>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

11 kolejka Primera Division 09.11-11.11.2012

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wszyscy liczą, że Valencia po bardzo dobrym meczu z Atletico Madryt w końcu przeniesie swoją grę z Mestalla na mecze wyjazdowe. Czy tak będzie? Scenariuszy jest kilka. Ekipa Pellegrino albo super wejdzie w mecz albo go po prostu po raz kolejny przegra. Na 4 porażki i jeden remis strzelili bramkę tylko raz, ale można powiedzieć AŻ raz, bo było to trafienie z Realem. Wszystkie mecze przegrane puścili do ZERA. Nie ukrywam, że po cichu liczę na przełamanie się Valencii jednak nie ma sensu podawania takiego typu. Można argumentować - kurs niezły, spróbuję i albo się uda albo nie. Nie, nie zrobię tego. Valencia potrafi być nieskuteczna i na tym traci masę meczów więc szkoda inwestować pieniądze w wygraną piłkarzy, którzy często zapominają jak powinni wykorzystywać stuprocentowe sytuacje. Południowa pora dnia, której piłkarze nie tyko w Polsce nie lubią, bo tak jest też w Hiszpanii. Nie ma często odpowiedniej atmosfery co często przekłada się na widowisko. Szczerze mówiąc to nie zdziwi mnie nawet marne 0:0.
Valladolid - Valencia
Obie nie strzelą 2,00 Tobet
⛔
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Levante-Real Madryt poniżej 3,5 bramki 1,55✅ 1-2

Typ dość ryzykowny bo Real w swojej kadrze dalej mimo kontuzji ma sporą liczbę świetnych piłkarzy, którzy mogą odpalić w każdej chwili choćby jak w ostatnim meczu z Saragossą kiedy to w pierwszej połowie strzelili dość przypadkowe bramki. Nadal mają najlepszą obronę w lidze tracąc 7 bramek w tym sezonie. Nie przekonuję mnie teoria, że nie ma lewego obroncy i Real będzie miał problem w obronie. Co prawda wrocił Coentrao, ale raczej nie zagra już dzisiaj. Broni cała drużyna nie tylko obrońcy więc o postawe defensywną jestem spokojny. Levante zapewne przyjmię postawę defensywną, zresztą mało kto w La Liga może pozwolić sobie na otwartą piłke z Realem. Przypuszczam, że gospodarze mogą w tym meczu strzelić maksymalnie 1 bramkę choć bardziej widzę tutaj wygraną Realu do zera. Cieżki mecz Realu i licze na 0-2.​
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Mallorca-Barcelona

Składy:
Aouate - Ximo Geromel Conceiao Bigas - Nsue Pina Marti Pereira - Victor Hemed
vs.
Valdes - Alves Pique Mascherano Alba - Xavi Busquets Cesc - Tello Messi Villa

Mecz już za chwilę, więc krótką opiszę (mój typ ma związek ze składami). Mallorca w tym sezonie nie zachwyca już nawet u siebie. Obserwujemy kolejne błędy defensywy, kolejne prezenty dla rywali. W ostatnich meczach u siebie zostali rozbici przez Real i przegrali w kiepskim stylu z Granadą. Wydaje mi się, że jest to idealny przeciwnik dla Tello. ???? Młody hiszpan lubi właśnie takie &quot;ogórkowe&quot; defensywy, może sobie wtedy poszaleć, pokazać swoją szybkość i wykorzystać swój ulubiony zwód. Wydaje mi się, że dzisiaj kilka okazji mieć będzie, a kurs bardzo fajny. Dodatkowo polecam jeszcze typ na over 2.5 Barcelony, bo tak jak napisałem wyżej, obroncy Mallorci grają słabiutko.

typy:
Tello strzeli @2.75 bet365 5/10✅
Barcelona over 2.5 @1.83 bet365 4/10✅

---
kolejka kiepsko się zaczęła, ale potem szło już bardzo łatwo. Wszystko wchodzi jeszcze w 1 połowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom