>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

12. Kolejka Bundesligi 08-10.11.2013

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Naprawdę nie wiem jakim sposobem Moenchengladbach wygrało dzisiaj z Nurnbergą. Kto oglądał ten wie o co chodzi. Gole w 72 i 75 minucie były całkowicie znikąd. Jeden to strzał z dystansu Arango, nie specjalnie mocno uderzona piłka, rogalem powędrowała w same okienko bramki z odległości około 20-22m. Nic nie wskazywało na tego gola, a na pewno nie gra gospodarzy. Potem następny gol. Wrzutka z rzutu wolnego na wysokości pola karnego i samobójczy gol rezerwowego Starka, który kilka chwil wcześniej w bardzo niezrozumiały sposób zastąpił bardzo dobrze spisującego się Nilssona.
Kilka minut potem Nurnberg ponownie ruszył do skomasowanego ataku. Strzelili gola na 2-2, ale sędzie go nie uznał. Piłka jak na jego oko nie przeleciała wystarczająco daleko za linię bramkową, aby uznać gola przyjezdnym. To był dla mnie jak dar niebios ;d
3 bramka dla gospodarzy to już efekt zmęczenia jednych i drugich i zniechęcenia gości po tej feralnej decyzji sędziego.
Wg mnie właśnie zdjęcie z boiska Nilssona i zastąpienie go mniej doświadczonym Starkiem było punktem zwrotnym tego meczu. Do czasu zmiany Nurnberg był najzwyczajniej w świece zespołem lepszym, w pełni zasługującym na końcowe zwycięstwo.
Kto nie oglądał, a miał postawioną Borussie niech wie, że dzisiaj może nazywać się w czepku urodzonym ;d
Nieprawda ! Nurnberg miał swoje sytuacje, tak jak Legia w LE z Turkami. Jednak najważniejsza jest skuteczność. Borussia w II poł ostro zaatakowała i miała o wiele więcej sytuacji. Do tego gol samobójczy Nurnbergu wypisz wymaluj jak naszej Legii. To jest dopiero żenada, jak zespół prowadzi 1:0 do 72 min, a potem kończy się 3:1. Nie ma absolutnie nic na usprawiedliwienie zespołu gości. Co do M&#39;gladbach w ogóle nie powinni dopuścić do tego, ale wielkość drużyny poznaje się właśnie w takich chwilach i mamy dzisiaj podobne z sytuacje z Schalke, z M&#39;gladbach i Dortmundem - i co, i tylko cieniasy Lewego nie odrobiły strat, nawet Chelsea dzięki arbitrowi dostała karnego z kapelusza i zremisowała, ale to już zasługa samego klubu, trenera. Tak czy inaczej mamy dzisiaj tylko tak niezdarny Dortmund. Naprawdę zastanawiam się czy na nich postawić z Napoli.
 
F 5

fcbcule

Użytkownik
Myślę, że gdyby nie zszedł Nilsson, gospodarzom byłoby niebywale ciężko nawet o remis. Tak od 30 minuty do ok. 60 gra Borussi wyglądała dra-ma-ty-cznie. Gol dla Nurnbergu wisiał cały czas w powietrzu, był tylko kwestią czasu. Nazwisko ter Stegena raz za razem padało z ust komentatorów.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
To jest hazard niestety. Wszystko jest możliwe. Zagrali najgorszy mecz sezonu, to już nie będzie to samo co sezon temu gdzie kroiło się na nich hajs po takich kursach. Obecnie nawet BVB po 1,7 jest już nie do grania w tej lidze. Wszystko trzy drogowe nie ma value nawet po kursach 2,00 bo poziom tutaj jest za bardzo wyrównany. Mało spotkań jest gdzie drużyny wygrywają pewnie, wszystkie wyniki są wymęczone. Fajna opcja na totale w pinnym jest i to można grać czasami ???? . W ogóle mecz bardzo słaby. Ja tam wytrwałem do końca. Kurs na Wolfsburg na live był ponad 11 :p
 
miralas 26

miralas

Użytkownik
Co do BVB na wyjazdach chyba w ich meczach lepiej szukać BTS lub over 2.5. Ich obrona jakoś szczególnie nie jest monolitem co pokazał wczoraj Wolfsburg. Do tego wypada ze składu Subotic prawdopodobnie na pół roku , a Lewandowski i spółka też potrafią strzelać. W tym sezonie tylko w jednym meczu na wyjeździe w z udziałem Borussi nie było BTS.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
koledzy, jak zapatrujecie się na mecz Freiburg - Stuttgart?
Ja nie gram tego, ale BTS. Freiburg nie jest pewny, może zagrać bardzo dobrze, ale może być też przeciętnie. Stuttgart faworytem, niemniej ostatnio loty obniża. Raczej BTS jest racjonalny, jeśli gospodarze strzelą to goście wyrównają i odwrotnie. Wynik bliski remisu, może wygrana jednym golem VFB.
3 min zostały to się nie mam jak rozpisać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom