>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

14. kolejka 1. Bundesligi (26-28.11.2010)

Status
Zamknięty.
ted 10,4K

ted

Forum VIP


Powoli nam się kończy runda jesienna i po za liderem nic więcej się nie kształtuje.
Pamiętać trzeba że w tym tygodniu grają puchary i na występujących tam drużynach wyniki mogą się odbić w tej kolejce. Większość wyrównanych spotkań, oprócz jak zawsze zaniżonego kursem Bayernu ;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
14. kolejka 1.Bundesligi [ 26.11.2010 - 28.11.2010 ]
Moim zdaniem trochę nudna kolejka bo tak na dobrą sprawę nie mamy żadnego klasyku, szlagieru, ale to nie znaczy, że nie ma czego do typowania.
Od razu rzuca się kurs na Mainz, moim zdaniem bardzo duży i myślę, że jak najbardziej do gry.Pisałem przy okazji meczu z Gladbach, że już raczej się wypalili, złapali zadyszkę, ale myliłem się i nie składają broni.Co do Norymbergi to na razie wyniki troszeczkę na wyrost, na pewno sami są zdziwieni, że idzie im tak przyzwoicie.
Co do innych to sądzę, że Leverkusen ciekawie wygląda, ale nie wysokie zwycięstwo, może H96.
Na pewno jutro bądź po jutrze napiszę coś ciekawszego, ale teraz czekam na Wasze opinie i przemyślenia ;).
Czy Schalke wygra na terenie beniaminka ? Czy Werder się odblokuje, czy może znów serią stracą bramki ? Gekas strzeli na AA, Eintracht wywiezie punkty ?
Te i inne pytania to zagadki tej kolejki, postarajmy się dobrze wytypować :].
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
W tej kolejce kursy na niektóre zdarzenia są lekko przesadzone więc trzeba skorzystać miejmy nadzieję , że będzie to + a niżeli - jak ostatnio...
Składów nie ma więc na razie spojrzenie wstępne jednym okiem... Dortmund-Gladbach Tutaj widzę , łatwe zwycięstwo gospodarzy ale kurs marny...Po drugie over lub mocny Handicap... Defensywa graczy Fronzka w prawie każdym meczu załatwia wynik spotkania. Rywale bez problemu przedostają się pod bramkę Gladbach. Zdobywanie goli dla przeciwników nie stanowi najmniejszych problemów…Schachten traci piłki pod własnym polem co jest najmniej &quot; taragi komedią &quot; dla tej drużyny... Przy potencjale jaki ma Borussia Kagawa, Gotze, Grosskreutz, Sahin i rezerwa , która jest głodna zawsze zdobywania bramek najmniej skończyć się powinno 3:0 albo i dwa razy tyle...W dodatku grają na Iduna Park to już w ogóle... Koln - Wolfsburg Wilki na wyjazdach cieniutko. W dodatku nie zagra za kartki Diego główny dostarczyciel piłek dla Dzeko i Grafite. Jak wypada jeden z tego trio Wolfsburg leży i tyle...Sytuacji tyle nie będzie bo i dokładnych zagrań Brazylijczyka braknie więc co jak co ale szału nie będzie...
Koln ostatnio zdołało wygrać z VFB choć na dużym farcie po wątpliwym karnym. W przeciwieństwie do Wolfsburga walczą i pokazują charakter w dodatku będą grać u siebie co jest też pewnego rodzaju atutem. W składzie mają parę armat chociażby Novakovic, Petit , Podolski. Kurs na jedynkę bardzo wysoki a Asian 0 też piękny...
Czy Werder się odblokuje, czy może znów serią stracą bramki ?
Raczej będzie strzelanina... Obie ekipy ze słabą defensywą ta gorsza zdecydowanie ostatnim czasy w Werderze... Pauli nie raz pokazywało , że potrafi stwarzać sytuację i zaraz tracić bramki gdy rywal zagra szybszą piłką..Werder i ze zdobywaniem bramek ma problem bo nikomu grać się nie chce... Over 1,5 na Pauli @ 3,00 :razz: kuszące mimo słabej skuteczności w tym sezonie bo gdzie strzelać jak nie tutaj...
Od razu rzuca się kurs na Mainz, moim zdaniem bardzo duży i myślę, że jak najbardziej do gry
Też mi się rzuciło ale po chwili zastanowienia nie dziwię się czemu dali taki a nie inny kurs... Mainz niby wróciło na zwycięską drogę wygrywając z Gladbach ale spójrz jak grają ostatnio na własnym terenie ---&gt; Kiepsko, niedokładnie , nieskutecznie i defensywa do mocnych nie należy. Z pewnością są lepsze typy na tą rundę. Nurnberg defensywę też ma słabą czego nie mogą powiedzieć o ofensywie bo ostatnim czasy dużo bramek siekają z dystansu i stwarzają sytuację jak dla mnie X w tym spotkaniu.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Bayern we wtorek przeszedł drogę z nieba do piekła...
Najpierw zaczęło się od absencji głównie Van Bommela i Schweinsteigera, ale jak to Bayern... potrafił utrzeć nosa chyba zbyt pewnym Rzymianom i do przerwy było 2:0. Wreszcie skuteczny jest Gomez, który zaczyna spełniać pokładane w nim nadzieje.
Jednakże druga połowa słabsza... i porażka.
Jak zareaguje Bayern na porażkę w Rzymie? Nie ma innej opcji, Bawarczycy muszą spiąć się, skoncentrować i wygrać z Eintrachtem. Działacze zdają sobie sprawę, że BVB jest już na tyle daleko, że o mistrzostwo będzie bardzo trudno stąd cel - walka o 2 miejsce.
Eintracht jest nieobliczalny, Gekas potrafi strzelać bramki seriami, ale mimo wszystko jestem zdania, że Bayern pokaże swoją siłę w tym meczu i pewnie w nim zwycięży. Kurs może nie jest zachwycający ale 1,40 jakie oferuje Tobet może być ok do jakiegoś dubla.
Typ Bayern - 1,40 w Tobet
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
hmm podobno Barrios ma kontuzje i Lewandowski ma wejsc w pierwszej 11 na mecz z Borussia M&#39;gladbach
wiec moze TYP:
Strzelec bramki - Robert Lewandowski (kurs 2.4) bet365
pozostale mecze widze tak:
K&#39;Lautern - Schalke X2
Schalke podbudowane wygrana z Lyonem i swoja forma.
Koeln - Wolfsburg 1X
Koeln napewno bedzie chcialo wykorzystac brak Diego w zespole Wolfsburga a sam woflsburg moze sie cieszyc ze nie przegral z St.Pauli bo grali fatalnie.
Hoffenheim - Leverkusen X2
Aptekarze mieli pecha bo mogli wygrac z Bayernem ...szkoda aczkolwiek to byl dobry wynik dla Borussi , sam Hoffenheim az taki dobry nie jest wiec remis lub Leverkusen wydaje sie byc dosc dobra opcja.
Hamburger - Stuttgart X2 / 12
Hamburger nie powala gra , ostatnio przegrali 3-2 z Hannoverem
Stuttgart zremisowal wygrany mecz - tutaj mnie zastanawia czy forma im wzrasta czy maleje dlatego nie widze tutaj stawiania czystej 2
 
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
Co myslicie o meczu Mainz-Nurnberg?
Wedlug mnie Mainz sie obudzil ze snu w poprzedni tydzien w meczu z Borussia Moenchengladbach. Jutro graja z Nurnbergiem ktory przegrywa od dwoch kolejek i ostatnio przegral z Kaiserslautern na wyjezdzie. Mainz pokonalo w pieknym stylu M&#39;Gladbach 2-3 i mysle ze Mainz powstrzywa forme i pokona srednie Nurnberg. Kurs sie zachecajacy 2.00.
 
rafalo-mmz 5

rafalo-mmz

Użytkownik
Spotkanie : FSV Mainz - FC Nürnberg
Typ : 1
Kurs : 1.85
Bukmacher : Expekt
Analiza :

26.11.10r. o godzinie 20 : 30 odbędzie się mecz FSV Mainz vs FC Nürnberg. FSV ostatnio gra bardzo dobrze , jest obecnie na 2 miejscu w tabeli , tuż za Borussią Dortmund. Ostatnie mecze FSV nie były dobrze zagrane , przegrali z Hannoverem , Borussią , oraz z Freiburgiem. Natomiast inne mecze były wygrywane przez Mainz np. Mainz - Stuttgart (2:0) , Wolfsburg - Mainz (3:4) , Mainz - K&#39;lautern (2:1) , Werder - Mainz (0:2) , Mainz - Koeln (2:0) , to zaledwie pięć pierwszych kolejek. Na trzynaście meczy przegrali tylko 4. Po ostatnich meczach , nie zbyt rewelacyjnych sądzę , że zawodnicy FSV będą chcieli wygrać mecz z FC Nürnberg. Nurnberg jest 10 zespołem w tabeli. Ostatnio nieźle radzili sobie w meczu z takimi drużynami jak Koln , Werder , czy Wolfsburg , z tym że są to słabe drużyny , a z lepszymi tylko przegrywali. Myślę , że Mainz wygra to spotkanie , ma kilku bardzo dobrych zawodników w tym np. A.Schurrle , S.Allagui , którzy strzelili dotychczas po 5 bramek. Na korzyść Mainz jeszcze idzie gra na własnym boisku , wiąże się to z wiernym dopingiem kibiców.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
-


1. FSV Mainz 05 - 1. FC Nurnberg

Mainz ✅✅✅
1.90 | Unibet

Allagui to score ✅✅✅
2.25 | Bet365​


Już w piątek fajne spotkanie do grania, które jest warte polecenia przede wszystkim na kurs jaki oferuje nam bukmacher.Zmierzy się pozytywna niespodzianka ligi z Norymbergą.Jak pamiętamy drużyna z Moguncji miała możliwość pobicia rekordu ligi pod względem zwycięstw pod rząd, ale nie udało się w mało szczęśliwym meczu z HSV gdzie tak na dobrą nie należało im się zwycięstwo bo grali słabiej, ale od tego momentu przyszło załamanie formy i kilka porażek, ale mimo tego nadal plasują się na dobrej pozycji, tuż za hegemonem z Dortmundu.Te wyniki pokłosie dobrego zestawienia zespołu gdzie w defensywie grają raczej doświadczeniu zawodnicy z przeszłością w Bundeslidze, na pewno do nich można zaliczyć Fucha, Noveskiego czy Karhana i tak na dobrą sprawę można powiedzieć, że są to średni, solidni zawodnicy w niemieckiej lidze, ale za to uzupełnia to młodość, przebojowość i przede wszystkim przyszłość czyli zawodnicy ofensywni drużyny Tuchela.Jest to przede wszystkim Holtby, który jest reżyserem gry co potwierdzają statystyki bo zaliczył dwie bramki i aż siedem asyst, a te zaś kierował do Szalaia, Schurlle czy Allaguego.Fajne trio, choć najmniej z nich przekonuje mnie Węgier i nie podoba mi się styl jego gry, bardziej zdecydowanie Ci dwaj, tj. Niemiec, który zadebiutował ostatnio w Reprezentacji już w poprzednim sezonie dawał sygnały iż może coś z niego być, jedynym problemem może być to, że wchodzi z ławki, trudno powiedzieć czemu - może dlatego, że od nowego sezonu będzie zawodnikiem Bayeru [ swoją drogą świetny interes ], najbardziej z tej trójki podoba mi się gra Allaguiego, widziałem jego grę w meczach z HSV i BVB gdzie nie miał problemów z kręceniem obrońców, największe jego atuty to na pewno szybkość i boiskowe cwaniactwo.Tutaj chciałbym się zatrzymać nad tym piłkarzem i zaproponować typ iż strzeli bramkę gościom, sądzę, że podtrzyma passę z meczu z Gladbach gdzie głównie jego bramkom Mainz wywiozło trzy punkty.Moim zdaniem warto bo na pewno będzie miał okazję do uderzenia.Podsumowując drużynę Mainz to widać kontrast, który na razie służy zespołowi.Mimo ostatnich trzech porażek odbili się od dna w meczu z Borussią, warto dodać, że będą chcieli przełamać mizerię spotkań u siebie bo ostatnio mieli problemy ze strzeleniem bramki w stolicy Moguncji.
Przechodząc do drużyny z południa Niemiec to ciężko mi powiedzieć coś na temat ich gry bo rzadko oglądam ich mecze a to ze względu iż prezentują oni przeważnie nudny futbol.W tym sezonie starają się przełamać tą opinię notując dobre wyniki - m.in w potyczkami z Schalke, Bremą czy Wolfsburgiem.Ale z drugiej strony przydarzają im się mecze słabe jak z Lautern czy gładka porażka z Bayernem.Tutaj nie ma tak wyrazistych postaci jak w Mainz, ale też gra opiera się na młodych piłkarzach, którzy zostali zauważeni w Niemczech - Ekci i Gundogan, o reszcie ciężko coś powiedzieć bo strzelają mało, a jeśli już strzelają to rozkłada się to między zespół.
Co do samego spotkania to nie zagra Bo Svennson, którego zastąpi Bungert, zaś u gości trochę gorzej bo braknie Bunjaku, Pinoli, Judta, Nillsona i Okotie.Więcej zmartwień ma trener drużyny gości, dochodzi do tego słaba statystyka spotkań w Mainz gdzie od 6 lat bezapelacyjnie panują gospodarze, sądzę, że jutro będzie podobnie i stawiam na zwycięstwo Mainz po bardzo fajnym kursie, oraz proponuję Allaguiego jako strzelca bramki.


Prawdopodobne składy ( kicker.de ) :


Wetklo - Zabavnik, Bungert, Noveski, Fathi - Schürrle, Caligiuri, Polanski, Fuchs - Allagui, Szalai


R. Schäfer - Chandler, Maroh, Wolf, Bieler - Simons, Cohen - Frantz, Gündogan, Ekici - Schieber
 
S 18

szymek1547

Użytkownik
Spotkanie:Mainz vs Nuernberg
Typ: FSV Mainz 05 wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs:3,30
Gamebookers



Piątkowe spotkanie Bundesligi będzie bardzo ciekawe, ponieważ gospodarze,któzy byli przez dłuższa część rozgrywek rewelacją ligi zmierzą się z 10 w tabeli Nuernberga.Faworytem są gospodarze,przemawiają za nimi chodzby atuty czysto sportowe.Własne boisko,własny doping.Wicelider ma szanse zmiejszyc strate do lidera Borusi,jeśli tylko dziś wygra mecz.

W ekipie gospodarzy najbliższego meczu zabraknie tylko Bo Svenssona, zatem opiekun FSV Mainz 05 Thomas Tuchel będzie w bardzo komfortowej sytuacji przed spotkaniem z Norymbergą. Przyjezdni natomiast będą sobie radzić bez Judta, Nilssona, Pinoli, Okotie i Bunjaku.

Jak widać goście przyjadą w osłabieniu co może poskutkować zwycięstwem gospodarzy,a przy tym padnie 2-3 bramki.

FSV: Wetklo - Zabavnik, Bungert, Noveski, Fathi - Schürrle, Caligiuri, Polanski, Fuchs - Allagui, Szalai

FCN: R. Schäfer - Chandler, Maroh, Wolf, Bieler - Simons, Cohen - Frantz, Gündogan, Ekici - Schieber
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
W jakim meczu największe szanse ma powodzenie overa ?

wedlug mnie hamburg-stuttgart, dwie wielkie firmy, w tym meczu moze byc duzo goli
Ja myślałem że raczej w Hamburgu będzie mało goli z tego samego powodu co ty uważasz że over, obie te ekipy podejdą do tego spotkania ze spokojem i rozwagą i będzie zależało im na wygranej więc nikt się nie otworzy


W Kaiserslautern bardzo prawdopodobny jest over widzicie jak gra Schalke, mecz się odbędzie na górze cudów, myślę że nawet +3,5 jest do złapania o ile nic się nie zmieni w grze obu drużyn do soboty.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Lewandowski to score
2.40 | Bet365​


Kolejny fajny typ, ale z trochę krótszym opisem.Przeważnie nie gram takich typów, ale już mi w środku dnia chodził po głowie bo Polak zasygnalizował dobrą formę ostatnimi czasy i nawet jakby nie grał od początku to bym zagrał.Sądzę, że Lewandowskiemu uda się coś strzelić bo na dzień dzisiejszy wiemy, że nie zagra Barrios także jego miejsce zastąpi Polak.Jak również wiemy dobre czasy nastały dla piłkarza z Warszawy - dwie bramki w Reprezentacji, bezcenne trafienie w meczu z Freiburgiem, informacje, że jest najlepszym dżokerem w lidze to na pewno buduje go na duchu.Kolejna sprzyjająca sprawa to, że grają z Gladbach gdzie defensywa jest najgorsza w lidze także o sytuacje dla Polaka nie powinno byc wybitnie trudno bo trio jakie operuje za nim piłką na pewno stworzy okazję dla snajpera Borussi.
Kurs zachęcający, można spróbować.

PS. Trochę dziwnie wygląda jak Bet365 wyżej ceni [ niższe kursy oferują ] na zawodników anonimówych, o których pierwszy raz słyszę - Daniel Ginczek czy Marco Stiepermann.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP

Dortmund-Gladbach
Nie ma co pisać wypracowania tylko zagrać puki kurs jakoś wygląda przyzwoicie. Dortmund zagra przeciwko najgorszej defensywie co przy ich umiejętnościach skończy się paro bramkową przewagą. Handicap -1 uważam za bardzo bezpieczną opcję można i nawet spróbować grubszy handi... Pisałem troszkę wyżej o tym spotkaniu dodam , że Klopp przedłużył kontrakt w tym tygodniu i z pewnością jest to pewnego rodzaju dodatkowa motywacja dla jego pupili przed tym spotkaniem... W dodatku tutaj każdy walczy o grę w podstawowej 11 i każdy będzie się chciał pokazać. Borussia prowadząc zawsze atakuje więc nie ma się co bać , że wygrają jedną bramką... Dortmund:
Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - S. Bender, Sahin - M. Götze, Kagawa, Großkreutz - Barrios
Gladbach:
Heimeroth - Levels, Anderson, Daems, Wissing - Bradley, Marx - Herrmann, Reus - de Camargo, Bobadilla

  • Dortmund AH -1,5
  • @1,95
  • bet365
  • FT 4:1 :browar565:
 
A 2

alex88

Użytkownik
Ja bym postawil na bayern z z handi ???? w wtorek coroczne spotkanie akcjonariuszy FC Bayernu, jesli nie bedzie wysokiego zwyciestwa to bedzie sie dzialo ???? zawodnicy, a tym bardziej trener beda chcieli troche uspokoic nastroje wiec pewnie sie przyloza do meczu ???? watpie tez, aby Frankfurt wystapi w corocznej formacji przeciw Bayernowi czyli z klasycznym libero, w tym roku stawiaja raczej na ofensywe (wiec pewnie ogranicza troche defensywe) ????
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP

Drużyna Felixa Magatha zapomniała już o słabym początku sezonu i w końcu grają dobrą piłkę. Zwycięstwo z FC St. Pauli 3-0, remis z Wolfburgiem 2-2 ( przegrywali już 2-0 i zdołali zremisować.) Wysoka wygrana z Werderem 4-0 i 3-0 z Lyon&#39;em pokazuję, że drużyna kryzys ma już za sobą. Morale drużyny po dobrych meczach na pewno wzrosły, do tego fakt, że trzeba gonić czołówkę Bundesligi sprawia, że Schalke takie mecze musi wygrywać. Wysoka forma napastników Raula i Huntelara sprawia, że to oni są faworytem w meczu z &quot;Czerwonymi Diabłami&quot; Jednak spotkanie z 1. FC Kaiserslautern ma pokazać czy są wstanie rywalizować na wysokim poziomie również poza Veltins Arena, gdzie jak pokazują ostatnie pojedynki zespół wreszcie udowadnia drzemiący w nim potencjał. Ja jednak uważam, że forma w jakiej są obecnie zawodnicy Schalke da im następne cenne zwycięstwo. Beniaminka czeka naprawdę trudne zadanie powstrzymać rozpędzonych zawodników Schalke.
typ: 2
kurs: 2.20
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
FSV ostatnio gra bardzo dobrze , jest obecnie na 2 miejscu w tabeli , tuż za Borussią Dortmund. Ostatnie mecze FSV nie były dobrze zagrane
Jedno zaprzeczasz drugim ale mniejsza o to...
Mainz gra rewelacyjnie ? Nie oszukujmy się patrząc chociażby na ostatnie wyniki nie ma mowy o dobrej grze tym bardziej na własnym obiekcie gdzie totalnie im nie idzie. Wygrana z Gladbach wpłynęła widzę na połowę osób piszących w tym temacie. Ostatnia wygrana Mainz o niczym nie świadczy podopieczni Fronzka to dno jeśli chodzi o formacje defensywną co wykorzystali piłkarze Mainz. Początek sezonu dzisiejszych gospodarzy był perfekcyjny ale reali pokazały gdzie na prawdę ich miejsce. Patrząc na statystyki można wnioskować granie na 1 ale tylko jeśli kasa komuś nie miła. Mimo , że goście grają w osłabieniu to nie zaufam gospodarzą. W tym sezonie pokazali parę razy na własnym obiekcie bardzo słabą grę... Kto śledzie ligę raczej widział co wyrabiali...
edyta: Dzisiaj Mainz zaprezentowało dużą lepszą postawę a niżeli w ostatnich meczach u siebie. Zasłużone 3:0.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jerzy Brzęczek po meczu Polonia Bytom - Legia Warszawa, który komentował mówił, że zainwestowałby jutro w typ, że Kuba Błaszczykowski strzeli jutro bramkę.
Mówił, że Kuba ciężko pracuje na treningach i znając jego charakter będzie chciał udowodnić, że jest bardzo dobrym piłkarzem.
Jednakże... czy Kuba zagra w wyjściowej jedenastce? Mecz z pewnością zapowiada się na overowy znając styl gry M&#39;Gladbach...
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Zastanawiam się jeszcze nad graniem gości lub Overem w pojedynku Kaiserslautern - Schalke. Obie ekipy ostatnio siekają aż miło.Kurs na Over 3,5 ponad 3,25 co na Bundeslige gdzie pada masa goli wydaję się być bardzo kuszące.Schalke na wyjazdach trochę gorzej traci i strzela. W Kaiserslautern nie gra się łatwo, dla gospodarzy każdy mecz to walka o utrzymanie w Bundeslidze i walczą do końca co udowodnili w meczy przeciwko Lautern. Obie ekipy złapały wiatr w żagle i co najważniejsze ostatnio się rozstrzelały. Przy obecnej formie obu formacji ofensywnych Over 3,5 nie aż taki wysoki jak na Bundeslige wydaję się prawdopodobny.
  • Co myślą o tym fachowcy Overowcy :razz: ?

edyta: FT 5:0 Ofensnywa Kaiserslautern w ogniu , Schalke wraca do gry z początku sezonu a Over po dobrej myśli mimo , że nikt nie podjął konwersacji dlatego ostatni raz tutaj zadałem pytanie :cool:
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Niestety nie miałem czasu obejrzeć meczu Eintrachtu z TSG jedynie skrót, lecz przy absencjach Tzavellasa,Kohlera i prawdopodobnie Schweglera jestem skłonny postawić na Bayern. TSG klepało ich obronę jak chciało, nawet jeśli zamurują dzisiaj bramkę to Bayern na tyle dobrze gra w ataku pozycyjnym by pyknąć kilka bramek, bo z przodu Eintracht dziś raczej nie zaistnieje z jednym Gekasem.

Bayern - 1 @ 1,9 tobet
4;1 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom