>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

15 Kolejka Premier League 07-09.12.2013

Status
Zamknięty.
B 2,2K

barichello

Użytkownik
jak to? przecież dopiero co przyszedł i już miałby odchodzić... to się nie trzyma kupy ????
co do meczu to wszystko się może zdarzyć, ale patrząc na kursy to chyba najlepszą opcją są azjany w stronę Newcastle przy osłabieniach MU z przodu
Newcastle +1.5 - 1.575
Bet365
Mark Lawrenson sparked speculation yesterday that Robin van Persie had asked for a transfer away from Manchester United. The former Liverpool defender has claimed that journalists informed him that the Dutch striker had told his manager David Moyes of his wish to leave the Premier League champions on Tuesday.

Van Persie był pod znakiem zapytania, a nie, że na pewno nie wystąpi. Robin dzisiaj w podstawowym składzie
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Stoke - Chelsea
typ: obie drużyny strzelą gola
2.0
Unibet
Kurs jest zachęcający, Chelsea straciła 3 gole z Sunderlandem, jeden z Southampton ale za to jaki frajerski. Ogólnie rzecz biorąc organizacja gry w obronie pod wodzą Mourinho w tym sezonie jest na poziomie... Stoke chociaż by. Limit błędów już wyczerpał z pewnością, dwie porażki w lidze mistrzów z Basel, w lidze jakoś to idzie, ale bez rewelacji. Wiem, może trochę za dużo powiedziane że wyczerpał limit błędów, ale porażki z Basel chluby mu nie przynoszą. Jak już pisałem, z Sunderlandem trzy gole stracone, a to można by rzec że spadkowicz, chociaż zostało dużo czasu do końca sezonu. Chelsea tak jest faworytem, ale w obu ostatnich spotkaniach pierwsi tracili bramkę. Myślę że dzisiaj nawet pomimo zwycięstwa powinni stracić gola
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Southampton - City City over 1,5 @ 1,66 ⛔⛔⛔
South przez kontuzje bez:
Davis m10/1 - śr. 45 min na mecz / w poprz 32 mecze - grał w ostatnim meczu
Wanyama m14/0 / 32 w poprz. w Celticu
Ramirez - rezerwowy pomocmnik - 20 min na mecz
Schneiderlin m13/1 / 36 w poprz / NIE grał w ostatnim meczu
Clyne d12/0 + 2 asysty/ 34 w poprz / grał w ostatnim meczu
Boruc - o nim chyba nie muszę wspominać? Każdy wie, że w formie jest?

Sunderland - Tottenham BTS-TAK @ 1,85 ✅✅✅
Bardzo ciekawe i niezwykle ważne spotkanie,dla obydwu drużyn.Na chwilę obecną ostatni w tabeli Sunderland z 8 pkt.(2-2-10,br.11-28) na koncie,podejmuje zajmujący 7 miejsce Tottenham z 24 pkt.(7-3-4,br.13-15). Goście przyjadą podbudowani wygraną w derbach Londynu z Fulham(1-2) i zapewne zechcą dalej kontynuować marsz w górę tabeli.Ekipa Sunderlandu natomiast dwa zwycięstwa w lidze zanotowała na swoim stadionie(2-0-5,br 9-14) i poza pierwszym meczem sezonu(przegranym z Fulham 0-1),w każdym kolejnym mimo słabych wyników,zawsze strzelała minimum jedną bramkę.Trzeba tu jednak dodać,że terminarz z pewnością nie jest sprzymierzeńcem ekipy z Sunderlandu,do tej pory gościły tu ekipy ze ścisłej ligowej czołówki;Arsenal (1-3),ManUtd (1-2),Liverpool (1-3),ManCity(wygrana 1-0),Southampton(wygrana 2-1) i Chelsea (3-4). Jak widać są to drużyny z troszkę innej półki niż Sunderland,a mimo to z każdą z nich nawiązywali równorzędną walkę.Także dlaczego,ma być inaczej w starciu z popularnymi &quot;Kogutami&quot;??
Tottenham na wyjeździe zgromadził dotychczas 13 pkt.(4-1-2,br.6-8),a bramkarza rywali nie potrafił pokonać w starciach z;Evertonem(0-0),ManCity(6-0) i Arsenalem(1-0),widać,że też nie są to &quot;przypadkowe&quot; drużyny.Gospodarze bez bramkarza Westwooda 10/0 i obrońcy Cuellar 3/0,Spurs przyjeżdża bez Eriksena m7/0 i Rosea d4/0.
W następnej kolejce Tottenham podejmie Liverpool,a Sunderland zagra na wyjeździe z groźnym u siebie West Ham,co z pewnością działa na wyobraźnię i punkty w tym meczu będą niezwykle istotne. Ostatnie mecze pokazały,że powinniśmy być świadkami ofensywnej gry z obydwu stron przez 90 min. z bramkami włącznie,bo remis nie zadowoli żadnej ze stron
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Southampton vs Man City |2| kurs:1,70⛔
St.Marry to ciężki teren ale biorąc pod uwagę osłabienia świętych,ich ostatnie wyniki oraz to,że MC jest w bdb dyspozycji,Aguero jest w wybornej formie,wrócił kapitan Vincent Kompany myślę,że The Citizens wygrają ten mecz i podtrzymają swoją serię zwycięstw.
⚽Sunderland vs Tottenham-Sunderland strzeli?TAK kurs:1,50✅
Ponawiam swój typ z poprzedniego tygodnia.Wtedy również typowałem bramkę czarnych kotów tyle że w starciu z Chelsea.Strzelili 3,napędzili stracha The Blues i przegrali tylko jedną bramką.Na Stadium of Light nikomu łatwo się nie gra.MC tam przegrało,United i Chelsea się męczyły.Dziś przyjeżdża Tottenham w przeciętnej formie i myślę,że drużyna Poyeta będzie w stanie powalczyć z kogutami jak równy z równym,a co najważniejsze zdobyć przynajmniej jednego gola.
⚽Stoke vs Chelsea-Chelsea strzeli w obu połowach?TAK kurs:2,40✅
Widzę w tym typie value.Stoke u siebie to niewygodny rywal ale nie widzę w ich grze większego pomysłu.Dziś starcie z Chelsea,która nie zachwyca ale jest skuteczna.Ostatnio trzy gole z Southamptonem u siebie,potem cztery na Stadium of Light.W ostatnim czasie Hazard wydaje się wracać do formy,co powoduje,że ofensywa drużyny Mourinho jeszcze bardziej rośnie w siłę.Dziś myślę,że Chelsea strzeli w obu połowach i wygra spotkanie z średniakiem w ligowej stawce jakim niewątpliwie jest Stoke.Kurs kusi,wato spróbować.
⚽Crystal Palace vs Cardiff-Obie strzelą?TAK kurs:1,95⛔
Spotkanie drużyn o podobnych potencjałach,obie ekipy ostatnio nie wyglądają najgorzej.Gospodarze z nowym trenerem wydają się silniejsi.Defensywy obu zespołów do czołowych nie należą.Ofensywy prezentują się całkiem przyzwoicie.Stawiam na gole z obu stron i wyrównane starcie.
Bukmacher:STS
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Sunderland - Tottenham 1X @ 1,85 (Unibet)
Boję się, że może być to na zasadzie syndromu QPR, jednak postanowiłem zaufać po raz kolejny ekipie Czarnych Kotów, zaczynajmy.
Sunderland ostatnimi czasy nieco poprawił swoją grę. Ostatnie pięć spotkań to dwa zwycięstwa (2:1 z Southamptonem oraz 1:0 z City [!!!]), remis (z Aston Villą - 0:0) oraz dwie porażki (powiedziałbym - dwie pechowe, 0:2 ze Stoke, poprzez wypaczenie wyniku poprzez czerwoną kartkę dla ekipy Sunderlandu oraz 3:4 z Chelsea). Trzeba powiedzieć, że ostatnie mecze w wykonaniu Czarnych Kotów dobrze rokują w kontekście dalszej walki o utrzymanie, pomimo nikłej zdobyczy punktowej. Drużyna Dzikich Kotów traci 5. punktów do miejsca 17. Gospodarze dzisiaj wystąpią w niemalże najsilniejszym składzie, jedynym nieobecnym będzie środkowy obrońca, Carlos Cuellar.
Wydaje się, że blamaż na Ettihad był swoistym zimnym prysznicem dla ekipy Tottenhamu, ostatnie mecze to zdecydowana poprawa, chociaż mnie drużyna Kogutów ciągle nie przekonuje. Remis na White Hart Lane z - bądź co bądź - słabym obecnie Manchesterem United oraz wymęczone zwycięstwo z beznadziejnym Fulham. Spurs prezentują się na wyjeździe dość dobrze, biorąc pod uwagę same mecze rozgrywane poza domem to zajmują drugą pozycję w lidze, jednakże ich bilans bramkowy pozostawia wiele do życzenia: 6:8. W dzisiejszym meczu drużyna Andre Villasa-Boasa wystąpi na pewno bez Jana Vertonghena, Moussy Dembele i Christiana Eriksena.
Cóż mogę więcej napisać, gra Tottenhamu od początku sezonu pozostawia wiele do życzenia. Oczywiście trzeba także spojrzeć z drugiej strony - Sunderland także nie przekonuje, nie oszukujmy się. Jednak po - blisko - połowie sezonu wiadomo, iż Czarne Koty biją się o utrzymanie, więc każdemu, dosłownie każdemu muszą postawić trudne warunki, szczególnie na własnym boisku. Osobiście przewiduję ciężkie spotkanie dla Spurs, którzy nie będą potrafili sforsować obrony gospodarzy. Dla mnie ten zakład to value i myślę, że warto to pograć.
Dla osób, które preferują opcję zakładu bez remisu - DNB stoi po 2,9, co również polecam.
Pozdrawiam i życzę powodzenia ???? .
 
adamq 7

adamq

Użytkownik
Arsenal - Everton
Typ: X2
Kurs: 2.20!
Bukmacher: Fortuna
Obie drużyny przystąpią do tego meczu w najsilniejszych na ten moment składach - w Evertonie zabraknie jedynie kontuzjowanych Gibsona, Kone oraz Leightona Bainesa. Arsene Wenger ma do dyspozycji wszystkich swoich zawodników - nikt nie jest kontuzjowany i nikt nie pauzuje za kartki.
The Toffees czeka bardzo ciężka przeprawa, ale niesieni dwoma zwycięstwami z rzędu podopieczni Roberto Martineza mają najmniej porażek w lidze (zaledwie jedną), co pozwala patrzeć na mecz na Emirates z pewną dozą optymizmu.
Arsenal jednak znajduje się w fantastycznej formie i przejeżdża się po niemal każdym napotkanym rywalu. Ostatnie 3 mecze podopiecznych Arsene&#39;a Wengera to 3 zwycięstwa przy bilansie bramkowym 7:0.
To Kanonierzy z pewnością będą faworytem tego spotkania, jednak Everton pod wodzą Roberto Martineza to kompletnie inny zespół od tego, który w przeszłości prowadził David Moyes i z pewnością można się spodziewać, że podejmą rękawice w jutrzejszym pojedynku.
Ostatnie 5 spotkań:
16.04.2013 Arsenal - Everton 0:0
28.11.2012 Everton - Arsenal 1:1
21.03.2012 Everton - Arsenal 0:1
10.12.2011 Arsenal - Everton 1:0
01.02.2011 Arsenal - Everton 2:1
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Arsenal vs Everton X2 2.20 ✅
Everton zaledwie jedna porażka ligowa w tym sezonie, zatem kursy w ich stronę mogą być kuszące.
Arsenal ma przed sobą kluczowy wyjazd do Neapolu. Może się zdarzyć tak, że Kanonierzy przy niekorzystnym przebiegu wydarzeń mogą jeszcze nie awansować do kolejnej fazy Ligi Mistrzów, zatem nie mogą na luzie podejść do wizyty we Włoszech. City, Chelsea zgodnie straciły dzisiaj punkty, zatem przewaga nie stopniała.
Dla przykładu Napoli gra mecz ligowy już dzisiaj, a w środę to oni będą gospodarzami. Arsenal gra dzień później i to z dużo bardziej wymagającym rywalem. Który mecz będzie priorytetem dla Kanonierów?
Dzięki potknięciu goniących ich rywali mogą podejść na większym luzie, by nie ryzykować ewentualnych urazów.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Arsenal Londyn-Everton Liverpool 1 @1.7
Arsenal ma o co grac. Arsene Wengerowi wypominaja jak zwykle, ze nic nie moze od dlugiego czasu wygrac, ze nie ma zadnego trofeum i tak dalej, ale Wenger to wielki trener. W tym sezonie Arsenal zaliczyl wpadke na starcie sezonu z Aston Villa na Emirates, ale pozniej ogarnal system i prowadzi w tabeli Premier League. Futbol jest przewrotny, jak to mowia, i Arsenal przewodzi rozgrywkom na wygranie ktorych Kanonierom raczej nikt nie dawal wiekszych szans, bo Londynczycy biedni nie sa, ale od kilku sezonow nie moga finansowo rywalizowac z druzynami z Manchesteru czy londynska Chelsea. Oczywiscie pamietam, ze Arsenal czeka mecz w Lidze Mistrzow w srodku tygodnia, ale Wengerowi bardzo zalezy na podtrzymaniu dobrej passy, a zeby liczyc sie w walce o tytul angielskiej Premier League to punktowac trzeba gdzie sie da, tym bardziej ze zbliza sie jakze newralgiczny swiateczno-noworoczny okres, gdzie wiele zespolow nie wytrzymuje trudow. Rozumiem, ze Everton robi wrazenie ostatnimi tygodniami i doceniam druzyne The Toffees, ale wlasnie dobry rywal to dla Arsenalu na Emirates jest zawsze wyzwanie i mobilzacja. Podopieczni Roberto Martineza przywiezli ostatnio 3 punkty z Old Trafford, ale ciezko bedzie powtorzyc taki wyczyn drugi raz z rzedu na Emirates. Everton ma bardzo dobry sklad, ale wciaz brakuje reprezentanta Anglii Leightona Bainesa i to jest oslabienie, mimo ze paradoksalnie zwyciestwo na Old Trafford zapewnil Evertonowi lewy obronca Oviedo, ktory Bainesa wlasnie zastepuje. Dla Arsenalu ten mecz ze wzgledu na oklicznosci w tej czesci sezonu jest bardzo wazny, a na wlasnym stadionie Kanonierzy moga wygrac z kazdym, wiec pojde w kierunku wlasnie Gunners, ktory mysle ze przerwie dobra serie punktowa druzyny z Liverpoolu. Absencje w Arsenalu to te do ktorych juz sie przyzwyczailismy czyli Sanogo (back), Sagna, Podolski (both hamstring), Oxlade-Chamberlain, Diaby (both knee). Kanonierzy generalnie musza sobie radzic narazie bez tych graczy nie od wczoraj. W Evertonie zabraknie: Baines (toe), Koné, Gibson (both knee).
Przewidywalne sklady:
Arsenal (Possible, 4-2-3-1): Szczesny; Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Gibbs; Arteta, Flamini; Walcott, Özil, Ramsey; Giroud.
Everton (Possible, 4-2-3-1): Howard; Coleman, Jagielka, Distin, Oviedo; McCarthy, Barry; Mirallas, Barkley, Pienaar; Lukaku.
Sedziuje oczywiscie Howard Webb.
 
T 0

tom_gaper_bet

Użytkownik
Arsenal Londyn - Everton under 2,5 @2.17 Pinnacle ✅

Patrząc TYLKO na statystyki H2H to prawie zawsze (oprócz jednego meczu) padała choć jedna bramka. U siebie Arsenal może się poszczycić passą 4 zwycięstw z rzędu. Wszystkie po 2:0. Jedynym zespołem jaki ich pokonał było Chelsea - kuriozalne też 0:2. W tym sezonie poniżej 1,5 gola było tylko raz w meczach na Emirates, za to 2,5 już rożnie. Stosunek bramek na mecz u siebie to 2.9 (ogółem 2.8).

Everton z kolei przegrał na wyjeździe tylko raz - z ManC. W H2H jeszcze NIGDY nie wygrał na Emirates (Highbury). W tym sezonie wyjazdy raczej underowe. Stosunek bramek na mecz na wyjeździe 2.3 (ogółem 2.5).

W moim amatorskim odczuciu pachnie mi tu remisem - ewentulanie niewysoką wygraną Kanonierów. Stąd też taki a nie inny typ po dość ciekawym kursie.

PS. Warto wspomnieć, że Arsenal w środę ma wyjazd do Włoch (Napoli) o przypieczętowanie awansu do kolejnej rundy LM.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Arsenal vs. Everton over 2,5 1,71 ⛔
ComeOn
Łącznie na over 2,5 w meczu Arsenal - Everton inwestuje 10j.
Trochę statystyk:
Na ostatnie 5 spotkań między tymi zespołami tylko 1 raz padły przynajmniej 3 bramki, w ostatnich 5 spotkaniach Arsenalu tylko 1 raz padły przynajmniej 3 bramki i w ostatnich 5 spotkaniach Evertonu tylko 2 razy padły przynajmniej 3 bramki.
Patrząc na te statystyki trochę dziwny wydaje się kurs na over 2,5, bo jest on niższy od kursu na under 2,5. Z reguły w takich przypadkach zagrać wbrew logice ????
 
R 41

ronni1000

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Anglia, Premier League
Spotkanie: Arsenal - Everton
Typ: X2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie lidera z druzyną zajmującą 5 miejsce w tabeli napewno można nazwac hitem kolejki. Everton podbudowany ostatnim zwycięstwem wyjazdowym nad Manchesterem United napewno sprawi, że mecz dla gospodarzy nie bedzie łatwy. Ostatnio Wenger zaczyna robic rotacje w składzie co może wpłynąc negatywnie na postawe kanonierów. Everton w ostatnich trzech meczach wyjazdowych nie stracił bramki. Ostatnie spotkania tych dwóch dróżyn zawsze były zacięte. Nie chce mi sie wierzyc aby Arsenal wygrał natepne spotkanie i uciekł rywala w tabeli. Licze na znakomite spotkanie z dużą ilościa bramek ????
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Fulham vs Aston Villa-Obie strzelą?TAK kurs:1,55⛔

Spotkanie Arsenal-Everton odpuszczam,a bts&#39;u poszukam w dzisiejszym spotkaniu na Craven Cottage.Gospodarze z nowym bossem(Wreszcie!:]) przegrali ostatnio z Tottenhamem 1:2 ale mieli trochę pecha,bo strzały życia,może trochę fartowne oddali w tamtym meczu Lewis i Vlad.Nowy trener,nowe nadzieje.Dziś gospodarze powinni powalczyć,efekt nowej miotły przypuszczam że na własnym stadionie może być podobny do tego jaki mamy okazję zaobserwować w Crystal Palace.Fulham póki co rozczarowuje ale kiedyś w końcu odpalą,przede wszystkim u siebie.Dziś nie wiem czy uda im się wygrać ale myślę,że przynajmniej jednego gola ustrzelą.Villa to zespół nieobliczalny.Gdy im się zachce ograją Man City czy Arsenal,a gdy im się nie będzie chciało to zremisują przed własną publicznością(ocierając się o porażkę) z Sunderlandem.Ciężko powiedzieć jakie oblicze zobaczymy dziś ale wydaje mi się,że o bramkę również można być spokojnym.Zarówno Fulham jak i Villa w swoich meczach często strzelają jak i tracą gole.Obie ekipy posiadają także dwie uśpione,schowane głęboko w szafie strzelby,które w końcu też powinny zacząć strzelać.Mowa oczywiście o Benteke i Berbatovie.Dziś dobra okazja dla nich na gole,a jak będzie zobaczymy.Liczę na ciekawy mecz z kilkoma golami.
Bukmacher:STS
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Fulham - Aston Villa, Powyżej 3.0 żółtych kartek @ 1,81 - Marathonbet, stawka: 2/10 (warte 4/10)

Typ z Marathona z prostego powodu, mają linię 3.0 do gry, a w ciemno w 3,5 bym nie wszedł. Mike Dean poprowadzi to spotkanie i wydawałoby się, że to wystarczy, ale jest też kolejny argument, którego powtarzam odkąd zaczęła się fatalna passa Fulham... Każde spotkanie dla nich jest spotkaniem o życie... Ale nie wydaje mi się, żeby zaczęli coś grać po zwolnieniu Jola. AV jedzie według mnie po trzy punkty. Spotkanie będzie zacięte i dlatego gram taką linię kartkową, Dean nie powinien robić szopek i pokryć, a nawet przekroczyć linię 3.0.

Arsenal - Everton, Powyżej 3.0 żółtych kartek @ 1,533 - Marathonbet, stawka: 2/10 (warte 8/10)

Arsenal - Everton, Powyżej 3.5 żółtych kartek @ 1,85 - Marathonbet, stawka: 2/10 (warte 6/10)

Arsenal - Everton, Everton powyżej 4.0 rożnego @ 1,63 - Marathonbet, stawka: 2/10 (warte 3/10)

To własnie dziś, na Emirates Stadium Arsenal gra najważniejsze spotkanie podczas zimowego maratonu. Wczorajsza kolejka ułożyła się wręcz idealnie dla &quot;Kanonierów&quot;. Manchester City zgubił punkty z Southampton, Chelsea sensacyjnie przegrała na stadionie Stoke City, a Manchester uległ na Old Trafford ekipie Newcastle. Jak widać wszystko ułożyło się pod lidera Premier League. Ale i Everton może z tego skorzystać. Wszyscy spodziewają się bardzo ciężkiego spotkania, gdzie spotykają się dwie najlepsze formacje defensywy w lidze, ale według mnie to będzie mecz, w którym będzie się bardzo dużo działo pod bramkami obu zespołów. Arsene Wenger na mecz z Hull dał odpocząć kilku zawodnikom, aby właśnie na maraton móc rotować składem. Arsenal w tym sezonie gra bardzo dobrze, cieszy mnie to (wiadomo). Ale według wielu (nawet kibiców innych klubów) nadchodzą tłuste lata, po latach posuchy. Dziś dla ekipy gospodarzy jest mecz, który muszą po prostu muszą wygrać... Siedem punktów przewagi stawia ich w bardzo dobrej sytuacji przed spotkaniami, które będą miały miejsce w okresie grudnia i początku stycznia. Howard Webb to arbiter, który został wybrany do tego spotkania. Nie ukrywam chciałem Dowda i to nawet bardzo , ale cóż... Lepszy rydz niż nic.
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Fulham - Aston Villa
typ;Fulham over 5,5 rzutów rożnych @ 1,80

Kolejna z drużyn na którą warto zwrócić uwagę w kwestii RR.Fulham nie jest do gry w każdym spotkaniu,osobiście grałem 6 razy mecze z ich udziałem i w 4 zarobiłem,a dziś decyduję się na siódme podejście,bo widzę tu możliwość fajnego zarobku.
Fulham jak na razie w tym sezonie gra fatalnie,z posadą pożegnał się już menadżer Martin Jol,a drużyna przegrała wszystkie 6 ostatnich meczy i obecnie zajmuje 19 m. z 10 pkt.(3-1-10,br.12-26). Goście przyjadą opromienieni wyjazdową z Southampton 2-3 i jako 10 ekipa w tabeli z 19 pkt.(5-4-5,br.16-16). Fulham w ostatnim przegranym meczu z Tottenhamem(1-2) prezentowało się naprawdę dobrze,za over 4,5 RR dla Fulham gdzie bukmacherzy płacili 2,10,pieniążki można było odbierać już po 30 min. meczu,bo właśnie wtedy gospodarze bili 5 RR(w sumie zaliczyli ich 9). Fulham na 7 domowych potyczek legitymuje się śr.6,2 RR na mecz,poza pierwszym meczem sezonu z Arsenalem(tylko 1 RR),wygląda to nieźle;z West Brom 4RR,Cardiff 11,Stoke 7,MU 4 i Swansea 8.Oczywiście pierwsze mecze mają się ni jak,do obecnej sytuacji Fulham która jest delikatnie mówiąc kiepska,także nie pozostaje im nic innego jak ofensywa przez pełne 90 min.Drużyny goszczące ekipę z Birmingham,biją śr.5,2 RR w meczu(ostatnio 8 RR dla Southampton) i po tym meczu,ta statystyka powinna jeszcze pójść w górę. AV na wyjazdach nie jest drużyną z którą można wygrać gładko i przyjemnie,także ofensywnych akcji z pewnością nie zbraknie,co przełoży się na sytuacje bramkowe i stałe fragmenty gry pod bramką rywala(patrz;RR).
E: Dodam, że w ostatnim meczu Aston wygrał z Southampton 3-2, mając 27% posiadania piłki. Skoro wtedy wygrali (to był także wyjazdowy mecz, jak i dziś) to czemu to zmieniać? Kontra dobrze im wychodziła. Ogólnie Aston nie jest drużyną przeważającą w posiadaniu piłki, ale te 27% to już konkret!
 
wroblos 14

wroblos

Użytkownik
Obie drużyny przystąpią do tego meczu w najsilniejszych na ten moment składach - w Evertonie zabraknie jedynie kontuzjowanych Gibsona, Kone oraz Leightona Bainesa. Arsene Wenger ma do dyspozycji wszystkich swoich zawodników - nikt nie jest kontuzjowany i nikt nie pauzuje za kartki.
No właśnie w tym problem,że Wenger nie ma do dyspozycji wszystkich swoich zawodników...Sanogo, Sagna, Podolski, Oxlade-Chamberlain, Diaby są niestety kontuzjowani...Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.
 
C 6

cazorla19

Użytkownik
Arsenal-Everton
typ: 1
kurs: 1.667
buk-pinnacle
Widzę co kolejkę ta sama śpiewka i szukanie na siłę argumentów na przegraną Arsenalu. Zazwyczaj są to argumenty typu ze &quot;muszą w koncu przegrać&quot;. Trzeba zacząć w koncu traktować Kanonierów powaznie, są w tym momencie zdecydowanie najlepszą druzyna w Anglii. Everton ma za sobą ciężki mecz w środku tygodnia w przeciwieństwie do Arsenalu gdzie paru zawodników mozna bylo oszczedzic. Dla odważniejszych Arsenal z handicapem ale ja osobiście pobieram czyste zwycięstwo i nie widzę innej opcji niz pewna wygrana ????
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Arsenal - Everton
Oficjalne składy :
Arsenal: Szczęsny - Jenkinson, Koscielny, Mertesacker, Gibbs - Arteta, Ramsey - Wilshere, Özil, Cazorla - Giroud.
Ławka rezerwowych: Fabiański, Vermaelen, Monreal, Rosicky, Flamini, Walcott, Bendtner.
Everton: Howard - Coleman, Distin, Jagielka, Oviedo - Barry, McCarthy - Pienaar, Barkley, Mirallas, Lukaku.
Ławka rezerwowych: Robles, Heitinga, Jelavić, Deulofeu, Naismith, Osman, Stones.

O meczu zostało napisane już praktycznie wszystko więc nie będę się powtarzał. Ja również myślę, że Kanonierzy potwierdzą dziś świetną formę i podtrzymają świetną passę zwycięstw przed własną publicznością. Bardzo podobają mi się Kanonierzy w tym sezonie i liczę, że w końcu zdobędą jakieś trofeum. Transfer Ozila to był strzał w 10, kogoś takiego właśnie było trzeba. Kogoś, kto zacznie kreować i ciągnąć grę. Kogoś przy kim inni zawodnicy wzniosą się na wyżyny swoich możliwości. I tak właśnie jest - wystarczy spojrzeć na formę jaką prezentuje Ramsey, Wilshere czy Giroud. Everton z kolei po przyjściu Martineza gra jeszcze lepiej niż za Moyesa czego efektem jest wysoka 5 pozycja w lidze. Dziś jednak zmierzyć z liderem, który na własnym stadionie ma bilans 6-0-1. Wydaje mi się, że podopieczni Wengera przerwą dobrą passę &quot;The Toffes&quot; i zgarną trzy punkty. Moje typy to :
Arsenal @ 1,66
Arsenal (0:1) @ 2,75
Do przerwy/wynik końcowy 1/1 @ 2,45
Powyżej 2,5 gola @ 1,73
Aaron Ramsey strzeli gola @ 3,20
Jack Wilshere strzeli gola @ 6,00

Unibet
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Swansea City - Hull Tigers
Uwaga dzisiaj na Swansea. Siła ofensywna gospodarzy będzie poważnie osłabiona. Aktualnie z urazami w ekipie Łabędzi borykają się Hiszpanie Michu, Alvaro Vasquez oraz Iworyjczyk Wilfried Bony. Jedynym zdrowym snajperem jest w tej chwili Anglik Nathan Dyer. Opiekun drużyny nie widzi jednak problemu.
- Nie uważam, byśmy musieli zimą ściągać kolejnego napastnika. Przechodzimy pewne trudności, ale to tylko chwilowe.
Hull ostatnimi czasy hula w kratkę. Nie wiadomo czego spodzewać się po nich w dzisiejszym meczu. Potrafili wygrać z Liverpool po fenomenalnym meczu żeby później w marnym stylu przegrać do zera z Arsenalem. Ale nie mecz ze Swansea jest najważniejszy dla kibiców. Kwestią priorytetową jest nazwa klubu. Właściciel Hull City Assem Allam ogłosił, że zamierza zmienić nazwę klubu na Hull Tigers. Wywołało to straszne zamieszanie wśród kibiców, którym strasznie nie spodobał się ten pomysł.
- Moja niechęć do słowa &quot;city&quot; wynika z jego powszechności. Ta nazwa jest pospolita, a ja nie chcę być jak wszyscy. Chciałbym, żeby nasz klub był wyjątkowy. City to kiepska tożsamość - mówił niedawno Allam. Właściciel klubu tłumaczył, że najważniejszym powodem zmiany nazwy jest jej większy potencjał marketingowy.
Do życia została powołana kampania o nazwie &quot;City Till We Die&quot;, która wezwała Allama do przeprowadzenia konsultacji dotyczących zmiany nazwy klubu ze wszystkimi kibicami. Kibice pragną przekonać właściciela klubu do ponownego przemyślenia decyzji odnośnie zmiany nazwy klubu, ponieważ jest ona bardzo ważna dla lokalnej społeczności ze względu na długą historię klubu.
źródło
 
M 4

misiaczek

Użytkownik
Michu i Bony wrócili do treningów, z tego co można przeczytać na oficjanej stronie Łabędzi. Podejrzewam, że jeden z nich znajdzie się w wyjściowej 11. Prawdopodobnie będzie to Michu, co za tym idzie, Swansea wygra po raz drugi...?
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Swansea City - Hull Tigers
Uwaga dzisiaj na Swansea. Siła ofensywna gospodarzy będzie poważnie osłabiona. Aktualnie z urazami w ekipie Łabędzi borykają się Hiszpanie Michu, Alvaro Vasquez oraz Iworyjczyk Wilfried Bony. Jedynym zdrowym snajperem jest w tej chwili Anglik Nathan Dyer. Opiekun drużyny nie widzi jednak problemu.
źródło
W ostatnim meczu mimo tych osłabień zdołali strzelić 3 bramki Newcastle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom