>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

13 Kolejka T-Mobile Ekstraklasa 24.10-27.10.2014r.

J 30

jakub87

Użytkownik
Niezły kursik na Wisełkę. Z taką grą jak z Górnikiem Zabrze to powinni bez większych problemów ograć słabe Podbeskidzie. Drugim dobrym meczem do typowania jest Ruch, który musi się wkońcu przełamać i wygrać a Korona jest idealnym do tego przeciwnikiem.
 
R 17

rocket-king

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, T-mobile Ekstraklasa
Data i Godzina: Niedziela 26.10.2014r. 18:00
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa
Typ: 1
Kurs: 4,41
Bukmacher: STS
Witam wszystkich i zapraszam do skorzystania z mojej analizy.
Ktoś, kto nie śledzi T-mobile Ekstraklasy patrząc wyłącznie na miejsca w tabeli (Legia pierwsze, Zawisza ostatnie) pomyślałby, że jestem albo wariatem albo nienawidzę Legionistów, jednakże zaznaczam, że tak nie jest.
Zgadzam się, że kurs jest bardzo ryzykowany, ale do odważnych świat należy.
Mówiąc bardziej szczegółowo do wyjściowego składu Zawiszy wrócili Michał Masłowski i Herold Goulon. Są to dwa jak gdyby filary tej drużyny. Bez nich grają o wiele słabiej, chociaż za tak słabe wyniki winił bym Osucha, Paixo i nieprzemyślane transfery Skrzyńskiego. W ostatnim meczu grali i wygrali, gdzie Masłowski strzelił kluczową bramkę. Rok temu w Bydgoszczy Legia przegrała 1:3, a ostatnio Superpuchar 2:3 w Warszawie.
Słyszałem, że Radović jest kontuzjowany, a reszta zawodników podejrzewam będzie trochę zmęczona po ostatnim meczu z Metalistem, więc trener Berg wystawi na pewno paru rezerwowych. Prawdopodobne jest, że mogą zlekceważyć Zawiszę.
Podsumowując, podejmuję ryzyko i stawiam na Zawiszę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Słyszałem, że Radović jest kontuzjowany, a reszta zawodników podejrzewam będzie trochę zmęczona po ostatnim meczu z Metalistem, więc trener Berg wystawi na pewno paru rezerwowych. Prawdopodobne jest, że mogą zlekceważyć Zawiszę.
Jeśli chodzi o zmęczenie czy coś takiego to chyba nie będzie to miało miejsca. W środę Legia grała prawie że drugim składem w porównaniu do meczu z Lechią.
Nie grali: Jodłowiec, Brzyski, Lewczuk, Radovic, Żyro, Sa został ściągnięty wcześniej.
Tak więc połowa składu odpoczywała.
Co do Zawiszy to przełamanie nastąpiło ale dwa zwycięstwa z rzędu i to od razu z takimi drużynami? Jakoś ciężko to sobie wyobrazić? ;)
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Brzyski i Radovic są kontuzjowani, więc ciężko w ich przypadku powiedzieć o jakimkolwiek odpoczynku, bo nie grali z Metalistem i nie będą z Zawiszą.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Moim zdaniem nie przeszkadza to by Zawisza ugrał coś z Legią.
Po pucharach Legia traci często punkty, traci też gdy kursy na wygrane poza domem są podobne,
ostatni przykład to mecz z Piastem, obecny skład Zetki na mecz z Legią będzie zbliżony
po części do tego który wygrał z Legią rok temu.
Gra gospodarzy wygląda lepiej i jak Luis Carlos nie będzie marnował okazji jak w ostatnim meczu Zawisza powinien zdobyć punkty, +0,75 na gospodarzy to dobra linia.
Na dziś Górnik +0,25 1,9 Sbobet 3/10
Obie ekipy zagrały słabe spotkania tydzień temu.
Gospodarze u siebie mają dobre wyniki, ale i Górnik na wyjazdach dobrze punktuje,
przegrał tylko raz - we Wrocławiu, tam tylko Cracovia zdobyła punkt (Śląsk u siebie z bilansem 6-1-0).
Mecz bez faworyta dla mnie, a linia lepszą na gości przy podobnej dyspozycji oraz osłabieniach gospodarzy.
Widziałem większość spotkań obu ekip i gram w stronę Górnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wydaje się, że po kryzysie &quot;Białej Gwiazdy&quot; kiedy to w 4 kolejnych spotkaniach nie tylko nie zdobyli punktu ale nawet i bramki nie ma już śladu. Wisła w Zabrzu rozbiła Górnik 5-0 i jak widzimy przerwa reprezentacyjna bardzo dobrze podziałała na drużynę Franciszka Sumdy. Dziś ich przeciwnikiem będzie Podbeskidzie Bielsko-Biała, ekipa, która co prawda jeszcze w swojej historii nie przegrała na stadionie Wisły (3 zwycięstwa i 1 remis) ale myślę, że faworytem tego starcia są mimo wszystko piłkarze Wisły.
Podbeskidzie co prawda wygrało z Górnikiem Łęczna (1-0) ale ich aktualna forma nie jest najwyższa. We wcześniejszych 4 spotkaniach ligowych ekipa trenera Leszka Ojrzyńskiego zdobyli raptem punkt (remis ze Śląskiem) i trzy porażki (z Górnikiem, Jagiellonią oraz z Koroną). Warto również zauważyć, że Podbeskidzie na wyjazdach jest aktualnie zespołem bezkompromisowym (wygrali 2 mecze i 3 przegrali). Wisła natomiast po przełamaniu w meczu z Górnikiem dziś zapewne będzie chciała również przełamać się w starciu przed własną publicznością. Szansę na to są bo jak już wspomniałem gra Wisły w Zabrzu znów wyglądała tak jak na początku sezonu, znów formą i zmysłem gry imponował Stilić a formą strzelecką błysną Paweł Brożek. Myślę, że jeżeli Wisła zagra tak jak w Zabrzu to po prostu dziś zwycięży.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to goście w zasadzie nie mają żadnych kłopotów kadrowych. W Wiśle tradycyjnie poza składem są Marko Jovanović, Ostoja Stjepanović, Michał Czekaj i Maciej Jankowski, nie wiadomo również czy do dyspozycji Smudy będzie dziś Głowacki.
Podsumowując Wisła w ostatniej kolejce przełamała się, widać, że przerwa reprezentacyjna posłużyła drużynie Franciszka Smudy. Podbeskidzie co prawda również wygrało ale ich gra wciąż jest daleka od tego czego oczekiwałby ich szkoleniowiec Leszek Ojrzyński. Myślę, że Wisła po tak efektownym zwycięstwie jak te w Zabrzu będzie chciała pójść za ciosem i w końcu pokonać Podbeskidzie na własnym boisku (do tej pory ta sztuka się im nie udawała). Dziś jednak nadarza się idealna ku temu okazja, kibice wszak znów wspierają swoją ekipę, w wysokiej formie są jej kluczowi gracze, a samo Podbeskidzie jak już wspomniałem nie imponuje. Mój typ to zwycięstwo gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to goście w zasadzie nie mają żadnych kłopotów kadrowych. W Wiśle tradycyjnie poza składem są Marko Jovanović, Ostoja Stjepanović, Michał Czekaj i Maciej Jankowski, nie wiadomo również czy do dyspozycji Smudy będzie dziś Głowacki.
Głowa nie zagra, zastąpi go Dudka i razem z Guzmicem będą ŚO więc pewnie zagrają jednym ŚDP którym będzie Uryga, niema Jankowskiego więc pewnie Boguski, Garguła i Donald albo Sarki i Brożek lub Stępiński na szpicy
Podsumowując dużo przetasowań jak na Franka który nie lubi zmian ;/
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Wisła - Podbeskidzie

Widać,że Wisła po przerwie na reprezentacje odżyła i po paru słabszych meczach znowu pokazała,że potrafi zagrać super piłkę.Wynik z Górnikiem musi robić wrażenie.Tak bezradnych zawodników Górnika jak w meczu z Wisłą jeszcze w tym sezonie nie widziałem.Do przerwy było wyrównanie,jedni i drudzy mieli okazje,w zasadzie nie zanosiło się,że tak się ten mecz potoczy ale Wisła w drugiej połowie zagrała świetnie i zabrzanie tylko biegali za piłką a Wisła co chwilę jak na treningu klepą przedostawała się pod ich pole karne.
Idzie wygrało tydzień temu z Łęczną ale zagrali mocno przeciętnie.Gdyby nie straszliwa nieskuteczność górników myślę,że nie ugrali by tych trzech punktów.Podbeskidzie ostatnio wygląda kiepsko.Nawet u siebie,gdzie są zdecydowanie groźniejszą drużyną grali słabo czy to z Górnikiem czy Śląskiem ale udawało im się punktować.Dwa ostatnie wyjazdy to porażki z Koroną i Jagą,gdzie stracili aż 4 bramki.
Wisełka podbudowana meczem z Górnikiem i grająca u siebie powinna sobie poradzić.Nie zagra Głowacki podpora defensywy dlatego wolę zagrać over Wisły.Jeśli uda im się utrzymać tą dobrą dyspozycję to przeciwko słabej obronie górali powinni postrzelać.

Wisła over 1,5 @ 1.72 ✅ 3-2
Bet365


Lech - Łęczna

W Poznaniu zagrałem over bo myślę,że powinniśmy ujrzeć parę bramek gdyż oba zespoły dobrze radzą sobie w ofensywie ale już w obronie nie jest tak kolorowo.Lech u siebie jak się rozkręci potrafi z mega swobodą stwarzać sobie okazje i ładować po parę bramek.Strata punktów w ostatnich minutach meczu z Koroną powinna dodatkowo ich podrażnić ale beniaminek z Łęcznej też ma sporo atutów jeśli chodzi o grę do przodu i na pewno będą się odgryzać groźnymi kontrami.W Bielsku namarnowali mnóstwo okazji więc mam nadzieję,że limit pecha się w końcu wyczerpie i coś ustrzelą.
Defensywa Kolejorza to najsłabsza formacja tego zespołu co pokazał mecz z Koroną.Do tego Wołąkiewicz i Douglas narzekali na urazy po tym meczu i nie wiadomo czy zagrają z Górnikiem.Dla mnie to najciekawsze spotkanie w tej kolejce i bardzo dobry materiał na overa.

over 2,5 @ 1.82 ⛔ 1:0
Bet365


Zawisza - Legia


Tutaj w pełni się zgadzam z tym co napisał Szef Elity.Legia z paroma kontuzjami,po LE więc granie w ich stronę mija się z celem wg mnie.Wystarczy spojrzeć na mecze wyjazdowe,gdy Legia grała po LE.Porażki z Podbeskidziem i Piastem,było też zwycięstwo nad Wisłą ale akurat spotkanie z Wisłą wtedy było priorytetem.Berg pewnie też parę zmian zrobi w składzie.
Zawisza w końcu zgarnął trzy punkty.Nie był to porywający mecz w ich wykonaniu ale najważniejsze są 3 pkt po bodajże 3 miesiącach bez wygranej.Wrócił Goulon i Masłowski,który strzelił decydującą bramkę z Bełchatowem.Nie są jeszcze w optymalnej formie to widać ale z każdym meczem powinno być co raz lepiej.Sporym problemem jeśli chodzi o grę w destrukcji będzie brak Drygasa ale w ofensywie jest sporo opcji i zawodników,którzy potrafią stwarzać zagrożenie.Zawisza strzelał u siebie z Wisłą,strzelał w Poznaniu i z Legią też powinien strzelić.Z Lechią mieli legioniści sporo szczęścia,że zachowali czyste konto,podobnie jak z Trabzonem czy Metalistem w LE.

Zawisza strzeli @ 1.53 ✅
bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 13

tomek1916

Użytkownik
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa
Typ: 2
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet365
Analiza:
W tej kolejce oczywiście gram na Legię. Legia jest w dość dobrej formie, co prawda 1-0 z Lechią i Metalistem jakimś wyczynem nie jest, ale to zawsze 3 punkty do przodu, szczególnie te w meczu w Kijowie. Jeśli zaś chodzi o sam mecz. Legia chce odskoczyć rywalom i rozpocząć samodzielny marsz po trzeci tytuł mistrzowski z rzędu i moim zdaniem Zawisza nie będzie większym problemem na drodze piłkarzy ze stolicy. Dla bardziej odważnych polecam zagrać jakiś over, moim zdaniem może on nawet być 3,5 , gdyż Legia ostatnio mało strzela, więc w meczu z bydgoszczanami może rozwiązać się worek z bramkami ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Bełchatów - Górnik Zabrze X2
Pisałem o Bełchatowie tydzień temu przed mecze z Zawiszą, że jak przegrają to wpadną do dołka, z którego szybko nie wyjdą. Kontynuuję grę przeciwko GKSowi i jestem przekonamy, że z dobrze dysponowanym Górnikiem nie wygrają, w najlepszym wypadku zremisują. Zebrali ostatnio 0:5, by w w następnym spotkaniu prowadzić 1:0 i ulec słabiutkiemu Zawiszy 1:2. Torfiorze są w trudnych chwilach, nie ma Ślusarskiego, a z duetu Maków pozostał się jeden. W meczu wierzę w zwycięstwo gości, a podpieram remisem. Ekipa ówczesna trenera Rumaka z pomocą byłej drużyny wytrąciła Bełchatów z gry na najbliższe 2-3 kolejki i warto pograć przeciwko nim.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Witam. JEstem z Belchatowa i chodze czesto na mecze GKS. Mimo wszystko dzis polecam jednak gre na Gornik, dla odwazniejszych czysta 2, dla mniej odwazniejszych +0,5. Juz pisze dlaczego. PRzede wszystkim GKs to nie jest druzyna z gornej polki nawet jak na ekstraklasowe warunki. Glownym celem naszym jest utrzymanie sie w lidze i poczatek mielismy na prawde dobry. Ale nie jest to druzyna ktora byla by wstanie utrzymac gre na takich obrotach przez dluzszy czas. Gramy u siebie i bilans w domu mamy dobry,jednak dwa ostatnie mecze byly bardzo slabe, co prawda na wyjezdzie ale nie zmienia to faktu ze GKS szczegolnie w obronie zagral bardzo slabo. Wlasnie obrona ktora do momentu meczu z Lechem byla najlepsza w lidze teraz sie posypala, 5 od Lecha, 2 od Zawiszy ( a moglo byc wiecej ) to tylko zle wplynelo na szyki w obronie. Nie zagra dzis Komolov i Mateusz Mak i uwazam ze absencja tych graczy to duze oslabienie. Zagra natomiast drugi z braci Makow, ale powrot po kontuzji, podobno nie do konca wyleczonej wiec bedzie sie dzis raczej oszczedzal. To duza strata w ofensywie. Gornik zagral slaby mecz w ostatniej kolejce, dostal 5 od Wisly, jednak to druzyna pod kazdym wzgledem lepsza od GKS. Na pewno wielu z was meczy fakt ze GKS u siebie jeszcze nie przegral, ale duze znaczenie tu miala dobra forma z poczatku sezonu. Stadion przy sportowej to zadna twierdza nie do zdobycia. Kwestia jest forna gospodarzy ta na obecna chwile jest slaba.
Nie jestem pewien tego typu oczywiscie na 100 % to to wciaz tylko polska ekstraklasa ale jestem zdania ze kursy wystawione przez bukmacherow sa zle. Co prawda rozumiem ze wystawili je tak jak wystawili bo mieli do tego prawo, jednak ja wole skorzystac z kursow na Gornik bo nie wierze dzisiaj w zwyciesto GKS.
Typy: Gornik &amp; Gornik +0,5
kursy: 3,38 &amp; 1,60
stawka: 3/10 &amp; 8/10
bukmacher: Pinnacle
Bracia Mak dzisiaj nie zagrają, a Ślusarski wraca po pauzie za żółtą kartkę...
Zagra Michal Mak, po kontuzji jednak takze zagra na pol giwizdka dzisiaj.
 
dawid23 189

dawid23

Użytkownik
Lech Poznań - Górnik Łęczna
Typ: Lech powyżej 1.5 goli @ 1.57 Bet365

Co tu dużo mówić, Lech po objęciu przez Skorżę strzela bramy jak głupi, zwłaszcza u siebie (5:0 z GKSem, 6:2 z Zawiszą). Na wyjazdach też to całkiem nieźle wygląda, 2:2 z Legią i 2:2 z Koroną. Z drugiej strony Górnik w obronie nie prezentuje jakiegoś solidnego poziomu. Na wyjazdach to wygląda kiepsko, na 6 meczy mają bilans bramkowy 4:13 co daje lekko ponad 2 stracone bramki na mecz. Lech ostatnio potracił punkty na wyjazdach w samych końcówkach, u siebie nie może sobie na coś takiego pozwolić dlatego liczę na odważne ataki już od pierwszych minut.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Moim zdaniem nie przeszkadza to by Zawisza ugrał coś z Legią.
Po pucharach Legia traci często punkty, traci też gdy kursy na wygrane poza domem są podobne,
ostatni przykład to mecz z Piastem, obecny skład Zetki na mecz z Legią będzie zbliżony
po części do tego który wygrał z Legią rok temu.
Gra gospodarzy wygląda lepiej i jak Luis Carlos nie będzie marnował okazji jak w ostatnim meczu Zawisza powinien zdobyć punkty, +0,75 na gospodarzy to dobra linia.

Na dziś Górnik +0,25 1,9 Sbobet 3/10

Obie ekipy zagrały słabe spotkania tydzień temu.
Gospodarze u siebie mają dobre wyniki, ale i Górnik na wyjazdach dobrze punktuje,
przegrał tylko raz - we Wrocławiu, tam tylko Cracovia zdobyła punkt (Śląsk u siebie z bilansem 6-1-0).
Mecz bez faworyta dla mnie, a linia lepszą na gości przy podobnej dyspozycji oraz osłabieniach gospodarzy.
Widziałem większość spotkań obu ekip i gram w stronę Górnika.
Mam nadzieje , że Ci sie nie spełni ten sen bo Karlovic mi siadł , Lyngby widze ze wygrywają no i na sam koniec kuponu mam Wisłe .
Sadze , ze po ostatnich chudych latach dla Wisły z zespołem z Bielska , dziś franek i spułą wyłoza te wielkie jaja na murawe i Wisła wygra ????
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Wisła z Podbeskidziem grac nie potrafi , sam się napaliłem na granie na Wisłę ale żeby nie było tak że to 5-0 w Zabrzu to jednorazowy wyskok i dzisiaj wszystko wróci do normy.

Wisła u siebie jeszcze z góralami nie wygrała !!!
x2 ???
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Nie wygrała i przegrywa hmmm ...
być może coś jest na rzeczy to co wkleiłeś , widziałem to , ale nie przywiązywałem zbytniej wagi do tej histori , mamy jeszcze drugą połowe , musze wierzyć dalej w Białą Gwiazde ????
edit : 3-2 [86&#39;] niech tak zostanie a ja spadam na nocke , wybrałem bardzo stresującą opcje w tym meczu ... a łatwo było iść w ślady overa , ale łatwo mówić po meczu ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1 2,20 BET365
Teoretycznie to goście są faworytem tego meczu ale ja stawiam na gospodarzy. Ciekawy zespół, tylko ze nie moze odpalić... Jeśli uda sie powstrzymać Milę w środku pola to powinno być dobrze dla gospodarzy
Piast Gliwice - Jagiellonia 1 3,00 BET365
Kto powstrzyma rewelacyjnie grajaca w tym sezonie Jagiellonie?? Cieżkie zadanie dla kazdego ale kto nie jak nie Piast, który u siebie gra całkiem dobrze. Przekanała sie o tym chociażby Legia która przegrała tu 1-3 strzelajac honorowego gola w doliczonym czasie gry
Pogoń Szczecin - Cracovia 1 2,00 BET365
Pogoń u siebie z reguły nie zawodzi, na pewno beda chcieli sie zrehabiliowac za klęske w Białymstoku. Cracovia mnie nie przekonuje i na wyjazdach zawsze stawiam przeciwko nim
Lech Poznań - Górnik Łęczna 1 1,44 BET365
Kolejorz powoli sie rozpedza, przynajmniej u siebie nie zawodzi. dobrym bodźcem był mecz na Legii, gdzie nie wygrali na własne zyczenie. Do tego demolka Zawiszy I Bełchatowa na Bułgarskiej
. Nie zdziwie sie jak podobnie skończą piłkarze z Łęcznej...
Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa x 4,00 BET365
Kiedys Legia musi zgubic punkty i nie zdziwie sie jak bedzie to mecz w Bydgoszczy. Zawisza wkoncu sie przełamała i wygrała ligowy mecz, ale i tak ich sytuacja wygląda kiepsko. Legia ma napiety kalendarz a do tego zaczeły dochodzic kontuzje, m.in. Dossy. Stawiam na niespodzianke w tym meczu
Ruch Chorzów - Korona Kielce 1 1,85 BET365
Mecz autsiderów ligi pewnie nie bedzie porywajacym widowiskiem ale na pewno walką o kazda piłke byle tylko wydrzec zwyciestwo. tu stawiam na nieieskich, ktorzy maja duzo lepszy potencjał niz to wskazuje ilość zdobytych i miejsce w tabeli. Korona gra beznadziejnie i prawde mówiąc nie wiem jakim cudem udało im sie wyrwac punkt Lechowi w poprzedniej kolejce. Stawiam na Niebieskich
 
4r3k 3

4r3k

Użytkownik
Jako nowy użytkownik może na początku się przywitam także:
WITAM WSZYSTKICH
Co do sobotnich meczów to obstawiał bym tak:
Lechia Gdańsk vs Śląsk Wrocław
Lechia w ostatnich pięciu meczach nie zachwyca, tylko jedna wygrana ze średniakiem ekstraklasy w dodatku tylko 1:0, trzy porażki i remis. Na 100% będą chcieli tym razem zdobyć komplet punktów jednak grają ze Śląskiem który aktualnie ma bardzo dobrą passę.
MÓJ TYP: X
DOKŁADNY WYNIK: 0-0 bądź 1-1.
Piast Gliwice vs Jagiellonia Białystok
Gospodarze jak dla mnie nieprzewidywalni porażka ze słabą Koroną Kielce potem wygrana z Legią żeby potem przegrać ze Śląskiem. Wydaje mi się że czeka ich kolejna porażka.
MÓJ TYP: 2
DOKŁADNY WYNIK: 0-2
I wreszcie mecz który u mnie na jednym z kuponów na pewno się znajdzie.
Pogoń Szczecin vs Cracovia
Cracovia na wyjazdach nie zachwyca Pogoń na pewno będzie chciała wygrać wysoko żeby odbić sobie za ostatnie 5-0 z Jagiellonią.
MÓJ TYP: 1
DOKŁADNY WYNIK: 3-1
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Pogoń-Cracovia
bet365 @1.70? &gt;wyścig do 5 rożnych✅
Pogoń Win @2.0✅
Ja bym w tym meczu zagrał na rzuty rożne Pogoni (wyścig do 5 rożnych) zakład pojawi się w bet365 po rozpoczęciu spotkania.
Gra kolektywna Cracovii to raczej mizeria, z jakością też jest tam ciężko, na wyjazdach wygląda to całkowicie bez życia.Pogoń u siebie notuje także wyniki w kratkę, lecz generalnie starają się układać grę, grać do przodu i mieć tą inicjatywę.Przy klasie dzisiejszego rywala NALEŻY na boisko wyjść z impetem po zwycięstwo oczywiście z głową na karku, no i zbierać te punkty na zajęcie lokaty w pierwszej ósemce by mieć spokój po sezonie zasadniczym.Pogoń lubi grać skrzydłami także przy tym kursie na 1x2 wyścig do 5 rożnych powinien dać kurs w granicach 1,70
 
Do góry Bottom