>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

12 free

ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
Tak u mnie wygladaja te ciasteczka...




Takie własnie powinno mi sie pojawiac...



Ale to mi sie pojawia na 2sekundy i potem znika i wraca mi do takiego :

 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
no właśnie , nawet support pisał, że bez problemu można wybrać 100 euro (25 + 75bonus) , także nie wiem , dlaczego tak się dzieje. Pogadaj z chatem , to najlepsze rozwiązanie.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
No wiem ze powinno isc... musze z chatem pogadac...
próbuj, i ja spytam w twoim imieniu co jest nie tak, razem coś zdziałamy :-D
edit: niestety prosiłem tę Suzy aby mi coś o tym problemie powiedziała, i tłumaczyłem jej że mój kumpel nie zna angielskiego i kazał mi się dowiedzieć, ale nie chce mi nic powiedzieć, mówi że muszę znać twój login i meil, dlatego sam musisz pogadać na czacie, bo ja twoich danych nie znam, ale starałem się !
 
ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
Oto moja rozmowa na Chacie :

you: I welcome I have a problem because I payed deposit 25 EUR and I am having 75 in my account EUR and I want now to pay it but they won&#39;t give?? For what?? My login name it: ............
Susan: Welcome to Live Chat. How may I help you?
Susan: One moment please.
you: ok
Susan: You still have to wager 5.25 Euro.
you: what you need to do?
Susan: You have to bet 5.25 more.
you: So I play for the establishment 5.25 and then I can pay?

Troche angielski mój kaleczony ale pisany na translatorze ???? I o co tu chodzi ?? Mam zrobic obrót za 5.25 ??
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ale dalej nic zagrałem za 7Eur i dalej to samo co przedtem...;/
wyraźnie babka napisała , że musisz postawić za 5,25 euro ;) a na czym wogóle grałeś ? może jeszcze nie wykonałeś tamtego obrotu ... spróbuj na slotach coś wykombinować może to pomoże ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
wyraźnie babka napisała , że musisz postawić za 5,25 euro ;) a na czym wogóle grałeś ? może jeszcze nie wykonałeś tamtego obrotu ... spróbuj na slotach coś wykombinować może to pomoże ????
dokładnie, może wykonałeś obrót na czymś zakazanym, bo wyraźnie babka chce jeszcze 5.25 obrotu :spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom