>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

14. kolejka PKO Ekstraklasy (21.10 - 24.10.2022)

Status
Zamknięty.
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Warta - Górnik
Typ: Górnik Zabrze wygra przynajmniej jedną połowę - TAK
Kurs: 1,76 @ BetFan


Dlaczego TAK?? Bo Górnik lepiej prezentuje się na wyjazdach niż u siebie podobnie jak zawodnicy Warty Poznań. Bo Górnicy nie wygrali od 3 spotkań w lidze ale za to ostatnio wygrali w pucharze, przełamał się Podolski co może zwiastować lepsze czasy dla Górnika. Poza tym Górnicy stwarzają w swoich ostatnich meczach sporo sytuacji tylko nie mogą ich wykorzystać w końcu przyjdzie ten dzień kiedy kilka strzałów wejdzie. Nawet jak przegrywali mecze to mieli inicjatywę i stwarzali sytuacje. Często też grają nierówne połowy przynajmniej takie odniosłem wrażenie stąd pomysł że dużo większe szanse upatruję na wygranie jednej z połów. Warta z kolei odpadła w tygodniu z pucharu gra bardzo nierówno jeden mecz wygrany jeden przegrany akurat teraz jest kolej na porażkę jeżeli oczywiście bierzemy pod uwagę mecze ligowe bez pucharowych. W bezpośrednich pojedynkach też jest tak po równo ostatnie 2 mecze wygrała Warta wcześniej 2 mecze Górnik więc teraz też kolej na Górnika :). Górnik potrafił na wyjazdach wygrywać połowy z Wisłą czy Legią w tym sezonie mimo że całe mecze kończyły się remisami. Ja dorzucam ten typ do kuponu i liczę na ciekawy mecz. Rozważałem też poważnie typ na Obie strzelą po kursie 1,78 w końcu mecze Górnika są tymi z większą ilością bramek ale za to Warta często koczy mecze do zera zarówno wygrane jak i przegrane co przeważyło że wybrałem typ na Górnika w jednej połowie jako bardziej prawdopodobny. Mam nadzieje że nie będę żałował.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 12:30
Spotkanie: Warta Poznań - Górnik Zabrze
Typ: Górnik
Kurs: 2.68
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Spotkanie drużyn, które w tym sezonie dalej szukają formy na tą rundę. Warta jak i Górnik wygrały swoje ostatnie spotkania, tylko, że Warta wygrała u siebie w lidze z Jagiellonia 2:0, aby kilka dni później przegrać i odpaść z PP, a Górnik po czterech porażkach z rzędu w lidze, wygrał w Pucharze Polski 1:2 z GKS Katowice. Jestem zdania, że dzisiaj goście maja szanse, a nawet muszą wygrać to spotkanie bowiem ich sytuacja w tabeli robi się lekko nieciekawa. Kilka dni temu swoje petardy w nogach odpalił Podolski i chyba w nim nadzieja, że to właśnie jego przebłysk na boisku da upragnione trzy punkty w lidze Górnikowi. Fajnie wygląda Japończyk Okunuki, który ciągnie grę na skrzydłach. Do składu wraca Mvondo, a wiec jest kolejna dobra wiadomość. Bielica w bramce raczej zagości na dłużej, choć w spotkaniu w Katowicach przytrafił mu się mega babol..Liczę też na Paluszka, który na ten moment zjada Szcześniaka i co najważniejsze jest groźny przy stałych fragmentach gry. To samo tyczy się Olkowskiego, który jest mega pod formą, a porównując go z Dadokiem to właśnie Dadok wygląda zdecydowanie lepiej. Wygrana w Katowicach powinna dać pozytywnego kopa Górnikowi i mam nadzieje, że dzisiaj zobaczymy zespół, który od początku kontroluje grę, a nie jak ma to ostatnio w zwyczaju, zaczyna grać jak dopiero straci gola. Mecz ciężki, ale na pewno do wygrania..
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Cracovia - Lech Więcej rzutów rożnych : Lech Poznań 1,8 betclic

Tak na szybko idziemy w rozne Lecha .Obie ekipy w tygodniu odpadły z Pucharu Polski mistrz polski można powiedzieć ma lekki problem z panem Rudko miał być numerem 1 i wzmocnieniem jest potężnym nie wypałem. Co gra to jakiś klops z nim w roli głównej nie wiem jaki będzie skład Lecha. Jak ta gra będzie wyglądała ale kolejorz to czołówka jeśli chodzi o kornery. W lidze maja dobra passe i patrząc na tabele wypadało by to spotkanie wygrać- mecz z rodzaju zgodowych wiec na trybunach piknik . Pasy to drużyna która jest ciezka do zdefiniowania co zagra? strasznie nie równa ekipa .Statystycznie różne tez potrafi nabijak szczególnie u siebie w PP obie ekipy miały różnych bardzo duzo ale rywale roznyi składy takze inne... szczególnie Lech w tym elemencie dość miksował wiadomo gra na wielu frontach co do naszych drużyn łatwe do łączenia nie jest.... ale do meritum wracamy Lech w tym elemencie jest zespołem lepszym skuteczniejszym w tamtym sezonie w obu meczach więcej korków ostatnio srednia na poziomie 7 w meczu gdzie pasy maja ta srednia ponad 5 kwestia wyniku ale Lech lubi grac na skrzydlach potrafi kontrowac i strzela dosc duzo z dystansu co do Cracovi to ich gra jest tak zmiana jak....miało byc szybko i krótko wyszło ....Powodzenia (L).
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, PKO BP Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Piast Gliwice - Radomiak Radom
Typ: Piast
Kurs: 2.32
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Piast podobnie jak Górnik Zabrze w dołku jeśli chodzi o początek, a nawet już środek tego sezonu. Mimo to spróbuje pograć w ich kierunku. Piast ostatni mecz ligowy zremisował, ale kilka dni później wygrał w PP z Stała 0:3, ale dopiero po dogrywce. Radomiak natomiast wygrał dwa ostatnie swoje spotkania w lidze jak i PP. Piast ma więcej w nogach, ale mam nadzieje, że dłuższy odpoczynek da i awans da im dzisiaj pozytywnego kopa. Obie drużyny dzisiaj lekko osłabione, bowiem u gospodarzy nie zagra Chrapek, a w ekipie gości zabraknie Raphael Rossi, obaj zawodnicy pauzują za kartki. Piast moim zdaniem ma tu lepszy potencjał kadrowy. Kądzior, Wilczek, Felix, Dziczek, to naprawdę paka, która powinna robić różnice. Jestem zdania, że Piast prędzej czy później odpali z forma, a sezon skończy w pierwszej ósemce. Dzisiaj jest ku temu dobra okazja żeby zrobić krok do przodu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom