>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

15 kolejka Serie A [4-6 grudnia 2015]

Status
Zamknięty.
A 0

alpha1982

Użytkownik
Co powiecie o meczu Carpi - Milan? Ogląda ktoś ostatnio mecze Milanu? Bo do niedawna nie byłby tutaj faworytem, ale ostatnie wyniki pokazują, że coś tam grają. Opłaca się iść w ich stronę za 1.75?
Cześć
Kibicuje Milanowi, więc biorąc pod uwagę ostatnie ich występy, swierdzam, że można spokojnie na nich dać.
Mają do końca roku ustalony cel na 12pkt, 25% tego już zrealizowali.
Teraz czekają ich mecze z outsiderami ligi.
Capri, Verona i Froinsone.
Przy obecnej formie jakikolwiek remis będzie sporą niespodzianką.

Można też zagrać handicap na Carpi 1:0 i dać 2 na Milan wtedy kurs jest 2,98 (fortuna)
 
objection 34

objection

Użytkownik
Bologna v Napoli
typ: Napoli - Tak [czyste konto] @1,90 /bet365
wynik: 3:2 ⛔ / irracjonalny typ, mogłem pójść w drugą stronę po @6,0 ????​
Mecz dosłownie za kwadrans i na szybko spojrzałem na ofertę i wydaje mi się, że ten bet wygląda najkorzystniej. Jak już paru kolegów wspomniało mecze Napoli na wyjeździe nie obfitują w bramki. Napoli niepokonane od 18 spotkań i jest przekonany, że bardzo przeciętna Bologna nie będzie w stanie przerwać tej świetnej serii. Mało tego - mało prawdopodobne, żeby strzelili choćby bramkę. Napoli dysponuje jedną z najlepszych linii defensywnych w lidze, gdzie napotkają jedną ze słabszych drużyn jeśli chodzi o aspekt strzelania bramek. Koulibaly wspierany przez doświadczonego Albiola i Reina na bramce są gwarantem tego, że kiedy Bologna będzie miała piłkę, fani z Neapolu nie będą drżeć ze strachu. Myślę, że kurs bardzo przyjemny i sam go podbieram.
Przepraszam, że tak krótko, ale chciałem się uwinąć przed pierwszym gwizdkiem ????
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Napoli się trochę Wam zbuntowało ;) Właśnie dlatego nie lubię grać takich podłych kursów tym bardziej na wyjazdach...

Ciekawi mnie dzisiaj Atalanta Milan i Sampdoria, myślę, że powinni wygrać.
Verona - Empoli stawiałbym X

Robson// Skoro uważasz,że powinni wygrać to dopisz kilka słów dlaczego tak uważasz? To dział w którym dzielimy się argumentam i opiniamii, a nie tylko suchymi typami. Pozdr
 
T 5

thousand

Użytkownik
Carpi - AC Milan

W ostatnim starciu 15. kolejki Serie A zespół Kamila Wilczka podejmie znajdujących się obecnie na fali wznoszącej Rossonerich. Gospodarze dzisiejszego spotkania jak do tej pory wygrali tylko 2 spotkania - w zeszłym tygodniu z Genoa 1:2, która grała od 6&#39; w &quot;dziesiątkę&quot; oraz 2 miesiące temu na własnym obiekcie z Torino również 2:1. Carpi to najgorsza defensywa ligi z 27 straconymi bramkami i jedna z najgorszych ofensywy obok Verony i Palermo z zaledwie 13 trafieniami. Co więcej, dzisiejszego wieczoru przewiduje się, że najlepszy strzelec gospodarzy, czyli Borriello (3 trafienia ???? ), rozpocznie mecz na ławce rezerwowych, a jego miejsce zajmie Mbakogu.

Bez wątpienia u podopiecznych Sinisa Mihajlovica wszystko powoli zaczyna hulać. Ostatni mecz z Sampdorią to popis umiejętności mediolańczyków, a w szczególnosci M&#39;Baye Nianga, który stał się pierwszym wyborem w ostatnich meczach. Począwszy od pięknego zachowania w polu karnym co poskutkowało asystą do Bonvaentury, potem gol z rzutu karnego i na koniec czujność i wykorzystanie błedu bramkarza rywali, co również zakończyło się trafieniem Francuza. Dodatkowo kilka razy mocno zagroził bramce rywala czy to strzałem z dystansu minimalnie obok słupka czy też ekwilibrystycznym strzałem &quot;krzyżakiem&quot; z powietrza. Mecz ostatecznie zakończył się rezultatem 4 do 1, ale mogło być jeszcze lepiej. Takie spotkania na pewno poniosą ich do lepszej gry w kolejnych.

Milan prowadził serię 5 meczów bez porażki, w tym 3 zwycięstw m. in. wyjazdowe nad Lazio. Tę passę przerwał im dopiero Juventus, który wygrał u siebie skromne 1:0. Może i patrząc na wyniki Rossonerich w delegacjach to jakoś nie zachwycają, ale były to mecze z Fiorą czy też Juventusem (no i liczony jako wyjazd mecz derbowy z Interem ;)).

Dodatkowo w trakcie tygodnia rozgrywany był puchar - Milan rozegrał swój mecz 01.12, zaś Carpi 03.12 i mimo, ze zagrali oni pół-rezerwowym składem to i tak swoje minuty dostali podstawowi gracze, a co więcej mieli mniej czasu, aby skupić i odpowiednio przygotować się do dzisiejszego spotkania.

Główną absencją w drużynie gospodarzy będzie podstawowy stoper Igor Bubnjic. Zaś u gości nie zobaczymy na pewno Diego Lopeza, Super Mario, Meneza oraz Bertolacciego, ale to nie są żadne nowości. Dodatkowo lekkiego urazu nabawił się Luca Antonelli, który rozegrał bardzo dobry mecz przeciwko Sampdorii. Za to do kadry meczowej wraca Nigel de Jong i możliwe, że to on dzisiaj zagra w środku pola obok Montolivo (Sinisa zabrał obu tych panów na konferencję przedmeczową, co może byc znakiem, że to właśnie Nigel dzisiaj wyjdzie w podstawowej 11).

Jeśli Milan chce się liczyć to mecze z takimi rywalami jak Carpi po prostu musi wygrywać, ale wiadomo, ze to nie jest żadnym argumentem. Jednak sądze, ze kurs 1.75 jest jak najbardziej warty pobrania, dlatego stawiam czystą &quot;dwójeczkę&quot;.


Przewidywane składy według acmilan.com.pl:

Carpi (4-4-1-1): Belec – Zaccardo, Romagnoli, Gagliolo, Letizia – Pasciuti, Cofie, Lollo, Di Gaudio – Martinho – Mbakogu.

AC Milan (4-4-2): Donnarumma – Abate, Alex, Romagnoli, De Sciglio – Cerci, Kucka, Montolivo, Bonaventura – Bacca, Niang.


AC Milan 1.75 Bet365 :zy3ou:
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Hellas Verona - Empoli
over 5,5 kartek
1,95 bet365
  • sędzią będzie Paolo Tagliavento, statystyki tego pana wyglądają następująco: w tym sezonie 6,4 kartki/mecz, w poprzednim 5,4 kartki/mecz, ogólnie 5,5 kartki/mecz

  • gospodarze będą chcieli pokazać się przed nowym trenerem, więc na pewno nie będą odpuszczać w stykowych sytuacjach, goście na wyjazdach zdobywają punkty tylko dzięki agresywnej i twardej obronie więc myślę że dzisiaj zobaczymy sporo fauli a co za tym idzie sporo kartek

  • Verona u siebie śr. 2,9 kartki/mecz, 14,0 fauli/mecz, Las Palmas 3,3 kartki/mecz, 14,1 fauli/mecz

Sampdoria - Sassuolo
over 6 kartek (azjan)
1,85 bet365
  • sędziuje pan Maurizio Mariani , jego statystki w Serie A: w tym sezonie 7,2 kartki/mecz, w poprzednim 7,3 kartki/mecz, ogólnie 6,4 kartki/mecz

  • obie drużyny sporo faulują co przy takim sędziowaniu jakie uprawia pan Mariani powinno być dość często traktowane kartką, myślę że żadna z drużyn nie powinna mieć jakieś dużej przewagi i mecz będzie otwarty przez całe 90 minut co spowoduje 90 minut walki

  • Sampdoria u siebie śr. 2,6 kartki/mecz, 16,3 fauli/mecz, Sassuolo 3,2 kartki/mecz, 15,9 fauli/mecz


Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
 
epic 166

epic

Użytkownik
Luiz Adriano strzeli gola @2,87/M&#39;Baye Niang strzeli gola @3,00⛔

Oboje z tych graczy w ostatnich meczach strzelali. Carpi to najgorsza defensywa w lidze, 27 bramek straconych po 15 kolejkach. Zastanawiałem na nad Carlosem Baccą, ale biorąc pod uwagę ostatnio dobrą dyspozycję Adriano może tak się stać, że to Brazylijczyk dostanie szansę od pierwszych minut.
Niang ostatnio jest w znakomitej formie, więc kurs 3 na jego trafienie to dobra inwestycja w moim przekonaniu.
Wygrana Milanu też nie jest głupim pomysłem, ale ja się wstrzymam. Rossoneri na wyjazdach tylko 7 punktów..
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@Thousand witamy na forum i w dziale calcio, oby to nie była pierwsza i ostatnia analiza z Twojej strony ;) na temat meczu Carpi - Milan dobrze się wypowiedziałes, myślę podobnie. W sumie jak się dłużej nad tym meczem zastanawiam to również wychodzi mi wygrana Rossonerich i nie wiem jak słabo by musieli zagrać by nie wygrać... Niang i Bonaventura powinni zrobić różnicę. Czuję, że dziś i Bacca ukłuje jakąś brameczkę.

Tak więc ja dziś też gram na Rossonerich @ 1,789 Pinnacl


Sampdoria - Sassuolo
Typ; Sampdoria @ 2,400 Pinnacl
⛔1:3 kompromitacja Sampy

Sampdoria: Viviano; Cassani, Silvestre, Moisander, Regini; Christodoulopoulos, Fernando, Barreto; Cassano, Eder, Soriano



SASSUOLO : Consigli; Vrsaljko, Cannavaro, Acerbi, Peluso; Pellegrini, Missiroli, Laribi; Politano, Floccari, Sansone


Sampdoria dwa przegrane mecze pod wodzą Montelli, ale dziś u siebie graja, tu będzie zupełnie inna piłka, Sassuolo lekka zadyszka i dziś bez Domenico Berardiego, a od początku meczu nie zaczyna po raz kolejny Defrel więc osłabieni.
A jak przypomnę sobie wyjazd Sassuolo do Empoli i ich żałosną grę w tamtym meczu gdzie Empoli było potężnie osłabione to taki kurs jaki nam oferują na Sampdorię uważam za niesamowite value. Próbuję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom