>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15 kolejka Premier League [1-3 grudnia 2012]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Nie ma wytchnienia, wczoraj emocjonowaliśmy się 14 serią gier, a już w sobotnie popołudnie czeka na nast kolejka numer 15. Na początek kolejne derby Londynu, tym razem na Upton Park West Ham podejmie Chelsea. Faworyta tutaj ciezko wskazać. Kursy co prawda pokazują co innego, ale Chelsea gra fatalnie i nie widać przesłanek by się mieli przełamać w tym meczu. Kursy na The Blues dla desperatów raczej.
Bardzo ciekawie będzie od godziny 16 na Etihad Stadium gdzie zawita Everton. Ten sam Everton, który jest ostatnim zespołem, który zdołał wygrać na stadionie Manchesteru City. Czy historia zatoczy koło i super passa bez porażki City u siebie zostanie przerwana ? Na pewno będzie ciekawie.
W tej kolejce mamy zresztą podwójne derby Londynu bo na Craven Cottage zawita będący w formie Tottenham i to Koguty są faworytem tego starcia. Gareth Bale w formie, a gdy on jest w formie to ciągnie zespół. Wrócił Dembele więc będzie ciekawie.
W niedzielę tylko jeden mecz, Norwich podejmie Sunderland i jest to ważny mecz dla obu zespołów. Sunderland wreszcie musiałby coś wygrać bo niebezpiecznie zadomowili się w dolnych rejonach tabeli, ale czy Kanarki które ostatnio nie przegrywają im na to pozwolą ?
Kolejke zakończymy w poniedziałkowy wieczór na St.James Park gdzie Newcastle zagra z Wigan. Sroki bez Cabaye musza sobie radzić mniej więcej do lutego. Za nimi fatalna seria 4 porażek z rzędu. Czy uda się przełamać z Wigan ?
Zapraszam do dyskusji i merytorycznych wypowiedzi, w ostatniej kolejce było wiele ciekawych postów i dobra dyskusja więc liczę że i tym razem nie zawiedziecie ;)
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Pierwsza myśl bo spojrzeniu na ofertę? Bardzo wysokie kursy na Everton. Ciężko coś na szybko powiedzieć, ale z całą pewnością zagram w kierunku gości. Czas na głębszą analizę przyjdzie później, ale x2, 2DNB wyglądają kusząco. Pamiętam, że Everton miał zawsze dobre wyniki z City, ale to co sprawdziłem w h2h zaskoczyło nawet mnie i to mocno. Otóż na ostatnie 11 ligowych meczy pomiędzy City a Evertonem aż 9 razy wygrał Everton!!
Oprócz tego Man United wydają się pewniakiem, a kurs nie jest jeszcze tragiczny, jak spadnie poniżej 1,4 przestanie być opłacalny. Więc jak grać to póki kursy nie spadają. Chelsea zaufałem wczoraj i kolejny raz już tego nie zrobię, wiec ich meczu nie ruszam. Na Liverpool najniższy kurs z wszystkich w tej kolejce? Parodia, ta ekipa wygrała 3 z 14 meczy. Również nie ruszam.
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Ja się zgadzam z kolegą co do Evertonu. Co do innych typów mam złe przeczucie, że to może być kolejka niespodzianek. Oprócz pierwszej porażki Man City w tym sezonie wydaje mi się wręcz pewny pierwszy remis Manchesteru w tym sezonie. Ta drużyna na wyjazdach nie radzi sobie tak świetnie jak to ma miejsce w przypadku spotkań u siebie, aczkolwiek jeśli odpowiednio się zepnie i kadra na to pozwoli, może wygrać z każdą drużyną. W związku z tym przeczuciem liczę także na przełamanie Chelsea w derbach Londynu, a także pierwszego od ponad miesiąca zwycięstwa Newcastle w lidze. Kurs 2,00 niewątpliwie jest kuszący, a kiedyś, pomimo wielu kontuzji w kadrze, zespół musi odpalić i zagrać dobre spotkanie.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Pierwsza myśl bo spojrzeniu na ofertę? Bardzo wysokie kursy na Everton. Ciężko coś na szybko powiedzieć, ale z całą pewnością zagram w kierunku gości. Czas na głębszą analizę przyjdzie później, ale x2, 2DNB wyglądają kusząco. Pamiętam, że Everton miał zawsze dobre wyniki z City, ale to co sprawdziłem w h2h zaskoczyło nawet mnie i to mocno. Otóż na ostatnie 11 ligowych meczy pomiędzy City a Evertonem aż 9 razy wygrał Everton!!
Nie zgadzam się z tym typem.Po pierwsze granie przeciwko City przed derbami Manchesteru mija się z celem,po drugie City u siebie nie przegrało od 36 meczów i nie wydaje mi się żeby Everton to zmienił.Fakt grają super w tym sezonie ale głównie świetne występy notują na własnym boisku.W tamtym sezonie było gładkie 2:0 dla The Citizens i spodziewam się powtórki z rozrywki.MC nie może pozwolić sobie na stratę choćby jednego punktu,bo za tydzień tak jak wspominałem wielkie derby,a Utd w tej kolejce gra ze słabiutkim Reading.Zważając na to jak Obywatele punktują wszystkich swoich rywali w tym sezonie i to jak prezentuje się ich defensywa proponowałbym zagranie coś w ich kierunku.Każdy może sobie przytoczyć to,że przed tą znakomitą serią to Everton jako ostatni pokonał City ale ja nie zamierzam się tym kierować.Bilans h2h jest w większości spowodowany tym,że MC od dawien dawna traci regularnie punkty na stadionie Evertonu ale na swoim obiekcie powinno grać im się dużo dużo lepiej z tym rywalem.Wiem na pewno jedno,zapowiada się ciekawe spotkanie ????
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Everton wcale teraz nie zachwyca.. Mial dobry moment, ale teraz lekki kryzys, ciagle remisy, gra zalezna od Fellainiego.. Dla mnie stawiać na Everton jest głupotą, bo City nie przegra teraz. Jesli chodzi o United no to fakt - musi kiedys zremisowac, ale ze slabiutkim Readingiem? Jak dla mnie United zremisuje dopiero z City, a w tej kolejce zgarna komplety pkt.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Manchester City – Everton

Pierwsze co rzuca się w oczy to wysoki kurs na Everton. City nie dysponuje aż tak wielkim potencjałem w stosunku do Evertonu, żeby na The Toffes wystawiać kurs w okolicach 6,50. City mimo że od początku sezonu nie zachwyca stylem, to punktuje. Nie odnieśli jeszcze ani jednej przegranej w tym sezonie. City bardzo dobrze spisuje się u siebie, gorzej z wyjazdami, gdzie przeważnie odnoszą remisy. Ostatni mecz z Wigan w ich wykonaniu słaby. Do 69 min, czyli do zdobycia bramki mecz był wyrównany z obu stron. Bramka strzelona przez Balloteliego (po błędzie bramkarza) wprowadziła nieco luzu w poczynania graczy z Manchesteru, co pozwoliło im strzelić kolejną bramkę.
Everton z kolei mierzył się w poprzedniej kolejce z Arsenalem. Mecz był wyrównany, bardzo dużo akacji pod obiema bramkami. Everton notuje bardzo dużo remisów – aż 7 na 14 meczów. Widać, że czegoś brakuje do osiągnięcia zwycięstwa – chyba najbardziej skuteczności, bo w każdym meczu potrafią sobie stworzyć wiele dogodnych sytuacji, ale brakuje wykończenia. Everton w tym sezonie gra bardzo nierówno i nieprzewidywalnie. I właśnie na tą nieprzewidywalność liczę w meczu z City. Everton ma z przodu potencjał porównywalny z City. Gracze ofensywni City nie błyszczą już tak jak rok temu, za to sezon życia rozgrywa chyba Fellaini.
Na koniec garść ciekawostek związanych z meczem. City jest niepokonane na własnym obiekcie od 36 spotkań. Ostatni raz przegrali, no właśnie, z Evertonem, a było to w grudniu 2010 roku. H2H wyraźnie w stronę Evertonu, który na ostatnie 10 spotkań wygrał 8, a na 5 meczów rozgrywanych w Manchesterze aż 4. Jak widać Everton jest trudnym przeciwnikiem dla City i również w tym meczu spodziewam się wyrównanej gry z przewagą dla gości. Faworytem jest Manchester – i bardzo dobrze, bo Everton w roli faworyta często nie gra tego co potrafi. Teraz nim nie są i powinni grać na luzie.

Manchester City – Everton ZWROT 1:1
Typ: 2DNB
Kurs: 4,60
Stawka: 1/10
Buk: Bwin


Manchester City – Everton ✅ 1:1
Typ: X2
Kurs: 2,50
Stawka: 1/10
Buk: Bwin


Arsenal – Swansea

Mecz zapowiada się ciekawie ze względu na dobrą formę gości i nieco słabszą formę gospodarzy. Arsenal ostatni raz przegrał z United. Od tego czasu aż 3 remisy i tylko jedno zwycięstwo odniesione w przewadze jednego zawodnika z Tottenhamem. Remisy z Fulham, Aston Villa i Evertonem. Ciężko będzie również ze Swansea, bo goście notują świetne wyniki, i to z dobrymi rywalami. Są niepokonani od 5 meczów. 2 zwycięstwa (Newcastle 2:1, WBA 3:1) i 3 remisy (Chelsea 1:1, Southampton 1:1, Liverpool 0:0). Ostatni mecz to mała niespodzianka, bo pokonali dobrze spisujące się WBA aż 3:1. Drużyna imponuje w ataku, gra ładną dla oka piłkę.
Nie spodziewam się w tym meczu, że Swansea wygra. Myślę, że mecz zakończy się jednobramkową wygraną Arsenalu lub remisem. Ciężko będzie grało się graczom Wengera, bo Łabędzie zapewne nie będą broniły się przez cały czas. Na pewno spróbują gry w ataku pozycyjnym, bo to potrafią robić. Arsenal ma w tygodniu mecz LM z Olympiakosem na wyjeździe i żeby mieć szansę na pierwsze miejsce w grupie muszą wygrać. Oprócz tego z urazami zmagają się dwaj obrońcy: Koscielny i Sagna i mogą oni nie wystąpić. Swansea radzi sobie na wyjazdach całkiem przyzwoicie.

Arsenal – Swansea ✅ 0:2
Typ: 2 handicap (0:2)
Kurs: 1,60
Stawka: 2/10
Buk: Bwin


Liverpool – Southampton

Spodziewam się ciekawego meczu i dużej liczby bramek. Beniaminek z Southampton notuje ostatnio dobre wyniki – 2 zwycięstwa i 2 remisy. Zespół prezentuje ciekawy styl gry, gra ofensywna może się podobać. Poprawiła się dyspozycja w defensywie i drużyna nie traci już tak dużej liczby bramek. Liverpool w ostatnich dwóch meczach nie zachwycił wynikami. Jedyne co na plus, to stwarzanie sobie dużej liczby sytuacji bramkowych, ale niestety nie potrafią ich wykorzystać. Z Tottenhamem niewiele zabrakło do remisu, a ze Swansea do wygranej. Z Southampton jest okazja do wbicia kilku bramek, bo jakby nie patrząc, to najsłabsza defensywa w lidze, a The Reds mają w ataku Suareza. Podoba mi się gra Enrique, który przesunięty z lewej obrony na lewą pomoc radzi sobie bardzo dobrze. Liverpool może w tym meczu nieco odpuścić ze względu na wyjazdowy mecz w LE z Udinese. Mecz ten zdecyduje o awansie. Nie liczę tutaj specjalnie na Southampton, ale myślę, że stać ich na strzelenie co najmniej jednej bramki.

Liverpool – Southampton ⛔ 1:0
Typ: BTS
Kurs: 1,75
Stawka: 1/10
Buk: Bwin
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Manchester City - Everton

Zgodzę się tutaj z użytkownikami R O B I N H O i micolinho. Moim faworytem jest tutaj City i to zdecydowanym. Everton zanotował przyzwoity dobry start i dlatego teraz maja 6. miejsce w tabeli, co dla nich patrząc przez pryzmat zeszłych sezonów, jest bardzo dobrym osiągnięciem. Jednak ostatnimi czasu ani wyniki, ani gra nie zachwyca. Jeszcze remis z Arsenalem do tragicznych wyników nie należy, ale remis z Norwich i przegrana z Reading to strata 5 punktów. Ostatnio moim zdaniem zawodzi Pienaar, który nie jest w formie, a bez niego siła napędowa Evertonu znacznie spada. Lewą flankę od dawna straszą całą Premier League, jednak ostatnio współpraca Bainesa i Pienaarem nie układa się jak nalezy. W meczu z Arsenalem próżno szukać jakichś składnych akcji tą stroną. Ofensywa opiera sie na Fellainim, a to troche mało jak na City. Jelavic się zablokował i już nie jest tak skuteczny. Z Arsenalem miał świetna okazję do strzelenia bramki, ale ją zmarnował. W środku dalej będzie brakowało Neville`a i to jest wielkie osłabienie. Naismith to zawodnik raczej na takie druzyny jak Reading czy Wigan. Brakuje mu jakości, aby dobrze zagrać w tak ważnym spotkaniu. Nieobecny pewnie będzie Mirallas, a on by mogł dużó więcej szuku narobic niż Naismith. Obrona w cały sezonie nie prezentuje się najlepiej i nic w tym aspekcie raczej się ni poprawia. W 10 ostatnich meczach tracili bramki. Osoatnio nie stracili ze Swansea, ale to był tylko cud, a nie ich świetna gra defensywana, ponieważ Walijczycy miali kilka doskonałych okazji do strzelenia gola. Myślę, że mit o fantastycznej formie Evertonu, który do tej pory był obecny przy wielu analizach należy odłożyć między bajki. Oczywiscie ta druzyna dalej ma wielki potencjał i kilku bardzo wartościowych grajków, ale uważam, ze w tym meczu nie bedą mieli mozliwości rozwinąć skrzydeł.

Co do City to chyba największy kryzys mają juz za soba. Wszytko wraca do normy i coraz mniej słyszymy o konfliktach w klubie. Teraz zaczyna się chyba najważniejszy miesiąc w kampani i trzeba zewrzeć szyki i walczyć o pełną pulew każdym meczy. Cieszy na pewno postawa obrony w tym sezonie. Bramek dużo nie tracą ostatnio, ba nawet bardzo mało. Do tej pory w lidze 10 bramek straconych z czego aż 8n w pierwszych 6 meczach sezonu. Od czystego konta w meczu z Sunderlandem defensywa nie popełnia niemal żandych błędów. Myślę, że podobnie będzie jutro. Everton jak już wspomniałem obniżył loty ich akcej nie są tak płynne. City spokojie sobie poradzi z ofensywą Evertonu. Sam Fellaini meczu nie wygra, a nawet nie zremisuje. Ostatnio Cuty gdzieś zgubiła skuteczność. Moze po wynikach tego nie widac, ale sytacji marnuja sporo zwłaszcza Aguero cos się ostatnio zaciął. Jednak w tym meczu licze na poprawę w tym aspekcie gry, a jesli tak sie stanie to o wygraną City będą spokojny. W ataku jest moc. Tevez, Aguero, Silva, który wraca do formy. Na Ławke powinie zostac oddelegowany Balotelli, wtedy Aguero będzie mgół grać na szpicy. Mam nadzieje na wsytep Teveza, który mółby lataz po całym boisku i robić sporo zamieszania. Środek pola wygląda lepiej niż sordek Evertonu bez Neville`a i naprawdę nie widze sbyt wielu argumentów za Evertonem.

Podsumowując Everton moim zdaniem znajdujący się w lekkim dołku nie da rady z City, które na swoim boisku prezentuje się świetnie, do tego gra coraz lepiej i ma mnie problemów kadrowych.

Man. City - Everton / Man. City / 1.53@Bet365 ⛔

--------------------------------------------------------------------------

Reading - Manchester United

Mecz United jest jednum z pewniejszych betów tej kolejki, a moze i nawet najpewniejszy. Reading to nie jest rywal dla ManU. Ani w atku ani w obronie nie prezentuja nieczego nadzwyczajnego. NIe mają indywidualności i nie widzę tutaj szans aby przeciwstawic się United. Ostatno 2 porażki z Aston Villą i z Wigan. NIby tracili puntky, niby byli blisko remisów, ale gra nie zachwycała. Składnych akcji jak na lekarstwo. Z Wigan mieli sporo szczęścia, bo 2. bramke strzelił sobie sam Al Habsi, a do tego Wigan nie wykorzystało kilku dobrych okazji i na swoje życzenie tak się meczyli. Mecz z Villa nudny jak flaki a olejem. Nie wiem czy chociaż raz powaznie zagrozili bramce rywali. Teraz przyjeżdża potentat po pewne 3 pkt. United do tej pory często męczyli się w lidze. Było to spowodowane głównie słabą defensywą i juz zdecydowanie czas, aby obrona United zaczęła prezentowac się jak nalezy. Tak własnie zagrała w ostatnim meczu z West Hamem. Tym bardziej wazne jest czyste konto, ponieważ nie bedzie do syspocyji SAF`a Valencia, Nani od jakiegoś czasu już nie gra. Z nominalnych i porządnych skrzydłowych został Young. Jeśli United straci pierwsze bramke co juz tak czesto zdarzało się w tym sezonie będzie cięzko gonić. Pamiętajmy, że zaczyna się najcięższy miesiąc w sezonie. Trzeba będzie zagrac aż 6 meczy w lidze, do tego w krótkim odstępie czasu pod koniec miesiąca w 7 dni 3 mecze, a na dodatek za tydzień mecz z City bardzo ważny w kontekście walki o mistrzowstwo. W tym meczu licze na inteligencje i doświadczenie SAF`a. On wie jak grac takie spotkania. To jest mecz w którym trzeba zdobyć 3 pkt, a nie pięknie grać w piłkę. Wygrac jak najmnieszycm nakładem sił. Brak odpowiedniej jakości na skrzydłach spowoduje moim zdaniem zageszczenie środka pola i grą 3 pomocników. Ronney pewnie bedzie miał bardzo dużo przestrzeni i będzie biegał po jednej jak i drugiej flance. O sile United nikomu nie trzeba mówić. strzeleni gola takiej obornie jak Reading to pryszcz. NIe zdziwiłbym sie jedak gdyby na tym sie skończyło. Strzelić gola może dwa i dowieźć do końca. Cały mecz nie będą atakowac, a spokojnie kontrolować spotkanie. Za dużo problemów było prze kontuzje w tym sezonie, żeby teraz znowu coś złapac. Dlatego nie nastawiałbym się na jakieś wielkie handicapy, ale wygrana United nie podlega dyskusji. W zeszłym sezonie w okresie na przełomie listopada i grudnia United grali z Aston Villa i Swansea, i oba mecze wygrali 1-0. 2 tygodnie temu United strasznie męczyli się a Aston Villa i teraz pewnie będą chcieli tego uniknąć, a SAF jest w stanie to osiągnąc. Dlatego pewnym typem moim zdaniem wydaje się wbyć:

Reading - ManU / Manu wygra, a w meczu padniej mniej niż 3.5 gola / 2.35@Bwin(!!!) ⛔

--------------------------------------------------------------------------

Liverpool - Southampton

Kurs marny, ale zwycięstwo Liverpoolu chyba nie podlega dyskusji. Ostatnio dobre 2 mecz. Ze Swansea powinni bbyli wygrać, z Tottenhamem conajmniej zremisowac. Niestety tak sie nie stało i teraz trzeba zainkasowac 3 pkt. Naprzeciwko nikt nadzwyczajny, słaba i to bardzo defensywa, której moza śmiało nastrzelac. Osttanio Soton niby ładnie, wygrali nawet 2 mecze i 2 zremisowali, ale te remisy z Norwich i ze Swansea u siebie więc szału nie ma, wygrane z najsłabszą drużyną ligi QPR i z bedącym w poważnym dołku i mocno okrojonym Newcastlke. Teraz ich passa zostanie przerwana. Liverpool gra ładną piłkę, stwarzają wiele okazji, ale skuteczności jak nie było tak nie ma. W przodzie świetnie prezentuje się cała trójka: Suarez, Sterling i Enrique. Zwłaszcza ten 3 jest sporym zaskoczeniem. W środku jednak ostatnio bez szału i to tutaj moim zdaniem jest przeczyna słabych wyników. Alle obniżył zdecydowanie noty i gra gorzej niż na początku sezonu. O Hendersonie nie ma co wpominac nawet. Gerrard sam tego nie pociągnie. Jednak mam nadzieje, ze Hederson w końcu będzie tam gdzie jeo miejsce jutrzejszego dnia czyli przed tv, a w jego miejsce wskoczy Shelvey, który w przodzie pokazuje dużo większą jakość, a do tego nie boi się Strzelać bramek. Obrona nie gra źle. Ostatnio nie dal pograć Swansea, Tottenhamem rozmontował ich Bale, ale takiego zawodnika nie ma w szeregach Sotonu. Soto gra fajną piłkę, sporo atakuja i strzelają. Na pewno nie da ich się nie lubić. Jednak to za mało jak na głodny zwycięstw Liverpool. Z Suarezem w takiej formie nie mają co szukac. Defensywa Liverpoolu Lambertowi, Lallanie i Puncheonowi nie zdyt wiele szans i o ile nie popełni kolejnego sporego błędu Reina, to całkiem prawdopodobne jest czyste konto The Reds. Patrząc na osiagnięcia ekipy Atkinsa na wyjazdach mozna spróbowac handi na LFC

Liverpool - Southampton / Liverpool (-1 AH) / 1.60@Bet365 //zwrot//

-------------------------------------------------------------------------

Dodatkowo moim zdaniem warte grania sa również BTS w meczu Fulham - Tottenham oraz undery w meczach West Ham - Chelsea i West Brom - Stoke.

Fulham - Tottenham to w sumie mecz dwóch drużyn, których bardzo wiele zależy od dwóch postaci, Berby i Bale`a. Ostatnio obaj w formie i moyslę, że w tym meczu zagwarantują bramki. Fulham bez Hangelanda więc Koguty będą mieli łatwiesze zadanie ze strzeleniem gola, natomiast Tottenham w obronie nie błyszczy co widzielismy chcociazby w meczu z Liverpoolem. Fulham z przodu ma moc i Tottehham w przodzie ma moc. Myślę, że będziemy tutaj śiwdkami dobrego widowiska.

West Ham - Chelsea to mecz w którym nie spodziewam się wielkich emicji. West Ham to solidna drużyna i spokojnie będzie się mogła przeciwstawić bedącej w dołku Vhelsea. Benitez juz swoje wprowadza. Widać, ze stawia na defensywę i to od niej będzie próbować tworzyć swój zespół. Znając jego więcej zadań taktycznych bedą mieli ofensywni gracze Chelsea, czego raczej nie było za Di Matteo. Do tego w słbej formi Hazarda, nie błyszczą ani Mata, ani Oscar. Dodatkowo bram w sumie w tej drużynie porządnych skrzydeł. NIe zwracał na to raczej uwagi Do Matteo przy budowie zespołu. Miał Mate, ale kupił Hazarda i Oscara. To raczej typy zawodników, którzy lubią kreować i mieć sporo swobody. NIe są to typy piłkarzy, którzy są przywiązani do skrzydeł i nie są to typowi skrzydłowi. Takim jest na pewno Moses, ale on nie dostaje abyt wielu szans. Bertrand też odpowiedniej jakości nie daje, przez co gra Chelsea się nie klei. Zbyt wielu dyrygentów i to nie kiończy się dobrze dlka nich. West Ham będzie raczej grał na remis. NIe ma Noble więc nie rzucą się do ataku, bo będą zbyt narazeni na kontry. Z przodu Carroll, który zbty wielu bramek nie gwarantuje. Mecz walki, ale zbyt dużo jakości bym się nie spodziewał.

West Brom - Stoke to również mecz gdzie widzę under. West Brom ostatnio mocno overowe wyniki i chyba czas na przerwanie tej passy. Clack to raczej trener stawiajacy na defensywę i w niej się specjalizuje. U siebie w defensywie grają nieźle i penwie tak będzie teraz. Stoke nie ma zbyt wiele do zaprezentowania na wyjazdach w ataku. Jedynie stałe fragmenty, ale one ciagle im nie będą dawac goli. Pewnie Pulis postawi na obronę. Stoke umie się bronić i lubi to robić. West Brom będzie miał spore problemy, aby ją sforsować. West Brom nie będzie cały sezon tak skuteczne, a Stoke raczej nie jedzie z myslę o atakowaniu, więc widzi mi się tutaj spokojnie under.


Fulham - Tottenham / BTS 1.57
Chelsea - West Ham / under 3.5 1.30
West Brom - Stoke / under 3 (azjatycka suma goli) 1.35

MI z tego wychodzi bardzo ładne AKO - 2.75 ⛔ w Bet365 i spokojnie można to grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cfc004 5

cfc004

Użytkownik
West Ham - Chelsea
2 1,94
Oddsring

Czwarte derby The Blues w tym sezonie. Tym razem grają na wyjeździe z West Hamem. Chelsea wygrała obydwa derbowe wyjazdy: 2-1 z Arsenalem i 4-2 z Tottenhamem, u siebie natomiast bezbramkowo zremisowali z Fulham. Chelsea od 6 kolejek nie potrafi wygrać, warto więc postawić na przełamanie a wysoki kurs 1,94 zachęca do grania na gości. Chelsea w środę podejmuje na Stamford Bridge duński Nordsjaelland. Kurs na The Blues to 1,07 więc wygrana pewna. Chelsea w ciągu 7 dni rozgrywa aż 3 mecze lecz wszystkie w Londynie, nie zmęczą się więc podróźami. West Ham to solidny zespół, który plasuje się na 10 miejscu z bilansem domowym 3-3-1. Jedyną porażkę zanotowali w derbowym meczu z Arsenalem 1-3. West Ham przegrał 2 ostatnie mecze a były to wyjazdy z Tottenhamem i Manchesterem United. U siebie też zremisowali 2 ostatnie mecze więc w życiowej formie też nie są. Podsumowując, liczę na przełamanie Chelsea. The Blues grają na luzie gdyż nie muszą skupiać się na &quot;wygranym&quot; meczu z Nordsjaelland. Dodatkowo Chelsea dobrze radzi sobie w derbach w tym sezonie, więc liczę na wygraną gości.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Na koncie Arsenalu dwa remisy z rzędu, ale oba po za domem. U siebie Kanonierzy nie dają większych złudzeń swoim rywalom. Do tej pory punkty wywiozła stąd tylko Chelsea oraz Sunderland - inauguracyjna kolejka, więc można im to wybaczyć. Cop prawda Swansea nie przegrała od 5 spotkań w tym ograli będące w bardzo dobrej dyspozycji WBA. Przy czym 3 z 5 spotkań grali na własnych śmieciach gdzie wiadomo ciężko o punkty, po za domem punktowali z Newcastle, które boryka się z konutzjami oraz Southmapton, które nie może złapać odpowiedniego rytmu, więc rywale po za domem nie należeli do najbardziej wymagających. Poprzednie mecze na obcych stadionach nie należały do udanych i to dla mnie realny obraz możliwości Łabędzi po za domem.
Arsenal 1.45
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 16.00
Fulham FC - Tottenham Hotspur
TYP: X2 (w pinnacle jest handi +0,5 na Tottenham więc jest to odpowiednik X2)
KURS: 1,60
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:
W sobotę również bardzo interesująco zapowiada się spotkanie pomiędzy zespołem Fulham a zespołem Tottenham Hotspur. Minimalnym faworytem tego meczu są goście ale naprawdę zapowiada się na ciekawy i wyrównany mecz. Gospodarze tego meczu w lidze po 14 kolejkach są na 11 pozycji z dorobkiem 17 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni sześć meczy w których to trzy mecze wygrali, jeden mecz zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli i stracili siedem bramek. A więc jak widać dosyć dobrze się prezentują w tych meczach i dlatego też są w środku tabeli. Na wyjazdach rozegrali oni osiem meczy w których to jeden mecz wygrali, cztery zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 12 goli i stracili 16 bramek. A więc jak widać na wyjeździe już tak dobrze się nie prezentują jak u siebie. W ostatniej kolejce rozegrali oni mecz na wyjeździe z zespołem Chelsea i nieoczekiwanie wywieźli oni jeden punkt ponieważ zremisowali oni bezbramkowo. Goście tego meczu w lidze angielskiej są na piątej pozycji z dorobkiem 23 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni osiem meczy w których to cztery mecze wygrali, dwa mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli ale i stracili 10 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni mniej spotkań ponieważ rozegrali sześć meczów w których to trzy mecze wygrali i tyle samo meczy przegrali. Strzelili oni 12 goli i stracili 13 bramek. A więc jak widać dobrze w tym sezonie się spisują i dlatego też takie miejsce zajmują. Chociaż powiedzmy sobie szczerze początek sezonu nie był dla nich udany teraz tymi ostatnimi meczami poprawili sobie ilość punktową. W ostatniej kolejce wygrali oni z Liverpoolem na własnym stadionie 2:1. Moim zdaniem jednak można dać typ na Tottenham a w najgorszym razie może paść remis ale mam taką nadzieję że jednak goście wygrają trzeci mecz z rzędu
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Anglia, Premier League
Spotkanie: QPR - Aston Villa
Typ:
QPR
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

W sobote 1 grudnia dojdzie do ciekawego meczu w lidze angielskiej, ostania druzyna ligi podejmie siedemnasta, która ma 8 punktow przewagi. QPR Rangers nie odniosl zadnego zwyciestwa w lidze, na 14 meczy 5 zremisowal i 9 przegral. W ostatniej kolejce Rangersi zremisowali bezbramkowo na wyjeździe z Sunderlandem. W roli menadżera klubu z Loftus Road debiutował Harry Redknapp. 65-letni menadżer był zadowolony z gry swoich nowych podopiecznych.

- Jestem bardziej optymistycznie nastawiony niż w sobotę. To był dobry występ, dostrzegłem wiele pozytywów - oświadczył doświadczony szkoleniowiec, dla którego QPR jest już trzecim londyńskim klubem w trenerskiej karierze.

Gospodzarze odniesli 3 zwyciestwa w lidze, 4 remisy i 7 razy schodzili z boiska pokonani. W ostatnich dwóch kolejkach Aston Villa zachowała czyste konto, remisując bezbramkowo z Arsenalem oraz pokonując 1:0 Reading. Harry Redknapp jeszcze przez dłuższy czas nie będzie mógł korzystać z usług Zamory oraz Johnsona. Z gry
wypadł także Ephraim, a w bramce ujrzymy najprawdopodobniej Roberta Greena, który zmienił w przerwie wtorkowego meczu kontuzjowanego Cesara. Goście zagrają bez Dunne’a, Gardnera, N’Zogbii, Stevensa, niepewny jest występ kapitana Rona Vlaara. Moim zdaniem Rangersi wreszcie sie przelamia i wygraja z Aston Villa. Maja dobry sklad i wydaje mi sie ze pod wodza nowego trenera zaczna zwyciiezac.

Przewidywane składy:

QPR: Green - Bosingwa, Hill, Nelsen, Traore - Mbia, Diakite - Mackie, Granero, Taarabt - Cisse

Aston Villa: Guzan - Lowton, Baker, Clark, Lichaj - Holman, Westwood, Bannan, Weimann - Agbonlahor - Benteke

sędzia: Howard Webb

Aston Villa to sredniak ligi. Przewaznie plasuje sie w srodku tabeli lub nizej. QPR podobny poziom reprezentuje ale kiedys ten pierwszy mecz musza wygrac i kiedy jak nie teraz z zespolem podobnej klasy. Stawiem zdecydowanie na Rangersow.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Czwarte derby The Blues w tym sezonie. Tym razem grają na wyjeździe z West Hamem. Chelsea wygrała obydwa derbowe wyjazdy: 2-1 z Arsenalem i 4-2 z Tottenhamem, u siebie natomiast bezbramkowo zremisowali z Fulham. Chelsea od 6 kolejek nie potrafi wygrać, warto więc postawić na przełamanie a wysoki kurs 1,94 zachęca do grania na gości.
Ciekaw jestem jak Chelsea musi słabo jeszcze grać by ludzie przestali grać po nazwach.. Piszesz, że nie potrafią wygrać od 6 kolejek i że 1,94 na trudnym terenie Upton Park zachęca do grania ? Bez przesady. Nie z taką gra jaką obecnie Chelsea prezentuje. Wiem, fajne h2h mają z West Hamem i coś tam powygrywali w ostatnim czasie z nimi, ale przecież nie na tej podstawie będą przyznawane pkt w jutrzejszym pojedynku.

West Ham - Chelsea
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,90 Expekt ⛔3:1 mega mecz WHU!
Poprzednich dwóch meczów Chelsea pod wodzą Beniteza nie dało się oglądać. W ofensywie Chelsea nie istnieje! Ramires walił gdzieś poza stadion, Torres raz strzelił wprost w Schwarzera i w 94min Azpiliqueta miał sytuacyjną piłkę na wagę 3pkt w meczu z Fulham. Wcześniej z City strzałów było jeszcze mniej. No, ale jak ma się strzelać bramki skoro Benitez super taktyke wymyślił z posadzeniem najlepszego obecnie piłkarza tj Juana Maty na ławce? Hazard bez formy, o Torresie nawet nie piszę nic bo szkoda czasu. Oscar w Premier League sobie nie radzi.
W tym meczu co prawda wypada David Luiz z powodu kartek, ale środek wciąż mocny bo Ivanovic +Cahill. W grze obronnej Chelsea bez zarzutów.
West Ham gra mało wyrafinowaną piłkę w tym sezonie. Na szpicy kolejny przepłacony napastnik, Andy Carroll.
Bramkarz WHU Jussi Jaaskelainen w bardzo dobrej formie w ostatnich meczach broni kapitalnie. Na Old Trafford też wyciągnął kilka trudnych piłek. Bez wątpienia mocny punkt zespołu. Wraca do składu Mark Noble i pewnie kibice Młotów liczą że coś w środku pola zagra fajneg. Ciekawy pojedynek sie zapowiada Carroll vs Torres ???? Ja tutaj fajerwerków się nie spodziewam więc gram under. Podobną propozycję zapodał powyżej młodywilc i to popieram ;)
Kurs marny, ale zwycięstwo Liverpoolu chyba nie podlega dyskusji. Ostatnio dobre 2 mecz. Ze Swansea powinni bbyli wygrać, z Tottenhamem conajmniej zremisowac. Niestety tak sie nie stało i teraz trzeba zainkasowac 3 pkt. Naprzeciwko nikt nadzwyczajny, słaba i to bardzo defensywa, której moza śmiało nastrzelac.
Czy zwycięstwo The Reds nie podlega dyskusji to bym się spierał ;)
Kurs @1,40 na zespół który w 14 dotychczasowych kolejkach zdołał wygrac raptem 3 razy jest po prostu żałosny. W pewnym momencie sezonu sam wierzyłem, że Brendan Rodgers tym sposobem gry od razu będzie wygrywał mecze bo mi się momentami to podobało, ale jeszcze trzeba czasu dla LFC bo jak widać nie potrafią wygrywać. W dodatku nie rozumiem za bardzo dwóch rzeczy. Dlaczego w Premier League nie gra Jonjo Shelvey tylko taki ktoś jak Henderson? a po drugie co ma na celu przesunięcie Downinga na lewą obronę a Jose Enrique na skrzydło ? Kompletnie nie trafione to jest. Wiem, że Borini kontuzja, a Suso to melodia przyszłości, ale Hiszpan nie nadaje się na skrzydłowego tak samo jak Downing (na lewego obrońce również się nie nadaje swoją drogą) więc lepiej dla The Reds by było chyba aby Jose Enrique grał na lewej obronie a w pomocy może niech zagra Assaidi. No i Liverpool jest za bardzo uzależniony od Suareza, jak jemu nie uda sie to zespół cierpi.
Może i Southampton ma słabą defensywę, ale ma za to dobrą ofensywę. I nie zdziwie się jak przyjadą na Anfield i coś strzelą i sprawią problem The Reds. Szczególnie liczę na Lallane czy Ramireza bo są to bardzo dobrzy piłkarze. Marzy mi się też w tym meczu Boruc w bramce... Gazzaniga ostatnio babol z Norwich przy rzucie wolnym więc może akurat?

Za to kompletnie nie mam pojęcia jak potoczy się rywalizacja na Etihad Stadium. Trzymał będe oczywiście za Everton, ale nie będę typował ani na jednym ani na drugich. Może coś na gole poszukam typu BTS, ale to jutro pomyślę dokładniej ;)
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Liverpool-Southampton: poniżej 2,5 żółtych kartek @ 2,05 bwin ✅
Zarówno Liverpool, jak i Southampton to stosunkowo czysto grające zespoły. W dotychczasowych wyjazdowych spotkaniach &quot;Święci&quot; dostali zaledwie cztery żółtka (być może dlatego, że nie nadążają za rywalami do tego stopnia, że nie są w stanie faulować ???? ). Liverpool u siebie też pod względem klasyfikacji fair play prezentuje się nieźle (5 żółtych i 1 czerwona). Jakby tego było mało sędzią sobotniej potyczki będzie Michael Oliver, który dużo kartek raczej nie rozdaje. Ani razu nie przekroczył w ostatnich meczach 4 żółtek, regularnie między 2, a 3, ale ze względu na specyfikę drużyn skłaniałbym się ku niższej cyfrze. Piłkarze gości niewiele faulują (około 10 na mecz, 8.8 na wyjeździe co jest drugim wynikiem po ManU), dla porównania mają bardzo wysoką liczbę przechwytów (17 na mecz i trzecie miejsce w PL), piłkarze Liverpoolu również nie należą do zbyt często faulowanych, jak i faulujących, więc jak ktoś znajdzie ciekawą linię na to zdarzenie (20,5 w Expekcie) to też chyba warto grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Za to kompletnie nie mam pojęcia jak potoczy się rywalizacja na Etihad Stadium. Trzymał będe oczywiście za Everton, ale nie będę typował ani na jednym ani na drugich. Może coś na gole poszukam typu BTS, ale to jutro pomyślę dokładniej
Zgodzę się bo typowanie tutaj jest niezmiernie trudne, zwłaszcza,że Everton wie jak z City, a City cóż chyba nie chce stracić przed bezpośrednim starciem z MU... ja natomiast znalazłem interesujący kurs na to zdarzenie
City powyżej 1.5 kartki 2.63 Bet365
Ze stawką radzę ostrożnie bo City nie łapie dużo kartek a sędziować będzie Lee Probert... jednak kurs kusi bo to jednak mecz na szczycie i moim zdaniem będzie ostro a linia też jak najbardziej do grania bo ustawiona na poziomie 2.5 kartki.
Zastanawiam się jeszcze nad grą na WBA
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Dziś przerobiona już liga polska, francuska, holenderska, dwie hiszpanskie wiec brak czasu powoduje ze kontuzjowanych podaje bez liczby spotkan oraz bramek. Kto bedzie zainteresowany to sobie doszuka
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Piłka Nożna, ANGLIA: Premier League (01.12.2012 16:00)
Fulham - Tottenham
Typ: Tottenham wygra jedną bramką
Kurs: 4.10
Bukmacher: ComeOn

Analiza: Przed nami 15 kolejka Premier League. W jednym z ciekawszych spotkań mierzyć się będą piłkarze Fulham z Tottenhamem Londyn. Według bukmacherów spotkanie powinno zakończyć się remisem z delikatną przewagą drużyny Kogutów. Z pewnością będzie to sentymentalny mecz dla kilku piłkarzy. Jednym z nich jest Clint Dempsey, który wraca na stadion Craven Cottage po paru miesiącach spędzonych w drużynie The Spurs. Opuścił drużynę Fulham w nie najlepszych okolicznościach i teraz z pewnością będzie chciał się odgryźć na swoich byłych pracodawcach. Kolejnym z zawodników jest Dymitar Berbatov, który po 2 sezonach spędzonych w drużynie Tottenhamu znowu będzie mógł się zmierzyć z byłymi kolegami. Sytuacja obu drużyn w Premier League wygląda następująco. Ekipa Fulham plasuje się na 11 pozycji z dorobkiem 17 punktów. Popularne koguty do tej pory zdołały uzbierać 6 pkt więcej i znajdują się na 5 miejscu w tabeli. Według mnie faworytem tego spotkania są goście, którzy już chyba się obudzili po serii porażek i ostatnio zdołali odnieść 2 zwycięstwa z drużynami ze środka tabeli. Natomiast Fulham przechodzi delikatny kryzys która w ostatnich 9 meczach zdobyła zaledwie 8 pkt. Wszystkie mecze były zacięte i tylko jeden z nich zakończył się wynikiem którego różnica była większa niż jedna bramka, dlatego dzisiaj decyduję się obstawić jednobramkowe zwycięstwo zawodników z Londynu. Na papierze piłkarze Andre Villasa-Boasa wyglądają zdecydowanie lepiej niż ich przeciwnicy. W końcu udało im się skompletować zdrową silną jedenastkę, która będzie mogła powalczyć o miejsca od 1 do 4 w Premier League. Ekipa z Fulham również wygląda solidnie ale jak dla mnie pozostaje tylko w cieniu piłkarzy Tottenhamu. Warto zauważyć też, że mecze wyjazdowe ekipy The Spurs przeważnie kończą się rezultatem w którym jedną z drużyn wygrywa jedną bramką, a ich bilans bramkowy jest bardzo wyrównany 12 bramek zdobytych i 13 straconych to są statystyki, która z pewnością namawiają do zagrania Tottenhamu z jednobramkowym zwycięstwem. Zachęcam do grania typu.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
WHU - Chelsea
W ostatniej kolejce zawiodłem, się na The Blues. Co prawda tak jak podejrzewałem Benitez bardziej stawia na obronę i przynosi to rezultaty, ale nie przewidziałem, że mając taki atak można w dwóch meczach pod rząd nie strzelić. West Ham ostatnio 2 przegrane, ale jednak to były wyjazdy z Tottenhamem i MU. W ekipie gospodarzy nie zagrają Vaz Te, Diarra, Collison i Benayoun. W Chelsea oprócz tercetu Terry, Lampard i Sturridge, który i tak już nie grał w ostatnich spotkaniach, zawieszony jest Luiz. Biorąc pod uwagę ostatnie spotkania obu zespołów ciekawie wygląda brak BTSu.
BTS?: Nie 2,00 Bet365 ⛔
Fulham - Tottenham
Kolejne derby Londynu i tutaj też powinno być ciekawie. Fulham ostatnio wyniki słabe 2 porażki i 3 remisy w ostatnich 5 spotkaniach. Tottenham za to przystępuje do meczu w dobrych humorach po 2 zwycięstwach. Obie ekipy swoje najważniejsze postaci mają w ataku i obie lubią sobie postrzelać, lecz też często tracą bramki. Fulham do tego meczu przystępuje z takimi samymi osłabieniami jak do meczu z Chelsea, oprócz Richardsona, który powinien dzisiaj być do dyspozycji trenera. W drużynie gości największy nieobecny to Adebayor, za to po kontuzji wraca Caulker. O Fulham już pisałem ostatnio, że grają dość radosny football. W ostatnich spotkaniach nie znalazło to potwierdzenia w wynikach, ale co do samej gry zdania nie zmieniam. Tottenham również jest ekipą overową. Potwierdza to statystyka goli na mecz. Obie ekipy zajmują razem 3 pozycję w lidze w tym aspekcie ze średnią 3,43. Fulham ostatnio 2 undery, ale tym bym się nie kierował, bo grali z Stoke i Chelsea.
over 2,5 1,82 Pinnacle ✅
Arsenal - Swansea
The Gunners widziałem w ostatnich pięciu spotkaniach i w żadnym mnie nie przekonali. Dobry mecz zagrali z Totte, ale prawda taka, że czerwo ustawiło mecz. Ostatnie 2 remisy to dość nijakie mecze. Swansea ostatnio solidnie punktuje i tutaj nie widzę łatwego meczu dla Kanonierów. Łabędzie na wyjazdach są znacznie bardziej powściągliwi jeśli chodzi o bramki, niż na Liberty Stadium. Arsenal w tym sezonie również nie jest drużyną, która notuje same overowe wyniki. Na pewno nie zagra Koscielny, niepewne są występy Podolskiego, Walcotta i Sagny. Walcott to bardzo ważna postać w tym sezonie w ataku gospodarzy. Jest w świetnej formie i notuje dużo bramek oraz asyst. W Swansea nie zagra Graham oraz Pablo, dwa osłabienia ofensywy. Hiszpan ostatnio pokazywał dobrą grę i był ważnym ogniwem w ofensywnej układance Laudrupa.
under 2,5 2,51 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
Fantasy Matchers kto strzeli więcej goli Manchester United - Chelsea 1 at 1.74 Betsson
Co tu dużo pisać? United z najlepszym atakiem w BPL jedzie na Madejski Stadium, do słabego Reading, które ma jedną z najsłabszych defensyw w lidze, natomiast Chelsea czeka trudna przeprawa w derbach na Upton Park, gdzie West Ham stracił do tej pory 6 bramek, w tym połowę w spotkaniu z Arsenalem, a ostatnio dał sobie wbić tylko jednego gola na OT. Poza tym &quot;The Blues&quot; popisują się ostatnio niesamowitą indolencją w ataku. Dziwi tak wysoki kurs w stronę MU, które powinno bez problemu wbić więcej goli Reading niż Chelsea West Hamowi
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
WBA - Stoke
WBA po 4 kolejnych zwycięstwach w ostatniej kolejce na wyjeździe polegli ze Swansea. Szybko stracili bramki, a potem już nie udało się odwrócić meczu. Stoke w ostatnich 4 spotkaniach bardzo solidnie 3 zwycięstwa i remis robią wrażenie. Trzeba jednak zauważyć, że zwyciętwa były tylko w meczach u siebie. Wyjazdowy bilans ekipy Pulisa nadal wygląda źle (0-4-3). WBA natomiast u siebie jest znacznie lepsze niż w meczach wyjazdowych. Trener gospodarzy ma do dyspozycji pełny skład oprócz bramkarza Fostera, który jednak nie grał już w kilku ostatnich spotkaniach. W ekipie gości nie wiadomo czy zagra Crouch, a jak ważny jest dla zespołu i taktyki Stoke wszyscy wiemy.
WBA 2,10 Bet365 ⛔
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Szybko bo derby Londynu już za chwilę. Trzeba zacząć chyba wcześniej wstawać :|
Chelsea jest bez formy i to widać nie od wczoraj. Brak napastnika w takiej drużynie wychodzi teraz bokiem. Torres już w poprzednim sezonie dawał popisy, więc można było się spodziewać, że i w tym ryzyko jest podobne. Odszedł Drogba, Sturridge poszedł na ławkę, gdzieś zagubił dobra dyspozycję z czasów AVB i Chelsea co mecz gra bez snajpera. Hazard i Oscar goli nie strzelają, Mata trochę zluzował i zaczęły się kłopoty. Do tego doszedł Benitez któremu nie bez powodu się zarzuca, ze to nie jest trener do prowadzenia drużyny w lidze. WHU natomiast od początku sezonu prezentuje równy wysoki poziom. We środę na Old Trafford grali jak równy z równym z United i o punkty walczyli do samego końca. Nie murowali bramki jak większość drużyn jadących na OT. Być może pechowa bramka stracona w 1 min miała na to wpływ ale bądź co bądź zostawili po sobie dobre wrażenie.
West Ham: Jaaskelainen, Demel, Collins, Reid, O&#39;Brien, Tomkins, Noble, O&#39;Neil, Nolan, Jarvis, Cole.
Subs: Spiegel, Taylor, Diame, Maiga, Spence, Fanimo, Moncur
Chelsea: Cech, Azpilicueta, Ivanovic, Cahill, Cole, Mikel, Ramires, Moses, Hazard, Mata, Torres.
Subs: Turnbull, Ferreira, Bertrand, Romeu, Oscar, Marin, Piazon.
⚽ WHU - Chelsea 1X 1.83 Bet365 ✅ 3:1
Chelsea jest na &quot;fali&quot; tracenia pkt. Dzisiejszy rywal nei jest wymarzony do przełamywania takich serii. Na Upton wygrywa się bardzo trudno w tym sezonie i tym bardziej nie widzi mi się, żeby The Blues w takiej dyspozycji wywieźli komplet. 1X z takim kursem niegłupio wygląda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom