>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1200$ w lidze freeroll

Status
Zamknięty.
K 0

kacper21pl

Użytkownik
Czy ktos wie jak to jest z dzisiejszym turem?
niby jest w lobby i juz troche osob zapisanych ale w opisie gg everesta stare haslo a na forum cisza ????
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
czy ktos wie gdzie mozna sprawdzic ogolna klasyfikacje jesli chodzi o te punkty bo to chyba final sie zbliza a everestpl milczy jak grob jakis ????
 
E 0

everestpl

Użytkownik
Oświdczenie w sprawie Ligii Everest Poker
Witam,
Oświadczenie everestpoker.com.pl&amp;Holdem.pl w sprawie turniej Everest_Liga_Holdem.

Z przyczyn technicznych (awarii sprzętu, jak również trudnościami komunikacyjnymi z centralą Everest Poker) turniej,
który odbył się 26 sierpnia, jak również dzisiejszy turniej 2 września, który miał być finałem ligi, nie są przez nas autoryzowane.

Oznacza to, że ostatni turniej nie będzie zaliczony do klasyfikacji - będzie on powtórzony - podobnie jak finał ligi.
Jednocześnie bierzemy pełną odpowiedzialność za zaistniałą sytuację.
Gdyby turnieje nie mogły dalej odbywać się w pokerroomie Everest Poker, zostanie wskazana inna lokalizacja zastępcza.

Niestety nie dysponujemy hasłem do dzisiejszego turnieju (jak również z przyczyn technicznych nie posiadaliśmy hasła do turnieju poprzedniego), dlatego pomimo nazwy proszę nie łączyć nas z tymi turniejami.
Nie wiemy kto w tej chwili występuje jako ich organizator.

Terminy oraz lokalizacja turniejów zostaną podane, tak szybko jak zostaną ustalone.

Jednocześnie, proszę uczestników o zgłaszanie swoich adresów email pod adresem: [email protected]
Wszystkie informacje, jak równiez hasła zostaną przesłane na waszą skrzynkę pocztową.

EverestPL&amp;Holdem.pl
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
Mysle ze to oswiadcze nie powinno pokazac sie przed turniejem 26sierpnia a nie na 3 i pol godziny przed finalem. Na stronie everest do dzisiaj jest info na temat nagrod za wczorajszy final.
swoja droga ciezko mi uwierzyc ze nie mogles wczesniej tego posta napisac
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
Napisalem maila do supportu everest i odpisali ze jednak dostane tokena :jupi: .
Graczom z 2 i 3 miejsca nalezy sie token do 2 rundy avalanche wiec polecam napisac do supportu i zapytac o nie
 
M 0

misio80

Użytkownik
Napisalem maila do supportu everest i odpisali ze jednak dostane tokena :jupi: .
Graczom z 2 i 3 miejsca nalezy sie token do 2 rundy avalanche wiec polecam napisac do supportu i zapytac o nie
a skad cwaniaczku miales haslo do finalowego turnieju?
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
dostalem na gg pod warunkiem nierozpowszechniania
iloma haslami ty si epodzieliles ze sie tak bulfersujes?
liczba postow:1 i wszystko jasne
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
gratuluje kacper, wygrales cala ta lige widze ze ci sprzyja ten soft na everescie bo mi sie tam gra tragicznie, pozdro
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
Dzieki ????
szczerze mowiac to w poprzedniej lidze sprzyjal mi soft ale tylko do bubla, nie gralem od poczatku ligi ale chyba ze 3 razy na bublu wylecialem
w tej lidze nie szlo w ogole az do ostatniego turka (3miejsce) i final gdzie pierwszy raz HU wygralem w takim wiekszym turnieju.
 
M 0

misio80

Użytkownik
dostalem na gg pod warunkiem nierozpowszechniania
iloma haslami ty si epodzieliles ze sie tak bulfersujes?
liczba postow:1 i wszystko jasne
naucz sie pisac bulferku
nie podzielilem sie zadnym bo zadnego nie znalem poza tymi ktore byly upowszechnione
z reszta - mam 1 post - wszystko jasne, czego sie mozna po mnie spodziewac?
 
M 0

misio80

Użytkownik
Jakbys poszukal to bys znalazl.
:jezora:
Ty! Co to jest bulferek? szukalem w google i wikipedii i nic nie znalazlem :-?
bo trzeba szukac w glowie - w necie wszystkiego nie ma ;P
rzeczownik od czasownika bulfersowac ktorego uzyles - w odroznieniu od powszechniej uzywanego bulwersowac ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom