>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

14. kolejka 1. Bundesligi (26-28.11.2010)

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Strzelec Gola Mario Gomez @@ 2,00 Bwin
Dziś Bayern zmierzy się z Frankfurtem wiele podań zapewne pójdzie do Gomeza którego piłka wyraźnie szuka jego ostatnia forma jest bardzo imponująca strzela jak na zawołanie. W ataku Bayernu spisuje się wyśmienicie podania od kolegów wykorzystuje bezlitośnie i wątpie aby dziś było inaczej kurs 2,00 pewnie będzie mocno spadał bo Bayern jeśli wygra to tylko dzięki Gomezowi który jest w &#39;&#39;gazie&#39;&#39;
 
D 0

davidof

Użytkownik
Spotkanie: Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt
Moj Typ: Bayern Monachium (-1)
Kurs: 1.95

Gra Bayernu przestala juz byc smieszna - jest zle i musi byc tylko lepiej. Jesli tak utytulowany klub, majacy aspiracje do gry w Lidze Mistrzow w przyszlym sezonie MUSI zaczac wygrywac i to zdecydowanie. Co do tego, ze dzis Bayern wygra - jestem pewny, handicap skusil mnie swoim kursem (1.95)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
-


1899 Hoffenheim - Bayer Leverkusen

Bayer DNB =&gt; zwrot
1.80 | Bet365​


Jak dla mnie to pick dnia na dziś i uważam, że można grać dość mocną stawką.Mecz zespołów z czołówki także i kursy dość wyrównane.Gospodarze dobrze weszli w sezon i po za małymi wpadkami wygrywają swoje spotkania, ale czasem nie prezentują odpowiedniego poziomu m.in w spotkaniu z H96 gdzie czerwona karta znacząco im pomogła, ostatnio również przekonujące zwycięstwo na Commerzbank Arena gdzie pokonali mocny Eintracht.W zasadzie reszta spotkań to taka przeplatanka gdzie pojawia się porażka z Freiburgiem, remis z BVB, porażka z HSV.Także ze skrajności w skrajność bo raz wygrywają dość wysoko, a raz przegrywają we frajerski sposób.Rangnick stworzył młody zespół, który radzi sobie dobrze, bez jakiegokolwiek strachu względem innych - tutaj na pewno takie nazwiska jak Vorsah,Rudy, Beck wchodzą w grę bo to młokosi, w ataku też jest dobrze bo grają bez zmian od momentu wejścia do Bundesligi czyli trio - Ba, Ibisevic, Obasi [ ten nie zagra bo jest kontuzjowany ], w obecnym sezonie najwięcej goli ma Ba.Generalnie podsumowując drużynę z Badenii to cały czas taki sam skład zaprowadził ich do tej pozycji.
Jeśli chodzi o drużynę gości to już od poprzedniego sezonu widać bardzo dobra myśl budowania drużyny gdzie przeważają zawodnicy doświadczeni, ale największą rolę odgrywają młodzi.Przede wszystkim bingo wydaje się być przebojowy Sam, którego ściągnęli z Lautern, drugi sezon gra już Derdyok, co raz lepiej radzi sobie Renato Augusto, okrzepli Vidal, Barnetta.To raczej siła ofensywna, w defensywie rządzi Hyypia z Friedrichem wspomagani dobrze radzącymi sobie w ofensywie bocznymi obrońcami - Kadlecem i Reinarzem.Dobrą mieszankę tego zespołu potwierdzają wyniki - remis z Bayernem, wygrana z Pauli, Lautern czy Schalke, gości kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa.Fajnie się patrzy na ich grę bo wszystko się uzupełnia i grają ofensywnie co pozwala im myśleć o wysokim miejscu w tabeli, uważam, że spokojnie mogą myśleć o pudle na koniec sezonu.
Przechodząc już do samego spotkania to gospodarze zagrają bardziej osłabieni - nie zagra podstawowy bramkarz Starke, napastnik Obasi i stoper Simunic, trener Heynckes jest w lepszej sytuacji bo prócz starych kontuzji Ballacka i Kisslinga wszyscy są do gry.Ostatnie dwa lata to dobra gra gości na Rhein Neckar Arena gdzie odnieśli wysokie wygrane ( 3:0, 4:1 ), dziś myślę, że będzie podobnie bo sugeruję się formą Bayeru, która imponuje i nie wypada przegrywać w takie formie.Jak dla mnie DNB to bezpieczna opcja, ale jak najbardziej do gry bo daję sobie rękę uciąć, że Leverkusen nie poniesie dziś porażki.

Przewidywane składy ( kicker.de ) :

Haas - Beck, Vorsah, Compper, Ibertsberger - Rudy, Luiz Gustavo - Vukcevic, Salihovic - Ibisevic, Ba

Adler - Schwaab, M. Friedrich, Reinartz, Kadlec - Vidal, Rolfes - Sam, Renato Augusto, Barnetta - Helmes


/// Nie chce mi się tego komentować.Nie typuję już w BL w tym tygodniu.
 
mastershot 5

mastershot

Użytkownik
Kaiserslautern - Schalke 2 2.15
Kaiser. w domu zagra o pełna pulę. W ofensywwie sespół ten prezentuje się bardzo dobrze. W obronie słabiej, w dodatku dzisiaj bez podpory swojej defensywy Rodneia Francisco de Limy, oraz prawego obrońcy Floriana Dicka (istotne osłabienia)
W zespole gospodarzy zabraknie także defensywnego pomocnika Thanosa Petsosa
Schalke gra coraz lepiej, po efektownym zwycięstwie 3-0 w LM nad Lyonem nastroje sa na pewno bojowe. Przy osłabieniach w defensywie gospodarzy i sile rażenia Schalke w osobach Farfana, Edu, Raula i Huntelara muszą padać bramki.
W zespole Schalke nowym i istotnym osłabieniem jest nieobecność defensywnego pomocnika Christopha Moritza.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Borussia Dortmund - Borussia Moenchengladbach X2 3,40 Unibet
Nadal nikt nie zauważa tego, że stoperzy z Dortmundu, szczególnie Subotić, grają w tym sezonie kiepsko i bardzo niepewnie. Nadal popełniają mnóstwo prostych błędów (może nawet jestem już na ich punkcie przewrażliwiony i wyłapuję wszystko, nawet jak nie ma to wielkiego wpływu na grę, stąd takie sądy), jednakże ciągle rywale nie potrafią ich wykorzystywać. Pewnie dlatego dalej cicho o kiepskiej postawie przede wszystkim Subitocia, choć jego błędy w końcu mogły zabrać zespołowi punkty, gdy nwyprowadził w poprzednim spotkaniu Freiburg na prowadzenie, wybijając piłkę z linii bramkowej prosto w ... Hummelsa tak, by wpadła ona do siatki. Kolejny raz jego brak koncentracji. Ten mecz jest po to, by to zmienić, by wreszcie było widać jak na dłoni negatywne skutki słabej gry pary stoperów. Moenchengladbach jest na dnie tabeli ligowej, ale nie ma wątpliwości, że nie jest to najsłabszy klub w lidze. Gorszy od 7-8 wielkich firm, ale mogący sprawiać niespodzianki. Trochę w tym sezonie mają pecha, bo poza grą są niemal ciągle dwie podpory zespołu - znakomity stoper Dante oraz rewelacyjny w powietrzu Brouwers. Mimo tego sporo bardzo dobrych graczy dziś wystąpi - Bradley, Bobadilla, De Camargo, Herrmann, a przede wszystkim chyba już jeden z najlepszych Niemców, a może nie tylko, w Bundeslidze, Marco Reus. Ani Gladbach nie jest takie słabe, ani Dortmund taki mocny, by był to mecz pierwszej z ostatnią drużyną w tabeli. Dziś Dortmund może wreszcie być zmuszony do gry atakiem pozycyjnym, bo choć świetnie czują się w kontrze, to trafili na zespół, którego żywiołem wręcz są szybkie ataki. Dynamika Reusa, Bobadilli czy Herrmana może być sporym kłopotem dla, podkreślam, nie przekonujących mnie zupełnie Suboticia i Hummelsa, a także dla defensywnego pomocnika z tej nie najwyższej ligowej półki, Bendera.
Hamburger SV - VFB Stuttgart 1 2,10 Unibet
Veh może odetchnąć z ulgą. Wreszcie kończą się powoli problemy z kontuzjami, choć w defensywie Demel będzie musiał zagrać na środku, a z prawej zastąpi go Besić. Na lewej wyjdzie Ze Roberto. Jego miejsce w środku pomocy zamiast Kacara zajmie Trochowski. Mathijsen, Jansen, Aogo, Kacar to i tak niewiele strat w porównaniu z tym, co było w poprzednich spotkaniach. Elii oraz Diekmeiera nie wymieniłem, bo przecież w najmocniejszym zestawieniu dwa miejsca na lewej stronie zajmuje nie Holender, a Jansen oraz Aogo, zaś bramkostrzelny w poprzednim sezonie obrońca nie gra od początku sezonu. Nową gwiazdą wydaje się Son, który znakomicie zachował się w polu karnym w ostatnim spotkaniu i strzelił świetną pierwszą bramkę, gdzie wszyscy myśleli, że obrońcy mają sytuację pod kontrolą i wybiją piłkę. Bardzo dynamiczny gracz, w dodatku przy jego obu bramkach w Hanowerze asystował także świetnie dysponowany Pitroipa. W ataku wreszcie koniec problemów, już nie musi Veh na konferencjach mówić słynnego zdania &quot;Hoffnung bei Petrić&quot;, już są Van Nistelrooy, Choupo Moting i Guerrero, choć oczywiście to Mladen ma poprowadzić drużynę do wygranej. Veh po wielu próbach, między innymi z Choupo-Motingiem i Trochowskim na bokach, wreszcie chyba znalazł to, czego szukał, optymalne ustawienie, w którym ze skrzydeł atakują Son i Pitroipa. Wielka szkoda, że Ze Roberto musi łatać dziury w obronie i nie widzimy świetnego duetu Ze Roberto-Jarolim w środku. Demel na stoperze może być kłopotem, jednak u boku Westermanna na pewno będzie czuć się pewniej, niż przy nieobecnym dziś Mathijsenie. U gości w kapitalnej formie Marica, który nie stoi już wyłącznie na szpicy, a rola w zespole polega także na dogrywaniu piłek z bocznych sektorów boiska. Z Kaiseslautern zaliczył 2 fantastyczne asysty i wywalczył karnego, wszystkie 3 bramki padły więc dzięki niemu. We wcześniejszych dwóch spotkaniach 2 bramki i także 2 asysty. Niestety, brak Tasciego, niekwestionowanej gwiazdy zespołu oraz lepszego niż Ulreich bramkarza może być bardzo bolesny, a że Hamburg gra u siebie, a Veh nie musi już wystawiać do gry takich graczy, jak na przykład Robert Tesche, to szanse gospodarzy na wygraną są spore.
 
ste 21

ste

Użytkownik
Spotkanie: Dortmund-M gladbach
Typ: M gladbach over 1.5
Kurs: 4.33
Bukmacher: [URL='http://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4']Bet365[/URL]
Analiza:
Spotkanie lidera z ostatnia druzyna Bundesligi.O godzinie 18.30 po raz pierwszy uslyszymy gwizdek w tym spotkaniu.
Zarowno gospodarze jak i gosci sa w odmiennych nastrojach.Ci pierwsi zadowoleni z I miejsca .Ci drudzy wprost przeciwnie.
Dortmund jest niepokonana druzyna na wyjazdach.Siedem zwyciestw mowi samo za siebie,natomiast u siebie cztery wygrane i po jednym remisie oraz przegranej.
M gladbach z kolei odwrotnie u siebie fatalnie.Trzy oczka w 1o meczach nie jest powodem do dumy.Na wyjazdach radza sobie troche lepiej - 2 zwyciestwa oraz remis i 3 porazki.Druzyna w skladzie z Blaszczykowskim i Lewandowskim ma bardzo dobry bilans bramkowy 12-3.Przyjezdni 14-18 w bramkach,widac ,ze duzo strzelaja w kazdym meczu.
Gospodarze sa niepokonani od czterech spotkan ligowych,czas by to sie zmienilo...
Ostatnie mecze gosci pokazuja,ze jesli chodzi o atak to jest u nich z ta kwestia dobrze.W 3 ostatnich meczach trafili dziewieciokrotnie,w tym z Mainz 2x,z Bayernem 3x i 4x z Koeln.
Mam wrazenie,ze dzis Borussia Dortmund moze stracic punkty u siebie.Mozna by rowniez zastanowic sie nad X2 ~ 3.5.Gosci napewno stac na strzelenie dwoch bramek,przekonamy sie o tym wieczorem...
 
sedek 36

sedek

Użytkownik
piłka nożna, Bundesliga , godz. 15:30
Spotkanie: Dortmund-Moenchengladbach
Typ: over 3.5
Kurs:2,20
Bukmacher: Expekt


Mecz w ramach 14 kolejki niemieckiej Bundesligi. Zmierzą się zespoły z 2 skrajnych końców tabeli. Borussia Dortmund zmierzy się z Borrusią Moenchengladbach. Gospodarze liderują w Bundeslidze. W tym sezonie w 13 spotkaniach zdobyli 34 punkty, 11 razy wygrywając, raz remisując i zaledwie raz przegrywając. 3 punkty stracili w meczu z Leverkusen, było to 22 sierpnia, więc na początku sezonu. W ostatnich 6 meczach zdobyli 16 punktów, zremisowali z Hoffenheim 1:1. W 4 ostatnich meczach Dortmund strzelał przynajmniej 2 bramki.
Borrusia Moenchengladbach to całkiem inna bajka. Są na ostatnim miejscu w tabeli. W meczach wyjazdowych bramki strzelają, w 6 meczach zdobyli ich az 14, co daje średnia ponad 2 gole na mecz! Jeszcze wiecej ich tracą – średnio 3 gole na mecz. W meczach wyjazdowych udało im się zdobyć 7 punktów. 2 razy wygrali, raz zremisowali i 3 razy schodzili z boiska pokonani. Dortmund w 13 meczach miał 7over/6under. Moenchengladbach 11over/2under, z czego 6 overów na wyjazdach (100%!).
Liczę na mecz z duża ilością bramek, w h2h na 15 meczy było 9 overów.
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
ja nierozumiem bundesligi ...schalke ogrywa lyon 3-0 a w meczu z kaiserslautern przegrywa az 5-0.. a leverkusen prowadzi 2-0 by zremisowac 2-2
ostatnio to chyba tylko Borussia nie zawodzi
ciekawi mnie jutrzejszy mecz Koln z Wolfsburgiem
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
ja nierozumiem bundesligi ...schalke ogrywa lyon 3-0 a w meczu z kaiserslautern przegrywa az 5-0.. a leverkusen prowadzi 2-0 by zremisowac 2-2
ostatnio to chyba tylko Borussia nie zawodzi
ciekawi mnie jutrzejszy mecz Koln z Wolfsburgiem
Schalke grało w LM więc to też na pewno jakoś na nich wpłynęło. Kaiserslautern jest w gazie ostatnio i grało na własnym terenie gdzie gra się piekielnie trudno więc przegrana Schalke nie dziwi a raczej sam wynik 5:0. Podobnie jest w Pauli gdzie granie na średniaków w roli gościa mija się z celem...

Koln- Wolfsburg
Koziołki ostatnio szczęśliwie i na farcie wywiozły 3 pkt ze Stuttgartu choć zasługi trochę było bo pokazali charakter i walczyli do końca za co zostali wynagrodzeni. Do Koln przyjeżdża Wolfsburg, który na wyjazdach nie gra zbyt dobrze, często oddają inicjatywę i grają bez walki. U gości zabraknie kręgosłupa czyli Diego. W ostatnim spotkaniu brak Grafite był bardzo widoczny to co będzie jeśli ważniejsza postać jutro nie wystąpi...W dodatku nie zagra też Dejagah , który już zdołał zapisać się na listę strzelców.Gospodarzy spokojnie stać na pokonanie Wilków bo też mają parę armat w zespole. Gram na Koln po bardzo dobrym i opłacalnym kursie w bezpiecznej opcji 0.
Koln:
Mondragon - Brecko, Geromel, Mohamad, Ehret - Pezzoni - Petit, Matuschyk - Jajalo, Novakovic, Podolski
Wolfsburg:
Benaglio - Pekarik, Kjaer, Barzagli, M. Schäfer - Josué - Riether, Cigerci - Kahlenberg - Grafite, Dzeko
  • Koln AH (0)
  • @ 2,10
  • bet365
  • FT 1:1 ZWROT
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Ciekawa sprawa, bo do tej pory w rozegranych meczach tej kolejki weszły same overy - obliczyłem kurs i wyszło ako z bet365 - 48.3
Jeśli jeszcze w jutrzejszych ostatni 2 meczach też wejdą overy to cała kolejka overowa za kurs ako - 130
A wszystko się na to zapowiada bo Wolfsburg strzela duzo bramek i jednocześnie dużo traci, tak samo Werder Brema u siebie gra bardzo overowo.
Ja właśnie próbowałem grać overy na całe kolejki, ale holenderskie Eredivisie lub Eerste Divisie oraz undery na całą polską kolejke ekstraklasy, narazie mi się ani raz nie udało ???? ale też w sumie zagrałem tak z 5 razy za nieduże stawki, ako wychodzi tak średnio 80-100 zależy od meczy. Miałem 2 przypadki ze bodajże tylko w 1 meczu brakło overa w holenderskiej. Potem jak se na następny tydzień odpuściłem to wiadome - we wszystkich meczach był over ???? Taka jest ta bukmacherka. Nie mniej jednak myślę, że system warty testowania na ligi w których pada dużo bramek lub odwrotnie.
 
ted 11K

ted

Forum VIP
Werder - Pauli
typ: 2 kurs: 4,75 tobet
x2 kurs: 2,05 tobet

Werder coraz bardziej osłabiony, nie zagrają dziś Pizarro,Arnautovic,Jensen,Silvestre, Bargfrede i Wesley o starych kontuzjach nie wspominając. Drużyna nie strzelila gola od 4 spotkań, ale ten fakt nie dziwi jak jedynym kreatorem akcji ofensywnych jest Marin a stałe fragmenty ich najgroźniejszym elementem ataku. Należy dodać że zagrali ciężki mecz w środku tygodnia w LM.
Co do Pauli mają dużo pecha, mecz z wilkami powinni wygrać i oni doskonale o tym wiedzą. Biegają dużo, siedzą na rywalu póki sił mają,a tych nie zawsze wystarcza na 90min, ale w porównaniu do Werderu mieli cały tydzien i nie musieli grać meczu przeciw siłowym anglikom. Trener ma do dyspozycji cały skład, zna sytuacje rywala i jasno mówi że stać drużynę na wygraną dzisiaj.
Duże szanse widzę dla Pauli by dziś wyprzedzili swojego rywala w tabeli, mając na uwagę formę w ostatnich meczach oraz dysponowanych piłkarzy na dziś.
Już nie wspominam o fatalnej obronie Bremy, która podarowała w ostatnim meczu z Schalke bodajże na czysto 2 gole ;D

Popieram typ na Kolonię @ 2,8 tobet
Zacznę od wilków. W ostatnim meczu przeszli obok, już po samej postawie na boisku widziałem że tego nie wygrają, nie wiem czy z motywacją coś nie tak czy trenera mają dość ale oprócz 2-3 sytuacji nie mieli nic więcej. Dziś nie zagra Diego, który do tej pory wykonywał rożne,wolne (kilka goli już wpadło po nich) oraz holował piłkę środkiem pola by móc później podać (nie zawsze celnie). Przeciętny bramkarz i obrona, która ma problemy z łapaniem na spalone.
Kolonia może nie gra cudownie, ale po powrocie odsuniętych graczy wróciła solidność i to klepanie piłką na połowie rywala między sobą.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Kolejka w miarę udana. Szkoda tylko zwrotu za Koln ale zawsze się znajdzie jakaś zakała rundy :razz:. W dodatku masa bramek bo tylko w jednym meczu zobaczyliśmy UNDER 2,5 a mianowicie Koln-Wolfsburg.

  • Dziwić może wysoka wygrana Czerwonych diabłów z Schalke aż 5:0 choć szczerze nie byłem jakoś bardzo zaskoczony samą porażką tylko samym hokejowym wynikiem. Podopieczni Magatha nic dobrego nie pokazali może przyczyna tkwiła w zmęczeniu po środowym spotkaniu przeciwko Lyonowi choć przed następnym meczem z mocnym Bayernem nic dobrego im nie wróże...


  • Dortmund pokazało klase potrafili po raz drugi przechylić szale zwycięstwa na swoja korzyść przegrywając 0:1 potrafili wygrać 4:1 co świadczy o sile i formie w jakiej są podoppieczni Kloppa. Wydaje się , że mało kto ich będzie umiał powstrzymać w tej rundzie...

  • Pozostałe wyniki nie dziwią po za pojedynkiem Hoffenheim - Leverkusen gdzie goście prowadząc 0:2 pozwolili gospodarzą na dopisanie 1 oczka do tabeli ale to za wdzięczyć mogą tylko sobie.

  • Za tydzień kolejna runda miejmy nadzieję , że będzie na większy + a niżeli ta...:cool:
 
M 0

mooskal

Użytkownik
No była to wysoka porażka Schalke aczkolwiek ostatnie dobre wyniki w zasadzie osiągali tylko w meczach u siebie na wyjazdach nie było już tak dobrze do tego doszło zmęczenie.
Borussia Dortmund natomiast dalej gra rewelacyjnie i obecnie ma już 14 pkt. przewagi nad Bayernem któremu będzie trudno to odrobić jeśli podopieczni Jurgena Kloppa dalej tak będą grali.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
No była to wysoka porażka Schalke aczkolwiek ostatnie dobre wyniki w zasadzie osiągali tylko w meczach u siebie na wyjazdach nie było już tak dobrze do tego doszło zmęczenie.
Nie wiem czy można nazwać to dobrymi wynikami. Jak do tej pory u siebie grali ze słabym Pauli i Werderem, który był w dołku. W najbliższej kolejce czeka iż ciężka przeprawa i wszystko zostanie zweryfikowane...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom