>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15. kolejka Premier League (26.12 - 27.12.2020)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Zrzut ekranu 2020-12-23 o 08.59.56.png


Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2020.12.25 10.08 - 001.png

Dla wszystkich fanów angielskiej Premier League przygotowaliśmy wyjątkową promocję "Pewniak na Premier League". Każdy, kto zdecyduje się w dniach 26-29.12.2020 postawić 3 kupony prematch za minimum 30 zł otrzyma gwarantowany bonus w wysokości 30 zł. Sprawdź szczegóły.

Zasady promocji:


  • Oferta: prematch
  • Kupony: SOLO, AKO, MAXIKOMBI
  • Kanały: strona www, aplikacja mobilna i punkty przyjmowania zakładów
  • Data: 26.12 - 29.12.2020
  • Stawka: minimum 30 zł brutto
  • Liczba kuponów: minimum 3 - każdy kupon innego dnia
  • Nagroda: 30 zł w punktach FKP
  • Warunek: od 26.12.2020 do 29.12.2020 w 3 dowolne dni trwania promocji postaw po min. 1 kuponie (z kursem min. 2,00) z oferty prematch zawierający min. 1 zdarzenie związane z meczami angielskiej Premier League za min. 30 zł brutto każdy, a otrzymasz gwarantowany bonus 30 zł w punktach FKP
  • Ważne: każdy kupon musi być postawiony innego dnia – gracz który postawi łącznie 3 kupony, ale w rozbiciu na 1 lub 2 dni nie otrzyma bonusu
  • Nie ma znaczenia czy zakłady będą wygrane czy przegrane
  • Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 30.12.2020 do godz. 9:00
  • Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 30.12.2020 do godz. 23:59
  • Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania
  • Do promocji nie zaliczają się kupony anulowane, unieważnione, postawione w ramach Ekspert+ i zakładów specjalnych
---------------------------------------------------------


Nie masz konta na Fortunie? Nic straconego, możesz je założyć klikając w baner lub wchodząc bezpośrednio na efortuna.pl , przy rejestracji należy użyć kodu "forumbuk"

forumbuk_970x90.jpg

Po rejestracji z naszego linku i użyciu kodu "FORUMBUK" otrzymujesz na start:

Zakład bez ryzyka do 210 PLN + Bonus od depozytu do 2000 PLN + Freebet 20 PLN

szczegóły promocji opisane
TUTAJ



 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
ManU wygra przynajmniej jedną połowę @1.56
efortuna


Powyższy zakład gram razem z Rangersami i wygląda to zdecydowanie lepiej.

Co do spotkania Lisów z Czerwonymi Diabłami, to zapowiada się na ciekawy mecz. Różnica w punktach pomiędzy tymi zespołami wynosi jeden punkt na korzyść Leicester.

Lisy grają poniżej oczekiwań przed własną publicznością. Tylko 9 punktów na siedem spotkań i 9 zdobytych goli. Za to w meczach wyjazdowych są na drugim miejscu zaraz za Manchesterem United. Czerwone Diabły na sześć wyjazdowych spotkań wszystko wygrali strzelając 19 goli przy czym tracąc tylko 9.
Stawiam drużynę z czerwonej części Manchesteru w roli faworyta tego spotkania i mam nadzieję, że podtrzymają wyjazdową formę.
 
Ostatnia edycja:
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Lisy-United
2
2.23
FORTUNA
Tutaj nie ma co kombinowac i trzeba grac wygrana United ktore na wyjazdach spisuje sie lepiej jak u siebie. H2h tez na korzysc United. Cieszy powrót Bailly ktory rozegrał dobre zawody z Evertonem w ramach pucharu. Na Shawa dobrze wypłynął transfer Tellesa.
Typ zwariowany ale po tym co zobaczyłem z Evertonem nie jest wykluczone ze United wygra do zera. Jednak najbezpieczniej bedzie nie kombinowac i pograć czysta 2

Fulham-Soton
1
3.20
FORTUNA
Tutaj mam przekonanie ze Fulham odpali. Kac bije i nie kojarze czy jakis konkretnych osłabień nie ma w ekipie świętych. Tu z decyzja wstrzymam sie do momentu zobaczenia skladow


Arsenal-Chelsea
Kazdy inny wynik jak wygrana Chelsea będzie dla mnie zaskoczeniem. Trudno cos pozytywnego napisać o Kanonierach. Jedynie wizja przełamania wchodzi w gre ale czy przełamia sie na Chelsea?

Aston Villa-Crystal
AV over 5.5RR
2.00
FORTUNA
Zawodnicy z Birmingham bija duzo różnych. Sa faworytem według bukmachera ale bardziej przekonuje mnie ta wizja niz ich zwycięstwo

A Wy jak myslicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
bo86bo bo86bo

United w lidze ma najlepszy bilans jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe. Również pokusiłbym się o ich zwycięstwo w dzisiejszym meczu.
Na dodatek świetnie wygląda typ United i obie strzelą gola @ 3.90
Manchester United wygrał sześć ostatnich wyjazdowych meczów w Premier League, choć zawsze tracił w nich gole jako pierwszy.
Solskjaer zapowiada, że chce zacząć to spotkanie tak jak z Evertonem, czyli atak od pierwszych minut i dążenie do zdobycia szybkiego gola.

Przewidywane składy:
Leicester City:
Schmeichel – Fuchs, Evans, Fofana – Justin, Tielemans, Ndidi, Albrighton – Barnes, Maddison – Vardy
Manchester United: De Gea – Shaw, Maguire, Lindelof, Tuanzebe – Fred, Pogba – Rashford, Fernandes, Greenwood – Cavani

Świeci wyglądają bardzo dobrze w tym sezonie ale niestety przytrafiają im się potknięcia. Fulham w tym sezonie zremisowali u siebie z Liverpool i pokonali min. Leicester. Mimo wszystko wierzę, że goście dopiszą kolejne trzy punkty.

Kursy na zwycięstwo Chelsea wyjątkowo duże. Tak jak mówisz każdy wynik niż wygrana gości będzie tutaj niespodziankę i porażką The Blues.

Kusi jeszcze zwycięstwo Evertonu. Trzeba dodać, że goście bez Richarlisona i Jamesa.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja Everton odpuszcze chyba. Sheffield nie będzie wszystkiego zbierac a The Toffies nie sa regularni. Dołóżmy do tego mecz w Pucharze w srodku tygodnia. Everton ewentualnie rusze moze na live. Sheffield bedzie murowało i liczyło na stale fragmenty gry.

Ps. W Pucharze dalem ciala na maxa, wymyśliłem sobie wygrana United i ponizej 2.5 bramki a kliknelo mi sie 0/-2.5. Zadowolny ze wygrana przed świętami a tu sms ze przegrany zaklad he he wchodzę i patrze a najlepsze jest to ze gdybym wcześniej sie skumal to bym zrobił casha i pograł na live a tak lipa

Moim zdaniem nie beda ekipy forsowały tempa które i tak jest zabójcze podczas napiętego grafiku
 
I 78

imedyk

Użytkownik
Leicester vs Manchester Utd
Tego meczu nie tykam bo jest jednak mecz na szczycie , wolę go zobaczyć niż obstawiać cokolwiek. No i kurs na czerwonych jest niewarty ryzyka.
Aston Villa vs Crystal Palace
W tym meczu nie ma zdecydowanego faworyta .. remis nie będzie jakiś krzywdzący dla żadnej drużyny
Fulham vs Southampton
Tutaj warto poczekać na składy. Nawet jeśli Ingis nie zagra to i tak u gości ma kto strzelać. Dlatego oni są moimi faworytami
Sheffield Utd vs Everton
Ten mecz mnie zastanawia .... kurs na Everton jest kosmiczy w porównaniu z przeciwnikiem jakim grają. Gdybym miał wybierać miedzy 2.20 na diabły a 2.00 na Everton to oczywistym jest ta druga opcja.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Leicester- Manchester United
Typ: 1
Kurs: 3.1
Fortuna


W Leicester oddano do użytku właśnie nowe centrum treningowe za 100mln £. Najnowocześniejszy tego typu obiekt w Europie,piłkarze mieli wczoraj już tam pierwszy trening. Dzisiaj wracają na King Power żeby rozegrać mecz z United. W tym sezonie najbardziej mnie boli to że przegrywają z drużynami typu Fulham czy Aston Villa a wygrywają z City czy Tottenhamem. Dzisiaj piłkarze Brendana Rodgersa powinni wspiąć się na wyżyny swoich możliwości i pokonać podopiecznych Solskjera. Ndidi bryluje w środku pomocy odkąd wrócił do gry po kontuzji,jego statystyki w odbieraniu piłki są niesamowite,bodajże 9 odbiorów zaliczył w meczu ze spurs. Maddison i Vardy wiadomo,klasa,na prawej obronie Justin godnie zastępuje Pereire a młody Fofana świetnie wkomponował się w skład. Rywal wymaga poświęcenia a jak już widzieliśmy w tym sezonie Lisy potrafiły zaskoczyć i pokonać wyżej notowanych rywali,jeśli chcą na koniec sezonu być w top4 to takie mecze muszą wygrywać,United podobnie jak Lisy grają w kratkę więc nie uważam żeby ich stać na występ jak przeciwko Leeds czy Evertonowi.
Come on Leicester!
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Jeszcze jeden typ na spotkanie Lisów z Czerwonymi Diabłami.

Rzut karny w meczu? Tak @2.45
efortuna


W pięciu bezpośrednich spotkaniach, Czerwone Diabły, aż trzy razy wykonywali rzut karny. W lidze w pięciu ostatnich meczach, tylko jedna "jedenastka". Czas dznajwyższy poprawić statystyki.
Spotkanie poprowadzi Mike Dean, który wskazywał tylko trzy razy na 11 metr boiska w dziesięciu spotkaniach.
W bezpośrednich spotkaniach tych drużyn, jesteśmy świadkami ostrej gry. Dziś liczę, że będzie podobnie, a sędzia Mike Dean wskaże na 11 metr pola karnego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Patrząc na sklady smiem twierdzić ze nie bedzie wielu bramek, United ewentualnie podkręci tempo w koncowce. Lawka o dziwo wyglada imponująco. Fajnie ze nie ma AWB ktory jakis nieobecny a na jego pozycji zagra Szewd. Jedyne co mi sie nie pododa to prawe skrzydlo z Jamesem ale moze i On zaskoczy

Ja próbuje
United wygra i ponizej 2.5
6.20
Betsafe
 
M 184

matheoace

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Arsenal Londyn – Chelsea
Typ: Chelsea oraz ponad 2.5 bramki
Kurs: 3.20
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

W jakiej formie znajdują się obie drużyny wiemy. Arsenal w ostatnich 10 meczach zdobył tylko 5 pkunktów w lidze, natomiast goście 18. Martwić mogą jedynie ostatnie dwie porażki Chelsea na wyjeździe z Wolves oraz Evertonem, jednak nie sądzę aby drużyna Arsenalu postawiła wysoko poprzeczkę rywalom. W dodatku liczę na otwarty mecz z jednej i drugiej strony. Gospodarze średnia bramek 3,0 w ostatnich 10 meczach, natomiast goście 2,7, dlatego warto połączyć oba zdarzenia i zagrać.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
United remis
Southampton remis i dwa nie uznane gole.
Aston w dziesiątkę leje Crystal Palace.
Na razie bieda z typowaniem Boxing Day. Odpalamy Derby Londynu i oby Everton dał rade.

Myślałem nad rzutami rożnymi M. City ale linie wysokie a kursy marne. Może gdy mecz nie będzie szedł po myśli Pepa to wtedy można wjeżdżać na live w rzuty różne.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja mysle 1.5 kartki dla NU po kursie 2.15

United zdymało na potęgę. Aston odpuściłem, w Fulham trafilem 3.5RR ale mam to połączone ze zwycięstwem Chelsea.

Zagadke dnia mam z Evertonem dzis
 
I 78

imedyk

Użytkownik
Ja zagrałem ostrożnie Aston i South win&draw . I cały czas zachodzą w głowę czemu Everton ma tak wysoki kurs. Szukam czegokolwiek żeby ten mecz gospodarze zremisowali. Jakis magicznych plusow. I nie widze nic. Może statystycznie wychodzi że żadna drużyna w PL tak długo nie zdobyła 3 punktow? W wielu meczach tylko się bronią. A kto się tylko broni nie wygrywa. Czyli albo 0-0 albo win gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Chelsea w pierwszej połowie jeszcze chyba przy świętach…
Ciężko w takim stylu będzie odrobić tutaj dwubramkową stratę.
 
I 78

imedyk

Użytkownik
McGoldrick cofniety do tyłu bo pauzuje za czerwoną Lundstram. Teraz w ataku zostali młodzi którzy zmieniali się w poprzednich meczach. Raczej nastawienie defensywne trenera ...
W Evertonie młody Gordon ale reszta to podstawowy skład w zwyczajnym ogranym ustawieniu.
Zupełnie tego nie rozumie ... kurs mi jeszcze skoczył do 2.2 więc wchodzę.
50p plus to co z poprzedniego wina.
Albo 200 albo skrzynka piwa w plecy.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dzisiaj druga porcja spotkań Boxing Day.
Jakie wasze przemyślenia?.

Leeds raczej powinno sobie poradzić z bezradnym w tym sezonie Burnley.
To samo można powiedzieć o Młotach, którzy takie spotkania jak to z Brighton powinni wygrać.
W spotkaniu Liverpoolu z West Brom fajnie wyglądają kartki dla drużyny gości. West w tym sezonie bodajże zbiera ich najwięcej.
No i na koniec dnia czy Tottenham się w końcu podniesie po trzech spotkaniach bez kompletu punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Mnie nie zdziwi wcale x2 w meczu Leeds Burnley. Leeds gra strasznie w kratkę i nadal bez Kocha w obronie gdzie bez niego w ostatnich 4 meczach stracili aż 13 bramek, Burnley po tragicznym początku odbili się od dna i w ostatnich 7 meczach przegrali tylko na Etihad, remisując z Evertonem i ogrywając choćby Arsenał czy Wolves. Dużo lepiej jak dla mnie wygląda x2 po @2.16 niż 1 po marnym @1.8 a jeśli ktoś woli bezpieczniej to Burnley na handi +1.5 po @1.43
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom