>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12 kolejka Ekstraligi - 3 lipca (+zaległy mecz Falubaz - Rzeszów)

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Szkoda, że deszcz znów decyduje ;/ Leszno - Gorzów na takim torze to będzie tylko start i krawężnik. A szkoda, bo zapowiadało się super emocjonująco
Atut własnego toru w pewnym sensie zanika... Jednakże moim zdaniem np. juniorzy gospodarzy i tak są w uprzywilejowanej sytuacji. Adamczewski i Musielak powinni zrobić kilka pkt więcej od Zmarzlika i Cyrana. To może być ważne, bo wynik powinien być wąski...
Po Andersenie znów wiele się nie spodziewam, kluczowa postawa drugiej linii Leszna.
Sam zagrałem na Unię Leszno. Przewidywany wynik 47-43 , 46-44 ;) ✅
EDIT: NAwet większa wygrana Byków ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maui 83

maui

Użytkownik
Atut własnego toru w pewnym sensie zanika... Jednakże moim zdaniem np. juniorzy gospodarzy i tak są w uprzywilejowanej sytuacji. Adamczewski i Musielak powinni zrobić kilka pkt więcej od Zmarzlika i Cyrana. To może być ważne, bo wynik powinien być wąski...

Po Andersenie znów wiele się nie spodziewam, kluczowa postawa drugiej linii Leszna.

Sam zagrałem na Unię Leszno. Przewidywany wynik 47-43 , 46-44 ;)

Żeby było jasne dziś ponownie zobaczymy Artura Mroczkę a nie Hansa! ;)
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Może ktoś jeszcze skorzysta, Krzyś Cegielski powiedział bardzo ważną rzecz w tym krótkim wejściu, którą sam również zaobserwowałem. Unia ma tor taki, jak w ubiegłym sezonie. Myślę, że każdy pamięta co działo się wówczas. Wniosek:
Unia (-4) - Stal 1 2,05, Bet365
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Może ktoś jeszcze skorzysta, Krzyś Cegielski powiedział bardzo ważną rzecz w tym krótkim wejściu, którą sam również zaobserwowałem. Unia ma tor taki, jak w ubiegłym sezonie. Myślę, że każdy pamięta co działo się wówczas. Wniosek:
Unia (-4) - Stal 1 2,05, Bet365
Ale tor to nie wszystko. I w poprzednim sezonie jeździł Adams, a u siebie nie do pokonania był Kołodziej oraz jako junior szalał Pavlic. Teraz mamy Skórnickiego i Kenneta, którzy w żadnym stopniu nie gwarantują wielu punktów ( może im wyjść mecz ale może też być kompletna klapa ), a do tego para juniorska także słabsza niż w poprzednim sezonie no i Kołodziej nie ta forma.
Moim zdaniem będzie to wyrównany mecz z lekkim wskazaniem na Gorzów.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
tor stał się bardziej neutralny po tej całej kosmetyce co ogranicza atut miejscowych i pokuszę się ewentualnie na livebecie pograć, bo teraz to jest loteria..
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
OGRANICZA ATUT MIEJSCOWYCH, oni do takiego toru dążyli przez cały czas!! Tylko aby uniknąć pretensji i sankcji robili nieco twardszy niż w roku ubiegłym. Dla odmiany możecie tego nie wiedzieć, bo nie chodzicie na mecze Stali w Gorzowie, ale dzisiejsi goście wcale przyczepnego toru nie lubią, więc mówienie że tor stał się neutralny jest takim uniwersalnym tekstem, który nijak się ma do dzisiejszych zawodów. OK, forma zawodników pozostawia sporo do życzenia, ale dla Kennetta, który w Anglii ma stały kontakt z takimi nawierzchniami to bajeczka (na niego też postawiłem jeszcze przed meczem widząc stan nawierzchni). Idźmy dalej, Gollob dla odmiany takiej nawierzchni za bardzo nie lubi, mało tego, średnio przepada za torem w Lesznie. Więcej? Pokazał w Zielonej Górze, że szanuje swoje kości, więc myślisz, że teraz - na takim torze będzie strasznie szalał? Słabsi juniorzy, ok, tylko teraz pytanie na ile oni są słabsi, skoro Adamczewski z Tobiaszem potrafili w poprzednim meczu wygrywać biegi seniorskie. Nie ma co gdybać, za moment 1 bieg, wówczas zobaczymy kto miał rację.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dzisiaj zaległy mecz z XII kolejki w Tarnowie:
Włókniarz Częstochowa
1. Grigorij Łaguta
2. Artiom Łaguta
3. Peter Karlsson
4. Rafał Szombierski
5. Daniel Nermark
6. Artur Czaja
Tauron Azoty Tarnów
9. Krzysztof Kasprzak
10. Martin Vaculik
11. Sebastian Ułamek
12. Bjarne Pedersen
13. Fredrik Lindgren
14. Tadeusz Kostro
Póki co widzę, że w Tarnowie pada deszczyk. Jakieś informacje z małopolski o pogodzie?
Żeby nie było miszmaszu z poszukiwaniem zaległego meczu z Zielonej Góry, wrzucam go tutaj do jednego tematu, mimo, iż to mecz w ramach VIII kolejki.
PGE Marma Rzeszów:
1. Chris Harris
2. Maciej Kuciapa
3. Rafał Okoniewski
4. Lee Richardson
5. Jason Crump
6. Dawid Lampart
Stelmet Falubaz Zielona Góra:
9. Greg Hancock
10. Grzegorz Zengota
11. Andreas Jonsson
12. Jonas Davidsson
13. Piotr Protasiewicz
14. Patryk Dudek
W obu przypadkach po raz kolejny na drodze do rozegrania meczów może stanąć niesprzyjająca pogoda. Jeżeli macie jakieś wieści pogodowe to proszę o informacje.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Czyli w ZG raczej odbędzie się pojedynek. Mam fajny typ na Crumpa w STSie. Under [email protected].
Liczą sie pierwsze pięć biegów. Wczoraj Jason słabo pojechał w Szwecji dzisiaj pojedynek w ZG. Myślę, że Jason może spokojnie stacić 4 pkt w pojedynkach z Protasiewiczem, Jonssonem czy Hancockiem ???? Tym bardziej, że zapowiada się na spokojna wygraną Zielonogórzan.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
teo undera to nie byl bm taki pewny. Szwecja a Polska to zupełnie inna bajka i niektórzy żużlowcy nie traktują jej tak poważnie patrz Gollob i Crump. 2 sprawa to ze kangur notował bardzo dobre wyniki w Zg i od 2009 roku notowal over 10,5p.
Swoja drogą to tobet mógłby sie pospieszyć z zakładami
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
teo undera to niebyl bm taki pewny. Szwecja a Polska to zupełnie inna bajka i niektórzy żuzlowcy nie traktóją jej tak powaznie patrz Gollob i Crump. 2 sprawa to ze kangur notował bardzo dobre wyniki w Zg i od 2009 roku notowal over 10,5p.
To co byś polecał? Protasiewicz czy Hancock over 10.5 ? ????
Niby Prostasiewicz wczoraj też w Szwecji średnio, ale u siebie w ZG jeździ bardzo dobrze. Chociaż może stracić pkt w pojedynku z Crumpem albo w nominowanym..
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
wg mnie wszystkie torpedy Falubazu powinny osiągnąć próg powyżej 12 punktów ty bardziej ze Rzeszów jedzie bez okonia a sa crump to za mało. Kuciapa i juniorzy na wyjazdach nie błyszcza a Angielski zaciąg tez miewa problemy na obcych torach szczeciogonie Lee.
Zielona - Rzeszów(-14)
i over
G.Hancock (10,5 pkt)
A.Jonsson (11,5 pkt)
P.Protasiewicz (11,5 pkt)
J.Crump (10,5 pkt)
i jeszcze promo Dudek vs Lampart kurs mały ale nie widzę opcji zeby nie wszedł
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Dyscyplina: Speedway
Spotkanie: Falubaz - Marma Rzeszów (Grzegorz Zengota (+1)- Chris Harris)
Typ: 1
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bet365
Analiza: Pojedynek taki z serii kto będzie gorszy, nie zaś lepszy. Chris Harris to uczestnik cyklu GP, z tego względu można by się po nim spodziewać jakiegoś szalonego wyniku, ale kto interesuje się ligą polską ten wie, co potrafi wyczyniać na wyjazdach ten sympatyczny Anglik. Zengi wraca po kontuzji i okazję do natrzaskania punktów ma wyśmienitą, nie ma Okonia, Lampart również zdecydowanie do pokonania, Bomber z Richardsonem wcale niczego szczególnego nie jeżdżą, a do tego myślę, że Hancock nie pozostawi wychowanka Falubazu na pożarcie rywalom. Tutaj nawet nie ma za bardzo nad czym rozważać, wg bukmacherów zawodnik po kontuzji jeździ słabo, a moim zdaniem zawodnik na prochach jest w stanie pojechać na 200%, nieraz już o tym słyszałem w przeróżnych wywiadach i wciąż uważam ten fakt za słuszny.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Panowie, za Okonia pełna ZZ jak dobrze rozumiem ? Pytam pod kątem Crumpa i jego overka 13,5 @2.30 w tobet...
Bo może mieć 6 a może nawet 7 startów Rudego, przy 7 startach myślę że jest w stanie ogarnąć 14 oczek a kurs wygląda super ????
E:
RADULA dzięki za info.
I już zdążyli zamienić kursy zanim zdążyłem zagrać, aj szkoda...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Panowie, za Okonia pełna ZZ jak dobrze rozumiem ? Pytam pod kątem Crumpa i jego overka 13,5 @2.30 w tobet...
Bo może miec 6 a może nawet 7 startów Rudego, przy 7 startach myśle że jest w stanie ogarnac 14 oczek a kurs wygląda super ????
Tak pełna czyli Crump minimum 6 startów a być może i 7.Kurs dość ciekawy tyle że linia by mogła być ciutek niższa ale i tak nie mozna narzekać;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ja ze swojej strony gorąco polecam i sam to również gram:
????Piotr Protasiewicz over 11,5 1,65 Tobet 9pkt+defekt na 1msc....⛔

Jeszcze przed chwilą był kurs 1,85 a ja niepotrzebnie czekałem na szerszą ofertę i tu nagle tylko 1,65...Mimo wszystko gram ponieważ Piotrek w Zielonej Górze śmiga aż miło patrzeć.W niedzielę Falubaz poradził sobie z Wrocławiem 53:37 i dzisiaj wydaje mi się że wynik będzie bardzo podobny.W tamtym spotkaniu Protasiewicz zdobył 13pkt i dzisiaj licze na bardzo podobny wynik. Zastanawiałem się czy nie zagrać Grega over 11,5 po 1,85 jednak według mnie jeździ w trochę trudniejszych biegach niż Piotrek dlatego też gram na naszego reprezentanta.
A co do wyniku wczorajszego w Szwecji za bardzo bym na to nie patrzył bo wiadomo że Polska to nr.1 i tu się jeździ na 100% a w Szwecji zdarza się ze zawodnicy testują nowe silniki itd.
Pozdrawiam RADULA

edit:eek:j Oj Oj coś mi tu śmierdzi ten defekt na 1 pozycji....oj
Falubaz...

Ale jest i dobra wiadomosc mam bilet na mecz Apator-Falubaz;)
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Wszystko moim zdaniem będzie zależeć od tego czy dobrze pojedzie przede wszystkim Zengota, Davidsson i Dudek bo trójka liderów na pewno zdobędzie ok 36-39 pkt.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
było na odwrót, szybko zmienili :/ ja złapałem -12 Falubaz, teraz jest -12,5 :p
Też złapałem -12 z ewentualnym zwrotem, miotał się dzisiaj konkretnie tobet nie ma co. Przez chwilę mieli nawet 2 opcje handi -12 i -12,5, co ciekawe oba wyceniane po równo bo na 1 @1,72 :cool:
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jason Crump over 13 punktów 1,85 Bet365 ✅
Greg Hancock over 11 punktów 1,95 Bet365 ⛔ :? // czyżby puchł..? :razz:

Tylko jeden z dwóch zaplanowanych na dzisiaj spotkań odbędzie się. W Tarnowie od rana pada tor wygląda fatalnie, więc trzeba było coś wybrać ze spotkania w Zielonej Górze. Mimo że handicap jest nisko ustawiony to ja go po prostu „nie czuję”, być może z powodu tej Z/Z. Ale za to to czuję bardzo dobry występ liderów ekip z Zielonej Góry oraz Rzeszowa. Jason Crump, były Mistrz Świat jest nie kwestionowanym liderem na chwilę obecną Rzeszowskiej drużyny, dzisiaj pojedzie pewnie siedem razy, ponieważ wystartuje jako zastępstwo zawodnika za „Okonia”, a i znając życie wystartuje jako rezerwa taktyczna, przecież trudno sobie wyobrazić jak Falubaz nie prowadzi dzisiaj z gośćmi co najmniej sześcioma punktami.. Jeśli chodzi o Grega, no jest w wybornej formie. Myślę, że spokojnie go stać dzisiaj na zdobycie 12 punktów. Pojedzie w parze z Zengotą, więc jak będzie możliwość to może go puścić przed siebie aby przypilnować podwójnej wygranej. Ale myślę, że dwa biegi dzisiaj wygra. Podsumowując, stawiam na over punktowy w przypadku oby zawodników.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom