>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15 kolejka Ekstraklasy 26.11 - 28.11.2010

Status
Zamknięty.
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Fabik racja Manu robi tylko zamieszanie a piłki dobrze wrzucić nie potrafi.2 dobre wrzutki po których padły bramki na 14 kolejek to trochcę za mało_On nie pasuje do naszej ligi.On bardziej pasuje do Hiszpanii Portugalii (nie mówię o najsilniejszych zespołach) gdzie jest wiecej miejsca na przyjecie piłki rozejrzenie się a nie do naszej gdzie panuje siła zadziorność czyli coś co jemu brakuje.W kolejnym sparingu do siatki trafia Efir i ja się zastanawiam czemu jego nie ma jeszcze w 18-tce meczowej????
Ja rozumiem że sparingi są ze słabszymi zespołami itd ale skoro Efir trafia kolejny raz a np Mezenga od święta wiec czemu nie dać mu szansy w takim meczu w Bytomiu???
Może warto dać też szanse Cabralowi??
Trzeba coś zmieniać skoro standardowym składem stoimy z grą w miejscu albo nawet robimy krok w tył....
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Cracovia według mnie spadła już z ligi. W klubie nie dzieję się dobrze. Ślusarski, Matusiak, Suart zostali odsunięci do Młodej Ekstraklasy, o dziwo nie była to decyzja trenera lecz zarządu?prezesa? Dziwne posunięcię &quot;góry&quot; Pasów. Ta decyzja na pewno osłabiła zespół poniewał Matusiak i Ślusarski byli podsawowymi zawodnikami Cracovii. Z 13 strzelonych goli przez Craxę, 5 goli było zasługą tego duetu. Obaj są takimi zawodnikami którzy potrafią utrzymać piłkę na połowie rywali. Teraz z tym będzie miała Cracovia problem niski Saidi oraz też słaby fizycznie Dudzic mogą mieć z tym kłopoty.

Do tego dramatyczna postawa Pasów w defensywie, stracili aż 29 goli, obrona jest dziurawa jak szwajcarski ser. Szatałow moim zdaniem wszedł w wielkie bagno, z którego wygrzebanie graniczy z cudem.

Bełchatów zdecydowanie więcej punktów uzyskał na własnym boisku, ale na wyjazdach przegrywał z czołówką Jagą i Koroną po 1:3 oraz minimalnie w Gdynii i Zabrzu po 0:1. Wygrał z Legią i zremisował w Lubinie. W 4 z 6 meczów strzelał bramkę to napawa optymizmem.

Do formy wraca Dawid Nowak który ustrzelił hattricka w meczu z Polonią, ten wyczyn napewno podbudował tego zawodnika, który już nie raz pokazywał że potrafi grać na wysokim poziomie i strzelać gole.

W takim meczu podejrzewam że Nowak będzie trudny do upilnowania przez &quot;obrońców&quot; Cracovii, Bełchatów ma groźnych skrzydłowych: Małkowskiego, Wróbla czy Viníciusa.

W tym spotkaniu stawiam na zwycięsto GOŚĆI po pięknym kursie 2,55 , dla mniej odważnych bardzo ale to bardzo polecam X2

Jeśli chodzi o drugi piątkowy mecz, to zapowiada się fajnie. Jan Urban były trener Legii, teraz szkoleniowiec Polonii, spotka się ze swoimi byłymi podopiecznymi, napewno będzie też udowadnić włodarzom Legii że jest dobrym trenerem i nie potrzebnie zwolnili go z Łazienkowskiej.
Bytom gra bardzo solidnie na własnym boisku bilans 3-3-1. W tych 7 meczach stracili tylko 4 gole. Co prawda teraz przegrali z Lechem w Poznaniu 1:0 ale w porpzednich meczach prezentowali się dobrze i co najważniejsze nie schodzili z murawy ze spuszczoną głową bo nie przegrywali.

Bytom umie grać z Legią u siebie zarówno w poprzednim sezonie, jak i w sezonie 2008/09 wygrywali z Legią po 1:0.
Legia w tym meczu zagra bez Manu napewno to jakieś osłabienie. Jeśli ktoś oglądał mecz Legii z Arką widział że Legia grała słabo, a wynik zupełnie nie odzwierciedlał tego co działo się na boisku. Legia ma dużo mankamentów, nie mają bramkostrzelnego napastnika.

Moim skromnym zdaniem Legia NIE WYGRA w Bytomiu.

A WY jak widziecie piątkowe spotkania? Nikt mnie nie przekona że Craxa wygra ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Gdy pisałem analizę we wtorek chyba do spotkania Cracovia-GKS nie było nic mówione o tym że w Cracovi nastapia takie zmiany. Dlatego popieram typ Sutka na X2 które ma 99%szans powodzenia poniewaz brak Ślusarskiego i Matusiaka w ofensywie napewno będzie bardzo wyraźny.Co do obrony to napisał Sutek jaka ma Cracovia. Dlatego również uważam,że to spotkanie powinno przebiegać pod dyktando gości.
Co do drugiego piątkowego spotkania również jak już wczesniej pisałem uważam że 1X można spokojnie grać.
A jestem ciekawy co sądzicie o spotkaniu Widzewa z Górnikiem??
I jeszcze ciekawi mnie mecz w Kielcach gdzie Korona zagra z Lechem i uważam że warto postawić na Korone w tym spotkaniu.Powróci Niedzielan a znając życie to Lech zagra słabo bo będą już myślami przy meczu czwartkowym w LE. Zresztą czytałem wywiad z jakimś tam kierownikiem zespołu Lecha który mowił że Lech o miejsce 1-3 w lidze polskiej zacznie walczyć od marca bo teraz priorytetem są spotkania LE. Dlatego 1X po kursie 1,46 jak najbardziej do grania a można i spróbować czystej 1-2,75.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Z drugiej strony jak Lech ma zamiar walczyć o miejsca 1-3 od marca to niech sobie odpuści bo wtedy mogą już mieć bardzo małe szanse na grę w europejskich pucharach. Dla mnie osobiście Lech musi grać na maxa w lidze, bo i tak teraz ma kilka punktów straty, nie jest łatwo odrabiać punkty. Ten mecz dla mnie jest no bet Korony kontra Lech, ale odrobinę więcej szans na wygraną dałbym jednak drużynie z Poznania.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Z drugiej strony jak Lech ma zamiar walczyć o miejsca 1-3 od marca to niech sobie odpuści bo wtedy mogą już mieć bardzo małe szanse na grę w europejskich pucharach. Dla mnie osobiście Lech musi grać na maxa w lidze, bo i tak teraz ma kilka punktów straty, nie jest łatwo odrabiać punkty. Ten mecz dla mnie jest no bet Korony kontra Lech, ale odrobinę więcej szans na wygraną dałbym jednak drużynie z Poznania.
Dochodzi jeszcze do tego mentalnosc polskich (grajacych w polskiej lidze) gwiazdek. Pokazali juz ze na mecze pucharowe mobilizuja sie w duzo wiekszym stopniu. Tym razem moze byc tak ze myslami beda juz przy meczu z Juve. Zaden nie bedzie chcial zlapac kontuzji przed takim meczem, moga czesto cofac noge. To na prawde ciezki mecz do typowania. Poczatkowo sie zastanawialem nad obie strzela ale Kolejorz na chwile obecna ma zdrowego jednego napastnika.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Korona - Lech Poznań
Już nie pierwszy raz podkreślę fakt, ze Korona jest jedyną drużyną, która w każdym meczu zdobywała co najmniej jedną bramkę.
Podobnie powinno być i tym razem. W dobrej dyspozycji wydaje się być Edi Andradina, do składu powrócił Niedzielan i ma szansę na występ w wyjściowej jedenastce. Są też stałe fragmenty i Pavol Stano.
Lech Poznań liczy z pewnością na Rudnevsa oraz na skrzydłowych Peszko-Wilk.
Lech przed meczem z Juventusem powinien wykrzesać jeszcze choć trochę motywacji na mecz ligowy, a sądzę, że podstawy ku temu są, ponieważ Korona w tabeli jest dużo wyżej i tym razem piłkarzom będzie się chciało grać.
Tutaj Lech może wygrać dzięki skrzydłowym, a Korona dzięki stałym fragmentom oraz Niedzielanowi. Uważam, że bramki będą padały z obu stron a ogólna ich liczba przekroczy 2,5.
Typ: over 2,5 - 2,10 w Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Co kolejkę to powtarzam, że w Lubinie mogą obudzić się z ręką w nocniku, a wtedy będzie już za późno. Cała ta runda to wielka przegrana. Chwaliłem Zagłębie w końcówce poprzednich rozgrywek, grali naprawdę dobry futbol. Ale mieli w szeregach Micanskiego, który potrafił wykorzystywać sytuacje. Bajor do spółki z panem Kozińskim nie zrobili nic, by znaleźć godnego następce Ilijana. No chyba, że chodzi o Dokicia, grającego w... Młodej Ekstraklasie. Nie dziwię się więc, że kibice mają już dość Bajora i Kozińskiego. Transfery słabe, atmosfera wokół zespołu również niezbyt ciekawa, a teraz czeka ich mecz z Lechią, drużyną która powoli wyrabia sobie swój styl (iście ofensywny). W ostatniej kolejce lechiści gładko poradzili sobie z Widzewem wygrywając 3:1. Na wyjazdach radzą sobie średnio, ale trzeba zaznaczyć, że potrafili wybić piłkę z głowy Legii Warszawa, czy chociażby Polonii W. Mój typ: Lechia lub remis
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Korona - Lech Poznań
Już nie pierwszy raz podkreślę fakt, ze Korona jest jedyną drużyną, która w każdym meczu zdobywała co najmniej jedną bramkę.
Podobnie powinno być i tym razem. W dobrej dyspozycji wydaje się być Edi Andradina, do składu powrócił Niedzielan i ma szansę na występ w wyjściowej jedenastce. Są też stałe fragmenty i Pavol Stano.
Lech Poznań liczy z pewnością na Rudnevsa oraz na skrzydłowych Peszko-Wilk.
Lech przed meczem z Juventusem powinien wykrzesać jeszcze choć trochę motywacji na mecz ligowy, a sądzę, że podstawy ku temu są, ponieważ Korona w tabeli jest dużo wyżej i tym razem piłkarzom będzie się chciało grać.
Tutaj Lech może wygrać dzięki skrzydłowym, a Korona dzięki stałym fragmentom oraz Niedzielanowi. Uważam, że bramki będą padały z obu stron a ogólna ich liczba przekroczy 2,5.
Typ: over 2,5 - 2,10 w Tobet
Tez wlasnie myslalem nad typem na over lub jak wczesniej wspomnialem obie strzela ale im dluzej mysle to chyba odpuszcze.
Do jednej czesci Twojej wypowiedzi mam uwage. Piszesz ze tym razem bedzie sie chcialo pilkarzom grac bo Korona jest wyzej w tabeli. Ale taka sama sytuacje mielismy z Gornikiem, Zaglebiem czy tez z Polonia W. gdzie przespali pierwsza polowe. Niestety ale to ze Korona jest wyzej w tabeli nie jest zadnym gwarantem mobilizacji Lechitow. Nie ma sie co oszukiwac, najwazniejszy mecz rundy to ich nastepny mecz i na pewno beda o nim glownie myslec. Oczywiscie nie oznacza to automatycznie ze kompletnie odpuszcza walke w meczu ligowym ale dla mnie to wystarczajacy argument zeby odpuscic obstawianie tego spotkania.
 
davidoff88 0

davidoff88

Użytkownik
Niestety muszę potwierdzić słowa kolegi wyżej. W tym sezonie oglądamy dwie drużyny poznańskiego Lecha. Ambitną i walczącą do końca w rozgrywkach Ligi Europejskiej i zupełnie wypaloną w Ekstraklasie. Nawet ostatnie zwycięstwo nad Polonią Bytom nie pozwala myśleć optymistycznie o sobotnim spotkaniu z Koroną. Myślę że mecz będzie wyrównany i zwycięstwie zadecyduje zapewne jedna bramka. Jedno jest pewne. Na pewno nie będzie powtórki z zeszłego sezonu gdzie Kolejorz przejechał się po Koronie i wygrał 5-0. Ogólnie ta kolejka będzie bardzo ciekawa i nie łatwa do typowania. W żadnym 8 meczów nie można wskazać zdecydowanego faworyta. Swoje pieniądze postawie na jutrzejszy mecz Cracovii z GKS-em Bełchatów stawiając na zwycięstwo gości. Nie wróże drużynie z Krakowa szybkiego wyjścia z kryzysu. Mimo że Bełchatów nie spisuje się się najlepiej na wyjazdach (1-1-4) to jednak Nowak, Centnarski i Gol powinni przesądzić o zwycięstwie Bełchatowian.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W sumie z Polonią Warszawa w drugiej połowie walczyli i to bardzo, ale mieli już przysłowiowy nóż na gardle... Z Zagłębiem Lubin i z Górnikiem Zabrze podejście do meczu... katastrofa.
Przyznaję, że to co napisałem nie jest argumentem. Jedyne na co mogę się powołać to dzisiejsze słowa Bakero, że nastawia się na ten mecz, ponieważ liga jest dla nich teraz najważniejsza. Choć wszyscy jak jest, dobrze wiemy...
Ja już zagrałem over 2,5 i tego nie cofnę. Mam nadzieję, że skończy się po mojej myśli. Sugeruję wynik 2:1 lub 1:2.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Cracovia - GKS​
Moim zdaniem ciekawy mecz powinni jutro obejrzeć kibice przy Kałuży. Nowy stadion Cracovii przetestują piłkarze z Bełchatowa. Faworytem większości są piłkarze z Województwa Łódzkiego. I trudno w tym względzie się z większością nie zgodzić, albowiem to zespół z Bełchatowa jest przecież zespołem, który puka do czołówki. Słabo jak do tej pory na wyjazdach radzą sobie piłkarze Macieja Bartoszka, ale okazja, żeby to zmienić jest dobra. Przyjeżdżają do outsidera ligowego, do &quot;kalwaryjskich dziadów&quot; jak to obrazowo nazwał jeden z moich znajomych.
Ja jednak bym myślał w tym spotkaniu o typie obie strzelą, tudzież o overze (1.5, 2.5). Na pewno wiele rozmów kibiców na stadionach przeprowadzali i lwia część z tych rozmów dotyczyła zespołu Jurija Szatałowa. Fatalna defensywa i niezły atak z Saidim na czele. Od zespołu odsunięto Bartka Ślusarskiego i Radka Matusiaka. Ja widząc jednak to jak ci piłkarze sobie radzili w poprzednich meczach nie uważam, by był to jakiś argument, który osłabiałby ofensywę, której tak naprawdę jedynym i jakże mocnym punktem jest Ntibazonkiza.
Zespół z Bełchatowa wreszcie ma dobrego napastnika, podejrzewam, że Dawid Nowak po tym jak ukuł hat-trick w spotkaniu z Polonią, jutro też może bramkę zdobyć. Małkowski , Cetnarski, Wróbel i Gol to druga linia, jakiej większość zespołów naszej ligi może im pozazdrościć. Skrzydłowi wtedy gdy Nowak był nieobecny byli głównym motorem napędowym piłkarzy z centralnej Polski. Wiele pochwał zbiera i zbierał Cetnarski.
Obrona po obu stronach moim zdaniem jest na pewno słabszą formacją od tych ofensywnych. O obronie Cracovii powiedziano tu naprawdę wiele i nie wiem czy sensem będzie to powtarzać. Obrona Bełchatowa może nie jest słaba, ale na pewno nie wszystkie trybiki grają tam tak jak trzeba. Sapela nie jest w mojej ocenie zbyt pewnym bramkarzem, 15 bramek straconych w 14 dotychczasowych meczach to też nie jest jakiś zbyt dobry wynik - są gorsi, ale są też lepsi, ogółem defensywa bełchatowian nader przeciętna.
Moim zdaniem padnie tu wynik 1:1 lub 2:1 w którąś ze stron, aczkolwiek nie jestem przekonany czy którąś ze stron będzie Bełchatów, bo Cracovia ma jakiś potencjał i może go kiedyś w końcu pokaże. Spodziewam się tu dosyć ciekawego widowiska, nie mam tu na myśli jakichś fajerwerków jeśli chodzi o poziom sportowy, aczkolwiek myślę, że w spotkaniu bramek co najmniej parę może wpaść.
Over 1.5 @ 1.4 Bwin ✅ 5
Over 2.5 @ 2.2 Tobet ✅ 5
Obie strzelą.@ 1.9 Tobet ✅ 3:2
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Polonia Bytom - Legia Warszawa
0:1​

Spróbuję napisać moje przemyślenia na temat wybranych spotkań. Najpierw w piątek ciekawie wygląda pojedynek Polonii Bytom i Legii Warszawa. Gospodarze zajmują w tabeli 11 miejsce natomiast goście 3. I to tyle jeśli chodzi o pozycje. Oglądałem w ostatniej kolejce obie drużyny. Polonia grała na wyjeździe z Lechem Poznań. Ekipa z Bytomia wprawdzie przegrała to spotkanie po bramce straconej na początku spotkania jednak przez cały mecz prezentowali się na tle Mistrza Polski bardzo dobrze. Mało, że nie dali sobie strzelić kolejnych bramek to jeszcze sami dzielnie walczyli o wyrównanie. Fakt, w tym sezonie Kolejorz w lidze prezentuje się przeciętnie jednak nie umniejsza to postawy graczy z Bytomia. A jak zaprezentowała się Legia grając przy Łazienkowskiej z Arką Gdynia? Otóż wygrali pewnie 3:0. Jednak ten wynik to pewien haczyk ponieważ wynik na pewno nie odzwierciedla przebiegu spotkania w którym, śmiem twierdzić Legia była drużyną słabszą od rywala. To Arka atakowała, miała przewagę. Mieli nawet sytuację 1 na 1 z bramkarzem niestety w tak znakomitej sytuacji pogubił się zawodnik gości a szkoda bo zawodnicy z Gdyni mogliby się cieszyć z bramki. Na prowadzenie wyszła Legia przy pomocy sędziego, który najprawdopodobniej się zagapił na moment i dojrzał tylko końcówkę starcia w polu karnym i na tej podstawie wskazał na wapno. Bramka na pewno trochę podcięła skrzydła gościom, ale mimo to próbowali dalej walczyć. Niestety w drugiej połowie w dwóch teoretycznie nie groźnych sytuacjach zabłysnął bramkarz Arki i było po zawodach. Cóż, na podstawie tych dwóch spotkań, nie wnikając w dalsze szczegóły sytuacji w obu klubach, podzielam zdanie Sutka, legii oraz RADULI i stawiam, że gospodarze nie przegrają tego meczu. Jeśli zagrają tak jak z Lechem a Legią tak jak z Arką i nie dopisze jej znowu tyle szczęścia myślę, że nie uda im się zdobyć kompletu punktów.

Moje propozycja:

Polonia lub remis (około 1.60)⛔

Korona Kielce - Lech Poznań
0:0​

Kolejne spotkanie, które mnie zainteresowało zostanie rozegrane w sobotę i śmiało można je zaliczyć do tych w których bardzo ciężko wskazać faworyta. Oczywiście chodzi mi o pojedynek Korony Kielce z Lechem Poznań. Gospodarze w lidze zajmują 4 miejsce natomiast Mistrz Polski plasuje się dopiero na 10 pozycji co i tak jest awansem bo do ostatniej kolejki był w strefie spadkowej. Każdy kto chociaż trochę interesuje się piłką nożną w polskim wydaniu wie, że oglądamy w tym sezonie dwie drużyny z Poznania grające pod wspólną nazwą a nawet herbem. W Lidze Europejskiej Lech walczy jak równy z równym z mocnymi europejskimi drużynami. Niestety w lidze spisuje się fatalnie tracąc punkty z przeciętnymi polskimi zespołami. Także zmiana trenera jak na razie nic nie przyniosła. Ale dopiero test Bakero przejdzie w sobotę ponieważ miał już trochę czasu by przygotować drużynę. Wiele osób wskazuje na brak motywacji u zawodników Kolejorza. Trudno się z tym nie zgodzić patrząc na mecze z Wisłą czy Polonią. Więc czy faktycznie zawodnikom poznańskiej lokomotywy nie chce się męczyć z słabszymi drużynami? Na szczęście ten problem na razie nas nie dotyczy ponieważ zagrają z Koroną Kielce, zespołem, który radzi sobie jak do tej pory bardzo dobrze na krajowych boiskach. Zwycięstwo z Polonią Warszawa, remis z Wisłą czy zwycięstwo z GKSem na pewno muszą budzić uznanie. Jednak ostatnie mecze były słabsze w wykonaniu tej ekipy. Porażka z Arką, remis z Jagą czy porażka z Górnikiem. Na pewno kibice nie mają jeszcze co rozpaczać ponieważ to nie były słabe zespoły. Jednak to pokazuje, że Korona mimo wszystko spuściła trochę z tonu. Teraz grając ponownie przed własną publicznością będą chcieli zdobyć kolejne punkty licząc na słabą postawę Kolejorza, który może być myślami już przy spotkaniu z Juventusem. Nie sądzę, by zawodnicy poznańskiej drużyny walczyli do upadłego wiedząc jaki czeka ich mecz za kilka dni. Takie mecze to spore przeżycie dla tych zawodników i na pewno nie będą chcieli ryzykować kontuzji. Do tego dochodzi spory problem z napastnikami ponieważ w tym momencie trener Bakero może skorzystać tylko z Rudnevsa. Jednak z drugiej strony mecz z Koroną to dla piłkarzy Kolejorza to okazja na sprawdzenie się przed potyczką z Juve, a dla niektórych zawodników szansa na wywalczenie miejsca w składzie na ten mecz. Nie można także pominąć faktu, że Korona gra otwartą piłkę i nie będą myśleli przed meczem tylko o obronie lecz o otwartej grze i walce o zwycięstwo. A to jak widać po wynikach lubią gracze poznańskiej lokomotywy. Podsumowując, liczę że w tym spotkaniu zobaczymy kawałek dobrej piłki oraz kilka bramek ponieważ obie ekipy mają potencjał do tego. Co do wskazania faworyta minimalnie przychylę się w stronę Lecha. Jednak nie zdecyduję się na czystą &quot;2&quot; lecz na typ z podpórką. Także odradzam stawienie na zwycięzcę tego meczu do kuponów za większą stawkę. Mało tego, jeśli ktoś gra tylko żeby próbować zarobić pieniądze najlepiej będzie jak potraktuje ten mecz jako dnb.

Moje propozycje:

over 2.5 (około 2.10)⛔
Lech lub remis (około 1.40) ✅ lub remis (około 3.10)✅


Widzew Łódź - Górnik Zabrze
4:0​

Jeszcze bardzo krótko spróbuję wspomnieć co myślę o pojedynku Górnika z Widzew. Na pewno będzie to ciekawe spotkanie, które zainteresuje wielu kibiców w Polsce. Widzew to podobnie jak Górnik beniaminki. Jak na takie drużyny przystało bardzo dobrze rozpoczęli sezon. Jednak w dalszej części tylko Górnik utrzymał dobry poziom, co widać po miejscu w tabeli (Górnik jest 7 natomiast Widzew znalazł się w strefie spadkowej na 15 miejscu). Potencjał gospodarzy sobotniego pojedynku na pewno jest na tyle wysoki by spokojnie utrzymać się w lidze. Tak też uważał zarząd klubu stawiając na trenera Czesława Michniewicza. Niestety nowy trener nie miał udanego debiutu w tym klubie ponieważ Widzew przegrał z Lechią 3:1. Teraz będzie miał szansę na osiągnięcie lepszego rezultatu z Górnikiem, który jak do tej pory prezentuje się dość dobrze. Jednak i tej drużynie przydarzają się straty punktów jak w meczu ze Śląskiem (4:0) czy z Lechią (5:1). Natomiast Widzew na wyjazdach nie potrafił wygrać już od 6 spotkań. Teraz przychodzi czas na przełamanie. Jednak jest to ciężki mecz do obstawiania. Polecam przyjrzeć się opiniom na ten temat Sutka, który orientuje się w sytuacji Widzewa i myślę, że stara się to przekazać obiektywnie. Ja także postawię w tym spotkaniu na to, że drużyna z Łodzi będzie w stanie zdobyć punkty w starciu z rywalem, który jak do tej pory radzi sobie lepiej w lidze nie najgorzej.

Moje propozycja:

Widzew dnb (kurs około 1.40)✅
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
W Bytomiu podejście bez strachu do Legii, wiemy na co ich stać, nam ostatnio dobrze gra się ze stołeczną drużyną.

John dość mocno pracował w tygodniu z zawodnikami, wszystko wskazuje na to, że wyjdziemy dwójką napastników co powinno trochę zaskoczyć świtę Skorży.Najlepszy mecz jaki zagraliśmy to ten w Poznaniu gdzie gra do przodu wyglądała bardzo dobrze, Tymiński bardzo fajne zawody, w końcu Sawala zagrał na dobrym poziomie, może Hricko się budzi, słabiej wygląda Radzewicz, ale wygląda na to, że on nie zagra od pierwszej minuty.Wraca do składu Barcik.

Nie jestem w stanie podać składu na jutro, ale jak będę coś wiedział to napiszę.

W Bytomiu zimno, a to oznacza, że Legia przyjeżdża, jutro na pewno będzie waliło śniegiem jak to zawsze podczas meczu z Legią także śmiało można pakować undera.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ciekawa propozycja z tym overem 2,5 w meczu Korony z Lechem. Korona strzela gole, mają Ediego, Niedzielana, Korzyma niezłych skrzydłowych. Dobrze &quot;Scyzory&quot; wyglądają w środkowej strefie gdzie grają obcokrajowcy Vuković i Jovanović. W Koronie nie przekonuję mnie bramkarz Małkowski oraz Paweł Golański który wydawało się że po powrocie na polskie boiska, grał przecież kilka lat za granicą, że będzie dużym wzmocnieniem linii defensywnej w Kielcach a tak chyba nie jest, Golański widać że ma problemy z dobrą formą.

Lech MUSI zdobywać punkty w lidze, i jestem przekonany że w Kielcach nie będzie się bronił tylko zagra futbol na TAK, czyli ofensywnie. Mają ku temu piłkarzy żeby grać do przodu, są skrzydłowi: Peszko, Kiełb czy też Stilić, Rudnevs.

Korona na własnym boisku strzeliła 10 goli ale i aż 10 straciła, Lech na wyjazdach gra słabo ma bilans 1-1-5, pięć porażek Mistrza Polski na wyjeździe w po 14 kolejkach coś nie tak, do tego &quot;Kolejorz&quot; stracił 10 goli na boiskach rywali.

Typ na over 2,5 popieram

Czy Andrzej Niedzielan jest już zdrowy?

Jeszcze co do meczu Widzewa z Górnikiem, w obozie Górnika sporo kontuzji m.in kontuzjowani są: kapitan Banaś, Bemben, Bębenek, Jończyk. CI piłkarze w Łodzi nie zagrają.

Widzew dzisiaj obchdzoi 100-lecie więc piłkarze mogli by na taki jubileusz dać w nagrodę kibicom, władzą klubu zwycięstwo nad Górnikiem.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Czy Andrzej Niedzielan jest już zdrowy?
Na początku oczywiście muszę zapytać o Twój staw skokowy. Odczuwasz jeszcze ból?

- Chyba będę go czuł do końca tej rundy. Tego się już nie pozbędę, ale jest na tyle dobrze, że mogę normalnie trenować. Myślę, że na spotkanie z Lechem będę do dyspozycji trenera.

Zdrowy jak zdrowy ale w Zabrzu nie blyszczal ;-)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dzięki za info, nawet nie widziałem że wystąpił w Zabrzu.

Uraz stawu skokowego to lipa, staw narażony jest na ciągłę zwichnięcia, podkręcenia po powrocie na boisko.
Niedzielan może nie jest w pełni zdrowy i w optymalnej formie, jednak to napastnik który potrafi strzelać gole. Na początku sezonu nie grał oczarowującą a do siatki rywali trafiał. Pamiętam jeden mecz w którym grał Niedzielan w tym sezonie że grał bardzo słabo przez cały mecz a miał 2-3 super okazję do strzelenia gola, widać że piłka szuka go w polu karnym.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
No to coraz bardziej przekonujecie mnie do typu czystej 2 na Legie ???? jeszcze niech ktos poda jakies handicapy na Bytom czy cos podobnego tak smialo inwetsuje 2 w Legie ???? jak narazie postawilem DW 1-1 ale chyba trzeba pocisnac z dwojka bo widze ze masoweczka sie robi ze standardowego 1x a to bedzie zbyt proste zeby weszlo.

Moze skonczy sie jak z Widzewem??Szybki gol wyjasni wszystko??2,4 na Legie mozna lapac jeszcze takze polecam


Oglądałem w ostatniej kolejce obie drużyny. Polonia grała na wyjeździe z Lechem Poznań. Ekipa z Bytomia wprawdzie przegrała to spotkanie po bramce straconej na początku spotkania jednak przez cały mecz prezentowali się na tle Mistrza Polski bardzo dobrze.
Na tle Mistrza Polski ostatnio nie tylko Bytom prezentuje sie solidnie wiec nie bral bym tego pod uwage.Rownie dobrze teraz moga zagrac kiche a Legia moze zagrac mistrzowsko taka nasza liga ????
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Od pierwszej minuty nie zagra Vrdoljak. Minus tego taki, że to obecnie najbardziej klasowy (o ile w ogóle można napisać tak o piłkarzu polskiej ligi) zawodnik Legii. Plus taki, że nie będą przeszkadzać sobie z Iwańskim jak to było do tej pory jak grali obok siebie i może Iwański wykaże się większą inwencją i chęcią do gry niż zwykle. Brzydka pogoda, piłkarzom już w głowie urlopy w ciepłych krajach, może wiać nudą dzisiaj w Bytomiu.
Moje typy na ten mecz:
X HT
X/X (pierwsza poł./koniec)
X FT
under
DW 0-0.
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
No to coraz bardziej przekonujecie mnie do typu czystej 2 na Legie ???? jeszcze niech ktos poda jakies handicapy na Bytom czy cos podobnego tak smialo inwetsuje 2 w Legie ???? jak narazie postawilem DW 1-1 ale chyba trzeba pocisnac z dwojka bo widze ze masoweczka sie robi ze standardowego 1x a to bedzie zbyt proste zeby weszlo.

Moze skonczy sie jak z Widzewem??Szybki gol wyjasni wszystko??2,4 na Legie mozna lapac jeszcze takze polecam



Na tle Mistrza Polski ostatnio nie tylko Bytom prezentuje sie solidnie wiec nie bral bym tego pod uwage.Rownie dobrze teraz moga zagrac kiche a Legia moze zagrac mistrzowsko taka nasza liga ????
Legia jeszcze w żadnym meczu nie zagrała mistrzowsko i zapewne nie zagra. Swoją drogą nie wiem czy w naszej lidze jest taka drużyna, która taki mecz zagrała. To, że ludzie grają na Polonię nie ma co się dziwić. Pod wodzą nowego trenera spisują się dobrze, do tego grają u siebie gdzie Legii ewidentnie nie idzie. Ja także skłaniałbym się ku postawieniu 1x w tym meczu. W meczu z Lechem Polonia bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła i nie zasłużenie przegrała.
 
siarakks 0

siarakks

Użytkownik
Tyle że Lech zlekceważył Polonie i dzięki szybko strzelonej bramce chciał wygrać mecz najmniejszym nakładem sił.
A że Bekero zależy tylko na 3 pkt a nie na stylu to mecz wyglądał jak wyglądał.
Polonia od momentu przejęcia drużyny przez Urbana co prawda zdobywa punkty lecz trzeba szczerze powiedzieć że wygrana z Cracovią i remis z Górnikiem były dość szczęśliwe wygraną z Arką też bym się za bardzo nie podniecał.
Legia nie gra wielkiej piłki lecz to jest zawsze Legia wygrywa przeważnie każdy mecz który niby powinna przegrać.To samo było przed meczem z Lechem , Widzewem Koroną czy Jagiellonią.
Wg. mnie Legia podejdzie do meczu z szacunkiem do rywala i jeśli nie będzie potrafiła tego meczu wygrać to co najmniej zremisuje.
Polonia - Legia
TYP - X2
Under 2.5 - 1.6
KURS - 1.35
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom