>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

15 euro za darmo bez obracania (betclick.com)

L 0

legolek

Użytkownik
Pytanie z innej beczki zwracają tylko do 15 euro czy jeśli postawie za większą sumę i przegram to całość mi zwrócą bo trochę niejasno to jest napisane :p
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Korzystał ktoś ostatnio z tej promocji, bo wczoraj ją jeszcze widzałem,a dzisiaj nic o tym nie pisze... chyba, że to tak chwilowo :?:
 
K 0

kaiseros

Użytkownik
Ten bonus powitalny do 15 EUR jest wypłacalny od razu nie trzeba nim obracac. On jest wyłączony z ogolnych warunkow. Obracanie dotyczy miedzy innnymi np. bonusu za poleconego. Jak polecasz kogos to dostajesz 10 EUR i musisz tym obrocic trzy razy zanim wyplacisz. I wszystko jasne ;]
Cytat:
Napisał lukmar32
Mozna w tym pierwszym zakladzie dac jakas kumulacje?

no zaklady wielokrotne sie kwalifikuja do promocji, tylko musza byc trojzdarzeniowe.

Cytat:
Napisał cerber
Korzystał ktoś ostatnio z tej promocji, bo wczoraj ją jeszcze widzałem,a dzisiaj nic o tym nie pisze... chyba, że to tak chwilowo :?:

to przez cookies, jak pierwszy raz wchodzisz to jest info o promocji, a za nastepnym razem juz nie ma. bonus jest caly czas. jak skasujesz cookies to znow sie pojawi.

WIDZE ZE JESTES TU NOWY, ALE PROSBA DO CIEBIE EDYTUJ POSTY NIE PISZ KILKU JEDEN POD DRUGIM.
 
P 3

piotrus2103

Użytkownik
Mam pytanko jest w tej chwili bonus za polecenie?Jesli tak to jak trzeba to zrobic jest jakis link na naszym koncie z ktorego dana osoba musi sie zarejstrowac?Z gory dzieki za odpowiedz
 
K 0

kaiseros

Użytkownik
Bonus jest nadal. Polecasz: &quot;moje konto&quot; i zakładka &quot;Poleć tutaj&quot;
Polecony: przy rejestracji podaje nazwę użytkownika polecającego
 
K 18

klakson

Użytkownik
Mam Pytanie. Czy oni nie maja opcji takiej zebym wplacil np z banku pko. Bo Mb nie uwzgledniaja a na kacie nie mam kasy i wolalbym odrazu do nich wplacic
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Chodzi ci chyba o przelewy24 takie które z banku od razu przerzucisz tak? bo ze swojego banku przelac zawsze możesz ale bedziesz czekał kilka dni. A przelewów24 nie mają.
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
ja ostatnio koystalem z tej promocji
robilem przelew z mabanku, kase mialem na koncie(w betclick) na drugi dzien (po 26h od zlecenia przelewu)
zakald udalo sie wygrac, po zleceniu wypaty chceli skan na drugi dzien od zlecenia wyplaty dotalem maila ze kasa juz idzie na konto i po 2 dniach od zlecenia wyplaty kasa byla na koncie bankowym

a co do promocji polecenie przyjaciela to eby ktos dostal status poleconego musi wpłacić co najmniej 20 euro, oraz zawrzeć min. 10 zakładów sportowych o kursach powyżej 1.20
 
R 0

rogaliszcz

Użytkownik
zarejestrowalem siem wplaciłem 15 euro postwilem na liverpool do wygrania 67.5 euro wiec na czysto byloby 52.5 euro prawie 200zl a nic nie rezykuje bo zwroca mi te 15 euro hehe ???? oby weszlo dzis wieczorkiem bedą emocje ???? )
 
Do góry Bottom