>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15 euro za darmo bez obracania (betclick.com)

R 0

rogaliszcz

Użytkownik
noi liverpool wygral a ja przyciołem 67.5 euro po odjeciu 15 depozytu daje 52.5 euro zysku czyli 190zl zysku bez ryzyka ???? pozdrawiam
 
K 18

klakson

Użytkownik
Witam. Wplaciłęm pieniądze z mbanku przed wczoraj gdzies tak o godzinie 20-21 i jeszcze do tej pory nie mam 15 euro ?? o co chodzi ?
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Witam. Wplaciłęm pieniądze z mbanku przed wczoraj gdzies tak o godzinie 20-21 i jeszcze do tej pory nie mam 15 euro ?? o co chodzi ?
Co w tym dziwnego? Wplacales przedwczoraj, mBank mogl najwczesniej zrealizowac przelew wczoraj, kasa moze isc kilka dni (2-5) wiec to normalne ze jeszcze jej nie masz na koncie.
 
S 2

sts1x2

Użytkownik
Ile najdłużej czekaliście na zaksięgowanie na swoje konto w betcliku po przelewie internetowym?. Ja wpłaciłem 2008-03-12 i do dzisiaj nie mam a chciałem obstawić coś na weekendzie i pewnie nic z tego ????
 
S 2

sts1x2

Użytkownik
No i pieniążki dzisiaj wpłynęły na konto ???? Oby promocja była nadal aktualna bo już szukam meczyków...
 
K 9

ksgornikzabrze

Użytkownik
Witam!
Czy byliby chętni gdybym zaproponował wam taką promocję?
Rejestrowalibyście się z mojego polecenia na betclick. Wpłacali minimum 20euro i stawiali co najmniej 10 kuponów po kursach powyżej 1.20 na zakłady trójdrożne (1X2 np.piłka nożna) bez wymaganej minimalnej stawki(kupony mogłyby być stawiane nawet za 1euro). Przy tym moglibyście skorzystać również z promocji darmowego zakładu(cashback) do 15euro za pierwszy zakład. Po spełnieniu tych wymogów przelewałbym wam na konto bankowe lub MB za darmo dodatkowe 10euro (za to że jesteś moim poleconym). Czy kto byłby chętny na takie coś? Piszcie tutaj lub na PW. Jeśli będą chętni to po swiętach opisze wszystko dokładniej w nowym temacie i podam link do rejestracji. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
 
K 9

ksgornikzabrze

Użytkownik
To jak mogę udowodnić wiarygodnośc? Mogę najpierw przelac jakiejś zaufanej osobie(np. adminowi) na forum te 10euro, a on potem dla osoby która wypełni te warunki. Nie chcę na prawdę nikogo oszukać, a chyba osoby, które chcą skorzystać z darmowego zakładu do 15euro nie pogardzą dodatkowymi 10euro ode mnie za spełnienie tak łatwych warunków.
 
K 9

ksgornikzabrze

Użytkownik
Nie mogę zmniejszyć liczby kuponów, bo jeśli nie postawisz 10 kuponów to nie zostaniesz dopisany w betclicku jako mój polecony. To chyba nie problem postawić 10 kuponów po 1euro o kursach powyżej 1.20 Link do rejestracji podam pod koniec marca lub na początku kwietnia, więc jeśli bedziecie chcieli skorzystać z mojej promocji to jeszcze kilka dni wstrzymajcie się z rejestracją.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
promocja aktualna przy wplacie przez MoneyBookers?
Naprawde tak trudno wejsc na strone i przeczytac?? To nie boli:
4. Wpłata za pomocą Moneybookers są wyłączone z tej promocji. Oznacza to, że jeżeli gracz dokonał depozytu za pomocą tego systemu nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu za przegrany zakład.
 
K 9

ksgornikzabrze

Użytkownik
Nie możesz wpłacać przez MB jeśli chcesz skorzystać z cashbacku od pierwszego zakładu. Jeśli bedziesz chciał skorzystać z mojej promocji (10euro za bycie moim polecoonym), wtedy mozesz wpłacać przez MB.
 
Do góry Bottom