNB, ewentualnie BTS, macie jakieś propozycje w sumie do meczu pozostało jeszcze 3h. Patrząc na historię spotkań obydwu drużyn bramki zawsze padały i to po obydwu stronach..
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Torino - AS Roma
Typ: Obie strzelą ? TAK @ 1,917 Pinnacl
✅✅1:1​

Roma w dołku po laniu w Barcelonie, porażka z Atalantą, dziś trudny mecz. Torino u siebie gra dobrą piłkę, pewnie w meczu będzie sporo walki, ale też i nie powinno zabraknąć dobrej gry w piłkę.
Torino w Coppa Italia poważnie zagrali i rozstrzelali rywala, Roma będzie miała ciężko, ale na plus z pewnosćią powrót do zdrowia i do składu Gervinho bo bez niego skrzydła znowu funkcjonowały jak w popzrednim sezonie, czyli blado... Iturbe jednak mimo mojej sympatii do jego talentu w Rzymie się nie sprawdza, to nie ten sam gracz co w Hellas, niestety.


Torino: Padelli- Bovo, Glik, Moretti - Bruno Peres, Acquah, Vives, Baselli, Molinaro - Quagliarella, Belotti

Roma; De Sanctis- Florenzi, Manolas, Castan, Digne - Nainggolan, Pjanić, De Rossi - Gervinho, Dzeko, Iago Falque

Roma na wyjazdach potraciła już tyle bramek, żenie sposób je wszystkie policzyć, 4 w Leverkusen, 2 w Palermo, które wtedy grało beznadziejnie, 1 we Florencji co było i tak najmniejszym wymiarem zważywszy na przewagę FIorentiny, 6 w Barcleonie, 2 w Bologni, 1 w Mediolanie z Interem, no nie ma ostatnio meczu z czystym kontem wcale...

Torino miało mecz z Interem gdzie nic nie strzelili, ale musieli stanąć naprzeciwko Handanovicowi, który wybronił tam 3-4 strzały fenomenalnie, Roma akurat coś o tym wie bo w meczu Inter - Roma mieliśmy Handanović show.
Torino u siebie więc zaatakuje, Bruno Peres będzie pięknie napędzał akcje, z przodu Quagliarella + Baselli to spora siła, w rezerwie wciąż Maxi Lopez, który w Coppa Italia przełamał się i s trzelił gola.

Ja tutaj widzę ciekawe wyrównane starcie z golami z obu stron.

---------------------------------------

NIEDZIELA

Jakieś pomysły na mecze niedzielne?

Sampdoria - Sassuolo

@Grac45 bodaj chciałeś grać na Sampę? Nadal podtrzymujesz to zdanie?

Sampdorię widziałem w meczu z Milanem w poprzedniej kolejce, mimo iż mój typ wtedy na BTS wszedł to jednak Sampdoria mocno rozczarowała. Miała może raptem dwie szanse na gola, pierwszą sprezentował im na począku Donnarumma kiedy to źle wybił piłkę pod nogi Soriano, który próbował go zaskoczyć, a druga to rzut karny, który na gola zamienił Eder, właśnie to Eder jest najważniejsza postacią. Pod wodzą Montelli jakoś Sampa nie poprawiła się wcale na wyjazdach, nadal grają fatalnie, akto wie czy nie jeszcze gorzej niż za Zengi.

Jednak mecz teraz maja u siebie, Sassuolo bez Berardiego, który zawieszony za czerwoną kartkę. Do tego Sassuolo po blamażu w Coppa Italia z Cagliari.. Hmm kursy na Sampdorię kuszące... ale chętnie wysłucham Waszej opinii na ten temat ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Frosinone - Chievo
Frosionone u siebie w domu ostatnimi czasy najlepsze wyniki zaraz po Napoli, widać zupełnie inną mentalność jak grają u siebie. Zagrają drugi mecz z rzędu z drużyną z Verony tym razem tą lepszą wersją co powinno zapewnić jeszcze większą nadzieje na kilka bramek niż jak to miało miejsce z Hellasem. Chociaż nawet żenujący Hellas nie strzelający od x lat dał radę i to grając od początku meczu w dziesiątkę potrafił ustrzelić dublet w drugiej połowie i zrobić come back z 3-0 gospodarzy, na więcej sił już nie starczyło ale to i tak pierwszy mecz w tym sezonie gdzie strzelili dwie bramki także z tą defensywą Frosionone znowu nie jest tak idealnie jakby się mogło wydawać. Ostatni wyjazd do underowego Interu też daje do myślenia jak tracili trzecią i czwartą bramkę. Tracić tracą notorycznie w zasadzie, ale różnica między meczami wyjazdowymi jest taka, że u siebie potrafią odpowiedzieć na stracone bramki. Dość powiedzieć, że ostatnie pięć meczów z ich udziałem to 23 bramki. Duet Ciofani - Dionisi wygląda coraz lepiej, w końcu to oni zapewnili w arcy ważnym spotkaniu trzy bramki. Co ciekawe na pięć ostatnich spotkań we Frosionone w czterech z nich były czerwone kartki i to za każdym razem dla gości, tylko z Carpi czerwone były dla obu stron, może stąd tak dobre wyniki u siebie kto wie.
Chievo jako stary wyjadacz z tak doświadczoną ofensywą jaką posiada co najmniej jedną bramkę spokojnie jest wstanie strzelić. Potwierdzili to choćby w ostatnich dwóch meczach, gdzie wyjazd z Carpi idealnie oddaje jak takie mecze nie raz wyglądają, szybkie wypunktowanie przez bardziej doświadczony zespół i kontrolowanie meczu do samego końca. Granie overów z udziałem Chievo wielu uznałoby za bezsensowny pomysł, nawet ogólne statystki to potwierdzą ale zupełnie inaczej wygląda to gdy dochodzi do spotkań z beniaminkami. Przykład pierwszy z brzegu, w zeszyłem sezonie zdobyli z trzema beniaminkami aż 15 punktów, pod sam limit można by rzecz. Obecnie w ataku Osłów jest w czym wybierać są Paloschi - Inglese na pierwszym planie a jeszcze w obwodzie pozostają Meggiorni i Pellisier.
W dodatku idealnie pod over z każdej z drużyn wypadają dwaj podstawowi stoperzy u gospodarzy Blanchard, w Chievo Cesar. A jak pokazuje tabela oba zespoły dzieli raptem różnica dwóch punktów co przy wygranej Frosionone skutkuje przeskoczeniem Chievo więc mamy kolejny powód to obejrzenia dobrego widowiska. Tym bardziej jak beniaminek u siebie dobrze wygląda i po ostatniej ważnej wygranej mogą nabrać większego luzu. Kompletnie nie rozumiem takiego wysokiego kursu pre, mi wychodzi z tego spore value a co dopiero połapać coś w 15 minucie na live.
over 2,5 @ 2,25 ⛔ 0-2 Jednak motyw z wygraną Chievo tylko wyszedł.
365
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dx2 251,4K

dx2

Użytkownik
Bologna-Napoli 2 @1.45⛔3:2

Napoli gra o mistrzostwo i tu nie moze juz byc zadnych sceptycznych zapowiedzi, tylko trzeba to powiedziec wprost. Pilkarze z Neapolu swietnei radza sobie zarowno w Serie A jak i Lidze Europy, gdzie z kompletem zwyciestw przewodza bezapelacyjnie w swojej grupie.Sadze, ze Napoli, ktore gra z ostatni mecz z Legia tam bedzie chciala w tam przyoszczedziec pilkarzy, wiec wsyzstko powinno skupic sie na punktowaniu w tej kolejce w Serie A. Entuzjazm Bolgny juz uipadl po ostatnim meczu z Torino i ta druzyna Bologny bedzie miec ciezko z kazdym rywalem z czolowki i widze tutaj druga porazke z rzedu raczej. Napoli powinno zbierac punkty, poniewaz Juventus odpalił a sezon jeszcze porwa, wiec takei mecze sa wazne. Licze, ze Neapol stanei na wysokosci zadania i zgarnie dzis mimo wszystko ten komplet oczek.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Bologna - Napoli

Wyjazdowe mecze Napoli to w większości underowe spotkania. Dziś dochodzi do tego nietypowa pora rozgrywania tego meczu, nie wiem jak to wygląda kadrowo itd, może ktoś się wypowie?
Wydaje się, że niegłupim pomysłem jest tutaj postawienie na Under 2,5 za 1,90, co wy o tym sądzicie ?
 
zippedin 9

zippedin

Użytkownik
Co powiecie o meczu Carpi - Milan? Ogląda ktoś ostatnio mecze Milanu? Bo do niedawna nie byłby tutaj faworytem, ale ostatnie wyniki pokazują, że coś tam grają. Opłaca się iść w ich stronę za 1.75?
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Bologna vs Napoli
Napoli jest ewidentnie w gazie zarówno w LE, jak i w Serie A. Dodatkowo pierwszy raz od X lat są liderem i w meczu z Bolonią mieliby go oddać? Wątpię. Tam są duże ambicje. Higuain, Insigne - rewelacyjna forma + najlepsza defensywa w lidze. Myślę, że spokojnie sobie poradzą z beniaminkiem, który de facto w ostatnich meczach zaskakuje (remis z Romą), natomiast nie wierzę, że poradzą sobie tez z Napoli. To że Napoli wygra jest dla mnie jasne, pytanie iloma bramkami?

Napoli -1 AH @ 1.7⛔
Napoli więcej rożnych @ 1.44

AKO: 2.35
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Fiorentina - Udinese
Typ: Fiorentina @ 1,531 pinnacl
✅✅

Fiorentina ostatnio seria kilku remisów z rzędu, z Empoli z 0-2 wyciągnęli na remis, dobra zmiana Kalinica i Bernardeschego w przerwie meczu. Z Basel z kolei prowadzenie 2-0 stracili i też zremisowali, ale tam sędzia nieco wypaczył wynik bo nie dał karnego przy akcji Ilicica z początku meczu, a potem Roncaglia się zagotował i czerwo wyłapał zasłużone i ponad godzina gry w dychę... Fiorentina jednak grała w tych meczach dobrą piłkę, sytuacji mnóstwo, zawodzi skuteczność jak to w przypadku Fiory bywa

Udinese siermiężny styl, ciułają pkt, w Coppa Italia Di Natale im dał wygraną, ale w lidze na niego coś nie stawiają, dziwne trochę, ale cóż. Udinese dla mnie jest słabe, dziś znowu Di Natale ławka, ich atak mnie w ogóle nie rpzekonuje, słabi wykonawcy. Nie tak dawno widziałem Udinese jak grali z Roma na wyjeździe to to była tragedia.

Fiorentina po serii remisów dziś bierze komplet oczek, tym bradziej że żadnych braków w ich szeregach nie ma.

Fiorentina: Tatarusanu - Roncaglia, G.Rodriguez, Astori - Bernardeschi, Badelj, Vecino, Alonso - Ilicić, Borja Valero, Kalinić

Udinese: Karnezis - Piris, Danilo, Felipe - Widmer, Badu, Lodi, Iturra, Edenilson- Thearue, Aguirre




Siemanko co myslicie o typie Atalanta - Palermo bts?
Ja właśnie tę opcje bardzo rozważam.
Atalanta dziś osłabiona w defensywie, Stendardo zawieszony za kartki, Toloi kontuzja, a to obrońcy, do tego Grassi też za kartki pauzuje a to pomocnik defensywny, do tego brak Drame. Defensywa ucierpi w tym meczu coś czuję. Atalanta poza tym lubi atakować więc przy brakach mogą tyły nieco mniej zabezpieczyc.
Palermo z kolei jednak bez Vazqueza, lider za kartki pauzuje. Palermo jednak bez formy trochę, odpadli z Coppa Italia w słabym stylu z trzecioligowcem. No, ale stać ich na gola dziś, kursy ciekawe. Może też to pogram ;)

Co powiecie o meczu Carpi - Milan? Ogląda ktoś ostatnio mecze Milanu? Bo do niedawna nie byłby tutaj faworytem, ale ostatnie wyniki pokazują, że coś tam grają. Opłaca się iść w ich stronę za 1.75?

Oglądałem mecz Milanu z Sampdorią. Zagrali bardzo dobrze, byli zdecydowanie lepsi. Sampa jednak wtedy była tragiczna, nic nie stworzyła.
Niang i Bonaventura w gazie, super grają, Cerci też z meczu na mecz co raz lepiej. Jak jeszcze Bacca zyska formę to tym lepiej dla Milanu. Kucka i Montolivo coraz lepiej w środku pola, szczególnie Kuco mi się podoba w każdym meczu. Są faworytem w dizsizejszym meczu bez dwóch zdań, Carpi raczej furory w tym meczu nie zrobi myślę.

A Ty jak uważasz, idziesz w stronę Milanu dziś?
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Napoli na wyjazdach kontroluje swoje mecze od początku do końca, w defensywie grają bardzo solidnie.
Inną sprawą jest zdobywanie bramek, tutaj zaczynają się niemałe schody ponieważ wszyscy liczą na Higuaina, który jak do tej pory strzela, jednak z racji tego mecze Napoli wyglądają podobnie. Kontrola spotkania + ciągłe tworzenie ataków pozycyjnych nie przynoszą rywala zbyt wielu okazji na bramki i dziś będzie podobnie. Dodatkowo nietypowa pora spotkania, która sprzyja meczą underowym... Wydaje mi się że warto spróbować po tak przyjemnym kursie.
Bologna - Napoli ----&gt; Under 2,5 1,90 ⛔
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Fiorentina - Udinese
Typ: Fiorentina @ 1,531 pinnacl
Fiorentina po serii remisów dziś bierze komplet oczekża
No własnie, co do meczu Fiory to ostatnio remisy i ewidentny spadek formy. Dużo zależało własnie od obecności Kalinica, jest to już potwierdzone że wyjdzie w pierwszym składzie? Ostatnio defensywa Fiory nieco uśpiona dlatego myślałem raczej o over 2.5 po 1.9, bo Udinese jest ostatnio dobrze dysponowane i bramki strzelają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom