>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

12. Grand Prix Portugalii [23 - 25 października 2020]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Portugalii 2020
1603022782720.png
Piątek, 23 października:
#1 Trening ▶ 12:00
#2 Trening ▶ 16:00

Sobota, 24 października:
#3 Trening ▶ 12:00
#Kwalifikacje ▶ 15:00

Niedziela, 25 października:
#Wyścig ▶ 14:10


1603022251062.png

Informacje o torze:
Nazwa toru:
Autódromo Internacional do Algarve
Lokalizacja: Portimão, Portugalia
Pierwsze Grand Prix: 2020
Długość toru: 4.653 km
Liczba okrążeń: 66
Całkowity dystans wyścigu: 306.826 km

Zapraszam do dyskusji!
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Portugalii - wyścig, niedziela 14:10
Typ: Liczba kierowców sklasyfikowanych - under 16.5
Kurs: 1.85 co za gowniany wyscig
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Obiekt w Portimao jest kompletnie nowy dla kierowcow i wiekszosc z nich nie miala z nim wczesniej kompletnie zadnego kontaktu. To sprawia, ze przejechanie calego dystansu wyscigu bedzie nie lada wyzwaniem. Do tego tor przez caly weekend jest bardzo sliski co rowniez nie ulatwia zadania. Typuje, ze minimum 4 kierowcow nie dojedzie do mety. Wydaje mi sie, ze juz na pierwszym okrazeniu jest szansa na jakas kolizje z uwagi na bardzo szybki zakret numer 1. Juz w treningach dochodzilo do roznych dziwnych historii i spodziewam sie podtrzymania tego trendu w wyscigu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +147
5xharoldx5 1,3M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Formuła 1
Godzina: 14:10
Spotkanie: GP Portugalii - wyścig
Typ: Czy oba bolidy Red Bulla będą sklasyfikowane w wyścigu? Nie
Kurs: 3,48
Bukmacher: Fortuna

Inne typy:
Max Verstappen nie zostanie sklasyfikowany w wyścigu @5,50 STS
H2H Verstappen - Albon typ: Albon @6,75 STS

Analiza:

Już przed rozpoczęciem pierwszych treningów wydawało się, że ten tor w Portugalii będzie trudny i treningi tylko to potwierdziły. Jest sporo ostrych zakrętów na których można wypaść. Do tego kierowcy jeszcze zbytnio nie znają tego toru. Ranczo0123 podał typ na under 16,5 sklasyfikowanych kierowców i ten typ mi się podoba. Ja jednak spróbuję zagrać bardziej ryzykownie i stawiam na to, że któryś z kierowców Red Bulla(czyli Max Verstappen abo Alexander Albon) nie ukończy wyścigu. Jeśli któryś z tej dwójki ma nie ukończyć wyścigu, to bukmacherzy bardziej w tej roli widzą Albona, ale ja bardziej liczę tu na Verstappena. Max Verstappen w tym sezonie już kilka razy nie ukończył wyścigu. Wiadomo jaki to jest typ kierowcy- jest genialny, stać go na zwycięstwo nawet z dalszych pozycji, jednak on jeździ na tyle ryzykownie, że trzeba się liczyć z tym, że nie dojedzie do mety, co przecież zdarza mu się wcale nie tak rzadko. Max Verstappen w kwalifikacjach był trzeci. Trzecie miejsce w wyścigu raczej nie będzie go zadowalać, więc z pewnością postara się o to, żeby dobrać się do skóry Mercedesom. Już na starcie powinien spróbować wyprzedzić drugiego Bottasa i już na starcie coś może się wydarzyć.

Jeśli chodzi o Alexandra Albona, to w kwalifikacjach zajął szóste miejsce. Przed nim na starcie są Leclerc i Perez, a za nim dwaj kierowcy McLarena, czyli Carlos Sainz i Lando Norris, więc stawka na pozycjach 4-8 jest dość wyrównana i tam może być naprawdę ostre ściganie od samego początku, a co za tym idzie będzie jakaś szansa na jakiś nieprzyjemny dla Albona incydent.

Według mnie któryś z kierowców Red Bulla nie ukończy tego wyścigu i nie zdziwię się jeśli tym kierowcą będzie Max Verstappen. Myślę, że warto zagrać też H2H na Albona w parze z Verstappenem, oczywiście tutaj też raczej trzeba liczyć na wypadnięcie Verstappena.
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Witajcie
Na kwalifikacje nie byłem przygotowany , troche spobie poogladałem poczytałem .
Ma padac, który to już raz, i czy w koncu doczekamy sie wyscigu w deszczu? bardzo bym chciał szalonego wyscigu.
Dzis znów moj typ skierowany jest w na Maxa Verstappena. Trzeba przyznac ze mimo ogromnej przewagi Merca on potrafi wycisnac z bolidu wszystko i jest w stanie dotrzymywac kroku Bottasowi i Hamiltonowi. Dzis odmienna strategia, co w polaczeniu z nieznanym dla kierowcow torem moze przyniesc sukces, dodatkowo bedzie wiało, tor ma słabą przyczepnosci i nie do konca wiadomo jak beda sie sprawowały opony na długim przejezdzie . Nie zgodze sie z kolegą wyżej, ze Max jezdzi na tyle ryzykownie , że przez to nie dojezdza do mety. W tym sezonie Max to nie ten Max z sezonu wczesniej czy dwóch, owszem jezdzi pewnie i bez sentymentów ale jego nieukonczone wyscigi w tym sezonie to dwukrotnie awaria bolidu, bodajrze Austria i Włochy a w GP Toscani został uderzony w tył bolidu podczas kolizji Raikonena z Gaslym lub Grosjeanem i nieststy musiał poxegnac sie z wyscigiem. Po Holendrze widac ze dojrzał jako kierowca i jest kierowcą kompletnym. Dzis licze ze przedzieli Mercedesy i dojedzie przynajmniej na P2

Verstappen miejsca 1-2 kurs 2 fortuna

Drugim typem na ten wyscig to ze pierwszego okrazenia nie ukoncza wszyscy kierowcy. Jest to to z bardzo małą przyczepnoscia, dodatkowo wyprzedzanie tu nie nalezy do łatwych, mysle ze start bedzie wazny i bardzo mozliwe , że tam kierowcy beda chcieli zyskac pozycje z w polaczeniu z przyczepnoscia, wiaterm moze powodowac kolzje

Wszyscy kierowcy ukonczą pierwsze okrążenie : NIE kurs 2,75 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +41
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Wystarczy kliknąć obejrzyj na Youtube, widać efekt hot dogów z Orlenu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +41
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom