>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1200$ w lidze freeroll

Status
Zamknięty.
K 0

kacper21pl

Użytkownik
Czy ktos wie jak to jest z dzisiejszym turem?
niby jest w lobby i juz troche osob zapisanych ale w opisie gg everesta stare haslo a na forum cisza ????
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
czy ktos wie gdzie mozna sprawdzic ogolna klasyfikacje jesli chodzi o te punkty bo to chyba final sie zbliza a everestpl milczy jak grob jakis ????
 
E 0

everestpl

Użytkownik
Oświdczenie w sprawie Ligii Everest Poker
Witam,
Oświadczenie everestpoker.com.pl&amp;Holdem.pl w sprawie turniej Everest_Liga_Holdem.

Z przyczyn technicznych (awarii sprzętu, jak również trudnościami komunikacyjnymi z centralą Everest Poker) turniej,
który odbył się 26 sierpnia, jak również dzisiejszy turniej 2 września, który miał być finałem ligi, nie są przez nas autoryzowane.

Oznacza to, że ostatni turniej nie będzie zaliczony do klasyfikacji - będzie on powtórzony - podobnie jak finał ligi.
Jednocześnie bierzemy pełną odpowiedzialność za zaistniałą sytuację.
Gdyby turnieje nie mogły dalej odbywać się w pokerroomie Everest Poker, zostanie wskazana inna lokalizacja zastępcza.

Niestety nie dysponujemy hasłem do dzisiejszego turnieju (jak również z przyczyn technicznych nie posiadaliśmy hasła do turnieju poprzedniego), dlatego pomimo nazwy proszę nie łączyć nas z tymi turniejami.
Nie wiemy kto w tej chwili występuje jako ich organizator.

Terminy oraz lokalizacja turniejów zostaną podane, tak szybko jak zostaną ustalone.

Jednocześnie, proszę uczestników o zgłaszanie swoich adresów email pod adresem: [email protected]
Wszystkie informacje, jak równiez hasła zostaną przesłane na waszą skrzynkę pocztową.

EverestPL&amp;Holdem.pl
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
Mysle ze to oswiadcze nie powinno pokazac sie przed turniejem 26sierpnia a nie na 3 i pol godziny przed finalem. Na stronie everest do dzisiaj jest info na temat nagrod za wczorajszy final.
swoja droga ciezko mi uwierzyc ze nie mogles wczesniej tego posta napisac
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
Napisalem maila do supportu everest i odpisali ze jednak dostane tokena :jupi: .
Graczom z 2 i 3 miejsca nalezy sie token do 2 rundy avalanche wiec polecam napisac do supportu i zapytac o nie
 
M 0

misio80

Użytkownik
Napisalem maila do supportu everest i odpisali ze jednak dostane tokena :jupi: .
Graczom z 2 i 3 miejsca nalezy sie token do 2 rundy avalanche wiec polecam napisac do supportu i zapytac o nie
a skad cwaniaczku miales haslo do finalowego turnieju?
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
dostalem na gg pod warunkiem nierozpowszechniania
iloma haslami ty si epodzieliles ze sie tak bulfersujes?
liczba postow:1 i wszystko jasne
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
gratuluje kacper, wygrales cala ta lige widze ze ci sprzyja ten soft na everescie bo mi sie tam gra tragicznie, pozdro
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
Dzieki ????
szczerze mowiac to w poprzedniej lidze sprzyjal mi soft ale tylko do bubla, nie gralem od poczatku ligi ale chyba ze 3 razy na bublu wylecialem
w tej lidze nie szlo w ogole az do ostatniego turka (3miejsce) i final gdzie pierwszy raz HU wygralem w takim wiekszym turnieju.
 
M 0

misio80

Użytkownik
dostalem na gg pod warunkiem nierozpowszechniania
iloma haslami ty si epodzieliles ze sie tak bulfersujes?
liczba postow:1 i wszystko jasne
naucz sie pisac bulferku
nie podzielilem sie zadnym bo zadnego nie znalem poza tymi ktore byly upowszechnione
z reszta - mam 1 post - wszystko jasne, czego sie mozna po mnie spodziewac?
 
M 0

misio80

Użytkownik
Jakbys poszukal to bys znalazl.
:jezora:
Ty! Co to jest bulferek? szukalem w google i wikipedii i nic nie znalazlem :-?
bo trzeba szukac w glowie - w necie wszystkiego nie ma ;P
rzeczownik od czasownika bulfersowac ktorego uzyles - w odroznieniu od powszechniej uzywanego bulwersowac ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom