>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

13 Kolejka Premier League 30.11-01.12.2013

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


No to przyśpieszamy trochę z Angielską piłką. W weekend kolejna, 13 z kolei już kolejka Premier League. Tradycyjnie już emocji nie zabraknie ;) No ale po kolei.
Tym razem brakuje sobotniego spotkania do &quot;obiadu&quot; więc startujemy solidarnie o 16.
Everton który gra etapami (lepsze-gorsze) tym razem ma okazję do przełamania bowiem na Goodison Park zawita Stoke. Everton ma serię 3 remisów z rzędu, a wszyscy widzieli że The Toffes stać na dużo więcej. Jak zaprezentują się jak w ostatnim meczu derbowym z Liverpoolem, to raczej zwycięzca jest już znany. Aczkolwiek każdy mecz jest inny więc lepiej poczekać. Kolejka bez derbów to słaba kolejka ;) Kolejne już w tym sezonie derby Londynu. W ostatniej kolejce WHU dostało lanie u siebie od Chelsea aż 0:3. Tym razem na Upton Park zawita Fulham, które ostatnimi czasy jest w rozsypce. Dostają lanie od każdego jak leci, bramki wpadają hurtami a efekt to 3 od końca miejsce w tabeli. Młoty natomiast są jedno miejsce wyżej, więc nie dość że derby to i jeszcze bardzo ważne 3pkt do zdobycia. Cardiff znowu będzie gościł potentata na własnym obiekcie. Oba kluby Manchestery wyjechały z podkulonymi ogonami, City bez pkt United tylko z jednym. Teraz do Walii śmiga Arsenal, więc zobaczymy czy to City i United zagrali słabe mecze w Cardiff czy to gospodarze u siebie są tak mocni. Sobotnie granie skończymy o 18.30 meczem Newcastle - WBA.
W Niedziele gra prawie sama śmietanka, zaczynamy z grubej rury. Tottenham na White Haty Lane podejmie Manchester United. Koguty nie grają na miarę oczekiwań, po laniu od City na włosku zawisła posada AVB. Żaden inny wynik jak wygrana nad United nie wchodzi w grę. United podobnie, ale ich sytuację każdy raczej zna. Dobry mecz się zapowiada. Boruc i jego paka znowu kierunek Londyn. Po Emirates pora na Stamford Bridge. O Emirates woleli by raczej zapomnieć (na pewno Boruc) zobaczymy jak im się powiedzie w niebieskiej części Londynu. W tym samym czasie City u siebie podejmie Swansea. Jak gra City u siebie chyba każdy widział. Demoluje wszystko i wszystkich. Jakiekolwiek punkty Swansea na Etihad to będzie niespodzianka.

Kursy oferowane przez WilliamHill



Zachęcam do dyskusji ;)
 
wojt3k 5

wojt3k

Użytkownik
Chelsea - Southampton
Southampton w tym sezonie sprawuje sie nadzwyczajnie. Podopieczni Mauricio Pochettino graja b. rowna pilke i nie zdziwie sie jak w tym spotkaniu zaskocza rywali. Trzeba spojrzec prawdzie w oczy, Chelsea nas z tygodnia na tydzien coraz bardziej zaskakuje, niestety ale w ta zla strone. Dlatego nie zdziwie sie jak i tym razem zobaczymy niespodzianke. Widze tutaj korzysc po stronie gości, ktorzy nie boja sie grac otwartej pilki na wyjezdzie co mozna bylo zauwazyc w meczu z Arsenalem. Ja zagram X2 albo BTS.
 
yothek 14

yothek

Użytkownik

Newcastle United - West Brom Albion @2.00 ✅✅✅
Stawiam na Sroki, które rozbrykały się w ostatnim czasie. Od trzech meczy nie przegrali, a grali nie z byle kim bo np. z Chelsea, czy Tottenhamem. Nabrali polotu. W sobotę grają na własnym stadionie z jedenastą drużyną w tabeli. Na dwanaście spotkań West Brom wygrali jedynie 3 mecze. Mimo iż udało im się niedawno urwać graczom Chelsea punkty, to dla mnie za mało by pokonać odważnie grający Newcastle. WBA w ostatnim meczu prowadziło 2:0 z Aston Villa, która doprowadziła do remisu i tak zakończył się mecz. Dla mnie faworytem są Sroki. Swój wybór opieram na ostatnich statystykach, formie i grze klubów.​
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Premier Legaue
⚽ Tottenham - Manchester United
Tottenham DNB ::: 1,79 ::: Bet-at-home ::: 1/10
Ten mecz śmierdzi mi na kilometr remisem, a z tego co widzę Tottenham wygrał u siebie ostatnio z United w 2001 roku, szok! H2H miażdżące na korzyść gości, ale ja jednak spróbuję zagrać coś w stronę gospodarzy. Uważam, że świetnym pomysłem będzie teraz gra progresywna na WIN Tottenhamu.
W lidze od 3 meczy nie wygrali, a ostatnio zagrali mecz na szóstkę z City, przegrali 6:0. Zarówno United jak i Tottenham potrzebują na duch trzech punktów. Manchester ostatnio w lidze przegrał 28 września, więc dość dawno. Powiem tak... Wygrali 0:5 na wyjeździe z Leverkusen z okazji ligi mistrzów. Dla kontr przykładu powiem, że Urugwaj wygrał na wyjeździe z Jordanią 0:5, a u siebie zremisował 0:0. PSG wygrało z Anderlechtem na wyjeździe 0:5, u siebie zremisowali 1:1. Może coś w tym jest?
Następne mecze to dwa wyjazdy Tottenhamu, uważam, że w którychś z tych meczów w końcu się przełamią więc zaczynamy od najniższej stawki.
Wynik: 2:2 ▶ Jestem debilem! &quot;Ten mecz śmierdzi mi na kilometr remisem&quot;, a gram na Tottenham.
 
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Aston Villa - Sunderland​


Mecz pomiędzy 12 miejscem z 15 pkt i bilansem -1 (AV) a 20 miejscem z 7 pkt i bilansem -16 (Sun). Swoją analizę zacznę od składów: w AV napewno na ataku zobaczymy 8 duet snajperski ligi tj. Benteke i Kozak razem zdobyli 6 bramek 0 asyst, w obwodzie jest jeszcze do wykorzystania Agbonlahor oraz Weimman (rok temu na Villa Park wygranym meczu 6:1 - zagrali razem Benteke, Agbonlahor oraz Weimman i każdy z nich strzelił bramke). W AV kontuzje leczą dalej N&#39;Zogbia, Bennet i Okore. W Sunderlandzie za to do składu wraca Clattermore i Dossena po czerwonych kartkach (Sunderland ma najwięcej czerwonych 4 w lidze), z tym że Wes Brown odpada po kartce czerwonej w meczu Stoke, czyli do końca wzmocnienia nie mają. Forma AV pokazuje że powinni dać sobie radę z taką ekipą jak Sunderland, dlatego stawiam bezpośrednie ich zwycięstwo.

Aston Villa - Sunderland
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2,00
Buk: Bet365


West Ham United - Fulham FC​


Kolejny mecz który przeszedł szczegółową analizę to WHU vs Fulham. Szczerze to szukałem samych pozytywów w stronę Fulham, zastanawiałem się kiedy w końcu się przełamią, mają na swoim koncie obecnie 5 porażek z rzędu (4 liga + puchar z Leicester City), dlatego też postanowiłem inaczej, przeanalizowałem ostatnie mecze z WHU i zauważyłem wysoką tendencje bramkową, ostatnie 3 spotkania kolejno 3:1 (na Craven Cottage), 3:0 na Upton Park, 1:3 na Craven ...wniosek over 2,5 ? Zobaczcie sami (pon. załącznik). Wniosek Fulham głodne wygranej musi strzelić co najmniej 2 bramki bo 1 na 100% nie wygra. Dlatego też drugi kurs X2 dla Fulham Londyn.


West Ham United - Fulham Londyn
Typ1: over 2,5 ✅
Kurs1: 2,00

Typ2: X2 ⛔
Kurs2: 1,95

Buk: Bet365


WBA - Newcastle​


Tutaj krótko - od 10 meczy pomiędzy tymi ekipami był BTS, raz over 2,5 raz under 2,5. Z 10 meczy 8 to Over 2,5, 2 mecze Under - a ostatni mecz 1:1 czyli teraz bedzie Over :cool:

WBA - Newcastle
Typ1: over 2,5 ✅
Kurs1: 1,80
Typ2: BTS ✅
Kurs2: 1,66
Buk: Bet365


Tottenham - Manchester United​


I wisienka na torcie tej kolejki (wiadomo MU :grin ???? , ale nie z tych względów licze na dobry mecz (nie to co z City:]). Jak podaje Manchester Evening News - do kadry MU mogą powrócić RvP !!! i Vidić, jeżeli nawet sam Robin wróci byłbym skłonny obstawić spokojnie na MU, bo wiemy co Rvp robi z Rooneyem, obecnie 3 duet w PL (13 bramek + 9 asyst), no ale że...Robin może zagra, może nie jestem skłonny dać DNB na MU. Co do Tottenhamu - pokazali z City, co znaczy brak suteczności i napastnik z Hiszpani po przejściach, zapewne będą kontrować tymi swoimi skrzydełkami :razz:...
I taka ciekawostka: Manchester United nie przegrał na White Hart Lane od 12 spotkań w tym 8 wygrali 4 remisy, zobaczymy w niedziele czy passa zostanie podtrzymana...

Tottenham - Manchester United
Typ: 2DNB
Kurs: 1,925
Buk: Bet365
 
M 37

misterchef

Użytkownik
Tottenham - Manchester United
Typ: 2
Kurs: 2,75
Buk: BetVictor
United wygląda bardziej przekonowujące niż Tottenham, dlatego stawiam na nich. Ich ostatnie występy w Premiership i Lidze Mistrzów wskazują na to, że w końcu Red Devils wrócili do gry o tytuł Anglii. MU zajmuje 6 lokatę, Tottenham 9. W lidze Tottenham wygląda słabo, oni wygrywają tylko w Lidze Europy. Myślę, że Manchester poradzi sobie z Kogutami, ale raczej nie z takim wynikiem jak to było w meczu z City.
 
M 125

max-payne

Użytkownik
ASTON VILLA - SUNDERLAND - ASTON VILLA +1,5 GOLA - 1,94⛔

Piłkarze z Birmingham muszą takie mecze wygrywać. Przeciwnik z dolnych rejonów tabeli, który co prawda zanotował ostatnio kilka lepszych wyników, ale AV ostatnio odzyskała formę strzelecką - 4 gole w dwóch meczach. Gram na bramki, bo uważam, że tak jest bezpieczniej, biorąc pod uwagę obronę graczy Poyeta. Pomimo tego, że nie przewiduję tutaj niespodzianki, to jednak jestem ostrożny, mając na uwadze, że gospodarze to dość młoda drużyna w trakcie przebudowy.
CARDIFF - ARSENAL - CARDIFF STRZELI BRAMKĘ - 1,57 ⛔
Arsenal w formie, jednak prawie zawsze traci gole na wyjazdach. Cardiff w lidze prezentuje się raczej przeciętnie, jednak strzelało gole Manchesterowi United, City oraz Chelsea.
WEST HAM - FULHAM - PIERWSZA DRUŻYNA PONIŻEJ 1,5 GOLA - 1,80⛔
Formę strzelecką &quot;Młotów&quot; łatwo ocenić. Żenujący występ z Chelsea to mały pikuś, gracze Allardyce&#39;a nie umieli strzelić bramki takim drużynom jak Hull czy Stoke. Barierę 1,5 gola przekroczyli tylko 2 razy w tym sezonie w meczach z Cardiff oraz Tottenhamem.
Bukmacher: Fortuna.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Aston Villa - Sunderland, Powyżej 3.0 kartek @ 1,833 - Marathonbet, stawka: 4/10
Dla &quot;Czarnych Kotów&quot; każde spotkanie jest spotkaniem o życie. Ich ostatnie pięć spotkań to gra w kratkę z przewagą porażek. Mimo tego, że drużyna Sunderlandu w tym sezonie nie jest ekipą, która często kartki otrzymuje (zaledwie trzynaście żółtych kartoników w jedenastu spotkaniach) to nadrabiają czerwonymi, o czym mogliśmy się przekonać choćby w ostatnim spotkaniu. Przed nimi ciężki mecz na Villa Park z ekipą, która w ogólnej tabeli jest wyżej i to znacznie, ale też w tabeli &quot;kartkowej&quot; jest jedną z ekip, które wiodą prym. Podopieczni Paula Lamberta otrzymują średnio 1,91 kartki na mecz. Marathon bet pięknie wyskoczył z tą linią i grzechem byłoby tego nie pobrać. Neil Swarbrick ma średnią trzech kartek na spotkanie i to właśnie on poprowadzi zawody. Reasumując pokrycia linii 3,5 się spodziewam, ale na wszelki wypadek zabezpieczam się liną 3.0, dzięki której przy trzech kartkach mamy zwrot, a kursy na linie 3.0 i 3,5 nie różnią się znacząco.

Cardiff - Arsenal, Powyżej 3.0 kartek @ 1,89 - Marathonbet, stawka: 7/10
Długo zastanawiałem się nad tym spotkaniem i zakładem jaki warto zagrać. Nie patrzę na ekipę Cardiff przez pryzmat wygranej z Manchesterem City na własnym stadionie, ale ogólnie jako drużyny, która w ostatnich meczach stała sie niewygodnym przeciwnikiem nawet dla najlepszych ekip z Premier League. Manchester United tydzień temu zremisował na Cardiff City Stadium, wcześniej jak już wspominałem uległa inna ekipa z Manchesteru, Everton w Walii także zremisował, a tylko ekipie &quot;Spurs&quot; udało się wywieźć punkt. Jutro przyjeżdża lider Premier League, który we wtorek grał spotkanie na Emirates Stadium w Maryslią - Arsenal. Nie chce mi się wierzyć, ze gospodarze oddadzą to spotkanie od tak... A na zagranie takiej linii kartkowej pozwala mi fakt, że arbitrem spotkania będzie Lee Mason, którego średnia na mecz jest 4,14. Nawet jako kibic &quot;Kanonierów&quot; nie spodziewam się jutro łatwej przeprawy na terenie Walii, dlatego pobieram over 3 kartki w tym spotkaniu. Na 3,5 jest 2,10. Ale lepiej jednak skłaniam się ku azjanowi.

Everton - Stoke, Powyżej 3.5 rożnych Stoke @ 1,72 - Bet365, stawka: 4/10
Jeśli widzę takie linie w bet365 i następnie jestem w stanie oszacować to czy dana ekipa ma jakieś szanse na boisku gospodarza to pobieram to z pocałowaniem ręki. Stoke nie jest złą ekipą i to muszę przyznać, nie mają po prostu szczęścia. Ale grają całkiem nieźle, więc dlaczego miałbym nie pobrać zaledwie czterech rzutów rożnych dla nich? Tym bardziej, że ekipa Evertonu gra bez Bains&#39;a... Może to pojedyncze osłabienie, ale dla Evertonu bardzo ważne. Osobiście musze ten zakład spróbować, mimo, że w ekipie gości nie zagra Arnatuović, który według mnie jest motorem napędowym Stoke...

West Ham United - Fulham, Powyżej 3.0 kartek @ 1,90 - Marathonbet, stawka: 8/10
West Ham United - Fulham, Powyżej 4.0 kartek @ 2,78 - Marathonbet, stawka: 3/10

Tak, właśnie taka stawka... Taki kurs na tak niską linię wypada brać, dlatego, że to derby to raz, dlatego, że to spotkanie o spadek na miejsce w &quot;ostatniej trójce&quot; bądź utrzymanie się na bezpiecznej pozycji ponad strefą spadkową... Obie ekipy mają po 10 punktów, jednak przez bilans bramkowy to drużyna Jola jest w strefie spadkowej. Co prawda Atkinson w tym sezonie nie należy do arbitrów, którzy rzucają wręcz kartkami na prawo i lewo, ale mimo wszystko chodzi mi o sam fakt derbów. Liczę, że w końcu Anglik poakże więcej niż trzy kartki...

Newcastle United - West Bromwich Albion, Powyżej 3.0 kartek @ 1,90- Marathonbet, stawka: 6/10
Jeżeli arbitrem spotkania jest Dowd to trzeba to po prostu grać. &quot;Gruby Phil&quot; rzadko kiedy zawodzi, w tamtym sezonie pięknie mu szło, w tym podobnie wyrabia normę , średnia 3,7 kartki na spotkanie. Newcastle ostatnio jest w formie i niewiele brakuje, żeby &quot;wpadli&quot; w miejsca, które gwarantują im grę w pucharach. West Brom właściwie też ma niezłe ostatnie spotkania, tylko raz przegrali. Cztery remisy to sporo, ale to znaczy, że walczą. Pobieramy taką linię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wagon 0

wagon

Użytkownik
Cardiff - Arsenal
Typ: 2
Kurs: 1,60
Bukmacher: Expekt

W sobotnie popołudnie &quot;Kanonierzy&quot; wybierają się do Walii rozegrać mecz w ramach 13 kolejki Premier League. Jako liderzy ligi powinni ten mecz wygrać, ale Cardiff nie da sobie &quot;w kaszę dmuchać&quot;. U siebie wygrali m.in. z City a w poprzednim tygodniu zremisowali u siebie z Manchesterem United strzelając bramkę pod koniec spotkania. Do Cardiff przyjeżdza były zawodnik tego klubu Aaron Ramsey, który może być dodatkowo podbudowany by pomóc swojemu zespołowi. Do kadry &quot;The Gunners&quot; wraca po kontuzji Theo Walcott oraz Kieran Gibbs po chorobie. Według mnie spotkanie zakończy się wygraną Arsenalu, ale jak wiadomo jest to Premier League a tu wszystko się może zdarzyć ????
 
samarama 119

samarama

Użytkownik
Cardiff - Arsenal
Typ: 2
Kurs: 1,60
Bukmacher: Expekt


W sobotnie popołudnie &quot;Kanonierzy&quot; wybierają się do Walii rozegrać mecz w ramach 13 kolejki Premier League. Jako liderzy ligi powinni ten mecz wygrać, ale Cardiff nie da sobie &quot;w kaszę dmuchać&quot;. U siebie wygrali m.in. z City a w poprzednim tygodniu zremisowali u siebie z Manchesterem United strzelając bramkę pod koniec spotkania. Do Cardiff przyjeżdza były zawodnik tego klubu Aaron Ramsey, który może być dodatkowo podbudowany by pomóc swojemu zespołowi. Do kadry &quot;The Gunners&quot; wraca po kontuzji Theo Walcott oraz Kieran Gibbs po chorobie. Według mnie spotkanie zakończy się wygraną Arsenalu, ale jak wiadomo jest to Premier League a tu wszystko się może zdarzyć ????
Ty chyba sobie żartujesz ????
Piszesz, że wszystko się może zdarzyć a za chwilę wyskakujesz z kursem na Arsenal 1,6 na wyjeździe w Walii gdzie najlepszym drużynom gra się ciężko.
Kanonierzy nie mogą przecież ciągle wygrywać, a teraz gdy zaczyna się maraton wielu meczy pod rząd, przy tak krótkiej ławce, ciężko będzie im utrzymać swoje tempo. W tym meczu można doszukiwać się remisu lub overu kartkowego, na pewno kurs na Arsenal jest nie do gry.

Co do meczu Chelsea - Southampton nie należy nic grać do czasu ogłoszenia składów na mecz. Jeżeli Jose wciąż będzie stawiał na będącego zdecydowanie pod formą Lamparda i Oscara, a także na wystawianiu Ramiresa na skrzydle to nie odważyłbym się postawić ani grosza na The Blues. Jeżeli natomiast w pierwszej &quot;11&quot; zobaczymy Matę, Hazarda, Schurrle, Torresa i De Bruyne to można śmiało inwestować w drużynę ze Stamford. Są to piłkarze nie dostający ostatnio szans od The Special One, a ten jest pod presją po katastrofalnym meczu z Basel. Może już czas się obudzić i zdać sobie sprawę, że granie defensywne przeciw teoretycznie słabszym drużynom nie przynosi rezultatu. Jeżeli Chlesea nie zacznie w najbliższym czasie grać efektywnego futbolu to zwątpię w to, że Jose chce dobrze dla tej drużyny bo na razie wygląda to tak jakby chciał ją rozwalić.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Tottenham-Man United BTS @ 1.67✅

Koguty od 2 meczy w lidze bez gola i jest okazja do rehabilitacji jeszcze przed wlasna publicznoscia natomiast Diably sa na fali 5-0 w Leverkusen pieknym stylem cos znaczy i watpie aby zagrali na 0 z przodu.Typ realny

Chelsea-Southampton 1 @ 1.45✅

Slaby ostatni mecz w Lidze Mistrzow liga jednak to co innego a pkt trzeba zbierac.Southampton z Arsenalem nic nie ugral podobnie powinno byc z Chelsea.Wierze w dobry mecz The Blues i latwe zwyciestwo choc latwo nie bedzie.Mysle ze gracze gosci sa w stanie strzelic bramke a wiec BTS dla odwazniejszych

Cardiff-Arsenal 2 @ 1.62✅

Ostatnie spotkanie miedzy tymi druzynami miala miejsce w lutym 2009 roku a wiec bardzo dawno wtedy wygral Arsenal gladko 4-0.Nie spodziewam sie az tak wysokiego zwyciestwa jednak za Arsenalem przemawia wiecej argumentow i zaryzykuje jednak w strone Kanonierow.Cardiff urwalo pkt Diablom i nie sadze zeby sytuacja sie powtorzyla,a moze jedan remis albo co xd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 606

wanderlei

Użytkownik
Arsenal 7 meczy z rzędu bez BTS-u i 7 meczy z rzędu bez overa 2,5
Dzisiaj czeka ich mecz z Cardiff który do najłatwiejszych nie będzie należał o czym przekonał się ostatnio Man United który wtopił po podobnym kursie.
Ja gram BTS po 1,83 i over 2,5 po 1,80
 
C 6

cazorla19

Użytkownik
Ty chyba sobie żartujesz ????
Piszesz, że wszystko się może zdarzyć a za chwilę wyskakujesz z kursem na Arsenal 1,6 na wyjeździe w Walii gdzie najlepszym drużynom gra się ciężko.
Kanonierzy nie mogą przecież ciągle wygrywać, a teraz gdy zaczyna się maraton wielu meczy pod rząd, przy tak krótkiej ławce, ciężko będzie im utrzymać swoje tempo. W tym meczu można doszukiwać się remisu lub overu kartkowego, na pewno kurs na Arsenal jest nie do gry.

Co do meczu Chelsea - Southampton nie należy nic grać do czasu ogłoszenia składów na mecz. Jeżeli Jose wciąż będzie stawiał na będącego zdecydowanie pod formą Lamparda i Oscara, a także na wystawianiu Ramiresa na skrzydle to nie odważyłbym się postawić ani grosza na The Blues. Jeżeli natomiast w pierwszej &quot;11&quot; zobaczymy Matę, Hazarda, Schurrle, Torresa i De Bruyne to można śmiało inwestować w drużynę ze Stamford. Są to piłkarze nie dostający ostatnio szans od The Special One, a ten jest pod presją po katastrofalnym meczu z Basel. Może już czas się obudzić i zdać sobie sprawę, że granie defensywne przeciw teoretycznie słabszym drużynom nie przynosi rezultatu. Jeżeli Chlesea nie zacznie w najbliższym czasie grać efektywnego futbolu to zwątpię w to, że Jose chce dobrze dla tej drużyny bo na razie wygląda to tak jakby chciał ją rozwalić.
Piszesz, że Arsenal ma krótką ławkę? ???? Owszem, moze pare kolejek temu jeszcze tak, ale przewidywany skład na dzisiaj:
Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Arteta, Ramsey - Walcott, Wilshere, Özil - Giroud

Zatem na ławce mamy jeszcze takich zawodnikow jak Vermaelen, Gibbs, Flamini, Rosicky, Cazorla, Gnabry. Śmiało każdy z nich może grac w pierwszym skladzie i nie bedzie roznicy, w polowie grudnia wróci jeszcze Podolski. Więc radzę się zastanowić nastepnym razem jak cos napiszesz, bo to juz nie jest początek sezonu gdzie rzeczywiscie na ławce świeciło pustkami.

Zeby nie było:
Arsenal @1.575 Pinnacle
Arsenal -1 @2.01 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 6,1K

mrgalgan

Użytkownik
Ty chyba sobie żartujesz ????
Piszesz, że wszystko się może zdarzyć a za chwilę wyskakujesz z kursem na Arsenal 1,6 na wyjeździe w Walii gdzie najlepszym drużynom gra się ciężko.
Kanonierzy nie mogą przecież ciągle wygrywać, a teraz gdy zaczyna się maraton wielu meczy pod rząd, przy tak krótkiej ławce, ciężko będzie im utrzymać swoje tempo. W tym meczu można doszukiwać się remisu lub overu kartkowego, na pewno kurs na Arsenal jest nie do gry.
Co do meczu Chelsea - Southampton nie należy nic grać do czasu ogłoszenia składów na mecz. Jeżeli Jose wciąż będzie stawiał na będącego zdecydowanie pod formą Lamparda i Oscara, a także na wystawianiu Ramiresa na skrzydle to nie odważyłbym się postawić ani grosza na The Blues. Jeżeli natomiast w pierwszej &quot;11&quot; zobaczymy Matę, Hazarda, Schurrle, Torresa i De Bruyne to można śmiało inwestować w drużynę ze Stamford. Są to piłkarze nie dostający ostatnio szans od The Special One, a ten jest pod presją po katastrofalnym meczu z Basel. Może już czas się obudzić i zdać sobie sprawę, że granie defensywne przeciw teoretycznie słabszym drużynom nie przynosi rezultatu. Jeżeli Chlesea nie zacznie w najbliższym czasie grać efektywnego futbolu to zwątpię w to, że Jose chce dobrze dla tej drużyny bo na razie wygląda to tak jakby chciał ją rozwalić.
Mistrzu a dlaczegóż to uważasz, że nie mogą cały czas wygrywać? Za argument podajesz krótką ławkę, to fakt ale do składu wracają skrzydłowi Walcott jest już prawie gotowy do gry (zagrał 15 minut we wtorek w LM), również Podolski wznowił treningi i myślę, że przed Sylwestrem będzie do dyspozycji Wengera. Tak więc zwiększy się pole manewru trenera do rotacji składem. Co do wielu meczów to fakt, ale jeśli spojrzymy na kolejnych przeciwników Kanonierów to oprócz Hull City to Cardiff jest ich najsłabszym rywalem i to właśnie w takich meczach powinni inkasować 3 pkt. Później czeka ich wyjazd do niebieskiej części Manchesteru, Chelsea u siebie i spotkanie wyjazdowe z West Hamem.
Arsenal/Arsenal @ 2,37 WilliamHill ✅
No i oczywiście w meczu Chelsea - Southampton proponuję uderzać x2, a dla odważnych nawet czystą dwójkę na Świętych. Po tym co ostatnio zaprezentowali w LM wolę szukać niespodzianki niż grać ich po marnym kursie.
Southampton @ 6 WilliamHill ⛔
i bez większej analizy
Aston Villa @ 2 WilliamHill ⛔
Everton (-1)
@ 2,6 WilliamHill ✅
Newcastle @ 2,05 WilliamHill ✅
Crystal Palace
@ 3,8 WilliamHill ⛔
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Aston Villa vs Sunderland |1| kurs:1,95⛔
Krótko.Aston Villa ma swój styl,gra ładnie dla oka,kultura gry na wysokim poziomie.Zespół solidny,poukładany dający szansę młodym zawodnikom.Na razie wyniki może nie zachwycają ale ich gra w kilku meczach które widziałem była na prawdę dobra.Dziś na Villa Park przyjedzie Sunderland.Dla mnie w dalszym ciągu jeden z głównych kandydatów do spadku.Zespół własnego boiska,na wyjazdach w tym sezonie fatalnie,bilans:0-1-5.Zaangażowania im odmówić nie można ale umiejętności piłkarskie są u nich na przeciętnym poziomie.Dziś myślę,że AV pokaże,że czysto sportowo są drużyną lepszą i poprawią swoim występem bilans spotkań przed własną publicznością.
⚽Everton vs Stoke |1| kurs:1,60✅

Początkowo zastanawiałem się czy nie postawić przeciwko gospodarzom ale doszedłem do wniosku,że Everton ten mecz powinien wygrać.Tutaj uważam,że mamy sytuacje podobną jak wyżej.The Toffies są czysto piłkarsko drużyną lepszą,a na własnym boisku są wyjątkowo groźni.Stoke pewnie znowu ustawi swój autobus i będzie liczyć na kontry jednak aktualnie myślę,że gospodarze są po za ich zasięgiem.Everton może się podobać,ma świetnego Lukaku na szpicy,a na rywala takiego jak garncarze powinien być zawodnikiem wręcz idealnym.Porozbija stoperów co spowoduje więcej miejsca dla jego partnerów z pola i da im więcej szans na zdobycie gola.W meczach tych zespołów nigdy nie pada dużo goli ale dziś stawiam na zwycięstwo Evertonu.
⚽Newcastle vs WBA-Obie strzelą?TAK kurs:1,60✅

Newcastle ostatnio w gazie ale myślę,że potencjał obu zespołów na podobnym poziomie i WBA wcale nie stoi na straconej pozycji.Oba zespoły mają także zawodników ofensywnych którzy są obecnie w formie absolutnie zwyżkującej.Mowa oczywiście o Loicu Remy&#39;m i Longu,którzy ostatnio strzelają regularnie.Śmierdzi mi w tym meczu bramkowym remisem,a jak będzie to się okaże.Ja stawiam natomiast na to iż oba zespoły zdobędą po przynajmniej jednym golu.
Bukmacher:STS
 
funias 691

funias

Użytkownik
Everton - Stoke over 2,5 ✅
2,08 betsson

Duży kurs trzeba przyznać. Aż 8 ostatnich pojedynków tych ekip to undery, dlatego liczę na przełamanie serii tutaj! Everton po serii trzech remisów będzie chciał za pewne wygrać w końcu, ale Stoke prezentuje się ostatnio dość solidnie. Pachnie mi tu małą niespodzianką, ale typowanie tutaj wyniku jest trochę jak wróżenie z fusów, mimo, że dla większości to Everton jest faworytem. Ja zagram overek 2,5 po ładnym kursie i mam nadzieję, że to siądzie. United miało co się napocić ostatnio grając ze Stoke, a Everton dziś zagra bez Bainesa. W zespole gości na boisku nie pojawią się Marc Wilson i Kenwyne Jones. Liczę na co najmniej dwie brameczki The Toffees, a i Stoke powinno coś wturlać.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
krótka piłka, bo jestem na wyjeździe

MC 1.30
City u siebie niszczy wszystkich, Swansea bez dwójki kluczowych graczy dla ofensywy Michu oraz Bony. Czy mogą coś zdziałać? Wątpię. Do podbicia ako.

Crystal Palace remis zwrot 2.91
CP po serii porażek ostatnio remis z Evertonem i wyjazdowa wygrana z Hull, czyżby syndrom przebudzenia? Kursy na Norwich kompletnie nie atrakcyjne przy poziomie tej drużyny. Crystal Palace wyjątkowo nie leży Kanarkom, więc spróbuję poszukać niespodzianki
 
john90 115

john90

Użytkownik
Aston Villa
W pełni zgadzam się z Max Payne i pozostałymi. Aston Villa po prostu takie mecze u siebie musi wygrywać i z kim jak nie z Sunderlandem.

Mój typ:
Aston Villa - over 1.5 bramki - kurs 2.10 - Expekt ⛔

Everton
Analogiczna sytuacja jak wyżej. Drużyna, która za sprawą Lukaku ma naprawdę bardzo mocną ofensywę. 3 remisy z rzędu zapewne ich nie zadowalają i dzisiaj z pewnością ostro powalczą o 3 pkty, mimo braku Bainesa. W ostatnik spotkaniu derbowym grali naprawdę bardzo dobrze i mało brakło a zdobyli 3 pkty. Ale w tym spotkaniu jak wiadomo zdobyli, aż 3 bramki ... myślę, że strzelby odpaliły i dzisiaj zobaczymy kilka bramek i wygraną The Toffees. Kurs na over 1.5 lepszy, niż na czysty win, a 2 bramki nie zdziwią mnie nawet do przerwy.

Mój typ:
Everton - over 1.5 bramki - kurs 1.72 - Expekt ✅
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: West Ham - Fulham
Typ: X2
Kurs: 1,95
Bukmacher: bet365

vs.


Jak dla mnie bardzo dobry bet. West Ham widziałem w starciu z Chelsea. Zacznę od tego, że Chelsea w listopadzie jest tragiczna. Dali temu dowód w meczu z West Bromwich, dali temu dowód w kompromitacji z FC Basel w Lidze Mistrzów. Na tle tej listopadowej Chelsea West Ham wyglądał jak spadkowicz League Two. Zero zagrożenia ze strony Młotów, Chelsea łatwo zdominowała mecz i wymierzyła najniższy wymiar kary: 3-0. Sam Allardyce dysponuje ograniczoną liczbą zawodników, ponieważ w West Hamie jest szpital. Nie mogą wystąpić: Andy Carroll, Mladen Petrić, Răzvan Raț, Winston Reid, Ricardo Vaz Tê. W skrócie - West Ham w dalszym ciągu pozostaje bez napastnika. Ustawienie z Nolanem na szpicy i różnymi innymi eksperymentami w meczu z Chelsea wyglądało fatalnie. Dzisiaj co prawda prawdopodobnie w ataku wyjdzie Maiga, ale nie wiadomo jak to będzie wyglądało. Fulham również jest w słabej dyspozycji. Zresztą o formie obu drużyn niech mówią miejsca w tabeli: 17. West Ham, 18. Fulham. Podopieczni Martina Jola nie mogą zwyciężyć od 4 spotkań w Premier League. Też mają swoje problemy, bo nie zagrają Damien Duff, Hugo Rodallega, Matthew Briggs oraz Sascha Riether, no ale jeśli porównamy &quot;pozostałości&quot; w obu ekipach moim zdaniem drużyna z Craven Cottage wygląda lepiej. Zawsze bolączką Fulham były mecze wyjazdowe, ale w tym sezonie w delegacji wygrali już dwukrotnie. Widzę value w stronę gości, ale nie odważę się postawić ich zwycięstwa, ani nawet DNB. Widzę remis, ale zabezpieczę się ewentualnym zwycięstwem Fulham.
 
adashmm 44

adashmm

Użytkownik
Mecz: West Ham - Fulham
Typ: X2
Kurs: 1,95
Bukmacher: bet365
vs.

Jak dla mnie bardzo dobry bet. West Ham widziałem w starciu z Chelsea. Zacznę od tego, że Chelsea w listopadzie jest tragiczna. Dali temu dowód w meczu z West Bromwich, dali temu dowód w kompromitacji z FC Basel w Lidze Mistrzów. Na tle tej listopadowej Chelsea West Ham wyglądał jak spadkowicz League Two. Zero zagrożenia ze strony Młotów, Chelsea łatwo zdominowała mecz i wymierzyła najniższy wymiar kary: 3-0. Sam Allardyce dysponuje ograniczoną liczbą zawodników, ponieważ w West Hamie jest szpital. Nie mogą wystąpić: Andy Carroll, Mladen Petrić, Răzvan Raț, Winston Reid, Ricardo Vaz Tê. W skrócie - West Ham w dalszym ciągu pozostaje bez napastnika. Ustawienie z Nolanem na szpicy i różnymi innymi eksperymentami w meczu z Chelsea wyglądało fatalnie. Dzisiaj co prawda prawdopodobnie w ataku wyjdzie Maiga, ale nie wiadomo jak to będzie wyglądało. Fulham również jest w słabej dyspozycji. Zresztą o formie obu drużyn niech mówią miejsca w tabeli: 17. West Ham, 18. Fulham. Podopieczni Martina Jola nie mogą zwyciężyć od 4 spotkań w Premier League. Też mają swoje problemy, bo nie zagrają Damien Duff, Hugo Rodallega, Matthew Briggs oraz Sascha Riether, no ale jeśli porównamy &quot;pozostałości&quot; w obu ekipach moim zdaniem drużyna z Craven Cottage wygląda lepiej. Zawsze bolączką Fulham były mecze wyjazdowe, ale w tym sezonie w delegacji wygrali już dwukrotnie. Widzę value w stronę gości, ale nie odważę się postawić ich zwycięstwa, ani nawet DNB. Widzę remis, ale zabezpieczę się ewentualnym zwycięstwem Fulham.
Chciałem tylko podpowiedzieć, że bet365 często ma rozbieżność w swojej ofercie i tutaj też ten sam typ można zagrać po 2.075 w opcji ah fulham +0,5. A za typ dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom