>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14. kolejka PKO Ekstraklasy (21.10 - 24.10.2022)

Status
Zamknięty.
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Śląsk - Jagiellonia - 1X do przerwy i na koniec meczu
@1.63
Betfan (BB) [/ICONPLUS]
Zakład łączony na to spotkanie natomiast związany z tym, że Śląsk nie będzie przegrywał do przerwy, a także nie przegra tego spotkania. Piłkarze z Białegostoku kojarzą mi się zazwyczaj z punktowaniem w meczach domowych. Na wyjazdach potrafią dziać się różne dziwne rzeczy. Zwycięstwo wyjazdowe w tym sezonie im się jeszcze nie przydarzyło, a przecież grali z zespołami z dolnej połówki jak Lechia, Zagłębie, Górnik czy Warta. W ostatnim spotkaniu z drużyną właśnie z Poznania nie pokazali nic wielkiego na boisku. W tabeli wyjazdowej zespół z Podlasia wyprzedza jedynie Miedź. Śląsk natomiast jest solidnie spisującą się drużyną u siebie. Co prawda również zdarzyła się wpadka z Wartą, ale bilans 3-2-2 nie jest jakiś beznadziejny. Zestawiając to ze słabą na wyjazdach Jagiellonią wydaje mi się, że to Śląsk jest lekkim faworytem tego starcia, pomimo kilku absencji. Mecze między tymi drużynami w ostatnich latach zazwyczaj są wyrównane, ale żeby znaleźć w H2H wyjazdową wygraną Jagi we Wrocławiu trzeba cofnąć się o sześć lat. Spodziewam się więc w tym meczu remisu lub wygranej Śląska jedną bramką, czyli historii podobnej do tych z ostatnich meczów bezpośrednich.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +787
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Widzew - Miedź
Widzew @ 2.00
Widzewa podwójna szansa 1-1 @ 1.72 (KE)

Fortuna

Jedyny argument jaki przemawia tutaj za ekipą goście jest fakt, że doszło do zmiany trenera. Nowym szkoleniowcem zespoły z Legnicy został Grzegorz Mokry, który ma za zadanie wyciągnąć z czerwonej strefy swój nowo objęty zespół. Jak to bywa w futbolu to właśnie jak to się mówi ''nowa miotła'' sprawia, że zespół odnosi zwycięstwo, ale liczę, że nie tym razem. Widzew jak na beniaminka pokazuje bardzo dobrze uporządkowany zespół, który pracuje mocno na każdy zdobyty punkt. Tu niema przypadku, a drużyna chodzi jak w szwajcarskim zegarku. Widzew niema zamiaru się zatrzymywać, a na pewno nie z zespołem, który okupuje dolna część ligowej tabeli. Moim zdaniem gospodarze już w pierwszej połowie strzelą gola aby moc potem kontrolować przebieg meczu. Mam tylko nadzieje, że gospodarze nie podejdą do tego spotkania, że mecz sam się wygra, a zagrają na swoje 200%..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +787
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Poprzedni tydzień w wykonaniu piłkarzy Jagiellonii był fatalny. Wpierw w Pucharze Polski największa kompromitacja w tym wieku jak nie w historii klubu. Potem zamiast zmazać plamę przejście obok meczu w Grodzisku z Wartą. Wiem że piłkarze są po rozmowie motywacyjnej z kibicami i możliwe że tym razem zaangażowania nie zabraknie.
 
R 624,2K

rjastrzab

Użytkownik
Widzew - Miedź
Typ: 1X, poniżej 4,5 gola i obie połowy powyżej 1,5 gola - nie
Kurs 1,55
Betfan Betbuilder

Widzew wszedł na właściwe tory o czy świadczą ostatnie wyniki i wysokie miejsce w tabeli. W piątek na przeciwko Łodzian stanie Miedź, która obecnie zajmuje ostatnia lokatę i dlatego po niezadowalających wynikach zmieniono trenera. Czy będzie efekt nowej miotły ? Trochę się obawiam, dlatego gam z podpórką 1X i do tego dokładam że nie będzie wielkiego strzelania w Łodzi. Miedź strze;iła tylko 12 bramek w 12 meczach a Widzew stracił tylko 11 goli w 13 spotkaniach, więc na over się nie zanosi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +787
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Legia - Pogoń
Typ: x2
Kurs: 1,67
Buk: Betfan

Pogoń nie gra żle, tworzy dużą ilość sytuacji, ale nie punktuje na należytym poziomie. Legia gra co najmniej średnio, a zdobywa jakże potrzebne oczka i pnie się w górę tabeli. Pogoń męczyła się niemiłosiernie w Pucharze Polski i dopiero po długiej i emocjonującej serii jedenastek wyeliminowała czwartoligowca. Legia zaś bez większych problemów zrewanżowała się płocczanom za ligę i odprawiła ich z kwitkiem, wbijając trzy gole i nie tracąc żadnego.

Jak więc tu mysleć racjonalnie i typować? Spróbujmy... Zaczynając od matematyki, Legia na własnym boisku jeszcze nie przegrała, notując tylko jeden remis z Górnikiem w sześciu rozegranych dotychczas meczach. Pogoń natomiast nie wygrała trzech ostatnich potyczek wyjazdowych (zwycięstwo po karnych w pucharze liczy się do statystyk jako remis).

Pogoń miała odwieczny kompleks Legii w spotkaniach wyjazdowych i tego właśnie kompleksu pozbawił jej nie kto inny, jak obecny trener Elki Kosta Runjaic - za jego kadencji Pogoń przełamała niemoc i od 2019 roku z czterech wypraw na Łazienkowską trzy razy przywiozła komplet oczek.

Czy Runjaic znajdzie tym razem sposób na swój były zespół? Może nie być to łatwe zadanie, gdyż Pogoń potrafi zagrać z przytupem i ostatnio brakuje jej jedynie skuteczności, natomiast Legia póki co nie zachwyca. Portowcy podejdą na pewno do tego spotkania maksymalnie skoncentrowani i będą chcieli przełamać złą passę. O braku lekceważenia rywala świadczy fakt, że drużyna po rozegraniu spotkania pucharowego nie wróciła do Szczecina, tylko została na minizgrupowaniu w okolicach stolicy.

Plusem dla Pogoni wydaje się być fakt, że zna dobrze trenera Runjaicia i wie, jak najprawdopodobniej zagra Legia. Runjaic z kolei dobrze zna Pogoń i większość jej zawodników i pod nich może dobrać taktykę.

Zapowiada się niezwykle ciekawy mecz, bo Pogoń powoli oddala się od czołówki tabeli i musi zacząć punktować, jeśli jeszcze myśli o mistrzostwie, a trener Legii gra o odklejenie łatki szkoleniowca, który nie potrafi radzić sobie w trudnych meczach z wymagającymi przeciwnikami, do jakich bez wątpienia należy Pogoń.

Pachnie remisem, który nie zadowoli żadnej ze stron, natomiast na dzień dzisiejszy piłkarsko nieco lepiej wyglądają goście i dlatego uważam, że typ na x2 po proponowanym kursie wygląda ciekawie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1005
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Zagłebie Lubin- Lechia Gdańsk
Typ: +2.5 bramki w meczu
Kurs : 1.70
Superbet

Myślę, że zobaczymy tutaj wesoły futbol i wiele bramek . Ta analizę pisze na potrzeby konkursu, ale proponuje grać wyższe linie : +3.5 a nawet i +4.5.
Lechia jest na dnie tabeli tylko przed miedzią . Samo to już przemawia za tym, że bramek będzie dużo . Nie mają czego bronić, muszą grać ofensywnie, gdyż rywale im odskakują. Bramki na wyjeździe strzelaja, patrząc na ostatnie 5 spotkań zawsze strzelali grając w delegacji .

Tracą też dużo bo najwięcej w lidze, średnio 2 na mecz .
Jesli chodzi o gospodarzy to są ostatnio raczej w kiepskich nastrojach. Ostatnie 3 mecze to remis z niezbyt mocna Korona, porażka z Widzewem oraz porażka w Pucharze Polski z motorem Lublin .
Mysle, że obie ekipy postawią tutaj na ofensywę. Zagłębie na pewno będzie chciało tutaj wygrać i zrehabilitować się kibicom za tą porażkę w pucharze, bo przegrać z 2 ligowcem to już trochę wstyd. Bramek za dużo niby nie strzelają, ale po drugiej stronie jest Lechia która traci ich najwięcej w lidze, więc bardzo bym w tym meczu nie patrzył na to ile bramek strzela Zagłębie. Lechia też z pewnością zagra odważnie w ofensywie. Jak wspominałem nie mają czego bronić. Mogą chcieć wykorzystać słabsza formę gospodarzy.
3 bramki to jest minimum które tutaj widzę. Myślę, że jak szybko padnie bramka to później rozwiąże się sznurek z bramkami i będzie ich nawet więcej niż trzy .
 
Otrzymane punkty reputacji: +787
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Widzew vs Miedź

Over 1.5 gola
Over 29.5 pkt za kartki
1.53
ForBet

Widzew wyrasta na rewelacje sezonu, zajmuje aktualnie 4 lokatę z strata punktu do Wisły i Legii, które są przed nim i 6 do liderujacego Rakowa. Ogólny bilans 7-2-4 jak na beniaminka to wynik fantastyczny, dla porównania druga z awansujacych ekip i dzisiejszy rywal - Miedź bada dno tabeli, a trzecia Korona jest 3 od końca, te obie drużyny nie zebrały tylu punktów ile ma Widzew. Defensywa wyrasta na jedną z najlepszych W lidze, 11 straconych goli to 3 wynik, za Rakowem i Lechem, czyli doborowe towarzystwo. Atak nie jest aż tak skuteczny, ale wystarcza na TOP5 naszej kartoflanej ligi. 5 ostatnich spotkań to 4 wygrane i 1 remis. W tym sezonie przegrali z Lechem, Pogonią, Legia i Lechią. Trzeba przyznać że poza zespolem z Gdanska to te porażki muszą być wpisane w straty z marszu, a powalczyli o choćby remis. Po drodze odpadli z Kaliszem w PP, po dramatycznym meczu i karnych. Nie przynosi im to chwały, ale znając narrację polskich klubów, będą mogli skupić się na lidze :p

Na stadion w Łodzi przyjedzie ostatnia drużyna tabeli, mająca 6 oczek, jedna wygrana (Lechia) i 3 remisy (Radomiak, Cracovia i Korona). Reszta to porażki w różnym stylu, od 1:4 Z Wisła po mecz walki z Piastem. Obrona wygląda tragicznie i traci prawie 2 gole na spotkanie. Sama gra poprawia się ale nie potrafią utrzymać intensywności przez całe spotkanie co skutkuje porażkami podobnymi jak z Legia, gdzie szybko strzelili 2 gole, a ostatecznie polegli tracąc prowadzenie i w sumie 3 bramki. Ofensywnie mają potencjał, który jeszcze nie został ustabilizowany. Drużyna gra twardo, żeby nie użyć słów brutalnie. W tym sezonie dostali już 5 czerwonych kartek i 35 żółtych. Tylko w 3 meczach nie pokryli linii 2 kartek.
W spotkaniach obu drużyn pada dużo goli, linia 1.5 gola nie została przekroczona w 2 meczach Miedzi i 3 Widzewa.
Mecze bezpośrednie kończyły się 4 remisami I 2 wygrahymi Miedzi. Jednak przejście do poziomu ekstraklasy lepiej wygląda po stronie Widzewa i to oni jak narazie lepiej radzą sobie w tym sezonie. Punkty za kartki może pokryć sama Miedź. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Widzew Łódź - Miedź Legnica
1X & poniżej 4.5 goli & Miedź poniżej 1.5 goli
betfan 1.55 BetBuilder

Mecz dwóch beniaminków, pomiędzy któymi obecnie widać spore różnice. Widzew to rewelacja tego sezonu i 4 ekipa Ekstraklasy. Gospodarze nie przegrali 5 ostatnich meczów, grają skutecznie i są faworytem dzisiejszego spotkania. Miedź grała tak fatalnie, że w końcu zwolniono trenera. Trudno powiedzieć, czy miał miejsce "efekt nowej miotły", bo 1:1 z Cracovią w poprzedniej kolejce było mocno szczęśliwe. Moim zdaniem przede wszystkim Widzew nie przegra tego spotkania, wygląda na zbyt dobrze ułożony zespół. Nie spodziewam się też overowego meczu bo rzadko się to zdarza w meczach obu drużyn, do tego Miedź raczej będzie w mocnej defensywie i nie strzeli 2 goli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +787
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Widzew Łódź - Miedź Legnica 1:0

Oba beniaminki w tym sezonie a zgoła odmienna gra, Widzew Łódź czuje się jak ryba w wodzie w Ekstraklasie - zajmują 4 miejsce ze stratą 6 punktów do lidera ale już do 2 miejsca zaledwie 1 punkt. Natomiast Miedź zamyka ligową tabelę zaledwie z 6 punktami czyli aż o 17 punktów mniej od Widzewa!
A tutaj kolejna niespodzianka kurs na zwycięstwo Widzewa ponad 2! Oczywiście jest to Ekstraklasa i tutaj jest każdy wynik możliwe ale już patrząc na formę obu drużyn grzechem było by nie postawić na wygraną gospodarzy zwłaszcza patrząc na grę Miedzi na wyjazdach 5 porażek i 1 remis.

Widzew 2,02
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1011
adammj 273

adammj

Użytkownik
Ogromna masówka na zwycięstwo Widzewa ,oby się wszyscy na tym nie przejechali ,bo buki mogą być dzisiaj nieźle zarobione.
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Widzew Łódź - Miedź Legnica
Widzew powyżej 5.5 celnych strzałów @2.33 Betclic

Kibicuję w tym sezonie Widzewowi, choć nie jestem jakimś ich fanatykiem. Kibuicuję im, bo to dobrze, mądrze budowany klub z ciekawym trenerem i fajną mieszanką zawodników. Fajnie, że zaczęli punktować na miarę swojego poziomu, bo ta drużyna to moim zdaniem obecnie razem z Rakowem najładniej grający polski zespół.
Mecze Widzewa przyjemnie się ogląda, a nie ma w Ekstraklasie wielu ciekawych spotkań. Dziś patrząc na rywala stawiam na kilka goli i btsa, ale moim głównym betem są celne strzały gospodarzy.
Łodzianie świetnie grają kombinacyjnie i stwarzają sobie wiele bramkowych okazji, a patrząc na defensywę Miedzi mocno liczę dziś na ten typ.
Patrząc na suche staty. Widzew łatwo dochodzi do strzałów ze słabszymi ekipami, problemy miał z Rakowem, Legią, czy Wisłą Płock, tyle że wtedy byli skuteczni i w sumie osiągali niezłe wyniki. Dziś widzę mecz drużyny, która nic nie musi i jest wysoko w tabeli z ekipą, która musi punktować i nie może czekać, co zrobi rywal. Niestety, wydaje mi się, że Miedziance ciężko będzie wywieźć punkty z Łodzi. Stawiam na plus minus siedem celnych strzałów podopiecznych trenera Niedźwiedzia.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Widzew - Miedź
Typ: Widzew więcej rożnych (handicap 0:1,5)
Kurs: 2,15 w 888starz
Wynik: 5:4


To wszystko wydaje się takie proste w kierunku Widzewa, niczym kiedy Miedź jechała do Częstochowy. Różnicą jest spory kurs na gospodarzy, bo wtedy był raptem 1,22-1,25 a wiemy, że mogło być różnie, gdyby Miedź wyrównała z karnego. Dlatego odpuszczam 1x2. Ten mecz może się różnie potoczyć tak naprawdę. W każdym razie myślę, że gospodarze trochę będą się musieli pomęczyć, nawet jeśli ostatecznie wygrają to spotkanie. Goście są najrzadziej wykonującą kornery drużyną w Ekstraklasie, Widzew po ostatnich kolejkach zleciał mniej więcej do połowy stawki w tej kategorii, ale początek miał bardzo imponujący jeśli chodzi o rożne. Teraz i tak wykonali ich prawie 2 razy tyle, co dzisiejszy rywal (60-33). Dlatego biorąc pod uwagę, że będą atakować, niekoniecznie szybko wyjaśnią, kto ten mecz wygra, gram ich kornery z handicapem. Zobaczymy, czy przeczucie mnie nie oszuka 😉
 
Ostatnia edycja:
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Stal Mielec - Wisła Płock 1x @1,83 pzbuk 1-1

W pierwszym sobotnim meczu poszedłbym delikatnie w stronę gospodarzy. Przede wszystkim warto zacząć od tego że obie ekipy są pozytywnym zaskoczeniem pierwszej części sezonu.
Szczególnie Wisła miała bardzo dobry początek rozgrywek kiedy to przez dłuższy czas zajmowała nawet pozycję lidera. Dzięki temu w notowaniach buków Nafciarze są nieco bardziej "doceniani". Natomiast ostatnie mecze i wyniki już nieco słabsze. Tydzień temu pokonali u siebie Legię 2-1 ale wynik mógł też iść w każdą stronę, w środku tygodnia ponownie u siebie z Legią w pucharze przegrali 0-3 ale skład był nieco eksperymentalny.
Stal ostatnio trzy wygrane w lidze i całkiem wysoka 6 pozycja w tabeli. W tygodniu remis w pucharze z Piastem lecz ostatecznie odpadli po dogrywce 0-3 grając w dziesiątkę. Rzadko kiedy Mielec jest stawiany w roli faworyta w swoim meczu a mimo to już kilka razy pozytywnie zaskoczyli. Drużyna trenera Majewskiego potrafi zagrać fajną piłkę, nie mają na sobie presji a kilku piłkarzy odnalazło formę w zespole. Poza tym Stal przyzwoicie prezentuje się u siebie zaś Wisła w ostatnich meczach wyjazdowych 2 remisy i 3 przegrane. Myślę że stawianie kursów na gospodarzy rzędu ~@3,5 i faworyzowanie Wisły która jakimś hegemonem piłki nie jest to trochę przesada.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +787
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:00 Stal Mielec - Wisła Płock
powyżej 2.5 gola @ 1.82
Wynik:

Fortuna

Spotkanie drużyn, które w tym sezonie miło nas zaskoczyły, a to, że są tak wysoko w ligowej tabeli nie jest wcale przypadkiem. Obie drużyny prezentują fajny i przyjemny dla oczu futbol, co cieszy. Proponuje na to spotkanie gole, a te w bezpośrednich starciach lubią padać. W pięciu ostatnich pojedynkach padło ich aż 19, co jest mega wynikiem. Stal Mielec dzisiaj bez dwóch ważnych ogniw Matrasa oraz Kasperkiewicza. Jest to z pewnością wielka okazja dla gości żeby strzelić tu gola bądź dwa, a może i więcej. W Stali w świetnej formie jest napastnik Hamulic, który odpalił z formą. W tym wszystkim pomaga mu min. Domański drugi najlepszy strzelec drużyny oraz cały zespół. Na dodatek gospodarze mają 30. minut więcej w nogach po spotkaniu w PP. Goście na braki w składzie nie muszą narzekać, bowiem dzisiaj wyjdą w swoim najlepszym składzie. Wolski, Sekulski, Davo czy nawet Furman z młodym Lewandowskim powinni być w tym spotkaniu gwarancją goli.
Dodam, że obie ekipy odpadły w tygodniu z PP, a więc jest to czas aby na koniec zbliżającej się rundy rzucić wszystkie siły na ligę.
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Raków Częstochowa – Korona Kielce Typ: Korona Kielce nie strzeli 1,79@ Betfan.

Ciężko mi wybrać ciekawy zakład w tej kolejce, ale ostatecznie zdecydowałem się na typ z meczu lidera Ekstraklasy. Raków będzie dziś grał z Korona. Faworyt? Oczywiście jest nim zespół gospodarzy. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Rakowa będzie bardzo dużą niespodzianką. Typ na czyste zwycięstwo za niski, więc trzeba wybrać coś innego. Rozważałem dwie opcje: zwycięstwo Rakowa z handicapem lub typ na czyste konto Rakowa. Wybrałem drugą opcje. Oba typy wydają mi się bardzo dobrą propozycją do gry. Raków bardzo solidnie gra w defensywie. Ostatnią drużyną, która była w stanie strzelić bramkę Rakowowi była Cracovia. Mecz tych drużyn odbył się na początku września. Raków nie zachował czystego konta tylko w dwóch ligowych meczach u siebie. Miało to miejsce w meczach ze Stalą i Jagiellonią. Podstawy do typu są solidne. W mojej ocenie jest małe prawdopodobieństwo na bramkę Korony. Korona potrafiła strzelić bramki w wielu meczach wyjazdowych, ale tym razem zadanie jest bardzo najtrudniejsze. Od porażki z Cracovia zespół z Częstochowy notuje genialne wyniki. Od dłuższego czasu gra fenomenalnie w tyłach. Nikt nie jest w stanie strzelić im bramki. Kovacevic ma bardzo długą serię bez straconej braki i myślę, że po tym meczu poprawi tą statystykę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +787
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Cracovia - Lech

Lech/X i poniżej 4,5 gola @1,51 forbet

Spotkanie kończące niedzielne zmagania w Ekstraklasie. Obie ekipy w tygodniu odpadły z Pucharu Polski. Cracovia z Resovią Rzeszów, a Lech ze Śląskiem. Forma Cracovii ostatnio jest bardzo rozczarowująca. Lech natomiast w lidze nie przegrał od dawna i punktuje bardzo dobrze. W pucharze poznaniacy odpadli głównie przez fatalnego Artura Rudko. Nie ma co ukrywać, Lech ma w swoim składzie więcej jakości. Trener Van der Brom udowadnia, że potrafi łączyć ligę z pucharami. Spodziewam się, że w tym meczu zobaczymy mało goli, a Lech tego meczu po prostu nie przegra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +787
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Raków - Korona
Typ: Korona Over 2.5 rzutu rożnego

Kurs: 1.75 (grałem jak było po 2.00, popatrzcie może u innego buka jest jeszcze lepszy kurs tego nie sprawdzałem)
Bukmacher: STS
Analiza:

Taki kurs na over 2,5 rożnego?!?! JA to biorę !! Raków Częstochowa faworytem ? Tak i świetnie niech najlepiej strzelą szybko bramkę lub dwie a Korona będzie musiała chcą nie chcą prowadzić grę i powinna nabić kilka rogali. Ja wiem że chcieć a muc to dwie różne rzeczy no ale bez przesady 90 min siedzieć na połowie Korony Raków nie będzie w stanie. Do tego ostatnie 5 meczy Korony na wyjeździe to następująca ilość rożnych: 10,10,4,6,4 =(y). Nie ukrywam zamyka mi tripla więc pełny wiary zasiadam o 20:00przed TV.

Zieloności !

1666455192080.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1218
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Sobota 20:00
Raków Częstochowa: Korona Kielce
Typ: Ivi Lopez strzeli Tak
Kurs: 1.85
Betfan

Sobotnie granie tej kolejki ekstraklasy zakończymy w Częstochowie gdzie Rakow podejmie kielecka Koronę. Lider świetnie radzi sobie jak dotychczas wygrał na tygodniu w pucharze w lidze zanotowali jak dotąd 9 wygranych, a ostatnia wygrana 0:3 nad Lechia pokazuje w jak wyśmienitej formie są medaliki. Wygrana w Gdańsku mimo absencji Lopeza który dziś wychodzi w pierwszym składzie i napewno będzie chciał się wpisać na listę strzelców. Jak dotąd pokonywał bramkarzy w ekstraklasie cztery razy.. liczę dziś na kilka bramek po stronie Rakowa. Korona słabiutko 16 miejsce siedem porażek i odpadnięcie w pucharze z Górnikiem Łęczna we wtorek nie napawa optymizmem. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +787
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Raków Częstochowa: Korona Kielce
Typ: 1 połowa/ cały mecz 1/ 1
Kurs: 1.62

Raków jest od kilku lat najmądrzej prowadzoną drużyną w ekstraklasie.Przeszli 1 ligę awansowali,po męczyli się na obcych boiskach gdy remontowali stadion ,nie odpuszczają żadnych rozgrywek.W tym sezonie wspięli się na szczyt w Polskich rozgrywkach.W lidze są liderem i powiększają przewagę,na razie 5 pkt.W 13 meczach odnieśli 9 zwycięstw.Zakonczyli rozgrywki w europejskich rozgrywkach,i jeszcze podkręcają tempo na10 męczy 8 wygranych.Mecze u siebie na 7 męczy 6 wygranych w bramkach 15:4 .Korona słabiutko sobie radzi kandydat do spadku.Rakow szybko i pewnie poradzi sobie w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom