>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

13 Kolejka Premier League 30.11-01.12.2013

Status
Zamknięty.
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Skoro 6,50 na Southampton to nie value, to tym bardziej value nie jest 1,57 na Chelsea w beznadziejnej i nierównej formie. Ja sam zagrałem Southampton +1 po kursie 2,00. Nie chcę nikogo zachęcać ani nikomu nic odradzać, ale czy opłaca się grać Chelsea za 1,57? Wg mnie nie, bo The Blues są bardzo nierówni. Mam wrażenie, że Mourinho uważa się za boga i mistrza nad mistrzami, zawsze wokół siebie robi wiele szumu i stawia siebie ponad zespół. Niech lepiej zejdzie na ziemię. Oczywiście nie przyzna się, że błędem było oddanie Evertonowi Lukaku, a tak się składa, że to właśnie Lukaku jest w tej chwili najlepszym napastnikiem Chelsea, ale co z tego jak strzela bramki dla innego klubu. Matę zepchnął do roli rezerwowego, tego samego Matę, który miał świetny poprzedni sezon. Po 12. kolejkach Premier League ma identyczny bilans jak Di Mateo przed rokiem, ale Mourinho i tak jest nietykalny. Co do tej serii, to każda seria ma to do siebie, że kiedyś się skończy. Mogła się skończyć już 2 tygodnie temu, ale sędzia sprezentował Chelsea karnego i udało się zremisować. Co na to Mourinho? Oczywiście przyznał, że karny był jak najbardziej zasłużony. Tylko on widział tego karnego, nawet sędzia przyznał po meczu, że się pomylił. Southampton może sprawić niespodziankę, bo drużyna ma duży potencjał. Jeśli nie będą tracili bramek w tak frajerski sposób jak z Arsenalem, to mogą urwać punkty.
Generalnie nie rozumiem co odejście Lukaku na wypożyczenie do Evertonu, co wypowiedzi i sposób bycia Mourinho mają wspólnego z dzisiejszym meczem Chelsea z Southampton. Cały tekst właściwie o Mourinho, a czyste argumenty zmieściłeś w jednym zdaniu:
Chelsea w beznadziejnej i nierównej formie
I tu racja, ale tylko połowiczna. Chelsea jest w nierównej formie, na pewno nie w beznadziejnej. Potrafią zagrać na przestrzeni tygodnia świetny i słaby mecz (Schalke 3:0, potem WBA 2:2; West Ham 3:0, potem Basel 0:1). To jest główny problem. The Blues muszą jak najszybciej ustabilizować formę, bo potencjał w tej kadrze drzemie olbrzymi.
Chelsea ma najlepszy skład od wielu lat, niech świadczy o tym to, że Mata, De Bruyne, czy inni świetni zawodnicy muszą grzać ławkę. Dzisiaj jestem niemal przekonany, że Mourinho dokona korekt w składzie i w wyjściowej jedenastce ujrzymy Juana, zobaczymy też Cole&#39;a. Mourinho widzi więcej niż ja, niż Ty, przede wszystkim widzi piłkarzy na treningach. Może bardziej swoją postawą przemawiają do niego Willian, czy Schurrle? To też klasowi zawodnicy i zasługują na szansę. Kwestią czasu jest, że Juan zacznie grać więcej, bo też i natężenie spotkań będzie większe.
Czy może grać na pozycji Hazarda? Tak. Czy może grać na pozycji Oscara? Tak. Ale jeśli zagram Matą i zostawię któregoś z nich na ławce, to spytacie mnie wtedy o Hazarda albo Oscara. Obecna rola Maty jest więc konsekwencją składu jaki mamy.
To słowa Special One o Macie i ja się w pełni z nimi zgadzam. Taki sam panowałby lament, jeśli nie występowałby Oscar, Hazard, Schurrle, czy Willian.
Co do Lukaku to prawdopodobnie on sam przestraszył się konkurencji w ataku i poprosił o wypożyczenie. Znowu wspomogę się słowami Mourinho:
Romelu uwielbia mówić. To młody chłopak który lubi wywiady, jedyną rzeczą jakiej jednak nie mówi jest to, jak został wypożyczony do Evertonu. To jedyna sprawa której nigdy nie poruszył. Mój ostatni kontakt z nim wyglądał właśnie w ten sposób: zapytałem &#39;Dlaczego nigdy nie powiedziałeś, czemu cię u nas nie ma?&#39;
To jest coś, o czym powinien opowiedzieć, zwłaszcza że tak bardzo lubi się wypowiadać. Niech powie, dlaczego znajduje się obecnie w Evertonie, a nie w Chelsea

Z tych słów jasno wynika, że to Lukaku przestraszył się, nie podjął wyzwania i dlatego jest w Evertonie.
To jest właśnie Mourinho. Zbiera baty za swoje wypowiedzi, decyzje. Dzięki temu zespół ma spokój. Sytuacja z tym karnym z WBA? Wszyscy mówili o wypowiedzi Mourinho, nikt nie wspominał o nurkowaniu Ramiresa, czy ogólnie słabej postawie zespołu. To wszystko celowe działanie obliczone na pozytywny efekt dla zespołu. Jeśli chodzi o gierki psychologiczne Portugalczyk nie ma sobie równych na ławkach trenerskich w lidze, a może i na świecie.
SKŁAD:
Cech; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Essien, Ramires; Mata, Oscar, Hazard; Torres
Jest Mata, tak jak mówiłem ????
edit Konrad/To dorzucę jeszcze skład Świętych ;)
Boruc Clyne Fonte Lovren Shaw Wanyama Schneiderlin Ward-Prowse Lallana Rodriguez Osvaldo
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Generalnie nie rozumiem co odejście Lukaku na wypożyczenie do Evertonu, co wypowiedzi i sposób bycia Mourinho mają wspólnego z dzisiejszym meczem Chelsea z Southampton. Cały tekst właściwie o Mourinho, a czyste argumenty zmieściłeś w jednym zdaniu:
1. Chelsea nie ma teraz napastnika w formie
2. Mourinho uważa, że jest wszystko OK, a tak nie jest
3. Mourinho podejmuje błędne decyzje
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Chelsea - Southampton, Powyżej 3.0 kartek @ 1,900 - Marathonbet, stawka: 5/10
Pewnie, że zabieram taką linię i kurs. Dlatego, że ekipa Southampton to nie są w tym sezonie chłopcy do bicia i nie zdziwię się, jeżeli dziś wygrają na Stamford Bridge. Do tego bardzo przyjemny arbiter, który w tym sezonie nie daje sobie w kaszę dmuchać. Michael Oliver, średnio 3.86 kartki na mecz. Ale nie to tutaj gra rolę, a waga tego spotkania. Southmapton dzisiaj będzie walczyć, są w stanie wygrać i myślę, że wskoczą do TOP 3 własnie kosztem &quot;The Blues&quot;. Zapowiada się spotkanie pełne walki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom