>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

12 Kolejka T-Mobile Ekstraklasy 16.11 - 19.11.2012

Status
Zamknięty.
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Zagłebie Lubin - GKS Bełchatów
Zagłebie over 1,5 gola
1,72
Bet365
Przed nami 12 kolejka polskiej Ekstraklasy. W pierwszym Piątkowym meczu zagrają Zagłebie Lubin z GKS-em Bełchatów. Obydwie druzyny w tym spotkaniu potrzebują punktów bowiem zajmują miejsca w dole tabeli..Zagłebie 14 a Bełchatów 16, czyli ostatnie. Jeszcze kilka lat temu Zagłebie zdobyło Mistrza a GKS vicemistrza kraju, jednak te czasu minely. Aktualnie obydwa kluby raczej musza myslec o zbieraniu punktów i o utrzymaniu sie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Mimo, że w tabeli druzyny dzielą tylko 2 miejsca to uwazam, że Zagłebie prezentuje o wiele wyższy poziom sportowy i dlatego mój typ będzie w jakims stopniu na gospodarzy bowiem stawiam over 1,5 gola Zagłebia. Kurs na ten zakład wynosi 1,72. Jak dla mnie jak najabrdziej opłacalny. Zacznijmy od konkretnych statystyk, otóż gospodarze zdobyli jak narazie 11 punktow jednak w tabeli mają 8 bowiem zostali ukrania minusowymi 3 oczkami na początku sezonu. Jesli chodzi Blechatow to tak ekipa ma w dorobku zaledwie 4 punkciki, jak na 11 pojedynkow to naprawde kiepski wynik. Forma równiez przemawia za Zagłebiem bowiem na ostatnie 3 spotkania wygrali 2 i 1 przegrali. Komplet punktów zdobyli z mistrzem kraju, Slaskiem i z Silnym Górnikiem. Obydwie te ekipy zespól z Lubina ograł 2-0 a więc w tych meczach mieli over 1,5 bramki. Skoro takim rywalom potrafili strzelic dwa gole to nie widze przeszkód by dzis na wlasnym boisku powtórzyc to z Belchatowem. Tym bardziej, że goscie przegrywają mecz za meczem..3 ostatnie pojedynki to 3 porazki i przegrane z Pogonią 1-0, 2-0 z Górnikiem i az 5-0 z Polonią. Widac,że goscie mają problemy zarówno w ofensywie jak i w defensywie. Zagłebie jest dzis faworytem a co ciekawe we wszytskich trzech dotychczasowych wygranych tej druzyny strzelali rywalom 2 bramki a wiec czekamy. Zagłebie strzeliło 2 gole równiez Legii co na pewno jest warte uwagi, podkreslenia. Wlasne boisko, forma, atmosfera w szatni, poziom sportowy, pozycja w tabeli..to wszytsko przemawia za Zagłebiem i liczę, że to wykorzystają strzelając minimum 2 bramki.
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
W pierwszym sobotnim spotkaniu zmierzy się rewelacja tegorocznych rozgrywek Piast Gliwice z przedostatnim w tabeli Podbeskidziem.
Zacznę analizę od gospodarzy, Piast to beniaminek Ekstraklasy, który na początku sezonu skazywany był na walkę o utrzymanie zresztą takie też założenia były w klubie przed sezonem. Tymczasem Piast ulokował się w środku tabeli i wszystko wskazuje na to, że tam może zadomowić się na dłużej. Podopieczni Marcina Brosza, grają naprawdę bez kompleksów, nie wystraszyli się Mistrza Polski, ograli Wiślaków oraz stoczyli równy bój z Legionistami. Szczególnie imponuje mi postawa napastnika Piasta Kędziory, widać że chłopak zostawia zdrowie na boisku i walczy o każdą piłe.
Podbeskidzie okupuje ostatnie miejsca w tabeli i to tylko dzięki fatalnej postawie Bełchatowian nie jest ostatnie w tabeli. Podbeskidzie zmieniło ostatnio trenera na Sasala i można by rzec, że poskutkowała ta zmiana na dobre. Wygrana z Miedziowymi na ich terenie oraz skromna porażka 1:0 z Czarnymi Koszulami dają płomyk nadzeji na lepsze czasy w Bielsku.
Trudno wytypować tutaj wynik, Gliwice mogą naprawdę mieć ciężką przeprawe z Podbeskidziem. Ja raczej skłaniałbym się tutaj do postawienia, że Obie drużyny zdobędą gola. Podbeskidzie mimo, że większość meczy przegrało to jednak potrafiło ukąsić rywala i wepchnąć im piłkę do bramki, Piast natomiast ma przed sobą najsłabszą defensywę w lidze, która straciła dotychczas 21 bramek w 11 rozegranych meczach.
Typ wielce prawdopodobny i w tym meczu musiałaby być niezła kopanina żeby ten typ nie wszedł.
Piast Gliwice - Podbeskidzie / BTS / 1.80 Unibet tyle okazji Podbeskidzie zmarnowalo..
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Wisła - Śląsk 1 @2,45 Bwin ✅
Wisła - Śląsk [DNB] 1 @1,72 Bwin ✅
W niedzielę w meczu przyjaźni Wisła podejmie na swoim stadionie Śląsk Wrocław. Obie drużyny fatalnie zaprezentowały się przed tygodniem, Śląsk przegrał na swoim boisku z Piastem 1-3 a Wisła zremisowała w Kielcach 1-1 tracąc gola w doliczonym czasie gry mimo iż Kielczanie kończyli mecz grając w dziewiątkę. Zatem zarówno gospodarze jak i goście przystępują do niedzielnej potyczki w nie najlepszych nastrojach i trudno byłoby tu wskazać faworyta gdyby nie to że Śląsk ma wobec Wisły dług do spłacenia. Wszyscy mamy w pamięci to co miało miejsce w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu w meczu obu tych drużyn wtedy Śląsk musiał wygrać w Krakowie żeby zostać mistrzem i wygrał a Wiślacy nie zamierzali Wrocławianom przeszkadzać w drodze po tytuł. W niedziele będzie okazja żeby Śląsk trzema punktami Wiśle za to podziękował.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Zagłebie - GKS Bełchatów
1 @ 1.60
H(0-1) 1 @ 2.50
bwin

Ogólnie strasznie dziwie się, że aż tyle osób próbuje tutaj grać na Bełchatowian. Jak dla mnie jest to istne szaleństwo, a przede wszystkim strata ciężko zarobionych pieniążków.
Argumenty typu w końcu muszą się przełamać i zacząć grać, bądź Zagłębie gra strasznie nierówno wzbudza u mnie jeszcze szerszy uśmiech na buzi ????
GKS miał już się przełamać z Pogonią i tak co tydzień ta sama śpiewka. Fakt pierwsze zwycięstwo w lidze nad Podbeskidziem odnieśli, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Gra piłkarzy z Bełchatowa jest TRAGICZNA ! Ostatnie dwa spotkania to istna katastrofa, zespół, który każde spotkanie gra o życie, nie jest w stanie stworzyć sobie w spotkaniu przynajmniej dwóch groźnych sytuacji ? nie mówiąc już o tzw. &quot;setkach&quot;. W Zabrzu pierwszą wartą odnotowania akcję stworzyli w 83 minucie, jak już było po meczu. A wynik 2:0 mogą zawdzięczać tylko i wyłącznie piłkarzom Górnika, którzy razili dużą nieskutecznością w tym spotkaniu.
Następnie grają u siebie z pogrążoną w dołku Pogonią ... oczywiście komentarze typu &quot;...jak nie z Pogonią to z kim ? ... &quot; i jak toczy się spotkanie ? Zespół, który musi po raz kolejny grać o 3 punkty na własnym boisku, wygląda na murawie jakby byli po 16 godzinach pracy w kopalni. Zero pomysłu na grę, brak ambicji i tak dalej i tak dalej. Grając u siebie ze słabo spisującą się Pogonią zespół GKS-u nie potrafi wyjść z własnej połowy i tu sytuacja analogiczna do wydarzeń z Zabrza. Pierwsza groźna sytuacja gospodarzy w 83 minucie i na tym koniec. Nie tak powinna wyglądać gra zespołu, który każdy kolejny mecz jest dla nich niemalże spotkaniem o utrzymanie w Ekstraklasie.
Ewidentnie zespół w rozsypce i nie wydaje mi się aby nowy szkoleniowiec Michał Probierz był w stanie w przeciągu kilku dni zmienić mentalność zespołu.
Z drugiej strony drużyna Zagłębia Lubin, która przed sezonem była uznawana za pretendenta do gry o europejskie puchary. Kiepski początek sezonu szybko marzenia o pucharach wybił z głowy piłkarzom z Lubina i pozostała gra o utrzymanie w lidze.
Miedziowi wyraźnie złapali wiatr w żagle i zaczynają przypominać zespół z wiosny tego roku, gdzie byli najlepszą ekipą w naszej lidze.
Dwa wyjazdowe bardzo ważne zwycięstwa nad bardzo solidnymi klubami - Śląskiem oraz Górnikiem ( niepokonanym do tego czasu ) oraz bardzo nieszczęśliwa porażka przed własną publicznością z Podbeskidziem. I właśnie dzięki tej porażce wiele osób wypisuję o nierównej grze Zagłębia, co jest dla mnie ewidentnie po za wiedzą jak to spotkanie przebiegało.
Miedziowi w tym spotkaniu byli zdecydowanie lepszym zespołem, już po 15 minutach mogli prowadzić 4:0,5:0. 15 minut starczyło aby stworzyć więcej dogodnych, klarownych sytuacji pod bramkom przeciwnika niż zespół z Bełchatowa był w stanie stworzyć w przeciągu 3 spotkań. Po okresie miażdżącej przewagi obrońca Zagłębia Adam Banaś popełnił fatalny błąd, gdzie w niegroźnej sytuacji popełnił karygodny błąd, który skończył się stratą bramki. Do końca pierwszej połowy zdecydowanie mądrzej grającą ekipą byli gospodarze i dla chyba każdy z widzów tego spotkania byli przekonani, że 3 punkty pozostaną w Lubinie. Jednak tuż przed przerwą czerwoną kartką został ukarany Robert Jeż i od tego momentu spotkanie się wyrównało. Złota zwycięska bramka dla Podbeskidzia to głównie zasługa bramkarza gospodarzy Michała Gliwy, który pokazał jak nie można się zachowywać przy rzutach wolnych. I tak mimo bardzo dużej przewagi gospodarzy, którzy stworzyli sobie w tym spotkaniu masę sytuacji piłkarze Zagłębia schodzili z murawy z zerowym bilansem punktowym, na co zdecydowanie nie zasłużyli. Jednak szybko zrehabilitowali się swoim kibicom wygrywając z niepokonanym Górnikiem i to w Zabrzu.
Aktualnie co najmniej o klasę lepiej prezentują się Miedziowi i nie widzę argumentów aby dziś nie wygrali.
Dodatkowo mają w swoich szeregach takiego piłkarza jak Szymon Pawłowski, który rozgrywa chyba swoją najlepszą rundę w karierze, co poskutkowało występem w reprezentacji przeciwko Urugwajowi. Szymon wygrywa niemal każde pojedynki z obrońcami drużyny przeciwnej, napędza grę całego zespołu i uważam, że dziś także da o sobie znać.
Wszystko wskazuje na to, że Pavel Hapal będzie mógł liczyć na Costę Nhamoinesu, Defensor rodem z Zimbabwe doszedł do siebie po kontuzji stawu skokowego i w tym tygodniu trenował z resztą drużyny.
Przewidywalne składy według &quot;Przeglądu Sportowego&quot;:

Zagłębie Lubin: Gliwa, Widanow, Banaś, Tunczew, Rymaniak, Pawłowski, Bilek, Hanzel, Małkowski, Woźniak, Papadopulos

PGE GKS Bełchatów: Stachowiak, Basta, Szmatiuk, Wilusz, Sawala, Wróbel, Baran, Wacławczyk, Bożok, Madej, Buzała
Mało czasu zostało do spotkania, także grajcie Panowie i Panie :grin:
Jak dla mnie to jest największa &quot;peffka&quot; weekendu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pomar 6

pomar

Użytkownik
Dzisiaj w Gdańsku odbędzie się ciekawe spotkanie miedzy miejscową Lechią i Widzewem Łódź. Oba zespoły jasno deklarują, że interesuję je wyłącznie zwycięstwo. Moim zdaniem Lechia nie powinna przegrać tego meczu, do składu wraca najlepszy strzelec Lechii Razak Traore (10/7) oraz Grzegorz Rasiak (6/1), Andreu (7/0). Gospodarzy cieszyć szczególnie powinien powrót Traore.
W tym meczu nie zobaczymy Bajić (0/0) , Hajrapetjan (3/0), Kaniecki (4/0). Kostrzewa(0/0), Madera(10/0), Małkowski(0/0). W Widzewie nie zagra jak dla mnie najlepszy gracz łódzkiej drużyny Maciej Mielcarz(10/0), oprócz niego zabraknie też dwóch ofensywnych graczy Mariusza Rybickiego (10/2) i Marcina Kaczmarka (11/2),Na pewno dzięki temu ofensywa Widzewa straci a jakości. Stawiam opcje 1 DNB ponieważ Lechia jest nieobliczalnym zespołem która potrafi po słabym meczu zagrać dobry i odwrotnie a Widzew po świetnym początku złapał chyba zadyszke
i nie potrafi wygrać meczu. Przewidywane składy:
Lechia: Buchalik - Deleu, Bieniuk, Bąk, Brożek - Ricardinho, Surma, Pietrowski, Machaj, Wiśniewski - Traore.
Widzew: Dragojević - Broź, Abbes, Phibel, Bartkowski - Bruno, Dudek, Bartoszewicz, Okachi, Banasiak - Dhifallah.

Lechia Gdańsk DNB
1.4 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Widzew zagra dzisiaj w skąłdzie w jakim jeszcze nie grał. Przyjechał na wyjazd. Do zaprawionej w bojach Lechii. Lechia zahartowała się do gry na własnym stadionie, myślę, że wykorzysta dzisiaj swoje doświadczenie. Są osłabieni brakiem Madery, więc Widzew może jakiegoś gola strzelić. Tym badziej, ze na wyjazdach potrafi grąc. Ba, gra do przodu układa im się tam nawet składniej niż u siebie. Ale mimo wszystko Widzew dzisiaj eksperymentalnie, Lechia natomiast w oczekiwaniu na wygraną u siebie. Myślę, ze piłkarze z Gdynii zbudowali formę poprzednimi meczami i dzisiaj nie odpuszczą. dobrze prezentuje się Wiśniewski. Błyszczy Traore. Siła ognia jest i spodziewam się zwycięstwa Lechii.
zatem:

Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola@ 3.2 bwin
+ dw. 3-1 @ 15.5 bwin
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1 ( DNB ) za 1,45 Expekt lub Betway ( zwrot )


Będąca ostatnio w niezłym gazie Jagiellonia podejmuje Kielczan. 7 pkt. w tym zwycięstwa na Lechu czy Legii i pechowo stracony komplet z Widzewem budzą moje uznanie. Wyglada na to, że Hajto juz wszystko ogarnął i białostoczczanie wkroczyli na właściwe tory. Kielczanie wyrwali z gardła punkt Wiśle, ale teraz jadą na daleki i niełatwy wyjazd. Nie zagra oczywiście Vuko, a do tego dochodzą karkowicze Jovanovic i Janota. Fakt, Jaga u siebie w tym sezonie nie błyszczy, dlatego biorę DNB, ale na SŁoneczną wraca w końcu doping, co w połączeniu z wygraną na Legii powinno dziś zapełnić trybuny na maxa. Piłkarze będą więc zmotywowani, a że ich obecna dyspozycja jest na wyższym poziomie niz gości, liczę na ich zwyciestwo
Powodzenia !
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Czy zremisowali pechowo z Widzewem ?
Jaga poza kilkoma minutami, gdy zdobyła dwa gole była w tym meczu tłem,
Widzew miał sporo groźnych akcji, okazje miał już w 1 połowie.
W drugiej połowie zdominował gospodarzy i strzelił zasłużone dwie bramki,
remis był raczej sukcesem Jagi, niezależnie od tego jaki wynik był po 15 minutach,
bo to Widzew zagrał lepiej i to on odczuwał niedosyt po meczu.
Korona pokazała olbrzymią wolę walki, dziś zagra podobnie,
z kontry zrobi to samo co Lechia tutaj, dlatego gram +0,5 w stronę gości. ✅
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Polonia Warszawa - Górnik Zabrze 2,20 - 3,15 - 3,15 Expekt

Ostatni dzisiejszy mecz rozpocznie się o godzinie 18 w Warszawie. Górnik w ostatniej kolejce przegrał swój pierwszy mecz w tym sezonie. Zagrali bardzo słabo z Zagłębiem Lubin ulegając 2-0. Jeśli zagrają w podobnym stylu to mogą tylko pomarzyć o wywiezieniu punktów z Konwiktorskiej. Czarne Koszule są na fali, 4 ostatnie mecze to 4 zwycięstwa i 10 bramek. Na brak skuteczności nie mogą narzekać.
Polonia dla Górnika to bardzo nie wygodny rywal. Tylko 2 razy udało im się wygrać od 2001 roku i to na własnym terenie. W warszawie nie wygrali żadnego spotkania, dwukrotnie remisując.
Moim zdaniem dzisiejszy mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy. Kurs 2.20 w Expekt jest warty grania.

Zbigniew Boniek poleca - odbierz swój bonus teraz!

&lt;!-- Affiliate Code Do NOT Modify--&gt;&lt;script src=&quot;http://ecess1.cdn.continent8.com/wlbetclic/bannerflow/ad_178251.js?btag=a_7631b_222&quot; charset=&quot;utf-8&quot; type=&quot;text/javascript&quot;&gt;&lt;/script&gt;
&lt;!-- End affiliate Code--&gt;
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Piast - Podbeskidzie over 2,5 @ 2,17 | Pinnacle

Na dziś z ekstraklasy wpadł mi w oko over 2,5 gola w meczu Piasta z Podbeskidziem. Obie drużyny coś tam na swoim poziomie pokazują w ofensywie, znacznie gorzej z defensywą i wystarczy szybsza akcja i wpada bramka. Piast drużyna overowa dużo traci, sporo strzela, Podbeskidzie podobnie. Sądzę, że w tym meczu wpadną 3 bramki na luzie, Piast pokazał w tym sezonie, że potrafi grać dobrą piłkę i sądzę, że oni tu wygrają, koło 2:1 ????
 
K 2K

kfjatek

Użytkownik
Arboleda nie zagra. Ponoć zerwane więzadło w kolanie.
Ogromne osłabienie, choć Kamiński który go z pewnością zastąpi nie jest piłkarskim ofermą.
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Jaga poza kilkoma minutami, gdy zdobyła dwa gole była w tym meczu tłem,
Widzew miał sporo groźnych akcji, okazje miał już w 1 połowie.
W drugiej połowie zdominował gospodarzy i strzelił zasłużone dwie bramki,
remis był raczej sukcesem Jagi, niezależnie od tego jaki wynik był po 15 minutach,
bo to Widzew zagrał lepiej i to on odczuwał niedosyt po meczu.
Zgoda, ale dzisiaj Jagiellonia jest już w innej sytuacji niż z Widzewem. Są na fali po zwycięstwie nad Legią. Zagrali tam bardzo dobrze. Poza tym Korona to nie Widzew. Kielczanie mają swoje atuty, ale jesli w porpzednim sezonie grali średnio w piłkę, to teraz grają jeszcze słabiej. Dlatego ja spodziewam się dzisiaj zwycięstwa Jagi, jednobramkowego. @ 3,5
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Czy zremisowali pechowo z Widzewem ?

Jaga poza kilkoma minutami, gdy zdobyła dwa gole była w tym meczu tłem,
Widzew miał sporo groźnych akcji, okazje miał już w 1 połowie.
W drugiej połowie zdominował gospodarzy i strzelił zasłużone dwie bramki,
remis był raczej sukcesem Jagi, niezależnie od tego jaki wynik był po 15 minutach,
bo to Widzew zagrał lepiej i to on odczuwał niedosyt po meczu.

Korona pokazała olbrzymią wolę walki, dziś zagra podobnie,
z kontry zrobi to samo co Lechia tutaj, dlatego gram +0,5 w stronę gości.
Mając na myśli pechowo, chodziło mi o 90 minutę. A piłkarsko prawie się zgadzam, nie byli lepsi , ale też nie byli zdecydowanie gorsi. Tego, ze Korona walczy - nie neguję, mało jest takich drużyn w Ekstraklasie, no ale to juz tak trochę jest , ze jak się nie ma innych argumentów to trzeba nadrabiać walką. Ja jednak dziś wierzę w Jagę - Ty w Koronę i super przynajmniej jest miejsce na wymianę zdań.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Spotkanie: Lech Poznań - Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa zdobędzie gole w obu połowach
Kurs: 4,90
Bukmacher: Unibet
Analiza: Bardzo podoba mi się kurs na ten typ. Legia jest liderem w tabeli. Ta drużyna strzela mnóstwo goli. Jak do tej pory na wyjazdach Legia strzelała rywalom po co najmniej dwa gole. Co ciekawsze, we wszystkich pięciu wyjazdowych meczach Legia zdobywała gole w obu połowach. Już samo to zachęca do zagrania tego typu po absurdalnie wysokim kursie. Lech w swoim ostatnim domowym meczu zbłaźnił się przegrywając 0:2 z Jagiellonią Białystok. W tym meczu Lech stracił gole w obu połowach. Skoro Jagiellonia zdołała strzelić im gole w obu połowach, to doskonale radząca sobie w ofensywie Legia tym bardziej powinna tego dokonać. Motywacja Legii, by wygrać ten mecz powinna być ogromna, bo w Poznaniu osiągali słabe wyniki. Teraz jednak są w kapitalnej formie, więc podejrzewam, że dadzą lanie gospodarzom.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Spotkanie: Lech Poznań - Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa zdobędzie gole w obu połowach
Kurs: 4,90
Bukmacher: Unibet
Analiza: Bardzo podoba mi się kurs na ten typ. Legia jest liderem w tabeli. Ta drużyna strzela mnóstwo goli. Jak do tej pory na wyjazdach Legia strzelała rywalom po co najmniej dwa gole. Co ciekawsze, we wszystkich pięciu wyjazdowych meczach Legia zdobywała gole w obu połowach. Już samo to zachęca do zagrania tego typu po absurdalnie wysokim kursie. Lech w swoim ostatnim domowym meczu zbłaźnił się przegrywając 0:2 z Jagiellonią Białystok. W tym meczu Lech stracił gole w obu połowach. Skoro Jagiellonia zdołała strzelić im gole w obu połowach, to doskonale radząca sobie w ofensywie Legia tym bardziej powinna tego dokonać. Motywacja Legii, by wygrać ten mecz powinna być ogromna, bo w Poznaniu osiągali słabe wyniki. Teraz jednak są w kapitalnej formie, więc podejrzewam, że dadzą lanie gospodarzom.
Jeżeli Lech zbłaźnił się w swoim domowym meczu z Jagiellonią ( 0-2 ) , to co zrobiła Legia z Jagiellonią ( 1-2 ) ?? Kapitalna forma Legii ?? No way... Ok, zgadzam się motywacja na maxa, bo to wiadomo mecz kluczowy dla obydwu miast, ale myślisz , że w Poznaniu motywacja mniejsza przy około 35.000 na trybunach ??

Merytorycznie dla mnie ten mecz to typowy no-bet, mam nadzieję, że bedzie co oglądać.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Nie mam oporów przed zagraniem Wisły dzisiaj, tak jak nie miał takowych Łukasz Garguła śmiejąc się w wywiadzie w przerwie meczu Wisła - Śląsk kiedy to WKS-owi dane było świętować mistrzostwo.
Sportowo oba zespoły bardzo słabe, naprawdę dziwnie się ogląda i jednych i drugich. Choć w mediach, pokolenie lat 90. typu Mielcarski etc. jako koledzy Kulawika z boiska widzą rzekomy postęp w grze jego ekipy i w ogóle. Ale za bardzo takiego nie ma, choć przyznać trzeba, że początek debiutu Kulawika był niezły nawet.
Levy jakoś tam też bez błysku, jak mu Sebek zrobi mecz to wygraja, jak nie to nie. Przyjechał Piast i bezproblemowo ich pyknął, bo to nieźle grająca piłką ekipa jest.
Tak jak Widzew z Ruchem oddały sobie ostatnio punkciki za wiosnę kiedy to Ruch walczył o mistrza tak teraz może być podobnie. Chcę wierzyć, że Wisła zagra w końcu jakiś niezły mecz i wygra. Kiedy jak nie teraz?
Wisła Kraków @ 2.5 Bwin ✅ 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
N 0

ncms

Użytkownik
Dziś w pełni zmotywowany lider z Warszawy przyjeżdża do Poznania na mecz z zajmującym 3 miejsce Lechem. Na pewno to ważny mecz dla obu zespołów i nikt tutaj nie będzie nikomu odpuszczał. Ciężko wskazać faworyta w tym spotkaniu, najczęściej w historii padał tutaj wynik 1-0 dla gospodarzy, ale czy dziś to się powtórzy? Wg mnie, nie. Lech nie radzi sobie w ataku aż tak dobrze jak Legia i myślę, że jedynie Warszawiacy będą tutaj strzelali. Lech bardzo dobry w defensywie, nie powinien dać sobie strzelić wiele bramek, mimo braku podstawowego obrońcy Arboledy. Myślę, że będzie to mecz przede wszystkim, by nie stracić gola, dlatego też typuję wynik 1-0 w kierunku gości.
Dodatkowo warto wspomnieć, że ten mecz poprowadzi 6 sędziów. Myślę, że będą oni bardzo się pilnować, by cały ten pomysł wypalił i nie będą podejmowali takich decyzji jak np. sporne karne. Ze spalonymi też myślę, że mogą być w stronę drużyny broniącej, by czasem gol ze spalonego nie padł. Lecz to tylko już takie gdybanie.
P.S.
Liczę, że naładowany Kosecki raz się urwie i będzie po sprawie.
 
psotnick 876,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Lech Poznań – Legia Warszawa
Suma goli
Typ: Powyżej 2 @ 1.725 Pinnacle ✅ 1-3 :spokodfhgfh: wszystko zgodnie ze scenariuszem.. to lubię ????
Both teams to score?
Typ: Yes @ 1.97 Tobet ✅
Ten mecz obwołano meczem jesieni i chyba słusznie, bo spotykają się zespoły ze ścisłej czołówki. Trzecia drużyna w tabeli podejmuje lidera, co przy jednopunktowej przewadze sprawia, że każde rozstrzygniecie może mieć ogromne znaczenie dla układu tabeli na koniec rundy, a może i na koniec sezonu. Wczoraj Polonia w koncertowy sposób (kolejny zmarnowany karny!) spartoliła swoją szansę na objęcie pozycji lidera , d zisiaj ta szansa stoi przed Lechem . Z kolei Legia nie wyobraża sobie wracać do Warszawy na tarczy, co zapowiada bardzo ciekawe starcie w Poznaniu . Obie ekipy pokazały, że powinny być najpoważniejszymi kandydatami do zdobycia mistrzostwa. Legia strzeliła najwięcej goli w Ekstraklasie zaliczając trafienie w każdym meczu tego se zonu (bilans 25-12). Główny udział w tym dorobku ma lider tabeli strzelców Danijel Ljuboja (9 goli) wspierany przez Marka Saganowskiego (4) i Jakuba Koseckiego (3). Za to Lech swoją wysoką pozycję w tabeli w dużej mierze zawdzięcza żelaznej defensywie, która pozwoliła rywalom strzelić ledwie 6 goli w 11 meczach (15-6). Za ten wynik odpowiada przede wszystkim najlepsza w lidze para stoperów Arboleda – Kamiński wspomagani na bokach przez Ceesaya i Henriqueza, a zwłaszcza świetnego Buricia w bramce. Historia spotkań obu drużyn nie wróży raczej gradu bramek, w ostatnich 5 spotkaniach przy Bułgarskiej padło ledwie 3 gole. Wydaje mi się jednak, że w dzisiejszym meczu możemy być świadkami zakończenia tej underowej serii. Do takiego wniosku skłaniają mnie olbrzymie problemy z zestawieniem defensywy przed tym meczem z jakimi muszą poradzić sobie trenerzy obu ekip. Wczoraj gruchnęła wiadomość o poważnej kontuzji Arboledy, która wyłącza Kolumbijczyka nie tylko z tego meczu, ale i do końca sezonu. To ogromna strata dla l echitów, bo najlepszego obrońcę ligi zastąpi co najwyżej poprawny Hubert Wołąkiewicz. Z kolei Legia również będzie musiała sobie radzić bez ostoi swojej obrony, bo Inaki Astiz musi pauzować za kartki. Zastąpi go Słoweniec Marco Szuler, który niepewnością razi niemal w każdym meczu. Wprawdzie po przerwie wraca do składu Żewłakow, ale niestety zdrowie już nie to, a dobrym ustawieniem wszystkich dziur załatać się nie da. Na dodatek niepewny jest też występ Wawrzyniaka, który dopiero w piątek wznowił treningi. Jeśli do tych niepewności w defensywach obu ekip dodamy najlepszy atak w lidze strzelający gole jak na zawołanie, a z drugiej strony 40 tysięcy kibiców wspierających gospodarzy w walce o fotel lidera, to scenariusz otwartego meczu z wieloma okazjami strzeleckimi nie brzmi już tak niedorzecznie. W moim odczuciu wystarczy jeden wcześnie strzelony gol, by ten scenariusz wszedł w życie i linia 2 goli jest jak najbardziej do osiągnięcia. Zbyt wiele argumentów przemawia za tymi typami , by przejść obok nich oboj ę tnie, ale wszystko jak zwykle zweryfikuje boisko.
Prawdopodobne składy
Lech: Burić - Ceesay, Wołąkiewicz, Kamiński, Henriquez - Możdżeń, Drewniak, Murawski, Lovrencsics, Tonew - Bereszyński
Legia: Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Szuler, Wawrzyniak (Rzeźniczak) - Vrdoljak, Łukasik - Kucharczyk, Radović, Kosecki - Ljuboja
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Prawie wszyscy piszą o meczu w Poznaniu,a jest to strasznie ciężki mecz do typowania,undery wyglądaja najsensowniej.
Tymczasem chór Wrocławskiego Śląska jedzie do Krakowa spłacić ubiegłosezonowy dług.
A termin do spłaty wydaje się bardzo dogodny - Wisła w tabeli tak nisko za czasów Cupiała jeszcze nie była,po tym jak po raz kolejny piłkarze z Reymonta uznali, że mają trenera który za dużo karze im biegać - nie moga się pozbierać,w ostatniej kolejce nie potrafili dowieźć zwycięstwa grając 11 na 9.
3 punkciki bardzo by sie przydały,bo co sie stanie jeśli obudzi się Bełchatów?
Pseudopiłkarze Śląska również mieli zbyt ciężkie treningi i również postanowili zwolnić trenera,im jednak patrząc przez pryzmat wyników wyszło to na dobre,od czasu do czasu przydarzają im sie jedynie wpadki z najbardziej potrzebujacymi i niebiednymi (jak 0:2 z Zagłębiem).
Po ciężkim mistrzowskim sezonie,trzeba sobie conieco odbić,rozluznić się i wyrównac rachunki.
Taki jest obraz naszej EKSTRAklasy gdzie zwalnia się trenerów wymagających zbyt wiele i stara się żeby czasem poziom nie poszedł zbyt wysoko bo wówczas nie da się grać na stojąco, ustawiac meczów i zarabiać na żel.
Przykre ale dziś Wisła Kraków - Śląsk Wrocław: 1 @ 2.5 Bwin ✅
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Lech Poznań - Legia Warszawa
2/2
5,50
William Hill


Przed nami 2 niedzielne spotkania w Lidze polskiej. Na przeciwko siebie staną Lech Poznań i Legia Warszawa. Jest to jeden z 3 hitów tej kolejki. Dwa inne to mecze pomiedzy Polonią a Gornikiem oraz Wisłą a Śląskiem. Jednak mecz Lecha z Legią budzi najwieksze emocje bowiem ekipa która wygra zasiądzie na fotelu lidera Ekstraklasy. Na stadionie w Poznaniu prawdopodobnie zoabczymy komplet widzów a więc zapowiada się gorąca atmosfera. Ja w tym meczu stawiam na Legie, ogladalem kilka spotkan warszawskiej druzyny i stwierdzam, że jest to nieliczny zespoł ktory potrafi rozegrac atak pozycyjny. Widać pomysl z grze pilkarzy Legii. Moim typem bedzie zwycięstwo gości do przerwy i utrzymanie go lub powiekszenie do konca spotkania. Kurs na ten zakład wynosi 5,50, zdecydowanie polecam. Lech kilka pojedynków w tym sezonie wygrał dość szczęsliwie, rywale nie byli gorsi od Lechitow a mimo to przegrywali, no ale taka jest pilka i tak Lech znajduje sie aktualnie na 3 pozycji z punktem straty do Legii. Prawdopodobnie w Lechu dzis nie zagra Arboleda, filar defensywy, bez niego obrona traci dużo na wartosci, zatem łatwiejsze zadanie przed Ljuboją, Radovicem, kucharczykiem i Koseckim. Skoro juz mowa o ofensywie to Lech aktualnie nie ma kim postraszyc, Ślusarski, Ubiparip..myslę że to nie są pilkarze pokroju chociazby Ljuboji. Legia tydzien temu przegrała z Jagielonią i to na wlasnym boisku, dzis na pewno podopieczni trenera Urbana będą chcieli sie zrehabilitować i pokonac Lecha. Myslę, że gdy goscie zdobea dzis komplet punktów to juz nikt nie bedzie pamietał o porazce z Jagą. Liczę na szybką bramke Legionistów i kontrolowanie gry i wyniku do konca spotkania.
✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom