>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

12. Kolejka Bundesligi 08-10.11.2013

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
12. Kolejka Bundesligi





Jak mniemam Hanower zaczyna od zwycięstwa dwunastą kolejkę Bundesligi. Braunschweig to drużyna, która potrafi zaskoczyć, ale brak jej regularności. Jedna wygrana z Leverkusen wiosny nie czyni. Dortmund odegra się za Arsenal na Wolfsburgu, Bayern wygra bo cóż mógłby innego uczcić. Schalke jest wyraźnym faworytem, to że z Chelsea przegrali i z BVB nic nie znaczy. Werder jest słabszy i gra na wyjeździe. Hoffenheim – Hertha interesujący spektakl, czy Hertha podtrzyma dyspozycję, z Wieśniakami mogą mieć kłopot. Gladbach jako typowa drużyna własnego boiska nie powinna mieć najmniejszego problemu z Norymbergą, aczkolwiek goście wciąż się nie przełamali, a wcale nie jest to takie oczywiste, że tego nie zrobią. Frankfurt gra jeszcze LE, ale tak czy owak bronią honoru. We Freiburgu ruszyło w pozytywną stronę, jednak z rywalami pokroju Stuttgartu będzie bardzo, bardzo trudno.
Zapraszam do dyskusji.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Hannover 96 v Eintracht Braunschweig Typ: 1 Kurs:1,72 Bet365
Kurs całkiem ok, jak na drużynę która słynie z tego, że na własnym boisku potrafi wywalczyć punkty prawie z każdym. W dodatku rywalem jest drużyna najsłabsza w lidze, która jak wielu pewnie zauważy w ostatniej kolejce wygrała z Bayerem. Warto jednak zaznaczyć, że w ostatniej kolejce synonimem słowa frajer był Bayer Leverkusen. Wyszli rezerwami, chcieli najniższym nakładem sił zgarnąć trzy punkty i skupić się na LM. Wyszło tak, że Eintracht dopisał sobie komplet, a B04 nie poprawił swoich statystyk. H96 bez zwycięstwa od sześciu spotkań, grali z czołówką: Bayern, Leverkusen, BVB, Hertha więc logiczne są te wyniki, ale poszarpali się trochę z tymi drużynami. Z Werderem ostatnio mieli szansę 50/50 i zagrali na przyzwoitym poziomie, bramka kolejki Sakaiego . Ponadto wraca do gry po czerwonej kartce (tzn. jest na pełnych obrotach) Diouf – najlepszy piłkarz tego zespołu, super strzelać, były gracz Manchesteru United. Mame Biram Diouf w 44 spotkaniach, zaliczył: 22 gole i 12 asyst, więc widać jakie to wzmocnienie. W tym sezonie dwie bramki, dwie asysty w sześciu spotkaniach rozegranych, nie wszystkie po 90 minut bo targały go kontuje. Teraz w jego wykonaniu powinno być optimum. Publiczność na HDI Arena Hannover wyczekuje zwycięstwa gospodarzy i chyba się doczeka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 56

medjyk

Użytkownik
Ciekawa kolejka do typowania. Darius fajnie to wszystko rozpisał we wstępie, tak krótko to:
Gladbach - Norymberga 1 @ 1,568 ✅ 5,68j
stawka 10/10
Jak dla mnie wygrana Gladbach to bet kolejki, podobnie zresztą jak 2 tygodnie temu, kiedy to grali z Farnkfurtem, kurs obecnie niestety niższy, ale i przeciwnik słabszy. Gladbach tak jak pisałem ostatnio to drużyna własnego boiska i tutaj jest groźna z każdym, o czym świadczy choćby wygrana z BVB 2:0. Z wyjazdami bywało dużo gorzej, ale ostatnia wygrana z HSV świadczy tylko, że forma ogólnie rośnie i te 4 miejsce obecnie zajmowane to nie przypadek. Statystycznie u siebie wygrali 5 z 5 meczów i strzelili 17 bramek, tracąc przy tym tylko 3. Norymberga z kolei to drużyna remisów - aż 7 na 11 gier i do tego 4 porażki. Obecnie jest to jedyna drużyna bez zwycięstwa i nie zanosi się żeby szybko miało to się zmienić - tak patrząc na ich grę to są najsłabszą drużyną w bundeslidze, nawet Brunszwik potrafi się lepiej zaprezentować. W ostatniej kolejce przegrali bardzo ważny mecz z Freiburgiem. W poprzednim sezonie w obu meczach to Norymberga była górą dlatego teraz wykorzystując słabość gości Borussia powinna się zrewanżować.
Leverkusen - Hamburg 1 @ 1,565 ✅ 4,52j
stawka 8/10
Leverkusen ostatnio bardzo chwaliłem, ale niestety w ostatniej kolejce mnie zawiedli i zawalili mi fajnego dubelka - zlekceważyli rywali i przegrali mecz, którego nie mogli przegrać. No cóż, tak jak pisze Darius - wygląda na to, że skupili się maksymalnie na LM. Teraz jednak spokój, LM dopiero pod koniec listopada, moja złość na nich opadła i mogę powiedzieć jedno: Leverksuen to ekipa przede wszystkim własnego boiska. Oczywiście jak są w formie to i na wyjeździe potrafią wygrywać i to robią, w końcu są obecnie na 3 miejscu w tabeli, ale podbnie do Gladbach najlepiej grają u siebie. Druga rzecz to, że taka ekipa nie przegrywa 2 meczów pod rząd i po tej wpadce na pewno jest motywacja na zwycięstwo. O HSV mogę powiedzieć też jedno: to nie jest dobra ekipa i świadczą o tym wyniki - obecnie 12 miejsce w tabeli - 3 zwycięstwa, 3 remisy i aż 5 porażek. Przed ostatnią kolejką nie wyglądało to już tak źle wprawdzie - 2 zwycięstwa i 2 remisy, ale jak spojrzeć dokładniej to te 2 zwycięstwa były ze słabiutkimi: Norymergą i Freiburgiem, a remisy z Frankfutrem i Stuttgartem. Ostatnia kolejka jednak zweryfikowała zespół - dostali 2 bramki u siebie od Gladbach i przegrali. W poprzednim sezonie 2 zwycięstwa Leverkusen i teraz nie powinno być inaczej.
Wolfsburg - Dortmund 2 @ 1,781 ⛔ 9j
stawka 9/10
BVB nie będę tutaj już opisywał, każdy już wie jaka to drużyna. Ostatnio super forma, ale niestety wczoraj Arsenal zagrał z kontry (podobnie jak Borussia w 1 meczu) i mimo, że nie grał lepiej to udało im się wygrać. Teraz BVB musi się odkupić winy zwyciężając w Wolfsburgu i powinna tego dokonać. Czemu? Bo Wolfsburg to nie Arsenal, patrząc te ich mecze to mogę powiedzieć, że to nawet nie jest drużyna, tylko bardziej zbieraniana całkiem niezłych piłkarzy i to im głównie robi ostatnie wyniki - jedna akcja w meczu + indywidualne umiejętności, jakiś strzał z daleka i wygrali te 3 mecze, ale co tu dużo mówić rywale nie byli zbyt klasowi. Dortmund to bez wątpienia drużyna i to jedna z najlepszych i to nie tylko w Niemczech i dlatego powinni wygrać, w końcu skoro taki Brunszwik grając zespołowo wygrał 2:0 na stadionie Wilków to co dopiero BVB.
Schalke - Werder 1 @ 1,606 ✅ 3,636j
stawka 6/10
Schalke powoli się odbudowuje. Ostanio wygrana w lidze z Herthą. W LM niestety z Chelsea znowu nie grali tak źle, ale fatalny błąd bramkarza i po meczu niestety - tak krótko mówiąc. Teraz mecz ligowy u siebie z Wedrerem i muszą go wygrać - takie są realia. Obecnie mają 6 pozycję w tabeli i tracą 2pkt do 4 miejsca na którym jest Gladbach, które jest w dobrej formie i teraz mecz u siebie, który powinni wygrać i dlatego Schalke też musi żeby nie stracić dystansu. Patrząc na obie drużyny, wiadomo, że Schalke jest lepsze i powinni to udowodnić.
Hannover 96 - Brunszwik 1 @ 1,758 ⛔ 5j
stawka 5/10
Tak jak wyżej opisał Darius, Hannover powinien w końcu przełamać złą passę (3 porażki z rzędu) i wygrać. Hannover to pomimo ostatnio słabej formy i nie najlepszych wyników u siebie wciąż drużyna własnego boiska i mają teraz szanse wygrać u siebie. W ostatnim meczu mimo przegranej to już lepsza gra, więc są powody do optimizmu. Goście tego meczu przeciwnik niewygodny - sensacyjnie już 2 razy w tym sezonie wygrali. Po ostatnim zwycięstwie czas dla nich na przegraną, ale mimo wszystko radzę nie szaleć ze stawką.
Kursy z pinnaclesports
Edit: bilans ⛔ 0,164j. Niestety sprawdziły się moje obawy jeśli chodzi o Hannover - trzeba w ogóle było tego nie grać, tak dochodzę teraz do wniosku. BVB - masakra, dawno tak nie zawiedli - tutaj chyba przesadziłem ze stawką, jednak grali na wyjeździe i po LM. Schalke jednak mogłem zagrać 7j zamiast 6j, tak jak myślałem z początku - no cóż trudno, odbijemy się następnym razem.
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Typów nie neguję, ale chore stawkowanie i samych propozycji też sporo.
Jak dla mnie jutrzejsze spotkanie w Hannoverze da najlepiej zarobić z całego weekendu Bundes - Brunszwik czasem coś szarpnie (w Wolfsburgu chyba najgorszy mecz Wilków w sezonie, Bayer myślami był już na Lidze Mistrzów), ale ogólnie do końca będą walczyć o utrzymanie. H96 na razie bez szału, ale gdzie się nie przełamać jak u siebie i to jeszcze z Brunszwikiem. Kurs w granicach 1.7 biorę z pocałowaniem ręki, na podbicie można jeszcze chwycić Bayern, ale głupio mi grac kursy po 1.1.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
H96 bez zwycięstwa od sześciu spotkań, grali z czołówką: Bayern, Leverkusen, BVB, Hertha więc logiczne są te wyniki, ale poszarpali się trochę z tymi drużynami
Też uważam, że to najlepszy moment i rywal na przełamanie Hannoveru. Różnica klas jest spora, a kurs wyższy niż można było się spodziewać. Brunszwik trafił na frajerów w Leverkusen i wygrał. Dlatego takie kursy, bo powinno być 1.4 do 1.45.
Brać skoro dają, bo spadnie.
Świetny mecz jak na rozgrzewkę przed łykendem. Na zgrzewkę browara wystarczy do łykania na łykend plus jakieś waciki
 
M 56

medjyk

Użytkownik
Typów nie neguję, ale chore stawkowanie i samych propozycji też sporo.
Jak dla mnie jutrzejsze spotkanie w Hannoverze da najlepiej zarobić z całego weekendu Bundes - Brunszwik czasem coś szarpnie (w Wolfsburgu chyba najgorszy mecz Wilków w sezonie, Bayer myślami był już na Lidze Mistrzów), ale ogólnie do końca będą walczyć o utrzymanie. H96 na razie bez szału, ale gdzie się nie przełamać jak u siebie i to jeszcze z Brunszwikiem. Kurs w granicach 1.7 biorę z pocałowaniem ręki, na podbicie można jeszcze chwycić Bayern, ale głupio mi grac kursy po 1.1.
Czemu chore stawkowanie? 10/10 nie oznacza przecież allina, tylko zagranie maksymalną stawką danego gracza jaką sobie wyznacza, że tak powiem, bo typ uważam za bet kolejki, reszta stawkowana podobnie według szansy trafienia tzn. typy mniej prawdopodobne za mniejszą stawkę żeby ewentualna strata była mniejsza - oczywiście moim zdaniem.
Propozycji sporo, bo kolejka tak się ułożyła, że drużyny własnego boiska grają u siebie (Gladbach, Leverkusen, Hannover 96) + Schalke ze słabym Werderem i BVB w dobrej formie po dobrym kursie, bo to wyjazd.
Hannover moim zdaniem ma najmniejsze szanse wbrew temu co piszecie (co nie znaczy, że nie wygra - boisko jak zwykle wszystko zweryfikuje) i swoją opinię opieram tutaj o ich ostatnią dyspozycję. Wiadomo - jest szansa na przełamanie, ostatni mecz trochę lepszy i dlatego też to gram, ale zwracam uwagę, że te niespodzianki, które robi Brunszwik nie są przypadkiem, oni w każdym meczu grają na 110%, brakuje im wprawdzie jakości, ale nie woli walki, dla nich jest to wyjazd więc skupią się na obronie + gra z kontry i może to wystarczyć na remis.
Bayern po tym co ostatnio pokazują po takim kursie to kpina. Ledwo swoje mecze wygrywają, ja nie wiem czy jest mały dołek formy czy im się grać nie chce z takimi słabymi przeciwnikami, ale coś się dzieje. Augsburg ambitna ekipa, będą się starać, ale pewnie im znowu sił zbraknie i przegrają. Na pewno będę im kibicował żeby urwali pkt Bayernowi.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Wolfsburg - Dortmund BTS @ 1.50 ✅
Uwazam ze obie druzyny jest stac na strzelenie goli w tym meczu.Ekipa Lewandowskiego bedzie chciala zapomniec o porazce z Arsenalem i wygrac to spotkanie,a okazji Wolsburga tez nie powinno zabraknac.Kurs nie powalajacy ale wydaje sie byc realny.
 
C 0

chksfans

Użytkownik
Co do Hannoveru to widze robi sie masowka, kazdy widzi ekipe 96 jako domowe mocarstwo i z tym sie jak najbarzdiej zgodze, lecz w tym meczu ide w nieco inna strone, a mianowicie over 4,5 zoltych kartek w meczu. Zaczac trzeba od tego, iz sa to derby, niektorzy mowia ze najostrzejsze derby Niemiec na ktore kibice obu druzyn musieli czekac ... 37 lat. Wczoraj kibice Braunschweig wypuscili w Hannoverze swinie ubrana w szalik 96 i z napisanym numerem &quot;1&quot; ktory jest zastrzezony dla s.p. Enke [*]. Wszyscy podgrzewaja atmosfere i na boisku nie powinno byc inaczej i walka bedzie trwala o kazdy centymetr boiska, a po 2-3 kartki na zespol to i tak nie zbyt wysoka linia, po tym solidnym kursie warte swieczki.

Over 4.5 zltkych kartek @2,09 Betsafe
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Mnie zastanawia czemu kursy na Borussię Moenchengladbach są tak wysokie. Z Braunschweig średnia kursów wynosiła około 1.37, tu mamy 1.53, a przecież to ten sam pułap na chwilę obecną. Zamiast stałych spadków mam co chwilę korekty, góra, dół. minimalne, ale zupełnie nie zrozumiałe. Trzeba poobserwować rynek, bo im bliżej meczu tym trend będzie bardziej klarowny, a póki co zachowanie giełdy podejrzane
 
A 1

andn

Użytkownik
Leverkusen - Hamburg 1 @ 1,565
stawka 8/10
Leverkusen ostatnio bardzo chwaliłem, ale niestety w ostatniej kolejce mnie zawiedli i zawalili mi fajnego dubelka - zlekceważyli rywali i przegrali mecz, którego nie mogli przegrać. No cóż, tak jak pisze Darius - wygląda na to, że skupili się maksymalnie na LM. Teraz jednak spokój, LM dopiero pod koniec listopada, moja złość na nich opadła i mogę powiedzieć jedno: Leverksuen to ekipa przede wszystkim własnego boiska. Oczywiście jak są w formie to i na wyjeździe potrafią wygrywać i to robią, w końcu są obecnie na 3 miejscu w tabeli, ale podbnie do Gladbach najlepiej grają u siebie. Druga rzecz to, że taka ekipa nie przegrywa 2 meczów pod rząd i po tej wpadce na pewno jest motywacja na zwycięstwo. O HSV mogę powiedzieć też jedno: to nie jest dobra ekipa i świadczą o tym wyniki - obecnie 12 miejsce w tabeli - 3 zwycięstwa, 3 remisy i aż 5 porażek. Przed ostatnią kolejką nie wyglądało to już tak źle wprawdzie - 2 zwycięstwa i 2 remisy, ale jak spojrzeć dokładniej to te 2 zwycięstwa były ze słabiutkimi: Norymergą i Freiburgiem, a remisy z Frankfutrem i Stuttgartem. Ostatnia kolejka jednak zweryfikowała zespół - dostali 2 bramki u siebie od Gladbach i przegrali. W poprzednim sezonie 2 zwycięstwa Leverkusen i teraz nie powinno być inaczej.

Zastanawiam się czy nie postawić, że Leverkusen wygra przynajmniej dwom brakami. Chociaż jak to mówią, pazerny traci 2x, ale mam przeczucie, że pokażą klasę i będa chcieli nadgonić czołówkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Na dzisiaj w Hannoverze kusi mnie under 2,5 po @2,19. Coś czuję, że Braunschweig zamuruje się w oczekiwaniu na kontrę, a Hannover grający pod presją nie poradzi sobie z przełamaniem obrony gości. oczywiście bramki paść mogą, ale na grad goli nie liczę.
Jutro w Monachium podobnie, ktoś wspomniał o dołku drużyny z południa, może i taki jest- jak mówił Pep przed meczem z Hoffenhain &quot;... piłkarze na tym etapie rozgrywek mają rozegrane już ponad 2000 minut- TO ZDECYDOWANIE ZA DUŻO&quot; odnosi się to głównie do środka pola, gdzie kontuzje przeszakadzają w rotacji zawodników i faktycznie przy takim natężeniu następuje zmęczenie materiału, ale zawsze te 3 punkty uciułają. Ja to nie widzę jako zadyszka, lecz jako zwycięstwo niskim nakładem sił- coś czego nie było za Heynckesa. Guardiola podejmuje ryzyko,bo takie mecze zwycięstwem jednej bramki mogą skończyć się remisem (Freiburg- Bayern 1-1). Ale taka jest strategia, by do końca sezonu się nie przemęczać a zwyciężać, w LM już pewny awans i spokojnie myleć o końcu ligi i Klubowych Mistrzostwach Świata. a co do typu to under 3,5 na to spotkanie po kursie @2,18. kurs podejrzewam jeszcze spadnie, bo kolejna kontuzja- Schwani wraca pod skalper. Jak pisałem wcześniej kolejne osłabienie. a co do gości to będą się bronić w 11, bo co innego mogą robić w jaskini lwa? a under 4,5 po @1,35 do podbicia kursu też wezmę w ciemno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Mainz - Eintracht @2 2,90
Eintracht odpuścił mecz Ligi Europejskiej na rzecz tego spotkania. Frankfurtczycy grają w Bundeslidze zdecydowanie poniżej oczekiwań. O ile ich gra jest całkiem niezła to z punktami jest naprawdę bardzo źle. Myślę, że Moguncja to dla nich idealne miejsce na odbicie się od dna. Dlaczego?
Mainz gra bardzo słabo, do tego ma ogromne problemy kadrowe. Brak dwóch podstawowych bramkarzy (Wetklo i Mueller) do tego problemy zdrowotne Nicolaia Muellera, czyli najlepszego ich piłkarza. Od dłuzszego czasu nie ma też ich podstawowego piłkarza, reprezentanta Austrii Baumgartlingera. Pod znakiem zapytania stoi również występ Zimlinga. To naprawdę duże straty, zwłaszcza dla takiego zespołu jak Mainz.
Eintracht prędzej czy później będzie piął się w górę tabeli. Ja jestem przekonany, że ich marsz rozpocznie się w niedzielę na stadionie Mainz. Są lepsi piłkarsko, mają większy potencjał i w mojej opinii w ostatnich tygodniach prezentowali się znacznie lepiej od Mainz. Dla mniej odważnych X2. Ja daję czystą dwójeczkę.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
H96 - BS
Jak już ktoś napisał, powoli robi się masówka na Hannover. Ja nie zamierzam się pchać na siłę do grania w stronę gospodarzy, tym bardziej że kursy lecą cały czas w dół.
Owszem Hannover dysponuje lepszą jakościowo kadrą, niż ich dzisiejsi rywale; gospodarze są też, nie bez przyczyny, postrzegani jako ekipa swojego boiska, gdyż potrafią tam ograć najlepsze ekipy BL. Nie zapominajcie jednak, że dzisiejszy pojedynek jest spotkaniem derbowym, a te rządzą się swoimi prawami. Właśnie derby pomiędzy Hannoverem a Braunschwegiem, obok Revierderby, są jednymi z najgorętszych w Niemczech. Na twitterze można doszukać się paru zdjęć obrazujących to, jaka teraz panuje atmosfera w centrum Hannoveru - na ulicach odpalane są race, porządku pilnują setki policjantów itd. - jednym słowem derby pełną gębą.
Skupmy się jednak na aspektach sportowych, gdyż to one są dla nas najważniejsze. Odmiennie do większości z Was muszę powiedzieć, że mi się ekipa Slomki w meczu z Werderem nie podobała i nie widziałem zbyt dużego progresu w ich grze. Trzeba sobie szczerze powiedzieć, że to Werder przez większą część spotkania prowadził grę i to oni dochodzili do lepszych sytuacji podbramkowych. Dodajmy do tego fakt, że Werder to już obecnie żadna wielka marka jeśli chodzi o poziom gry. Hannover miał w tamtym spotkaniu problemy z grą ofensywną, kreowanie akcji przychodziło im z dużym trudem. Ktoś powie, że nie było Dioufa. I będzie miał rację, bo Senegalczyk to bardzo ważne ogniwo w ofensywie H96, jednakże pomimo tego wydaje mi się, że Hannover powinien pokazać więcej w spotkaniu derbowym z Bremą.
Osobiście spodziewam się dzisiejszego wieczoru meczu walki, gdzie będzie mało pięknej i efektownej piłki. Braunschweigowi wprawdzie brakuje trochę klasy czysto piłkarskiej (choć pokazywali w tym sezonie już niejednokrotnie, że potrafią zagrać również fajną kombinacyjną piłkę - głównie za sprawą Bellarabiego), jednakże ekipa Lieberknechta potrafi zagrać zdyscyplinowanie w defensywie, co pokazali niejednokrotnie w tym sezonie (szczególnie mam tutaj na myśli spotkanie w Dortmundzie, gdzie wyglądali bardzo dobrze pod względem organizacji). Do czego pije ? A no do tego, że według mnie za wiele bramek w tym spotkaniu nie zobaczymy. Hannover ma swoje problemy w ofensywie, gdzie mają ostatnio trudności z graniem szybkiej piłki, do której nas przyzwyczaili. Spodziewam się dzisiaj również dobrze zorganizowanej ekipy Brauschweigu, która stale będzie wybijała z rytmu podopiecznych Slomki. Co do sytuacji kadrowej, to warto przede wszystkim wspomnieć o tym, że w drużynie gości ze składu wypadł krótko przed meczem Karim Bellarabi, co zdecydowanie redukuje siłę rażenia Eintrachtu (wydaje mi się, że będzie to też przyczyną bardziej defensywnej gry ekipy Lieberknechta). Według mnie bramki w meczu, o ile będą, to zaczną padać przede wszystkim w drugiej połowie spotkania, gdy obie ekipy odejdą już trochę od schematów nakreślonych przez swoich trenerów, i na boisku zrobi się więcej miejsca.
połowa z większą ilością bramek: 2. (2.00) ⛔
under 3,5 (1,35) ✅
Fortuna
 
tomiboss23 13

tomiboss23

Użytkownik
M`gladbach - FC Nurnberg

M&#39;Gladbach jak gra u siebie każdy widzi. Bilans 17:3 po pięciu spotkaniach na własnym stadionie mówi sam za siebie. Silna trójka ofensywnych graczy, a więc: M. Kruse, Raffael i Arango odpowiadają za 21 z 23 zdobytych bramek. U siebie systematycznie punktują, na wjazdach uważam, że pomału się rozkręcają, o czym może świadczyć pierwsza wyjazdowa wygranym w meczu z Hamburgerem. Po lekkiej kontuzji powrócił już do treningów z drużyną Arango i zagra w sobotnim spotkaniu. Generalnie skład powinien być niemal nie zmieniony jak wynika z oficjalnej strony.

FC Nurnberg jak gra wyjazdy równiż każdy widzi. Zdecydowanie nie jest to drużyna włąsnego boiska i zdecydowanie lepiej wychodzą im mecze wyjazdowe. Stąd też bieże się stosunkowo wysoki kurs na wygraną Gladbach (ok. 1.52). Ponadto ich cztery ostatnie wyjazdowe mecze do cztery remisy, ale należy zauważyć, że były to remisy z drużynami słąbo grającymi na własnym boisku (Stuttgart, Frankfurt, Bremen i Braunschweig). Do tego w jutrzejszym meczu w skłądzie Nurnberg zabraknie kontuzjowanych Marcosa Antonio i Timo Gebharta, a także przeniesionych do zespołu U-23 Hanno Balitscha i Muhammeda Ildiza.

Podsumowując, uważam, że gospodarze wygrają mecz:
M&#39;Gladbach vs Nürnberg Typ: 1. Kurs : 1,52 expekt ✅

oraz, że wygrają go różnicą co najmniej jednego gola
M&#39;Gladbach vs Nürnberg. Handicap (0:1) Typ: 1 Kurs : 2.30 expekt ✅

I jeszcze dwa typy:
dla mniej odważnych : Gladbach powyżej 1,5. Kurs : 1,52 expekt ✅

i dla bardziej odważnych : gole gospodarzy powyżej 2,5. Kurs : 2,80 expekt ✅

Powodzenia...:cool:

Horror z happy end-em. Najważniejsze, że wszystko do przodu...:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Mnie zastanawia czemu kursy na Borussię Moenchengladbach są tak wysokie. Z Braunschweig średnia kursów wynosiła około 1.37, tu mamy 1.53, a przecież to ten sam pułap na chwilę obecną. Zamiast stałych spadków mam co chwilę korekty, góra, dół. minimalne, ale zupełnie nie zrozumiałe. Trzeba poobserwować rynek, bo im bliżej meczu tym trend będzie bardziej klarowny, a póki co zachowanie giełdy podejrzane
z koma

wszyscy graja Borussie a gielda zamiast robic korekty na nich zachowuje sie odwrotnie kursy ida w gore a nurnberg obnizaja dzwine

nurnberg 6.20
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Home Teams vs Away Teams (Saturday 6 Matches)
Home Teams -5 kurs: 2,020 buk: Pinnacle ✅✅✅✅ 18:9 (edit: Borussia nie tylko nie zaszkodziła, ale pomogła swoją beznadziejną grą)
Wracam do zakładu z Pinka na przewagę ilością goli. Wierzę dzisiaj oczywiście w wyrobienie limitu przez Bayern Monachium i Leverkusen, Schalke i Monchengladbach. Jak nie zaszkodzi za bardzo zakładowi Dortmund to nikt inny nie da rady. Wczoraj jeszcze linia była ustawiona na poziomie -5,5 z niższym kursem, dzisiaj -5, więc w przypadku przewagi tylko 5 bramkami jest zwrot. Za dobrych czasów sam Bayern umiał zakręcić takie handi. Zakład trochę na żywioł, dziwny, ale jak widzę potencjał to zawsze wolę grać na gospodarzy.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
wszyscy graja Borussie
Nie wszyscy, bo ja przykładowo mam całkiem inne spojrzenie na to spotkanie niż większość osób w tym temacie. Nie mogę się również zgodzić z tym, że Norymberga to obecnie ta sama półka co Braunschweig. Rzeczywiście ekipa z południa Niemiec prezentowała się od początku sezonu bardzo blado, jednak według mnie zmiana szkoleniowca była bardzo dobrą i trafną decyzją. Było widać, że za czasów byłego trenera w ekipie tej coś się wypaliło. Do klubu ściągnięto Verbeeka, który doświadczenie i pojęcie o futbolu, pomimo stosunkowo młodego wieku, ma bardzo duże.
Większość z Was ma po prostu zakłamany obraz drużyny Norymbergi. Kierujecie się w głównej mierze ostatnim spotkaniem drużyny Verbeeka, gdzie przegrali na własnym boisku 0:3 z cienką obecnie drużyną Freiburga (i to wszystko jeszcze w przewadze jednego zawodnika, gdyż boisko za czerwoną kartkę w 69 min opuścić musiał zawodnik gości - Sorg). Jednak jestem niemalże pewien, że nikt z Was nie widział tego spotkania, bo wynik ani trochę nie odzwierciedla tego co działo się boisku. Wbrew pozorom to Norymberga przeważała przez całe spotkanie i to oni stworzyli sobie multum sytuacji, a piłka jedynie przez pecha i przez świetną postawę Baumanna nie chciała wpaść do siatki.
Co jest jednak najważniejsze to to, że widać gołym okiem, że Verbeek ma pomysł na tą drużynę. Norymberga gra o wiele lepiej niż było to za czasów Wiesingera. W klubie panuje po za tym duże ciśnienie, żeby w końcu lepszą grę przełożyć również na zdobycz punktową.
Co do Gladbach, to ekipa Favrego wiecznie meczów domowych wygrywać nie będzie. Muszę również powiedzieć, że w ostatniej kolejce pomimo zdobytych w Hamburgu 3 pkt, trochę zawiodłem się na BMG - Borussia była w tamtym spotkaniu po prostu ekipą bardziej wyrachowaną, bo z gry więcej od HSV nie mieli.
Podsumowując, osobiście od czasu przyjścia Verbeeka do Norymbergi widzę w tej drużynie progres. Pomimo tego, że przyjdzie im dzisiaj zagrać w Gladbach, gdzie gra się cholernie ciężko, uważam że stać ich na jakąś zdobycz punktową, a przynajmniej na strzelenie jakiegoś gola.
Norymberga strzeli (1,50) ✅
BTS (1,68)
✅
odważniej:
x2 (2,31) ⛔ kolega poniżej świetnie opisał spotkanie BMG z Norymbergą, typ jak najbardziej mógł siąść, jednak splot kuriozalnych sytuacji dał Borussii 3 pkt.
Fortuna
Poza tym bez pisania już, bo nie mam zbytnio czasu:
Leverkusen - HSV:
BTS (1,58) ✅
handicap (0:1) - x2 (1,43) ⛔
Fortuna
Do tego w jutrzejszym meczu w skłądzie Nurnberg zabraknie kontuzjowanych Marcosa Antonio i Timo Gebharta, a także przeniesionych do zespołu U-23 Hanno Balitscha i Muhammeda Ildiza.
Żaden z tych graczy nie odgrywał w ostatnim czasie kluczowej roli w zespole, więc nie są to prawie żadne ubytki.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Wolfsburg-Dortmund
Kurs na żółtą maszynkę ponad 1,70 ? Trzeba grać. Dortmund na wyjazdach ostatnio słabe rezultaty po za tym po przegranej w LM lekka napinka bo byli zespołem zdecydowanie lepszym. Niby mówi się , że Majster dla Bayernu ale oni po cichu liczą na coś więcej moim zdaniem. Na Bayern byśmy tutaj dostali coś koło 1,40 a na BVB mamy 1,70. Nie chcę się rozpisywać jak kto gra bo dortmund to level wyżej.

BVB -0,5 @ 1,70 / 2&#39;500

Bywa i tak ????
 
F 5

fcbcule

Użytkownik
Naprawdę nie wiem jakim sposobem Moenchengladbach wygrało dzisiaj z Nurnbergą. Kto oglądał ten wie o co chodzi. Gole w 72 i 75 minucie były całkowicie znikąd. Jeden to strzał z dystansu Arango, nie specjalnie mocno uderzona piłka, rogalem powędrowała w same okienko bramki z odległości około 20-22m. Nic nie wskazywało na tego gola, a na pewno nie gra gospodarzy. Potem następny gol. Wrzutka z rzutu wolnego na wysokości pola karnego i samobójczy gol rezerwowego Starka, który kilka chwil wcześniej w bardzo niezrozumiały sposób zastąpił bardzo dobrze spisującego się Nilssona.
Kilka minut potem Nurnberg ponownie ruszył do skomasowanego ataku. Strzelili gola na 2-2, ale sędzie go nie uznał. Piłka jak na jego oko nie przeleciała wystarczająco daleko za linię bramkową, aby uznać gola przyjezdnym. To był dla mnie jak dar niebios ;d
3 bramka dla gospodarzy to już efekt zmęczenia jednych i drugich i zniechęcenia gości po tej feralnej decyzji sędziego.
Wg mnie właśnie zdjęcie z boiska Nilssona i zastąpienie go mniej doświadczonym Starkiem było punktem zwrotnym tego meczu. Do czasu zmiany Nurnberg był najzwyczajniej w świece zespołem lepszym, w pełni zasługującym na końcowe zwycięstwo.
Kto nie oglądał, a miał postawioną Borussie niech wie, że dzisiaj może nazywać się w czepku urodzonym ;d
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom