>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

12. Grand Prix Węgier [21 - 23 lipca 2023]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Węgier 2023
1689354892916.png

Piątek, 21 lipca:

#1 Trening ▶ 13:30
#2 Trening ▶ 17:00

Sobota, 22 lipca:
#3 Trening ▶ 12:30
#Kwalifikacje ▶ 16:00

Niedziela, 23 lipca:
#Wyścig ▶ 15:00

1689355002845.png
Informacje o torze:
Nazwa toru:
Hungaroring
Lokalizacja: Budapeszt, Węgry
Pierwsze Grand Prix: 1986
Długość toru: 4.381 km
Liczba okrążeń: 70
Całkowity dystans wyścigu: 306.630 km
Rekord okrążenia: Lewis Hamilton (2020) - 1:16.627

Zapraszam do dyskusji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +196
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Jedziemy bety na kwalifikacje. Rok temu miałem przyjemność być na Hungaroringu, w tym roku tylko przed ekranem.

Norris przed Alonso @2.2 forbet (u innych +- mamy kurs @1.7) [3-8]
Pierwszy trening pozbawił nas wiedzy do drobnej analizy ale i zespołów do sprawdzenia poprawek jakie przywiozły. Aston coś tam niby poprawił ale od kilku wyścigów są na równi pochyłej, a nawet jak im szło dobrze na początku to bardziej się pokazywali w kwestii tempa wyścigowego niż kwali. Lando dziś na miękko 0,4 sekundy przed Fernando. Mclareny to w tej chwili chyba faktycznie druga siła w F1, piękny kurs - nic tylko grać :devilish:

Leclerc przed Perezem @1.43 [6-9]
Tsunoda przed Ricciardo @1.47 [17-13]
AKO 2.1 forbet
Perez to obecnie porażka, dosłownie. Pięć (? - piszę z głowy) kwalifikacji bez Q3. W najszybszym bolidzie. W pierwszym treningu wjazd w bandy i rozbicie się. Tragedia też w drugim, nie mógł złożyć sensownego okrążenia. Chyba psychika siada i czuje, że to mogą być jego ostatnie wyścigi w tym zespole. Leclerc z kolei pokazał tempo na softach, wygrał trening. W kwalifikacjach aż tak nie trzeba się bać stawiania na Ferrari, problemy zaczynają się w samym wyścigu. Druga para tu idę w kwestie znajomości bolidu. Yuki w tym sezonie prezentuje się bardzo solidnie i jak na niego regularnie. Daniel z kolei jeszcze nie wiele wie o bolidzie - trening 1 nic mu nie dał. W drugim również się męczył. Przypominam też, że jego ostatnie starty jeszcze w McLarenie to była jedna wielka tragedia. Do tego też trochę presji dochodzi bo wie, że jak pójdzie mu dobrze może przejść do RedBulla, złe występy mogą być jego finalnym zakończeniem startów w F1. Wątpię w jego sukcesy, zwłaszcza teraz w ten weekend na Węgrzech.

Albon przed Strollem @2.38 fortuna [16-14]
Stroll ogólnie bardzo kiepski sezon, mało się o tym mówi. Zjadany przed Fernando (to oczywiście nie jest zaskoczenie), ale nie wykorzystał praktycznie w ogóle początku sezonu i szybkiego Astona. Tak jak pisałem Aston dołuje, Williams z kolei stał się poważnym zespołem środka stawki zamiast szarego ogona. Pięknie to pokazuje screen poniżej. Albon w świetnej formie, łączony z Ferrari czy RedBullem. W dzisiejszym treningu tuż za Strollem ale to było kółko na medach, a Lance zrobił ten szas na softach.

EDIT:
Warto dodać, że to będą kwalifikacje w nowej formule. Kierowcy muszą rozpocząć Q1 na twardych oponach. Q2 powinien odbyć się na średnich oponach, a następnie Q3 na miękkich. To nie powinno namieszać wśród faworytów mam wrażenie, w drugiej połowie stawki może faktycznie będą zaskoczenia z tym kto lepiej poradzi sobie na twardszych mieszkankach.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +916
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Węgier - kwalifikacje, sobota 16:00
Leclerc - Alonso @ 1.65
Tsunoda - Ricciardo @ 1.52
Kurs: 2.50
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Tu bedzie sporo niespodzianek tak mi sie wydaje. Wegry sa tak dziwnym i specyficznym torem, ze rok w rok cos niespodziewanego sie tutaj dzieje. Przewiduje znowu ciezary Pereza bo stawka jest tak zbita, ze wcale sie nie zdziwie jak on znowu nie wejdzie do Q3 ale do rzeczy. Ide w strone Leclerca bo Ferrari w trybie kwalifikacyjnym wyglada tutaj najlepiej. W niedziele pewnie znowu beda szybko zjadac opony ale sobote powinni miec mocna. Na wolnych zakretach czerwony bolid powinien sie dobrze spisywac. Astona niby tez tyle, ze oni w straszny regres popadli i raczej nie powalcza o nic wielkiego podczas tego weekendu. Leclerc jak dla mnie moze tutaj nawet pokusic sie o pole position.
Drugim typem jest wewnetrzny pojedynek w AlphieTauri. Ricciardo w ogole nie zna tego bolidu i bedzie troche w ciemno jechal. Do tego wcale takim super kierowca moze nie byc jak kreuja go media. W McLarenie zostal skompromitowany i ciekawe czy sie odbuduje. Tsunoda dobrze jezdzi od poczatku tego sezonu i jest mocno wjezdzony w ten bolid a do tego calkiem fajna predkosc pokazuje. Jak dla mnie to za wczesnie zeby z marszu Ricciardo poskladal od razu w pierwszej czasowce Tsunode.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja licze na dobra postawe McLaren, w tym bolidzie jest potencjał. Te kombinowane treningi moze za wiele nie pokazały ale Lando wyznaczył kierunek w którym iść i licze ze w kwalifikacjach beda na wysokich pozycjach

Kwalifikacje
Norris miejsca 1-3 kurs 3,5 ✅ 💚
Piastri miejsca 1-6 kurs 3,75✅💚
oba STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +967
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
Forbet czy betfan się widzę sugerują 3T gdzie Hamilton wygrał, ale ten czas jest i tak gorszy niż wczorajszy leclerca wiec ja idę w stronę leclerca z brytolem po 2.05, biorę to z pocałowaniem ręki
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
STS wystawił właśnie pierwsze kursy na wyścig i chyba spory błąd się wdarł 💣

Lando TOP3 mamy aż @4.0
Startuje z P3, z a nim jeszcze Oscar do "ochrony". Tempo Mclarena świetne zwłaszcza na medach, może nawet najszybsze. Kurs warty ryzyka, zaraz na 100% będzie poprawiony.

EDIT:
A na Russela np 3.50 a startuje z P18 :ROFLMAO:
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +410
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
STS wystawił właśnie pierwsze kursy na wyścig i chyba spory błąd się wdarł 💣

Lando TOP3 mamy aż @4.0
Startuje z P3, z a nim jeszcze Oscar do "ochrony". Tempo Mclarena świetne zwłaszcza na medach, może nawet najszybsze. Kurs warty ryzyka, zaraz na 100% będzie poprawiony.

EDIT:
A na Russela np 3.50 a startuje z P18 :ROFLMAO:
Nigdy tam nie grajcie takich kontrowersyjnych kursow bo STS lubi rozliczyc jako zwrot dopiero po danym wydarzeniu jako "oczywisty blad kursowy" no chyba, ze nie wejdzie to wtedy hajs zatrzymaja dla siebie. Kilka razy juz mnie tak przerobili. Jak cos ma normalny kurs to mozna a grac ale z takich prezentow nie radze korzystac a juz na pewno nie w STS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +144
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ja szczerze już kilka razy z takich "błędów" korzystałem u nich - nie F1. Nawet na większych kursach. Nigdy nie było problemu. Albo powinni anulować i rozliczyć 1.0 przed jutrem albo kupon jest normalnie w grze. Zobaczymy :unsure:

EDIT:
Teraz już kurs 1.6. Rozbiłem na dwa kupony, z jednego już zrobiłem cashout na ponad dwukrotność wkładu
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Węgier - wyścig, niedziela 15:00
Russel TOP 10
Kurs: 1.72
Bukmacher: Betters
Analiza:

Kierowcy Mercedesa beda mieli dostep do jednego z najszybszych bolidow pod katem tempa wyscigowego. Russel byl w kwalifikacjach wypuszczany w duzym tloku na tor i niestety nie pokleilo mu. Szykuje sie wyscig na minimum 2 pit stopy bo degradacja opon jest duza a w niedziele podczas rozgrywania wyscigu ma byc straszny upal co dodatkowo wplynie zuzycie ogumienia. Mercedes zawsze swietnie obchodzi sie z oponami i do tego tempo wyscigowe powinno byc ok. Mysle, ze Brytyjczyk spokojnie przebije sie do miejsc punktowanych mimo, ze na Hungaroringu wyprzedzanie nie nalezy do najlatwiejszych to jednak dobre tempo, lagodne obchodzenie sie z oponami i strategia powinna byc po stronie Mercedesa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1148
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Piastri przed Leclerciem @2.1 totalbet
Kurs chyba tylko za nazwisko kierowcy Ferrari. Tak na poważnie Mclaren jest teraz najzwyczajniej w świecie szybszy. Ferrari jak to oni w wyścigach problemy ze strategią, tempem na dłuższym dystansie (przeczuwam jutro problemy z oponami). Australijczyk startuje wyżej. Ciężko znaleźć jakiś argument na Leclerca :rolleyes:


Norris przed Leclerciem @1.40
Zhou przed Hulkenbergiem @1.43 dramat ten start i cały jego wyścig...
Russell przed Strollem @1.47
AKO 2.94 forbet
Leclerc opisany powyżej. Lando powinien tutaj spokojnie zostać na podium, powiem więcej nawet walczyć z Maxem i Lewisem o wygraną. Leclerc to na papierze powinno być max 6 miejsce.
Alfa Romeo rewelacją weekendu. Dobrze w treningach, świetnie w kwalifikacjach - w każdej z sesji! Hulkenberg jak to on, dobre kwalifikacje a potem wielkie ciężary w wyścigu. Haas pewnie klasycznie problemy z oponami i tempem, jako jedni z pierwszych zjadą na pitstopy. Nico lubi się też wdać w jakiś głupie pojedynki. Czuję skończy na miejscach 15+ i nikogo to nie powinno zdziwić. Stroll kolejny bezbarwny występ. Tak jak opisane w poście powyżej, George miał sporo pecha (+złe decyzje zespołu). Startuje z P18 ale spokojnie powinien faktycznie dojechać w punktach, tym samym przed Lancem. Lepszy bolid, lepszy kierowca = prosty wybór.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1184
Pablito91 477,1K

Pablito91

Użytkownik
Zhou - Bottas typ Bottas @1.96
Chyba Najlepsze kwalifikacje alfy nie wiem od jak długiego czasu. Odziwo oba bolidu póki co spisują się świetnie w ten weekend wyścigowy. Szczerze to wątpię że utrzymają te miejsca w wyścigu. Mimo że na tym torze trochę trudniej się wyprzedza to mimo wszystko jest kilka szybszych samochodów za nimi jak chociażby Ferrari, Astony czy Red Bull Pereza. Typuję tutaj Bottasa , który startuje z P7, a więc bezpośrednio za Zhou P5. Liczę tutaj na doświadczenie Bottasa, który jeździł przecież w Mercedesie. Myślę, że będzie chciał wykorzystać okazję jaka się nadażyła po kwalifikacjach i postara się zrobić jak najlepszy wynik. Ciekawe czy czasem alfa jakoś nie będzie chciała strategicznie rozegrać ten wyścig. Mają szansę przegonić Hassa i Williamsa po tym wyścigu w generalce. I w razie czego myślę , że postawią na Bottasa aniżeli na Chińczyka.

Takie jeszcze typy podrzucę:

Najlepszy z grupy Hamilton Norris Perez Piastri



Typ: Hamilton @2.35 STS



Hamilton startuje z tej 4 najwyżej, bo z P1 i patrząc na tempo wyscigowe srebrnych to myślę, że typ ma spore szanse powodzenia. Oczywiście wszystko będzie zależało od startu wyścigu między Lewisem a Maxem, bo różnie to między nimi bywało. Jeżeli będzie czysto bez przygód, kolizji itp to lepiej nawet dla tego typu.



Najlepszy z grupy Leclerc Alonso Sainz Russell



Typ: Alonso @3.0 STS



Wszyscy wiemy jak dobre tempo wyścigowe ma Fernando. Mając w grupie 2 Ferrari z którymi nigdy nic nie wiadomo oraz Russela, który startuje z 18 pozycji myślę, że warto spróbować. Ferrari to już chyba na wakacjach jest. To co oni robią co wyścig, ich strategie to jest masakra. Sam Fernando celuje w P6 na koniec wyścigu.



Alonso - Russell 1 @1.40 słabe tempo wyścigowe+ słabe i długie pitstopy.



10 pozycji różnicy na starcie. Raczej nierealne do odrobienia aż tylu pozycji przez George'a. Tak jak przy argumentacji wyżej, Mercedesy może i owszem mają bardzo dobre tempo wyścigowe, ale Fernando również. To rzemieślnik. Mimo że Astony mają teraz lekką zadyszkę to on dalej dowozi solidne punkty. Podczas wyścigów jest niemalże bezbłędny.



Leclerc - Norris 2 @1.35



McLareny drugi z rzędu weekend wyścigowy póki co świetny. Widać, że poprawki jak wprowadzili przynoszą efekty. Są bardzo mocni. Są teraz obok Red Bulli i Mercedesów w top3. Mają spore straty punktowe z powodu słabego początku Mistrzostw, ale poprawili się o 180 stopni. Ferrari w dalszym ciągu są w czarnej D. Nie zanosi się by odegrali jakąś znaczącą rolę w tym wyścigu. Charles raczej nie będzie miał okazji by powalczyć z Norrisem. Bardziej o tyly będzie musiał się martwić gdyż za nim startują Alonso oraz Perez.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1267
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Mi to dziś sie marzy pierwsza wygrana w karierze Lando, oststecznie każdy tylko nie Max. Myśle z McLaren bedzie miał dobre tempo na kazdej mieszance. Pytanie jak z gradacją opon w tych temperaturach, Redbull wydaje mi sie ze nie ma tutaj takiej przewagi jak na innych torach ale zobaczymy tempo i zyzycie opon. Max narzeka na balans bolidu a jesli tak i i zyzycie opon powinno byc wieksze, wszystko wyjdzie w praniu. Ja licze na tempo McL

moze taki dubel na dzien dobry
Norris miejsca 1-3
Pisatri miejsca 1-6
kurs ako 2,56 fortuna

Nie wiem jak to bedzie jak w pierwszej linii stoja Max z Lewisem, oni mimo doswiadczenia jak sa obok siebie to czesto lubia cos wykrecic. Tak marzy mi sie dubel McLarena było by pieknie kursy mega i pewnie sprobuje zagrac podium Piastriego i win Norrisa ( przed 1 treningiem obstawione )
teraz kurst odpowiednio 4 i 9 i warte ryzyka
 
Otrzymane punkty reputacji: +817
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Na live na STS @2.2
Przynajmniej 18 sklasyfikowanych kierowców - NIE

Jeszcze aż 40 kółek (z 35 do 90% wyścigu), wystarczy jedna awaria, kolizja, cokolwiek. Liczę coś tu się jeszcze dziś wydarzy :devilish:
 
Ostatnia edycja:
M 94K

michalkin

Użytkownik
Nie do końca wiedziałem jak STS to rozlicza. Bo sklasyfikowani są też Ci co nie dojechali do mety ale przekroczyli 90% wyścigu. Najpierw mi rozliczyli na czerwono, teraz faktycznie na + zmienili
a teraz już widzę znowu wrzucili do "czyśca" i się zastanawiaja

edit. już normalnie roliczone na zielone
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Nigdy tam nie grajcie takich kontrowersyjnych kursow bo STS lubi rozliczyc jako zwrot dopiero po danym wydarzeniu jako "oczywisty blad kursowy" no chyba, ze nie wejdzie to wtedy hajs zatrzymaja dla siebie. Kilka razy juz mnie tak przerobili. Jak cos ma normalny kurs to mozna a grac ale z takich prezentow nie radze korzystac a juz na pewno nie w STS.
Jeszcze informacyjnie jako ciekawostka. Rozliczone normalnie na plus :)
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +99
act 8,6K

act

Użytkownik
a teraz już widzę znowu wrzucili do "czyśca" i się zastanawiaja

edit. już normalnie roliczone na zielone
To STS rozlicza sklasyfikowany lub nie na podstawie tego czy dojechał do mety czy nie? Dobrze wiedzieć na przyszłość, bo myślałem, że wszystkie buki rozliczają na podstawie oficjalnych wyników (sklasyfikowany jeżeli przejechał więcej niż 90% wyścigu)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom