>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

14 kolejka OSTATNIA PGE Ekstraliga - 21 sierpień

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik



17:00 live nSport
Pierwszy mecz 51:39 GKM


19:30 live nSport
Pierwszy mecz 58:32 dla Wrocławia


19:30
Pierwszy mecz 53:36 dla Gorzowa



19:30
Pierwszy mecz 51:39 dla Falubazu

Ostatnia kolejka rundy zasadniczej. Zaczynamy w Grodzie Kopernika Derbami. Torunianie u siebie dobrze spasowani nie powinni mieć większych problemów z wygraniem tego spotkania. O punkt bonusowy jednak może być ciężko.
W Lesznie Unia powalczy w ostatnim meczu na swoim torze o wygraną ale wcale łatwo o to nie będzie. Ciężko znaleźć pewniaka do wysokich zdobyczy po stronie Byków. W ekipie Piotra Barona ma kto punktować. Bonus już jest rozstrzygnięty a o wygranej goście też mogą myśleć. Dużo zależy od spotkania w Toruniu i jeśli tam GKM przegra i nie zgarnie nawet punktu bonusowego to Wrocław wygrywając zapewni sobie najlepszą czwórkę.
Gorzów jedzie do Rybnika i będzie się starał utrzymać pierwsze miejsce w tabeli. Jeśli wygrają to właśnie tak będzie. ROW jeśli wygra to zapewni sobie pewny byt i bez patrzenia na spotkanie w Lesznie będą mogli otwierać szampany.
Falubaz nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem spadkowicza z Tarnowa. Mega mocna trójka: Dudek , Doyle i Protasiewicz nie dadzą się. Ciekawe jak pojedzie Hampel?
Kto zostanie Mistrzem rundy zasadniczej? Falubaz czy Stal? Unia pojedzie w barażu? W Derbach lepsi okażą się gospodarze?

Zapraszam do dyskusji i podawania typów​
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Pytanie do was, a przede wszystkim Raduli... wierzy ktoś z was w teorie spiskową, by Toruń podłożył się GKMowi?
Zielona wygrywając z Tarnowem zapewnia sobie I miejsce przy porażce Gorzowa w Rybniku. Wtedy przy porażce z GKM - Toruń spada na IV miejsce &#39;omija&#39; Gorzów i jedzie do Zielonej na 1/2.
Czy obędzie się bez kalkulacji?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Powiem tak. Zdecydowanie bardziej w Toruniu chcą spotkać się z Zieloną niż z Gorzowem. Jednak to są derby i ciśnienie w klubie mega więc mimo wszystko nie sądzę aby odpuścili ale to tylko moje zdanie. Od nikogo nie słyszałem o podkładaniu się ale słyszałem o tym,że lepszym rywalem był by Falubaz:razz:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Głupotą byłoby się nastawianie na Zieloną Górę skoro to oni są w tej chwili w najwyższej formie i mając takich trzech liderów jak Protasiewicz, Doyle i Dudek są moim zdaniem głównym kandydatem do złota. Toruń na własnym torze jest póki co niepokonany i nikt sobie nie pozwoli na porażkę z najgorzej jeżdżącą na wyjazdach drużyną.
Owszem ta drużyna przyzwyczaiła do walki z wykorzystaniem wszystkich dozwolonych (i nie) praktyk ale było to za czasów poprzedniego właściciela. Teraz moim zdaniem obędzie się bez wałków, choć mecz może być zacięty jako że Toninho, Gollob czy Łaguta potrafią na tym torze skutecznie jechać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Moze i torun chcialby pokombinowac, ale jada o 17, rezta pozniej - chyba ze pogoda zrobi psikusa : )
To stalowka rozdaje karty i ma przywilej wybrania przeciwnika.
Mnie wygrana Rybniczan nie zdziwi, do Zielonki wraca Hampel.. szkoda tylko ze n&#39;ka zdecydowala sie pokazac mecz Leszna, zamast powrot Malego mistrza : )
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
W. Zielonej mecz o pietruszke i dobrze ze obejrzymy spotkanie z Leszna.
Poki co w Toruniu pogoda spoko ale zapowiadaja deszcz popoludniu...
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Panowie co myślicie na punkty Hampela? Linia 6,5 niby mało i przeciwnik mało wymagający, pytanie w jakiej jest formie?
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Kilka ciekawych par na dzisiejsze spotkania ???? tylko ciekawe ile z nich odwołają.....

Przedpelski - Łaguta 2 STS 1.75

Artiom ostatnio w gazie, ciągle robi dwie cyferki. Dodatkowo myślę, że pewne 5 startów. Jeśli Paweł pojedzie słabo lub chociażby średnio w dwóch pierwszych startach to skończy mecz na 3-4 wyścigach. Dodatkowo Łaguta spod 5 a więc jedzie z juniorami. Jadą ze sobą już w czwartym biegu i myślę, że już po tym będzie bezpieczna przewaga Rosjanina.

Janowski - Milik 2 STS 1.8 bet dnia ????

No proszę was, w ostatnich 4-5 startach Maciej ani razu nie był lepszy od Vacka. Średnia biegowa na wyjazdach to 1.516 - 2 na korzyść Czecha. Janowskiemu w tym sezonie idzie średnio, w tym meczu widzę dla niego maksymalnie 8 punktów. Milik z numerem 5 więc pojeździ z juniorami, nie pozostaje mu nic jak tylko zbierać punkty i przywieźć dwie cyferki na koniec meczu.

Dodatkowo polecam do jakiś dubli, trebli i taśm:

Szczepaniak - Suchecki 1 STS 1.65
Pieszczek - Bjerre 2 STS 1.65
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Panowie co myślicie na punkty Hampela? Linia 6,5 niby mało i przeciwnik mało wymagający, pytanie w jakiej jest formie?
Ja bym odpuścił. Nie ma co grać na zawodnika, u którego jak sam zauważyłeś forma jest niewiadomą. Jedzie z fruwającym Dudkiem. W 11 przechodzi na Protasa, jeszcze z Madsenem. Jarek podkreślał wielokrotnie, że nie wróci za szybko, więc powinien być gotowy, były tam jakieś wewnętrzne sparingi, w których jak mówił Cieślak raz wygrywał, raz przegrywał. Wiadomo, że z Jarkiem wjechanym w sezon ta linia była by śmieszna. Widzieliśmy powroty choćby w samej Zielonej, gdzie wielu punktów z tego nie było, jednak bez wątpienia Jarek to jest wyższy level od Łoktajewa. Kwestią niepewną jest również moim zdaniem piąty start.
 
rachek 18

rachek

Użytkownik
Hampel to i tylko 3 biegi moze pojechac jak sie bedzie kiepsko czul..
Ktos z Leszna moze sie wypowiedziec o pogodzie i szansach ze mecz pojada?
(tak, wiem, na necie tez moge sobie pogode sprawdzic)
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Hampel to i tylko 3 biegi moze pojechac jak sie bedzie kiepsko czul..

Ktos z Leszna moze sie wypowiedziec o pogodzie i szansach ze mecz pojada?
(tak, wiem, na necie tez moge sobie pogode sprawdzic)
Według mnie nie ma szans, że pojadą.
 
R 0

razx2

Użytkownik
Ktos mi wytlumaczy dlaczego lepszym rywalem dla Torunia bylby Falubaz ? Przeciez Zielona Gora to jedyna druzyna w lidze ktora jest w stanie wygrac na Motoarenie
Protasiewicz tam niszczy
Doyle w formie bedzie punktowal na poziomie Holdera
Dudek na kazdym stadionie robi i 10+
Pieszczek tylko tam notuje udane zawody
Karpov zje Gomólskiego
Hampel jedyna niewiadoma
Moim zdaniem pierwszego finaliste poznalibysmy po pierwszym meczu. To juz chyba lepiej trafic na Gorzow gdzie w slabszej formie sa Jensen Zagar i Pawlicki
 
H 1K

horosz

Użytkownik
1. Artiom Łaguta over 9, BET 365, @1.95
Na MA ciężko wygrywać ale Artiom może być dzisiaj liderem, z 6 startami spod taśmy. W zeszłym roku był liderem GKM zdobywając 11 pktów, również w 6 startach. W tym sezonie wygląda jednak pewniej i moim zdaniem linia jak i kurs bardzo fajna do gry.
2. ROW RYBNIK WYGRA, BET 365, @2.05
Dużo się mówi o tym spotkaniu i o atutach gospodarzy w postaci toru. Największym atutem będzie tutaj jednak pełny skład rekinów z Griszą Łagutą. Nie przekonuje mnie Gorzów, a szczególnie postawa Zagara, Kasprzaka czy Iversena, którzy są w stanie przegrywać biegi. Zmarzlik również słabiej, w sensie wpadają mu ,,2&#39;&#39; zamiast ,,3&#39;&#39;. Moim zdaniem ROW wygra, choć spotkanie może być zacięte.
3. Miedziński : Gollob BET 365, @1.66
Dużo się mówi o formie wyjazdowej Golloba, gdzie poza Grudziądzem idzie mu ciężko i mozolnie. Miedziński na MA swoje zrobi.

4.
Karpov (+1) : Kołodziej (-1), BET 365, @1.66
Karpov jedzie solidnie w Zielonej Górze no ale bez przesady. Ustawiony jest z Doylem, który eksplodował z formą. Kołodziej ostatnio bardzoooo różnie ale to jednak Kołodziej i powinien walczyć z liderami zielonogórzan. Dodatkowo Koldi ustawiony pod ,,5&#39;&#39; z juniorami.
5. Lindback over 10, BET 365, @2.37
Lider GKM-u, najpewniej 6 startów z pod taśmy no i przede wszystkim bardzo ciekawy kurs. Warto spróbować ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 833

sebunited16

Użytkownik
Pewnie dla tego, że Gorzów zlał niemiłosiernie Toruń w pierwszej rundzie. Od razu utarło się, że Torunianie nie umieją tam jeździć. Ja szczerze mówiąc jakbym mógł wybierać to unikałbym Zielonej Góry. Jadą teraz drużynowo najlepszy żużel w kraju, dochodzi do składu vice mistrz świata, zawodnik niezwykle skuteczny w lidze, na którego korzyść działa czas. Zresztą ekipa Cieślaka wygrywała po wygaśnięciu Z/Z tak na prawdę całą rundą czwórką seniorów więc jaki ten powrót Jarka by nie był i tak będzie wartością dodaną do tej piekielnie mocnej i będącej w sporym gazie drużyny


Karpov : Kołodziej -1 1.66 bet365 zwrot

Fajna para. Janusz prawdopodobnie pojedzie 6 razy, ciągnął ten Tarnów w tym sezonie, na wyjazdach średnia nieco ponad 2, w tamtym sezonie w pięciu startach 13 pkt. wcześniej 9+1 w czterech, pasuje mu tor. Karpov solidnie, zaskakuje w niektórych biegach na plus, u siebie nieźle spasowany ze średnią 1.8. Trzech liderów pewnych do nominowanych Pieszczek i być może Hampel spora konkurencja do 14 biegu, więc nie zaskoczy mnie jak Andrzej zakończy po czterech startach.

Przedpełski -5 : Nowak 1 2.37 bet365✅

Paweł u siebie potrafi jeździć z Gregiem na 5:1, to już bardzo solidny ligowiec który nie będzie miał problemu z jazdą na seniorce. Do rezerwy zwykłej mocny kandydat szczególnie za Gomólskiego, może za Miedziaka. Nowak miewa niezłe występy pojechał coś na wyjeździe w Tarnowie. Średnia w delegacjach 1.2 na seniorach Torunia punktów robił nie będzie w juniorskim ma Pawła i tego Sobczyńskiego, który pokazał się już z dobrej strony, więc i tu możliwa jedynka. Pojedzie pewnie z taktycznej za Rujnera, seniorka raczej nie do ruszenia.

Rybnik : Gorzów 1 2.30 unibet⛔

Poczekam z typem do godziny meczu, jednak jeśli nie będzie opadów Rybnik zabetonuje się tak jak z Lesznem to stawiam na gospodarzy. Stal jeździ u siebie na przyczepnym, nie błyszczą Zagar, Pawlicki i MJJ, Krzysztof na takich warunkach też mega punktów nie przywiezie. Gospodarze w pełnym składzie co rzadko im się ostatnio zdarzało. Fajnie ostatnio Jeździ Rysiek Holta, spasował mu ten domowy tor, Grisza w bardzo dobrej formie do tego wielka średnia u siebie, spore dziury porobiły się na seniorce Gorzowa, warunki torowe i aktualna forma powinna dać gospodarzom około 50 punktów

Toruń : Grudziądz+18 1.90 bet365⛔

Spory ten handicap. Bronią goście 12 pkt z meczu z pierwszej rundy. Jest na kim oprzeć rezerwy taktyczne, Anton i Artem powinni być gwarantem dużych punktów. Tomasz powinien w przeciwieństwie do innych wyjazdów przywieźć parę oczek. Trochę martwi para Buczkowski: Okoniewski gdzie ich jazda w meczach domowych i wyjazdowych to dwa różne światy. Buczek jednak potrafi zaskoczyć pojechał rok temu tutaj 10 w 6 biegach, Okoń do taktyków. Juniorka po stronie gospodarzy. Jest Greg w bardzo dobrej formie, spasowany Holder, dobry Vaculik, jednak Polacy spokojnie do objechania, GKM pokazał już że potrafi fajnie punktować na wyjazdach ma dobrych liderów i spory zapas punktowy w tym typie, moim zdaniem wystarczający

Artiom over 9 bet365 1.95⛔
Antonio over 10 bet365 2.37⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Damian Baliński(+4)-Przemysław Pawlicki 1 @ 1,50 But365✅1:4

Dla mnie naprawdę świetny zakład na mecz w Rybniku. Niewiadomą niestety pozostaje pogoda, ale ja uważam, że warto zainwestować trochę monet na Balona. Od niego oczekiwałbym kilka oczek dzisiaj, czyli tak 4-6pkt, a to powinno w zupełności wystarczyć na Przemka, który nie imponuje nijak w formą w Stali. O ile w Gorzowie jeszcze coś jedzie, o tyle na wyjazdach nie jest żadnym mocarzem. Jedzie pod numerem 4, czyli będzie miał gorsze pola i nie zdziwi mnie, jeśli Zmarzlik będzie musiał go zastępować. Po wymieszaniu par pojedzie z KK, więc też ma na kim tracić punkty.
Obaj panowie jadą dwa razy przeciwko sobie - w 3 i 13 biegu i jeśli chociaż raz Balon przyjedzie przed nim, to nie ma szans, by Przemek tutaj wygrał ten zakład.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
KS Toruń vs GKM Grudziądz (+18) 1,90 Zaklad dnia
Adrian Miedziński vs Tomasz Gollob 1,66
Paweł Przedpelski (-5) vs Marcin Nowak 2,37

Antonio Lindbaeck - powyżej 10 2,37 Polecam

Mecz odwołany z powodu opadów deszczu
Falubaz Zielona Góra vs Unia Tarnów (+28) 1,80 Polecam
Jarosław Hampel - powyżej 5 1,72

Unia Leszno vs Sparta Wrocław (+10) 1,80
Vaclav Milik - powyżej 9 2,37
Bartosz Smektała (-2) vs Adrian Gala 1,66

ROW Rybnik vs Stal Gorzów 2,05
Andreas Jonsson (-1) vs Matej Zagar 1,80
Bartosz Zmarzlik - powyżej 11 2,15

Dzisiaj niestety na sucho. Brak możliwości technicznych. ;)
 
marcins92 142

marcins92

Użytkownik
Typ: Antonio Lindback powyżej 10 punktów ⛔
Kurs: 2,37
Grudziądz pojedzie dziś w Toruniu, mecz nie należy do najłatwiejszych i tu kolejne plusy w stronę Antonio gdyż pojedzie pewnie 6 biegów. Tory mu dzisiaj sprzyjają bo początek zaczyna od wewnętrznych pól startowych. Będzie to filar dzisiejszej ekipy z Grudziądza. Jego średnia na wyjeździe to: 1,8 czyli nawet licząc czysto statystycznie to mamy 10,8. W parze z Gollobem który na wyjazdach zawodzi więc punktów mu raczej nie zabierze. Myślę, że nawet w 5 biegach może to zrobić.
Grane z podpórką na równe 10 punktów.

Spotkanie: Toruń - Grudziądz
Typ: +18,5 Grudziądz ⛔
Kurs: 1.80


Spotkanie: Zielona Góra - Unia Tarnów
Typ: Dudek powyżej 12 punktów (grane z dokładnie) ▶
Kurs: 2.10

Dudek dzisiaj w parze z Hampelem więc raczej będzie leciał do przodu, jaką formę ma to każdy wie a ze strony Tarnowian raczej nikt mu nie zagraża.

Jeszcze takie AKO dla lubiących z małych nakładów wyciągnąć sporo :p
AKO: ⛔

Jonsson -1 vs Zagar
Smektała -2 vs Gała
Miedziński vs Gollob
Kołodziej -1 vs Karpov
Kurs: 8,33
10j
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom