>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

15 euro za darmo bez obracania (betclick.com)

K 0

kostek05

Użytkownik
Witam . zakład może być zakładem wielokrotnym ,ale nie może być podpórek typu 1x zresztą wszyscy gramy i wiemy co to są podpórki . Oprócz tego to buk super ale mało zakładów live wielki +
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
CO sądzicie o betclicku jako bukmacherze na początek dla mnie,dobry jest?promocje mają fajną -bezpieczny zakład do 15 euro-i nie trzeba obracać kasą,ale ogólnei to dobry bukmacher?
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
CO sądzicie o betclicku jako bukmacherze na początek dla mnie,dobry jest?promocje mają fajną -bezpieczny zakład do 15 euro-i nie trzeba obracać kasą,ale ogólnei to dobry bukmacher?
Co znaczy dla Ciebie &quot;dobry&quot;? Czego oczekujesz od &quot;dobrego&quot; buka? Ja moge ze swojej strony Buka polecic, jest wyplacalny, oferte ma nie najgorsza, a promocja rzeczywiscie ciekawa. Jednak jak na poczatek, to moze lepiej cos z tych: Bet365, Bwin, Expekt, maja szersza oferte, bonusy na poczatek... no ale trzeba obracac. Nie sprecyzowales co jest wazne dla Ciebie grajac u Buka, wiec nie do konca wiem co Ci doradzic.
Pozdro
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Oczekuje:
-sprawnego i nie skomplikowanego wypłacania i wpłacania pieniędzy,jestem początkującym także chciałbym po prostu aby nie było z tym problemu to dla mnie ważne
-dobrego bonusu na start-czy we wszystkich bukach trzeba obracać bonusami kilka razy aby dostac bonus(czy tylko w betclick jest promocja tego typu-inna niż u innych bukach,bo tak po przegladnieciu ofert to chyba tak jest?) a dobry bonus według mnie jest taki że 1 zakład jak przegrasz do zwracaja ci kasę do 15 euro i weług mnie jest to lepsze niż to że musisz 3 razy obracać depozytem+bonusem aby otrzymać bonus-bo wpłacam przykładowo 40 złotych mam 40 złotych bonusu musze obrócić to 3 razy i wychodzi 80x3=240 złotych a nie wiem czy byłbym w stanie obrócić taką kasą przez pół roku

Dowiedziałem się pytając przez mail że w BetClick od przyszłeog tygodnia ma być waluta w postaci złotego co jest dla mnie ważne.
Martwi mnie jednak w tym buku,że wypłacać można kwotę dopiero od 40 złotych.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
ja tu znalazlem coś w regulaminie co mnie niepokoi
Minimalny depozyt, jaki gracz może złożyć na swoje konto BetClick wynosi 15 GBP lub równowartość w innej walucie.

CZYLI minimalna kwota 1 wpłaty(i kolejnych) na konto to az 15 funtów ?

i mam pytanie bo też niepokoje się czytając regulamin:
czy wpłacając przelewem bankowym wpłatę na ich konto oni odejmują mi z konta gracza 2% sumy ?

i inne pytanie-ile dni (przelew bankowy) trwa aż na moim koncie u tego buka po wpłaceniu przelewem bankowym będzie wpłacona kasa?
i ile dni po poleceniu wypłaty na moje konto bankowe przelewają mi kasę(od razu piszą maile aby dać skan dowodu)?
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Za pomocą czego wplacacie do tego buka? BO myslalem nad mb ale nie obejmuje mnie wowczas promocja wiec mysle nad przelewem bankowym no ale czy tu sa tak jak np teraz wexpekcie ze w ciagu kilkunastu minut bedzie przelew czy trzeba czekac kilka dni?
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
ja tu znalazlem coś w regulaminie co mnie niepokoi
Minimalny depozyt, jaki gracz może złożyć na swoje konto BetClick wynosi 15 GBP lub równowartość w innej walucie.
CZYLI minimalna kwota 1 wpłaty(i kolejnych) na konto to az 15 funtów ?
i mam pytanie bo też niepokoje się czytając regulamin:
czy wpłacając przelewem bankowym wpłatę na ich konto oni odejmują mi z konta gracza 2% sumy ?
i inne pytanie-ile dni (przelew bankowy) trwa aż na moim koncie u tego buka po wpłaceniu przelewem bankowym będzie wpłacona kasa?
i ile dni po poleceniu wypłaty na moje konto bankowe przelewają mi kasę(od razu piszą maile aby dać skan dowodu)?
Jezeli znalazles w regulaminie, ze min. depozyt to 15 Funtow, to jest to jakies dziwne, bo niespojne z ich promocja, w ktorej daja 15 EURO bez ryzyka. Ja korzystalem z tej promocji i wplacalem 15 EURO a nie 15 Funtow.
A gdzie w regulaminie masz napisane, ze pobieraja 2% od depozytu przy przelewie bankowym? Ja widze jedynie, ze 2% pobieraja przy wplacie karta. Przy przelewie jest jedynie informacja: &quot;Betclick nie pobierze opłaty za tą transkację, ale Twój bank może to zrobić&quot;, wiec nie wiem skad to wziales.
Ile dni idzie przelew? To wszystko zalezy od Twojego banku, mysle ze spokojnie 2-3 dni. Z wyplata z reguly nalezy liczyc nieco dluzej, tak 2-5 dni.
Pozdro
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
w tym betlicku nie mozna stawiać 1X lub 2X ?
Można obstawiać 1X lub X2, ale wtedy nie masz zwrotu 15EUR za pierwszy postawiony kupon ;) Żeby był zwrot, trzeba postawić na &quot;czystą&quot; 1, X lub 2.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
wiem,
ale nie widac kursów na 1x czy 2x(nie jestem zarejestrowany) i chyba stawiać na to nie można,bo suppot coś mówił że mają to wprowadzić ale obecnie nie ma
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Przelalem z mojego konta 55 zl, a kiedy pieniadze doszly, to mam na koncie w betclick 52,25. Wiec jednak pobieraja jakas oplate? W sumie to bez sensu, gdyby pobierali jakas oplate za dopisanie depozytu do konta :p
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Przelalem z mojego konta 55 zl, a kiedy pieniadze doszly, to mam na koncie w betclick 52,25. Wiec jednak pobieraja jakas oplate? W sumie to bez sensu, gdyby pobierali jakas oplate za dopisanie depozytu do konta :p
A na jakie konto sie wplaca? Moze Ty wplaciles na ich konto, ktore maja w EURO, przeliczylo im PLN na EURO, a potem zaskiegowali na Twoim koncie Betclick w PLN przeliczajac po jakims innym (mniejszym) kursie i dlatego wyszlo mniej.... Nie wiem, tak tylko mysle ????
 
rgonzaless 11

rgonzaless

Użytkownik
czyli można wpłacać w zł , ??? i promocja że zwracają kupon też ważna??? czyli jak wpłąca 50zł zwrócą mi jeśli przegram????
 
Do góry Bottom