>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13 kolejka Ligue 1

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Oto spotkania które zostaną rozegrane w weekend 8-9 listopada, kursy bukmacher bwin:

Zapraszam do pisania analiz, komentowania oraz dyskusji
na temat meczów 13 kolejki francuskiej Ligue 1
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
W sobotę być może zaryzykuję na wygraną Lyonu, wiele zależy jak zaprezentują się podopieczni Puela w Lidze Mistrzów, ale według mnie Lyon w Księstwie Monako ma duże szanse na wygraną, tym bardziej że 4 punkty przewagi nad drugą drużyną to prawie nic. Drugim meczem który wpadł mi w oko to spotkanie Caen z Le Havre, jak dla mnie najstarszy klub we Francji jest najsłabszą drużyną w tym sezonie w Ligue 1 i Caen grają przed własną publicznością powinno sobie poradzić. Jak narazie tyle, jak Wy widzicie tą kolejkę w Ligue 1?
 
V 115

vindom

Forum VIP
Do weekendu jeszcze sporo czasu, więc wszystko może się zdarzyć. Niemniej wydaje mi się, że w spotkaniu z Paryżanami mocno niedoceniane jest Lille, które jest w stanie wywieźć co najmniej jeden punkt z Parc des Princes. Nie bez szans na zwycięstwo, mimo słabej formy jest zespół St. Etienne. Caen także powinno sobie bez problemów poradzić. Rozważam grę z handi na nich.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Tak również uważam że Lille to solidna drużyna, która ma szanse z PSG które ostatnio gra przeciętnie, ale według mnie mecz ciężki do wytypowania, ja jak widzę PSG w ofercie to kojarzy mi się od razu under 2,5 w obronie nie grają najgorzej a bramki strzela troszkę osamotniony Hoarou. Lille w ostatnim meczu z Nantes było zespołem zdecydowanie lepszym oddało bardzo dużo strzałów na bramkę przy małej ilości strzałów gości. Zobaczymy jak będzie na dokładniejszą analizę przyjdzie jeszcze czas...
 
strzelec1910 0

strzelec1910

Użytkownik
uwazam ze lyon powinien zwyciezyc monaco w lidze nie idzie a lyon ma malo przewage nad 2 miejscem i bedzie chcial zwyciezyc aby umocnic sie na liderze
 
A 0

amatorszczyzna

Użytkownik
lyon ma malo przewage nad 2 miejscem i bedzie chcial zwyciezyc aby umocnic sie na liderze
mam taką refleksje z którą chciałbym się podzielić

argumentacja &quot;lyon ma malo przewage nad 2 miejscem i bedzie chcial zwyciezyc aby umocnic sie na liderze&quot; jest z dupy wzięta ponieważ:

jakby lyon byl ostatni w tabeli to byś napisał:że lyon wygra bo wkońcu trzeba zacząć gonić

jakby lyon był w środku tabeli to byś napisał pewnie to samo

jakby był drugi to byś napisał że lyon musi wygrać bo nie może stracić dystansu do pierwszego miejsca

a jak jest pierwszy to wygra żeby się umocnić na liderze.



więc jak widać lyon zawsze musi wygrać i do wszystkiego da się dorobić sens

pozdrawiam
 
V 115

vindom

Forum VIP
AS Monaco - Olympique Lyon 1X, over 2.5
Mam spore wątpliwości czy Lyonowi uda się wygrać z Monaco na Stade Louis II. Dla drużyny Olympique przeważnie nie były to udane wizyty. Odnieśli tylko 3 zwycięstwa na 10 spotkań. W ciągu tygodnia pokazali się z dobrej strony w meczu LM ze Steauą. Lecz w lidze Lyon raczej nie błyszczy, choć dwie poprzednie kolejki kończył zwycięsko, to formą na kolana nie rzucał. Głównym problemem podopiecznych Claude&#39;a Puela jest słaba skuteczność - w pięciu poprzednich spotkaniach ligowych zdobyli ledwie 6 bramek. Mało tego na sześć spotkań wyjazdowych w obecnym sezonie było to tylko cztery bramki. Oczywiście forma Monaco też pozostawia wiele do życzenia, lecz ich gra w ostatnim czasie się poprawiła - przynajmniej ja tak uważam. Od trzech kolejek drużyna trenera Ricardo nie zaznała porażki, poprawiła skuteczność. Na papierze lepiej prezentują się goście i to na nich ciąży presja by powiększać przewagę i bronić tytułu. Od Monaco nikt tego nie oczekuje, choć gdyby awansowali do pucharów europejskich to nikt by się raczej nie zmartwił. Lyon czuje presją grupy pościgowej i jak na razie nie zawsze udawało im się jej sprostać. Odnoszę wrażenie, że Monaco nie przegra tego spotkania.
Bordeaux - Auxerre H0:1 1
Swój mecz powinno rozstrzygnąć na swoją korzyść także Bordeaux, które wyraźnie odzyskuje animusz, choć ciągle nie gra dobrze na wyjazdach. Podopieczni Laurenta Blanca są faworytami, u siebie jeszcze nie przegrali, stracili raptem cztery bramki. Auxerre ciągle wypada blado. Największy problem to oczywiście skuteczność strzelecka - ledwie 2 bramki w pięciu meczach. To stanowczo za mało by móc skutecznie przeciwstawić się Bordeaux. Do tego w obozie gości problemy kadrowe.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
PSG - Lille

Na Parc des Princes PSG podejmuje Lille które ostatnio wydaje się być w dobrej formie. Lille pnie się w górę tabeli na chwilę obecną zajmują 5 pozycję z dorobkiem 20 punktów, zaś drużyna z Paryża na miejscu 10 z 17 punktami na koncie. PSG ma znanych, doświadczonych zawodników ale nazwiska nie grają co pokazuje przykład Sessgnona czy Hoarau którzy są chyba najlepszymi zawodnikami jak narazie w drużynie, zawodzą Giuly, Keżman czy Makalele. Mówi się o konflikcie na linii Keżman - Le Guen a to na pewno nie sprzyja dobrze drużynie. Lille od bardzo dawna nie przegrało meczu, po raz ostatni przegrali 24 sierpnia na wyjeździe z Rennes 1:2 później już same zwycięstwa i remisy, w ostatnim meczu z Nantes, Lille było zespołem zdecydowanie lepszym od rywali a Nantes miało olbrzymie problemy z konstruowaniem akcji ofensywnej. Lille to naprawdę solidna drużyna która w ostatnim czasie gra dobry futbol, natomiast PSG dawał już dużo czasu, wierzyłem w nich że naprawdę w tym sezonie włączą się do walki o wysokie lokaty ale się pomyliłem nic takiego nie będzie miało miejsca. Moim zdaniem czeka nas ciekawy mecz ale nie sądzę żeby Lille przegrało stać ich nawet na komplet punktów w stolicy Francji a remis to spokojnie mogą uzyskać
Mój Typ:
x2, 1,65 ⛔
 
drabcio 0

drabcio

Użytkownik
Bordeaux - Auxerre Typ:1 @ 1.6 Centrebet

Faworytem tego spotkania są oczywiście gospodarze .
Z początku bałem sie na nich stawiać , z racji tego ,na tygodniu grali bardzo ważny mecz z Cluj w LM o pozostawienie sobie nadziei na wyjście z grupy.
Ale postanowiłem sprawdzić jak się ma sytuacja kadrowa w obu zespołach.
O ile u gospodarzy nie ma znaczących osłabień , to w ekipie Jeana Fernandeza spory szpital. Nie zagrają :Benoît Pedretti (kapitan i kreator gry gości),napastnicy Julien Quercia, Jeleń, obrońcy Jeremy Berthod, Adama Coulibaly oraz pomocnik rodem z Macedonii Robert Popov.
Podsumowując takiej okazji na zwycięstwo piłkarze Blanca nie powinni marnować , no chyba , żę nie myślą o mistrzowskim tytule , w co wątpie.
Jak dla mnie pewna jedynka
????

Caen - Le Havre Typ:1 @1.67 Centrebet

Forma gospodarzy w ostatnim czasie jest dość wysoka . Świadczy o tym choćby ostatnie wyjazdowe zwycięstwo z mocna w tym sezonie Tuluzą. Ponadto gospodarze po raz ostatni przegrali 4 października z Olympique Marsylia na wyjeździe, więc było to miesiąc temu.
Dziś nadarza sie spora okazja na kolejny komplet punktów w starciu z beniaminkiemz Le Havre.
Goście zajmują przedostania pozycję w tabeli. Nie radzą sobie w ostatnim czasie najlepiej . Najpierw pogrom w Bordeaux 4-0 a ostatnioprzegrana u siebie z Monaco 2-3 .
Ale to nie koniec złych wiadomości z obozu gości . Poważnym osłabieniem będzie brak Jean-Michela Lesage strzelca czterech bramek w tym sezonie, który nie zagra przez najbliższe dwa tygodnie z powodu kontuzji.
Dodam jeszcze cos od siebie , regularnie oglądam skróty Ligue 1 i na podstawie tym obserwacji nasunął mi sie jeden wniosek dotyczący ekipy beniaminka - Le Havre ma obronę dziurawą niczym szwajcarski ser i nawet jak dziś ustrzelą jakąś bramke to zapewne stracą conajmniej o jedną więcej
;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jak najbardziej popieram oba typy kolegi wyżej. Zarówno Bordeaux jak i Caen są dziś według mnie najlepszymi rozwiązaniami z ligi francuskiej. Obie drużyny grają przed własną publicznością, Bordeaux gra u siebie bardzo dobrze zaś Auxerre na wyjazdach przeciętnie bez Jelenia siła ofensywna na pewno straciła trochę na wartości choć z drugiej strony jest rumun Nicualae. Caen jak wspomniałem już wcześniej gra ze słabym Le Havre i nie powinno mieć problemów ze zgranięciem pełnej puli
 
drabcio 0

drabcio

Użytkownik
Zastanawiam się jeszcze nad Lyonem. Wyczytałem , że w Monaco spore osłabienia na ten mecz . Niezagrają: Bakar, Bernardi, Zola, Perez, Muratorii Gakpe, a występ Simica stoi pod dużym znakiem zapytania; a kurs jest bardzo zachęcający , ok. 1.9
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja już sam nie wiem co myśleć na temat meczu Monaco - Lyon według mnie w tym meczu może być bardzo różnie. Lyon jest oczywiście faworytem, Monaco osłabione ale właśnie jest to ale, Lyon grał Ligę Mistrzów wygrał ze Steauą ale wcale nie zagrał najlepszego meczu, cieżko się gra w Księstwie i ja chyba dzisiaj odpuszczę sobie typ na wygraną Lyonu
 
makaveli23 141K

makaveli23

Użytkownik
Bordo - Auxerre nie strzela obie druzyny 1.72 10/10
Goscie praktycznie bez zadnej sily ofensywnej Pedretti, Jelen i Querciia nie zagraja. Bordo powinno wygrac do zera. W ostatnich 6 meczach Auxerre wlasnie tylko jedna druzyna strzelala.
Nantes - Touluse UNDER 2.5 1.55 9/10
Nantes jak I Touluse gra chyba najnudniejsza pilke w calej Francji. W tym meczu nie nalezy spodziewac sie jakiejs pieknej ofensywnej gry. Do Nantes wraca Bakayoko, a w Touluse nie zagraja (Etienne Capoue, Etienne Didot) dwaj glowni pomocnicy i mozemy tutaj zobaczyc wygrana Nantes. Ale touluse zamuli odpowiednio gre i nie da sobie tak latwo strzelic. Nantes takze zagra ostaroznie. Zdziwie sie jak zobaczymy tutaj 2 bramki - jak dla mnie jedna to maximum w tym meczu.
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
⚽ Grenoble - Marseille
▶ Typ: Under 2.5
▶ Kurs: 1.65
▶ Bukmacher: expekt

- Grenoble Foot to swoisty fenomen w tym sezonie Ligue 1. Beniaminek na swoim boisku ma bardzo ciekawy bilans: 5 meczy i bilans bramek... 2:2, czyli 100% underów 2,5 (1:0, 1:0, 0:1, 0:1, 0:0). Jak widać mecze na Stade des Alpes są dość charakterystyczne i łatwo wychwycić pewną prawidłowość. Dzisiejszy przeciwnik piłkarzy z Grenoble to pretendent do tytułu, obecny wicelider tabeli, Olympique Marsylia. Marsylczycy w tym sezonie słyną z gry ofensywnej i co najważniejsze skutecznej, lecz tracą przy tym również sporo bramek (ogólny bilans 24:15). Dzisiaj na wyjeździe w Grenoble grając z świetnie zorganizowaną przez trenera Mehmeda Baždarevića będzie im jednak bardzo trudno strzelać bramki. Osobiście liczę na 1:0 dla OM lub 0:0, jak będzie czas pokaże.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ciekawe propozycje chłopaki, Auxerre rzeczywiście dzisiaj jest przez wszystkich skazywane na porażkę i trudno się temu dziwić. Grenoble, Nantes, Toulouse underowe drużyny i dzisiaj powinno by.ć podobnie, mam nadzieję że wszystko pójdzie po naszej myśli ;)
 
makaveli23 141K

makaveli23

Użytkownik
Bordo - Auxerre nie strzela obie druzyny 1.72 10/10 ✅ 2-0 ✅
Nantes - Touluse UNDER 2.5 1.55 9/10
✅ 1-1 ✅
Zamulili odpowiednio to tylko we francji tak potrafia hahaha ciekawe co oni robili po strzeleniu tych bramek, czyba spacerowali sobie po boisku :spokodfhgfh:
 
staszko23 0

staszko23

Użytkownik
Paris Saint Germain - OSC Lille
Typ: 2
Kurs: 3,55
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Przed sezonem, kibice liczyli że PSG włączy się w walkę o tytuł mistrza Francji, a przynajmniej powalczy o Ligę Mistrzów. Jednak oczekiwania, są jak do tej pory zbyt wygórowane. Ich sytuacja nie wygląda najlepiej. Po nieoczekiwanym zwycięstwie z Olympique Marsylia Paryżanie grają tragicznie. Przegrali dwa ostatnie spotkania, nie strzelając przy tym ani jednej bramki.
Natomiast Lille po serii remisów wygrało swój ostatni mecz przeciwko Nantes. Jeśli chcą walczyć o grę w Europejskich pucharach, powinni wygrywać takie spotkania, chociaż przeciwnik nie należy do najsłabszych. Już sama historia spotkań pomiędzy obiema drużynami, mówi że Paryżanie potrafią wygrywać:

26/08-07 Ligue 1 Paris St.-Germain vs. Lille 1:1
19/08-06 Ligue 1 Paris St.-Germain vs. Lille 1:0
11/04-06 Puchar Paris St.-Germain vs. Lille 2:1
21/09-05 Ligue 1 Paris St.-Germain vs. Lille 2:1
04/12-04 Ligue 1 Paris St.-Germain vs. Lille 1:1
10/01-04 Ligue 1 Paris St.-Germain vs. Lille 1:0
29/01-03 Ligue 1 Paris St.-Germain vs. Lille 1:0
28/07-01 Ligue 1 Paris St.-Germain vs. Lille 0:0
12/05-01 Ligue 1 Paris St.-Germain vs. Lille 2:2
13/11-96 Ligue 1 Paris St.-Germain vs. Lille 3:1
27/04-96 Ligue 1 Paris St.-Germain vs. Lille 0:1
11/10-94 Ligue 1 Paris St.-Germain vs. Lille 3:0
31/07-93 Ligue 1 Paris St.-Germain vs. Lille 2:1

Jednak patrząc na formę obu drużyn w tym sezonie, stawiam na zwycięstwo gości.Po ich stronie jest komfort psychiczny, a poza tym Lille lepiej sobie radzi na wyjazdach niż PSG na Parc des Prnices.​
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Pozwolę się nie zgodzić z niektórymi częściami twojej anallizy ;)

Po nieoczekiwanym zwycięstwie z Olympique Marsylia Paryżanie grają tragicznie. Przegrali dwa ostatnie spotkania, nie strzelając przy tym ani jednej bramki.
Hmm... &quot;Tragicznie&quot; to chyba nieco przesadzone stwierdzenie - dwie porażki po 0:1 to jeszcze nie katastrofa chyba...


... a poza tym Lille lepiej sobie radzi na wyjazdach niż PSG na Parc des Prnices
Wg moich danych bilans Paryżan u siebie to 3 zwycięstwa i dwie porażki a Lille na wyjeździe to 1 zwycięstwo, 4 remisy i jedna porażka, czyli wychodzi w punktach 9:7 a w bramkach 5:4-6:5...

To tyle kwestią &quot;wścibskiego czepiania się słówek&quot; ????

Przyznam, że również zaciekawił mnie ten mecz. Postawiłem osobiście, że PSG strzeli bramkę (kurs 1.3), bo po dwóch meczach bez gola nie wypada i w trzecim nic nie ustrzelić. Odnośnie Lille to faktycznie, są jedną z najlepszych drużyn ostatnich tygodni (bez porażki w 9 kolejnych meczach w tym 5 zwycięstw), ale na Parc des Prnices nigdy nie grało im się łatwo co dobitnie pokazuje przytoczona przez ciebie historia... Jak będzie to przekonamy się przed 23.
Osobiście typuję 2:2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom