>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

15. kolejka Premier League (26.12 - 27.12.2020)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Myślałem jeszcze nad golami bo tych pada najwięcej w spotkaniach Leeds. Kurs na powyżej 2.5 gola w Fortunie oscyluje w granicach @1.52 w STS natomiast @1.50.
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Mane strzeli gola @1.85

Ten typ proponuje, ale przede wszystkim radze poczekac na wyjsciowe sklady godzine przed meczem, poniewaz poczekalbym czy Klopp nie wymysli wyjsciowym skladzie jakiegos Minamino czy Origiego i nie zmieni kogos z trojki Salah-Mane-Firmino.

Mane w tym sezonie poki co 5 bramek i na pewno chcialby miec wiecej. Wiadomo, ze bardziej w srodku napadku jest miejsce dla Salaha i to Egipcjanin bierze rzutu karne, ale w tamtym sezonie Mane bardzo dlugo rywalizowal z Salahem jesli idzie o zdobycze bramkowe. Troche pewnie ma tez na to wplyw przyjscie Joty, bo zrobila sie wikesza rotacja i czasem Salah lub Firmino nie wychodza w wyjsciowej jedenastce, chociaz dla odmiany ostatnio mecz na lawce zaczal Salah, ktory i tak strzelil po wejsciu na bisko dwie bramki. Obecnie Jota jest kontuzjowany, wiec prawdopodobnie dzis w napadzie bedzie flagowe trio Anfield, ale jednak wstrzymalbym sie do ogloszenia skladow, jak wspominalem w pierwszym zdaniu.
Na bramke Salaha kurs nie powala, ale na bramke Mane wydaje sie dobry. Rywal dzis zdecydowanie slabszy i licze, ze Senegalczyk wpisze sie na liste strzelcow w dzisiejszym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
W meczu Leeds w sumie można wziąć BTS i powyżej 2,5 gola, sam BTS jest po zaledwie 1,49 a jak zauważono powyżej, w meczach Pawi pada sporo goli. Także BTS i over 2,5 @ 1,74 Uni. powinno to już wejść w 1 połowie...
Swoją drogą, to ja Kocha kojarzę bardziej z zawalonych bramek niż tego, że jest tam tak cenny dla obrony Leeds.

Liverpool powinien sobie poradzić bez problemu z WBA, goście po zmianie trenera pierwszy mecz przegrali a ich terminarz też nie jest łaskawy. Tutaj to może coś na live się przyatakuje.

Na wieczór myślę nad BTSem w spotkaniu Wilków z Kogutami. Chociaż Wolves nie mają jakiegoś imponującego dorobku bramkowego (14 goli w 14 meczach)i jeszcze trochę czasu będą musieli sobie radzić bez Jimeneza. Tottenham zaś nieco zwolnił ostatnio (remis i dwie porażki, ale też w sumie z nie byle kim, bo Leicester i Liverpoolem) ale dziś liczę na to, że dobra współpraca Kane'a i Sona znów przyniesie owoce w postaci bramek.
BTS @ 1,95 Uni
 
Ostatnia edycja:
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Siemka.
Ja to widze tak...
Liverpool-WBA
WBA wiecej kartek 1.83
WBA +2.5RR 1.77
WBA +3.5RR 2.92


Liverpool gra otwarta pilke i pozwala przeciwnikom nabijac kornery a właśnie stale fragmenty gry moga dac punkty Drozdom. Linia ustawiona ciekawie po nienajgorszym kursie w bezpiecznej ilość 3RR.

O kartkach pisac nie ma co, Liverpool ogolnie nie lapie ich duzo. Nie zdziwi mnie fakt, jak WBA dostanie max 2 przy zadnej The Reds

Wolves-Spurs
Spurs i under 2.5
4.15

Lubie tego zdarzenia a u Mou wygląda to ciekawie:
Wygrali 0-1 z Burnley i WBA

Gdyby nie wtopa w ostatnich minutach takim samym wynikiem zakończyła by sie potyczka z Palace. Wart odnotowania jest takze bezbramkowy remis z Chelsea.

Jose potrzebuje zwycięstwa i nie zakladam ze pojdzie na wymiane z Wilkami. Wolves jest chimeryczne w tym sezonie. Odszedł Jota i lipa, Fabio Silva jest ciekawym zawodnikiem ale to melodia przyszłości.

Jezeli miałbym pograc cos w kierunku Wilków były to rzuty rozne i bet na +4.5 po kursie 1.67

Kursy z Fortuny
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Kurcze nie da się oglądać tego meczu Lierpoolu, do tej pory się zastanawiam jak taka drużyna jak West Brom z takim trenerem moze grać w Premier League a taki Bourmouth albo Wateford spadło, to jest jakieś nieporozumienie a jeszcze teraz w przerwie "specjaliści" mówią, że pewnie nic się nie zmieni bo West Brom cieszy się, że przegrywają tyko 0:1 hahah
 
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Kurcze nie da się oglądać tego meczu Lierpoolu, do tej pory się zastanawiam jak taka drużyna jak West Brom z takim trenerem moze grać w Premier League a taki Bourmouth albo Wateford spadło, to jest jakieś nieporozumienie a jeszcze teraz w przerwie "specjaliści" mówią, że pewnie nic się nie zmieni bo West Brom cieszy się, że przegrywają tyko 0:1 hahah

To jest właśnie granie i trzymanie wyniku 1:0 zamiast podwyższyć i spokojnie dowieźć to wyczekali sobie syf a nie końcowy gwizdek. Tak się gubi właśnie głupio punkty z kimś z kim powinno się zdobyć. Najbardziej śmieszy mnie to że po końcowym gwizdku są pretensje że skończył mecz a nie pozwolił na wykonanie rożnego, gdzie pretensje i wyłącznie mogą mieć tylko do siebie za taki wynik i głupią stratę punktów
 
G 9,9K

glosuuu

Użytkownik
Przepraszam że tak późno !!! Może ktoś złapie na live :) pozdrawiam
20:15
Wolves:Tottenham
Goście wygrają mimimum 3 golami
Kurs 9.60
BUKMACHER:Forbet
ANALIZA:Goście to dużo lepsza drużyna, która posiada indywidualności. Gracze tej drużyny jak dobrze wejdą w mecz mogą pewnie wygrać to spotkanie. Drużyna ta nie ma problemów kadrowych i pewien ruszyć na rywali. Goście strzelają dużo bramek i myślę, że kwestią czasu jest wyższ pozycja w tabeli…

Gospodarze grają mocno w kratkę i zajmują 12 miejsce. Potrafią wygrać 2:1 z Chelsea oraz przegrać 0:4 z Liverpoolem. Myślę, że tak niestabilna ekipa nie ma szans z cwanym Mourinho. Myślę, że będzie to mało ciekawy mecz, ale Tottenham pewnie go wygra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom