>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15 kolejka Premier League [10-11 grudnia 2016]

Status
Zamknięty.
jessi 1,6K

jessi

Użytkownik
Liverpool - West Ham - West Ham over 3,5 RR @2 ✅
bwin
Bardzo atrakcyjna linia na rzuty rożne WH, otóż gracze Slavena Bilića pokrywali linię w 6 na 7 wyjazdowych meczach. Udało im się tego dokonać m.in. z takimi drużynami jak City, Tottenham czy United. Liczę na żywy mecz w wykonaniu obu drużyn, linia w mojej opinii nie jest wysoka i jak najbardziej do pokrycia przez gości. Dodatkowo dorzucam over 10,5 RR✅ w całym meczu, gracze Kloppa będą cisnąć w sowim stylu, co zawsze niesie ze sobą dużą ilość rożnych w ich wykonaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Liverpool - West Ham United -&gt; powyżej 3.5 gola @1.90 oraz Obie drużyny strzelą gola: TAK @1.75 w Bet365.
Dzisiejszy mecz jest bardzo prosty. Drużyna, która przed tą kolejką miała najwięcej strzelonych bramek, kontra drużyna, która tych bramek w 14 meczach straciła aż 29. Cele obu drużyn są bardzo różne. Liverpool walczy o tytuł mistrzowski, natomiast West Ham walczy o to, aby w przyszłym sezonie nie znaleźć się w Championship, zatem żadna z drużyn nie może sobie pozwolić na stratę 3 punktów, jednak zdecydowanym liderem są gospodarze. Podopieczni Kloppa grają bardzo ofensywnie, co przekłada się na strzelone gole, jednak zapominają o defensywie (straconych 18 bramek, czyli ok. 1,3 bramki na mecz) i często nie kończą meczu z czystym kontem bramkarza (przykładem ostatni mecz, gdzie B&#39;mouth wcisnęli im 4 gole). A West Ham strzela tą ok. 1 bramkę na mecz, tym bardziej, że słabym zespołem nie są (ich dyspozycja pozostawia wiele do życzenia, jednak sami w sobie umiejętnościami są mocni, imo). Spodziewam się żywego, dobrego meczu z sytuacjami bramkowymi (może Payet coś odpali ???? ) i patrząc czysto w statystyki, takie 3:1 bardzo możliwe.
Do tego za drobne dorzucam także over 4,5 @3.25 oraz over 5,5 @6.00.
Chelsea - West Brom -&gt; Eden Hazard zdobędzie gola @2.20 w Bet365.
Eden w tym sezonie prezentuje się bardzo dobrze, pod wodzą Conte odzyskał dawną formę, jego statystyki prezentują się: 14 meczów, 8 bramek i 1 asysta. Zatem o wiele więcej strzela, niż asystuje. Dzisiaj do Londynu przyjeżdża ekipa West Bromu, typowy angielski średniak, który ani o puchary się bić nie będzie, ani nie spadnie. Chelsea jest zdecydowanym faworytem, jednak ja poszukam bramki Hazarda.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Manchester United - Tottenham Hotspur F.C.
Typ: Over 3.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś na Old Trafford dojdzie do szlagierowego starcia w angielskiej FA Premier League gdzie Manchester United podejmie Tottenham Hotspur. Minimalnym faworytem tej rywalizacji według bukmacherów są gospodarze, jednak to goście są wyżej w tabeli i mają 6 punktów więcej od rywala. Ja proponuje w tym meczu zagrać wysoki over 3.5 bramek strzelonych.
Wczoraj w FA Premier League mieliśmy obfitość bramkową, bowiem w 6 spotkaniach zdobyto 29 goli i tylko w jednym spotkaniu nie mieliśmy over 3.5 bramek (Swansea - Sunderland 3:0). Liczę,że również dziś piłkarze w FA Premier League pójdą za ciosem i znów będziemy świadkami sporej ilości bramek. Myślę, że akurat na Old Trafford taka okazja się nadarza. Owszem statystyki nie obiecujące bowiem MU ma 5 overów 3.5 a Koguty raptem 3, a ostatni taki over w bezpośrednim starciu miał miejsce 1 grudnia 2013r. (2:2) od tamtej pory w 5 kolejnych spotkaniach nie odnotowaliśmy wysokiego overu 3.5.
Dlaczego dziś ma być inaczej? Przede wszystkim obie ekipy w ostatnich tygodniach notują zwyżkę formy. Dodatkowo w spotkaniach tych ekip zaczęło padać coraz więcej bramek. 5 ostatnich spotkań Tottenhamu to; 1:2 z Chelsea i Monaco, 3:2 z West Ham, 5:0 z Swansea oraz 3:1 z CSKA Moskwa. Manchester United również w ostatnim czasie zanotowało kilka overów 3.5: 3:1 z Swansea, 4:0 z Feyenoordem czy 4:1 z West Ham. Pamiętajmy również, że co jak co ale ofensywa w obu przypadkach wygląda imponująco z jednej strony mamy Zlatana, który strzela niemal w każdym spotkaniu z drugiej Kane, który też po powrocie do gry regularnie wpisuje się na listę strzelców. Ponadto są jeszcze tacy gracze jak Alli, Eriksen, Martial, Pogba czy Mkhitaryan.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to dziś nie zobaczymy Chrisa Smallinga i najprawdopodobniej Luke&#39;a Shawa w MU, natomiast u Kogutów w tym meczu nie zobaczymy Erika Lamelę i Vincenta Janssena. Podsumowując liczę, że będzie to mecz otwarty z jednej i drugiej strony co przełoży się również na bramki. Myślę, że jest spora szansa na over 3.5 bramek w tej rywalizacji.

Spotkanie: Liverpool FC - West Ham United
Typ: over 4.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na Anfield Road zmierzą się dziś ekip Liverpoolu i West Ham United co wydaje się, że gwarantuje nam nie tylko emocje ale również sporo bramek. Ja postanowiłem nico zaszaleć, zapewne pod wpływem tego co działo się wczoraj w FA Premier League i wytypować over 4.5 bramek. Wczoraj natomiast mieliśmy grad bramek - 29 w 6 spotkaniach w tym 4 overy 4.5 bramek.
Wydaje się, że jeśli dziś ta tendencja ma zostać potrzymana to i na Anfield Road powinno paść sporo bramek. Liverpool do wczorajszych spotkań był najskuteczniejszą drużyną w lidze - 35 bramek, dodatkowo to właśnie w spotkaniach z udziałem Liverpoolu pada najwięcej bramek w FA Premier League bo 3.8 gola na mecz. Liverpool również prowadzi w klasyfikacji na najwięcej overów 4.5 bo ma ich na koncie 6, West Ham natomiast 4, a średnia bramek w spotkaniach Młotów to 3.1 na mecz. Ponadto w spotkaniach West Hamu ostatnio padają naprawdę wysokie wyniki: 1:4 z MU, 1:5 z Arsenalem czy 2:3 z Tottenhamem. Jeśli chodzi o Liverpool to również bywały ostatnio mecze jak 3:4 z Bournemouth, 6:1 z Watford czy 4:2 z Crystal Palace.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to Liverpool dziś zagra dziś Coutinho, Ings i Sturridge. W West Ham natomiast dziś nie zagrają dziś Kouyate, Oxford, Sakho i Tore. Osobiście liczę na bardzo dobry mecz w którym padnie sporo bramek, bo ostatnie mecze pokazują, że czy jak czym ale defensywną nie mogą się chwalić i tracą sporo bramek. Myślę, że możemy się dziś spodziewać dużej ilości bramek, over 4.5 jest dość wysoki ale akurat po tym co wczoraj śledziliśmy w FA Premier League i fakt, że dziś grają mocno overowe drużyny to i taka granica może zostać przekroczona.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13:00 Chelsea - West Bromwich
Typ: wygrana gospodarzy + powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.82
buk: betsson
Wynik: 1:0 ⛔ nuda​

The Blues skorzystali z nieskuteczności Manchesteru City i wygrali ciężki pojedynek. Dziś teoretycznie czeka ich łatwiejsza przeprawa, ale w praktyce bywa to różnie. Zdecydowałem się na taki Typ, ze względu na to, że gospodarze są w wyśmienitej formie. Conte ustawieniem 3-4-3 zrobił z Chelsea maszynę do wygrywania i zdobywania goli. Do tego odbudował formę Hazarda, Costy i Pedro. Wszystko chodzi idealnie jak w szwajcarskim zegarku. Zespół Antonio Conte wygrał osiem kolejnych spotkań ligowych i nie wydaje mi się żeby na tym miało się to skończyć. Goście zapewne będą chcieli dziś utrzeć nosa gospodarzom, ale nie będzie to takie proste. WBA wygrało trzy z ostatnich pięciu spotkań ligowych, a więc tu liczę, że uda im się ustrzelić gola. Mecz powinien stać nie dobrym poziomie, bo bez względu na rywala PL przyzwyczaiła nas do tego, że nie idzie się nudzić.
Przewidywane składy:
Chelsea: Courtois - Azpiliceuta, David Luiz, Cahill - Moses, Fabregas, Kante, Alonso - Willian, Costa, Hazard
WBA: Foster - Dawson, Olsson, Evans, Nyom - Fletcher, Yacob - Brunt, Chadli, Phillips - Rondon
Nie zagrają:
Chelsea: Terry, Zouma, van Ginkel, Oscar (kontuzje)
WBA: Myhill, Berahino (kontuzje)
 
H 902

hank

Użytkownik
&#39;&#39;Pogba to klasa sama w sobie i top topów&#39;&#39; na serio? :? Brak obiektywizmu aż bije po oczach.. Wskaż mi mecz w którym Francuz zagrał ponad przeciętność i pokazał, że jest wart ponad sto baniek bo Ja Ci mogę wskazać aż zero.Póki co Paul spłacił się jedynie &#39;&#39;z koszulek&#39;&#39; ale nie z gry.
Jak czytam że ktoś spłacił transfer z koszulek, to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Jak ktoś zarabia na koszulkach, to w głównej mierze jest to producent odzieży. Gdyby transfery spłacały się z koszulek, to nie byłyby obarczone żadnym ryzykiem, i wtedy można by brać każde gorące nazwisko, bo przecież jak nie odpali to i tak nie stracimy.


Co do Moysa jeszcze, szczęście że zarząd nie trzymał dłużej tego nieudacznika, bo w San Sabastian czy Sunderlandzie potwierdził że się do niczego nie nadaje.
W van Gaala wierzyłem, tym bardziej po udanym Mundialu, gdzie przecież Holendrzy mieli również stary, zardzewiały skład, a przywieźli medal. W United też miał okres, że wyglądało że może to pójść w dobrą stronę, ale koniec końców nie poszło.
W Jose średnio wierzę jako gościa który odmieni styl, ale myślałem że będą wyniki, a słabsze zespoły będą odsyłane rutynowo, może jakby udało mu się sprowadzić tego Gimeneza to ta obrona zaskoczy. Pozostaje czekać.

Dziś gram BTS po 1,77 Unibet
Totki ostatnio przypomniały sobie jak się strzela, z CSKA w 45 minut stworzyli tyle sytuacji co Ruscy w LM przez 3 lata, więc myślę że bramkę spokojnie strzelą. United u siebie gra bądź co bądź lepiej, więc bramkę też spokojnie powinni wsadzić. W mojej opinii lepiej iść w gole niż 1X2 w tym spotkaniu. over 2,5 też powinni ogarnąć.
 
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
Swoich Diabełków dawno nie oglądałem, jednak czuje w kościach, że to będzie bramkostrzelne widowisko, w United bez Showa i Smallinga, Baily wraca po kontuzji - mimo, że obrona nie wygląda tragicznie, jednak od ideału daleko. Ten nasz atak.. wypełniony gwiazdkami, tylko nie chce wpadać.. Żyje nadzieją, że dziś swoją szansę znowu dostanie Miki i coś ustrzeli. Co do Totków, grudzień mocno ofensywny z ich strony, więc też liczę na coś z ich strony, dlatego over 3 w Unibecie po kursie 2,95

????????Glory Glory Man United! ????????​
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Swoich Diabełków dawno nie oglądałem, jednak czuje w kościach, że to będzie bramkostrzelne widowisko, w United bez Showa i Smallinga, Baily wraca po kontuzji - mimo, że obrona nie wygląda tragicznie, jednak od ideału daleko. Ten nasz atak.. wypełniony gwiazdkami, tylko nie chce wpadać.. Żyje nadzieją, że dziś swoją szansę znowu dostanie Miki i coś ustrzeli. Co do Totków, grudzień mocno ofensywny z ich strony, więc też liczę na coś z ich strony, dlatego over 3 w Unibecie po kursie 2,95

????????Glory Glory Man United! ????????​
A ja oglądam każdy mecz i Shaw w tym sezonie był cieniem samego siebie, Smallinga dobrze zastępował Rojo/Jones/Bailly, nie przyczepiałbym się tutaj na siłę do obrony ????
 
J 3

jchmiel84

Użytkownik
W Bet365 w UK jest promocja na mecz Manchester United - Tottenham.
Z reguly gram obie nie strzela w pierwszej polowie przed meczem i obie strzela w pierwszej polowie w trakcie meczu. Macie moze jakies inne ciekawe propozycje na ta promocje?
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczoraj tak średnio wyszła mi próba zarobku na Premier League, dlatego odpuściłem wcześniejsze spotkania i skupiam się tylko na spotkaniu Liverpoolu z West Hamem. Skoncentruję się głównie na ekipę gospodarzy. Po fatalnej porażce z &quot;Wisienkami&quot; w poprzednim spotkaniu nie ma już śladu w ekipie gospodarzy. Kapitan drużyny Henderson czy trener Klopp mówią, że był to chłodny prysznic, po którym jednak nie ma śladu. Cały zespół koncentruję się na dzisiejszym spotkaniu, które jest bardzo ważne po wygranej Chelsea oraz Arsenalu. Jeżeli &quot;The Reds&quot; nie chcą zostać z tyłu to dzisiaj nie mają prawa stracić punktów. Niemiecki szkoleniowiec zrobił coś czego do tej pory nie było na Anfield, a mianowicie zabrał swoich podopiecznych do Barcelony w środku tygodnia aby Ci odpoczęli po ciężkim początku sezonu oraz zapewne zapomnieli o tej porażce z Bournemouth. Do składu wraca dzisiaj Matip co jest świetnym wzmocnieniem dla obrony, gdyż Lucas to nie jest optymalny środkowy obrońca, który zagrał bardzo słabe zawody w poprzedniej kolejce. Poza Coutinho oraz Sturridgem, który i tak by nie grał to kadra LFC jest w pełni zdrowa, więc Klopp może wystawić najsilniejszą &quot;11&quot;. W ekipie gości wygląda to troszeczkę inaczej, gdyż kontuzjowani są Kouyate, James Collins, Reece Oxford oraz Diafra Sakho, a występ Cresswella oraz Antonio stoi pod znakiem zapytania, gdyż dopiero wrócili do treningów. Warto także wspomnieć, że dostępny będzie Andy Carroll. Powrót angielskiego snajpera daje Bilicowi w końcu nominalnego snajpera, który potrafi grać świetnie głową. Czy jest to jednak lekarstwo na słabą grę ekipy z Londynu? Moim zdaniem niezbyt, gdyż mimo wszystko strzelają oni bramki jednak tracą ich bardzo dużo. Ponad 2 bramki tracone na spotkanie dawało przed tą kolejką 2 najgorszą defensywę tylko za Swansea. Gdy spojrzymy na to, że &quot;The Reds&quot; przed tą kolejką mieli najwięcej strzelonych bramek możemy się dziś spodziewać sporej pracy dla bramkarza ekipy West Hamu. Mógłbym próbować BTTS&#39;u lub jakiegoś overka jednak mam coś innego. Mianowicie wyobrażam sobie jak zmotywowana będzie dziś ekipa Liverpoolu i jak mocno zaatakuje swojego przeciwnika od początku. Do tej pory tylko Sunderland, Southampton oraz Burnley nie straciły gola w 1 połowie meczu z Liverpoolem. Dzisiaj myślę, że &quot;The Reds&quot; już od początku wezmą sprawy w swoje ręce i od początku obejmą prowadzenie i nie puszczą go do końca spotkania jak robili już to wielokrotnie w tym sezonie.

Liverpool/Liverpool - 1.79/unibet
⛔
Do tego polecam przyjrzeć się RR w tym spotkaniu, gdyż linia 10.5 wydaję się bardzo kusząca. Gospodarze zazwyczaj nabijają bardzo dużo rożnych: 9, 9, 6, 8, 3. Ekipa Młotów także ma dobrą statystykę rożnych jednak dzisiaj nie będę tego przytaczał, gdyż widzę to jeszcze troszeczkę inaczej. Prawdopodobnie od początku będzie grał Andy Carroll, a ten napastnik żyje z wrzutem, które często kończą się rzutami rożnymi. Jak na moje warto próbować overka.
Over 10.5 RR - 1.85/bet365
✅
Można w singlach, ale polecam również dubelka;
Over 10.5 RR x Liverpool/Liverpool - 3.2/bet365 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom