>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
ŁKS jest skazany na porażke.W meczu Pucharu Polski(celem ŁKS było zdobycie tego Pucharu) z Legią ŁKS &quot;aż&quot; dwukrotnie zagroził bramce rywali,w ŁKS-ie na pochwałe zasługuje postawa tylko trzech zawodników:Madeja,Kłosa i w szczególnosci Wyparły ci piłkarze są związani emocjonalnie z klubem i widac ze chcą a reszta to zbieranina antyfutbolowców przykład Woźniczka zupełne nieporozumienie wszystkie gazety w województwie łódzkim przescigaja się kto napisze śmiesznej o grze tego piłkarza.ŁKS jest naprawde bardzo słabyy,dodatkowo fatalna atmosfera w klubie nie ma zbytnio pieniedzy Goszczyński chce odsprzedać klub Kłos mówi ze jesli zimą nie przyjdą piłkarze o lepszych umiejtnosciach od tych to ten klub sie rozyspie.Wisła co tu dużo pisac kazdy wie w jakiej dyspozycji są piłkarze &quot;Białej Gwiazdy&quot; jesli tego emczu nie wygraja to bedą sobie pluć w brode to tyle ode mnie wg mnie pewna 2

PS.Czy ten Bełchatów jest aż tak słaby ???
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
ŁKS - Wisła Kraków
Do Łodzi wyrusza ekipa spod Wawela. Lider OE podejmować bedzie słabiutki ŁKS który niedosyć ,że gra słabo i ma nieciekawą sytuacje w szatni to jeszcze maja spore braki pieniężne. Gospodarze od dawna nie wygrali meczu. Za to Wisła to przeciwieństwo ŁKS-u wygrywają mecz za meczem i zaczynają powoli odskakiwać na coraz więcej punktów. Przy tym spotkaniu niema się co rozpisywać i szukać niespodzianki. Myśle ze Wisła pewnie wygra.
Mój typ: Wisła Kraków - 1,55
 
1989dawid 0

1989dawid

Użytkownik
No i Mecz Górnik-Bełchatów właśnie się zakończył. Wszystkie typy na ten mecz jakimi podzieliłem sie z Wami tu na forum weszły to jest:
1) Górnik wygra
2) Bełchatów nie strzeli gola
3) mniej niz 2.5 gola w meczu
4) mniej niż 1.5 gola w 1 połowie ????
No ale to juz było... teraz trzeba zastanowic sie nad kolejnymi meczami naszej rodzimej ligi.
Zaczynamy:

Cracovia Kraków-Zagłębie Lubin

Pierwszym meczem który chciałem przeanalizować jest spotkanie Cracovii z Zagłębiem Lubin. Zespół z Krakowa zajmuje obecnie 10 miejsce w tabeli, zaś zawodnicy z klubu z dolnego śląska plasują się na 7 pozycji. W ostatniej kolejce zespół pana Majewskiego doznał porażki na boisku w Poznaniu z tamtejszym Lechem 3-1, Zagłębie zaś wygrało u siebie z Zagłębiem ale z Sosnowca 2-1, a bramkę dającą 3 pkt zapewnił swoją &#39;&#39;bramką zycia&#39;&#39; Michał Stasiak w 90 minucie spotkania. Cracovia w dotychczasowych sześciu meczach rozegranych na własnym terenie doznała jednej porażki ze swym odwiecznym rywalem- Wisłą Kraków 1-2 ale w ostatnich minutach miała naprawde okazje do doprowadzenia do remisu. Jeden mecz zremisowała z ŁKSem Łódz 0-0 w piątej kolejce. Pozostałe 4 mecze kończyły sie zwycięstwem &#39;&#39;Pasów&#39;&#39; z Ruchem Chorzów 1-0, Jagiellonią Białystok 2-0, Grclinem grodzisk Wlkp. 3-1 i Zagłębiem Sosnowiec 1-0. Zawodnicy z Lubina w meczach wyjazdowych radzą sobie następująco: jeden mecz przegrali W Bytomiu z tamtejszą Polonia 1-0 w 9 kolejce, dwa mecze zremisowali z Ruchem Chorzów 2-2 i z Jagiellonia Białystok, podobną liczbę meczy wygrali z takimi zespołami jak PGE GKS Bełchatów 0-1 w trzeciej kolejce, z Odrą Wodzisław 1-3 w 5 kolejce.
Wydaje mi się, że ciężko jest wytypować faworyta tego spotkania. Mysle, że mecz zakończy sie rezultatem remisowym. Ja osobiście postawie na Cracovie z podpórką gdyż ona nie ma we krwi przegrywania na własnym terenie i napewno nie dozna porażki. Jagiellonia Białystok-Lech Poznań
Mecz w którym zmierzą sie dziewiąta i czwarta drużyna po 12 kolejkach. W ostatnim meczu Jaga wygrała z Odrą w Wodzisławiu 1-3 zdobywając wszytskie bramki w drugiej połowie meczu. Lech zaś wygrał z Cracivią na własnym terenia podobnie jak zespoł z Białegostoku 3-1 po dwóch bramkach wracającego do dobrej formy Hernana Rengifo i Dimitrje&#39;a Injaca. Oba zespoły straciły bramki w 90 minucie spotkania. Jaga w dotychczasowych meczach u siebie wygrała dwa: z ŁKSem 1-0 i z Widzewem 2-1, 3 mecze zakończyły sie podziałem punktów z Górnikiem Zabrze 1-1, Koroną Kielce 0-0 i Zagłębiem Lubin 0-0. Porażki doznała w drugiej kolejce z Groclinem 1-3. &#39;&#39;Kolejorz&#39;&#39; na wyjazdach radzi sobie w następujący sposób:wygrali tylko jedno spotkania z Odrą Wodzisław 1-2, jedno spotkania także zremisowali z Zagłębiem Lubin w meczu &#39;&#39;przyjaźni&#39;&#39; 1-1. Zaskakujaco bo aż trzykrtonie drużyna Franciszka Smudy schodziła z boiska pokonana, lecz były to zespoły z wysokiej półki. Pierwszy mecz to mecz z Koroną Kielce w drugiej kolejce przegrany 1-0, kolejnym jest z Wisłą Kraków 4-2 i z Groclinem 1-0.
Bardzo ciężko jest wytypować zwycięsce tego pojedynku. Ja widziałbym w tym meczy remis bramkowy. Wydaje mi się że 1-1. Myśle ,że nie padnie mniej niż 2,5 bramek w meczu. Będzie ciekawie ????
ŁKS Łódź-Wisła Kraków Mecz w którym to zmierzy sie przedostatnia drużyna z pierwszą drużyną po 12 kolejkach. Łodzianie muszą &#39;&#39;łapać&#39;&#39; zwycięstwa w każdym spotkaniu ale wydaje mi się, że w tym meczu nie będą mieli nic do powiedzenia ze świetnie zorganizowaną drużyną Białej Gwiazdy. Łodzianie 3 mecze u siebie przegrali, jeden zremisowali i tylko z jednego mogli sie cieszyć zdobywając trzy punkty. Miało to miejsce 15 września z ostatnią drużyna w tabeli- Zagłębiem Sosnowiec 3-0. Wisła zaś w meczach wyjazdowych 4 wygrała z Zagłębiem Lubin 0-1, Widzewem Łódź 1-3, Ruchem Chorzów 0-3 i Cracovia 1-2. Dwa mecze kończyły sie podziałem punktów z Bełchatowem 0-0 i Odrą 2-2.
W tym meczu sie nie czaje ???? i stwaiam czyściutką dwójeczke. Myśle że ŁKS nic nie zrobi w tym meczu. Będą starali sie bronić ale szybko strzelona bramka załatwi sprawe. Wisa powinna wygrywać już do przerwy, a bardzo możliwe że padnie w tym meczu więcej jak 2,5 goli.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
VS.

Lódźki Klub Sportowy - Wisła Kraków
Typ: Wisła Kraków
Kurs: 1.45 @ Bet-at-home ✅

Analiza: Dziś o godzinie 16:00, na stadionie przy ulicy Alei Unii Lubelskiej 2 w Łodzi - czyli po prostu na stadionie miejscowego Klubu Sportowego ŁKS, odbędzie się kolejne spotkanie w ramach trzynastej już kolejki Orange Ekstraklasy - czy kolejka ta opatrzona numerem trzynastym okaże się pechowa? Mam nadzieję, że nie. Faworytem meczu jest oczywiście Biała Gwiazda, która aktualnie plasuje się na samym szczycie tabeli - tuż przed Koroną Kielce oraz Legią Warszawa. Przeciwnik nie jest zbyt silny, a więc jest to wyśmienita okazja, aby zdobyć te trzy dodatkowe punkty i powiększyć dystans pomiędzy liderami, który i tak jest już dość spory. W barwach Wisły Kraków z pewnością zobaczymy Marka Zieńczuka, który pomimo opuchniętego stawu, wybiegnie na boisko w podstawowej jedenastce i da z siebie wszystko, jak zapowiada. Równie z wielkim entuzjazmem wypowiada się Głowacki, który zapowiada rychłe zwycięstwo swojej ekipy. W barwach ŁKS-u wystąpi 33-letni ulubieniec kibiców Bogusław Wyparło, który nie raz wybraniał swój team z opresji. Nie zabraknie również Tomasza Kłosa, który niegdyś występował we Wiśle Kraków. Zabraknie natomiast Adriana Woźniczka, który pauzuje za żółte kartki, których nabawił się w poprzednich meczach. Również nie wystąpi Tarik Cerić, który nabawił się kontuzji. W historii spotkań pomiędzy tymi dwiema drużynami już nie raz dochodziło do sensacji. Myślami możemy cofnąć się na przykład do roku 1957, kiedy to ŁKS pokonał na wyjeździe drużynę Białej Gwiazdy aż siedem do jednego... albo do 1949 kiedy to Wiślacy rozgromili ŁKS na ich stadionie w Łodzi, strzelając im osiem bramek a tracąc tylko dwie. Ogółem bilans prezentuje się następująco: 57 zwycięstw Wisły Kraków, 39 zwycięstw ŁKS-u oraz 25 remisów. Dziś jednak śmiało można postawić na Wisłę, która w tym sezonie jest hegemonem i wygrywa ze wszystkimi po kolei.
 
kaprys 0

kaprys

Użytkownik
a ja tam mysle sobie że kazda seria sie musi kiedys skonczyc bo Wisla nie moze po prostu tak wszystkiego wygrywac. lks grają słabo ale oni potrzebuja punktow. i dzisiaj chyba nie wygrajom ale mysle ze bedzie remis 1:1 i ja tak dalem w stsach
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Polonia Bytom - Odra Wodzisław Śląski (X) /3.10/
W tym spotkaniu będą walczyc zespoły prezentujace podobny poziom,forma obu druzyn prezentuje się zmiennie i cięzko przewidziec czy dane spotkanie zagrają dobrze czy tez nie.Zespoły nad strefą spadkową mają kolejno 4 i 5 punktów przewagi,podział punktów w tym spotkaniu powinien zadowolic obie strony.
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (il.g+2,5) /1.75/
W tym meczu spodziewam się offensywnej gry z obu stron,Kolejorz chcąc dogonic czołówke i walczyc o lokate UEFA musi zacząc zdobywać punkty na wyjezdzie.Jaga jest na pewno w zasięgu Pyrusów dlatego muszą szukać zwycięstwa.Jagiellonia gra na swoim terenie w przekonaniu ze Lech na wyjazdach nie gra tak dobry footbal jak w Poznaniu,dlatego równiez będą liczyć na trzy punkty.Piłkarskich szachów raczej się nie spodziewam,zespół który będzie lepiej dysponowany w offensywnie wygra to spotkanie.
Cracovia - Zagłębie Lubin (1)/2.70/
Cracovia na własnym boisku przegrała tylko z Wisłą własny teren to jedyna okazja do zdobywania punktów,jakos bardziej pewnie czują się na swoim z pustym trybunami obiekcie ich gra wygląda dosyć przyzwoicie.To że przewiduje zwycięztwo gospodarzy opieram się słabą postawą Lubinian ,porażka z Polonią Bytom ledwo wygrane spotkanie u siebie z Sosnowcem do tego zmiana trenera uderza w jakis sposób na zespół i potrzeba troche czasu i odpowiedniej osoby aby to poukładać.Zespóół Pasów u siebie wygrywał wcześniej z Zagłębiem,przy obecnej dyspozycji Miedziowych nie powinno byc inaczej
ŁKS Łódź - Wisła Kraków (2) /1.55/
Powiem tyle ze w Łódzkiej druzynie robi się nieprzyjemnie sama gra ŁKS-u wygląda fatalnie są nieskuteczni,ostatnia porazka z Górnikiem(który odniusł chyba pierwsze zwycięztwo na wyjeździe) to potwierdza.Zeby stawic czoło Wisle nalezy posiadać atuty których gracze ŁKS na razie nie posiadają
Groclin Grodzisk Wielkopolski - Korona Kielce (1)/2.50/
Analiza jest w ty temacie
Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź (X2) /1.50/
Zagłębie wygrało dwa spotkania reszta to same porazki.Widzew jest druzyną któą stać na wygranie z Sosnowcem grają wkoncu na neutralnym terenie.Zagłębie będzie upatrywało szanse na trzy punkty jezeli Łodzianie zagrają mądrze wyprowadzą kontry które dadzą im zwycięztwo.
 
sam-rothstein 0

sam-rothstein

Użytkownik
kaprys nie przeczę, że kiedyś seria dobra Wisły się skończy, ale dzisiaj ? z ŁKS ? Wisła ma 5 zwycięstw z rzędu nie przegrała od 12 meczy, a nadto w ostatnich 5 meczach tylko 1 gola straciła :-D Wszystkie staty są za Wisłą i jeszcze Głowacki wrócił do gry. Wisła nie może stracić punktów z takim przeciwnikiem jak ŁKS !! ŁKS jest w dużym dołku i tylko czeka na koniec rundy Jesiennej. Wisła w dzisiejszym meczu jest IMO pewna ✅ :spokodfhgfh: !
 
dobroduszny 0

dobroduszny

Użytkownik
Polonia Bytom - Odra Wodzisław Śląski (X) /3.10/
W tym spotkaniu będą walczyc zespoły prezentujace podobny poziom,forma obu druzyn prezentuje się zmiennie i cięzko przewidziec czy dane spotkanie zagrają dobrze czy tez nie.Zespoły nad strefą spadkową mają kolejno 4 i 5 punktów przewagi,podział punktów w tym spotkaniu powinien zadowolic obie strony.
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (il.g+2,5) /1.75/
W tym meczu spodziewam się offensywnej gry z obu stron,Kolejorz chcąc dogonic czołówke i walczyc o lokate UEFA musi zacząc zdobywać punkty na wyjezdzie.Jaga jest na pewno w zasięgu Pyrusów dlatego muszą szukać zwycięstwa.Jagiellonia gra na swoim terenie w przekonaniu ze Lech na wyjazdach nie gra tak dobry footbal jak w Poznaniu,dlatego równiez będą liczyć na trzy punkty.Piłkarskich szachów raczej się nie spodziewam,zespół który będzie lepiej dysponowany w offensywnie wygra to spotkanie.
Cracovia - Zagłębie Lubin (1)/2.70/
Cracovia na własnym boisku przegrała tylko z Wisłą własny teren to jedyna okazja do zdobywania punktów,jakos bardziej pewnie czują się na swoim z pustym trybunami obiekcie ich gra wygląda dosyć przyzwoicie.To że przewiduje zwycięztwo gospodarzy opieram się słabą postawą Lubinian ,porażka z Polonią Bytom ledwo wygrane spotkanie u siebie z Sosnowcem do tego zmiana trenera uderza w jakis sposób na zespół i potrzeba troche czasu i odpowiedniej osoby aby to poukładać.Zespóół Pasów u siebie wygrywał wcześniej z Zagłębiem,przy obecnej dyspozycji Miedziowych nie powinno byc inaczej
ŁKS Łódź - Wisła Kraków (2) /1.55/
Powiem tyle ze w Łódzkiej druzynie robi się nieprzyjemnie sama gra ŁKS-u wygląda fatalnie są nieskuteczni,ostatnia porazka z Górnikiem(który odniusł chyba pierwsze zwycięztwo na wyjeździe) to potwierdza.Zeby stawic czoło Wisle nalezy posiadać atuty których gracze ŁKS na razie nie posiadają
Groclin Grodzisk Wielkopolski - Korona Kielce (1)/2.50/
Analiza jest w ty temacie
Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź (X2) /1.50/
Zagłębie wygrało dwa spotkania reszta to same porazki.Widzew jest druzyną któą stać na wygranie z Sosnowcem grają wkoncu na neutralnym terenie.Zagłębie będzie upatrywało szanse na trzy punkty jezeli Łodzianie zagrają mądrze wyprowadzą kontry które dadzą im zwycięztwo.

to powinies dostac ostrzenie bo tutaj obraziłes Cracovie :-? przy pustych trybunach :kwasny4565: BYŁ PROTEST ! WCZORAJ SIE SKANCZYŁ WIEC MAŁO LUDZI CHODZIŁO !! PAMIETAJ PIŁKA NOZNA DLA KIBICÓW !
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Co chcesz powiedzieć ze stadion Craxy wypełni się po brzegi ????


PS. Do obrazania Cracovi na Necie bardzo mi daleko ????
 
dobroduszny 0

dobroduszny

Użytkownik
Co chcesz powiedzieć ze stadion Craxy wypełni się po brzegi ????


PS. Do obrazania Cracovi na Necie bardzo mi daleko ????
nie ale ja jestem kibicem Cracovii to wiem co sie dzieje :/
chcoiaz na kilku meczach było by po 6 tysiecy a w tym sezonie na najwiekszym hicie było 2500 to oczym tu mowic ? bez biletów nie ebdzie kibiców a Ty sie pewnie cieszysz ze Nas tak mało typowe dla kazdego piknika ???? ale i tak ebdziemy co to za derby jak jest 2500 ludzi ?
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Mówiłem żeby uważac na mecz Jagi z Kolejorzem i Jaga pokazała ze na wlasnym terenie jest bardzo groźnym zespołem.ŁKS zgodnie z planem przegrywa,zaś pisałem że Widzew wygra z Sosnowcem mecz zakończył sie wynikiem bezbramkowym przy czym Widzew był zespołem lepszym dwukrotnie Budka i Piechna trafiali w słupki Napoloeni nie wykorzystał dwóch dogogodnych sytuacji Sokalski w doliczonym czasie gry nie potrafił skeirować piłki do bramki z odległosci 4 metrów,gdyby Widzew wykorzystał połowę swoich okazji to wygrał by minimum 3:0 Zagłebie najbliżej zdobycia gola było po strzele z dystansu Bernesztajna ale Widzew uratował słupek...
 
darkfalcon 0

darkfalcon

Użytkownik
Myśle ,że nie padnie mniej niż 2,5 bramek w meczu. Będzie ciekawie ????
No i nie padło mniej niż 2,5 bo padło aż 6 goli. I rzeczywiście było ciekawie.

Ps. Niechce już nic mówić o kibicach Lecha którzy to koło 1:20 zaczepili mnie i kolege w centrum miasta bo zobaczyli szalik i swoim poznańskim żargonem powiedzili aby im go oddać, proponowali też bójkę ale naszczęscie do tego nie doszło. Pozdro dla normalnych kibiców z Poznania
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
DarkFalcoN nie napisałeś czy tego szalika się pozbyłeś w końcu czy nie :razz:
Przypominam wszystkim, że o 23:30 na TVN Magazyn Orange Ekstraklasa, z tymi śmiesznymi prowadzącymi. Na ilość goli w tej kolejce nie można narzekać będzie co pooglądać - szczególnie Jagę i Dyskobolię ???? i szmatę Nowaka ^^
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Nikifor i po co te nerwy, czytając relację minuta po minucie mogłem napisać szmata:
9 min. [URL='http://nazywo.gazeta.pl/i/25/live/pilka.gif[/img']http://nazywo.gazeta.pl/i/25/live/pilka.gif[/img[/URL]] dla Legii. Edson zdecydował się na strzał z ok 20m, Nowak popełnił fatalny błąd i puścił śliską piłkę pod brzuchem.
[/b][B]
Oglądając tego gola - powiem tyle, strzał był trudny do obrony - ale to Nowak źle zachował się przy jego obronie ale mimo wszystko na miano kuriozalnego nie zasługuję - więc wyluzuj sflustrowany kibicu Niebieskich. Pozdrawiam ????
[/B]
 
1989dawid 0

1989dawid

Użytkownik
No i po 13 kolejce.. Chciałem napisać że owszem pomyliłem sie co do meczu Jaga-Lech. Coś naprawde niebywałego. Jaga dotychczasowo nie straciła więcej niz jednego gola, ajwiększym zaskoczeniem jest Lech, walczą o byt w lidze a dają sie ograc beniaminkowi i strzelic sobie az 4 bramki. W ogole ten weekend niekorzystny dla mnie ???? jestem na minusie
 
darkfalcon 0

darkfalcon

Użytkownik
DarkFalcoN nie napisałeś czy tego szalika się pozbyłeś w końcu czy nie :razz:

Ostatecznie jakoś się ich przegoniło ???? &quot;kozaki&quot;, swoich szalików nie mieli założonych a dumnie chwalili się, że są za Lechem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom