>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14 kolejka Premier League [28-29 listopad 2015]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Promocja w Betclick! Darmowy zakład do 200 zł!!! Sprawdź teraz klikając w ten link!


Oj wielkie granie nam się szykuje w tej kolejce! Lider kontra wicelider, czyli sobotni szlagier Leicester kontra Manchester United :cool:
Ponadto derby Londynu, dla Tottenhamu drugie z rzędu, w poprzedniej serii gier ograli łatwo West Ham, a teraz na White Hart Lane przyjedzie pogrożąna w kryzysie Chelsea, która jednak przełamała niemoc i wygrała 1:0 z Norwich.

Ponadto inne ciekawe starcia, emocji i pięknych bramek nie zabraknie, ciekaw jestem kogo typujecie i na kogo stawiacie? Zapraszam do udzielania się ;)
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Weekend wolny, czas więc zastanowić się nad nadchodzącą kolejką PL.

Leicester - Man Utd

Niespodziewany lider PL, Leicester, podejmie u siebie Czerwone Diabły. Patrząc na kursy, buki większą szansę na zwycięstwo dają gościom, lecz czy słusznie? Nie sądzę.
Gospodarze do meczu przystąpią po wyjazdowym zwycięstwie nad okupującym dół tabeli Newcastle. Liderujący obecnie w klasyfikacji najlepszych strzelców Vardy rozpoczął strzelanie golem do szatni w 45 minucie meczu, a skończyło się 0:3. Do tego cały tydzień by móc na spokojnie przygotowywać się do meczu z United. ManU natomiast wymęczyło zwycięstwo na wyjeździe z Watford. Mecz zaczął się dobrze dla United, już w 10 minucie do bramki po ładnej akcji trafia Depay, ale w zasadzie pierwsza połowa meczu niczym szczególnym się już nie wyróżniła. Drugiej połowy nie widziałem, ale ze skrótów wynika, że to gracze Watford mieli kilka naprawdę dobrych sytuacji do strzelenia gola, ale de Gea był na posterunku. Pod koniec meczu Deeney wykorzystał rzut karny i Watford remisowało, jednak kilka minut później jego niefortunna interwencja już w doliczonym czasie gry spowodowała, że United wyszarpało zwycięstwo.
Liderujące w swojej grupie Czerwone diabły w środę podejmowały u siebie w 5. kolejce LM PSV Eindhoven, tak więc czasu na regenerację przed sobotnim meczem ligowym będą mieli mniej. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem PSV 2:1, sytuacja w grupie taka, że każda drużyna ma jeszcze szansę przejść do kolejnej fazy.
Mecz niedawno się zakończył rezultatem 0:0, wyczytałem że nieciekawe widowisko. Zresztą to jedyne spotkanie bez bramek w tej kolejce, a goli było multum.
Podsumowując - większe szanse na zwycięstwo daję gospodarzom, którzy są obecnie w gazie (4 zwycięstwa z rzędu, choć przyznać trzeba że rywale nie byli z górnej półki). Na ten moment Lisy mają najwięcej strzelonych bramek w lidze (28), lecz też dużo straconych (20). Mają Vardy&#39;ego (w ostatnich 4 zwycięskich spotkaniach strzelał gola) oraz Mahreza. United natomiast w dwóch ostatnich wyjazdach męczyli się, szczęśliwe wcześniej wspomniane zwycięstwo z Watford oraz bezbramkowy remis z Crystal Palace, ale też nieco wcześniej wysoka wygrana wyjazdowa 0:3 z Evertonem. Ciężko mi się ogląda mecze ManU i sądzę, że kolejny wyjazd będą męczyć bułę, a Leicester tanio skóry nie sprzeda. Kurs na gospodarzy bardzo fajny i myślę że wart ryzyka. Opcja DNB oraz 1X także. W tym meczu kibicuję Lisom!

Leicester - Man Utd (kursy Bet365) 1:1
Leicester @ 3,2 ⛔
Leicester lub remis (1X) @ 1,7 ✅
Leicester DNB 2,25
ZWROT

Tottenham - Chelsea

Bez jakiegoś większego rozpisywania się. Tottenham w niedzielę rozegrał naprawdę świetny mecz z West Ham, aż się chciało oglądać. 4:1 a mogło być więcej. Kane 2 gole, Młoty rozniesione. Jeśli mecz z Chelsea zagrają tak jak z Młotami, to 2,4 na Koguty wydaje się być dobrą opcją. Chelsea skromnie pokonała u siebie Norwich 1:0, choć goście mieli parę dobrych sytuacji by powalczyć chociaż o punkt.
Obie drużyny grają w europejskich pucharach, Chelsea we wtorek na wyjeździe pokonała najsłabszą drużynę w grupie - Maccabi - 0:4, grając przez ponad połowę meczu z przewagą jednego zawodnika, Tottenham natomiast w czwartek ma dość daleki wyjazd do Azerbejdżanu. Mimo iż mecz ligowy w niedzielę i Koguty stoją tu na trochę gorszej pozycji niż Chelsea, uważam że zepną się na to spotkanie i z potyczki mogą wyjść zwycięsko, w końcu to derby Londynu.

Tottenham - Chelsea (kursy Bet365) 0:0, mecz słabizna...
Tottenham @ 2,4⛔
Kane strzeli @ 2,37⛔


Liverpool - Swansea

Tutaj też krótko. W poprzedniej kolejce The Reds roznieśli na wyjeździe Man City aż 1:4. To ważne zwycięstwo podopiecznych Kloppa. W niedzielę na Anfield przyjedzie Swansea, która jest teraz w dołku. Podejmując w ostatniej kolejce będące w jeszcze gorszej dyspozycji Bournemouth przegrywali już 0:2, ale jeszcze w pierwszej połowie zdołali wyciągnąć remis, na nic więcej nie było ich stać. Nie daję im większych szans w starciu z Liverpoolem.

Liverpool @ 1,44 1:0✅
 
S 18

sebastiann

Użytkownik
Na ten weekend myśle ze warto zagrać Everton kurs bardzo wysoki jak na taka drużyne a Bournemouth zupełnie sobie nie radzi w 13 meczach zdobyli zaledwie 9 PTK do tego z tego co mi wiadomo zabraknie w składzie Artura boruca ktory jest ważnym ogniwem w bramce Bournemouth.
Czekam jeszcze na wasze opinie co myślicie o tym mecz.
Everton kurs @2.45 - bet365
 
fryzj3r 219

fryzj3r

Użytkownik
Manchester City vs Southampton​

Wezmę pod lupę spotkanie na Etihad. Przyjeżdżają Święci, którzy po słabym początku sezonu wrócili na dobre tory i od początku października przegrali tylko 1 spotkanie, to ostatnie ze Stoke. ( Oglądając skróty spotkań, sędzia im jak to się mówi &quot;wyjątkowo nie sprzyjał&quot; ) Obywatele z drugiej strony przegrali 2 spotkanie pod rząd, deklasacja z Liverpoolem na swoim boisku i przegrana z Juventusem w LM. Oczywiste, że będą chcieli wymazać to z pamięci i szybko się odkuć. Jednak mają trochę problemów kadrowych. W meczu z Juventusem zszedł z boiska Hart, ma problem ze ścięgnem udowym, narazie nie wiadomo jak długo potrwa jego przerwa i czy w ogóle będzie przerwa. Ze składu na pewno wypada Kompany, Silva, Nasri, Bony. Mangala i Zabaleta mają drobne urazy. Gdyby nie mógł zagrać Mangala to środek obrony lekko by ucierpiał, bo Demichelis to jednak nie ten poziom. Przez kontuzje w pomocy i ataku robi się miejsce dla Navasa, czyli mistrza jednego zagrania ( do końcowej i wrzutka! ). Wszystko zależy od Chilijczyka, czy zarygluje środek pola Fernando - Fernandinho i wyżej Toure, a na skrzydłach KDB i Sterling czy na ławce usiądzie Fernando, Toure cofnięty na &quot;8&quot; i wtedy na skrzydle biega Navas. Mój typ opieram na nadziei, że jednak wyjdzie Navas i trochę poszarpie skrzydłem. U Świętych kadra wygląda dużo lepiej. Jedynym znaczącym brakiem jest Pelle, który pauzuje za 5 kartek. Tutaj też można się doszukać plusów jeśli chodzi o mój typ. Na szpicy zagra zapewne Long, czyli bardziej mobilny zawodnik lubiący się pościgać z obrońcami, dlatego Demichelis mógłby mieć ciężkie życie. Do tego Mane, Tadic i ofensywny Bertrand. Może to być ciekawy mecz do oglądania i bardzo szybki. Dużo gry skrzydłami, a co za tym idzie sporo kornerów. Mimo tych braków City powinno wygrać, bo mają patent na Świętych i mimo braków kadrowych i tak mają piekielnie mocny atak.
Over 10 rożnych @1.80 ⛔ 7 w połowę, na 10 koniec
Over 14 rożnych @5.00 ⛔
City @1.53
✅
Bournemouth vs Everton​

Dwie drużyny na różnych biegunach formy. Everton jest blisko szczytu, a Bournemouth zdaje się przegrywać prawie każdy mecz. Potrafili przegrać z Newcastle które oddało 1 strzał na bramkę przez cały mecz. Nie jest tajemnicą, że u beniaminka źle się dzieje. Wyleciał najlepszy strzelec i gra się posypała. Boruc złapał dołek formy i zapoznał się z ławką. Chyba jedynym zawodnikiem którego można tam wyróżnić jest tam Ritchie który ma dobrze ułożoną lewą nogę, ale sam nie pociągnie tego wózka, na pewno nie na poziomie BPL. Everton za to ma patent na ligowych słabiaczków i ich pokonuje, z średniakami remisuje, a z topem przegrywa. Jedyne ich przegrane to City, Arsenal i United. Biorąc pod uwagę ich obecną formę nie powinni mieć problemu z beniaminkiem. Nawet z dużymi brakami w obronie. Jagielka wypadł, niepewny jest rezerwowy Browning. Jednak środek obrony Mori - Stones zachowali czyste konto z Aston Villa, dopuszczając ich do jednej groźnej akcji przez cały mecz. Można zaryzykować na Everton, bo powinni to wygrać jednak ja wolę się zabezpieczyć remisem i osobiście gram ;
Everton lub remis @1.40
✅
Leicester vs Manchester United​

Tutaj postaram się krótko, bo pewnie pojawi się sporo typów na ten mecz. Zapewne całkowicie różnych od siebie. Ja uderzam w kartki. Sędziuje pan Pawson. 35żk / 1czk / 10 spotkań - daje nam średnią 3,5żk na mecz i 0,1 czk. Można przyjąć, że raz daje 3 kartki, raz 4 i tak na zmianę. Leicester bez znaczących braków, United ma niepewny występ Herrery i Jonesa, reszta to długoterminówki. Swój typ opieram głównie na tym, jak gra Leicester. Czyli akcje na dużej szybkości i dryblingu, do tego United które usypia wszystkich swoją nudną grą. To będzie ciekawe starcie dwóch światów. Do tego dochodzi zmęczenie po meczu LM z PSV, który o dziwo skończył się 0:0!! Po 60&#39; może zabraknąć trochę sił zawodnikom i zaczną się taktyczne faule. Dlatego atakuję w kartki United.
United ov 1.5 kartki @1.53 ⛔ kartka w 14&#39; i spokój do końca
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Leicester - Manchester United
Typ; Obie strzelą? TAK @ 1,83 Pinnacle
✅1:1​

Mecz na szczycie, Leicester zadziwia swoim stylem, same pochwały pod ich adresem, ale faktycznie pozycja lidera Leicester to niesamowity wyczyn na tym etapie sezonu. Vardy wyrównał już rekord van Nisterlooya i zdobył gola w 10 meczach z rzędu. Ciekawie to wyszło bo pobić rekord ma możliwość w meczu przeciwko Man.Utd właśnie czyli klubie gdzie van Nisterlooy ów rekord zdobywał.

Man.Utd po meczu z PSV nie najlepsze nastroje, zawiedli co tu dużo mówić. Z każdą upływającą minutą gra była coraz słabsza.. cała 2 połowa wręcz dramatyczna, jedynie sytuacja Lingarda godna uwagi, ale fatalnie spudłował. Kogo za mecz można wyróżnić? Dobry był Martial i Schnederlein, pierwszy miał swoje sytuacje i aktywny z przodu, a drugi sporo odbiorów i przerzutów ciekawych.
No, ale cała reszta fatalnie, Depay znowu zawiódł po całości i mam nadzieję, że zacznie na ławce. Niesttey Ander Herrera kontuzjowany,ale nie wyobrażam sobie aby na taki mecz LvG nie wystawił Juana Maty. No, ale na taki mecz Mata musi wyjść od początku innego wyjścia nie widzę.
W ogóle to za plecami Martiala wystawiłbym trio Young, Rooney i Mata. Lingarda bym posadził na ławce, tak samo Depaya, który zagubiony całkowicie.

Jak widze ten mecz ? Mimo wszystko obfitujący w gole. Wiem, że MU słabo z PSV, ale też sytuacje przecież mieli, dwa razy Martial, Schnederlę i Lingard także mieli szanse.
Leicester ofensywne, Vardy i Mahrez dwa niesamowite kozaki, pewnie przedrą się przez deensywę MU kilka razy.

Przed rokiem 5:3 dla Leicester w meczu, który był szalony! Na Old Trafford w rewanżu też były bramki i 3:1 dla MU.
Pewnie tylu goli tym razme nie będzie, ale przewiduje, żę i tak one padną choć niby spotykaja się najlepszy atak z najlepszą defensywą.
Jakieś 1:1 widze obiektywnie patrząc, ale liczę tak czy siak na wygrana Man.Utd ;)


VS

Tottenham - Chelsea
Typ: Chelsea @ 2,90 Pinnacl
⛔
Chelsea DNB @ 2,100 Pinnacl
Powyzej 2,5 gola @ 1,919 Pinnacl⛔
Obie strzelą? TAK @ 1,714 Pinnacle
⛔ 0:0​


Chelsea wraca do formy, to widać. Wygrali z Norwich, ale zagrali na zupełnie innym poziomie niż wcześniejsze mecze. Hazard latał niesamowicie, kiwał wszystkich, znowu wrócił mu luz, dynamika, błysk, do tego Willian nadal przebojowy. Diego Costa się przełamał i zdobył gola, Fabregas się przełamał i zaliczył asystę przy golu. Chelsea biegała i pressingiem dobrze grała, ja widzę znaczącą poprawę w ich grze i zamierzam na nich grać w najbliższym czasie. Udało się w meczu z Maccabi wygrać znowu, tam prosty mecz 4:0, bez historii w zasadzie, błysnął Willian golem z wolnego.

Hazard w ogóle w meczu z Norwich przesunięty na pozycje &quot;10&quot; i to zdało efekt.
Tottenham w formie, to nie będzie łatwy mecz jak z Norwich na pewno, ale w kontrach Chelsea może ich pokarać.
Tottki z Chelsea to też zawsze mecze obfite w gole, szczególnie na White Hart Lane powinno być o te gole łatwiej bo Tottenham lata tutaj i gra ofensywnie niż na Stamford Bridge. Kane i Eriksen w formie, wrócił po urazie Son. Świetnie spisuje się młody Alli, który na Wembley w reprezentacji już zadebiutował i okrasił to fenomenalną bramką z Francją

Propozycji typów na ten mecz mam kilka... Oczywiście będę wybierał między opcją Chelsea DNB i którymś z typów na gole, nie zagram czterech opcji lecz dwie z tych czterech ktore podałem... ale to niech każdy sobie zdecyduje jak dużo w stanie jest zaryzykować i czy te propozycje mu się podobaja ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Manchester City - Southampton / Over 11 RR AH @2,00 Bet365 pech
Ciekawy typ na over 11 rożnych, gdzie przy równych 11 mamy zwrot. Over 10 w meczach City jest pokrywany naprawdę często. W ostatnich 4 meczach Manchesteru aż czterokrotnie był pokrywany, a raz było równo 10 - w ost. meczu z Juventusem. Podopieczni Pellegriniego to jak wiadomo nie od dziś, ofensywna ekipa i zdobywają sporo rogów. Southampton też swoje dorzuci, w ostatnich pięciu spotkaniach mieli odpowiednio : 10 (oni 7), 10 (7), 10 (4), 9 (2), 17 (7). Rożnych też jak widać nie mało. Pelle niestety zabraknie ale wciąż zostaje Sadio Mane, Dusan Tadic, Davis czy Shane Long, którzy też potrafią zagrać świetną piłkę, oddać strzał z głębi pola czy w wywalczyć roga w narożniku. Statystycznie z H2H ostatnich czterech spotkań : 12 RR, 14 RR, 14 RR, 9 RR. Wydaje mi się, że kurs uczciwy ;)
Leicester - Man Utd / Leicester AH 0.0 @2,25 Bet365
Robi się z tego typu powoli masówa, ale mimo wszystko uzasadniona. Manchester w ostatnim meczu z PSV w ramach Ligi Mistrzów, nie pokazał nic... A Lisy to objawienie tegorocznej edycji BPL. Aktualny lider, co pewne przed sezonem przypuszczało niewielu, że choć na jeden mecz drużyna Claudio Ranieriego obejmie pierwze miejsce. Świetnie komponuje się formacja ofensywna, a głównie Mahrez i Vardy, którzy we dwójkę zdobyli aż 20 bramek z 28 bramek. Ogólnie kto ogląda BPL ten wie, jak grają Lisy, efektownie i przede wszystkim efektywnie. Mam nadzieję, że i w tym meczu zagrają tak dobrze jak dotychczasz i przynajmniej nie przegrają tego spotkania.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Leicester-MUFC
Drinkwater kartka TAK
6.50
Unibet

Danny to wychowanek United, kartek on wielu nie łapie. Jednak jutro mecz na szczycie a co ciekawe w ubiegłym sezonie jedyną kartkę jaką złapał Drinkwater to kartka przeciwko United. W obecnym sezonie złapał już dwie kartki - przeciwko Arsenalowi i Stoke. Sędziować będzie Pawson, 14 meczy i 48 żółtych i 1 czerwona kartka. Gra United nie powala ale mimo to jako kibic Diabłów gram pod swoich...
Manchester United wygra i powyżej 2.5 bramki
3.75
Bet365
Tu suchar, bramek nie powinno zabraknąć.
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Crystal Palace - N&#39;castle

Obie drużyny notują słabsze wyniki, jednak tylko dlatego, że jedna z nich ma chwilowy dołek a druga jest po prostu słaba.
Gospodarze nie wygrali od trzech gier u siebie. O ile brak zwycięstwa z United i WHU (będące na gazie) to z Sunderlandem powinni dać radę. Oglądałem skróty to okazje mieli, statystyki też to potwierdzają. Dlatego z uwagi na powyższe myślę, że to chwilowa niemoc.
Goście to jedna z gorszych ekip. Wygrali ostatnio na Bornemouth, ale było to strasznie szczęśliwe zwycięstwo (zobaczcie statystyki).
Uważam, że mając takich zawodników jak Cabaye, Zaha, Bolazie czy Sakho z przodu srokom coś ustrzelą. Goście natomiast nie przyfarcą jak ostatnio z B&#39;mouth.

CP HW @1,67 fortuna 2/10
 
P 44

patryk912

Użytkownik
Sobotni mecz Leicesteru z Man Utd przykuwa uwagę wielu osób i przyznam się że moją też, rozpisujecie się o tym jak Man zagrało z PSV niby źle niby słabo przyznam się iż tego meczu nie oglądałem ponieważ byłem w pracy a statystyk nie chce mi się przeglądać. Leicester taki super i świetna ofensywa? No hmm... do mnie to nie przemawia i uważam iż drużynę z United stać na zwycięstwo w tym meczu i jak to już często bywało za czasów Fergusona to United jest moim faworytem do zdobycia mistrzostwa w tym sezonie. Nie wiem ile będzie bramek w tym meczu ale wygrana Man to dla mnie bankier ze sporym Value ;)
Mecz: Leicester - Man Utd
Typ: Man Und
Ako: 2.40
Buk: Pinnacle
Stawka: Średnia
 
vachu 1

vachu

Użytkownik
Crystal Palace - Newcastle 1 1,70 [5:1]
- Wbrew pozorom bardzo wyrównany mecz, ale atut własnego boiska może przeważyć szale. Crystal ma również zdecydowanie lepszego trenera. Z formą wyglądają dość podobnie. Jeżeli wyeliminują Geroginho i pozostałych nowych zawodników to powinno być dobrze. Dodam, że na 2 z 5 ostatnich meczy newcastle wygrało z bardzo słabymi przeciwnikami jak Bornemouth i Norwich. Crystal Palace miał trudniejsze kalendarz i lepiej się zaprezentował.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Crystal Palace - Newcastle
Poniżej 2,5 bramki 2,00 bet365
5-1 porażka totalna :/

Satysfakcjonujący kurs na under 2,5 na Selhurst Park. Obie ekipy ostatnio nie zachwycają. Orły w meczu z Sunderlandem pokazały swoistą niemoc w ataku. Nie potrafili oni ustrzelić jednej z najsłabszych defensyw w lidze. Bramkę strzelili po głupim błędzie, ogólnie nie dopuszczali Sunderlandu do jakiś mega okazji. Spodziewam się dziś podobnego spotkania. Słabe wyniki na własnym stadionie to dodatkowa presja ze strony kibiców, która może wywołać nerwowość w poczynaniach gospodarzy.
Ostatnie 5 spotkań Crystal Palace u siebie to aż 4 undery 2,5 (3 spotkania to nawet under 1,5)
Na 7 spotkań w roli gospodarza Palace zdołało strzelić 6 bramek, co daje średnią mniejszą niż 1 bramka na mecz.
Newcastle na ostatnich 5 wyjazdowych spotkań undery 2,5 notowali trzykrotnie, ale zaznaczam, że nie padał tam nawet over 1,5! 6-1 z City nie należy brać nawet pod uwagę, bo wiadomo jaką siłą rażenia u siebie dysponują Niebiescy.
W wyjazdowych spotkaniach w lidze (było ich 6) Sroki zdołały trafić do siatki rywala zaledwie 2 razy.
Podsumowując sądzę, że spotkanie będzie wyglądać tak, że Orły przejmą inicjatywę, ale będą bili głową w mur. Newcastle nie raz udowadniało, że potrafią organizować się w defensywie.
Mimo, że goście mają małe problemy z absencjami (min. nie zagra Krul, ale Elliot w spotkaniach ze Stoke i Bournemouth potrafił zachowywać czyste konto) mam nadzieję, że zagrają poprawnie z tyłu.
Powodzenia!
 
K 25

kwas28

Użytkownik
Leicester - Man Utd
Robert Huth Kartka TAK
kurs: 3,5
Unibet
Wziąłem pod lupe filara obrony lisów Niemca Hutha. Ma do tej pory 4 żółtka na koncie , 5 wiadomo pauza 1 mecz. Po meczu z United terminarz lisów następujący:
Swansea wyjazd , Chelsea dom , Everton wyjazd, Liverpool wyjazd.
Wydaje mi się,że szansa na wykartkowanie na mecz Swansea jest duża.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ktos wie o co chodzi, ze kursy na Everton tak mocno rosna? Wczoraj bylo kolo 2,25 dzisiaj juz sa dogiem w tym meczu @ 2,65... W ekipie gosci zabraknie jedynie Jagielki z podstawowego skladu a reszta to niepewny wystep Bainsa oraz brak Pienaara i Oviedo. Bournemouth bez Tomlina, Boruca, Pugh, Atsu, Elphicka, Gradela no i Wilsona.

Bournemouth obecnie nie ma zadnej jakosci w ofensywie - 3 gole strzelone w ostatnich 5 spotkaniach. Everton wrecz przeciwnie 13 goli w ostatnich 5 meczach. Rozegrali sie Deulofeu, Kone i Barkley. Lukaku to 2 strzelec PL...Bournemouth to najgorsza defensywa PL..

Czy ja o czyms nie wiem, ze kursy az tak mocno poszly w gore na gosci?

Moim zdaniem warto rozwazyc Everton wygra @ 2,65 ⛔ 3:3 :grin: i Everton strzeli o1,5 gola 2,15 ✅ (oba betsafe)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
.joker. 204

.joker.

Użytkownik
Ktos wie o co chodzi, ze kursy na Everton tak mocno rosna? Wczoraj bylo kolo 2,25 dzisiaj juz sa dogiem w tym meczu @ 2,65... W ekipie gosci zabraknie jedynie Jagielki z podstawowego skladu a reszta to niepewny wystep Bainsa oraz brak Pienaara i Oviedo. Bournemouth bez Tomlina, Boruca, Pugh, Atsu, Elphicka, Gradela no i Wilsona.
Bournemouth obecnie nie ma zadnej jakosci w ofensywie - 3 gole strzelone w ostatnich 5 spotkaniach. Everton wrecz przeciwnie 13 goli w ostatnich 5 meczach. Rozegrali sie Deulofeu, Kone i Barkley. Lukaku to 2 strzelec PL...Bournemouth to najgorsza defensywa PL..
Czy ja o czyms nie wiem, ze kursy az tak mocno poszly w gore na gosci?
Moim zdaniem warto rozwazyc Everton wygra @ 2,65 i Everton strzeli o1,5 gola 2,15 (oba betsafe)
Jak dla mnie tutaj buki po prostu wiedzą coś czego my nie wiemy. Kursy są niesamowicie podejrzane i ja bym tego nie ruszał, bo chociaż moje doświadczenie nie jest jakieś niezwykle bogate to już zdążyłem się przekonać, że takie cuda zazwyczaj kończa się strata pieniędzy.
Crystal Palace-Newcastle
Typ: X2
@2.10
Betsson

Na dzisiaj wziąłem pod lupę mecz angielskiej Premier League. Wydaje mi się, że kursy zostały tutaj troszkę źle wystawione. Osobiście w tym meczu szanse oceniam 50/50, a tu taka różnica w kursach. Przede wszystkim nie ma co się sugerować miejscem w tabeli, bo Newcastle pomimo bardzo dalekiej pozycji naprawdę ma możliwości, aby być znacznie wyżej. Crystal Palace to również fajny zespół, ale wydaje się, że Pardew wyciska z niego wszystko co się da, natomiast goście nie pokazują w pełni swoich możliwości. Kontuzje nie pomagają im w osiąganiu dobrych rezultatów, no ale trzeba sobie radzić w każdej sytuacji. Ostatnie mecze Newcastle może nie były z rywalami z najwyższej półki, ale wyraźnie widać, że po fatalnym początku sezonu gdzie przegrywali mecz za meczem trochę się obudzili. Pod znakiem zapytania stoi występ Colbacka, Tiote i Haidery i nie gram tego betu jeżeli przynajmniej 2 z tych graczy nie wystąpi, natomiast jeśli będzie im dane zagrać to biorę go z uśmiechem na ustach. Jako ciekawostkw dodam, że oba zespoły mierzyly się już sporo razy i NIGDY nie udało się wygrać Crystal Palace. Liczę na to, że goście pokażą, że ostatnie lepsze wyniki to nie był przypadek. Najbardziej prawdopodobnym wynikiem w tym spotkaniu jest dla mnie remis, ale nie wykluczam zwycięstwa gości stąd typ X2.
 
S 0

slaw.nh

Użytkownik
Na dziś dwa typy z PL
Mecz : Leicester - Manch. Utd.
Typ : Licester strzeli
Kurs : 1.35
Buk : STS

Myślę ze niema co się tu rozpisywać o meczu powiedziane sporo. Ja osobiście do podbicia uważam ze u siebie lisy na pewno trafią a gwarantem na pewno Vardy i Mahrez.
Leicester bramka : Vardy 24 minuta
Mecz : Bournemouth : Everton
Typ : 2 / X2
Kurs : (kolejno) 2.50 / 1.38
Buk : STS


W tym meczu wybieram bezpieczniejsza opcje X2 choć na pewno idę w stronę gości. Uważam że gospodarze nie mają argumentów do wygrania tego meczu po prostu z braku skuteczności a przy tym ciężko u nich o 0 z tyłu.. Nie będę powielał tutaj statystyk wiec licze tu poprostu na ofensywe przyjezdnych.Troszkę mnie jednak martwi ze od wczoraj kurs na Everton rośnie więc mam nadzieje ze nie przekombinuje.
3:3 po szalonej końcówce
Pozdrawiam.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Sunderland - Stoke
Krótko, mecz w którym proponuję karteczki. Sędzia który poprowadzi te zawody jest Mike Dean. Nie jest nowością iż, to arbiter który sięga dość często po kary indywidualne.I także nie jest tajemnicą iż obie ekipy nie przebierają w środkach. Dodatkowy fakt taki iż, między tymi drużynami ostrej gry nigdy nie brakowało. Linia jaka została wystawiona 4,5 wg mnie jest mocnym betem.
Typ: over 4,5 1,83@ ŻK bet365 6/10✅
Bez analizy:
MC over 1,5 żk 2,1@ bet365 3/10✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Leicester - Manchester United
I kolejny tydzień jak gram w stronę Leicesteru, nie bez powodu. Początkowo trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie: czy gra Manchesteru odpowiada miejscu w tabeli? Grają bardzo w kratkę, mase okazji, malutko goli. Ostatni mecz z Watfordem powinien zakończyć się remisem. Nie prezentują na wyjeździe dobrej formy. O Leicesterze natomiast piszę co tydzień, więc nie będę rozwijał tematu. Dodam tylko, że presja presja presja na Vardym, chłop może się zapisać na kartach PL. Uważam, że goli nie będzie dużo, natomiast to jest dla mnie zbyt nieprzewidywalny mecz, żeby grać na under. Leicester u siebie powinien albo wygrać albo zremisować (remis wydaje się tu pewniejszy), stąd też typ:
Leicester lub remis @ 1.6
za drobne gramy tak:
Leicester wykorzysta rzut karny @ 10
Man Utd/Leicester @ 34 - tutaj krótka analiza: jeżeli Utd coś strzela na wyjeździe to jest to zazwyczaj 1 połowa, natomiast Leicester odpala swoją machinę i strzela gole prawie zawsze w 2 połowe!
Bez głębszej analizy gram jeszcze w taśmie City.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Tottenham - Chelsea / 1 @2,60 bet365
Szlagier kolejki szykuje się na White Hart Lane, gdzie Tottenham podejmie Chelsea i rozegrane zostaną kolejne derby Londynu z udziałem Kogutów. O tym jak grają pisałem już kilkukrotnie, w tym w ostatniej analizie, odnośnie meczu Ligi Mistrzów, więc nie ma sensu powielać tego co zostało napisane. Najprościej - Koguty grają bardzo dobrze. Ostatni mecz Chelsea mimo, iż wysoko wygrany nad Maccabi, wątpię, że dużo wniesie do szatni Mourinho. Ostatni mecz Tottki wygrały 5-3 po pięknym meczu w ich wykonaniu - obecnie Kane szaleje, Son i Eriksen też w formie, choć Eriksen w ostatnim meczu zepsuł 10 rożnych... No ale może tym razem będzie lepiej, nie ma co oceniać po jednym spotkaniu. Oglądałem kilka ostatnich spotkań podopiecznych Mauricio Pochettino, w których naprawdę wyglądali bardzo przyzwoicie, więc wydaje mi się, że jeżeli utrzymają poziom, który prezentowali dotychczas, myślę, że powinni wygrać.
Liverpool - Swansea / 1 (-1,5) @2,35 unibet
Od razu wspomnę, że nie jest to typ z kategorii pewniejszych. Możnaby rzecz, że nawet jest dość ryzykowny. Być może, że Liverpoolowi odbije się mecz z Ligi Europy, ale kurs jest na tyle dobry, że można spróbować. Odnośnie czwartkowego meczu, to The Reds wyglądali tam naprawdę dobrze. Tworzyli sporo sytuacji, a oprócz tego mieli dwie nieuznane bramki. Na Etihad wyglądali znakomicie. Świetne składne akcje, czego efektem były aż cztery bramki strzelone liderowi Premier League, nic tylko bić brawa. Podobnie wynik 1:3 na Stamford Bridge, równie dobry i równie dobra gra Liverpoolczyków. Swansea ostatnio bez formy wygrali zaledwie jedno spotkanie i to z tragicznymi The Villans. Żaden powód do dumy. Ostatni mecz na Anfield skończył się wynikiem 4:1, biorąc pod uwagę obecne formy obu zespołów i to jak ostatnio gra liverpool wydaje mi się, że powinni wygrać to spoktanie przynajmniej dwiema bramkami.
Powodzenia! ;)
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Norwich - Arsenal / Wynik do przerwy - Arsenal @2,10 Bet365
Typ trochę dla odważnych, ale można powiedzieć, że bardzo realny. Arsenal ostatnią dobrą grą i wygraną w LM na pewno się podbudował i liczę, że to spotkanie będzie już prowadził po pierwszej części spotkania, bo jeśli defensywa nie dla plamy, a Alexis i Ozil razem z Giroud coś wymyślą, to spotkanie ułoży się na korzyść kanonierów! Ox i Ramsey wracają po kontuzjach na pewno jest to dobra wiadomość, więc myślę, że do przerwy powinno być 0:1 dla Arsenalu. Norwich ostatnie spotkanie przegrało z Chelsea, gdzie the blues mieli przygniatającą przewagę i mogli to spotkanie wygrać wyżej. Powodzenia.
Prowadzić do 43&#39; no i dać sobie strzelić, śmieszne, choć było bardzo blisko.
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Dla mnie jest oczywistym, że Chelsea dzisiaj nie wygra. Długo męczyli się z Tel Avivem, nawet gdy mieli przewagę 1 zawodnika dawali im konstruować niebezpieczne akcje. Gdyby nie czerwona pewnie straciliby bramkę. Zgadzam się z kolegami wyźej, ale wolę się zabezpieczyć zawyźonym według mnie kursem:

Tottenham AH 0.0 @ 1.9
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom