>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Po zmaganiach w Pucharze Polski przed nami 13 seria spotkań Orange Ekstraklasy, w której najciekawiej zapowiada się sobotnie spotkanie pomiędzy Dyskobolią Grodzisk a Koroną Kielce. Czy Kielczanie odniosą kolejne zwycięstwo?

Do Łodzi wybierze się aktualny lider tabeli Wisła Kraków, która według bukmacherów nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem ŁKS-u.

Piłkarze Legii Warszawa po fatalnej serii porażek podejmują u siebie Ruch Chorzów, który wydaje się być odpowiednim rywalem na przełamanie. Jednakże Niebiescy na pewno na kolana przed Legionistami nie padną.

Świetnie grający na własnym stadionie piłkarze Kolejorza spróbują poprawić swój dorobek punktowy w meczu wyjazdowym z Jagiellonią Białystok.

W piątkowym spotkaniu silny w tym sezonie Górnik podejmie rozczarowujący GKS Bełchatów. A w sobotę... mistrz Polski Zagłębie Lubin uda się na trudny do zdobycia teren Cracovii. Polonia Bytom podejmie Odrę Wodzisław, a outsider ligi Zagłębie Sosnowiec zmierzy się z Widzewem Łódź.

Zapraszam do typowania i analizowania 13 serii spotkań Orange Ekstraklasy

Oto pary 13 serii spotkań wraz z notowaniami u bukmachera Bwin:

 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Tak na pierwszy rzut oka mam dwa ciekawe typy na oku.Po pierwsze moim zdaniem najpewniejszy typ tej kolejki ŁKS - Wisła typuje tu zwycięstwo lidera tabeli ze słabym ŁKS-em w którym nie pieniędzy na pensje dla zawdoników,ŁKS od dawna nie wygrał wszyscy narzekają,Tomasz Kłos po ostatnim meczu powiedział że jesli góra nie zarządzi jakiś dobrych ruchów kadrowych to ten zespoł się rozwali,Wisła w bardzo dobrej formie w przeciwnstwie do ŁKS wygrywa mecz za meczem i powoli oddala się od goniących ją zespołów.ŁKS moim zdaniem przegra można też postawić ze gospodarze nie strzelą gola.Drugi mój typ dotyczycy meczu Zagłebia Sosnowiec z Widzewem Łódź mecz zostanie rozegrany w Wodzisławiu Ślaskim czyli na naturalnym terenie wiecej szans daje tu Widzewowi który w ostatnim emczu pokonał Groclin 1:0 i był zespołem dużo lepszym od uczesników Pucharu UEFA Sosnwoeic przegrał zaś z Zagłebiem Lubin 2:1 tracac gola w ostatniej minucie za sprawą byłego pilkarza Widzewa Michała Stasiaka.Moim zdaniem Widzewiacy wreszcie uwierzyli w swoje możliwosci i pokonaja ostatnią drużyny ligowej tabeli w Zagłebiu nastąpiła zmiana trera a dokaldnie we wtorek wiec nowy trener nie zna tak dobrze piłkarzy i bedzie miał problemy z wybraniem odpowiedniej jedenastki.Moim zdaniem Widzew wygra 2:0 po golach Napoleoniego i Kuklisa ????

pozdRawiam sutek
 
C 0

canadian_boy

Użytkownik
Tak na pierwszy rzut oka mam dwa ciekawe typy na oku.Po pierwsze moim zdaniem najpewniejszy typ tej kolejki ŁKS - Wisła typuje tu zwycięstwo lidera tabeli ze słabym ŁKS-em w którym nie pieniędzy na pensje dla zawdoników,ŁKS od dawna nie wygrał wszyscy narzekają,Tomasz Kłos po ostatnim meczu powiedział że jesli góra nie zarządzi jakiś dobrych ruchów kadrowych to ten zespoł się rozwali,Wisła w bardzo dobrej formie w przeciwnstwie do ŁKS wygrywa mecz za meczem i powoli oddala się od goniących ją zespołów.ŁKS moim zdaniem przegra można też postawić ze gospodarze nie strzelą gola.Drugi mój typ dotyczycy meczu Zagłebia Sosnowiec z Widzewem Łódź mecz zostanie rozegrany w Wodzisławiu Ślaskim czyli na naturalnym terenie wiecej szans daje tu Widzewowi który w ostatnim emczu pokonał Groclin 1:0 i był zespołem dużo lepszym od uczesników Pucharu UEFA Sosnwoeic przegrał zaś z Zagłebiem Lubin 2:1 tracac gola w ostatniej minucie za sprawą byłego pilkarza Widzewa Michała Stasiaka.Moim zdaniem Widzewiacy wreszcie uwierzyli w swoje możliwosci i pokonaja ostatnią drużyny ligowej tabeli w Zagłebiu nastąpiła zmiana trera a dokaldnie we wtorek wiec nowy trener nie zna tak dobrze piłkarzy i bedzie miał problemy z wybraniem odpowiedniej jedenastki.Moim zdaniem Widzew wygra 2:0 po golach Napoleoniego i Kuklisa ????

pozdRawiam sutek
Dlacego bende mac Zagłebia Sosnowiec z Widzewem Łódź odegrany na neutralnem boisku?

sorry for my poland language, but I am from other country and I have been learning Poland, but i can rean Poland at the moment and writing is quite problem ????
 
damianns 0

damianns

Użytkownik
Dlacego bende mac Zagłebia Sosnowiec z Widzewem Łódź odegrany na neutralnem boisku?
sorry for my poland language, but I am from other country and I have been learning Poland, but i can rean Poland at the moment and writing is quite problem ????
Because Zaglebie Sosnowiec haven&#39;t a good stadion for playing match on 1. League. Sorry for my english :p
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Groclin Grodzisk - Korona Kielce /typ:1 kurs:2.50/
Po opuszczeniu zespółu z Grodziska przez Skorże Groclin miał pewne problemy i nie radzil sobie za dobrze,jednak z biegiem czasu zespół został poukładany i potrafi walczyc z zespołami z górnej częsci tabeli.W konfrontacji z Kielczanami stawiałbym zdecydowanie na gospodarzy.Zespół z Kielc wydaje się nie byc w najlepszej dyspozycji co mozna stwierdzic po porazce w PP z Polonią Warszawa 3-1.Korona ostatnio w lidze nie miała zbytnio wymagających rywali w przeciwienstwie do Groclinu który pokonał min. w Lubinie Zagłębie i na własnym terenie Lech&#39;a Poznan do tego nalezy stwierdzic ze zespół Groclinu nie za bardzo lezy Koronie co w zeszłym sezonie kosztowało żółto-krwistych występu w UEFA
 
sonia 0

sonia

Użytkownik
Górnik Zabrze-GKS PGE Bełchatów ✅ 2-0
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: BAH
2 listopada o godzinie 20-00 na stadionie przy ulicy Roosevelta odbędzie się pierwsze spotkanie z 13 kolejki Orange Ekstraklasy. Spotkają się w nim 6 w tabeli Górnik Zabrze i 8 GKS Bełchatów. Mój typ na Zabrzan wynika z tego że z ostatnich 6 meczy rozgrywanym na swoim stadionie Zabrzanie wygrali wszystkie: PE Górnik Zabrze 1-0 GKS Bełchatów, PE Górnik Zabrze 4-2 Zagłębie Sosnowiec, Górnik Zabrze 1-0 Zagłębie Sosnowiec, Górnik Zabrze 1-0 Odra Wodzisław Sl, Górnik Zabrze 4-0 Polonia Bytom, Górnik Zabrze 1-0 Cracovia Kraków. Bełchatów z kolei nie jest w formie takiej jak w tamtym sezonie z 6 ostatnich meczy na wyjeździe nie wygrał żadnego: PE Górnik Zabrze 1-0 GKS Bełchatów, Ruch Chorzów 1-1 GKS Bełchatów, Legia Warszawa 4-1 GKS Bełchatów, PP Odra Opole 1-0 GKS Bełchatów, Lech Poznań 1-1 GKS Bełchatów, Groclin Dyskobolia 0-0 GKS Bełchatów. Oba zespoły spotkały się już ze sobą do tej pory 3 razy. Dwa z tych spotkań wygrali Zabrzanie, oraz jedno spotkanie wygrał Bełchatów. Podsumowując myślę że Górnik w tym sezonie u siebie jest na tyle dobrą drożyną że powinien sobie poradzić ze słabo spisującym się na wyjazdach Bełchatowem.
pozdRawiam SONIA :spokodfhgfh:
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Górnik Zabrze-GKS PGE Bełchatów /typ:2 kurs:3.30/powyżej 2,5 gola:2.10/
Bilans rozegranych spotkan między tymi zespołami jest bardzo wyrównany 4-3-3 dla Zabrzan.Gospodarze jak dotąd na swoim obiekcie spisują się dobrze przegrali jedynie na inauguracje sezonu z Warszawską Legią 0-3 reszta to same zwycięztwa,nalezy zwrócic uwage ze Górnik na wyjezdzie wygrał tylko raz z ŁKS-em.Myśle ze obraz silnego Górnika jest pozornie wyolbrzymiony i nie ma co pochopnie cisnąć na wygraną gospodarzy,wystarczy spojrzec z kim u siebie grali:Ruch,Cracovia,Polonia B,Odra,Sosnowiec czyli ekipy które na wyjazdach grają nie rewelacyjnie.Zespół GKS Bełchatów ostatnio nie spisuje się tak jak wielu oczekiwało myśle jednak ze porazka z Bytomską Polonią to maksymalne dno którego dotkneli i zarazem od niego się odbili,kadre mają zdecydowanie mocniejszą od Zabrzan i zapowiadają walkę o zwycięztwo,podobnej postawy spodziewm się po Górniku co stworzy bardzo ciekawy mecz z duzą ilością ofensywnych akcji i bramek.Uwarzam ze dzisiaj szczęsliwa passa Górnika się zakonczy.Stawiam na przbudzenie GKS-B oraz ze w meczu padnie więcej niz dwie bramki.

29.07.1995 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 3:4
3.04.1996 Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 3:3
19.10.1996 Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 2:1
10.05.1997 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 0:1
24.10.1998 Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 1:3
22.05.1999 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1:1
26.07.2005 GKS BOT Bełchatów - Górnik Zabrze 0:0
3.12.2005 Górnik Zabrze - GKS BOT Bełchatów 0:1
14.10.2006 Górnik Zabrze - BOT GKS Bełchatów 1:0
4.05.2007 BOT GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 3:1
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Górnika Zabrze - GKS Bełchatów --&gt; 1x 1,45
Dziś na stadionie przy ulicy Roosevelta dojdzie do bardzo ciekawego spotkania. Albowiem zmierzą się ze sobą rewelacja poprzedniej rundy Bełchatów który w tym sezonie jest cieniem samego siebie i trenerska kariera Lenczyka wisi na włosku. Natomiast po drugiej stronie &#39;&#39;barykady&#39;&#39; stanie drużyna Górnika która jest drużyną przyszłościową nowy sponsor od tego sezonu Allianz która jest znacząca firmą jak każdy wie. Nowy trener z ambicjami który już nie raz udowodnił co potrafi Ryszard Wieczorem , nowi zawodnicy jak Gołoś itd. oraz starsi już zawodnicy którzy już grali w Górniku jak hit tej jesieni Dawid Jarka. Dziś na pewno obie ekipy łatwo skóry nie sprzedają ponieważ jest to bardzo ważny mecz w tabeli. Górnik lokuje się na 6 lokacie z dorobkiem 19 pkt. Natomiast ekipa Oresta Lenczyka znajduje sie 2 lokaty niżej i mają 17 pkt. Do składu GKS powraca Mariusz Ujek natomiast na pewno w tym spotkaniu nie wystąpią Janusz Dziedzić, Grzegorz Fonfara oraz Bartłomiej Chwalibogowski. Żadne kłopoty z kontuzjami nie czekają Zabrzan ponieważ jedynie kontuzjowany jest rezerwowy bramkarz tej ekipy Mateusz Sławik. Jak widać ze statystyk między tymi drużynami bywało różnie dziś typuje tutaj remis.

29.07.1995 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 3:4
3.04.1996 Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 3:3
19.10.1996 Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 2:1
10.05.1997 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 0:1
24.10.1998 Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 1:3
22.05.1999 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1:1
26.07.2005 GKS BOT Bełchatów - Górnik Zabrze 0:0
3.12.2005 Górnik Zabrze - GKS BOT Bełchatów 0:1
14.10.2006 Górnik Zabrze - BOT GKS Bełchatów 1:0
4.05.2007 BOT GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 3:1
 
1989dawid 0

1989dawid

Użytkownik
Górnik Zabrze-PGE GKS Bełchatów
W meczu owierającym 13 kolejke spotkań ORANGE EKSTRAKLASY zmierzą sie:
Górnik Zabrze (6 drużyna po 12 meczach) i PGE GKS Bełchatów (8 miejsce).
Analizując bardzo dogłębnie ten mecz można zauwazyc że Górnicy większość meczy rozegranych na własnym terenie wygrali. 4 spotkania na pięć meczy kończyły sie zwycięstwem zespołu z Zabrza. Ten jeden przegrany miał miejsce w drugiej kolejce 04.08.2007 z bedącą wtedy w nieziemskiej formie Legią Warszawa (wynik 0-3). Wygrane mecze to z Ruchem Chorzów 1-0, Cracovią Kraków 1-0, Odrą Wodzisław 1-0 i Zagłębiem Sosnowiec 4-2. Nie były to moze zespoły z najwyższej ligowej półki, ale liczą się zwycięstwa. Górnik wygrywa te spotkania także dzięki swojej publiczności, która na każdy mecz przychodzi w naprawde dużych ilościach na stadion nie mając znaczenia czy ich zawodnicy graja z pierwszą czy ostatnią druzyna tabeli. Jeżeli chodzi o PGE GKS Bełchatów. można dostrzec pewną prawidłowość, podobnie jak Górnik lecz na wyjeździe Bałchatów przegrał tylko jeden mecz i także z warszawską Legią ( 29.09.2007 4-1) widać legioniści mają patenta w tym sezonie na oba zespoły. Kolejne mecze jakie zawodnicy Oresta Lenczyka grali na wyjezdzie kończyły sie wynikiem remisowym z Widzewem Łódź 0-0, z Groclinem 0-0, a Lechem 1-1 i z Ruchem Chorzów 1-1. Wynika z tego iż Bałchatowianie naprawde dobrze grają w destrukcji ale ich napsatnicy mają powiązane nogi i nie potrafia skkierować piłki do siatki przynajmniej dwa razy w jednym meczu (mowa oczywiscie o meczach wyjazdowych). Górnik Zabrze u siebie traci mało goli i takze strzela ich nieiwele (poza meczem z Zagłebiem Sosnowiec i wspaniałej formie Dawida Jarki) podobnie jest z Bełchatowem.
W tym meczu stawiałbym na zwycięstwo Górnika, dla mniej odważnych z remisem. Uważam ,że Bełchatów ze swa formą nie strzeli nawet bramki. Można też postawić poniżej 2,5 gola w meczu jak i ponizej 1,5 gola w 1 połowie.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Górnik Zabrze - GKS Bełchatów

Widzę, że są dziś osoby, które typują na zwycięstwo Górnika Zabrze, są tacy co typują wygraną GKS-u, co typują remis... :p Tak więc opinie odnośnie tego spotkania wydają się być mocno podzielone i wszystkie przedmeczowe przewidywania zweryfikuje boisko.

Jednakże kto zejdzie z niego zwycięski a kto zejdzie pokonany? Całkiem niedawno obie drużyny zmierzyły się ze soba w ramach Pucharu Ekstraklasy gdzie lepsi o jedną bramkę okazali się piłkarze Górnika, choć jak wiemy większość drużyn Puchar Ekstraklasy traktuje &quot;ulgowo&quot; więc dzisiejsze spotkanie może wyglądać zupełnie inaczej.

W tegorocznych rozgrywkach piłkarze z Bełchatowa nie odnieśli jeszcze żadnego wyjazdowego zwycięstwa i to może przez to, że na wyjazdach preferują defensywny styl gry. Czy w dzisiejszym spotkaniu się to zmieni? Nie sądzę... Bełchatowianie będą sie starali bronić dostępu do własnej bramki i przez dosyc długi czas może im się to udawać.

W związku z tym ciekawym typem wydaje się być ten na liczbę bramek mniejszą niż 2,5. Ale póki co nie podejmuję jeszcze decyzji co zagrać w tym spotkniu, czy może je wogole odpuscic.

Chciałbym jeszcze poznac opinię innych uzytkowników na temat tego spotkania ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Co do emczu Górnika z Bełchatowem to moze byc naprawde róznie nie widze w tym meczu faworyta najchetniej typowalbym tu remis.Bełchatów gra jak narazie słabo ale kiedys musi udowodnić ze nie jest aż tak słaby bo przecież mają klasowych zawodników,Górnik zaś szczególnie na swoim boisku może byc groźny dla każdego dobry duet napastników Jarka-Zahorski.Moim zdaniem naprawde trudno wskazać tu faworyta ja tybuje w tym meczu remis i dodam że nie kibicuje zadnemu zespołowi ucieszyłbym sie jak był obustronny walkower ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Górnik w tym sezonie u siebie nie miał trudnych rywali moze po za Legią do tej pory wygrywali z Ruch,Polonia B,Odra,Sosnowiec czyli z zespołami ze swojego regionu grające podobną piłkę,radzące sobie dosyć mizernie w lidze.Była jeszcze Cracovia która nie potrafi grac na wyjazdach.W następnej rundzie podejmują u siebie min.Wisła,Lech,Groclin,Korona,Z.Lubin,Jagiellonia ciekaw jestem czy z nimi tez tak sobie poradzą wspominając ze na wyjexdzie wygrali tylko z ŁKS-em
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Zgadza się ale wykorzystali to co mogli i sporo punktów na gromadzili,mieli szczeście że tak im sie terminarz ułożył a wracającą do dzisiejszego meczu remisik ;)
 
machel 0

machel

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź 1 2.40

Tytułem wstępu... wg mnie mecz o tzw. &quot;wszystko&quot;. Jedynie komplet punktów daje szanse na to, że drużyna będzie miała wiarę, że może wygrywać. Jedynie komplet punktów - z matematycznego punktu widzenia pozwala realnie mysleć o tym, że uda się uniknąć trzeciej ligi. Obejrzałem mecz Widzewa z Grodziskiem i widać inną filozofię gry, niż za probierza. Mniej chamstwa i brutalności, więcej gry piłką. Fizycznie wyglądają dobrze, walczyli cały mecz. Dla mnie mecz na remis, może zadecyduje jedna bramka. Zagrałbym przeciw Napoleoniemu i Kuklisowi w środku dosyć ostro, skrzydła mają ewidentnie słabsze. Kuklis to jeszcze dodatkowo jakiś nerwowy burak. a ponad to ZAGŁĘBIE BĘDZIE WSPIERAŁA &quot;WIARA KTÓRA PRZETRWAŁA&quot;
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Probierza ! Nie skad taki wniosek gdy trenerem był Probierz wyniki były podobne jak teraz osiągnięte przez Zuba.

[/color]Kuklis to jeszcze dodatkowo jakiś nerwowy burak
Burak to jest z Ciebie jak tak wypowiadasz się o innym człowieku,piłkarzu troche szacunku bo jak narazie to mógłbys tylko piotrkowi buty czyścić chociaż nie wiem czy na to byś sie załapał

Zagrałbym przeciw Napoleoniemu i Kuklisowi w środku dosyć ostro
Napoleoni nie gra w środku,Stefano jest napastnikiem czasami grającym na pozycji bocznego pomocnika.W środku zazwyczaj grają Kuklis i Juszkiewicz

a ponad to ZAGŁĘBIE BĘDZIE WSPIERAŁA &quot;WIARA KTÓRA PRZETRWAŁA&quot;
To co dla Was jest sufitem dla Nas jest podłogą...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
A jednak.. wystarczyły dwie godziny i moje przekonania odnośnie meczu Górnika z Bełchatowem się zmieniły ;) Może i trochę za długo się rozpisałem, bo typ ryzykowny.. ale jakoś tak.. fajnie się pisało :p ;)

Górnik Zabrze – GKS Bełchatów
W piątkowym spotkaniu 13 kolejki Orange Ekstraklasy Górnik Zabrze podejmuje obecnego wicemistrza Polski GKS Bełchatów. Faworytem tego spotkania wydają się być dobrze dysponowani w tym sezonie gospodarze, jednakże piłkarze GKS-u przed tym meczem wcale nie stoją na straconej pozycji i także mają szansę na zwycięstwo.
W poprzedniej kolejce piłkarze Górnika rozegrali całkiem niezłe zawody, ale ostatecznie przegrali 2:3 w wyjazdowym spotkaniu z Koroną Kielce, która aktualnie jest wiceliderem Orange Ekstraklasy. Zarówno trener Wieczorek jak i sami piłkarze byli trochę zawiedzeni tamtym spotkaniem gdyż jechali do Kielc po przynajmniej punkt. Czas więc się zrehabilitować za ubiegło tygodniową porażkę i już dziś sięgnąć po pełną pulę, choć z drugiej strony zadanie dla Górników nie będzie łatwe...
Fenomenalny w poprzednim sezonie GKS Bełchatów w tegorocznych rozgrywkach mocno rozczarowuje i aktualnie plasuje się na 8 pozycji w tabeli. Z takiego stanu rzeczy niezadowolony jest sponsor klubu -&gt; PGE, który utrzymując kadrę z poprzedniego sezonu dodatkowo ją wzmacniając kilkoma zawodnikami liczył, że GKS po raz kolejny powalczy o czołowe lokaty. Póki co tak nie jest, ale GKS jeszcze nie stracił na dobre kontaktu z czołówką. W tym kontekście niezwykle ważne będzie dzisiejsze spotkanie, które może być wyznacznikiem tego o co będą grali Bełchatowianie do końca tego sezonu. Ewentualne zwycięstwo może ich trochę przybliżyć do czołówki, a ewentualna porażka przekreślić szansę na walkę o te czołowe lokaty, bo nie wydaje mi się aby piłkarze GKS-u byli wstanie odrobić tak dużą stratę w rundzie rewanżowej. Ostatnimi dniami mówiło się o tym, że mecz z Górnikiem będzie swego rodzaju ultimatum dla trenera Lenczyka, ktory w przypadku braku zwycięstwa pożegna się z pracą szkoleniowca w Bełchatowie. Co prawda prezes Ożóg zdementował te informacje, ale wydaje się, że coś może być na rzeczy.
Jeśli słabo grający na wyjazdach w tym sezonie piłkarze GKS-u chcą dziś zdobyć komplet punktów muszą zagrać bardziej ofensywnie niż czynili to w dotychczasowych spotkaniach. Defensywna taktyka z jednym napastnikiem z przodu nie dała im dotychczas zwycięstwa, a tylko 4 remisy i 1 porażkę. Dlatego wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem byłoby wystawienie dwóch napastników np. Ujek – Nowak, ale.. nie ja jestem od ustalania składu, a trener Lenczyk, który powinien wybrać odpowiednią jedenastkę na mecz z Górnikiem.
Powracając do drużyny gospodarzy widać, że pod kierunkiem trenera Wieczorka gra ona coraz lepiej. Widoczna jest poprawa gry Tomasza Zahorskiego, Konrada Gołosia, (powołani do reprezentacji) czy świetnego Dawida Jarki (aktualny król strzelców), którzy są wspierani przed doświadczonych kolegów Hajtę, Gierczaka czy Brzęczka.
Ale dość już tych rozważań na temat tego spotkania.. czas przejść do typu... :wink: :p A ten różni się od moich pierwszych myśli jakimi było postawienie na małą liczbę bramek. Po kilku przemyśleniach uznałem, że typując dzisiejsze spotkanie zaryzykuję typ na liczbę bramek większą niż 2,5 po satysfakcjonującym mnie kursie 2,10. Obie drużyny odpadły już z Pucharu Polski i choć nie mają jakiś super dużych szans na awans do pucharów poprzez ligę to mają o co grać i zapewne będą się starały o jak najlepszy rezultat. Aby taki osiągnąć należy przede wszystkim atakować bramkę przeciwnika i zdobywać bramki z czym ostatnio problemy mieli Bełchatowianie. Mam jednak nadzieję, że dzisiejszego wieczoru obie drużyny stworzą ciekawe widowisko, w którym licznie zgromadzeni kibice zobaczą kilka bramek.
Mój typ: więcej niż 2,5 bramek – 2,10 Unibet
Przypuszczalne składy:
Górnik: Pesković – Jarczyk, Hajto, Smirnovs, Papeckys – Gołoś, Gierczak, Brzęczek, Madejski – Zahorski, Jarka
GKS: Sapela – Kowalczyk, Pietrasiak, Stolarczyk, Popek – Wróbel, Strąk, Jarzębowski, Garguła – Ujek, Nowak
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
W piątek o godzinie 20:00 Górnik Zabrze podejmować będzie wicemistrza Polski GKS Bełchatów. Bełchatowianie to cień drużyny z poprzedniego sezonu. Obecnie drużyna środka tabeli, skłócona ze sobą... mało tego chodzą pogłoski o zwolnieniu Oresta Lenczyka. GKS ani razu w tym sezonie nie wygrał na boisku rywala, przegrywając raz i 4 razy remisując między innymi z Lechem 1:1 czy Groclinem 0:0.
Górnicy od pięciu spotkan nie zaznali porażki na własnym terenie. Przegrali jedynie z Legia. Bilans bramkowy imponujący jak na naszą ligę 11-5. Bełchatowianie zagrją bez Janusza Dziedzića, Grzegorza Fonfary oraz Bartłomieja Chwalibogowskiego.Górnicy zagrają w najsilniejszym składzie. Zabrzanie to druzyna z ambicjami. ma charakter zebby grac o najwyższe trofea i myśle ze udowodnią to w meczu z GKS-em. Przegrana Zabrzan w tym meczu raczej nie wchodzi w gre.

Mój typ: Górnik Zabrze lub remis - 1,25
 
sonia 0

sonia

Użytkownik
ŁKS - Wisła Kraków ✅
Typ: 2 ✅
Kurs: 1,55 ✅
Buk: BAH
Analiza: 3 listopada o godzinie 16:00 w łodzi na stadionie przy Al. Unii Lubelskiej 2 odbędzie się mecz 13 kolejki Orange Ekstraklasy. Łódzki Klub Sportowy podejmować będzie lidera OE Wisłę Kraków. ŁKS jak dotąd zgromadził na swoim koncie 7 punktów co aktualnie daje im 15 lokatę w ligowej tabeli, i w tym meczu raczej będą walczyli o jak najmniejszy wymiar kary. Wisła za to pędzi jak rozpędzona lokomotywa i nikt nie jest w stanie jej zatrzymać, zajmuje 1 miejsce i ma na swoim koncie 32 punkty. ŁKS z ostatnich 6 meczy rozgrywanych na swoim stadionie zdołał wygrać tylko jeden z nich, a pozostałe 5 to porażki. Jakakolwiek strata punktów rzez Wisłę będzie wielką sensacją.
:spokodfhgfh:
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Zgadzam się z Widzewiakiem.W ŁKS panuje ostatnio nieciekawa atmosfera co nawet potwierdzają zawodnicy,Wisła jedzie do Łodzi w pełnej pace w pełni mobilizacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom