>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12 Kolejka T-Mobile Ekstraklasy 16.11 - 19.11.2012

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP



Tobet
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;
&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt; 12. kolejkę można nazwać mianem hitowej. W czasie zbliżającego się weekendu zostanie rozegranych kilka ciekawych spotkań, które już podgrzewają atmosferę.
Polonia Warszawa będzie podejmować Górnika Zabrze, który w ostatniej kolejce skapitulował po raz pierwszy w tym sezonie. Polonia natomiast skromnym wynikiem pokonała Podbeskidzie, choć rezultat mógłby być nieco wyższy gdyby Wszołek wykorzystał podyktowany rzut karny. Faworytem tego pojedynku jest Polonia. Grają u siebie i zdecydowanie może być to kluczowy aspekt. Górnik na wyjeździe jest jeszcze bez porażki, ale wygrali dwa razy przy czterech remisach. Polonia przed własną publicznością przegrała tylko z Lechem Poznań po bardzo dobrym spotkaniu. Potencjał obu drużyn jest ogromny. Jeśli w przerwie zimowej nie pozbędą się swoich gwiazd to z pewnością jeszcze mocno namieszają w lidze. Po jednej stronie mamy fantastyczny duet Teodorczyk – Wszołek, a po drugiej eksplodujący talent Arkadiusza Milika oraz „Prezesa”.
Hitem kolejki będzie jednak pojedynek Lecha Poznań z Legią Warszawa. Legioniści w ostatniej kolejce niespodziewanie ulegli Jadze grając na własnym stadionie. Drużyna z Warszawy grała wtedy na dużo gorszym poziomie niż miało to miejsce w poprzednich spotkaniach. Fakt faktem w wielu sytuacjach mieli sporego pecha, chociaż można powiedzieć, że największym bohaterem spotkania został Jakub Słowik, który kilka razy popisał się świetnymi interwencjami. Lech nie bez problemów pokonał natomiast Widzewa na ich terenie przełamując tym samym kiepską passę meczów w Łodzi. Gola na wagę zwycięstwa w końcówce spotkania strzelił Rafał Murawski. W poprzednim sezonie w Poznaniu padł remis 0:0. Z obu stron nie brakowało okazji, a piłkę meczową na nodze miał Vrdoljak, który z kilku metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką. Można było się tylko zastanawiać jak w tamtym spotkaniu nie wpadła ani jedna bramka. Jak będzie teraz? Minimalnym faworytem jest tu Lech, który gra jednak przed własną publicznością.
Ciekawie będzie też w Krakowie, gdzie zawita Śląsk Wrocław. Wisła tak słabo nie grała już od lat. 12 punktów po 11. kolejce jest wynikiem bardzo słabym. Biała Gwiazda strzeliła zaledwie 9 bramek co jest dorobkiem gorszym nawet od zespołu Podbeskidzia. W ostatniej kolejce Wisła była bardzo blisko zwycięstwa, które mocno mogło ich podbudować. Stało się tak, że ostatni ich mecz może ich tylko bardziej dobić. Zremisowali oni w ostatnich sekundach meczu, a ich katem okazał się Maciej Korzym, który podręcznikowo wykorzystał umieszczając piłkę w siatce. Przez większość meczu goście grali w przewadze jednego zawodnika i nie potrafili tego wykorzystać.Śląsk swoje dobre mecze przeplata ze słabymi występami. W ostatniej kolejce dość niespodziewanie ulegli drużynie Piasta Gliwice. Jak wypadną w starciu z Wisłą?

Zapraszam do merytorycznej dyskusji
&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
jaquar 33

jaquar

Użytkownik
Lech - Legia
Poniżej 2,5 goli
1,62
bwin


Podobno na trybunach będzie komplet widzów, wspaniała sprawa. Powinienem spodziewać się szybkiego i dobrego meczu, ale jeśli chodzi o gole, to jak przystało na polskie hity w tym spotkaniu może paść ich niewiele.

To dość ważna konfrontacja, chociaż nie.. nawet gdyby była to 25. kolejka, przy takim układzie tabeli wcale nie musiałby to być mecz o tytuł, bo to tak przedziwna i śmieszna liga, bez prawdziwych liderów. Mimo wszystko liczę na dość dobrą taktykę Lecha. Spokój, szanowanie wyniku i konsekwencję w szukaniu okazji. Rumak wydaje mi się, że tak właśnie do tego podejdzie.

Nie lubię statystyk, ale w 10 ostatnich pojedynkach tych zespołów (2008-2010) wyniki wyglądały tak:
0:1, 0:0, 1:1, 1:0, 2:1, 1:0, 2:0, 1:1, 0:0, 0:1

To mój typ, jeśli chodzi o 1x2, to chyba nie warto próbować.
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Po ostatniej arcyciekawej i zaskakującej wszystkich kolejce nabieram smaku przed kolejną. Czekałem już od wczoraj aż ktoś założy temat. Patrząc jakie są kursy na tę kolejkę widać, że będą grać ze sobą wyrównane zespoły. Jeśli najmniejszy kurs waha się niecałe 1,7 to jest naprawdę warty postawienia nawet drobnych. Ale do rzeczy...
Chciałbym się skupić na meczu w Poznaniu, niewątpliwe hicior kolejki, zapowiadają że ma być ponad 40tys. ludzi na tym meczu - to już o czymś świadczy. Nie zgadzam się z kolegą powyżej, właśnie przy tak elektryzujących meczach warto zaryzykować i ja mam zamiar tak zrobić stawiając na gospodarzy. Lech przed tak wielką publicznością jeszcze nie grał w tym sezonie, jedynie do czego nas przyzwyczaił to największa frekfencja na własnym stadionie. Kolejnym powodem dla którego warto oglądać mecz to sytuacja w tabeli, możemy poznać nowego lidera, Lech ma najlepszą obrone w całej lidze, Legia atak. Czy fenomenalny Ljuboja wpakuje piłkę do siatki po raz 10 w sezonie ? Warto też zaznaczyć, że Wojskowi nie przegrali żadnego meczu na wyjeździe, ale każda passa kiedyś się kończy - zupełnie tak jak w ubiegłej kolejce gdzie pasmo zwycięstw Górnika i Legii przerwały się.
A więc czeka nas bardzo ciekawy mecz. Tak jak wcześniej zaznaczyłem, że bez ryzyka nie ma zabawy - stawiam na zwycięstwo gospodarzy.
Lech Poznań - Legia Warszawa - 1 - 2,25
buk: bet-at-home
Można jeszcze postawić na zwycięstwo Lecha 1:0 po kursie 6,00 ale to już dla mega ryzykantów. Osobiście odpuszczam to..
Miłych wrażeń!
 
optimusmt06 66

optimusmt06

Użytkownik
Witam wszystkich, to mój pierwszy post;)
Jako że oglądam ligę Polską i kibicuje jednej z drużyn, wybieram co kolejkę pare spotkań z T-Mobile.
Co do hitu kolejki Lech-Legia to uważam Legię za faworyta w tym meczu.Dlaczego ?
Po pierwsze przegrała ostatni mecz z Jagą i będzie w tym meczu chciała się zrehabilitować z kolei Lech ciupa sobie punkty z meczu na mecz ale jego gra nie imponuje mnie.
Mój typ na to spotkanie to Obie drużyny strz.gola kurs 1.8 (Expekt) ewentualnie 02 Legia z podpórką po kursie 1.5.
Kolejnym meczem dla mnie do postawienia jest poniedziałkowy Pogoń- Ruch
również stawiając gole obu drużyn kurs 1.8
Ruch doznał pierwszej porażki pod wodzą Zielińskiego z Lechią nie strzelając przy tym bramki,wyjazd do Szczecina potraktują poważnie przy czym licze że Pogoń również coś strzeli w końcu grają u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Lider CWKS gra jedno z najtrudniejszych spotkań tego sezonu w Poznaniu. Jagiellonia ma patent na mocne drużyny. Przegrała z nią Legia i przegrał Lech. Tyle że Legia przegrała u siebie 1:2, a Lech przegrał 0:2. Czyli Legia ciut mocniejsza? Patrząc przez pryzmat meczu z Jagą ???? Wydaje mi się, że jedna bramka może zadecydować o wyniku tego spotkania. Dla takiej rzeszy kibiców, bezbramkowy wynik byłby karą.. Ogromna liczba wiary ze Stolicy Polski jedzie wspierać swoją drużynę. Gdzieś wyczytałem, że doping z będzie słyszalny ze stadionu na pół Poznania ???? H2H oczywiście po stronie Legionistów. W poprzednim sezonie skończyło się 0:0 w Poznaniu. Teraz także chodzi mi under po głowie, albo X do 1 połowy. Piłkarskie szachy i mało otwartej gry zarówno po jednej jak i drugiej stronie. Obie ekipy po prostu nie chcą przegrać tego spotkania. Sercem za Legią, rozum podpowiada, żeby nie eksperymentować z zakładami. Dlatego na podwojenie kasy proponuję od siebie..
Typ: X do przerwy
Kurs: 2,05

 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów
Typ: GKS Bełchatów
Kurs: 5,50
bwin
Pierwszym spotkaniem dwunastej kolejki będzie pojedynek Lubińskiego Zagłębia z GKS-em Bełchatów. Dla obu ekip będzie to mecz o tak zwane sześć punktów. Gospodarze zajmują obecnie czternaste miejsce w ligowej tabeli zaś goście są na ostatniej. W roli faworyta tego spotkania są stawiani &quot;Miedziowi&quot; moim zdaniem może być inaczej. Co prawda Lubinianie wygrali ostatni pojedynek z Górnikiem Zabrze ale nie zasłużyli na te wygraną. Dwie bramki Szymona Pawłowskiego jedna z dystansu druga z rzutu wolnego to były chyba dwa z trzech celnych strzałów oddanych na bramkę rywala. Górnicy mieli w tym pojedynku duża przewagę i tylko ich niefrasobliwość pozwoliła gościom wywieźć taki rezultat. Co do Bełchatowian to w tym spotkaniu jest ich ostatnia szansa aby nawiązać jeszcze walkę o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Rewolucją w klubie ma być angaż Michała Probierza na stanowisko trenera, moim zdaniem może to być udany krok władz klubowych. Probierz w przeszłości nieraz udowodnił, że potrafi wyprowadzić na prostą drużyny, którym nie idzie. Tak było między innymi z łódzkim ŁkS-em który to przegrywał mecz za meczem i po zaangażowaniu go ŁKS zaczął wygrywać spotkania. Lubi on takie wyzwania i jest w stanie wstrząsnąć drużyną aby mogła ona zmienić swoje oblicze. Zapewne trener będzie mógł skorzystać z wyrzuconych do Młodej Ekstraklasy Kamila Kosowskiego, Mate Lacicia i Łukasza Budziłka ale czy zobaczymy ich już w piątkowym spotkaniu ? Ja jestem zdania że ekipa gości pod wodzą nowego trenera odniesie w końcu sukces.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Polska: Ekstraklasa, godz 18

Zagłębie Lubin (-1 handicap azjatycki) – GKS Bełchatów

TYP: 1 (w przypadku wygrania gospodarzy jedną bramką zwrot)

KURS: 2,38

BUK: Pinnacle Sports

Analiza:

Jutro o godzinie 18 rozpoczną się spotkania 12 kolejki Polskiej Ekstraklasy. Zmierzą się w tym meczu Gospodarze czyli Zagłębie Lubin z zespołem gości czyli GKS Bełchatów. Wybrałem ten mecz ponieważ oba zespoły dzieli jedynie jedna pozycja i co mnie najbardziej dziwi że taki zespół jak Zagłębie Lubin walczy o utrzymanie w tym sezonie. A więc zacznijmy może od zespołu gospodarzy którzy to znajdują się na 14 pozycji z dorobkiem ośmiu oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni pięć meczy w których to jeden mecz wygrali, jeden mecz zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach pięć goli i stracili siedem goli. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie sześć meczy w których to dwa mecze wygrali, jeden mecz zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach pięć goli i stracili siedem bramek. A więc bilans bramkowy jest taki sam jak na własnym boisku. W tym sezonie bardzo zawodzą i na pewno kibice nie mogą być z tego faktu dumni lecz sądzę że powinni bez problemu się utrzymać bo kadrę piłkarzy mają mocną a grają strasznie w kratkę. Jeden mecz potrafią wygrać natomiast kolejny przegrać i tak przeplatają się ich spotkania. W ostatniej kolejce wygrali oni z Górnikiem Zabrze na wyjeździe 2:0. A więc jak widać potrafią grać dobrze i to z zespołami z czołówki dlatego też tym bardziej mnie dziwi że znajdują się tak nisko w tabeli. Natomiast zespół gości a więc GKS w tym sezonie znajduje się na ostatniej pozycji z dorobkiem czterech oczek. Kiedy usłyszeli że ich główny sponsor czyli PGE się wycofuje w tej drużynie zaczęły się dziać złe rzeczy. A to piłkarze nie dostają na czas pensji i strajkują nawet zgłaszają ten fakt do sądu lecz tam przegrywają z klubem i po co ci zawodnicy mają grać jak i tak swoich pensji nie dostają. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie sześć meczy w których to jeden mecz wygrali, jeden zremisowali i cztery przegrali. Strzelili oni jedynie trzy gole i stracili ich aż 11 bramek. Na wyjeździe im idzie jeszcze gorzej bo rozegrali pięć meczy w których to wszystkie mecze przegrali. Strzelili zaledwie trzy gole a stracili ich aż 9. A więc jak widać jest to zespół najsłabszy w tej lidze i na 100% jestem przekonany że spadną. Mieszkam w tym mieście i widzę co tutaj się dzieje a niestety w GKS dzieje się nie dobrze. Coraz mniej osób chodzi na mecze i nie mają po prostu za co utrzymać ten klub. W ostatniej kolejce zagrali oni na własnym stadionie z Pogonią Szczecin i doznali porażki przegrywając 1:0. Więc jak na swoim boisku nie potrafią wygrać to co dopiero na wyjeździe. Uważam że niestety GKS w tym meczu polegnie a nawet można zastanowić się nad handicapem bo kursy są bardzo ciekawe. Stawiam że gospodarze ten mecz wygrają pewnie 2:0 lub 3:0 ;)
 
E 4

emilb

Użytkownik
Myślę, że nadchodzącą kolejkę można nazwać apogeum naszej Ekstraklasy pod względem wytypowania wyników. Liga sama w sobie jest zaskakująca, jeśli chodzi o wyniki, ale patrząc na terminarz na nadchodząc weekend długo zachodziłem w głowę, który typ mógłby być najpewniejszy. Takiego koniec końców raczej nie znalazłem, ale kilka spostrzeżeń mam.

Zacznijmy od meczu Zagłębia. Enigmatyczna drużyna, po której nie wiadomo czego się spodziewać. Przegrana z Podbeskidziem, wygrana z niepokonanym dotąd Górnikiem. Po prostu cyrk. Teraz czeka ich potyczka z drugą, obok Górali, najsłabszą na ten moment ekipą ligi - Bełchatowem. Można by próbować ponownie trafić bardzo wysoki kurs na gości (piszę ponownie, bo sam stawiałem na Podbeskidzie), ale według mnie nie warto. Jako, że jestem zapracowany i nie mam czasu oglądać meczów, tym bardziej naszej ligi, która poziomem nie przyciąga, mogę jedynie posiłkować się skrótami, artykułami itp. I tak między innymi czytałem ostatnio wywiad z Szymkiem Pawłowskim dla &quot;Piłki Nożnej&quot;, który sam nie potrafił za bardzo wyjaśnić okoliczności porażki. Zagłębie było stroną przeważającą, a druga bramka dla Podbeskidzia była &quot;dziwna&quot;. Wiadomo, marne takie tłumaczenie, jednak ja uważam, że taka sytuacja nie powinna zdarzyć się dwa razy w tak krótkim czasie i przewiduję wygraną Lubinian. Kurs spada, wczoraj był 1,70.

Zagłębie - GKS Bełchatów 1 1,65 bet-at-home


Inny mecz, który przykuł moją uwagę to Lechia - Widzew. Gdańszczanie zaimponowali mi w poprzedniej kolejce, przynajmniej wynikiem. Pamiętam jak to wszyscy grali na Ruch, uzasadniając wybór brakiem Traore i bodaj Bieniuka, już nie pamiętam dokładnie. A tu Lechici spłatali figla, braki umiejętnie uzupełnili i zagrali na nosie wicemistrzom Polski. Widzew fajnie wyrównał z Jagą dwie kolejki temu, ale myślę mimo wszystko, że można zaryzykować na gospodarzy. W porównaniu do poprzedniego sezonu wyniki o niebo lepsze. To prawda, że nowy, duży stadion chyba nieco ich onieśmiela (?), czują się na nim nieswojo. Uważam jednak, że tym razem może aż tak nie będzie im to przeszkadzać i poradzą sobie z niedawnym jeszcze liderem.

Lechia - Widzew 1 2,00 bet-at-home

Z pozostałych spotkań sam nie wiem. Tak na sucho: fajny kurs na Legię, Wisła remis, Polonia - Górnik BTS, no i na Jagę można ryzykować, ale po ostatnim domowym &quot;popisie&quot; z Widzewem nie jestem przekonany.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Michał Probierz
Czy przywróci pan do składu piłkarzy odsuniętych do rezerw - Kosowskiego, Lacicia i Budziłka?
- Zastałem taką sytuację w klubie i nie zamierzam jej zmieniać. Mam natomiast nadzieję, że wkrótce wyleczą się zawodnicy, którzy są kontuzjowani i bardzo nam pomogą.
Takze niefajno , zbyt mocnej pozycji to on nie ma na obecna chwile
 
waski1911 8

waski1911

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Lechia Gdansk - Widzew Lodz
TYP: over 2.5
KURS: 2.15
BUK: Bet365
Analiza Jutro o godzinie 20:45 w Polskiej Ekstraklasie dojdzie co bardzo ciekawie zapowiadajacego się spotkania gdzie w Gdańsku tamtejsza Lechia podejmować będzie gości z Łodzi Widzew. Będzie to spotkanie sąsiadów z ligowej tabeli Lechia z dorobkiem 18 punktów plasuje się na 6 lokacie zaś Widzew z jednym oczkiem mniej o lokatę niżej, także jutrzejsze spotkanie pokaże nam kto doskoczy do czołówki tabeli a kto zakotwiczy na dobre w środku. Oba zespoły graja w tym sezonie bardzo ofensywny futbol w 11 spotkaniach Lechii padło aż 29 bramek 16 Strzelili Lechici a 13 stracili co daje średnia 2.6 bramki na spotkanie zaś w wszystkich spotkaniach Widzewa tylko o jedna bramkę mniej 28 średnia na spotkanie 2.5 Widzew strzelał 14 razy i tyle samo też tracił. Liczby pokazują że obie drużyny nie kalkulują i graja ładna ciekawa dla oka piłkę. Piątkowy mecz zostanie rozegrany na nowej, świeżo wymienionej murawie co również powinno sprzyjać ofensywnej grze. W tym spotkaniu stawiam over 2.5
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Lech - Legia
18 listopada 14:30

Mecz kolejki, który moim zdaniem nie będzie zbyt ciekawym widowiskiem i na boisku zobaczymy szachy. Legia ostatnio spuściła z tonu, wypunktowana przez Jagiellonię poniosła pierwsza ligowa porażkę w tym sezonie.
Piłkarze Lecha na pewno będą bardzo zmotywowani, będą mieli do pomocy 12 zawodnika - publiczność - która robi niesamowitą oprawę w każdym meczu.
Henriquez zrezygnował z wyjazdu na zgrupowanie, aby przygotować się do meczu przeciwko Legii. źródło:legia.com
Dodatkową dobrą informacją dla gospodarzy jest powrót Bartosza Ślusarskiego
„Ślusarz” od kilku tygodni zmagał się z kontuzją. Wydawało się, że najlepszy w tym sezonie atakujący „Kolejorza” nie wyzdrowieje do niedzieli. Tymczasem zawodnik wrócił do treningów i zapowiada gotowość na mecz z Legią. źródło:legia.com
Chociaż bilans Lecha u siebie to 2W - 2D - 1L, wydaje mi się, że to właśnie Kolejorz zdobędzie tutaj 3 punkty, a mecz określany hitem nie będzie był okraszony wieloma sytuacjami bramkowymi - stąd typ:
Lech Poznań - Legia Warszawa
1 X 2 i liczba goli
Typ: Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie mniej niż 3,5 gola @2.95
bwin
 
Z 673,3K
Wisla -Slask 1//2,32
Mysle ze najwyzszy czas zeby Wisla w koncu odniesla zwyciestwo.Napewno krakowianie zdecydowanie zawodze wtym sezonie ale przeciesz niesa taka slaba druzyna zeby plotac sie w samej koncowce tabeli.Ostatni remis na wyjezdzie z Korona byl troche pechowy poniewaz wyrownujaca bramke stracili w samej koncowce spotkania.Slask to druzyna ktora jest grozna na wyjazdach ,ale wtym pojedynku niebedzie miala wiele do powiedzenia. Bramki genkowa powinny zalatwic sprawe i Wisla wreszcie zdobedzie trzy punkty.Ale niezmienia to faktu ze ten sezon jest stracony dla tej druzyny.
 
H 187

h778

Użytkownik
Nigdy nie zaryzykowałbym grania Zagłębia po tak marnym kursie. To jest najbardziej nieobliczalna drużyna w Polsce, wystarczy spojrzeć na ostatnie 3 mecze - wygrana ze Śląskiem na wyjeździe po świetnym meczu, żenująca przegrana z Podbeskidziem u siebie, pewne zwycięstwo z Górnikiem w Zabrzu. Tutaj wszystko może się zdarzyć, zwłaszcza biorać pod uwagę fakt, że najlepszy (tak w zasadzie: jedyny dobry) piłkarz Zagłębia dopiero wczoraj wrócił do klubu i może trochę odczuwać trudy całotygodniowego zgrupowania. Nie wierzę, że Zagłębie dzisiaj zagra zgodnie z planem, to nie ten typ drużyny.
Bełchatów dnb @ 4,2 [Tobet]
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Zapowiada się bardzo interesująca kolejka, dużo prawdziwych hitów ????
Rozpoczynamy o godzinie 18 spotkaniem Zagłębie Lubin vs GKS Bełchatów. Drużyny z dołu tabeli. Goście ostatnie miejsce, z bilansem na wyjazdach 0-0-5, a gospodarze 14 lokata z bilansem spotkań u siebie 1-1-3. W lepszych humorach mogą być piłkarze z Lubina, którzy tydzień temu wygrali na ciężkim terenie w Zabrzu 2-0. GKS od 3 spotkań bez punktów, z bilansem bramkowym 0-8. Czy nowy trener pomoże gościom poprawić styl gry? Moim zdaniem nie i stawiam jako faworyta Zagłębie Lubin. Zagram asekuracyjnie 1 DNB w Expekt po kursie 1.25 oraz dodatkowy typ Obie drużyny strzelą gola - 2.00 w Expekt.
Zagłębie Lubin od 2005 roku u siebie nie przegrało z Bełchatowem. Warto wspomnieć, że ostatnie 3 spotkania kończyły się wynikami 1-1. Czy seria będzie podtrzymana? Zobaczymy.

Zaglebie Lubin - GKS Belchatow 1,65 - 3,65 - 4,80 w Expekt
Wygra Zagłębie (w przypadku remisu zwrot) - 1.25 w Expekt
Obie drużyny strzelą bramkę - 2.00 w Expekt

Zbigniew Boniek poleca - odbierz swój bonus teraz!


&lt;!-- Affiliate Code Do NOT Modify--&gt;&lt;a href=&quot;http://affiliates.beaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_7631b_222&quot; &gt;&lt;script src=&quot;http://ecess1.cdn.continent8.com/wlbetclic/bannerflow/ad_178251.js?btag=a_7631b_222&quot; charset=&quot;utf-8&quot; type=&quot;text/javascript&quot;&gt;&lt;/script&gt;
&lt;/a&gt;&lt;!-- End affiliate Code--&gt;
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Polonia 2,2

Wszyscy skupiają się na meczu Lecha i Legii, a ja spróbuje uderzyć w inny hit kolejki mianowicie Polonia-Górnik. Polonia to drużyna, które czerpie radość z wygrywania i tworzy przedewszystkim zespół, który daje z siebie max przez cały mecz. Stali się moim ulubionym zespołem w TE. Nie stracili punktów od 4 kolejek i chcą passe przedłużyć do 5 kolejnych zwycięst z rzędu. Co ciekawe poloniści w trzech ostatnich meczach nie wykorzystali trzech jedenastek ???? . Polonia różni się tym od Górnika, że jest to zespół budowany w krótkim okresie natomiast Górnik powstał w procesie długofalowym przez co jest zespołem stabilniejszym i ma mniej przestojów w swojej grze. Mnie jednak to nie zniechęca do grania w kierunku gospodarza spotkania. Do gry po pauzie za kartki wraca Tomasz Brzyski, który jest bardzo ważnym elementem zespołu i potrafi świetnie wykonywać stałe fragmenty gry. Oba zespoły bez większych osłabień. Obie drużyny napewno będą mieć sporo szans na strzelenie bramki. Zadecyduje skuteczność oraz indywidualne umiejętności piłkarzy, które są po stronie Poloni. Liczę też na małe podłamanie psychiczne zabrzan spowodowane nie znanym w tym sezonie uczuciem przegranej ???? . Jeśli Polonia strzeli pierwsza bramkę to o wynik jestem spokojny.

Przypuszczale składy:

Polonia: Przyrowski-Cotra-Baszczyński-Kokoszka-Todorovski-Pazio-Piątek-Brzyski-Wszołek-Teodorczyk-Dawaszwili

Górnik: Skorupski-Bemben-Danch-Szeweluchin-Garncarczyk-Olkowski-Przybylski-Mączyński-Nakoulma-Kwiek-Milik​
 
zohan 3

zohan

Użytkownik
Ja tylko informacyjnie dodam, że w meczu z Lechem nie wystąpi kontuzjowany Wawrzyniak, pauzujący za kartki Astiz, a pod znakiem zapytania stoi występ Vrdoljaka. O ile Wawrzyniaka z powodzeniem może zastąpić Rzeźniczak, dwaj pozostali nie mają wartościowych zmienników. Można się spodziewać ustawienia w obronie Jędrzejczyk - Suler - Żewłakow -Rzeźniczak (chyba że Choto ???? ). Obrona Legii gra nie najlepiej nawet w optymalnym zestawieniu, a zestawienie w środku obrony dwóch graczy, którzy w ostatnim czasie popełniali tyle błędów do oczywisty Handicap dla Lecha. Jeszcze trudniej będzie zastąpić Vrdoljaka, który porządkował grę Legii w środku boiska i wprowadzał spokój do II linii. Gol jest pod formą w tym sezonie, a Łukasik świetne mecze przeplata występami z wieloma błedami i głupimi stratami. Z kolei Furman jest niezły w ofensywie, natomiast rzadko wspiera obrońców i jest moim zdaniem niezłym graczem na wejście z ławki a nie na pierwszy skład. W większości meczów tego sezonu Legii, mimo błędów obrony i straconych bramek, dzięki dobrej grze w ofensywie i D.Ljuboji udawało się strzelić więcej bramek od rywala i osiągać niezłe rezultaty (najwięcej strzelonych bramek w lidze). Teraz jednak będą mierzyć się z najlepszą obroną w Lidze. Podsumowując... Sercem za Legią ale braki kadrowe + dobra defensywa Lecha + 41 tys Lechitów na trybunach + seria nieprzegranych meczów z Legią u siebie od 2004 sprawiają że typuję:
wygraną Lecha @2,43 Pinnacle. -
Nie spodziewam się też dużo goli, poprzednie mecze tych drużyn to typowe piłkarskie szachy, stąd typ: under 2,5 @ 1,64 Pinnacle - oraz Lech wygra różnicą 1 gola @ 3,75 BetClic -

Edyta: Uwielbiam mylić się w ten sposób! ????
 
L 1

lvs

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź
Typ: 1x
Kurs:1,22
Data: 16 listopada godzina 20:45

Dzisiaj wieczorem na PGA Arena w Gdańsku Lechia podejmować będzie Widzewiaków. Może kurs nie jest porywający na typ, który podałem, ale moim zdaniem bardzo pewny.
Po pierwsze: Lechia na ten moment jest drużyną piłkarsko lepszą. Do składu wraca Traore, a to on stanowi w głównej mierze o sile Gdańszczan. Porównując również pozostałych zawodników na poszczególnych pozycjach Lechia wypada lepiej.
Po drugie: W Widzewie zabraknie Rybickiego i Kaczmarka, a bez nich gra ofensywna wiele traci.
Po trzecie: Dużo się mówi o słabej grze Lechii u siebie...ale to już raczej przeszłość, wyniki jeszcze nie są najlepsze, ale najpierw wygrana z Lechem, potem przyszła porażka po walce i niezłej grze ze Śląskiem i Legią...ale tu również Lechia pokazała ciekawy futbol. Teraz czas na zwycięstwo, bo ciśnienie na wygrywanie u siebie jest coraz większe.
Ogólnie uważam, że chociaż te zespoły w tabeli dzieli niewiele to na koniec sezonu Lechia będzie zdecydowanie wyżej, Widzew pojechał na świeżości i fantazji młodzieńczej, a teraz sukcesywnie zaczyna się zjazd w tabeli.
Dlaczego 1x, bo to Polska liga...;)A tak na poważnie to istnienie możliwość wyniku 0-0, bądź jakiejś przypadkowej bramki dla Widzewa i później pogoń Lechii... wtedy 1-1:grin:
Jagielonia Białystok - Korona Kielce
Typ 1x
Kurs 1,22
Data: 17 listopada 15:45

Kiedy jak nie teraz Jagielonia ma wygrać u siebie? Ja bezpiecznie z podpórką. Nie wierzę w kolejną porażkę Jagieloni u siebie. Wygrywają po dobrym meczu w Poznaniu, na Łazienkowskiej...Wraca doping...do tego osłabiona i porozbijana Korona, która gra fatalnie na wyjazdach
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Kurs na Zagłebie to spora przesada. Mają problemy z grą ze słabszymi rywalami. Zagrali niezły (pomimo, że przegrany) mecz z Lechem, a później wygrali w derbach ze Śląskiem. Później przyszedł mecz z Podbeskidziem, gdzie również sporo osób liczyło na drużynę z Lubina. Przegrali w dość kompromitującym stylu na własnym stadionie. W ostatniej kolejce natomiast zakończyli passę Górnika. Teraz po raz kolejny zagrają z drużyną pokroju Podbeskidzia i po raz kolejny są wyraźnym faworytem. Tymczasem do Bełchatowa przyszedł Probierz, który może nieco zaskoczyć ustawieniem. W 5 meczach wyjazdowych zaliczyli 5 porażek, choć sam wymiar kary nie był ogromny. Tylko Górnik pokrył &quot;handicap&quot;, gdzie reszta porażek była minimalna (jedna bramka). Wynik, a gra to jednak dwie różne rzeczy, a Bełchatowianie do tej pory grali bardzo słabo. Mecze pod wodzą Złomańczuka były meczami straconymi. Gość bez charakteru i zbyt bojaźliwy do tego by prowadzić drużynę piłkarską. Probierz pokazał między innymi w ŁKS-ie, że potrafi wykrzesać z piłkarzy resztki umiejętności. Głównie przy tym typie kieruję się jednak wysokim kursem na gości.
Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów
GKS Bełchatów lub remis 2,37 Bet365 ⛔
GKS Bełchatów +1,5 1,50 Bet365 ✅
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Lech - Legia
Hit zbliżającej kolejki, gdyż inaczej nie można nazwać tego ciekawie zapowiadającego się starcia. Nie trzeba chyba wspominać też jak te drużyny za sobą &#39;przepadają&#39; i chyba zawsze mamy starcie na noże. Nie inaczej powinno być i teraz. Lech bardzo dobrze w tym sezonie gra w obronie, dotychczas stracił najmniej goli spośród wszystkich drużyn - tylko 6. Ze strzelaniem natomiast nie jest za ciekawie, do tej pory zawodnicy z Poznania strzelili 15 bramek co nie jest wynikiem porażającym. Ich odwieczny rywal - Legia ma na koncie 25 trafień przy 12 straconych. Wybrałem ten mecz, gdyż widzę w nim spotkanie typowo underowe, w którym nie zobaczymy zbyt wielu bramek. Lech gra u siebie solidnie, odniósł do tej pory jedną porażkę - z Jagą 0:2, z którą ostatnio poległa Legia 1:2. Goście ze stolicy na wyjazdach grają bardzo dobrze, mają bilans 3-2-0 i są jedną z trzech niepokonanych ekip na wyjeździe. Przeglądając obecny sezon jak i historię, którą wkleję pod koniec nie mam żadnych wątpliwości, by w tym meczu zagrać na under 2.5 gola.
Historia ostatnich spotkań Lecha z Legią na własnym boisku:
30.10.2011 - 0:0
16.04.2011 - 1:0
03.04.2010 - 1:0
05.10.2008 - 0:0
Tak więc w czterech ostatnich meczach padło łącznie tylko dwa gole.
Przy obecnej dyspozycji obrony Lecha sądzę, że tendencja może zostać podtrzymana, jedyne co może pokrzyżować plany to niezła gra Legii z przodu ale to może zostać zneutralizowane.
Typ: Under 2.5 gola @ 1,65 Betsafe ⛔
To sobie postrzelali ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom