>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

13 kolejka PlusLigi (08-12.12.2017)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dziś z racji, że mało czasu jest typy bez analizy:
Lotos Trefla Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 0:3
powyżej 179,5
1,67
Gdańsk +1,5 seta 1,79
Gdańsk 2,52
Jastrzębski Węgiel - Espadon Szczecin
Jastrzębski -1,5 seta 1,51
Rzeszów - Będzin
Będzin +19,5 1,60​
 
M 220

mm25

Użytkownik
Dziś z racji, że mało czasu jest typy bez analizy:
Lotos Trefla Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
powyżej 179,5 1,67
Gdańsk +1,5 seta 1,79
Gdańsk 2,52
Jastrzębski Węgiel - Espadon Szczecin
Jastrzębski -1,5 seta 1,51
Rzeszów - Będzin
Będzin +19,5 1,60​
myslisz ze gdansk to ogarnie?? ????
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
myslisz ze gdansk to ogarnie?? ????
Nie mam pojęcia, ale na ryzyko obstawiłem i dla miłego oglądania, także nikomu tego nie polecam bo sam nie jestem pewny ???? Dałem to też z racji, że ZAKSA ma wszystkie wygrane i w końcu może przegrają ???? A z kim jak nie z Gdańskiem, który się wydaje w formie zaraz po ZAKSie
 
alex-cross 76

alex-cross

Użytkownik
był Lisinac i co z tego ? Grali jak druzyna z z dołu tabeli.
Ty tak serio? Gość jest w ostatnim czasie z reguły najczęściej atakującym i najlepiej punktującym zawodnikiem Skry, poza tym robi ogromną różnicę na zagrywce, bez niego to dopiero byłaby kiła, robi ogromną różnicę. Już wyobrażam sobie Czarnowskiego na jego miejscu wbijającego gwoździe z niedokładnie wystawionych piłek, atakującego z pipa, albo bombardującego rywala swoją potężną zagrywką.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
atakującego z pipa
Nie chce sie czepiac ale pewnie ktos inny by to zauwazyl, od kiedy srodkowy moze atakowac z pipe
zakladajcie nowy temat a nie ciagnijcie stare kolejki

dzis kielce kolejny popis frajerstwa po gks, izi na 2;0 iz 17-13 oddac seta tak po prostu
 
K 128

konju1

Użytkownik
Nie chce sie czepiac ale pewnie ktos inny by to zauwazyl, od kiedy srodkowy moze atakowac z pipe
zakladajcie nowy temat a nie ciagnijcie stare kolejki

dzis kielce kolejny popis frajerstwa po gks, izi na 2;0 iz 17-13 oddac seta tak po prostu
A nie może atakować środkowy z pipe&#39;a? Nie jest to przecież zabronione, a w piątek Srecko właśnie tak zaatakował.
 
K 128

konju1

Użytkownik
Lisiniac grał na pozycji atakującego w piątek przez jakiś czas, kolega ma rację.
Tak, ale jak był na ataku to zaatakował z 1. strefy. Przywołaliśmy atak z pipe&#39;a czyli z 6. strefy, a była to akcja w której on zagrywał, przechodzącą odebrał Łomacz i od razu wystawił do 6 i tam Srecko załadował z 2. piłki z pipe&#39;a
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Espadon Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów
(Handicap +1.5 seta) typ 1 kurs 2.00
Bukmacher Totolotek
Witam wszystkich odnośnie meczu Espadonu z Rzeszowem to myśl przyszła mi tylko jedna. Będzie to na pewno mecz walki. Espadon gra naprawdę fajną siatkówkę w tym sezonie. Resovia jak na swoje aspiracje to wyników rewelacyjnych jak wiecie nie miała. Po przyjściu nowej &quot;miotły&quot; Resovia zaczęła grać bez straty seta z rywalami niezbyt wymagającymi tzn. Będzinem,Lakkapaa x2 oraz z GKS Katowice. Teraz na drodze z Rzeszowa staje zespół ,który pokonał ostatnio w meczu wyjazdowym Jastrzębski Węgiel po tie-breaku. Zwycięstwo u siebie z Warta Zawiercie również po tie-breaku. Urwanie seta w Bełchatowie. U siebie porażka z Mistrzem Polski ZAKSA ale dopiero w tie-breaku ,Espadon w tym meczu wygrywał po 3 setach 2-1. Porażka w Bielsku również po tie-breaku. Jak widzimy zespół z Espadonu jest bardzo waleczny. W każdym meczu można powiedzieć zdobywa minimum dwa sety. Nie udało się tylko w Bełchatowie. Analizowałem 5 meczów ,a patrząc na 12 ostatnich meczów Espadon nie przegrał za 3 punkty. Przegrał początkiem sezonu z Olsztynem w czterech setach i to by było na tyle. Myślę ,że Espadon zdobędzie spokojnie te dwa sety a kurs bardzo obiecujący. Resovia to nie jest ta Resovia co z lat ubiegłych. Została tylko marka chociaż widać ,że Andrzej Kowal wpłynął na drużynę pozytywnie. Dla bardzie lubiących ryzyko polecam typ na Espadon po kursie 2.95 ,ale bezpieczniej oczywiście zagrać Handi +1.5 seta. Pozdrawiam trzymajcie się.
Szkoda pierwszego seta...

 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Jakieś pomysły na dzisiejszy mecz resovii? Dadzą radę?
Ja tak jakoś bezrefleksyjnie niczym Małgorzata Gersdorf kliknąłem na Resovię. Pierwszy raz w tym sezonie na nich stawiam choć teraz mam trochę wątpliwości. Ale ten mecz jest ważny że względu na PP bo Resovia przegrywając praktycznie wypada z szóstki. Olsztyn i JW mają łatwych rywali więc Resovia musi przywieść jakieś pkt.
Wczoraj był kurs jeszcze 1,50 jak to obstawiałem lecz dzisiaj już tylko 1,35 więc nie do gry.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Ja tak jakoś bezrefleksyjnie niczym Małgorzata Gersdorf kliknąłem na Resovię. Pierwszy raz w tym sezonie na nich stawiam choć teraz mam trochę wątpliwości. Ale ten mecz jest ważny że względu na PP bo Resovia przegrywając praktycznie wypada z szóstki. Olsztyn i JW mają łatwych rywali więc Resovia musi przywieść jakieś pkt.
Wczoraj był kurs jeszcze 1,50 jak to obstawiałem lecz dzisiaj już tylko 1,35 więc nie do gry.
Ja ide w tym meczu na Resovie 3-0 win kurs 3.00
i spadnie, wczoraj byłem blisko zenitu St.petersburg, miałeś racje Pablo, ale Zenit 3-0 mi wszedł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
romanista 5

romanista

Użytkownik
Kielce - Jastrzębski Węgiel 2 | 1,2
Tutaj moim zdaniem faworyt jest jeden i jest nim drużyna gości. Mimo że kurs dość niski to wydaje mi się że jest to jeden z najpewniejszych meczów do obstawienia. W prawdzie Jastrzębie ostatnio nie notuje najlepszych wyników w lidze. Porażki z Będzinem i Espadonem w 5 setach trochę na własne życzenie bo w obu meczach prowadzili już po 2-0, natomiast bardzo dobrze spisali się w LM, gdzie po 3-0 pokonali drużyny z Tuluzy i Berlina. Co do jutrzejszego meczu to nie widzę innej opcji niż wygrana Gości za 3 ptk. Są oni pod każdym w względem lepsi, na każdej pozycji ponad to mają w miarę wartościowych zmienników którzy są w stanie dać jakość drużynie. Natomiast w Ekipie z Kielc nie widzę zawodników którzy mogli by się przeciwstawić (bilans 2-12 w sezonie ) , doszedł w trakcie sezonu Tomislav Dokić przez to ich gra stała się odrobinę lepsza, jednak jeden gracz nie jest w stanie przeciwstawić się silniejszej drużynie.
Warto rozważyć też Kielce under 86,5 ptk po kursie 1,74 czy to do dubla czy nawet na czysto. W momencie gdy Kielce nawet ugrają 1 seta to zostaje nam do dyspozycji jeszcze 61 ptk czyli 3 sety wygrane do 20, gdzie na hadi -1,5 seta jest tylko 1,47
ONICO Warszawa - Czarni Radom 1 | 1,3
W tym meczu idę w stronę gospodarzy. Mają oni bardzo ciekawy i zgrany skład, który potrafi zagrozić najlepszym w naszej lidze. Kadrowo są lepsi od drużyny z Radomia gdzie najprawdopodobniej nie wystąpi jedna z armat drużyny Czarnych -atakujący Michał Filip Drużyna z Radomia nie możne tego sezonu uznać póki co do najlepszych. Z klubu przed sezonem odeszła dobrze spisąjąca się para środkowych Kohut-Smith oraz rozgrywający Kędzierski na jego miejsce przyszedł doświadczony Dejan Vincic, niestety z powodu kontuzji nie może on pomóc. Natomiast ONICO przed sezonem dokonalo kilku ciekawych transferów i jak możemy zobaczyć narazie prezentują się oni świetnie notując serie 5 okazałych zwycięstw z rzędu ktora w mojej opinii zostanie przedłużona.
Espadon Szczecin -Asseco Resovia 2 | 1,38
Tutaj dość krótko, gram trochę na przełamanie Resovii która musi wygrać aby utrzymać się w top 6 które gwarantuje im grę w pucharze Polski. Drużyna z Rzeszowa została zbudowana w dość ciekawy sposób, mają praktycznie 2 równorzędne szóstki i spory potencjał którego niestety w tym sezonie zbytnio podziwiać się nie da. Natomiast drużyna ze Szczecina notuje dobre wyniki w tym sezonie mają dobry sklad i potrafią napsuć krwi najlepszym. Jednak uważam że goście chcąc jeszcze liczyć na coś powinni ten mecz wygrać.
Wszystkie mecze gram w Fortunie
Do Resovii dokładam jutrzejszy mecz Trentino (1,55) co po odjęciu podatku daje kurs 1,88
Mecze ONICO i JSW gram na kuponie z Juventusem oraz Napoli co daje na czysto 2,07
Ponadto gram też JSW 3-0 2,18
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nie kumam jak można grać w tym meczu 3:0 na Resovię? Na słabą Resovię w tym sezonie... Dlatego, że ograli ogórki 3:0 typu Będzin czy Lakkapaa.. Dla mnie dziwne.
Zwłaszcza, że ich przeciwnik wcale nie jest taki daremny.. Jeszcze w tym sezonie Espadon Szczecin nie rozegrał ani JEDNEGO meczu gdzie nie ugrał chociażby 1 seta a tych meczy było już 15.. i grali już z takimi drużynami jak chociażby Jastrzębie 3:2, ZAKSA 2:3, Bełchatów 1:3, Gdańsk 3:1, Warszawa 3:0, Radom 3:1 czy Lubin 2:3. Resovia jest jakaś super mocna w tym sezonie? Zdecydowanie nie.
Dlatego moje typy:
Espadon Szczecin - Resovia Rzeszów 0:3
powyżej 3,5 seta
1,41 do dubla idealne
Resovia +92,5 1,70​
Chyba, że ma ktoś jakieś info o kontuzjach?
Jednak Czapki z głów dla tych, którzy stawiali na Resovie a tym bardziej 3:0... Gartuluję!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Podobnie jak Zibi wczoraj nadzialiśmy się na typ w stronę Szczecina. Niestety pierwszy set z sporymi nadziejami potem było już tylko gorzej. Dzisiaj myślę ,że będzie zdecydowanie lepiej.

ZAKSA Kędzierzyn Koźle - PGE Skra Bełchatów

(Handicap -1.5 seta) typ 1 kurs 1.55
Bukmacher Totolotek

ZAKSA Kędzierzyn Koźle wygląda bardzo dobrze u siebie. Przegrała ostatnio tylko z czołowymi zespołami siatkówki z Lube oraz Cruzeiro po walecznych meczach głównie z Lube mecze był rozgrywane w Opolu. W Bełchatowie prawdopodobnie nie zagra czołowy atakujący Skry Mariusz Wlazły ,również libero - Kacper Piechocki. Jest minimalna szansa ,że zagrają ,ale chociażby zagrali w tym meczu to myślę ,że Mariusz nie będzie w rewelacyjnej dyspozycji. Na pewno nie zagra jeden z lepszych przyjmujących Milad Ebadipour spore osłabienie. Myślałem nad wynikiem 3-0 dla ZAKSY ,ale zagram bezpieczniej z handicapem ,ponieważ ZAKSA będzie chciała odegrać się za ostatnie spotkanie z Bełchatowem przegrane w czterech setach.
Kielce - Jastrzębski Węgiel
(Handicap -2.5 seta) typ 2 kurs 2.00
Bukmacher Totolotek
Jeśli chodzi o Kielce to jest to zespół ,który zajmuję aktualnie ostatnie miejsce w tabeli Plus Ligi z dorobkiem zaledwie 6 punktów. Kielczanie przegrali ostatnio w Zawierciu w czterech setach. Porażki w trzech setach z Skrą,Gdańskiem oraz Kędzierzynem. U siebie przegrana po tie-breaku z Bielsko-Białą. Te wyniki nie darzą optymizmem.
Jeśli chodzi o Jastrzębski Węgiel przegrana po tie-breaku z Espadonem. Zwycięstwo w trzech setach z Toulouse oraz BR Volleys. Przegrana w meczu wyjazdowym z Będzinem. Zwycięstwo w czterech setach z Katowicami oraz w 3 setach z Czarnymi Radom. Każdy wie jak fantastyczną siatkówkę gra zespół z Jastrzębia. Olwia,Kampa oraz Muzaj to zawodnicy ,którzy w każdym meczu robią ogromną różnice. Myślę ze bez problemu bez straty seta wygrają w Kielcach.
MKS Będzin - AZS Olsztyn
typ (Handicap +2.5 seta) typ 1 kurs 1.40
Bukmacher Totolotek
Tutaj myślę ,że zespół z Będzina powalczy o punkty w tym meczu. Będzin wygrał u siebie z jednym z czołowych zespołów z Jastrzębskim Węglem po tie-breaku. Wygrana także u siebie z BBTS Bielsko-Biała. Zwycięstwo z małą rewelacją tych rozgrywek Espadonem Szczecin po tie-breaku. Zwycięstwo z ONICO Warszawa ,która wygrywa prawie z każdym pod wodzą Antigi. U siebie na 5 ostatnich meczy cztery wygrali z jak widać z naprawdę dobrymi zespołami. Porażka jedynie u siebie z Skrą w trzech setach. Jeśli chodzi o Olsztyn na wyjeździe to na pięc ostatnich spotkań przegrali wszystkie. Co prawda grali z dobrze spisującym się beniaminkiem z Zawiercia,Resovia,ZAKSA,Czarnymi (tutaj się mocno dziwie ponieważ zespół z Radomia gra już od jakiegoś czasu w okrojonym składzie głownie bez atakującego Michała Filipa.) oraz z ONICO Warszawa. Te wyniki nie napalają optymizmem myślę że spokojnie Będzinianie powalczą tutaj o jakikolwiek punkt. Ja gram bezpiecznie że wygrają chociażby jednego seta. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
K 77

koshinhoo

Użytkownik
ja zaryzykuje i idę w stronę ZAKSY 3-0. Nie przemawia Bełchatów za mną, tak jak kolega wyżej pisał, osłabienia w kadrze, po wyjeździe do Rosji, jakiś problem z wizami i Milad Ebadipour został w tamtym kraju (takie plotki słyszałem, dość śmieszna sytuacja ???? ). Zaksa to bierze, liczę na 3-0 ????

Kędzierzyn - Bełchatów -8,5 handi pkt @1,87
Kędzierzyn - Skra DW 3-0 @3,15
E: Na co ta przerwa 10 minutowa po 2 secie? Zaksa przestala zagrywac, co im dawalo duzo punktow w pierwszych 2 setach, no i niesamowity Srecko ktory dla mnie jest najlepszym srodkowym na ten moment na swiecie, robi chlopak roznice ????
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
ZAKSA Kędzierzyn Koźle wygląda bardzo dobrze u siebie przegrała ostatnio tylko z czołowymi zespołami siatkówki z Lube oraz Cruzeiro po walecznych meczach głównie z Lube. W Bełchatowie prawdopodobnie nie zagra czołowy atakujący Skry Mariusz Wlazły ,również libero - Kacper Piechocki. Jest minimalna szansa ,że zagrają ,ale chociażby zagrali w tym meczu to myślę ,że Mariusz nie będzie w rewelacyjnej dyspozycji. Na pewno nie zagra jeden z lepszych przyjmujących Milad Ebadipour spore osłabienie. Myślałem nad wynikiem 3-0 dla ZAKSY ,ale zagram bezpieczniej z handicapem ,ponieważ ZAKSA będzie chciała odegrać się za ostatnie spotkanie z Bełchatowem przegrane w czterech setach.
Zaksa z Lube i Sadą nie przegrała u siebie, ponieważ mecze były rozgrywane na innych obiektach.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt; Alexiis
Zaksa z Lube i Sadą nie przegrała u siebie, ponieważ mecze były rozgrywane na innych obiektach.
Mecze były rozgrywane w Opolu może nie na własnej hali ,ale większość Polskich kibiców kibicowało drużynie z Kędzierzyna i było ich o wiele więcej niż kibiców z Lube więc uznaję te mecze jako mecze rozgrywane u siebie.Pozdrawiam
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
A większość włoskich zapewne kibicowało Lube, poprawiłem tylko, że nie był to mecz u siebie, a jedynie w roli gospodarza. Generalnie typ popieram, powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom