>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

12 free

rpg 1K

rpg

Użytkownik
Czy ktoś komu kazali wypełnić ten formularz mógłby go tutaj zamieścić?
Pisałem do nich, że nie mam skanera w domu i skoro będę musiał im skanować jakiś rachunek i wypełnić formularz przed wypłatą, to poprosiłem, żeby mi podali ten formularz już teraz i zeskanuję wypełnione wszystko za jednym razem. Ale niektóre supporty są nierozumne i mi odpisali, że chcą rachunek i wymienili za co tylko tym razem więcej( ale przynajmniej czas odpowiedzi mają na dobrym poziomie). Więc proszę, żeby ktoś tutaj podał ten czysty formularz, albo chociaż link do niego.
Będę wdzięczny.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
ale drodzy koledzy, problem jest w tym, że ten formularz należy wydrukować, potem wypełnić i podpisać, a potem jeszcze na skaner i wysłać skan, także nic bez skanera nie zrobicie raczej ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
No, ale jak już mam specjalnie jechać im skanować papiery to wole się raz przejechać
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Gadałem z niejaką LIZ to najpierw mi odpisała, że wysłała formularz, a ja jej na to, że go nie dostałem a ona wtedy, że gdy zlecę wypłatę to dostanę, bo wcześniej nie mogą wysyłać
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Gadałem z niejaką LIZ to najpierw mi odpisała, że wysłała formularz, a ja jej na to, że go nie dostałem a ona wtedy, że gdy zlecę wypłatę to dostanę, bo wcześniej nie mogą wysyłać
bo takie mają procedury, wszystkie prośby o skany włącznie z tym formularzem przychodzą po zleceniu wypłaty, nie wcześniej :spokodfhgfh:
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
No i jak?
Wypłacili komuś?
Ja im przedwczoraj wysłałem skan dowodu, wyciągu z banku i rachunku za wodę.
Wczoraj z rana wpłaciłem i od razu wypłaciłem 100€
Dostałem potem automatycznego maila, że moja wypłata zostanie w 2 dni robocze.
Zobaczymy
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
mam 150$ ale i tak mogę wypłacić 75+depozyt , czyli pewnie sobie pogram jeszcze ,aż spadnę do 100 :-D
a kasa się powoli zbiera ...
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Dzisiaj po 19:00 przyszło na MB 100EUR ????
I nie wypełniałem żadnych formularz :p
Może dlatego, że ja wszystkie skany im wysłałem zanim zdąrzyli mnie oto poprosić ????
 
ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
Mi dalej nie wypłacili... Pisza mi ze wysyłam im puste emaile jak przeciez wysyłam jako załaczniki... POMOCY dlaczego tam moze sie dziac ze im to niedochodzi... Poczte mam na interi... I jeszcze jedno jakie mam dac tytuł wiadomosci i czy pisaliscie cos w tresci emaile ??
 
L 147

lukkub

Użytkownik
Mi dalej nie wypłacili... Pisza mi ze wysyłam im puste emaile jak przeciez wysyłam jako załaczniki... POMOCY dlaczego tam moze sie dziac ze im to niedochodzi... Poczte mam na interi... I jeszcze jedno jakie mam dac tytuł wiadomosci i czy pisaliscie cos w tresci emaile ??
interia :/ , załóż sobie konto na gmailu, tam masz pewność że wszystko dochodzi i przychodzi , z wp i interia to dzieja sie czasami rozne rzeczy ;)
 
Do góry Bottom