>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

13 Kolejka Premier League 26-27.11.2011

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

Przed nami 13 kolejka Premier League ;) Tempa nie zwalnia czołówka. Jako jedyne w lidze niepokonane zostaje Man City. Pierwszą gorycz porażki w tym sezonie musieli przełknął piłkarze Newcastle przegrywając właśnie z City. MC tym razem jedzie na Anfield zagrać z dobrze grającym Liverpoolem. Wczoraj w LM Napoli pokazało , że można z nimi wygrać, szykuje się dobry mecz. W sobotę uwagę przykuwają również derby Londynu , Arsenal - Fulham czy choćby , ten drugi - mniejszy hit Manchester United - Newcastle. Diabły złapały zadyszkę formy , Sroki natomiast grają równo od początku , mimo ostatniej porażki z City pozostawili po sobie dobre wrażenie. Emocji w całej kolejce nie powinno zabraknąć ;) Kursy z Unibet

Zachęcam do dyskusji​
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jedyny dla mnie kurs do pobrania to mecz WBA-Spurs, Spurs mogą pokusić się o wygraną bo w czubie zaś walka będzie ostra. MU podejmie Newcastle a Liverpool, City. Tottenham tylko musi utrzymać swoją dobrą formę i zgarnąć 3 punkty, WBA lekko osłabione a kurs nie jest zły, no bet mecz United, ciągle bije się z myślami czy nie wrzucić tego meczu do mojego systemu na remis ;)
No i chyba zagram na Liverpool, kurs fajny a poza tym chciałbym aby Liverpool zburzył równowagę w City, która została zachwiana po porażce z Napoli.
 
sarmatus36 0

sarmatus36

Użytkownik
Dla mnie pewniakiem jest United-Newcastle under 3.5. Wszyscy wiemy, jak gra ostatnio United (które nie jest w formie)- wygrywa dość pewnie, strzelając wcześnie jedną bramkę i dowożąc wynik do końca. Myślę że podobnie będzie w tym przypadku- ewentualnie- jeśli Newcastle wyrówna United będzie próbowało strzelić jeszcze jedną i dowieźć 2-1. Stąd typ under 3.5. Over 2.5 w meczu City z Liverpoolem - mecz na szczycie i dwie bardzo bramkostrzelne drużyny, obie w formie. City walczy o zachowanie przewagi nad rywalami z zachodniego Manchesteru, a Scouserzy o dobry sezon. Będzie dużo bramek. Myślę że stosunkowo pewnymi meczami jak najbardziej są mecze Arsenalu z Fulham oraz Chelsea z Wilkami (tego jednak nie polecam- kurs niski, gra nie warta świeczki).
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dla mnie pewniakiem jest United-Newcastle under 3.5. Wszyscy wiemy, jak gra ostatnio United (które nie jest w formie)- wygrywa dość pewnie, strzelając wcześnie jedną bramkę i dowożąc wynik do końca.
Wszyscy też dobrze wiemy, co w tym sezonie potrafi zrobić Newcastle, nie przekreślałbym ich na Old Trafford, tym bardziej, że nawet z &quot;Szejkami&quot; potrafili strzelić bramkę, nie mówiąc już o tym, że wcale nie byli gorszą drużyną w pewnym momentach... Ja bym nie ryzykował takiego zakładu... Już lepiej według mnie pograć jakiś Handicap Azjatycki na Newcastle. Remis, a nawet wygrana jest w zasięgu &quot;Srok&quot;.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wszyscy też dobrze wiemy, co w tym sezonie potrafi zrobić Newcastle, nie przekreślałbym ich na Old Trafford, tym bardziej, że nawet z &quot;Szejkami&quot; potrafili strzelić bramkę, nie mówiąc już o tym, że wcale nie byli gorszą drużyną w pewnym momentach... Ja bym nie ryzykował takiego zakładu... Już lepiej według mnie pograć jakiś Handicap Azjatycki na Newcastle. Remis, a nawet wygrana jest w zasięgu &quot;Srok&quot;.
Niestety też mam obawy przed tym meczem o to jak zagrają Czerwone Diabły. Z formą najlepiej nie jest, a Newcastle wymagający rywal. Chociaż wiele się mówi o tym ich okresie weryfikacji jakimi są mecze z City, MU i Chelsea za tydzień. Z City pokazali się z dobrej strony. Mecz im zawalił Taylor najpierw prokurując karnego po zagraniu ręki, a potem źle ustawiając się i próbując wybić piłkę którą przejął Richards i w pare min zrobiło się 0-2 kiedy nic na to tak na prawdę nie wskazywało. Dobre strony Newcastle to wiadomo Demba Ba, ale i powracajcy do zdrowia Hatem Ben Arfa. Przed tygodniem zagrał świetny mecz jeżeli tak to można określić bo przecież jego team przegrał, ale co by nie mówić to jego gra była bez zarzutów.
Co do MU to z Benficą 1połowa to dramat, do 30min tak naprawdę poza strzałem Naniego z wolnego prosto w &quot;zęby&quot; bramkarza nic nie stworzyli. Po przerwie już znacznie lepiej z tym było bo gnietli rywala momentami zamykając go na własnym polu karnym, ale te błędy w obronie ...
Mecz powinni wygrać z Benfą a zremisowali 2:2. Z całej defensywy najsolidniej zaprezentował się Evra do którego pretensji mieć nie można, dodatkowo wiele razy właczał się do ofensywy jeszcze. Jones, Ferdinand i De Gea w największym stopniu maczali palce przy obu straconych bramkach. In plus zaliczyłbym jeszcze Naniego oprócz Evry, widoczny był też Berbatow,ale nieskuteczny. U Younga widać było przerwe w grze, nei był tak dynamiczny jak zwykle, ponadto sytuacja sam na sam zmarnowana.
Podobnie jak przed tygodniem kiedy Newcastle grało z City mamy marny kurs na gospodarzy bo w porywach do @ 1,40. W optymalnej formie Diabłów bym się nei wahał i pobierał, ale niestety obecnie jest średnio, grunt, że wygrywali sporo spotkań, niby minimalnie ale zawsze. Newcastle może się przeciwstawić w tym meczu. Ja tutaj nie ruszam więc nic bo duże ryzyko wg mnie. Chociaż wiadomo, że MU u siebie zawsze jest mocne to jakiegoś remisu wykluczyc nie można w tym starciu...
Jeżeli idzie o skład to wraca Vidić bo w LM nie mógł grać.
Ale zła wiadomość na dzisiejszej konferencji prasowej, Anderson wypadł z powodu kontuzji kolana i nie zobaczymy go do lutego :?
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Chelsea - Wolverhampton
Typ: powyżej 1,5 gola - 1,14✅
Typ: 1 - 1,22✅
Chelsea ostatnie dwa mecze z Wolves wygrywała minimum dwoma bramki, nie tracąc przy tym żadnej. Przeciętna gra i jednocześnie porażka z Liverpoolem w ostatniej kolejce 1:2, + porażka w środę na wyjeździe z Bayerem Leverkusen, może dawać do myślenia iż Chelsea wpadła w dołek. Ja uważam, że Chelsea będzie tak grała jeszcze dość długo ( co nie oznacza że wpadła w dołek). Przyjście nowego trenera i przystosowanie się do jego filozofii gry wymaga czasu. Poza tym to nie jest ta sama Chelsea za czasów Mourinho gdzie nie pojechała to wygrywała z każdym aplikując rywalom spory bagaż bramek. A teraz jeszcze do meczu Wolves to słaba drożyna na realia Premier League co idealnie przedstawia ich pozycja w tabeli. Jeżeli Chelsea tego meczu nie wygra to będzie spora niespodzianka.
Manchester United - Newcastle
Typ: X2 - 2,75✅
Na Old Trafford przyjeżdża zespół Newcastle. Gra Srok od początku sezonu budzi mój podziw zważywszy na to jak prezentowali się w poprzednim sezonie. Widać efekty pracy trenera Pardew który dobrał zawodników którzy świetnie ze sobą współpracują i tworzą bardzo zgrany kolektyw. United który przyzwyczaił nas do wygrywania prawie wszystkich spotkań, nadal to robi lecz styl pozostawia wiele do życzenia. Wygrane po 1:0 ze słabymi rywalami dają 3 pkt. w każdym meczu, ale co się stanie gdy Czerwone Diabły zagrają z kimś równie mocnym i z kimś, kto jest w bardzo dobrej dyspozycji? Dla mnie, w obecnej sytuacji zespól Newcastle gra lepiej + mecz wtorkowy United z Benficą (2:2) powoduje typ X2.
Stoke - Blackburn
Typ:1 - 1,83✅
Typ: poniżej 3,5 - 1,33⛔ ale polecam również poniżej 2,5 - 1,90⛔
Na Britannia Stadium zespół gospodarzy zyskuje na swojej wartości kilkakrotnie. Fakt ostatnie wyniki nie napawają optymizmem, ale myślę że po części wynika to z gry w Lidze Europejskiej. Cztery ostatnie porażki z rzędu Stoki spowodowały spadek na 14 miejsce w tabeli i tylko 3 pkt przewagi na strefą spadkową. Rovers na wyjeździe jeszcze nie wygrali ale zanotowali 3 remisy na wyjeździe właśnie na boiskach gospodarzy. W tym meczu nie ma faworyta, ale jak dla mnie mecz skończy się remis lub wygrana gospodarzy 1:0.

Wszystkie kursy brane z Bet365
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
WBA - Spurs
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betsafe

Analiza:
W 13.kolejce dojdzie do ciekawych spotkań, Manchester przyjmie u siebie Newcastle, a City pojedzie walczyć o punkty na Anfield Road. Tu właśnie widzę szansę dla Spurs, którzy po prostu muszą pokonać tylko WBA...
WBA w tym sezonie jakoś specjalnie nie imponuje grą u siebie, bilans 2-1-3, jak przyjeżdżał ktoś mocniejszy to urywał im punkty a taką ekipą obecnie jest rozpędzony Tottenham, który na wyjeździe zaledwie raz zremisował i raz przegrał, remis mieli z NU a porażkę z United.
Co ciekawe Tottenham z WBA ostatnio wygrał w kwietniu 2003 roku. Sam zastanawiam się czy grać to spotkanie czy po prostu je pominąć, najbezpieczniejszą opcją wydaje się 2DNB ;)
Harry mówi o utrzymaniu formy, WBA niby ma grać bez Longa... szykuje się ciekawy mecz i wszystko wskazywało by,ze Spurs wygrają ale czy tak się stanie to się okaże.

Manchester United-Newcastle

Jak dla mnie no bet, United potrafią raz wygrać ze Srokami 6-0 by potem remisować, NU jest w gazie, United niby w lekkim dołku ale bez paniki. Głównie no bet z jednego powodu, kurs na MU jest nie adekwatny do ryzyka.
Do gry dziś wraca Smalling, Vidic i Roo. Jednocześnie Szkot poinformował,że Anderson nie zagra do lutego.... jednego jestem pewny powinien być dobry mecz, ale ciągle mam w głowie spotkanie z tamtego roku,kiedy to United pojechało do Newcastle i bombardowali ich a mecz zakończył się remisem 0-0.
 
ciumar1 35

ciumar1

Użytkownik
Norwich - QPR

Pojedynek dwóch beniaminków. Drużyny po 12 kolejkach ligowych sąsiadują ze sobą w tabeli. QPR uzbierało na swoim koncie 14pkt, Norwich ma tylko jeden pkt mniej - 13pkt.
Zespół gospodarzy dzisiejszego spotkania tylko dwa razy w tym sezonie nie strzelił bramki w meczu (raz na wyjeździe i raz na własnym stadionie), strzeliłi drużynom Chelsea oraz Liverpool na wyjeździe więc myślę że i QPR są w stanie strzelić przynajmniej jednąbramkę.
QPR po dość słabym początku sezonu, chyba poczuli się pewnie w Premier League i ich wyniki prezentują się lepiej, przede wszystkim strzelają więcej bramek. Strzelili drużynie MC dwie bramki i mogli więcej.
Wydaje mi się że mecz będzie otwarty i każda zdrużyn znajdzie drogę do bramki przeciwnika.

Moja typ: BTS 1,66 Bet365✅✅✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
O tym, że Manchesteru United dzisiaj nie ruszam już pisałem.
VS
Sunderland - Wigan
Typ : Sunderland @ 1,704 Pinnacle ⛔1:2
Sunderland okupuje zdecydowanie za niską pozycję jak na ich potencjał. Pora więc w końcu coś wygrać i zacząć poprawiać miejsce w tabeli. Mecz z Wigan, które gra fatalnie wydaje się odpowiednim do tego sprawdzianem. Po odcierpieniu absencji za kartki w meczu z Fulham wraca Seba Larsson. Ponadto nowych strat nie ma. Bo to, że Westwood w bramce już wiemy i wcale nie osłabia zespołu bo broni pewnie. Wracając jeszcze do ostatniego meczu z Fulham to 0:0 ale Sunderland miał dobre okazje na gole, m.in dwukrotnie piłka odbijała się od poprzeczki więc można mówić trochę o pechu.
Wigan seria 9 meczów bez wygranej z czego aż 8 porażek! Wydawało się, że w końcu wygrają z Blackburn w ostatniej kolejce, ale 3pkt stracili w 99min kiedy to Yakubu celnie trafił z karnego! Od dawna wiadomo, ze Wigan na wyjazdach to tragedia, Czarne Koty u siebie to trudny rywal do ogrania. Może nie doceniam Wigan, ale nie sądze by urwali pkt na Stadium of Light w tym meczu. Wierze w błyskotliwość Sessegnona, dobrą gre Larsona i czekam na gole Bendtnera(co może brzmi dziwnie;) ).
Sunderland (Probable, 4-4-2): Westwood; O’Shea, Brown, Turner, Bardsley; Larsson, Cattermole, Colback, Richardson; Bendtner, Sessegnon.

Wigan (Probable, 4-4-2): Al Habsi; Boyce, Gohouri, Caldwell, Figueroa; Moses, Diame, Jones, Gomez; Di Santo, Rodallega

VS
Arsenal - Fulham
Typ : Arsenal @ 1,461 Pinnacle⛔1:1
Arsenal gra wkońcu jak przystało na tą ekipe. Wygrywają mecz za meczem i pną się do top4. O to właśnie chodzi. Forma Van Persiego jest nie do opisania! Przeciwko Norwich zagrali z ogromnym polotem, mieli sporo okazji i tylko swojej nieskuteczności mogą zawdzięczać, że wygrali skromnie 2:1. Piłkarze Norwich bodaj 3 razy wybijali piłkę z linii, sytuacje sam na sam Gervinho, ah stary dobry Arsenal ;) Dortmund w środe postawił wysoki pressing na całym boisku i w 1poł Arsenal sobie z tym zupełnie nie radził. To BVB przeważało. Ale przetrzymali ten okres i w 2poł już zaczeli dominować. Oczywiśćie oba gole znowu Van Persie. Ale trzeba też docenić gre Alexa Songa. Rajd jaki zrobił przy pierwszej bramce kapitalny:cool: Zresztą gra w destrukcji również. Skrzydła niesamowite bo Gervinho i Walcott akurat przeciwko BVB nie pograły sobie, ale z Norwich błyszczeli obaj. Więc i z Fulham mogą błyszczeć znowu. Pytanie tylko czy tym razem Wenger nie da komuś odpocząć bo lubiał sadzać wcześniej Robina na ławce, ale myślę, że mu dzisiaj tego nie zrobi widząc w jakim jest gazie. Sytuacja kadrowa bez zmian, Wraca Diaby co może wzmożyć rywalizacje w pomocy.
Niby derby, ale historia pokazuje jak jednostronne to pojedynki. Fulham na stadionie Kanonierów ledwo 3 remisy i aż 19 porażek! Trzeba też powiedzieć, że ta ekipa to głownie punktuje na Craven Cottage. Formą też nie zachwycają. Bo oprócz efektownego zwycięstwa nad Wisłą to inne mecze słabe. 3 porażki w 5 ostatnich meczach i wygrana z totalnie będącym bez formy Wigan szału nie robią. W dodatku dzisiaj Duffa, Sidwella czy Grygery. Myślę, że nie ma co kombinować. Kanonierzy w gazie więc można ich grać ;)
Arsenal (Probable, 4-3-3): Szczesny; Koscielny, Vermaelen, Mertesacker, Santos; Arteta, Song, Ramsey; Walcott, Van Persie, Gervinho.
.
Fulham (Probable, 4-4-2): Schwarzer; Hughes, Hangeland, Senderos, Baird; Suff, Etuhu, Murphy, Dembele; Zamora, Dempsey.
 
kancia 36

kancia

Użytkownik
Manchester United - Newcastle United


Dziś rozpocznie się 13 kolejka Premier League. Vice lider najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii Manchester United podejmie świetnie spisujący się zespół w tym roku, Newcastle United. Oba zespoły w tym roku przegrały tylko jedno spotkanie. Manchester od kilku kolejek gra słabo i wygrywa dosyć nerwowo, grając do ostatniej minuty. Zespół Fergusona choć zwycięża, nie gra tak jak w zeszłym roku. Od początku nowego sezonu w bramce stoi młodziutki Hiszpan pozyskany z Atletico, De Gea. &#39;&#39;Zawalił&#39;&#39; już kilka bramek, a w meczu kibice Czerwonych Diabłów nie czują się pewnie, kiedy przychodzi zespołowi ManU się bronić. Gra deffensywna Manchesteru też pozostawia wiele do życzenia. Najlepiej z obrońców spisuję się pozyskany niedawno młodziutki Jones. Zespół Manchesteru nie jest pewnie awansu do fazy pucharowej LM, a odpadnięcie z tych rozgrywek byłoby prawdziwą katastrofą. Ponadto zespół sir Alexa Fergusona nie zajmie już pierwszego miejsca w tabeli! Kibice z Teatru Marzeń są zaniepokojeni grą swoich pupili. We wtorek Czerwone Diabły podejmowały u siebie Benfice Lizbona. Niepewny występu jest dziś Rooney, który ma stłuczone biodro. Urazu mięśnia nabawił się też młodziutki Welbeck. Kontuzjowani w zespole gospodarzy są Owen, Anderson oraz Cleverley. Zespół z Portugalii grał jak równy z równym i nie boję się stwierdzić, że w moich oczach był zespołem lepszym, a strzelenie 2 bramek na Old Trafford to duży wyczyn. Przed dzisiejszym meczem zawodnicy ManU na pewno będą mieli w nogach ten ciężki mecz z Champions League. Newcastle natomiast nie gra w rozgrywkach europejskich i pierwszą porażkę w tym sezonie dopiero doznali w zeszły weekend, ulegając świetnie spisującemu się zespołowi Manchesteru City. Newcastle gra równo i dzisiaj może pokusić się o wywiezienie jakiegokolwiek punktu z Manchesteru. Do składu Newcastle wróci Ben Arfa, którego gra od pierwszych minut będzie dużym wzmocnieniem przyjezdnych. Dlatego też stawiam X lub zwycięstwo Srok!


Manchester Utd - Newcastle Utd
Typ: remis lub Newcastle
Kurs : 2.80
Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Tak jak pisał Robson, uważam, że Arsenal dopisze kolejne 3 punkty po dzisiejszych derbach. Fulham to już nie ta sama drużyna co w zeszłym sezonie, a na Emirates zagrają bez Kelly&#39;ego i Duffa. Natomiast w zespole gospodarzy wraca Abou Diaby i to jest na pewno dobra wiadomość, bo Wenger będzie miał teraz więcej opcji w drugiej linii. Widzi mi się tutaj pewne pokrycie handicapu przez Kanonierów, jak strzelą te 3-4 bramki to wcale nie będę zdziwiony.

Drugim typem jest over na Britannia Stadium. Obie drużyny grają fatalnie ostatnio, ale potencjał zostaje po stronie gospodarzy i mimo ostatnich wpadek magia stadionu, gdzie jest/było cholernie ciężko o punkty. W zespole gości prawdopodobnie wypadną dwaj ważni obrońcy w układance Keana - Olsson i Samba. Stoke natomiast bez Etheringtona, Croucha. Oba teamy masakrycznie dużo błędów w obronie popełniają, no bo kto to widział, aby z Wigan np. stracić 3 bramki. To obliguje do zagrania na over kolejny raz. Stoke gorzej grać chyba nie może, a i Blackburn nie zachwyca ani trochę, obie drużyny zagrają o pełną pulę chcąc wykorzystać słabości rywala, no i może być ciekawie. Kean niech wreszcie udowodni, że zna się trochę na trenerce, a nowy kontrakt dla niego nie będzie tylko efektem protekcji ze strony przełożonych.

GL

3:1, zgodnie z planem.
 
crystalis 56

crystalis

Użytkownik
No i po małej przerwie powracam do typowania.
Chelsea - Wolverhampton
Tutaj wygrana gospodarzy jest raczej pewna, ale kto normalny grałby kurs 1,23? Ja wolę pograć na strzelca bramki, i myślę że Torres wpiszę się w tym meczu na listę strzelców. Dobrze spisuję się w meczach z drużynami pokroju Wolves.
Torres strzeli 1,80 - 4/10
Arsenal - Fulham
Arsenal rozpędzony, Fulham słabo na wyjazdach. Jeśli w tym meczu ma ktoś strzelić, to kto to zrobi? Van Persie. Holender jest w kapitalnej formie, bramki w każdym meczu, myślę że spokojnie i w tym dołoży coś do wyniku.
Van Persie strzeli 1,57 - 8/10
Stoke - Blackburn
Stoke ostatnio słabiutko w lidze, Blackburn nie gra źle, ale mają sporo pecha. Myślę że stać ich tutaj na remis, a może nawet na wygraną.
Blackburn win 4,33 4/10
X2 1,83 5/10
Blackburn +1, +1,5 1,40 6/10
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Arsenal-Fulham


Typ:1
Kurs:1.50



Kolejny typ tym razem z ligi angielskiej w której to rewelacyjnie ostatnio grający Arsenal podejmował będzie na własnym stadionie Fulham. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy grają ostatnio rewelacyjnie wygrywają zarówno w lidze krajowej jak i w lidze mistrzów, dzięki 5 zwycięstwom z rzędu awansowali po słabym początku ligi na 7 pozycję, którą zajmują z 21 oczkami na koncie. Goście natomiast grają w tym sezonie bardzo słabo czego skutkiem jest dopiero 16 pozycja i zaledwie 11 punktów i dwa oczka przewagi nad spadkiem. Kolejnym faktem przemawiającym za Arsenalem jest fakt, że grają przed własną publicznością, gdzie to spisują się znakomicie w tym sezonie wygrali aż 5 z 6 spotkań rozgrywanych u siebie, zaś Fulham na wyjedzie wygrało zaledwie raz. Myślę, że warto postawić na to spotkanie bo kurs jest dość dobry a Arsenal powinien bez problemów wygrać.


Robson// A może by tak podać buka z którego ten kurs ? Ponadto &quot;analiza&quot; bardzo przekonująca..
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League
Spotkanie: Arsenal Londyn - Fulham Londyn
Typ: Wyścig do 3 bramek? Arsenal Londyn
Kurs: 3.00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Kolejne spotkanie podopiecznych Wengera, tym razem zmierzą się na własnym stadionie z ekipą Fulham. Spotkanie jest o tyle ciekawe, gdyż są to Derby Londynu, nie tak prestiżowe jak te z Tottenhamem czy Chelsea, ale to nadal derby, dlatego też zwycięstwo w nich jest bardzo ważne. Arsenal nadal na fali wznoszącej i nie zapowiada się, żeby dziś stracili punkty, co więcej mogą zdobyć całą pulę i do tego strzelić parę bramek. Do składu wrócił Diaby, co daje większe pole manewru w pomocy Wengerowi, w znakomitej formie nadal jest Van Persie, który w ostatnim spotkaniu przeciwko Borussii strzelił, 2 bramki. Liczę na przełamanie strzeleckie Gervinho, bo ewidentnie w ostatnich spotkaniach chłopak sobie zasłużył, ale nie może się jakoś wstrzelić. W obu drużynach braki w postaci Steve’a Sidwella, Stephena Kelly’ego oraz Zdenka Grygery w ekipie Fulham, natomiast Arsene Wenger nie będzie mógł z kolei skorzystać z Jacka Wilshere’a i Bacary’ego Sagny. Pomimo tych dwóch braków w drużynie Arsenalu, dawno nie było tak mało kontuzji. Arsenal dziś pokaże, jakiego koloru jest Londyn i kto w nim rządzi!
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Swansea City - Aston Villa
Mecz za niecałe 3 kwadranse, także krótko. The Villans bez 9 kontuzjowanych zawodników (w nawiasach występy/gole w Premier League w tym sezonie). Największe braki ma linia defensywna: James Collins (11/0) i Alan Hutton (obrońca, 9/0), a także Carlos Cuéllar (2/0) i Eric Lichaj (0/0). Z linią pomocy nie jest najgorzej: Fabian Delph (9/0), Stephen Ireland (6/0) i Jermaine Jenas (1/0). Osłabienie linii ataku to przede wszystkim brak Gabriela Agbonlahora (12/5), ale także Nathana Delfouneso (1/0).
Poza tym zespół z Birmingham w dalszym ciągu bez zwycięstwa na wyjeździe (0-4-2; 6:11), a ich ostatnie 5 ligowych występów to aż 3 porażki i 12 straconych bramek.
Swansea na własnym boisku prezentuje &quot;żelazną&quot; defensywę (3-2-1; 8:2), o czym w ostatniej kolejce przekonał się sam Manchester United, który &quot;wymęczył&quot; skromne 1:0.
under 2.5 7/10 @1.75 (bet-at-home &amp; bet365) ✅
Swansea 6/10 @2.30 (bet365) ⛔
goście nie strzelą 4/10 @2.70 (unibet) ✅
Edit: Ale się popisałem... Oparłem powyższą analizę na fatalnym źródle, gdyż wszyscy wyżej wymienieni nieobecni (za wyjątkiem Lichaja i Irelanda, a więc najmniej istotnych) są w kadrze na to spotkanie, a Collins, Hutton, Delph i Agbonlahor wyszli w pierwszym składzie. :oops:
Edit2: Mimo wszystko Aston Villa udowodniła, iż nie jest w najlepszej dyspozycji, a wyjazdy w tym sezonie nie są ich mocną stroną. Łabędzie z kolei po raz kolejny przed własną publicznością zachowują czyste konto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom