>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14 kolejka Premier League [28-29 listopad 2015]

Status
Zamknięty.
fryzj3r 219

fryzj3r

Użytkownik
Norwich vs Arsenal​

Na papierze faworyt jest jeden i akurat dzisiaj bym się niespodzianki nie doszukiwał. Norwich to jedna z najgorszych defensyw w lidze, jeśli nie najgorsza. Zostawiają dużo miejsca, nie nadążają za szybkimi podaniami a w tym specjalizuje się Arsenal. Tacy rywale leżą Alexisowi, który uwielbia mieć miejsce na zejście do środka i strzał. Dodatkowo do składu wraca Aaron Ramsey, który mocno stabilizuje tempo gry i robi Bellerinowi robotę na prawym skrzydle. Naprawdę ciężko znaleźć jakiś plus po stronie Norwich. Przegrywają z każdym mocnym rywalem, a jeśli Arsenal wejdzie dziś w mecz na chociaż 50% swoim możliwości to wygrają, a jak wejdą bardzo dobrze w mecz to może być deklasacja. Jeszcze dodam, że w Norwich nie zagra Tettey czyli rygiel środka pola. Sędziuje pan Janek Moss czyli, w moim odczuciu, nigdy nie wiadomo co myśli. Jednak bardzo fajnie wygląda kurs na to, że Norwich będzie miało więcej kartek, bo ma kto je łapać.
Arsenal @1.65
Norwich więcej kartek @1.80

@edit/ dorzucam jeszcze bramkę Alexisa @2.20
West Ham vs West Brom​

Tutaj krótko, bo nie ma co mówić o tych drużynach. West Brom Pullisa na wyjazdach gra autobus i czasem coś im się uda wkulać. Myślę, że szczęście na cały miesiąc wykorzystali już w meczu z Arsenalem, gdzie wygrali 2:1 oddając 1 strzał na bramkę. West Ham po stracie Payeta to już nie ta sama drużyna. Wyleciał im mózg i trochę zajmie zanim wszystko się ułoży, bo narazie padaka. Co pokazał mecz z Tottenhamem. Tutaj widzę underowy mecz. Można się zabezpieczyć 3.5, idealny do jakiegoś dubelka.
Under 2.5 @1.66
Under 3.5 @1.22

Liverpool vs Swansea​

Jak już koledzy wyżej zaznaczyli. Swansea kompletnie bez formy, do tego dochodzą plotki że Monk ma stracić posadę. Na pewno nie ma tam takiej radosnej atmosfery jak w Leicester, a raczej podobnie jak w Chelsea. Liverpool ostatnio 4:1 z City, 2:1 z Bordeaux i ze Swansea nie powinno być inaczej. Jednak h2h pokazuje, że te mecze obfitują w sporą ilość goli. Biorąc pod uwagę, że zagra na obronie Lolvren albo Yolo Toure, a z środka wypada Lucas to defensywy trochę traci na jakości. Ze Swansea wypada Voldemort Shelvey więc też środek pola ucierpi. Sędziuje pan Antoni Taylor, 11 spotkań ; 42 żk ; 1czk. Wydaje mi się, że przez braki Lucasa i Shelveya w środku pola może być więcej miejsca i będą grać bardziej mobilni piłkarze to kartek może być sporo, chyba że obaj trenerzy dadzą wytyczne aby zagęścić i wtedy już loteria. Jednak linia 3,5 przy takim sędzim naprawdę kusi i warto pograć moim zdaniem.

Liverpool @1.50
BTTS @1.90
Over 3.5 kartki @1.61
Liverpool &amp; BTTS @3.10

Dodatkowo warto pograć Tottenham z remisem, bo ciężko uwierzyć w wygraną Chelsea,z dobrze dysponowanym Tottenhamem,na wyjeździe.
@1.44
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Widzę nikt z Was nie wierzy w Chelsea podczas dzisiejszych derbów Londynu. Swój punkt widzenia tego meczu przedstawiłem na poprzedniej stronie -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f339/14-kolejka-premier-league-28-29-listopad-2015-a-127059.html#post5786289

Zapomniałem tam wspomnieć o dalekiej podróży Tottenhamu w czwartek w ramach LE. Cóż, zostałem sam chyba na placu boju, ale wg mnie to właśnie Chelsea zdobędzie dziś punkty ;)


West Ham - WBA

Nikt nie rusza wygranej WHU? WBA w poprzedniej kolejce z Arsenalem znowu przyfarcili, nie można patrzec w ogóle na tą ich gre. Arteta swojak, Cazorla poślizgnął się przy rzucie karnym + kilka setek zmarnowanych, bodaj Ozil w słupek tam trafił też (piszę z pamięci teraz więc mogę kogoś pomylić :p ) ale ogólnie WBA dziś pewnie szczelna defensywa znowu. WHU bez Payeta to duża strata, ale potencjał ofensywny mają nadal spory. Kusi mnie wygrana Młotów, ale chętnie wysłucham Waszych propozycji?

VS

Liverpool - Swansea
Typ; Liverpool @ 1,51 Pinnacl
✅✅1:0​

The Reds kapitalny mecz na Etihad, stłamsili po prostu City jak się da, wysoki pressing, atakowali ich i doskakiwali z dużą pasją i nie pozwolili im grać tego co lubią. W ogóle widać duży prosgres w grze Liverpoolu w ostatnim czasie, wcześniej przecież świetne starcie z Chelsea, brakuje im jedynie wyników na Anfield Road. A dziś nadarza się taka okazja by Lallana, Coutinho i spółka zapisali komplet oczek u siebie.

Swansea zadyszka, Gomis bez formy, nawet ostatnio zaczął grać na szpicy przecież Eder. Choć dziś jak czytałem ma zagrać niby Gomis, a do składu ma też wrócic Jefferson Montero, który jest kapitalnym dryblerem. Ale za to Jonjo Shelvey pauzuje dziś za kartki.

także za kartki pauzować będzie Lucas Leiva w Liveroolu, ale tam akurat może kilku innych graczy wystąpić. Trzeba wykorzystać obecną dyspozycję The Reds i wg mnie warto na nich postawić, kurs idealny do jakiegoś dubla ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Brawa za odwagę Robson jeśli chodzi o Chelsea. Zostałeś sam na placu boju ponieważ Chelsea musi właśnie w takich spotkaniach jak to udowodnić, że wraca do gry.
Co jak co, ale odbudowanie zaufania jeszcze pewnie trochę potrwa, nawet gdyby dziś udało się zdobyć punkty. Jest to ryzyko, nie wiemy tak na prawdę na co stać Chelsea i czy nie jest to tylko pozorny powrót do formy. Wygrane z Norwich i Maccabi Tel-Aviv nie mogą być tutaj jakimś większym punktem odniesienia.
Do tej pory The Blues nie zagrali nic ciekawego z wyżej notowanymi drużynami, przegrali z Southampton, West Hamem, Liverpoolem. Ja także bardzo chciałbym, aby to Chelsea wyszła dziś zwycięsko z tego starcia, ale jest tutaj zbyt wiele niewiadomych. Derby z Arsenalem wygrane, jednak wiemy wszyscy w jakich okolicznościach.
Po tym spotkaniu będzie można stwierdzić gdzie w tym momencie znajdują się podopieczni Mourinho.
Bardzo wierzę w wygraną The Blues, ale jednak tak jak większość odpuszczę typowanie tego meczu.
 
S 0

slaw.nh

Użytkownik
Pisze z tel. Więc dwa typy z PL w skrócie
Mecz : Liverpool - Swansea
Typ : 1
Kurs : 1.50
Buk : STS

O tym meczu sporo powiedziane więc nie będę powielal. Od siebie dodam że drużyna klopa zdaje się wracać na odpowiednie tory i dziś to udowodnią przed własną publicznością.

Mecz : Tottenham - Chelsea
Typ : BTS
Kurs : 1.60
Buk : STS

Analogiczna sytuacja do tego meczu jeśli chodzi o komentarz jak wyżej. Od siebie dodam ze nie podejmę się zaryzykowania 1 X 2 ale uważam że warto zagrać BTS z uwagi na to ze obie ekipy mają coś do udowodnienia myślę, sobie i kibicom więc liczę na bramki.
KICHA PIACH I FLAKI taka mieszankę podały derby Londynu 0:0 dramat !!!
Pozdrawiam
 
brodaty-zolw 66,5K

brodaty-zolw

Forum VIP
Niedzielne popołudnie zaczynamy od derbów Londynu. Za dużo tym spotkaniu nie będę pisał, bo tutaj może się wszystko stać. Wracająca do formy Chelsea oraz Tottenham, który w tej formie jest jednak dochodzi zmęczenie oraz podróż po czwartkowym spotkaniu w LE. Jedyne co mi się nasuwa w tym spotkaniu na myśl to BTTS oraz remis. Patrząc ze statystycznego punktu widzenia to ostatnie spotkanie, które zakończyło się bez BTTSA na stadionie Tottenhamu odbyło się w 2009 roku. A czemu remis? Jak na moje obie drużyny aktualnie prezentują podobny poziom i przez wielu skazywana na porażkę Chelsea może pokazać, że powoli wraca do formy. Willian jest fantastyczny a Oscar też powoli zaczyna coś prezentować. Spróbuję sobie zagrać za drobne DW:1-1, które moim zdaniem jest bardzo prawdopodobny.

Drugie spotkanie na, które warto rzucić okiem to spotkanie Liverpoolu z Swansea. &quot;The Reds&quot; pod wodzą Kloppa wrócili na właściwe tory i mnie jako fana Liverpoolu naprawdę to cieszy jednak po raz kolejny podkreślam, że granie Liverpoolu po takim kursie może okazać się zgubne. Dokładnie pokazało to spotkanie z CP gdzie kurs był podobny a Liverpool mimo tego, że był lepszy to przegrał to spotkanie. Tak samo było w czwartek gdzie naprawdę sporo nerwów było o końcowy wynik mimo tego, że Liverpool był dużo lepszy. Ja dzisiaj spróbuję bet za, który buki płaca za dużo a mianowicie Liverpool&amp;BTTS. Unibet daje nam na to zdarzenie 3.45 co dla mnie jest sporą przesadą. W Premier League Liverpool w swoich spotkaniach bardzo często traci gola. Starczy przypomnieć chociażby ostatnie 3 spotkania (City, Chelsea, CP). W każdym z nich padał BTTS a Liverpool dwa z nich wygrał. Dziś przychodzi teoretycznie spotkanie z najsłabszym z rywali od dawna a mianowicie Swansea. Zespół Fabiańskiego jest w kryzysie a na Anfield to oni niezbyt potrafią grać. Było to 3 lata temu w Pucharze Ligi. Warto także wspomnieć, że zabraknie dzisiaj Leivy, którego najprawdopodobniej zastąpi Emre Can także warto spróbować także kartki dla Cana (KURS NIEZNANY). To te parę słów ode mnie i miłej niedzieli!
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Tottenham - Chelsea ile goli strzeli team 1?
typ: 3 gole lub więcej
5.25
Bwin
Kurs z kosmosu, drużyny dzieli 10 punktów różnicy i za żadne skarby Pochettino i jego piłkarzy nie pozwolą tego odrobić gościom, ich miejsce jest na dnie tabeli i mam nadzieje że po dzisiejszym meczu tam pozostaną. W poprzednim sezonie wynik był 5:3 dla gospodarzy, ciężko będzie go powtórzyć, trzy gole powinni im wbić, słaba obrona Chelsea to dla Eriksena i Kane&#39;a nic trudnego do obejścia, Begovic w bramce cudów nie dokonuje a tydzień temu na White Hart Lane West Ham dostał lanie w derbach 1:4, a to drużyna wyżej usytuowana w tabeli niż Chelsea i ogólnie grająca lepiej. Nie mam pojęcia jaki będzie wynik,kto wygra kto nie,choć faworytem są gospodarze,to przecież są derby i lepiej grają teraz Koguty którzy nie mogą pozwolić Chelsea zmniejszyć dystansu do top4, miejsce Chelsea jest na dnie !
 
professional. 622

professional.

Użytkownik
Tottenham vs Chelsea
Chelsea/Chelsea = 4,75 = Ónibet

Kompletnie się nie zgadzam z typami w stronę gospodarzy i nie zagrał bym na nich ani złotówki. Jak dla mnie Chelsea dziś zgarnia pewnie 3 punkty. Owszem, wszyscy wiemy jak wygląda ten sezon dla The Blues, ale do tego przyczynia się przede wszystkim skuteczność, która jest tragiczna. Porażki Chelsea są zdecydowanie nie zasłużone i taka jest prawda. Chelsea na pewno jest podwójnie zmotywowana grając przeciwko Tottenhamowi, właśnie w takim spotkaniach trzeba udowadniać. Ogólnie ich ostatnie spotkania wyglądają całkiem inaczej niż na początku sezonu, wszystko ładnie się składa tylko brakuje jeszcze tej skuteczności, ale to przyjdzie z czasem. Jak dla mnie łatwe zwycięstwo Chelsea dziś. W ich wygraną wchodzę jak woda w gąbkę.
 
uzytkownik-129014 23

uzytkownik-129014

Użytkownik
TRIPEL NISZCZYCIEL: Over 1,5 + Over 1,5 + 2 DNB @ 2.24, Expekt, 5/10j

-
: Hit dnia, hit kolejki. Wszyscy zastanawiają się, czy zawodnicy uratują stanowisko Mourinho, bo jeśli dziś Chelsea przegra, to może być naprawdę gorąco. Właśnie w takich meczach kształtuje się prawdziwy obraz drużyny. Moim zdaniem to za duże ryzyko stawiać na któryś z nich, ale jeśli miałbym to robić, to wziąłbym remis, który byłby na rękę obu drużynom. Tak czy siak ja stawiam na over goli. Kane się odblokował i gra Tottenhamu wygląda od razu lepiej, złapali luz i w ostatnich trzech meczach ligowych wbili przeciwnikom łącznie osiem goli. Chelsea ma w swoim składzie zawodników, którzy jednym zagraniem mogą zapewnić trzy punkty. Lloris musi uważać na wolne Williama, który znowu w Lidze Mistrzów właśnie w ten sposób strzelił. Jest też nieobliczalny Hazard, nikt nie wie, kiedy odpali. O Coście nie wspominam...
O, miałem już pisać posta, ale zajrzałem czy już składów nie ma. Costy nie ma w wyjściowej &quot;11&quot;. Na szpicy jest... Hazard! ????

-
: Gospodarze zaliczają serię trzech meczów bez zwycięstwa. Dziś jest dobra okazja, żeby je wreszcie odnieść. Przeciwnik jednak nie odpuści, bo The Baggies pokonali ostatnio u siebie Arsenal! West Ham bez Payeta tracą połowę uroku, ale wciąż mają w składzie Sakho czy Kouyate. ???? Sądzę, że tu też może skończyć się remisem, ale znowu biorę lekki over - w tamtym sezonie pokryli go we wszystkich trzech meczach(dwa w lidze i jeden w Pucharze Ligi).

-
: Arsenal po ostatniej &quot;wpadce&quot; z WBA zrobiło to, co musiało i wygrało pewnie z Dynamem Zagrzeb w LM. Dziś jednak mogą siąść na fotel lidera, bo wczoraj Leicester zremisowało z United, co na pewno było bardzo na rękę &quot;Kanonierom&quot;. Beniaminek z Norwich jeszcze utrzymuje się nad strefą spadkową. I szczerze to na tym bym zakończył. Lecę z zakładem draw no bet na Arsenal, bo nie wierzę, że Wenger pozwoli sobie na porażkę. Dwa mecze bez zwycięstwa to i tak sporo. Czas na trzy punkty.
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
Tottenham vs Chelsea
Chelsea/Chelsea = 4,75 = Ónibet


Kompletnie się nie zgadzam z typami w stronę gospodarzy i nie zagrał bym na nich ani złotówki. Jak dla mnie Chelsea dziś zgarnia pewnie 3 punkty. Owszem, wszyscy wiemy jak wygląda ten sezon dla The Blues, ale do tego przyczynia się przede wszystkim skuteczność, która jest tragiczna. Porażki Chelsea są zdecydowanie nie zasłużone i taka jest prawda. Chelsea na pewno jest podwójnie zmotywowana grając przeciwko Tottenhamowi, właśnie w takim spotkaniach trzeba udowadniać. Ogólnie ich ostatnie spotkania wyglądają całkiem inaczej niż na początku sezonu, wszystko ładnie się składa tylko brakuje jeszcze tej skuteczności, ale to przyjdzie z czasem. Jak dla mnie łatwe zwycięstwo Chelsea dziś. W ich wygraną wchodzę jak woda w gąbkę.

czas umierać, co za brednie

grają piach i kto bierze pod uwagę mecz w tygodniu ma nierówno pod sufitem

apeluje do wszystkich by nie grali tego typu
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Tottenham Hotspur - Chelsea Londyn
Derby Londynu na White Hart Lane. Takiego meczu jak rok temu pewnie nie zobaczymy, ale mam kilka propozycji na to spotkanie. Koguty w gazie niesamowitym, tylko jedna porażka w tym sezonie, na inaugurację z Diabłami. Ostatnio bardzo dobre spotkanie z Młotami, gdzie od początku do końca pokazali kto tu rozdaje karty. The Blues ostatnio znowu męczarnie, tym razem z mega słabymi Kanarkami. Na dodatek Mou wychodzi dzisiaj z Hazardem na &quot;9&quot;. To nie może się skończyć dobrze. Generalnie mam tu kilka pomysłów jeśli chodzi o bramki i rożne, ostatecznie bramki zostawię na lajw i pójdę w strone rogów pre. Koguty u siebie nabijają ich sporo, Chelsea od siebie też powinna dorzucić te 4-5 at least imo. Jeśli chodzi o typowanie 1x2 to jako faworyta widzę Koguty. Chelsea wychodzi bez napastnika, Pączuś kompletnie bez formy, nie wiem co on tam będzie robił z przodu jako wysunięty a z kolei Kane jest w gazie.
Główny bet:
Over 10,5 rzutów rożnych @1.86 óni⛔
Over 13 rzutów rożnych @4.05 1xbet⛔
BTS w obu @12.5 óni⛔
Tottenham -1AH @4.55 marathon
⛔
z uwagi na kursy i formę obu Panów z wolnego rzucę po kebsie na to:
Willian z wolnego @15 betano⛔
Ericksen z wolnego @11 betano
⛔
i jeszcze taki becik, ale to tylko przez to, że mi się to śniło ubiegłej nocy:p
Gol do 15 minuty @3.1 óni⛔

????????????
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Tottenham - Chelsea 1 AH 0 @1.96 Marathon ::: 1/10j ZWROT
Totki dla mnie są murowanymi faworytami. Dobra forma, już od dłuższego czasu nie przegrali. Dobra gra, zarówno w ataku jak i obronie. Harry Kane wciąż strzela. Tottenham w każdym meczu stara się atakować i nie być stłamszonym przez rywala. Chelsea gra piach, nie biorę nawet pod uwagę meczu z Maccabi, bo to jest w końcu bardzo słaba drużyna. Na wyjazdach idzie im tragicznie, przed meczem w Izraelu notowali serię 3 porażek z rzędu z wcale nie najlepszymi zawodnikami. Sądząc po składach, Chelsea będzie starać się przede wszystkim nie przegrać. Diego Costa na ławce, Hazard podwieszony, Oscar w ataku. Willian i i Pedro po bokach. Moim zdaniem będą starać się wyprowadzać kontry, ale to Tottenham będzie prowadził grę. Chelsea jest w słabej formie, więc liczę, że dzisiaj Tottenham wygra. A przynajmniej nie przegra.
Gram jeszcze dubla, ale to już bez analizy:
Real Madryt + Liverpool @2.25 1xbet ::: 1/10j✅
 
tomek777 14

tomek777

Użytkownik
West Ham-West Brom
Młoty po ostatnich ciężkich meczach nie wygrały w lidzę od połowy pażdziernika. Drużyna West Ham myśląc o wysokich celach takie mecze jak dziś musi wygrać. Po serii 3 meczach bez uzyskania 3 pkt nadchodzi mecz z średniakiem. Tak, jak określił to użytkownik Fryzj3r. West Brom zagrało mecz życia z Arsenalem. Drużyna ta na wyjazdach przede wszystkim bedzie liczyła na ustrzelenie bramki z kontry.
Dużym walorem drużyny West Ham jest duża skutecznośc. Piłkarze Slavena Bilicia zdobyli w tym sezonie aż 24 bramki. Przy takiej skuteczności granie z kontry przez drużyne West brom może okazać się &quot;strzałem w stopę&quot;.
W składzie gospodarzy ze względu na kontuzje nie zobaczymy Valencii, Oxforda, Payeta, Randolpha. Za zbyt dużą ilość kartek pauzować będzie Noble i Collins. Po stronie gości zabrankie kontuzjowanego Fostera, oraz pauzującego przez kartki Brunta.
Niedzielny mecz będzie setnym spotkaniem West Hamu z West Brom mam nadzieje wygranym dla londyńczyków !
West Ham - West brom @ 1 kurs: 2,20
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Liverpool - Swansea Liverpool (-1,5) @2.4 Bet365 Tylko 1:0 a szkoda ⛔⛔⛔

&#39;&#39;The Reds&#39;&#39; w gazie nareszcie można rzecz &#39;&#39;lepiej późno niż wcale&#39;&#39;.Klub z taką historią i o takiej renomie musi wygrywać i wrócić na szczyt póki co chociaż w BPL i w końcu powoli zaczyna coś w tym kierunku robić.Z ostatnich 4 z 5 spotkań wychodzili zwycięsko.Przyszedł &#39;&#39;The Normal One&#39;&#39; Klopp no i po kilku spotkaniach już widać jaki potencjał ma ten trener i ile potrafi wyciągnąć ze swoich piłkarzy.U gospodarzy co prawda zabraknie kilku mniej lub bardziej ważnych zawodników (Sturridge ??,Lucas Leiva,Sakho,Henderson czy Ings) jednak mimo to Klopp ma do dyspozycji: największą gwiazdę zespołu, Coutinho czy bardzo groźnego Benteke.Jest także Lallana, Firmino, Can czy Milner więc kilka bramek powinni &#39;&#39;Łabędziom&#39;&#39; zaaplikować.Swansea, notabene która mi bardzo zaimponowała przez ostatni rok-dwa wygrywając regularnie z topką BPL, od kilkunastu spotkań bez formy.Na ostatnie 10 spotkań tylko jedno zwycięstwo z beznadziejną AV.Ponoć pozycja trenera Monka jest zagrożona.To na pewno nie napawa optymizmem przed rywalizacją z rozpędzonym Liverpoolem.Wg mnie Nasz polski bramkarz będzie miał dziś 90 minut pełne roboty.Na ten mecz miałem też w głowie typ, że &#39;&#39;The Reds&#39;&#39; wygrają do zera, kurs trochę gorszy to raz a dwa, że trzeba pamiętać, że Swansea ma w swoich szeregach takiego Gomisa, Ayew&#39;a czy Sigurdssona którzy już nie niejednej defensywie sporo krwi napsuli.Kiedyś pewnie się &#39;&#39;przebudzą&#39;&#39; jednak moim zdaniem jeszcze nie dziś, choć na jednego gola ich stać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom