>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

11 kolejka Primera Division 09.11-11.11.2012

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP


Tobet​
W piątek zaczynamy mecze Betisu z Granadą. Obie drużyny zaczęły sezon zupełnie inaczej. Betis po ostatniej wygranej z Getafe znalazł się na wysokim 4. miejscu i nie jest to dziełem przypadku. Po prostu grają ciekawą, dobrą piłkę i z tego względu są w czołówce. Granada natomiast okupuje miejsce w strefie spadkowej mają na koncie zaledwie 8 punktów. Udało im się wygrać z Celtą Vigo u siebie oraz z Mallorcą na wyjeździe. Będą to jednak derby Andaluzji i kto wie czy nie padnie tu sensacyjny wynik choć forma Granady na to póki co nie wskazuje.
Terminarz ułożył się jednak tak, że najlepsze drużyny grają właśnie w niedzielę i tam będzie co oglądać. Pierwszym poważnym meczem będzie starcie Bilbao z Sevillą. Baskowie nareszcie wygrali w ostatniej kolejce, a ich ofiarą padła Granada. Do Bilbao przyjeżdża Sevilla, która w ostatnim meczu pokazała swoją bezradność w starciu z Levante. Goście się zamurowali i wynik 0:0 był dla nich ok. Sevilla natomiast biła głową w mur przez swoją nieskuteczność. Delikatnym faworytem są tu gospodarze i nie ma co się dziwić. Drużyna z Andaluzji na wyjazdach jest bezproduktywna.
w kolejnym meczu Mallorca będzie podejmować Barceloną. Drużyna Tito uległa Celtikowi w Lidze Mistrzów, a poza wynikiem to i styl był bardzo słaby. Katalończycy mieli ogromne posiadanie, ale potrafili trafiać tylko w słupki i poprzeczki. Co prawda kontaktową bramkę strzelił Messi, ale było już za późno by myśleć o wyrównaniu nie mówiąc już o wygranej. Ciekaw jestem meczu na Majorce. Gospodarze nie tak dawno ulegli gładko Realowi 0:5, a obrona w tamtym dniu spisywała się tragicznie, jak zresztą często w tym sezonie. Sam nie spodziewałem się takiego pogromu i zobaczymy jak to wyjdzie z Barceloną. Faktycznie te mecze pod wodzą Tito wyglądają już trochę inaczej, a Katalończycy stali się drużyną przyziemną jednak wyniki w dalszym ciągu same się bronią. Mallorca nie wygrała od 6 meczów i spada cały czas w ligowej tabeli.
Tego samego dnia odbędą się mini derby Madrytu, gdzie Atletico przywita u siebie Getafe. Falcao i spółka w końcu ulegli w ostatniej kolejce i przegrali z Valencią, a w meczu zaprezentowali się bardzo słabo. Z pewnością większe emocje byłby na stadionie Getafe gdyż waga argumentów byłaby bardziej wyrównana, ale w takiej sytuacji to Atletico wyrasta na mocnego faworyta. Słabszy mecz może trafić się każdemu (porażka z Valencią) więc teraz pora się zrehabilitować. Getafe po dwóch zwycięstwach wyjazdowych z Athletic Bilbao oraz Levante zdecydowanie się podbudowali. Z tabeli wynika teraz, że lepiej grają na wyjazdach niż u siebie, ale dla mnie i tak są drużyną własnego boiska, gdzie potrafią zatrzymać najlepszych rywali. Zobaczymy co pokażą w niedziele.
Na koniec zostało nam równie ciekawy pojedynek. Levante zagra z Realem i zobaczymy jaką taktykę gospodarze przyjmą na ten pojedynek. Kolejna murarka jak w meczu z Sevillą? Tak często grają na wyjazdach, a u siebie powinni jednak częściej atakować (patrząc na mecz z Sevillą błaga się o jakikolwiek konkretny atak). Real w ostatnim meczu LM zremisował z BVB 2:2, a sama gra Królewskich nie była koncertowa. Zawiódł między innymi Ronaldo, który w tym meczu zagrał bardzo słabo. Przesądziły też głupie błędy w obronie, które umożliwiły dojście do sytuacji gościom. Ja jednak spodziewam się mocno asekuracyjnej gry gospodarzy i wokół tego będę szukał jakiegoś typu.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Betis jest w gazie i na chwilę obecną są w czołówce ligi. Granada gra słabo, bo ciężko powiedzieć, że są nieobliczalni. Wygrali tylko z Celtą u siebie i na Majorce, gdzie gospodarze grali w osłabieniu, a pierwsza bramka została zdobyta właśnie z rzutu karnego po faulu Nsue. Betis w ostatniej kolejce koncertowo rozprawił się z Getafe na wyjeździe, a także pokonali u siebie Valencię oraz Real Sociedad - tyle jeśli chodzi o mecze w ostatnim czasie. U siebie są bezkompromisowi. Przegrali z Atletico, a to im nie przynosi wstydu. Ulegli też Rayo, ale był to dziwny mecz. Szybko dwie strzelony bramki (szybko pokryty BTS), a później długo długo nic. Betis w pewnym momencie padł kondycyjnie i bramka dla gości była kwestią czasu. Rayo jednak to drużyna, która potrafi sprawiać niespodzianki czego wiele osób było świadkami w ostatniej kolejce. Oczekuję szybkiego meczu i wymiany ciosów, bo wtedy Betis będzie miał najwięcej okazji na zdobycie gola. Żyją z kontry więc nie ma im się co dziwić.
Betis - Granada
Betis powyżej 1,5 gola 1,85 Tobet ⛔ 1:2
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Ramzesa mnie uprzedził, chciałem opisać ten sam typ. ???? Dodam jednak kilka słów od siebie.
Najpierw o Granadzie:
Drużyna, która w ostatnim okresie prezentuje się słabiutko. Przegrywają kolejne mecze, nie dali rady nawet Saragossie u siebie. Obserwuję u nich zdecydowanie gorszą grę w defensywie niż w poprzednim sezonie. Świadczy o tym choćby fakt, że taka potęga w ofensywie jak Levante strzeliła im 3 gole. Tracą bramki w każdym z ostatnich meczów, nie wydaje mi się by tym razem było inaczej. Jak tak dalej będą grali, to w przyszłym sezonie nie zobaczymy tej drużyny w tej lidze.
Betis:
Zupełnie inne nastroje (i miejsce w tabeli) panują w Sewilli. Piłkarze Betisu notują, podobnie jak przed rokiem, świetny początek sezonu. U siebie są bardzo mocni, wygrane z takimi zespołami jak Sociedad i Valencia pokazują ich siłę. W ostatniej kolejce wygrali na ciężkim terenie z Getafe strzelając aż 4 bramki. Mecz otworzył się co prawda dopiero około 60 minuty i kolejne gole padły gdy gospodarze musieli zaryzykować (+ piękny gol z wolnego), ale wynik idzie w świat. Betis jest w dobrej formie, ale niedługo zacznie się dla nich bardzo ciężki terminarz. Zapewne zaczną wtedy tracić punkty i osuwać się w tabeli… ale jeszcze nie dzisiaj. W piątek zobaczymy wysokie, a przynajmniej dosyć pewne zwycięstwo gospodarzy.

Typy
Betis over 1.5 @1.83 bet365 7/10⛔
Betis handi -1.5 @3.10 bet365 2/10⛔
Betis wygra do zera @2.83 bet365 (lub Betis czyste konto @2.50) 1/10⛔

---
@anshelmo1 mnie do tych typów głównie przekonała bardziej postawa Granady niż Betisu, która ostatnio gra na prawdę słabo

---
no niestety Betis mocno zawiódł ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Nie bylbym taki pewien z tym Betisem.Mialem juz w tym sezonie okazje pare razy obejrzec ich w akcji i jakiegos wielkiego wrazenia nie zrobili - spotkanie z Rayo u siebie porazka 1-2 , z Espanyolem wymeczone 1-0 owszem zapewne mialy miejsce mecze bardziej udane z tym , ze Betis i jego forma jest zagadką , odnioslem wrazenie ze Betisowi lepiej sie gra z druzynami nastawionymi ofensywnie, sam dziennikarz &quot;Piłki Nożnej&quot; zajmujacy sie liga hiszpanska podkresla ze jest to zespol slabszy niz przed rokiem i punkty zdobywaja lecz miejsce w tabeli nie odzwierciedla tego jak grają.Granada najprawdopodobniej wystawi obronny murek na to spotkanie i doprawdy wszystko moze sie zdarzyc , przytocze tu fakt , ze z Barcelona do 87 min na Camp Nou remisowali 0-0 a mogli nawet i wygrac gdyby wczesniej wykorzystali sytuacje sam na sam.Wiadomo , kazdy mecz jest inny.Ja postawie tu under 2.5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
michael-angelo 40

michael-angelo

Użytkownik
Ale po co patrzeć tak daleko wstecz? Czy mecze sprzed ponad miesiąca są wyznacznikiem formy? Ostatnie 4 mecze to 10 pkt zgarniętych przez Betis i to napawa optymizmem. Co prawda nie oglądam ich meczy, ale statystyki są bardzo mocno po stronie graczy z Sewilli. Granada owszem, wygrała z Mallorcą, ale kto z nimi nie wygrał? Przegrali ostatnie 5 meczy, więc nie była to chyba zbyt wielka sztuka. Ulegli natomiast kiepściutkiemu w tym sezonie Athleticowi Bilbao. Nawet jeżeli faktycznie wyniki mają lepsze niż gra, to i tak wiele przemawia za 4. w tabeli Betisem. Szczególnie, że kurs jest co najmniej zadowalający. W każdym meczu u siebie strzelali przynajmniej jednego gola i wątpię aby Granada miała ich w jakiś sposób zatrzymać.
Typy Betis over 1.5 @1.83 Bet365 7/10
Betis handi -1.5 @3.10 Bet365 2/10
Betis wygra do zera @2.83 Bet365 (lub Betis czyste konto @2.50) 1/10
Wszystkie te typy zostaną przeze mnie zagrane. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Statystyki nie graja , gdyby tylko nimi sie kierowac to nie byloby zadnych niesopdzianek i wszyscy by wygrywali.Moim zdaniem taki Betis to nawet do tasiemca nie mozna puscic a grajac na powaznie i za wieksze kwoty w zyciu nie polecalbym czegos takiego obstawiac.Owszem moga wygrac ale po nielatwym pojedynku.
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
W najbliższym meczu Realu napastnikiem prawdopodobnie będzie Callejon (moim zdaniem). Higuain w meczu z Dortmundem doznał kontuzji, która wykluczy go z gry na co najmniej 3 tygodnie. Zerwał mięsień dwugłowy. Benzema zmaga się z kontuzją pachwiny od pewnego czasu i prawdopodobnie nie zdąży wykurować się na najbliższe, wyjazdowe spotkanie z Levante.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
A ja tam też się zbytnio nie napalam na Betis. Może i punkty robią ale, tak jak napisał anshelmo1, to nie grają nic szczególnego. Lubią gdy rywal też atakuje, bo wtedy mają więcej miejsca do grania i co za tym idzie łatwiej o sytuacje, gole itp. Dzisiaj jak Granada zagra defensywnie, to Betis może mieć ogromne problemy ze zdobywaniem bramek. Gdyby kursy na under były wyższe, to może bym pograł, a tak to ten mecz zostaje dla mnie no betem, gdyż wszystko się tutaj może zdarzyć.
W sobotę ciekawie dla mnie wygląda kurs na Rayo. Ostatnio zagrali fajne zawody przeciwko Maladze. Podobał mi się ich atak pozycyjny oraz kontry, a teraz za rywala mają Celtę, która na wyjazdach przegrała póki co wszystko. Nawet biorą dnb na Rayo, to mamy naprawdę niezły kurs więc warto przemyśleć ten typ ale jeszcze trzeba poczekać na składy.
Zastanawia mnie jeszcze na sobotę Malaga, bo nie wyobrażam sobie by zagrali kolejny tak słaby mecz u siebie. Ostatnie mecze z Valladolid i Rayo, to niestety były złe mecze ale teraz już mają zapewniony awans do 1/8 LM więc mogą się skupić na lidze. Właściwie, to teraz zaczynają się dla nich najważniejsze mecze, gdyż natłok spotkań: liga, LM i puchar, będzie spory i wtedy właśnie wyjdzie, kto wytrzyma to tempo i zostanie w czołówce. Real Sociedad w cienkiej formie i lada moment Montanier wyleci z roboty. Nie wiadomo czy zawodnicy mu w tym nie pomogą... Również nie głupio wygląda kurs na Espanyol, który zaczyna powoli odbijać się od dna, a gdzie punktować, jak nie u siebie? Rywal cienki, bo Osasuna na wyjazdach, to bardzo słaba drużyna, a i u siebie w tym sezonie nie zachwycają. Trener Mendilibar też nie jest w najlepszej sytuacji, chociaż nowy prezydent Osy powiedział ostatnio, że Mendilibar ma pełne poparcie zarządu i na pewno w tym tygodniu będzie trenerem zespołu... Nie ma to jak poparcie od zarządu, które może się skończyć po weekendzie.
Edit: Właśnie Ramzes mi przypomniał o niedzielnych spotkaniach. Popieram w 100% typ na under Levante-Real, bo jakoś ciężko sobie wyobrazić tutaj wielką strzelaninę. Levante, to nie Borussia i nie będzie tak atakować. Ekipa z Walencji potrafi nieźle bronić, co udowodnili w ostatnich spotkaniach z Twente i Sevillą. Wiadomo też, że Levante nie będzie strzelać w tym meczu, tyle co zwykle na własnym boisku więc 0-1 gol z ich strony, to najprawdopodobniejsza opcja. Do tego Real bez napastników i ciekawe kto zagra na szpicy. Czytałem gdzieś, że możliwe iż Ronaldo tam zagra ale to jest moim zdaniem najlepsza opcja, bo jednak zupełnie inaczej gra się na skrzydle, a inaczej w środku, gdzie jest o wiele mniej miejsca.
Valencie olewam, bo oni na wyjazdach cuda na kiju robią. Ciekawie powinno być w Bilbao. Athletic już ma z głowy LE, bo ciężko uwierzyć, że zdobędą 6pkt w dwóch ostatnich spotkaniach, a Sparta nie zdobędzie ani jednego punktu. Ramzes we wstępie pisał o tym jak Sevilla biła głową w mur przeciwko Levante. Nie widziałem ale słyszałem, że tak było. Jednak teraz Navas będzie mógł skorzystać ze swojej szybkości przy okazji kontr i od niego jakiegoś gola można się spodziewać. Kto ma go zatrzymać? Amorebieta, Gurpegi, a może San Jose, który wyrasta na najgorszego obrońce ligi. Jak dla mnie po raz n-ty przy okazji spotkań Athletic, trzeba pograć bts-a, bo to się wydaję najpewniejsze.
Barcelona i Atletico powinny bez problemu wygrać i myślę, że można pobrać jakieś handicapy na te ekipy. Raz, że rywale słabi, a dwa że trzeba się przełamać, po ostatnich wpadkach, a okazja ku temu naprawdę dobra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W sumie można zagrać coś na mecz Realu już teraz. Spodziewam się, że kursy będą leciały w dół. Real osłabiony brakiem Benzemy i Higuaina traci sporo na sile ofensywnej. Na szpicy może zagrać więc Callejon, ale jest też przecież Morata, który w końcu będzie miał możliwość pokazania na co go stać. Levante z pewnością będzie się bronić jak w meczu z Sevillą czy Twente. Dla nich remis z Realem będzie jak zwycięstwo. Trener dał odpocząć kilku zawodnikom w ostatnim spotkaniu w Holandii, by na mecz z Królewskimi byli wypoczęci.
Później dopiszę więcej, ale podałem już teraz z obawy przed spadkami.
Levante - Real 1:2
Poniżej 3,5 gola 1,60 Unibet ✅
0:0 (1. połowa) 4,20 Unibet ⛔
Stawka wakacyjna.
 
sirdarius64 2

sirdarius64

Użytkownik
Betis-Granada 1:2⛔
1 @1.75 bet-at-home

Faworyt jest tylko jeden;) Tak można opisać to spotkanie, owszem piłka jest jedna a bramki są dwie ale nie tutaj;) Betis gra ponad to co było oczekiwane przed rozpoczęciem sezonu, a Granada odwrotnie. Wysokie 4 miejsce dla tego zespołu jeszcze bardziej wpływa na ich wyniki, owszem można się przyczepić do ich stylu gry, nie porywa, ale co reprezentuje Granada? Jak dla mnie Betis wygra gładko do zera. Osobiście powiedziałbym wynik 2-0. Tak wiec jak najbardziej polecam i powodzenia!
P.S. Betis LM, Granada Segunda Division;)
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Niestety dzisiaj Betis mocno mnie zawiódł (a może wynikało to z tego, że Granada zagrała wreszcie jakiś przyzwoity mecz w obronie?). Szkoda, ale nie ma co płakać, tylko trzeba szukać czegoś dalej.

W sobotę teoretycznie wygrać powinny Espanyol, Rayo i Malaga. Coś jednak nie jestem przekonany do tych typów i póki co odpuszczam. Podoba mi się natomiast kurs na over w meczu Saragossa-Deportivo.
Deportivo to po pierwsze kiepska obrona. Szczególnie na wyjazdach mają problem z grą na 0 z tyłu. Można jeszcze napisać, że tylko Rayo straciło więcej goli od nich, chociaż statystykę zawyżają mecze z Realem i Barceloną (aż 10 goli straconych). Póki co Deportivo w dolnych rejonach tabeli, jednak mam nadzieję, że niedługo zaczną iść w górę. Forma co prawda średnia, w ostatnim okresie tylko 1 wygrana - ze słabą Mallorcą u siebie. Co jednak ważne, Deportivo strzela bramki. Zarówno tym najlepszym (Real 1, Barcelona 4 ???? , Valencia 3 ), jak i słabszym (Rayo 1, Celta 1, Mallorca 1). Może nie grają porywająco ale myślę, że jutro przynajmniej gola zdobędą.
Saragossa mnie zaskakuje. Drużyna bez charakteru, wielkich nazwisk jak kilka lat temu, grająca niezbyt atrakcyjną piłkę... ale jednak skuteczną. Z ostatnich sukcesów na pewno trzeba wspomnieć o wygranej z Sevillą, co tylko podkreśla, że u siebie są ciężkim rywalem. Dobry mecz z Granadą, gdzie prowadzili już 2-0(wyjazd). I ta skuteczność powinna być widoczna także jutro.
Wydaje mi się, że buki przesadziły na kurs overa, myślałem, że będzie bardziej zbliżony do 1.85. Pobieram to lub bts, który wydaje mi się trochę bardziej prawdopodobny, jednak po niższym kursie.

Saragossa-Deportivo
Typy:
over 2.5 @2.10 bet365 3/10✅
bts @1.83 bet365 4/10✅

---
27 minut i wszystko siedzi, czyli łatwo lekko i przyjemnie ????
---
5-3, 8 bramek - można więc powiedzieć, że over wytypowany idealnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Malaga-Real Sociedad
Tym razem odpuszczam granie zwycięstwa Malagi, bo w obronie na własnym boisku nie spisują się zbyt dobrze. Widziałem ich u siebie w meczach z Mallorcą, Valladolid i Rayo i naprawdę obrona tutaj nie wygląda na ten monolit, który mamy w LM. Właśnie to LM w mojej ocenie było jednym z powodów ostatnio słabszej dyspozycji ekipy z Andaluzji, bo jednak chcieli awansować szybko i to się udało. Teraz można się skupić na lidze w pełni. W sobotnim spotkaniu zabraknie Ignacio Camacho i Demichelisa, którzy będą zawieszeni za kartki. W ofensywie za to pełen wachlarz i liczę, że może zagrają nawet dwójką w ataku, bo rywal cienki. Real Sociedad gra fatalnie na wyjazdach, co nie jest jakimś zaskoczeniem. W tym sezonie jedynie Mallorca u siebie nie strzeliła dwóch goli ale pamiętam, że wtedy miała trochę okazji. Jeśli w ten weekend Baskowie dostaną, to zapewne trener Montanier wyleci z roboty, co może wyjść tylko na dobre drużynie. Dlaczego? Ano dlatego, że ustawia zespół na wyjazdach wyjątkowo defensywnie mają w ofensywie takich graczy jak Chori Castro, Carlos Vela, Antoine Griezman czy Imanol Agirretxe... Dziwny trener ale jego dni już chyba policzone na Anoeta. W bramce dalej nie ma Bravo, a więc zastąpi go Zubikarai, który jakoś nie przemawia do mnie i trzeba sobie powiedzieć szczerze, że reprezentant Chile jak wróci, to będzie sporym wzmocnieniem w bramce.
Malaga musi wreszcie zagrać porządne zawody i ograć RSSS wyraźnie, gdyż na ten moment są o wiele lepsi, chociaż ostatnio tego nie pokazują.
Malaga over 1,5 @ 1,63 Tobet⛔1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Ja znalazłem bardzo ciekawy typ na tę kolejkę Ligi Hiszpanskiej już nie po raz pierwszy grane ale tak pojedynek na bramki miedzy zespołami Realu i Barcy . Sytuacja dla mnie wygląda dość idealnie do zagrania na Barce po kursie 2.20 na Bwin.Barca jedzie na wyjazd do Mallorci która po prostu nie zachwyca jej defensywa na pewno nie powtórzy tego co zrobił 2 razy Celtic oraz nie mają tak dobrego bramkarza który będzie przewidywał prawie każdy strzał natomiast drużyna Realu jedzie do Levante które ostatnio robi takie autobusy że nie idzie nim wbić bramek a sami nie strzelają przykład z Sevilla 0:0 bronili się 90 minut oraz ostatni mecz Twente również 0:0 . W tej kolejce Barca z pewnością będzie się chciała odkuć na tej porażce 2:1 z Celticiem i wysoko pokona Mallorce moim zdaniem Alexis powinien odejść już w styczniu i z Mallorcą zagra z pewnością Villa bądź Fabregas w ataku od początku . Cała sytuacja jaka jest obecnie obok Alexisa eliminuję go aby miał dobrą i bramkostrzelną formę .

Który team strzeli najwięcej goli (Fantazyjny 1 X 2)
- Barca 2.20 Bwin
✅✅✅ Łatwy dość szmal lecz jak zobaczyłem boisko w Levante to spodziewałem się wszystkiego ???? Jak bym miał większy kapitał to takie typki bym grał po 500 zł bo dość łatwo szybko i przyjemnie to idzie . Do tego widzialem typ że Manu strzeli więcej bramek od Stoke !! Po kursie 1.78 na Betsafe co też fajnie wyglądało .
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Granie na La Corune wiaze sie takze ze sporym ryzykiem , sa po prostu beznadziejni , czesto maja problem ze skonstruowaniem akcji a to ze strzelili 4 bramki Barcelonie mozna nazwac fuksem - karny , samoboj i przypadkowe akcje poza tym Barcelona majaca problemy w defensywie traci bramki z kazdym...Saragossa sadzac po statystykach gra stonowany futbol czyli zapewne braki w ofensywie i postawienie na obrone , predzej w tym spotkaniu doszukiwalbym sie typu ze La Coruna nie strzeli , badz under 2.5
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na chwilę obecną bilans wyjazdowy Celty nie jest najlepszy. Trzeba jednak sprawdzić to z kim do tej pory grali. Camp Nou, Mestalla, Bernabeu czy choćby Anoeta. Patrząc jednak na skalę porażek w tych meczach to twierdzę, że i tak nie było tragicznie. Rayo często gra bardzo ofensywnie co pokazali nawet z Barceloną. Na początku sezonu próbowali nawet ustawienia z trójką obrońców, ale po solidnym laniu z Valladolid zaprzestali tego, choć w momentach, gdy przegrywają to wracają do tego choć nikogo to dziwić nie powinno. Spróbuję też zagrać na gola Pitiego. Stosunkowo często strzela gola, a do tego nie boi oddawać się strzałów nawet z trudnych pozycji więc dlaczego nie spróbować?
Rayo - Celta 3:2
Powyżej 2,5 gola 1,75 Tobet ✅
Piti strzeli 3,70 Betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 0

saviola07

Użytkownik
RCD Espanyol Barcelona - CA Osasuna X2 ## 1,98 0-3 ✅
Na ta chwilę obie ekipy dzieli 4 pkt. W przypadku zwycięstwa obie ekipy będzie dzielić już 7 pkt a Osasuna, która jest na ostatnim miejscu będzie tracić już do miejsca premiowanego utrzymaniem 5 pkt o ile ekipy powyżej nie zdobędą jakiś punktów. Dodatkowo Osasuna nie wygrała na wyjeździe w lidze, mało nie zdobyła żadnym punktów. Dlatego wydaje mi się, iż goście wyjdą bojowo nastawieni, będzie to typowy mecz walki, gdzie gol zdobyty przez gości gdzieś z kontry może dać im zwycięstwo, a co najmniej remis. Gdyż tak jak napisałem wyżej w przypadku porażki sytuacja będzie się robić coraz bardziej niepewna, a i atmosfera w zespole będzie bardziej &quot;gęsta&quot;.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Espanyol - Osasuna

Dużo nie napiszę, bo czasu mam bardzo mało. Widać, że Espanyol już zaczyna powoli grać swoje i regularnie punktuje, więc po tym meczu chcieliby być już nad strefą spadkową. Osasuna nic, kompletnie nic nie wychodzi tym chłopakom, a dziś przegrana oznacza koniec Mendilibara. Myślę, że nie będzie tu jakiegoś jednostronnego pojedynku. Gospodarze jak i goście ostatnio bardzo underowo, z resztą nie ma co się dziwić. Piłkarze defensywni tych klubów są wyższej klasy niż piłkarze odpowiadający za ofensywę, albo inaczej. Drużyny nie mają zbyt dobrej koncepcji na grę. Owszem gospodarze ostatnio potrafili strzelać bramki, ale drużynom, które musiały zaatakować, a Osasuna raczej pogra ten mecz z kontry. Kto wygra? Faworytem jest Espanyol, ale ciężko mi jest na nich postawić. Osasuna na wyjazdach wiadomo, że jest słaba, ale jak u siebie nie wygrywają, to muszą gryźć trawę nawet na wyjazdach. Taka prawda, że obie ekipy nie mają za bardzo kim straszyć. Bez bramek do połowy? Bardzo realny scenariusz. Świetnego widowiska się nie spodziewam.
@0:0 do HT - 2.90 bwin⛔
 
hohlik_88 14

hohlik_88

Użytkownik
Już w niedziele Barcelona udaje się na Iberostar Estadiopo jak sądzę po efektowne zwycięstwo. Po porażce w środku tygodnia z Celticiem Barcelona będzie chciała poprawić sobie humor wysokim zwycięstwem, a okazja ku temu jest bardzo duża. Mallorca ostatnio prezentuje się fatalnie, na 5 ostatnich spotkań przegrali wszystkie 5. Związane jest to ze spadkiem formy oraz z licznymi kontuzjami, nie zagrają w defensywie: Nones, Antonio Lopez i Ximo co daje szanse na grę wypożyczonemu z Barcelony Andreu Fontasowi. Pozostali nieobecni ze środka pola i ataku to: Uche, Alvaro, Marquez, Jao Victor i wychowanek Barcy Dos Santos. Według bramkarza gospodarzy Aouate jego drużyna nie zastosuje taktyki Celticu, gdyż ważne są dla nich 3 punkty. Jeżeli chodzi o kadrę Barcelony to do gry wracają na poważnie Pique, który wystąpił już w 2 połowie meczu na Celtic Park, oraz Puyol ale jego raczej na boisku nie zobaczymy. Do tej pory Barca wygrała wszystkie wyjazdowe mecze w lidze strzelając przy tym 19 na 5 meczy co daje prawie 4 gole na taki mecz. Myślę, że Barca strzeli przynajmniej 3 bramki choć są w stanie strzelić 4 lub 5 jak to zrobił Real 2 kolejki temu, a Mallorce stać co najwyżej na bramkę honorową. Jak dla mnie to przemawia za over i handicapem do wyboru, ja osobiście stawiam na over. ;)

Mallorca – Barcelona, over 3,5 kurs: 2,10 Betclic
✅✅✅
Handicap: Mallorca – Barcelona ( -2 ), kurs: 2,65 ⛔⛔⛔ w pierwszej połowie jeszcze wchodził

Na Vicente Calderon przyjedzie zespół Getafe. Drużyna Atletico Madryd będzie chciała zrehabilitować się swoim kibicom za ostatnie 2 porażki: z drużyną Valecii za pierwszą porażkę w lidze i Academicą w meczu Ligi Europy, z tym że w tym meczu trener Diego Simeone wystawił rezerwowych i dał odpocząć swoim najlepszym piłkarzom w tym absolutnej gwieździe drużyny Falcao. Drużyna Getafe, czyli typowy średniak ligi który plasuje się w środku tabeli przeplatając zwycięstwa porażkami. Zauważyłem, że Geatafe w każdym z rozegranych meczów na wyjeździe strzelało przynajmniej jedną bramkęi myślę że i tym razem strzeli lecz mecz przegra. Typuje 2-1 lub 3-1 dla gospodarzy, a jednym ze strzelców będzie Falcao.

Atletico Madryd – Getafe, BTS kurs: 1,85 Betclic
⛔⛔⛔ wyrównane spotkanie, a Getafe miało swoje szanse

Jeżeli chodzi o wyjazdowy mecz Realu do drużyny Levante to spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie zwłaszcza dlatego, że Real ostatni raz wygrał na Ciutat de Valencia 3 lata temu. Levante w tym sezonie na swoim stadionie zdołało zatrzymać Atletico ( 1-1 ) i wygrać z Valencią ( 1-0) dodatkowo trzeba zaznaczyć że nie przegrali jeszcze oni na swoim stadionie. Nie chce twierdzić, że Real przegra, ale remis jest wielce prawdopodobny. Dodatkowo nieciekawie wygląda sytuacja kadrowa Realu. W dalszym ciągu kontuzjowani są Karim Benzema, Marcelo i Sami Khedira i Essien, a po ostatnim meczu w LM do łączył do nich Gonzalo Higuain. Dodatkowo Sergio Ramos gra z kontuzją. Jedyną dobrą informacją jest powrót do treningu Fabio Coentrao. Real w tym meczu zagra bez typowego środkowego napastnika, Mourinho zapewne w tej roli postawi na Ronaldo albo Jose Callejona. Pewne w tym meczu jest to, że Levante postawi naprawdę trudne warunki Realowi i myślę, że kurs na remis jest wart zagrania.

Levante – Real Madryd, wynik meczu: remis kurs: 5,25 Betclic
⛔⛔⛔ po prostu Real był lepszy
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
sedek 36

sedek

Użytkownik
pewnie komuś się przyda
Kadra Realu na mecz z Levante:
Bramkarze: Casillas, Adan, Jesus
Obrońcy: Varane, Pepe, Ramos, Coentrao, Carvalho, Arbeloa, Albiol, Nacho
Pomocnicy: Kaka, Özil, Xabi Alonso, Essien, Modric, Callejon, Di Maria
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Morata
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Athletic-Sevilla
W Bilbao wybieram opcję, która najlepiej sprawdza się przy okazji spotkań Athletic w tym sezonie czyli bts. Jeśli chodzi o gospodarzy, to ostatnio pokonali Granadę 2:1 i teraz liczą z pewnością na kolejne 3pkt, chociaż o to będzie niezwykle trudno. Atutem gospodarzy będzie z pewnością Aduriz, który ostatnio jest w świetnej formie i strzela gola za golem. Wykorzystuje karne, co przez kilka ostatni lat nie było takie pewne przy okazji spotkań Athletic, gdyż Baskowie marnowali te karne na potęgę. Wiadomo, że dogrywać mają Susaeta, De Marcos, Muniain, a po przerwie zapewne zobaczymy Ibaia Gomeza, który zajmie się rogami i wrzutkami z rzutów wolnych. Wiemy też jak wygląda obrona Basków, która traci gola za golem. Nawet jak lepiej spiszę się formacja defensywna, to wtedy jest Iraizoz, który potrafi zrobić taki prezent jak tydzień temu w Andaluzji puszczając kompletną szmatę... Wśród gości liczę na Navasa przy okazji kontr, bo jest chłop szybki i musi uciekać topornym Amorebiecie i Gurpegiemu. Do tego może jeszcze wejdzie Mikel San Jose, który zawsze potrafi dorzucić rywalom jakiegoś gola... Podsumowując, to gole z obu stron, jak dla mnie to powinno być coś pewnego, a kurs nawet nawet.
BTS @ 1,60 Tobet✅2:1

Mallorca-Barcelona

Nie bawię się tutaj w żadne handicapy, tylko gram over, o jednego gola wyższy od podstawowej linii. Barcelona przegrała w tygodniu z Celtikiem i teraz z pewnością będą chcieli się zrehabilitować. A Barca jak chce sobie humor poprawić, to robi to ilością strzelonych bramek. Messi sporo strzela na wyjazdach, a do tego cała reszta pomocników/napastników jest w stanie władować gola, bo wszyscy wiemy jak ich gra wygląda. Tak szczerze powiedziawszy, to ze strony Barcy to spodziewam się, że sami pokryją overa, chociaż wersja, że zdobędą 3 gole, jest też wielce możliwa. Do tego ze strony gospodarzy może coś wpadnie, a tam może gola jakiegoś zdobędzie Tomer Hemed, bo to zdecydowanie najlepszy zawodnik ekipy z Balearów.
Over 3,5 @ 2,05 Tobet✅2:4
Messi over 1,5 @ 2,20✅2 sztuki

Atletico-Getafe

Jak dla mnie jeden z pewniejszych betów na tą kolejkę. Atletico olało kolejny mecz LE ale nic się nie stało, bo awans mają praktycznie w kieszeni, a przecież całą fazę grupową grają rezerwami. Teraz wychodzi podstawowy skład i cel numer 1, to zmazać plamę, po cienkim występie przed tygodniem z Valencią. W ataku Falcao i to jest gwarant goli. Do tego Arda, Adrian, czy Cristian Rodriguez zwany Cebulą, to bardzo fajny tercet tuż za Kolumbijczykiem. Getafe to ekipa mocno chimeryczna, która potrafi z kolejki na kolejkę, co raz bardziej zaskakiwać. Jakiegoś gola są w stanie strzelić ale punktów z ich strony się nie spodziewam, chociaż już nie takie cuda robili. Ale jeśli mają zrobić punkty, to raczej nie dzięki obronie, a atakowi. Dlatego 2 gole ze strony Atletico, to nie powinien być zbyt duży problem.
Atletico over 1,5 @ 1,40 Tobet✅

Messi✅+Falcao⛔+Ronaldo✅ @ 3,19 Tobet⛔

Do tego biorę taką oto taśmę na strzelców goli. Przed tygodniem cała trójka nie zdobyła gola. Trzeba przyznać, że bardzo dawno nie mieliśmy takiej kolejki, gdzie każdy z tych zawodników gola nie zdobył. Teraz ciężko mi sobie wyobrazić, by nie wpadły gole z ich strony. Najciężej będzie miał Ronaldo ale to właśnie od jego postawy będzie zależało, to jaki wynik Real wywiezie z Walencji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom