>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13. Kolejka Speedway Ekstraligi - 22 lipca

Status
Zamknięty.
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
No to teraz pojechałeś po bandzie. A niby jaki interes miał Falubaz podkładając się w Rzeszowie ? Strata tych punktów może Myszy kosztować PO, a co zyskuje Rzeszów ? NIC. Spaść nie spadną, a PO im też nie grozi. Więc spiskowa teoria z dupy wzięta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Przestańcie te teorie spiskowe Z.G przegrała 13 i 14 bieg na własne życzenie i tyle, a co do Gorzowa to nie byli spasowani ze startu jak juz ktoś to słusznie zauważył. W drugiej części zawodów już było okej i mieli lepsze starty. Na trasie też nie popełniali tylu błędów co Tarnowianie, który prowadzili, a dawali się ojechać.
 
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Jeśli nie jedno już widziałeś to dlaczego piszesz że odrobienie 10 pkt i zrobienie przewagi 8 pkt w 8 biegach to przesada ? Ja jako iż jestem fanem drużyny drugoligowej z Krakowa mogę powiedzieć że chodzą na żużel drugoligowy widziałem wiele takich przypadków...Po drugie nie wierzę w podkładanie się w ekstralidze gdzie każdy punkt mniej dla zawodnika to parę tysięcy mniej w jego portfelu.
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Po drugie nie wierzę w podkładanie się w ekstralidze gdzie każdy punkt mniej dla zawodnika to parę tysięcy mniej w jego portfelu.
Każdy widzi co chce i wierzy w co chce, w oparciu o swoje przeczucia i/lub wiedzę i/lub doświadczenie.
Jak widać, niektórzy nie wierzą w ustawianie meczów lub odpuszczanie biegów przez niektórych zawodników. Ok, nikogo nie przekonuję na siłę, mój komentarz był moją opinią w odpowiedzi na edit Dawida zdziwionego tym samym co zdziwiło i mnie.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Zuzel jest tak samo zarazony ukladami jak wszystkie inne sporty, kazdy z bukmacherki chce wyciagnac jak najwiecej jesli ma taka mozliwosc, Popatrzcie co zrobil Hans Andresen wczoraj, tasma i 0 na koniec tak przypadkiem linia byla na niego under 8, moze i przypadek, ale za duzo tych przypadkow w Polsce i na swiecie ;)
Co do Gorzowa nie mam zdania, a Falubaz hm widocznie 90% typujacych ludzi w zuzlu tez sie moze pomylic...

J / Tak, szkoda tylko że Hans za 1 pkt zdobywa kilka razy tyle ile wynosi limit gry na 1 ligę w Tobecie ...

Nie wypisuj glupot, teraz jak ktos chce moze obstawic co chce, za ile chce. Nie mialem tu akurat tobetu na mysli i tego, ze hans sobie postawil na siebie pieniadze LOL
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Nie będę się już rozpisywał na temat tego meczu w Gorzowie ale jestem przekonany, że Tarnów po prostu odpuścił ten mecz. Cieślak to jest za cwany lis i nie wierze że ta porażka była przypadkowa. Na takim poziomie przy takich drużynach takie rzeczy są po prostu niemożliwe. Ja osobiście mogę się tylko cieszyć bo miałem grubo zagrane handi -6,5pkt na unibet na Gorzów, ale powinienem odpalić Cieślakowi procent od wygranej bo przy pełnym zaangażowaniu zawodników z Tarnowa nie przegraliby oni tego meczu, a już napewno nie 8pkt.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jakie zbiegi okoliczności? Co się wczoraj takiego niezwykłego stało? Przecież Stal na swoim torze gromi każdego w normalnych warunkach (polecam sprawdzić wyniki z dwóch ostatnich lat) i niezwykły to był początek Tarnowian, na co złożyło się lepsze spasowanie, lepszy układ pól oraz słaba jazda Golloba. Polecam także przejrzeć ligowe występy Kołodzieja, Hancocka i reszty tarnowian na gorzowskim torze ...
Zarzuty o korupcję skwituje tylko lekkim uśmiechem. Każdy kto zna specyfikę żużla, wie że żadnej korupcji, obstawiania w żużlu nie ma. Obstawić 2-3 tys zł na ligowe zdarzenia jest ciężko (a jak się uda to kursy od razu lecą), a co tu mówić o wielkich kwotach. &quot;Kupczenie&quot; meczami czy odpuszczanie rzeczywiście w żużlu występowało i mogę sobie wyobrazić, że Cieślak mógłby coś takiego zrobić, ale po co w tym przypadku miałby się podkładać? Sytuacja w tabeli jest taka, że obie drużyn skończą na pozycjach 1-2, żeby Tarnów spadł na 2 miejsce (po co miałby to robić?) potrzebuje kolejnego &quot;podłożenia&quot; na własnym torze ... Łatwo jest komuś coś zarzucić, ale trudniej już racjonalnie to wytłumaczyć, o dowodach nie wspominając. Ja nie wiem, że na Zachodzie to po takim meczu byłby zachwyt i pisanie jaki to sport jest wspaniały, a u nas jak zwykle tropicie jakiś układ i teorie spiskowe ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Gollob sprzedał mecz info potwierdzone 100% ???? potrzebuje pieniędzy na spłate lewych kredytów, a za mecz i tak otrzymał ryczałt ????
Polska mentalność się kłania
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Jeżeli chodzi o mecz w Gorzowie to nie jest mowa o sprzedaniu tylko odpuszczeniu a to różnica. Mimo że do końca jest jeszcze parę kolejek to zaczyna się jest ustalanie kolejności na play-off. Zorientowani wiedzą o co chodzi.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Jeżeli chodzi o mecz w Gorzowie to nie jest mowa o sprzedaniu tylko odpuszczeniu a to różnica. Mimo że do końca jest jeszcze parę kolejek to zaczyna się jest ustalanie kolejności na play-off. Zorientowani wiedzą o co chodzi.
Czyli uważasz, że Tarnów &quot;oddał&quot; 3 punkty Gorzowianom, żeby na nich nie trafić z 1 miejsce (oni ew. 4) ? Czy może Tarnów będzie oddawał punkty by do play-off przystąpić z 2 miejsca, by nie trafić na np (4 Leszno/Toruń)? Nie rozumiem jak można niby ustalać kolejność jak zostało jeszcze 5 kolejek...
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Czyli uważasz, że Tarnów &quot;oddał&quot; 3 punkty Gorzowianom, żeby na nich nie trafić z 1 miejsce (oni ew. 4)?
To jest raz.
Dwa, że za tydzień Azoty mogą oddać dwa punkty Unii a sobie bonusa co przybliża ich do pierwszego miejsca a Toruń bardzo prawdopodobnie spuszcza z czwórki a Unię do czwórki i bardzo prawdopodobnie ustawia sobie Tarnów w play-offach Unię, która uważana jest za najsłabszą z pierwszej piątki (moim zdaniem niesłusznie, o ile wróci Jarek ???? ) - druga pieczeń na jednym ogniu.
No a trzy: wierzący w teorie spiskowe mogą się dopatrzyć tutaj także &quot;zbijania KSM-ów&quot; na przyszły sezon, i to nie tylko po stronie Tarnowa...
Tak oczywiście wygląda świat polskiego żużla tylko wg &quot;spiskowców&quot;, ale jak już jedziemy z tym koksem, to po bandzie ????
Sorry za wywołanie tego offtopu, naprawdę nie chciałem, to była tylko taka mała uwaga po meczu ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
był moją opinią w odpowiedzi na edit Dawida zdziwionego tym samym co zdziwiło i mnie.
Tylko gdzie ja coś napisałem że mecz ustawiony :?: Ja byłem zszokowany tak bierną postawą Tarnowian w drugiej fazie zawodów. Cieślak miałby mecz podłożyć po tym co powiedział w wywiadzie przed meczem:?: a w życiu, przecież on chciał ich zlać za to przygotowanie toru. Jak Unia prowadziła 10 punktami powiedziałem bratu że Stal to wygra jeśli Gollob już nie wyjedzie na tor. Bo to ten zawodnik był główną przyczyną tak fatalnego początku drużyny Palucha. Tarnów nic nie podkładał, Tarnów się po prostu pogubił z ustawieniami. Stal jest bardzo mocna u siebie i wczoraj to udowodnili, Zmarzlik świetnie się czuje na tym torze, gdyby tylko nie udzielał wywiadów to byłoby fajnie ???? Zagar, Iversen i Jensen wystarczy zobaczyć jakie mają średnie w Gorzowie i będziecie mieli odpowiedź czy Tarnów się podłożył.
Ja nie wiem, że na Zachodzie to po takim meczu byłby zachwyt i pisanie jaki to sport jest wspaniały, a u nas jak zwykle tropicie jakiś układ i teorie spiskowe ...
????
Pamiętam rok temu jak Poole przegrywało na wyjeździe 12 punktami, na torze się męczyli, ale poszedł joker za 8, później dwa po 5-1 i wygrali, nie pamiętam z kim to było. Tam się tym meczem jarali przez miesiąc a u nas to od razu sprzedany.
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Tylko gdzie ja coś napisałem że mecz ustawiony :?:
A czy ja napisałem, że Ty napisałeś, że mecz ustawiony? ;) Napisałem, że się zdziwiłeś lekko, jak i wielu innych, a opinie na temat przyczyn tego zdziwienia są podzielone.
Tam się tym meczem jarali przez miesiąc a u nas to od razu sprzedany.
A ja pamiętam jakiś wywiad z Lisem Tomaszem, który powiedział, że rozmawiał kiedyś z jednym z &quot;wiedzących&quot; że tak powiem o polskiej piłce, i jak mu tamten powiedział, które z meczów piłkarskich, którymi on się przez kilkanaście lat jarał jakie to były super emocjonujące były ustawkami, to mu się włosy na głowie zjeżyły.
Wiadomo, że polska kopana to inna bajka i totalne bagno, ale tak mi się nasunęło, czemu być może inaczej traktujemy mecze w Polsce od tych za granicą, chociaż tam też do konca święci nie są, choć może w angielskim speedway&#39;u są, nie wiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom