>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

13 Kolejka T-Mobile Ekstraklasa 24.10-27.10.2014r.

mario910109 15

mario910109

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław X2
Mecz który powinien być dobrym widowiskiem.Oba zespoły muszą tylko chcieć się zaprezentować.Śląsk na wyjazdach gra słabo ale i Lechia u siebie nie najlepiej.Śląsk ma Mile który jest w formie Lechia natomiast ma kilku obiecujących zawodników ale coś nie może ten projekt wypalić.typuje na gości ponieważ są wg mnie lepsi.
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok X2
Piast u siebie albo wygrywa albo przegrywa.Z rozpędzoną drużyną Michała Probierza ciężko będzie o dobry rezultat.Wybieram gości ponieważ są w gazie no i mają Piątkowskiego który strzela na potęgę.
Pogoń Szczecin - Cracovia 1-zwrot bez remisu
Pogoń będzie chciała się zrehabilitować u siebie po porażce z Jagą.U siebie raczej punktują.Goście nie wygrali jeszcze meczu na wyjeździe.Czy dziś się to zmieni wątpię.Remis będzie chyba sprawiedliwym rozstrzygnięciem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
G 36

guxinimod

Użytkownik
Wisła nieźle odrobiła straty w meczu z Góralami. Przy stanie 2:0 wydawało mi się, że już po meczu.

Już jutro o 18.00 starcie Legii z Zawiszą Bydgoszcz. Mój typ u bukmachera to zwycięstwo Legii Warszawa. Dlaczego? Klub z Łazienkowskiej tak samo jak w poprzednim sezonie jest w tym roku bardzo silny. Strzelili najwięcej bramek w lidze jak dotychczas, dobrze radzą sobie w Pucharach. Zawisza rundę jesienną jak na razie nie może zaliczyć do udanych, zaledwie 2 wygrane, 1 remis i aż 9 porażek po 12 kolejkach. Jednak nie jestem jakoś strasznie pewny przed tym spotkaniem... Widziałem ostatni mecz Zawiszy z Bełchatowem, na pewno tanio skóry nie sprzedadzą.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Lech Poznań - Górnik Łęczna 1 1.44 Bet365 1:0 ✅✅

Ostatnie mecze Kolejorza to pasmo praktycznie samych sukcesow (wylaczajac ostatni pechowy remis w koncowce z Korona). Przybycie Skorzy zmienilo duzo, Lechici zaczeli grac w koncu na miare oczekiwan swoich kibiców, wygrywajac prawie wszystkie spotkania, widac ze ten mechanizm zaczyna powoli odpowiednio fukncjonowac. Statystyka spotkan w Poznaniu jest bewzgledna dla Łęcznej: 1 remis i 5 wygranych pod rząd Lecha. Górnik w tym sezonie na wyjezdzie wygral raz, w pierwszej kolejce z Ruchem, nastepnie zanotowal 6 porazek z rzedu! Nic innego jak wygrana Lecha nie wchodzi tutaj w gre.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Zawisza - Legia
Zawisza pierwszy gol @2.7 william hill⛔
Zawisza
win @5.0 marathonbet⛔
Zawisza (-1) @11.0 william hill⛔
Zawisza jest ostatni w tabeli jednak nie będzie wiecznie rozdawać punkty, nie jest to ekipa o takim bycie a mecze drużyn pretendujących o najwyższe cele z tymi z końca tabeli nie są zawsze jednostronne a wręcz bywają ciekawe.Legia po raz kolejny w dobrych humorach schodziła z boisk LE, dzisiaj mogą być nieco rozluźnieni z myślą o łatwym zwycięstwie, nie jest to mecz wagi jak z Wisłą czy Lechem a dobrym przykładem który można nawiązać z dzisiejszym spotkaniem jest mecz w Gliwicach.Zawisza nie jest specjalnie wygodnym rywalem dla Legii w ostatnim pojedynku w Bydgoszczy co prawda rok temu ograli Legię 3-1, odnotować należy że ponad 3 miesiące temu Zawisza zdobył superpuchar z Legią na ich stadionie wynikiem 3-2.
Teraz wchodzimy w okres typowo jesienny, wysoka forma nawet sprzed tygodnia może zacząć się załamywać, drużyny narzekające na słabą formę mogą ją zacząć budować, choć wiadomo Legia na papierze jest tutaj zdecydowanym faworytem to nasze polskie drużyny nie mają między sobą aż takiej przewagi klas więc mecze różnie się kończą.
Legia lubi zaczynać niemrawo mniej elektryzujące mecze, z biegiem wydarzeń na boisku zaczyna pozytywniej reagować także mając to na uwadze ostatni typ, choć liczę że Zawisza dziś się mocno postawi i nie da się przebić.
Legia
przegrywając wygra lub zremisuje @4.75 william hill⛔
 
U 62

uzytkownik-96548

Użytkownik
Lech Poznań - Górnik Łęczna X2 2.80 Bet365

Skazywany na porażke Górnik Łęczna przyjeżdża do Poznania. Lech całkiem przeciętnie radzi sobie na własnym boisku. Górnik na wyjazdach jest jeszcze gorszy, zaliczajac juz 5 przegranych. Każdą passe kiedyś trzeba przerwać (nawet tą złą) Myśle, że padnie remis, choć nie takie wyniki padały w ekstraklasie. Lech na razie nie jest jeszcze sobą, strzelajac jak dotychczas tylko 7 goli !! OBstawiam dzisiaj na walecznego Górnika !!!
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Zawisza - Legia @ over 2,5 @ 1,70 bet365 1:2
Legia ma ostatnio duże problemy w defensywie (patrząc na krajowe podwórko), a do tego dochodzą jeszcze urazy Brzyskiego, Dossy oraz Bereszyńskiego. Nie zagra także Radovic (duże osłabienie w formacji ofensywnej), którego powinien zastąpić Orlando Sa. Potencjał ofensywny gości jest bardzo duży, który powinien spokojnie rozmontować najgorszą obronę Ekstraklasy ( Zawisza stracił już 32 bramki czyli średnio 3 na mecz).
Co do gości to warto odnotować, że do składu wrócił Masłowski, a więc jest to kolejny dobry prognostyk przed zagraniem overu. Jeżeli ktoś ma kręcić osłabioną dziś defensywą Legii to właśnie Masłowski jest tym kimś. Dodatkowo na skrzydle Luis Carlos, który wyróżnia się skutecznośćią i techniką nad pozostałym &quot;szrotem&quot; ściągniętym przez byłego trenera Zawiszy - Paixao. Legia ten mecz powinna wygrać, ale mając na uwadze urazy jakie panują w szeregach gości bardziej skłania mnie gra ku ilości bramek. Kurs lepszy, a i prawdopodobieństwo powodzenia tego zakładu dość duże.
 
monat 7

monat

Użytkownik
Lech Poznań - Górnik Łęczna X2 2.80 Bet365
Skazywany na porażke Górnik Łęczna przyjeżdża do Poznania. Lech całkiem przeciętnie radzi sobie na własnym boisku. Górnik na wyjazdach jest jeszcze gorszy, zaliczajac juz 5 przegranych. Każdą passe kiedyś trzeba przerwać (nawet tą złą) Myśle, że padnie remis, choć nie takie wyniki padały w ekstraklasie. Lech na razie nie jest jeszcze sobą, strzelajac jak dotychczas tylko 7 goli !! OBstawiam dzisiaj na walecznego Górnika !!!
Jak czytam takie analizy to krew mnie zalewa. Jeżeli dla Ciebie Lech gra słabo u siebie, to ja nie wiem co dla Ciebie jest dobrą grą. Ostatnie dwa mecze z Zawiszą i GKS to nokaut ze strony Lecha. Strzelili 11 goli w tych meczach i dzisiaj także może ten mecz zakończyć się pogromem. Lech po przyjściu Skorży z meczu na mecz gra lepiej i gdyby nie pechowo stracone punkty w meczu z Legią i Koroną to byliby już w czołówce. Jak dla mnie dzisiaj goście z Łęcznej nie mają szans i Lech wygra zdecydowanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Widac, ze z Warszawy jestes...
I co w związku z tym ??
Napisałem w tym krótkim poście gdzieś nie prawdę ?
Śmieszne jest przywoływanie wyników z jakiegoś pseudo superpucharu gdzie Legia totalnie zlała ten mecz bo wystawili debiutantów.
Śmieszne jest przywoływanie wyniku 3-1 z Bydgoszczy gdzie każdy wie jak w tamtym sezonie radził sobie Zawisza w konsekwencji awansując do kwalifikacji Ligi Europy.
Liczy sie to co jest tu i teraz a teraz to Zawisza jest gdzie jest ????
Nie ma żadnych argumentów za tym żeby Zawisza wygrał ten mecz.
Zmęczenie Legii po Metaliscie ? Dobre sobie. W następnym tygodniu nie ma Ligi Europy więc Legia zagra w Bydgoszczy na maksa a braki kadrowe będą podobne jak W Charkowie plus dojdzie Żyro.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
o kurcze wiadomo że Legia jest faworytem dlatego masz takie kursy a nie inne, po co to wszystko tłumaczysz.piłka nożna to nie jest przebieranie paluszkami w poprzedniej kolejce miałeś jeszcze lato dzis masz prawie już zimę to tak na marginesie twojego ,,liczy się co jest tu i teraz i tego gdzie jest Zawisza,,
Tym tokiem myślenia po 13 kolejkach możemy zakończyć rozgrywki a zawsze coś się zmienia w tej lidze, ktoś notuje progres ktoś regres, takie momenty wpływają na organizm, psychikę, forma drużyn się zmienia dlatego dziś tak ryzykuje przełamanie Zawiszy.kumasz?przykro mi jeśli nie, jeszcze 2 tygodnie temu pewnie zagrał bym L.Generalnie przyczepiłeś się do tego co potrafiłeś.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Zawisza przełamał się tydzień temu z Bełchatowem....
masz na myśli aż tak duży progres Zawiszy że dadzą radę ograć Legię z handicapem czy aż tak duży regres formy Legii ???
Legia: 12. Dusan Kuciak - 4. Igor Lewczuk, 25. Jakub Rzeźniczak, 15. Inaki Astiz, 28. Łukasz Broź - 21. Ivica Vrdoljak, 3. Tomasz Jodłowiec - 33. Michał Żyro, 14. Mateusz Szwoch, 20. Jakub Kosecki - 9. Marek Saganowski.
Rezerwowi: 91. Konrad Jałocha, 6. Guilherme, 8. Ondrej Duda, 18. Michał Kucharczyk, 23. Helio Pinto, 70. Orlando Sa, 11. Arkadiusz Piech.

PS : w co gra Lech ??? :/
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
mam na myśli że jak Legia będzie przegrywać pójdzie wyraźnie do przodu i albo dostanie gola, albo wyrówna, przynajmniej ja mam takie wyobrażenie postawy gry Legii (no chyba że obie drużyny nie będą trafiały setek) nie wiem czy zauważyłeś ale dałem też x2 na L z pierwszym golem dla Zawiszy.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Ruch Chorzów - Korona Kielce 1 1.85 Bet365 0:1 ⛔⛔

Dlaczego Ruch? To proste, licze na efekt nowej miotly, czyli debiut nowego (starego) trenera Chorzowian, Waldemara Fornalika. Podczas poprzedniej kadencji spisywal sie wybornie, walczac jak rowny z rownym ze Slaskiem Wroclaw o mistrzostwo kraju, ostatecznie zajal 2 pozycje (przed m.in. Legia i Lechem) ze strata jednego punktu, awansujac z niebieskimi do kwalifikacji ligi europy. Dodatkowo kibice Ruchu jeszcze nie mieli tej przyjemnosci z cieszenia sie z kompletu punktow u siebie w tym sezonie (1 remis i 3 porazki), a lepsza okazje niz mecz ze slabiutka Korona ciezko sobie wyobrazic.
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
Słabiutka Korona zremisowała z Lechem. Typu nie neguje jednak sądzę że mecz 55-45 może mniej, i warto spróbować x2 w stronę Korony po podobnym kursie. Pokazali że potrafią walczyć do końca, jeśli tylko chcą. Zawsze to remis i wygrana 2z3 opcji. Dużo większe szanse.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ruch Chorzów - Korona Kielce 1 1.85 Bet365
Dlaczego Ruch? To proste, licze na efekt nowej miotly, czyli debiut nowego (starego) trenera Chorzowian, Waldemara Fornalika.
Debiut Fornalika na ławce Ruchu miał już miejsce tydzień temu w Krakowie, gdzie efektu nowej miotły nie było i Ruch przegrał ;) Jak dla mnie w tym meczu będzie sporo walki, fauli, więc warto spojrzeć na kursy na kartki - sędziuje Gil, który pod tym względem w tym sezonie nie zachwyca tzn. dał 29 żółtych w 9 meczach, ale patrząc na sytuację w tabeli, to może być ostry mecz, wg mnie do jednej bramki - widzę tu 0:0, 1:0 albo 0:1, a jak będzie - zobaczymy ;)
 
M 30

mar123

Użytkownik
Ekstraklasa, poniedziałek, 27 października, godz. 18:00
Ruch Chorzów – Korona Kielce, Typ: Poniżej 2,5 gola, kurs 1.75 bet365

Ruch i Korona ugrzęzły w ligowym mule, a ich bezpośrednie starcie nie zapowiada wielkich emocji.
Ruch Chorzów na zwycięstwo czeka już od 16 sierpnia, kiedy to w Gliwicach skromnie (1:0) ograł miejscowego Piasta. To był jedyny ligowy triumf Niebieskich w tym sezonie. Od tamtego czasu chorzowianie zaliczyli serię 10 spotkań bez wygranej, a przed ostatnią porażką stanowisko pierwszego trenera po Janie Kocianie przejął Waldemar Fornalik.
„Waldek King” cudów jednak nie zdziałał, bo choć po walce to jednak Ruch zaliczył kolejne niepowodzenie, tym razem z Cracovią. Pierwszym naszym pomysłem na dzisiejsze spotkanie było więc wyczekiwane przełamanie gospodarzy, ale po dobrym meczu, jaki w Kielcach z Lechem rozegrała Korona (2:2), plany na pierwsze od ponad dwóch miesięcy zwycięstwo chorzowski zespół znów może przełożyć na przyszły tydzień.
Kielczanie dobrze prezentują się jednak tylko u siebie. Na terenie rywala zaliczyli właśnie siedem kolejnych porażek (wliczając w to pucharowe starcie z Górnikiem Zabrze), a wygrać nie zdołali… od 2 listopada.
Korona i Ruch to odpowiednio 15. i 14. drużyna T-Mobile Ekstraklasy. Jedni i drudzy zapewne wybiegną na murawę w pełni zmobilizowani, ale naszym zdaniem najbardziej prawdopodobny scenariusz na to spotkanie to minimalne zwycięstwo miejscowych lub skromny podział punktów.
Typ: Poniżej 2,5 gola, kurs 1.75 bet365
 
egzer 150

egzer

Użytkownik
Jeśli chcecie stawiać mecz to tak jak napisał kolega wyżej,typowy mecz walki,dwie drużyny z końca dadzą się dzisiaj pokroić,żeby wyjść dzisiaj zwycięsko.Warto spojrzeć na Ruch,który lubi strzelić bramkę w pierwszej połowie,oczywiście lubi też stracić ale Korona jak Korona nie powinna im aż tak bardzo zagrozić,bo Korona najczęściej na pierwsza połowę nie dojeżdża,a straty odrabia w drugiej.Zagrałbym na rogi bo Korona lubi stałe fragmenty gry i często ma ich w meczu 9-10 a ruch dołoży swoje.
Korona-Ruch ⛔⛔⛔
1 połowa
Ruch wygra
2.45

Korona Ruch

Powyżej 10.5 rożnych? ✅✅✅
Tak

1.80
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
RUCH - KORONA UNDER 2.5 @ 1.75
Dziwi mnie kurs na ten typ. grają ze sobą drużyny z najgorszym bilansem strzelonych bramek: 10 i 8. A i straconych nie mają jakoś strasznie dużo, bo wiele drużyn z wyższych pozycji ma podobny bilans (18 i 21).
Bramki to jedno, drugie to sam mecz: grają 14 z 15 drużyną więc moim zdaniem podejście będzie bardzo delikatne. Nie bardzo chce mi się wierzyć, że w takim meczu któraś drużyna otworzy się i rzuci na przeciwnika. Obie zdają sobie sprawę, że jest to tak zwany &#39;mecz o 6 punktów&#39; i takiego meczu lepiej nie przegrać niż zaryzykować przegraną. Znam to z życia, bo też w piłkę kopię (dużo niższy poziom :p).
A Ruch jest wicekrólem remisów więc na pewno jest to bardzo możliwy wynik.
Przewiduję bardzo nudny - typowo poniedziałkowy - mecz na 0:0 albo 1:1.
 
Do góry Bottom